když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Březen 2010

nic novýho.. jak jinak x))

14. března 2010 v 22:00 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. dnešek.. zase jako každej jinej.. už jsem myslela, že zase strávím neděli u nás normální činností, co se přeci v neděli dělává.. vození dřeva do sklepa.. eh.. a proč sem si to myslela? protože mě vzbudilo velice "nehlučné" házení špalků tím malým okýnkem do sklepa.. a jelikož náš baráček má takovou akustiku, že je všude všechno slyšet, tak jsem se děsila, že mě po obědě čeká vození dřeva.. díkyGerard se to nekonalo.. x)) v klidu jsem vyklidila po obědě myčku.. pomuchlala kočičáky.. sedla si s mamkou k bedně a pila kafe.. k tomu jsem do sebe sypala bonbónky a k tomu papala brambůrky xDD
*****
myšlenky mám vážně smíšený.. může za to má silně zvrhlá duše (ne.. neměl si mi to prostě včera psát!! :-*) a mé citové rozpoložení u čtení onoho druhého dílu školy noci.. nádherný, napínavý.. no co to budu rozebírat.. kdo nezná, nepochopí.. poslední čtvrtinu knížky jsem probrečela.. ne.. já nebrečela.. já hysterčila a ždímala kapesníček.. doufám, že jsem tam neudělala kaňky.. a kdyby jo, tak stejně jsem se dneska nelíčila.. jsem z toho ještě tak trochu rozhozená.. hodně jsem se do toho vžila.. sakra.. ne.. já se zblázním do doby, než se mi do drápů dostane třetí díl.. aaaa.. a bolí mě z toho řvaní hlava, což je známka toho, že jsem nepofňukávala chvíli.. teda.. já jsem dement x))
*****
ale nebudu psát, proč jsem vůbec brečela.. co když se tu najde někdo, kdo se do toho časem zblázní jako já a pak ho to nebude bavit číst, protože bude vědět, jak to dopadne? ok.. jsem vážně ticho.. ale netuším, jak napíšu recenzi na druhý díl.. hmm.. ale vlastně ani nevím, jestli něco budu psát.. musela bych si to přečíst znova a oba díly, protože to na sebe úzce navazuje.. stejně to budu číst znova, ale na psaní a tvoření nemám náladu ok?
*****
po zbytek dne se budu věnovat svým morbidním, zvrhlým myšlenkám a budu dělat, jako že se mě to tady kolem netýká.. což vlastně dělám pořád, ale dneska to bude mimořádný.. x)) jako.. kočičáci moji.. jak jsem to dočetla, tak jsem si prostřela xicht, vyždímala kapesník a šla jsem do obýváku.. mamka hned tím svým tónem: "copaaak" "nic.." "co se stalo?" "NIIIIC" chápete ne? nebrečím poprví, ale po dlouhý době to mělo jinej důvod, než je můj bezvýznamný, a totálně postradatelný život.. x))
*****
jo.. ale nebudu se litovat.. to je to poslední, co bych chtěla dělat.. dám si sprchu a pak.. nooo.. :D to je vážně tajný.. tak pa xP

The Roundabout

14. března 2010 v 0:56 | Evil Deed |  >Enigma

ZHT

13. března 2010 v 16:00 | Evil Deed |  >Má duše
sakra!!! nevím proč se ten počák pořád víc a víc posírá.. ok.. k věci.. asi už jsem kolikrát zmiňovala, že mám chybu na discu, která se dá prostě odstranit jen nějak odborně.. ale když jsem to probrala s Pepou, tak mi říkal, že to stačí odklepávat a až budu mít náladu, tak se comp pošle do opravy a oni mi vymění software.. no.. jenže v poslední době to píská i během dne.. ne jenom po spuštění, když nestihnu odklepnout tu chybu.. ale prostě čumím na net a chvílema to popískává.. ale to dělá pořád.. no.. ale teď to dělá o hodně víc.. a myslím, že tak třikrát, nebo čtyřikrát denně to začne pískat vážně nahlas a ve finále se to celý sekne a nepomůže ani ctrl+alt+delete, ale prostě totální restart tlačítkem na vypnutí.. super.. má se to držet tři vteřiny, ale vsadila bych se, že to trvá dýl.. kurva já to ale bez compu takovou dobu nevydržím a jinej nemám.. ani nikdo z rodiny.. asi mi nezbývá nic jinýho, než to vydržet.. x))

he?

13. března 2010 v 0:35 | Evil Deed |  >Má duše
no.. zase žádnej výkec snad.. tradičně, cesta do Stříbra, nakupování s mamkou a oběd u babi, následná cesta domů, dneska se strýcem autem, místo autobusu no.. po nákupech jsem se s mamkou stavila v knihkupectví pro můj zamluvený druhý díl Školy noci.. už jsem do toho samozřejmě zažraná, ale pro dnešek (vlastně včerejšek) jsem to zapíchla před 12tou kapitolou.. vážně úžasný ♥♥ Terezka mi vracela tu jedničku, co jsem jí půjčovala před týdnem a byla nadšená.. no já se nedivím x)) a mamka mě opět označila jako šílence :D no já vím, že jsem xP
*****
a moje pocity mimo Školu noci? šílený.. ta láska.. a touha.. a.. bezmoc.. samota.. bolest.. slzy.. trochu vztek.. ztráta sebekontroly.. šílenství.. asi půjdu spát.. papa..

naivní

11. března 2010 v 23:20 | Evil Deed |  >Má duše
obnovuji blog.. ten blog za to nemůže.. a je jediný moje útočiště.. deník a prostě moje výlevy, který nikdo nechce poslouchat.. ehm.. návrat na ICQ.. naivita.. nevím.. prostě.. špatná jsem stejně já.. jo.. i ta druhá strana.. ale já jsem přeci hysterka.. oukej.. že sem se vůbec vracela že jo.. kdybych jistou osobu nemilovala, tak by to bylo jednodušší.. ale jednou ten den stejně přijde.. den, kdy si pořídím nový ICQ..
*****
no a dál? já vlastně nic říct nechci.. obnovuju ty články.. ještě to bude "chvíli trvat" a myslím, že něco po tý půlnoci půjdu spát.. no.. spát.. to asi ne.. nazvala bych to "zírání do stropu v ležmo" tak.. pa..

(23:40 - obnova blogu u konce) tve.. je tu momentálně 396 článků.. x))

kurva!!!

10. března 2010 v 22:10 | Evil Deed |  >Má duše
líto? co ti je prosímtě líto? ani sis neuvědomil, co vlastně děláš.. vůbec.. jak ti může bejt líto něco, o čem pomalu nemáš ani páru? nemáš ponětí, jak to bolí.. proč já kráva ti vůbec napsala? protože tě miluju!! naivně jsem čekala, jestli nenapíšeš.. ale nenapsals.. ty to neuděláš.. v žádným případě.. ikdybych tu byla naposledy.. stejně, jako jsem psala.. že to bude asi poslední článek a na všechno se vyseru.. včera mi zabralo spoustu času, než jsem to kvantum článků přesunula z archivu do rozepsaných.. myslela jsem si (kráva blbá naivní), že to pro tebe bude něco jako signál, že potřebuju pomoct.. že mi vážně není dobře.. ale ne.. ZASE JSEM SE SPLETLA!!!
*****
a že nejsem na ICQ? no.. já se snažím od včera být hlavně s mamkou.. nebo alespoň se snažím nezapínat počítač.. ale já jsem přeci závislák kurva!! na ICQ se mi to přihlašuje samo.. ale dala jsem si neviditelný režim.. zapnu blog.. a vidím, že mi mé zlatíčka napsali nějaký komentář s nádechem starosti.. ale ty? NIC!! TOBĚ NA MĚ NEZÁLEŽÍ!! tak proč tě kurva musim milovat? proč to nejde jenom tak vymazat a zahodit to zkurvený marnění času a plýtvání citů? proč? miluju tě a zároveň nenávidím.. ty to vidíš jako nějakou samozřejmost, ale mě to ubližuje!! novinka že?
*****
a nakonec.. děkuju Ančí :-* ráda bych si s tebou psala.. teď.. momentálně jsem online.. budu ráda.. ale.. nevím, jestli bys o to stála.. ty jediná na mě myslíš.. a záleží ti na mě.. nejsem pro tebe jen někdo, kdo z tebe vysává energii a kdo po tobě pořád chce nemožný, ikdyž ve skutečnosti jde o obyčejný věci..

že by konečně konec?

9. března 2010 v 22:50 | Evil Deed |  >Má duše
tak jo.. nemám náladu na píčoviny a už vůbec nemám náladu na vykecávání.. jen jsem chtěla oznámit, že to asi celý zruším.. a všude.. málem jsem smázla facebook.. ale nějak jsem od toho na poslední chvíli odstoupila.. začnu blogama.. ale nebudu je mazat jakože úplně mazat.. jen přesunu veškerý články do rozepsaných a nebudu si toho tady všímat.. jinak Tome.. jsem ti k dispozici.. čekám, že mi zítra napíšeš ten mail a pak se hned do toho pustím, ok? aspoň se zabavím.. a děkuju, že na mě nesereš..
*****
hm.. a co jinýho.. asi raději nic.. ještě dneska to nechám tak, jak to je.. a jistou ignoraci si nebudu připouštět a budu na to co? srát.. ale úplně.. je mi to JEDNO.. nazdar!!

ajm-not-oukej

8. března 2010 v 22:20 | Evil Deed |  >Má duše
jestli si někdo myslí, že na mě může házet všechnu špínu a bude mu to procházet, tak se šeredně plete.. a nejlepší je, že něco takovýho se opakuje pokaždý.. ale úplně kurva pokaždý.. jsem naivní kráva.. ta největší.. chci tu zkurvenou věc konečně dořešit a dotáhnout to do konce.. a když už tak skoro je, tak.. zase jsem za tu vyděračku a hysterku.. raději jsem včera odešla.. nebo bych musela ten notebook roztřískat.. jak chceš.. trucuj si.. ale já nebudu dolejzat.. ublížil si mi.. a pokaždý to děláš.. ale vždycky jsi ublíženej jen ty že jo? jak jinak taky.. jsem jenom svině..
*****
proč to furt omílám dokola? chci už, aby od toho byl konečně pokoj.. chtěla jsem ano, nebo ne.. dostala jsem: NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE.. ale bylo to doloženo ironií.. díky, nechci.. chci od toho mít klid.. dobře.. budu to brát jako ne, který má význam, ikdyž to význam vážně nemělo.. byl to výbuch nasrání.. nasereš se jen proto, že ti vmetu pravdu do očí.. že ti dám znova a zas najevo, žes mi ani po roce na tu otázku neodpověděl.. necháváš mě v nejistotě.. na pochybách.. a ve sračkách.. a je ti to jedno!!
*****
proč mi na tobě kurva ještě záleží? proč tě miluju? proč vůbec? nechceš mi tohle ulehčit a pořád to okecáváš okolo a balíš to do padesáti vrstev, jenom aby ses vyhnul jádru věci.. ale tohle ti nesežeru.. nejsem debil, s kterym si můžeš hrát.. vážně si ho ze mě včera dělal.. a až si tohle přečteš.. klidně.. buď si nasranej.. je to jenom pravda.. pořád mi taky předkládáš otázku: "já nevím, co chceš slyšet.. nevím co napsat, abys byla spokojená".. tohle si strč někam.. nepřemýšlej nad tím, co bych asi tak chtěla slyšet a mluv kurva pravdu!! nevěš mi bulíky na nos.. jsem kretén dost velkej a nepotřebuju ještě, aby ze mě někdo dělal kreténa ještě většího!!
*****
zase budeš říkat, že se tu vyřvávám a vyjdeš z toho jako neskutečnej hajzl a "mí kamarádi" tě budou mít za největší svini pod sluncem.. a že nikdo z nich tohle neznají i z tý druhý strany.. tak proč tu svojí druhou stranu neobhájíš? pak se nesmíš divit!! a já jen píšu, co mě sere, co mě trápí a co nemůžu NIKOMU říct!! máš taky blog ne? taky tam píšeš všechny pocity.. a na tvým blogu je to to samý.. tam jsem za tu největší svini a mučitelskou mrchu já.. a taky.. jsi mučedník.. já mrcha. ale je to stejný.. nikdo tam (skoro nikdo) to nezná z tý mojí strany!! všem je jedno, jak je mě!! všichni serou na ty hysteráky, slzy, rozflákaný věci, prášky a neskutečný nervy, který obetovávám pro někoho, koho nikdy neobejmu!!
*****
říkala jsem ti to tolikrát, tys NIKDY nebyl úplně sám.. sám jako kůl v plotě.. dny na chlup stejný.. nekonečný probdělý noci.. pořád sám.. ve svým pokoji.. nikdo se tě nezeptá, jak ti je.. nikdo tě nesevře v náručí, když se svíjíš v hysteryckým pláči.. NIKDO!! jo.. třeba sis to zažil.. ale ZAŽIL.. to je minulý čas.. to bylo kdysi.. nejsi sám.. NEJSI!!! kdyby ses ráno probudil.. a vedle tebe nikdo nebyl.. nikde.. byl bys sám.. zoufale bys potřeboval od někoho obejmout.. ale nikdo není.. nikdo.. možná pak bys to pochopil..

Mein Herz Brennt/ Pokazhi Mne Lubov

8. března 2010 v 13:30 | Evil Deed |  >Nezařazené songy
*****
neptejte se mě, za jakých okolností jsem na tohle přišla.. nebo mě budete mít za ještě většího úchyla.. x)) O:-)

demence.. kurva!!

7. března 2010 v 21:05 | Evil Deed |  >Má duše
proč já ze sebe furt musim dělat krávu?? proč já chci jak ta píča odpověď pořád na tu samou otázku, na kterou se mi pořád nedostala odpověď? chci mít klid!! proto se ptám.. ono odpovědět jo nebo ne, je vážně hrooozně těžký!! a co víc, když se na tu otázku ptám každý týden a bojím se zeptat, aby mi nebylo vyčteno, že se na to ptám pořád!! protože chci tu zkurvenou ODPOVĚĎ!! ANO nebo NE!! ne NEVÍM :-// už mě to sere.. ráda bych šla do prdele.. odhlásila se a jebla s notebookem.. někdy se modlím, aby se ten zkurvenej počítač už nezapl a já měla pokoj!!
*****
už mě to sere.. ale do maxima.. je tak těžký pochopit, že jsem kurva furt sama a chtěla bych blízkost? alespoň na chvíli? NA CHVÍLI NE NA POŘÁD!!! ale vidím, že všem je to u prdele a pak jsem tu za nehoráznou vyděračku a raději nepřemýšlím, co všechno!! víte co? SERU NA TO!! jednoho dne.. až se z toho fakt už totálně ze všeho poseru, tak to tady smažu.. všechno.. všude.. ICQ bude taková sladká tečka.. založím si nový ICQ a snad i novej blog.. tohle nejde vydržet do hajzlu!!
*****
mám velikou chuť dotyčnýmu rozbít ciferník.. a doopravdy ošklivě.. i přes všechny NEOPĚTOVANÝ city.. je mi to jedno.. dotyčnýmu to je taky jedno.. všechno jedno.. ale nééééé.. už jsem prej odpověď dostala tolikrát.. fakt? ale já chci JEDNOZNAČNOU.. do prdele připadám si jak v ústavu pro dementy fakt!!už du pryč.. nebo ten notebook rozflákám!!! :-//

Bez komentáře

6. března 2010 v 20:30 | Evil Deed |  >My Chem
♥♥
o dnešku si můžete přečíst tady.. řekla jsem všechno, co jsem chtěla :)

áááááááááááááááááááá

5. března 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Má duše
ne.. tohle je vážně moc.. nebudu se vyjadřovat k té zasrané krávě.. a přijdu k věci..
další "menší" problém u nás.. jela jsem dneska do Stříbra s mamkou nakupovat.. a když jsem se už chystala jít na bus, tak jsem si všimla, že na stole v kuchyni strýc nechal papírek a na něm stálo, že mám uklidit nádobí a zamest sníh před domem.. ale to už jsem musela na autobus, protože to za deset minut jelo.. ok..
*****
přijedem domů.. a to už když mamka strýcovi odepisovala na sms.. chtěl koupit nějaký pantofle dědovi.. tak to psal.. a mamka mu napsala, že mu je koupí.. a on odepsal: "no tak nic nekupuj.. ať máš čas na důležitější věci" chápete to? no.. já jo.. je to kokot.. tak nic nekupovala.. šly sme jen do Lidlu.. a pak.. přijedem domů.. a co.. ani nepozdraví.. a už byl nasranej.. no.. to už vlastně od včera.. takže nebylo co řešit.. a jdu do kuchyně, chtěla jsem dát hrneček od čaje do dřezu a on tam čumí do lednice, prdel vystrčenou a neuhnul.. tak jsem se protáhla a já o něj štrejchla!! "ty vole to mě chceš tady porazit kurva??!!" hahahahahaha.. já, která nemá ani 47 kilo.. dooobrýýý.. prostě zmrd..
*****
no.. a už to zase začalo.. zas na sebe ječí.. a v jedenáct (už hned) musím pryč.. spát.. aby nesvítil počítač.. kurva!!! takovej kokot!!! no co.. ošplouchnu se.. a zalezu si pod deku do postele.. zapnu jas monitoru na takových 35 procent a budu na ICQ se zlatíčkem :-* ok.. ale odsud padám.. málo času.. a děkuju moc, že ste se přidali k té skupině na FB :-* Gerard vás opatruj ♥
*****
jo.. a než jsem jela do Stříbra, tak jsem napsala tu recenzi.. sice to je kravina, ale prostě.. nešlo mi se moc soustředit,, x))

krátce

4. března 2010 v 19:40 | Evil Deed |  >Má duše
dneska vážně hodně stručně.. jela jsem do tý Plzně.. dřepla jsem si na chvíli do haly (asi myslím) nebo jsem se rovnou vydala mým milovaným podchodem směr škola.. po cestě mi řvala do uší pořád a tatáž písnička.. ano.. přesně ta, kterou mám na blogu danou jako poslední.. šílená návykovka.. někdo na mě mluvil.. a blbě čuměl.. asi něco chtěl.. no tak ať.. mám snad na čele napsáno: "informační tabule"?? pff..
*****
po cestě jsem si četla.. co jinýho.. spát se mi nějak nechtělo.. no chtělo.. ale až v Plzni.. tam jsem tedy přišla do školy.. a dřepla jsem si do šatny.. a podívala jsem se ze zvědavosti, copak je v mý bývalý skříňce 111.. ano ano.. to číslo jsem si vybrala schválně.. ale nevím proč.. prostě.. protože :D 69 byla pro druháky no.. zabít.. eh.. o tom jsem nějak nechtěla kecat.. čekám čekám.. vlasy v xichtu.. oči neustále brečely (sami) a moje zombie líčení se parádně roztejkalo.. kupodivu mi to neteklo po xichtě ani mi černota nekapala na knížku.. ale ty stíny.. měly zajímavou.. konzistenci? jo.. zase jsem to četla.. co taky jinýho.. přečetla jsem ke 130. straně (od začátku) a už jsem myslela, že mi upadne prdel, protože ta lavice v šatně je tvrdá.. a pak jsem viděla, jak Míša utíká dolů.. poznala jsem jí podle kroků..
*****
konečně.. sakra.. přijela jsem tam v 10:25 a čekala jsem tam do 12:30.. super mám to já ale trpělivost.. nenapadlo nás nic lepšího, než jít na autobusák.. jo.. ještě jsem zapomněla podotknout, že moje poslední úspory jsem musela rozměnit ráno v obchoďáku, jelikož to byl litr.. a vím, že pojedu se stejným hovadem, který po mě chtěl dvě koruny, aby mi nemusel vracet "zbytečně moc drobných" a nechtěl mi dát lístek, dokud jsem ze svýho nekonečně hlubokýho pytle nevytáhla peněženku a neukázala mu obsah.. bylo v ní jen otvírátko od plechovky.. a ani koruna.. zmrd jeden..
*****
no.. vlezu do busu.. lidí jak nasráno.. no to zas ne.. ale stejně.. dost lidí na to, aby se mi patřičně zvedl kufr.. víte, potřebovala bych autobus sama pro sebe.. sociofobie se mi vyšplhala do hodnot, na které není měřítko.. někdo se mě nevědomky dotkne a schytá ránu.. kurva už.. hrabat na mě budou.. fuj :-! dřepla jsem si k nějakýmu klukovi.. celkem ušel.. tak jsem si dřepla.. sundala si bundu.. a pytel dala na klín.. zamotaly se mi tradičně sluchátka.. vzala jsem knížku a zažrala jsem se.. pro jistotu jsem hlídala každou druhou zastávku, abych se náhodou "neprobrala" někde na Zličíně..
*****
dojedu do Plzně.. v pohodě.. vylezu.. předtím jsem se pracně nasoukala do kabátu (kurva v tomhle mě zima nehorázně sere!!) a vypadla jsem ven.. a pak.. to čekání ve škole.. chvíli jsme kecaly s Kájou a pak sme šly ven na busák.. před školou stepovaly ty největší krávy od Míši ze třídy.. fakt pipiny největší.. zabít.. a přivítaly mě roztomilou frází: "ty vole co ta tady dělá?" hehehe.. hodila jsem na ně vražednej úsměv typu: "ty mi můžeš víš co.." a šla jsem s Míšou a Kájou na zastávku šestnáctky (trolejbusu, co jede na Doubravku) a čekaly sme, až Kája odjede.. pak sme šly konečně na ten busák..
*****
tam jsem potkala ještě Jirku z druháku.. moc hodnej kluk.. pošuk do Nightwish.. má krevní skupina :D no.. tak sme pokecali všichni tři.. a pak.. jsem musela domů no.. s Míšou nám to jelo ve stejnou dobu v 14:50 a když jsem viděla, že je u mýho nástupiště hromada lidí, raději jsem přidala do kroku abych nemusela stát až do Stříbra.. to se mi vážně nechtělo.. za chvíli to přijelo.. a jela jsem domů.. a doma.. no co.. nic.. udělala jsem si polívku.. pomačkala kočičáky.. ani nevím, jestli jsem měla oběd.. a já ani nevím, jestli jsem už večeřela.. no.. no nic.. skoukla jsem Kriminálku New York (kurva já ci Las Vegas!! ale od první do osmý řady.. pak mi zabili mojí nejoblíbenější postavu a od tý doby to nechci vidět) no.. a až to skončilo, tak jsem samozřejmě zase čuměla na zprávy.. no.. ty večerní už nestíhám :D
*****
no.. a teď.. dřepím u compu.. snažím se nechcípnout, jak mě pálí oči a taky se snažím nezbláznit se tím šíleným pocitem.. achjo.. a v nadpisu stojí krátce.. tak.. mizím.. Gerard vás opatruj ♥ ikdyž.. nevím, jestli je ještě někdo, koho by měl opatrovat x))

poslední úvaha a pár slov o zítřku..

3. března 2010 v 21:45 | Evil Deed |  >Má duše
hoy..
*****
echm.. zítra.. jedu do Plzně.. za Míšou.. eeej.. jako.. mě se vážně nechce zítra vstávat abych stihla autobus v půl desátý.. Míša má praxi.. takže nevím, jestli bude končit v půl jedný, v jednu nebo v půl druhý.. nebo ještě později? Gerardví.. budu na ní čekat v šatně ve škole.. přijedu do Plzně cca v 10:20.. no ty vole.. dobrý no.. budu si číst xDD ale stejně to je kurva dlouhá doba.. no.. přežiju to.. a pak snad spolu chvíli pobudem.. ještě se dneska nepřipojila.. protože Míra je online.. oh kurva.. ještě mi nenapsal.. pokrok :D
*****
jako mě to jebe.. já tu písničku chci.. a oni jsou na tom youtube úplně šáhlý.. už dva lidové se ptali, co je to za písničku, co u toho videa je (u toho, jak jsem dávala včera odkaz do článku), ale jedna odpověď byla vážně chujovina.. to byl název úplně jiný písničky.. no.. a poraď si sám že jo.. :D tak jsem se tedy připojila k dotazu, co to je zač.. oh moje angličtina na úrovni retardovanýho pískomila je snad upoutá a odpoví xDD víte, jak umírám, když se mi nějaká písnička kurevsky líbí a nemám tucha, jak se jmenuje, od koho je a nemůžu si jí stáhnout.. no.. tím končím sloh o mé hudební závislosti x))
*****
jo.. co jsem to psala o té úvaze v titulku.. nevím, jestli si toho ještě někdo nevšiml, ale v zápatí mám odkazy na moje ostatní blogy.. a jeden, Invisible, je zaměřený na úvahy, na který mám tady rubriku.. ale na ten neviditelný blog nikdo nechodí.. a když jo, tak pět lidí za měsíc a ti tam vážně nic nenapíší.. a když se tam objeví komentář, který není spam nebo reklama, je to vážně zázrak.. jenom.. jsem si chtěla pořádně oddělit mé každodenní kecy od úvah, které jsou o něčem jiném, než o hovnech.. asi tak xDD
*****
jsem úplně mimo.. mamka se mi zase postarala o můj vlastní pohřeb.. já byla zažraná.. (neptejte se do čeho, to je snad jasný.. a Sensitive pornograph to kupodivu není O:-)) a prostě nevidím, neslyším.. a mamka zaklepala (teda přejela nehtama po hrubym skle na dveřích) a šla ke mě do pokoje, aby mi řekla, že mám jít na večeři.. neee.. vůbec jsem neměla šok.. ostatně, jako pokaždý.. jojo.. asi se vážně jevím jak totální dement, ale já bych se rozhoupala tak kolem desíti, abych si vzala něco na večeři :D
*****
dneska jsem zase odvážela sníh.. z jednoho konce zahrady na druhej.. na kolečku :D tak totálně dementně zbytečná práce.. asi jako přehazování šutrů z jedný hromady na druhou.. nojo.. ale já radši neremcám (ono to vyvracelo nízkej plot okolo záhonu, ale stačilo to přehodit o kousek dál).. stejně poslouchám, že jsem líná jax vině.. a to jen kvůli tomu, že ti kreténi z EMZety mě nechtějí vzít do práce.. chápete, ona to je moje vina.. ehm.. vyslechla jsem si od mamky i stížnosti na můj blog.. že sem píšu věci, který o ní a o strýcovi vypovídají, že jsou nehorázní pedanti.. jak může vědět, co sem píšu, když by ani nevěděla, kde se zapíná internet.. natož historie Google chromu, že.. x))
*****
asi mi to vidí na očích.. oni po mě nechtějí moc věcí.. každej den něco udělám.. nekopu se pořád jenom do zadku.. jo jasně.. dřepím skoro celej den u počítače.. to je fakt.. ale nejsem totální lemra!! udělám všechno, co mi řeknou.. jenom mě musí k tomu někdy dokopávat.. věci, který dělám jenom já.. třeba vyklízení myčky, vysávání těch zkurvených schodů, uklízení průjezdu (na to jsem upozorňovala kolikrát, strýc si pořídí andulky a peří musím zametat já) někdy si to peří uklidí sám, ale to jen proto, aby měl záminku, aby na mě mohl řvát no.. x))
*****
v pokoji si taky uklidím jenom když se tady nemůžu hnout, nebo prostě mě dokopou.. nejsem žádnej puntičkář a vím to.. jak jsem kolikrát slyšela, intelektuál se vyzná i v chaosu.. no.. nejsem intelektuál, to v žádným případě, ale ve svým chaosu (naši tomu říkají bordel) se vážně vyznám.. občas to tu mám jak po výbuchu, ale zas takový prase nejsem xDD no.. a o kočičáky se starám nejvíc já.. ikdyž jsou nás všech.. ale stejně.. o ně se starám ráda.. mijášci malý :-*
*****
jsem líná jak lemra úplná.. jo.. to bych je snad poslala do prdele, kdyby mi něco řekli ne? pokaždý to je v pohodě.. všechno je v pohodě.. udělám vše, co mi řeknou.. a pak přijdou strýcovo dny a je to totálně v prdeli.. jsem líná jako prase.. VŮŮBEC NIC nedělám.. jakože vůbec nic.. koš taky vynáším jenom já.. no víte.. oni chtějí po mě to, abych vařila.. kurva já neumím vařit.. nenávidím to!! uvařím polívky, špagety.. možná guláš a polibte mi šos.. jo.. a taky kuře.. takový ty zapékaný prsa se smetanou.. ale to by zvládlo i malý dítě.. a taky jsem uvařila všechno, co mi mamka popsala do SMSky.. ale mamka moc SMS nepíše.. moc dlouho jí to trvá xDD
*****
ale že bych nerozeznala vařečku od lžíce.. já jsem cukrářka sakra!! ne kuchařka.. ale to jim stále nedošlo.. jasně.. uvařit kávový zrna a svíčkovou je přeci úplně to samý ne? pfff.. demence no.. ehm.. já raději budu končit.. nechtěla jsem se nasrat.. a už se k tomu schyluje.. nemám ráda, když mě sráží ještě níž, než ve skutečnosti jsem.. to je vše.. pak se tu musím vyblejt.. a stejně mi je to prd platný..
*****
zpátky k tomu zítřku.. Míša tu není pořád.. tak nevím, jestli to zítra stoprocentně platí.. aaa.. nenávidím tuhle nejistotu.. jako každou jinou.. no.. tohle nebudu rozplatlávat.. raději už půjdu.. do sprchy.. a pak chrnět.. snad x)) tak.. mějte se, zlatka.. (ti, co ještě zbyli) a Gerard vás opatruj ♥ pa..

The Death Of Love

2. března 2010 v 22:30 | Evil Deed |  >To nej
*****
děkuji Aničce za poslání :-* nádherný ♥ (nejsem si jistá, jestli to je goth, ale šoupla jsem to do týhle rubriky.. nějak neřeším písničky jakého jsou žánru x)))

Fanoušci Tokio Hotel... a můj skoro tři roky starý zážitek ♥

2. března 2010 v 14:50 | Evil Deed |  >Úvahy na téma...
takže.. chtěla bych napsat pár slov.. tohle téma se opakuje v médiích pořád.. i po více jak čtyřech a půl letech.. viděla jsem, na blogu o TH je zmínka o pravěděpodobně nejstarších fanoušcích.. je jim 60.. ale.. moje babi.. ta se mnou a s mojí mamkou byla v Sazka aréně 3/4/2007.. bude jí 73 a když k ní přijedu, tak jí pouštím jejich písničky z mobilu.. a i teď, po "elektro změně" se jí pořád líbí a žasne nad Billovým rozsahem.. i děda, jakožto bývalý zpěvák, vyvalil oči a to je nějak moc rád neměl..
*****
nedivím se, že je obdivují i o hodně starší generace, než jsou 13ti leté uječené slepice (nemyslím tím, že jsou všechny 13ctky takové).. já jsem se o ně začala zajímat od 4/1/2006.. to byl den, kdy jsem si znova prohlížela Bravo, které vyšlo 29/12/2005.. Tokio Hotel byli vyfocení na předposlední straně, spolu s US5 :-!.. v té době jsem ale neměla internet, jinak bych si hned o nich žjišťovala informace.. tak jsem se pak rozhodla, že půjdu ke kamarádce a u ní se na ně podívám.. pak jsem pořád chtěla vědět víc a víc.. a poté, co poprvé v Esu a v T-music chart zazněl první singl Durch den Monsun, jsem věděla, že tohle je ta skupina, kterou jsem hledala hodně dlouho..
*****
už nebyla cesta zpět.. a mamka si myslela, že mě to přejde.. bylo mi 14, kdy jsem dostala první CDčko Schrei.. pořád to je jedno z mých největších pokladů, co mám.. :) písničky stále poslouchám.. a mám celou TH diskografii v mobilu.. nešlo to jinak :) druhé CD Zimmer 483 mě oslovilo ještě více.. a pak singl An deiner Seite oslovil právě mojí babi.. předtím, než se mi tohle CD dostalo do ruky, jsem zažila onen koncert v Sazka aréně.. byl ohlášen poněkud pozdě, skoro na poslední chvíli a hala byla skoro poloprázdná.. ten nehorázný křik tomu ale vůbec neodpovídal.. hodinu před koncertem naměřili 135 decibelů.. a aparatura měla decibelů "jen" 110..
*****
bylo to to nejkrásnější, co jsem zažila.. proto mi je neskutečně líto, že se na nynější koncert nedostanu.. :( nemá se mnou kdo jet.. a sama bych se v Praze ztratila.. však ona i cesta do SA byla neskutečně složitá.. oh ne.. vzpomínka na metro a můj kolaps.. trochu fóbie no.. x)) ale stálo to za to!! vylezly sme z podchodu.. a stanuli konečně na zemském povrchu.. ušly sme pár kroků směrem, odkud sme slyšely křik.. a za rohem.. se tkvěla bílá kruhová budova.. a zeleno-žlutý nápis Sazka arena.. myslela jsem, že to je sen a pohled na tu majestátní budovu se mi zdál jakoby v mlze (asi to bylo způsobeno nevolností z metra)
*****
šla jsem jako ožralá, bylo mi špatně, ale vůbec ne z nervozity.. chvíli jsem s otevřenou pusou koukala na ten gigant a pak jsem rozklepaná šla směrem k budově.. stanuly sme před vchodem A.. musely sme ale najít vchod B.. pršelo.. byla neskutečná zima a já měla mini sukni a černé silonky.. na sobě hnědou bundu a pod tím jen tričko s krátkým rukávem.. klepala jsem se.. hrozně.. musím ale říct, že nám to moc slušelo.. :) mamka vypadala jako hotová rockerka :)
*****
konečně sme našly vchod B.. a vešly sme.. hledaly sme naše místo.. babi zůstala v předsálí.. nesnesla by ten hluk.. čekaly sme.. fanynky ječely a mě praskaly bubínky.. v předsálí jsem napočítala cca deset kluků.. jen v okruhu mého zorného pole :) soustředila jsem, aby se mě nebyla placka.. když sme našly svoje místa, posadily sme se.. a zírali na kovovou konstrukci, která zakrývala pódium.. za pár okamžiků s z reproduktorů ozvalo, že se koncert odkládá na 19:00.. ulevilo se mi.. bylo mi totiž pořád špatně.. a musela jsem někam, kde je míň lidí.. šly sme k babi.. a dali sme si hranolky.. snědla jsem jednu.. pila jsem jak duha a celá se klepala..
*****
necelá hodina utekla hrozně rychle.. a pár minut před sedmou zhasly světla a upištěné krávy se rozeřvaly ještě víc a já si zacpala uši.. bylo to nesnesitelný.. pak.. jsem konečně slyšela první akordy Übers Ende der Welt.. bylo to úžasný a já netrpělivě vyhlížela Billa.. koukala jsem z jedné strany na druhou, byla mi šílená zima a klepala jsem se jak osika.. hala byla klimatizovaná na můj vkus až moc ale za chvíli mi to přišlo přijemné.. od okamžiku, kdy jsem poprvé spatřila Billa.. horkost se mi navalila do tváří a já se začala smát jako pošuk :D
*****
v jednom okamžiku mi přišlo, že se na mě doopravdy podíval.. byl to jako elektrický výboj.. byl tak krásnej.. tak moc.. :-* točila se mi hlava tím štěstím.. a tak nádherný pocity jsem ještě nikdy necítila.. celý koncert byl nádherný.. a pak.. přišly ty nejkrásnější zážitky.. Vergessene Kinder: Bill, klečící na malým pódiu.. okolo něj mlha tmavě modrýho světla.. viděla jsem na obrazovce jeho výraz v očích.. skoro slzy.. tak nádherný.. nedýchala jsem.. nešlo to.. v jeho hlase.. tolik citu.. nechtěla jsem, aby to skončilo.. ta nádherná balada se v jeden okamžik stala celým mým vesmírem.. nevnímala jsem čas, nepřipouštěla jsem si, že by něco tak nádhernýho mohlo skončit.. ♥♥
*****
a pak.. další nádhera byla, když jsem zaslechla první tóny té nejkrásnější skladby, jakou jsem kdy slyšela.. An deiner Seite.. podívala jsem se na mamku.. ani nedutala.. zasněně koukala a usmívala se.. já taky.. ta písnička se mě tak nádherně hřejivě dotkla a zanechala ve mě nádhernou památku.. při posledním refrénu se najednou objevil výbuch konfet.. Billova krása ještě více zazářila a já měla slzy na krajíčku.. takový nával štěstí a radosti.. :-* nikdy nezapomenu na jeho nádherný oči.. na ten výraz.. na ten pohled.. na něco takovýho nejde zapomenout :)
*****
Wir wollen Tokio Hotel!! Wir wollen Tokio Hotel!! pořád jsem si to říkala, ale nekřičela jsem, nešlo to.. nechtěla jsem si kazit poslech JEHO hlasu.. nádherný.. tak moc.. kdybych si mohla něco přát.. tak bych si to zopakovala.. moc je chci znova vidět.. ale to nepůjde.. :( není nikdo, kdo by se mnou jel..

bla..

1. března 2010 v 23:15 | Evil Deed |  >Má duše
vážně.. nic se mi nechce psát.. je mi na nic.. dneska to bylo.. jednou nahoře, jednou dole.. a prostě.. nic zvláštního.. udělalo se mi zle po jednom zákusku (fakt nebyl dobrej krém v tom) a jinak.. nic.. moje nový léky mají nádherně fialovou krabičku.. místo Orionu budu žrát Teva.. no.. ale vypadá to.. skoro stejně.. loupat z platíčka.. no to mě poser.. tohle jen utrhnu, rozbalím.. no.. to je vážně o ničem.. bavit se tu o prášcích..
*****
hledala jsem nějaký obrázky Školy noci.. proč se to kurva v originále jmenuje House of night? pracně jsem si našla nějaký pěkný obrázky.. chtěla jsem si z toho složit design.. ale nevím na jakým blogu.. chtěla jsem původně nějakej smazat a založit si blog na tohle téma, ale jméno je obsazený kurvaaa.. nasralo mě to, tak jsem si dala alespoň pár ikonek do menu.. krásný.. já ci takovej náhrdelník a hneeed :D
*****

*****
nějak mě to pohltilo.. a to jsem si až dneska shlédla krátký videa, který jsou věnovaný jednotlivým postavám.. kurva.. tu Neferet jsem si přesně takhle představovala.. jsem divná.. asi.. no jinak.. když jsem se stavila u tety v práci, tak Terezka tu knížku chtěla půjčit.. ok.. na víkend.. ale do tý doby si ju ještě přečtu x)) uff.. jako.. já ani nevim, co se kolem děje.. jen vím, že mě málem odnesla vichřice a divím se, že náš skleník není u sousedů na plotě.. no.. ale co není, může být, že?
*****
jestli mě zase chytne oko kurva fix.. ani pomyslel.. už by mě doopravdy jeblo.. dneska jsem toho měla už tak nějak dost no.. pořád myšlenkama mimo.. snažila jsem se, aby mě nikdo dneska nenasral.. a hle.. přijede si autobus.. a já neměla žádný drobný.. a mamka mi musela dát padesátku na bus, abych si nemusela někde po čertech rozměňovat litr.. tak jsem vlezla do busu a řekla jsem, že chci do Stříbra.. a on "dvě koruny" jako abych mu dala.. "nemám.." čuměl jak puk "no.. tak nic no.." vystoupila jsem.. začala hrabat v pytli a hledala jsem peněženku.. ani halíř!! jen jedno otvírátko od plechovky.. šla jsem do toho busu a ukazuju mu, že nemám nic.. čuměl asi půl hodiny.. lidi už nasraný.. a pak jsem zírala do toho jeho šuplíku s prachama.. a ten zmrd tam měla asi stovku v drobákách!! ááááá ZABÍT!!
*****
přijedu do Stříbra.. šla jsem k tetě do krámu.. Terezka chce půjčit Označenou.. samozřejmě.. to se dalo čekat xD neměla jsem o tom kecat.. ale já v posledních dnech fakt o ničem jiným nemluvím.. pak.. teta měla narozky.. tak tam měla vzadu víno.. červený :-! ale.. neměla vývrtku.. :D tak skočila do hospody vedle krámu, aby jí to otevřeli.. v pohodě.. dali sme si skleničku a teta mi nabídla zákusky.. měla jsem chuť na špičku.. už jsem ju dlouho neměla.. a tahle byla taková mega.. tak jsem si jí vzala.. a.. fuj.. to se se špičkou nedalo srovnat.. krém.. takovej tuhej.. a chtělo se mi zvracet.. ale snědla jsem to.. ale.. je mi vážně špatně ještě teď.. zapila jsem to tim vínem.. chvíli jsem kecala s tetou Terezkou a pak jsem šla k babi..
*****
léky jsem tam už měla, tak v pohodě.. dala mi oběd.. moc jsem toho nesnědla.. nevidim se.. x)) kecala jsem kecala.. nechala jsem si ujet bus.. a pak jsem jela tím dalším domů.. jo!! a zajímavý zjištění.. ten bus, co jede trasu Praha-Františkovy Lázně, co jezdí z Plzně kolem 8:45, tak jezdí!! ale zrovna když jsem potřebovala jet, tak zrovna ten den nejel zmetek.. :D tak až se někdy zase nadarmo dopravím do Plzně (což doufám, že už se nestane) tak vím, že tam nebudu muset čumět do 10:25, kdy jede první autobus do Stříbra.. a pak ze Stříbra 13:12 do Černošína.. achjo..
*****
no.. končím.. je mi ještě zle.. a půjdu už spát jo? papa.. ♥

Rush ♥

1. března 2010 v 12:00 | Evil Deed |  >Taneční
*****
neuvěřitelný %) nemám k tomu co dodávat ♥♥