když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

stručně

8. února 2010 v 0:00 | Euphoric-Endeavor |  >Má duše
tak.. snažila jsem se nějak přijít na to, jak se dělá ten rozcestník.. jako.. něco by mě napadlo.. ale ne.. já na to přijdu sama :D připadám si vážně jako dement, takže mi to neříkejte.. ale asi už ho dělat nebudu, ani kdybych na to přišla.. takhle mi to na tom blogu vyhovuje líp.. nenávidím klikání a to nemám myš xP to neustálý mlácení do tý nebohý plošinky mě deptá.. takže takhle na to klepnu jednou a jsem tam :) takhle to mám ráda.. rovnou články.. hned při ruce.. no.. ale tohle mě napadlo až teď že jo.. x)) nojo.. jsem líná myslet..
*****
dneska.. mi je nějak zle.. ale.. zase to přešlo.. já se z tý samoty zblázním.. a ty myšlenky.. na konec.. to poznáte jednoduše.. smažu blogy, budu bojkotovat ICQ.. a se mnou kurvaÁmen.. ne.. neřešte to.. jsou to jenom moje momentální myšlenkový pochody.. ale pořád doufám, že bych se na tu nástavbu dostala.. tak moc chci.. asi tak moc, jako chci lásku.. ale tu mít nebudu.. říkám si, že na ní nemám právo, protože mě ještě pořád nepotkala.. ale prostě.. je to na nic.. a neříkejte, že mám času dost.. to se už vážně naseru.. bude mi 19.. ne 15 kurva!! :-// JEDNO SLOVO A NIČÍM VAŠÍ IP!!
*****
no.. ta klid.. nebudu se rozčilovat.. když jsem kráva, tak jsem kráva.. měla bych milovat někde, kde mi to bude opláceno.. nojo.. ale tomu se nedá poručit a to mě nehorázně sere.. jebne mě jednou.. mám dvě možnosti, buď skončím na prkně, nebo v Dobřanech.. roztomilé vyhlídky.. a jestli to se školou nevyjde.. tak.. už nic nebude.. ale už vůbec nic.. papa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.