když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

krátce

4. března 2010 v 19:40 | Evil Deed |  >Má duše
dneska vážně hodně stručně.. jela jsem do tý Plzně.. dřepla jsem si na chvíli do haly (asi myslím) nebo jsem se rovnou vydala mým milovaným podchodem směr škola.. po cestě mi řvala do uší pořád a tatáž písnička.. ano.. přesně ta, kterou mám na blogu danou jako poslední.. šílená návykovka.. někdo na mě mluvil.. a blbě čuměl.. asi něco chtěl.. no tak ať.. mám snad na čele napsáno: "informační tabule"?? pff..
*****
po cestě jsem si četla.. co jinýho.. spát se mi nějak nechtělo.. no chtělo.. ale až v Plzni.. tam jsem tedy přišla do školy.. a dřepla jsem si do šatny.. a podívala jsem se ze zvědavosti, copak je v mý bývalý skříňce 111.. ano ano.. to číslo jsem si vybrala schválně.. ale nevím proč.. prostě.. protože :D 69 byla pro druháky no.. zabít.. eh.. o tom jsem nějak nechtěla kecat.. čekám čekám.. vlasy v xichtu.. oči neustále brečely (sami) a moje zombie líčení se parádně roztejkalo.. kupodivu mi to neteklo po xichtě ani mi černota nekapala na knížku.. ale ty stíny.. měly zajímavou.. konzistenci? jo.. zase jsem to četla.. co taky jinýho.. přečetla jsem ke 130. straně (od začátku) a už jsem myslela, že mi upadne prdel, protože ta lavice v šatně je tvrdá.. a pak jsem viděla, jak Míša utíká dolů.. poznala jsem jí podle kroků..
*****
konečně.. sakra.. přijela jsem tam v 10:25 a čekala jsem tam do 12:30.. super mám to já ale trpělivost.. nenapadlo nás nic lepšího, než jít na autobusák.. jo.. ještě jsem zapomněla podotknout, že moje poslední úspory jsem musela rozměnit ráno v obchoďáku, jelikož to byl litr.. a vím, že pojedu se stejným hovadem, který po mě chtěl dvě koruny, aby mi nemusel vracet "zbytečně moc drobných" a nechtěl mi dát lístek, dokud jsem ze svýho nekonečně hlubokýho pytle nevytáhla peněženku a neukázala mu obsah.. bylo v ní jen otvírátko od plechovky.. a ani koruna.. zmrd jeden..
*****
no.. vlezu do busu.. lidí jak nasráno.. no to zas ne.. ale stejně.. dost lidí na to, aby se mi patřičně zvedl kufr.. víte, potřebovala bych autobus sama pro sebe.. sociofobie se mi vyšplhala do hodnot, na které není měřítko.. někdo se mě nevědomky dotkne a schytá ránu.. kurva už.. hrabat na mě budou.. fuj :-! dřepla jsem si k nějakýmu klukovi.. celkem ušel.. tak jsem si dřepla.. sundala si bundu.. a pytel dala na klín.. zamotaly se mi tradičně sluchátka.. vzala jsem knížku a zažrala jsem se.. pro jistotu jsem hlídala každou druhou zastávku, abych se náhodou "neprobrala" někde na Zličíně..
*****
dojedu do Plzně.. v pohodě.. vylezu.. předtím jsem se pracně nasoukala do kabátu (kurva v tomhle mě zima nehorázně sere!!) a vypadla jsem ven.. a pak.. to čekání ve škole.. chvíli jsme kecaly s Kájou a pak sme šly ven na busák.. před školou stepovaly ty největší krávy od Míši ze třídy.. fakt pipiny největší.. zabít.. a přivítaly mě roztomilou frází: "ty vole co ta tady dělá?" hehehe.. hodila jsem na ně vražednej úsměv typu: "ty mi můžeš víš co.." a šla jsem s Míšou a Kájou na zastávku šestnáctky (trolejbusu, co jede na Doubravku) a čekaly sme, až Kája odjede.. pak sme šly konečně na ten busák..
*****
tam jsem potkala ještě Jirku z druháku.. moc hodnej kluk.. pošuk do Nightwish.. má krevní skupina :D no.. tak sme pokecali všichni tři.. a pak.. jsem musela domů no.. s Míšou nám to jelo ve stejnou dobu v 14:50 a když jsem viděla, že je u mýho nástupiště hromada lidí, raději jsem přidala do kroku abych nemusela stát až do Stříbra.. to se mi vážně nechtělo.. za chvíli to přijelo.. a jela jsem domů.. a doma.. no co.. nic.. udělala jsem si polívku.. pomačkala kočičáky.. ani nevím, jestli jsem měla oběd.. a já ani nevím, jestli jsem už večeřela.. no.. no nic.. skoukla jsem Kriminálku New York (kurva já ci Las Vegas!! ale od první do osmý řady.. pak mi zabili mojí nejoblíbenější postavu a od tý doby to nechci vidět) no.. a až to skončilo, tak jsem samozřejmě zase čuměla na zprávy.. no.. ty večerní už nestíhám :D
*****
no.. a teď.. dřepím u compu.. snažím se nechcípnout, jak mě pálí oči a taky se snažím nezbláznit se tím šíleným pocitem.. achjo.. a v nadpisu stojí krátce.. tak.. mizím.. Gerard vás opatruj ♥ ikdyž.. nevím, jestli je ještě někdo, koho by měl opatrovat x))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tiska Tiska | Web | 5. března 2010 v 11:39 | Reagovat

:-) těch knih mám načteno daleko víc, ale nechtěla jsem je na blog všechny dávat, protože některé obsahy mám stažené z netu (občas mi nechce nad tím přemýšlet, tak zvolím jednodušší cestu :-D). Celkem jsem přečetla už minimálně stovku knížek, ale do čtenářáku k maturitě si dávám jen něco.
Na tu tvou recenzi jsem zvědavá :-) To jsi četla i to Stmívání? Je to podobná tématika, ne? Já naposledy byla šílená do Harry Pottra, to jsem několikrát přečetla všechny díly. Teď hledám nějakého dobrého autora, který by mě bavil. Vždycky mě nejvíc ale překvapí díla klasiků, včera jsem dočetla Evženii Grandetovou od Honore de Balzaca a bylo to fajn, rozpracované příběhy a snadno čitelný sloh. Kdybych tak měla víc času a míň učení... četla bych furt :-D V tom ti trochu závidím.  :-D

2 Tomáš Tomáš | Web | 5. března 2010 v 19:00 | Reagovat

Taky rád čtu.POkud mám čas tak si beru knížku.
Pro Tiska:Mně se třeba moc líbí Zločin a trest.
Moc lidí mi taky vadí,nemám to rád.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.