když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

ajm-not-oukej

8. března 2010 v 22:20 | Evil Deed |  >Má duše
jestli si někdo myslí, že na mě může házet všechnu špínu a bude mu to procházet, tak se šeredně plete.. a nejlepší je, že něco takovýho se opakuje pokaždý.. ale úplně kurva pokaždý.. jsem naivní kráva.. ta největší.. chci tu zkurvenou věc konečně dořešit a dotáhnout to do konce.. a když už tak skoro je, tak.. zase jsem za tu vyděračku a hysterku.. raději jsem včera odešla.. nebo bych musela ten notebook roztřískat.. jak chceš.. trucuj si.. ale já nebudu dolejzat.. ublížil si mi.. a pokaždý to děláš.. ale vždycky jsi ublíženej jen ty že jo? jak jinak taky.. jsem jenom svině..
*****
proč to furt omílám dokola? chci už, aby od toho byl konečně pokoj.. chtěla jsem ano, nebo ne.. dostala jsem: NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE.. ale bylo to doloženo ironií.. díky, nechci.. chci od toho mít klid.. dobře.. budu to brát jako ne, který má význam, ikdyž to význam vážně nemělo.. byl to výbuch nasrání.. nasereš se jen proto, že ti vmetu pravdu do očí.. že ti dám znova a zas najevo, žes mi ani po roce na tu otázku neodpověděl.. necháváš mě v nejistotě.. na pochybách.. a ve sračkách.. a je ti to jedno!!
*****
proč mi na tobě kurva ještě záleží? proč tě miluju? proč vůbec? nechceš mi tohle ulehčit a pořád to okecáváš okolo a balíš to do padesáti vrstev, jenom aby ses vyhnul jádru věci.. ale tohle ti nesežeru.. nejsem debil, s kterym si můžeš hrát.. vážně si ho ze mě včera dělal.. a až si tohle přečteš.. klidně.. buď si nasranej.. je to jenom pravda.. pořád mi taky předkládáš otázku: "já nevím, co chceš slyšet.. nevím co napsat, abys byla spokojená".. tohle si strč někam.. nepřemýšlej nad tím, co bych asi tak chtěla slyšet a mluv kurva pravdu!! nevěš mi bulíky na nos.. jsem kretén dost velkej a nepotřebuju ještě, aby ze mě někdo dělal kreténa ještě většího!!
*****
zase budeš říkat, že se tu vyřvávám a vyjdeš z toho jako neskutečnej hajzl a "mí kamarádi" tě budou mít za největší svini pod sluncem.. a že nikdo z nich tohle neznají i z tý druhý strany.. tak proč tu svojí druhou stranu neobhájíš? pak se nesmíš divit!! a já jen píšu, co mě sere, co mě trápí a co nemůžu NIKOMU říct!! máš taky blog ne? taky tam píšeš všechny pocity.. a na tvým blogu je to to samý.. tam jsem za tu největší svini a mučitelskou mrchu já.. a taky.. jsi mučedník.. já mrcha. ale je to stejný.. nikdo tam (skoro nikdo) to nezná z tý mojí strany!! všem je jedno, jak je mě!! všichni serou na ty hysteráky, slzy, rozflákaný věci, prášky a neskutečný nervy, který obetovávám pro někoho, koho nikdy neobejmu!!
*****
říkala jsem ti to tolikrát, tys NIKDY nebyl úplně sám.. sám jako kůl v plotě.. dny na chlup stejný.. nekonečný probdělý noci.. pořád sám.. ve svým pokoji.. nikdo se tě nezeptá, jak ti je.. nikdo tě nesevře v náručí, když se svíjíš v hysteryckým pláči.. NIKDO!! jo.. třeba sis to zažil.. ale ZAŽIL.. to je minulý čas.. to bylo kdysi.. nejsi sám.. NEJSI!!! kdyby ses ráno probudil.. a vedle tebe nikdo nebyl.. nikde.. byl bys sám.. zoufale bys potřeboval od někoho obejmout.. ale nikdo není.. nikdo.. možná pak bys to pochopil..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Andrej Andrej | E-mail | Web | 9. března 2010 v 8:20 | Reagovat

Ľudia si nevedia priznať chybu a pozrieť sa na bordel, čo sami spôsobili. Sú to zbabelci :-?

2 Zaida (bývalá Ochechulka) Zaida (bývalá Ochechulka) | 9. března 2010 v 15:37 | Reagovat

Moc bych ti přála, abys měla opětovanou lásku, kvůli které bys se tak netrýznila, měl tě kdo objímat a byla šťastná. Určitě ji jednou najdeš, uvidíš.

3 Venom Venom | E-mail | Web | 9. března 2010 v 18:10 | Reagovat

Hm. A když to zná někdo z obou stran a oba vás má přečtený jako knihu... má právo posuzovat? Má vůbec nárok že ho budete poslouchat? Ne. Chyby jsou na straně vás obou ale ani jeden si je nepřiznáte, snažíte se jeden druhýmu neublížit, hysteričíte pak je všechno nějakou dobu v pohodě... je to tak těžký pochopit? Měla bych hodně věcí, který bych chtěla na tohle téma říct každýmu z vás zvlášť. Ale nemám nárok do toho kecat. Má úcta.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.