když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

kurva!!!

10. března 2010 v 22:10 | Evil Deed |  >Má duše
líto? co ti je prosímtě líto? ani sis neuvědomil, co vlastně děláš.. vůbec.. jak ti může bejt líto něco, o čem pomalu nemáš ani páru? nemáš ponětí, jak to bolí.. proč já kráva ti vůbec napsala? protože tě miluju!! naivně jsem čekala, jestli nenapíšeš.. ale nenapsals.. ty to neuděláš.. v žádným případě.. ikdybych tu byla naposledy.. stejně, jako jsem psala.. že to bude asi poslední článek a na všechno se vyseru.. včera mi zabralo spoustu času, než jsem to kvantum článků přesunula z archivu do rozepsaných.. myslela jsem si (kráva blbá naivní), že to pro tebe bude něco jako signál, že potřebuju pomoct.. že mi vážně není dobře.. ale ne.. ZASE JSEM SE SPLETLA!!!
*****
a že nejsem na ICQ? no.. já se snažím od včera být hlavně s mamkou.. nebo alespoň se snažím nezapínat počítač.. ale já jsem přeci závislák kurva!! na ICQ se mi to přihlašuje samo.. ale dala jsem si neviditelný režim.. zapnu blog.. a vidím, že mi mé zlatíčka napsali nějaký komentář s nádechem starosti.. ale ty? NIC!! TOBĚ NA MĚ NEZÁLEŽÍ!! tak proč tě kurva musim milovat? proč to nejde jenom tak vymazat a zahodit to zkurvený marnění času a plýtvání citů? proč? miluju tě a zároveň nenávidím.. ty to vidíš jako nějakou samozřejmost, ale mě to ubližuje!! novinka že?
*****
a nakonec.. děkuju Ančí :-* ráda bych si s tebou psala.. teď.. momentálně jsem online.. budu ráda.. ale.. nevím, jestli bys o to stála.. ty jediná na mě myslíš.. a záleží ti na mě.. nejsem pro tebe jen někdo, kdo z tebe vysává energii a kdo po tobě pořád chce nemožný, ikdyž ve skutečnosti jde o obyčejný věci..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 11. března 2010 v 7:44 | Reagovat

Jako nezaujatý pozorovatel chápu chování obou stran i když si to oba vysvětlujete blbě. NE, motat se do toho nehodlám nebo v tý cvokárně skončím sama.

2 Tiska Tiska | Web | 11. března 2010 v 16:07 | Reagovat

Wow, 44km je dost :D Já jezdím nějakých 25km, to je půl hodinky vlakem. Tam se ty sedačky sklopit nedají a většinou mě z nich po chvíli bolí záda, takže  se už ke konci cesty pěkně vrtím.
Noo, to jsem teď četla v časopisu Svět, proč je lidem v autě nebo buse špatně. Musíš se vždycky dívat před sebe na ubíhající silnic, protože mozek registruje pohyb do předu a tak počítá s tím, že to budou sledovat i oči. Jenže když se díváš do okýnka vedle nebo před sebe do sedačky, mozek je zmatený a proto je člověku špatně :-D  :-D Chytrý časopis :D V buse a vzadu v autě mi je vždycky špatně, jednou musím ale zkusit co to bude dělat, když se budu i ze zadního sedadla dívat do předu na cestu.
A už jsem si včera dupla :-D pokud mi to nějak nezhatí paní doktorka (protože mám syndrom tzv. suchého oka), čočky budou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.