když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

krátce

16. února 2010 v 22:25 | Evil Deed |  >Má duše
achoj..
*****
tak.. nebudu se dlouho vykecávat.. měla jsem dneska zaměstnanej den tím, že jsem si hrála pořád s Wayistickým blogem :) no.. úpravy jsem dotáhla do finiše a je hotovo.. :) ale články tam nebudu dávat každý den, jako tady.. prostě.. budu tam psát, to je jasný xDD ale ne tak často, jako sem.. stejně by to bylo otravný.. a tímto chci poděkovat Venomkovi, za pomoc při pachtění rozcestníků.. děkuji :-* Velký Gerard ti to oplať :) ten milion let slibovaný rozcestník na hudbu na jedno kliknutí, co měl být tady, ten bude.. ale ne dneska.. prostě až budu mít čas a náladu jasan? :)
*****
a z jiného soudku.. já, jakožto anti sportovec, co se týká sledování sportu v TV a prostě v médiích, musím přiznat, že jsem totálně propadla šílenství olympiády.. no ale kdo ne že jo xDD jsou to šikulové.. a mám radost, že Češi nejsou pozadu.. to by mě nasrali teda jakoooo xDD a mé nadšení pro sport pak střídají mé ouchylnosti.. ale to zde nebudu rozebírat přeci :) soukromá záležitost O:-)
*****
zítra je středa.. tak je to v pohodě.. ve čtvrtek jdu opět a zase do tý podělaný fabriky.. všímáte si, že tam chodím každý týden? a co z toho mám? křečový žíly vole :D nějak nevěřím, že by mě tam vzali.. abych si konečně vydělala nějakou korunu.. sere mě to vážení.. ale zase.. má to jednu výhodu.. můžu spinkat :D jo.. ale s tím spaním to není tak horký.. víc jak tejden jsem spala tak cca 3 hodiny.. i dneska.. usínám pozdě.. a usnu, začnou zlobit kočičáci.. pak každý ráno v šest začne ječet děda.. pak se vydrápe do schodů a vleze do mýho pokoje.. začne ječet, jestli tu není Jirka.. co by v tom mym kamrlíku dělal?? pff
*****
ale dobrý je, že dneska na mě řval jménem.. předvčírem ječel na strýce, že nahoře je nějaká cizí holka.. vážně.. tohle je na posrání v tom baráku.. uzavíráme s mamkou sázky, jestli skončí v blázinci dřív on nebo já.. tipuji, že já, protože na tohle moje léky nestačí.. je to silnej prášek, kterej mě vždycky uspal.. ale teď? beru ho v deset hodin.. a usnu na půl hodinu.. vzbudím se ve tři.. potom v šest, protože děda ječí.. a pak.. už nespím že jo.. a když zaberu, jako dneska, tak mě v deset vzbudí mamka mobilem, abych se koukala nažrat a abych dala kočičkám napapat xDD
*****
no.. tak já mlčím už xDD vážně si jdu dát sprchu a pak zalehnu.. doufám, že Vilík bude spát parchant malej.. je tu asi už dvě hodiny.. a celou dobu mi spal na klíně.. ještě předtim mi kradl večeři hovado jedno černý :D on mi žere rohlík z huby :D voprsklej, že bych ho vyhodila na mráz nejradši xDD no.. tak jdu.. skočit pod sprchu.. najít toho tlusťocha Jerryho a jít spinkat.. tak pa.. zítra si ještě pohraju s wayovským blogem :) a tady to taky opravím.. Gerard vás opatruj a zlý pryč ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 17. února 2010 v 11:28 | Reagovat

Připadá mi,že máš nějakou lepší náladu.To je dobře.Jsem moc rád,že si propadla Olympiádě.Já sleduju včechno,pokud to není v noci.Na ráno už mám budíka na hokej.Ještě,že jsou prázdniny.
Kočičky jsou "mrchy"taky u nás řádí nejraději v noci nebo brzo ráno,ale jsou malinký. :-D

2 Venom Venom | E-mail | Web | 17. února 2010 v 20:58 | Reagovat

šalena mašina... mělo to asi co do činění s mašinou sexuální, což se zrodilo v mé mysli při pohledu na ty fotky. Ve skutečnosti je to slovní hříčka a prý se takto řekne polsky rychlík. Jistě, je to kravina.

Broken city sky - je úryvek z textu Skylines and Turnstyles. A jelikož je mi jasné že v tvém pc je obrázků sexuelních šalených mašin přehršel, tak opravdu netuším, která vede tentokrát.

A taktéž chci předělat rubriky... to zas bude kurvabordel...

3 Safi Dillingerová Safi Dillingerová | 17. února 2010 v 22:33 | Reagovat

jee ono to má vážně dobrou náladu to jsem moc ráda. Taky sleduju olympiádu. Máme v okně obrovskou českou vlajku a já dostala čepici! :-D  měj se co nejlíp!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.