když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Duben 2010

ach Gerardíčku v peklíčku

30. dubna 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Má duše
takže.. mám dojem, že jebání v mé palici plné chemie zatím nechce přestat.. depka/deprese/zkurvená nálada (vyberte si podle libosti) stále nepřestala.. ustala jen na těch pár dní, co jsem zjistila, že mě vzali i do Planý.. ale už se to opět probouzí k životu.. super.. vážně super.. dneska.. byla jsem ve Stříbře.. nemohla jsem se vzbudit.. to pak byly mety na autobus, kterej mi jel za pět minut.. v tom čase jsem ještě stihla dát Micince (která asi zavraždila lachtánka - malej Tomík) a Jerrymu papů a pak jsem běžela.. jen jsem došla/doběhla na zastávku, setkala jsem se s mamky pohledem, kterej jasně značil pobavení.. hahaháááááá.. fakt ftipný..
*****
štafetku jsem dneska neměla.. poděl.. pak.. nákup.. u Lidla.. ten je hned naproti autobusáku ve vesnici jménem Stříbro (nojo.. když to město nemá víc jak milion obyvatel, zvykám si, že je zde považováno za vesnici) opět dvě igelitky.. ale mamka mi výslovně přikázala, abych si do "svý" igelitky vzala jen to lehčí.. ok.. jdeme k babi.. naobědváme se, vypijeme kafe.. kecáme.. kecáme.. kecáme.. a najednou se mamka zeptá, kolik je hodin.. a oznámím jí, že nám to za sedm minut jede.. mamka mě vytáhla a už mě hnala, abych si mákla, když nejsem schopná jí říct, že nám to za chvíli jede.. pak se začala smát ale stejně mě hnala, abych přidala do tempa.. tvééé.. jako by nám nejel další bus v 18:17, kdybychom ten v 17:12 nestihly.. fakt tragédie.. no pro mě to není problém.. jsem zvyklá z Plzně.. ale mamka není zvyklá :D
*****
stihly sme to.. pak doma.. ani nevím co bylo.. ale to je fuk.. pořád jsem byla venku.. večer.. ohýnek.. opíkání buřtíků s mýma mňam klobáskama %) mamce nechutnají, ale mě jo.. sem je naháněla po celým Lidlu taky xDD snědla jsem tři.. buřtíky dva.. (jo jsem žrout) a konečně jsem v lékárně sehnala něco na to trávení.. abych neměla ty nehorázný křeče v břiše, když se najím.. vezmu si to ještě dneska a uvidím, co to udělá.. snad nebudu blinkat.. už tak jsem smíchala dvoje antidepresiva s pivem a becherovkou.. no.. ale mě je to vlastně jedno.. sakra.. dostanu se na školu a měla bych mít klid a pohodu ne? tak co je tohle zase kurva fix? netuším.. nevím.. neřeším.. radši.. 
*****
nejspíš to bude tím, že se prostě cítím šíleně sama.. a nejhorší je, že všem je to naprosto jedno.. ale totálně.. nikdo to nevidí.. nikdo se o to nestará.. nikdo nepomůže.. vážně úžasný.. no to je vlastně fuk.. co tu budu brečet sama nad sebou, když to nikdo neuvidí a nikdo nepřijde a neřekne tu lež: "to bude dobrý.." nebo nedej Gee "nejsi sama.." tvééé.. nehorázný tohle.. sice to není pravda, ale tolik to pomáhá.. ikdyž to někdy nevypadá.. tak proč to chci slyšet? dostal by se mi ten pocit, že nejsem totálně sama.. tak šíleně sama.. bez lásky.. bez blízkosti.. nebylo by to tak chladný.. po těch slovech, jako by vás někdo zabalil do jemný teplý deky a hladil vás.. ale takhle.. pořád ten chlad a zima.. samota.. neklid..
*****
no.. ale nic nezmůžu.. fakt nic.. raději půjdu.. skoro usínám.. skočím pod sprchu a půjdu.. už nevydržím být vzhůru.. ani si to po sobě nebudu číst.. papa :-*

Nostalgie... etc..

30. dubna 2010 v 0:00 | Evil Deed |  >Má duše
takže.. hezky po pořádku.. bude toho hodně..

asi proto, že dneska toho bylo hodně.. hned ráno.. cca v 6:45.. spím.. jak jinak.. najednou se mi zdálo (ale to už jsem byla polovzhůru) že někdo šíleně tříská něčím.. jako násadou od koštěte do stropu.. hrozný rány.. nechápala jsem.. pak jsem se samozřejmě probrala.. a poslouchala jsem, co by to mohlo bejt.. jako.. u nás tohle není vážně neobvyklý, takže jsem nebyla překvapená.. ale.. pak do toho slyším nějaký řvaní.. děda!! kurva.. málem mě jeblo.. zase se ve mě začala vařit krev.. ale věděla jsem, že tohle není jen to obyčejný řvaní, jestli u mě není ten malej kluk.. tohle bylo fakt opravdový..
*****
sice nerada, ale zvedla jsem se z pelechu a běžela dolů.. pořád to bouchání.. a dole jsem z kuchyně slyšela dědovo řvaní.. kurva fix.. tohle ale už bylo řvaní jax vině.. vlezu tam.. děda na zemi.. a mlátil ještě v setrvačnosti hůlkama (švédský hole, nebo jak se tomu nadává) do země a do zdí kolem sebe.. chtěl, abych mu podala vodu, že tu leží asi dvě hodiny a má žízeň.. podám mu vodu.. napije se.. a teď, že se mu chce čůrat a už to nevydrží.. jestli bych mu nepodala kyblík.. tak to ne.. řekla jsem mu, aby se snažil postavit.. tak se nějak zapřel do těch holí a pomáhala jsem ho zvednout.. si nedokážete představit, jak je těžkej.. nešlo mi to prostě.. tak ho napadlo, abych mu podala misku, že se do ní vy..to.. tak to ne!! sem hned řekla, že se nebude vy..to.. to misky, ale že si hezky dojde na záchod.. ty vole.. málem mě jeblo.. pořád jsem se ho snažila zvednout.. podařilo se mi ho vytáhnout do sedu.. ale na nohy prostě jsem neměla sílu.. snažila jsem se.. ale prostě co zmůže takovej chroust, jako já.. neměla jsem kredit, takže jsem nemohla zavolat.. napadlo mě jediný.. jít se rychle oblíct a běžet do fabriky pro strejdu, aby ho zvedl.. 
*****
hodila jsem na sebe věci a už běžím dolů ze schodů.. a srazím se tam se strýcem.. hned mi řekl: "v pohodě, běž nahoru.. měl sem tušení, že se něco stalo.." pomohla jsem mu zvednout dědu (porod) a pak jen šup nahoru.. a že kdyby něco, tak že mám zavolat.. eheee.. kredit jsem neměla a neviděla jsem pevnou, co má děda dole.. prostě polospánek asi.. šla jsem si zase lehnout a za pár minut jsem usnula..
*****
měla jsem budík na 8:20 to bych to nebyla já, abych to nešoupla.. na 8:30.. a ani tak se mi nechtělo vstávat.. ale už jsem stejně neusnula.. tak jsem se za deset minut vyhrabala.. bez budíku už.. no.. a to pak byly mety, když jsem si všimla, že trochu nestíhám.. jen tak tak jsem si udělala to svý číro a namalovala obličej na xicht.. v pohodě.. šla jsem na bus.. no šla.. tou mojí chůzí.. a je jasný, že jsem stihla courák kterej jede pár minut před pražákem.. super.. staví v každý prdeli, takže stihnu víc písniček.. vlezu tam.. a jedu do Ag.. měla jsem času dost, tak jsem šla do květinářství a pak k babi.. kecala jsem tam s tetou a s Terezkou dlouho, takže jsem u babi byla kolem jedenáctý.. nojo no.. když jsem s někym, tak tu hubu nezavřu x)) 
*****
babi mi hned dala oběd.. ok.. v pohodě.. sežeru to.. pak mi dala kafe.. kecáme kecáme.. ani nevím co sme kecaly :D pak jsem šla s babi do školy.. na základku..
*****
Máneska
*****
řekla jsem si, že bych chtěla vidět mojí bývalou třídní a tak.. jdeme.. babi se mnou.. jdu nahoru.. v tý škole se vůbec nic nezměnilo!! jenom já xDD a barva stěny v druhým patře.. nebo se to nezměnilo a senilní stařena Evil si nepamatuje, že stěna byla v druhým patře oranžová.. potkávala jsem tam ty učitelé, zrovna byly obědy.. a koukají na mě (mírně zděšeně) a já na ně.. s vyvalenýma očima s výrazem naprostýho dementa.. tak šíleně se změnili.. a ty děcka.. vůbec neznám.. ale vůbec.. chtěla jsem se podívat na mojí třídní, kterou jsem měla od šestý do devátý.. moc jsem jí chtěla vidět.. potřebovala jsem se podělit s někým o tu radost, že půjdu na podnikání konečně :D 
*****
hledám.. klepu na kabinet.. já ho našla!! na poprví :D ještě jsem to nezapomněla.. druhý patro, vlevo od zadního schodiště.. ano.. všichni ví, kde to je xDD pak najednou slyším klíče za rohem.. věděla jsem, že je to ona.. prostě.. jsem jí poznala no.. taky že jo.. ale.. na první pohled jsem jí málem nepoznala.. vlasy má nějak delší.. a styl oblíkání jinej.. úplně.. jinak byla stejná.. ale přitom úplně jiná.. pozdravila jsem jí.. nechápala.. pak se na mě podívala pořádně.. a pak až mě poznala.. xDD "tak ses na mě přišla podívat?" zvláštní pocit.. vážně.. pozvala mě do kabinetu a tam sme si moc hezky popovídaly.. pak mě ale napadlo, že bych měla za chvíli jít.. ale já se rozkecala..
*****
pak mi gratulovala.. no.. říkala jsem, že už jsem dodělala tu cukrářku a že jsem měla trable s tou praxí, ale že je to v pohodě.. a že jsem měla o dva stupně lepší známky jako na tý základce xDD no to je jako fakt no :D a pak sem jí říkala, co bude na tý nástavbě.. jako by to nevěděla, ale já za to fakt nemůžu xDD pak padla otázka: "a půjdeš potom na vysokou, až odmaturuješ?" sem čuměla.. o tomhle přemýšlím dost často.. "no.. nevím.. možná.. uvidíme.." (od koho asi máme takovou zásobu neurčitých slov?) "no to by bylo super, kdyby alespoň někdo pokračoval ve studiu aby se dostal co nejdál.. to jsem ráda, že se takhle snažíš.." no já jsem taky ráda :D já byla ráda, že ona byla ráda xDD
*****
tak jsem tam byla docela dlouho no.. ale potom jsem si uvědomila, že babi čeká dole v přízemí.. ještě jsem si to tam pořádně prohlídla, ty naše kasárny :D no.. když tam chodila moje mamka, tak polovina tý budovy byly kasárny a druhá půlka škola.. teď je na tý polovině, kde byly kasárny, areál s počítačovou učebnou, velkou tělocvičnou a takový ty ptákoviny xDD  už jsem zapomněla, co je to za bludiště ne :D ale kabinet má třídní furt stejně.. ten pocit.. kurva.. kdybych uměla popsat ten pocit.. žádní bývalý spolužáci.. jako by se vypařili ze světa a zůstala jen ta budova plná cizích malých děcek, co na mě vejraj jak jeptišky na porno.. ta nostalgie, že je to konečně všechno pryč.. všechna ta šikana a hrůza.. celých těch devět let je pryč..
*****
odvál to vítr.. snad.. nikdo tam nebyl.. připadalo mi, že jsem tam úplně sama.. sama.. ty děcka jsem neznala.. oni tam nebyli.. nebyli v mých vzpomínkách.. a neexistovali ani teď.. ticho.. připadalo mi, že je tam šílený ticho.. ještě jsem rychle nakoukla do třídy první B a pak jsem rychle běžela dolů po schodech.. já snad z těch schodů letěla, nebo co.. už mě něco hnalo pryč.. daleko.. co nejdál.. už taky bylo dost hodin.. vyjdu ze školy a.. vidím tam učitelku, kterou jsem měla od první do čtvrtý třídy.. okamžitě mě i zdálky poznala.. nevím, jestli to bylo tím, že mě vážně poznala, nebo tím, že poznala babi.. ale asi obojí.. x)) vím, že ona na mě nezapomněla vůbec.. vím to.. svatá učitelka vám řeknu.. tak sme si taky pokecaly a pak jsem s babi letěla na město.. koupila si nějaký ovoce na trhu a pak už jsem musela ke cvokařovi.. cestou sme si s babi daly točenou zmrzku a měla jsem to akorát.. bylo za deset jedna..
*****
sežrala jsem tu zmrzlinu a letěla dovnitř.. do přízemí.. do čekárny.. sednu si a čekám asi tři minuty.. pak mě zavolala.. kecám tam.. vyprávěla jsem jí, že jsem byla na ZŠ a že jsem trefila v Planý do školy a že je to lepší.. a už nemám ty svoje podělaný myšlenky v takový míře.. prostě už to beru jako takovou klasiku.. takže.. klasika.. nevím ani pořádně, co psát.. nějak na mě jde spaní.. x)) no.. dala jsem jí ten obrázek.. byl pomuchlanej.. ikdyž byl ve fólii no.. ale to je fuk.. tak jsem myslela, že mi prostě řekne nějak trochu víc barvitě, co o mě ten výtvor vypovídá.. a nic moc.. čekala jsem od toho víc.. ale tak co.. BL prý nemám.. už.. ale že jsem prostě pořád hodně roztěkaná z minulosti a tak dále.. no.. to vím.. ale co mám dělat.. a připomínky na moje věčné podupávání, kolíbání nebo třískáním nehtama do stolu, do tašky.. tahání sluchátek nebo řetízku na krku etc.. já si to neuvědomuju.. dokud mi to neřekne xDD já za to nemůůůůůžu..
*****
prostě jsem starej nervák.. jsem paranoidní a blbá.. co víc dodat.. nevím no.. nevím si sama se sebou rady.. už se těším do školy woe!! xDD sice mě bude tlačit čas, protože jsem si docela rychle navykla na tenhle můj režim.. počínaje vstáváním po desátý hodině, spaní po půlnoci a tak dále.. zase to bude otočený.. ale přežiju to.. jak říkám, přežila jsem Škroupovku, přežiju všechno xDD no.. byla jsem tam zase hodinu.. pohoda.. ani se mi nechtělo pryč normálně xDD a pak jsem si řekla, že když už jsem ve Stříbře, že si skočím pro ty léky a ještě k tátovi.. mamka mě k němu poslala, abych mu nějak sdělila, aby mi koukal přispívat, když chce, abych studovala.. nojo.. jenže táta je momentálně bez práce.. super.. já to říct nedokázala.. vážně za to nemůžu, ale taková jsem já.. u něj jsem byla asi dvě hodiny.. a pak už bylo pozdě a šla jsem ještě k babi.. a tam jsem byla půl hodiny a mazala jsem na autobus domů x))
*****
doma jsem hned po příjezdu měla pomáhat se sekáním zahrady.. tvééé takový zarostlý.. na zabití.. ale mamka mi ani nepůjčila sekačku xDD tak jsem tam jen stála a odvážela trávu, chytala koně, aby nám opět nevlítli na zahradu a tak dále.. nějak to šlo.. mamce už zbýval kousek.. takže to netrvalo dlouho.. babi mi udělala trocnu a já jí utopila v kečupu.. milujuuu %) takže jsem neměla hlad.. dali sme si kafe a pak jsem sedla ke kompu.. malinkej kočičák je někde v to dřevníku mezi špalkama, protože Míca tam pořád chodí a kdyby malinkej Tomík byl mrtvej, tak by rozhodně neměla ocumlaný cucíky.. takže je živý :) ale uvidíme ho, až bude sám chodit.. protože nemůžeme do toho dřeva hrabat.. za prví je ho tam šíleně moc a za druhý by to na něj mohlo spadnout a byl by z něj placatej Tomík.. x)) 
*****
a co jsem chtěla ještě říct? už jsem všechno řekla a už usínám na klávesnici.. bylo to vyčerpávající a už mám dost xDD jinak.. bere mě zas ouchylná a chtěla jsem psát.. ale dneska už vážně ne.. zítra.. pa ♥

Hvězda, Blonďák a Falco :)

28. dubna 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Obrázky
=) 109
Falco

=) 106
Blonďák a Hvězda
=) 117
Blonďák

=) 104
a tady všichni tři :)
omfGee, to čoudící smradlavý auto v pozadí je vážně úžasný :D

zítra..

28. dubna 2010 v 22:30 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. zítra zase terapeut.. to mě jebká.. mám tam přijít až na 13:00 a stejně musím jet autobusem v 9:32, protože mi další bus do Stříbra jede v 13:30.. no nic.. to se nějak dá.. ani nevím, jestli bude babi doma.. no to je jedno.. stejně se u ní stavím.. nejdřív pokecám s tetou a Terezkou v květinářství (jako vždy) a pak půjdu k babi.. jo.. a možná bych se mohla stavit u táty.. tak co.. je zatím bez práce, bráchu se ségrou jsem taky dlouho neviděla a jinak ani nevím, jak zabít čas.. ba jo.. tím, co umím nejlíp.. spánek :D jako.. v noci nemůžu usínat a pak se ale nemůžu probrat před polednem.. ale dneska jsem se náhodou vzbudila ještě před jedenáctou dokonce :D
*****
no.. mysleli sme, že malej kočičák se ztratil, nebo že ho prostě Micinka (pako jedno lachtaní) někam odtáhla.. někam do prdele, třeba sousedům na seno.. jo.. tam ale nebylo, protože sme si všimli, že sousedi mají seník zamčenej snad od zimy, takže se tam nemohla dostat ona sama, natož tam procpat toho prcka.. tak sme ho hledali.. a niiiiiiic.. nakonec sme si všimli, že Míca pořád chodila do dřevníku.. tvééé je tam dřeva jak nas..hodně a vím, že tam Míca šplhala.. stejně jako malej Vilík (jako ten ztracenej) a když sme poslouchali, tak sme asi slyšeli mňoukání.. ale to malý spíš píská.. ale asi to je ono.. kdybychom ho vyhrabali, tak se to na něj sesype a je po něm.. čekáme, kdy tam uvízne a bude prostě po něm.. to je v prdeli s tou naší kočkou.. pořád ty svoje haranty někam tahá..
*****
pak.. hledali sme Vilíka.. protože pořád lidi říkají, že u paneláků vídají pravidelně černýho kocoura a že už dlouho, asi tak dva měsíce (a už to jsou dva měsíce, co se Vilík ztratil) a že je přítulnej a že ho dokonce nějací lidi měli na nějakou dobu v bytě, ale zase ho pustili.. no.. šli sme tam.. volali sme ho.. nic.. a najednou z toho posranýho oranžovýho paneláku jsem slyšela mňoukání.. to jsem volala přímo pod oknama.. "Vilíku!!!" a zase to mňoukání.. obešla jsem ten panelák, protože má vchody nějak pošahaně zezadu a chtěla jsem tam jít.. ještě jsem volala tam.. ale nic.. chtěla jsem jít nahoru a zeptat se každýho v tom vchodě, jestli někde nemají černýho kocoura.. mamka mě volala zpátky, že jsem blbá a tak dále.. no.. tak jsem šla zpátky.. a mamka přišla s teorií, že to mňoukání dělala jedna malá holka, co u toho baráku byla.. úplně kretén ta holka.. ale já si prostě myslím, že to byl Vilík!!
*****
no.. ale mamka už šla domů.. já šla teda taky.. ale musela jsem to nějak šikovně obejít, protože se k zadnímu vchodu zahrady dostanu přes louku.. a Jita se zamotala a pak málem narazila do toho zkurvenýho elektrickýho ohradníku.. srala jsem na to.. už se mi nechtělo vracet.. hledala jsem, kde ta ohrada končí a ono nic :D hned se ke mě seběhli Hvězda, Blonďák a Falco a chtěli mi sežrat sukni, protože je zelená :D hovada.. oni do mě strkali a když jsem přelejzala ten ohradník zpátky, bála jsem se, že dostanu od toho ránu.. zase by ve mě cukalo dvě hodiny.. kurva, proč tam neudělaj normální dřevěnou ohradu.. 220 voltů pouštět do těch koní, když se nechtěně opřou je vážně nehorázný..
*****
ale zase jsem si zalezla.. nasraně sem se zavřela v pokoji a jebkala jsem na to.. zase mě chytl hysterák, protože nemám jistotu, jestli Vilík v tom baráku nebyl!! ááááááá.. ne.. to chce klid.. nebo mě jebne.. jo.. a když jsem tady psala o našich koníkách (to nejsou naši koníci, ale sousedů, ale už několikrát nám lítali po zahradě xDD) tak bych sem mohla dát pár fotek, co jsem nafotila včera.. no pár.. bylo jich přesně 160 :D ale vyberu jen koníky.. takže dvě fotky :) ok.. tak už mizím.. půjdu spinkat, jenom to sem nahraju.. a zítra nu.. papa :-*

na chvilku..

27. dubna 2010 v 23:30 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. spala jsem do 14:20.. pak mi zazvonil budík.. najedla jsem se.. udělala jsem si rozpečený preclíkový rohlíčky se sýrem a červenou pálivou paprikou.. mňamka %) a měla jsem co dělat, abych zase nepadla do postele.. radši jsem si hrála s kočičákem.. no.. pak to šlo v pohodě.. strýc to vzal až podezřele dobře a v klidu.. snad se to zas neotočí a bude tu peklo na zemi.. no nic.. mě už je to totiž fuk.. nooo.. a dál.. to jsem psala v článku ráno.. ok.. jen jsem zvědavá, jestli mi zítra přijde ten dopis.. jinak je už půjdu sprdnout na poštu.. jáj.. ještě tu mám ten šáteček z Planý.. musím ho sníst, zítra se to akorát vyhodí.. tak jdu baštit.. a pak spinkat xDD myšlenky jsou lepší.. už nehodlám provádět kraviny.. je líp.. o hodně moc líp :) pa :-*

Dignity ♥

27. dubna 2010 v 12:00 | Evil Deed |  >Bullet for my Valentine
*****
mamku co nevidět odvezou, protože nemá ráda tuhle skupinu.. a já od Vánoc skoro nikoho jinýho neposlouchám xDD překlad po mě nechtějte, já bych to i přeložila, ale jsem tůze líná xP

první den ve škole

27. dubna 2010 v 10:50 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. dneska jsem byla v Planý.. tvééé xDD cesta, že by mě jeblo.. nejsem.. vážně nejsem zvyklá jezdit na druhou stranu.. pokaždý jen směr Praha.. do Stříbra, do Plzně a do Prahy.. nikam jinam xDD no.. v Mariánských nebo Františkových Lázních jsem byla a ne jednou, ale to jsem jela autem, nebo něčim, co třeba jen z daleka připomínalo autobus (takže kraksna, tohle byl dálkovej bus).. takže docela děs a hrůza z té cesty.. jak jsem psala, už jsem zapomněla, jak Planá vypadá, takže jsem celou cestu jak debil byla přilepená u vokýnka a čuměla na cedule.. samý malinkatý vesničky.. já furt měla za to, že mezi Černošínem a Planou je asi černá díra, či co :D takovejch prdelí malejch.. ale jel furt.. v pohodě.. dojela jsem tam.. a najednou neznámej autobusák.. a tam lidí jak nas..
*****
ok.. šla jsem prostě někam.. ani jsem nevěděla kam.. a najedou jsem zahlídla kdesi v dáli věž kostela.. nebyla tak daleko, jak se mi zdálo.. měla jsem si vzít brýle xDD jdu dolů ke kostelu, přesně tak, jak říká stránka školy.. okolo nějaký cukrárny.. a další obchůdky.. hodně obchůdků.. v pohodě jsem tam došla.. obešla jsem si ten kostel.. je krásnej, ale v Černošíně je naprosto úžasnej xDD ani nechci vědět, kolikrát ho mám vyfocenej xDD no.. obešla jsem ho asi třikrát a pak jsem čučela na ty ulice.. zašla jsem někam.. vypadalo to jak slepá ulička.. tmavý a zarostlý plevelem.. pak jsem uviděla konečně ceduli Kostelní.. super.. dostala jsem se tam a ani jsem nevěděla jak.. furt jsem se motala do kola, až jsem se tam nějak domotala..
*****
lehčí část sme měli za sebou.. teď jen najít tu školu.. čumím.. čumím.. nic, co by připomínalo školu, jsem neviděla.. prošla jsem tu ulici několikrát.. a pak jsem se zastavila tam, kde jsem čučela prvně.. podívám se před sebe a na takovým ošuntělým, úplně obyčejným baráku vidím číslo 129 takovým kobylím písmem a nevšimla sem si toho xDD a pak taky: "Střední odborné učiliště" ok.. jsem tu dobře.. vlezla jsem tam.. takovej starej dům.. nejdřív šok.. ale pak jsem si ulevila tím, že je to naštěstí tak malinkatý, že moje agorafobie nemá šanci xDD ty klenby tam jsou vážně jak někde na faře xDD 
*****
šla jsem někam prostě.. zase.. jen tak.. prošla jsem si celý přízemí a pak jsem měla co dělat, abych se vrátila tam, kde jsem stála.. celá já.. najednou potkám nějakou paní a ptala se mě, co potřebuju.. řekla jsem jí, že chci za ředitelkou, že tu mám nějakej problém s přihláškou.. v pohodě.. usmála se, ani se nezděsila mého zjevu a zavedla mě po schodech do prvního patra, kde se to hemžilo puberťákama.. čučeli na mě jak na nějaký hovado xDD ale to mi bylo fuk.. spíš jsem záviděla těm postiženým klukům, jakou měli radost ze života.. usmívali se a smáli se.. bavili se spolu a měly absolutní duševní klid.. to jsem vám asi neřekla.. ta škola je učiliště zaměřený i na děti s vývojovýma poruchama.. 
*****
vešla jsem do ředitelny (asi) a pozdravila.. řekla jsem jméno a hned věděli.. tak v pohodě.. podala mi mojí přihlášku (já myslela, že jsem něco podojila na zápisáku) a jen mi řekla, že je vše v pořádku, že jsem přijatá, ale že musím škrtnout tu Škroupovku a přepsat datum, protože jsem to vypisovala ještě před pololetním vysvědčením.. super.. přepsala jsem to.. a jen jsem se zeptala, jestli mi ještě něco přijde domů.. a říkala, že jo, že někdy teď.. když mi to včera nepřišlo, tak že dneska nebo zítra to příde.. obálka s modrým pruhem.. ještě ale nic nepřišlo.. tak ještě počkám.. přijatá jsem, tak je to ok.. jen mi pak řekla, že se uvidíme prvního září a pak jsem šla :)
*****
takže jsem celkem nadšená :) zpáteční cestu jsem trochu nezvládla, ale ta maminka s kočárkem mi ukázala směr a pak ještě jsem hledala svý nástupiště.. přesně v devět mi jel autobus domů.. čekala jsem tam přesně hodinu..  pak jen cesta domů.. trvalo to nějak dlouho, přes ty všechny prdele, ale ok :) no.. vyndala jsem květináče ven, dala Micince nabaštit, Jerry šel se mnou nahoru a miminko spinkalo.. chuďátko.. ještě nemá pořádně rozhodnutý, jak se teda bude jmenovat.. já ci Vilíka!! ale mamka říká, že to nosí smůlu.. strýc chce Vojtu xDD a já vážně nevím.. ještě sme spekulovali o jméně Tom.. Tom a Jerry xDD omfGee za co xDD a jako Jerry měl být Gee, ale mamka nechtěla.. já tady nemám žádnou autoritu xDD
*****
no.. a co dál? dál nic.. asi si půjdu lehnout.. jáj.. až v tom autobuse jsem si uvědomila, jak je to teď všechno jednodušší a kolik se ušetří času.. domů mi pořád z Planý jezdí autobusy.. do Planý jede každej den v 6:45, takže tam dorazím pět minut po sedmý a můžu jít akorát pomalinku rovnou do školy a budu to mít v pohodě.. a zpátky jsem vlastně jela v 9:00 :) co víc si přát.. snad jen, abych nebyla takovej nehoráznej psychouš a nervák xDD jdu spinkat.. a ještě dobaštit tu mňamku, co jsem si koupila tam v té cukrárně x)) pa :-*

Nevermind

26. dubna 2010 v 23:10 | Evil Deed |  >Nezařazené songy

lepší

26. dubna 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. už je to lepší.. všechno jsem to strávila a teď už jsem v pohodě.. dá se říct.. snad zítra trefím.. teď se můžu uklidňovat tím, že když mě vzali na Škroupovku, tak se přeci v Planý jen tak neztratím :D snad.. doufám.. už nebudu řvát.. alespoň ne dneska.. víte, že teď pořád přemýšlím, jak to v tý Planý vypadá? já už vůbec nevím xDD teda Evile styď se, že neznáš své rodné město!! zase si budu připadat jak totální nemožnej turista ze severního pólu.. csss.. něco tam napíšu.. a pokud trefím zpátky na autobusák (počkat.. je tam autobusový nádraží jako ve Stříbře, nebo jen zastávka jako v Černošíně?) tak to bude v cajku všechno komplet x))
*****
moje myšlenky? no.. když nepočítám to přijetí na obě školy, tak asi..... jo.. jebká mě, že se mamce tůze nelíbí moje líčení.. no tak jsem si dala červenou tužku do oka no :D vypadá to, jako by mi krváceli oči.. a jak jsem furt řvala, tak sem to obtahovala, protože se mi to rozmazávalo po xichtě.. no.. a je to jak vytetovaný či co xDD oukeeeeej.. na maminky přání zítra červenou barvičku vynechám.. ...možná xP já si dělala spodní linku červenou.. prostě černou linku tužkou a pod to ješttě červenej stín.. jenže stíny se rozsypaly na sračku a nemám nic.. jen tu tužku co se pekelně rozmazává, takže fakt vypadá, jako by mi krváceli oči.. akorát že pak působím jak se zánětem spojivek.. který jsem nemile zažila a od tý doby jsem náchylná na vítr na slunce na pohyb.. prostě na všechno xDD
*****
nějak se mi nechce jít spinkat, ale budu muset.. vypadá to, že i zívám a trochu na mě padá únava z toho nicnedělání, tak jen co to dopíšu, tak nakrmím rybičky a zapluju do pelechu.. jo.. babi mi dala takovou mééééga Studentskou pečeť.. no.. a já si to prohlídnu a bylo to ve světle modrým pobalu.. tvééé určitě to je mléčný.. ochutnám to.. a vono jo.. x)) achjo babííí.. já to teda spapám.. ale jen proto, aby mi to strejda nesežral xDD jo.. mimochodem.. strýcovi jsem to ještě neřekla.. mamka do mě furt šťouchala, abych mu to koukala říct.. a i se pochlubit, že mě vzali i do tý Plzně a tak dále.. ale já se o tom nechtěla bavit.. tak jsem se vymluvila, že až si to zítra konečně všechno vyřídím a bude to v klidu, tak mu to řeknu.. tak zítra.. pokud se vrátím domů xDD snad to skousne.. a jestli ne.. jeho problém.. já jdu studovat na podnikatelku vole xDD
*****
jako.. mám radost xDD jen si říkám, jestli se neraduju předčasně.. ale snad ne x)) předčasně.. jako že mě uvidí a vyrazí se mnou dveře, protože takovýho zjeva nemůžou přijmout xDD nějakej dárk ívl zlopózér jim tam uhrane celou školu ne xDD jo.. už bych vážně měla jít spinkat.. počkat.. mrtvoly spí? jo!! mrtvoly se taky kurva musí někdy vyspat  xDD a kort, když noc předtím probděli s nervama v kýblu!! a já nejsem mrtvola!! já jsem zlopózérskej Emoušek :) jo.. jdeme spát.. zítra nás čeká osudový boj xDD zvítězí malá hodná velká zlá Jitula (takhle mi říká mamka) nad mocí velkoměsta? (velkoměsta xDD prdel zakopaná poloviční jako Stříbro xDD) to se uvidí v příštím článku xP
*****
papa a Gerard vás opatruj :-*

vzali mě i do Planý

26. dubna 2010 v 15:00 | Evil Deed |  >Má duše
dneska.. nehoráznej hysterák.. od včerejší noci.. tak cca od jedenácti do jedný do rána v jednom kuse sem řvala.. ráno.. zase sem řvala.. v autobuse.. taky.. u tety v krámu.. zase.. u cvokaře.. no jéééjej x(( řvala jsem jak ta kráva.. a i u babi.. a ještě znova před chvílí.. jsem kretén.. je mi hrozně líto tý Škroupovky.. a už mi to nedalo a připojila jsem se na net v mobilu, abych našla číslo do Planý.. našla jsem ho a zavolala jsem od babi.. abych zjistila, jestli mě vzali.. a vzali.. jen tam musím zítra jet a něco ještě opravit a bude to v pořádku.. jo.. v Planý jsem nebyla kurvadlouho a tu školu jsem vážně nikdy neviděla, ale nikdo tam se mnou jet nemůže.. musím sama.. ok.. to zvládnu.. když jsem přežila přijetí na Škroupovku, tak přežiju i cestu do Planý.. já už ani nevím, jak Planá vypadá a to je to moje rodný město!!
*****
no.. jinak.. nic víc nechci ani říct.. volala jsem tátovi, radost veliká.. sem šikovná holčička a tak dále.. no.. uvidíme, jak se vytasí v září xDD kurva.. místo toho, abych měla dobrej pocit z toho, že mě přijali i na tu Škroupovku, kde mě odepsali hned jak mě viděli, tak jakooo.. natřela jsem jim to.. NATŘELA xDD šmejdi xDD ale Planá je blíž a Ende.. ještě mi mělo něco přijít.. ale prý už dneska, nebo zítra ráno.. dívala jsem se to schránky a ještě mi nic nepřišlo.. ani poukázka na doporučenej dopis nic.. no prostě.. zítra to vyřeším.. musím tam trefit.. vezmu si atlas světa a nějakou tlustou příručku o tom, jak se vyznat v mapách a půjdu na to xDD 
*****
jako.. prostorová dezorientace není žádná prdel.. jo.. může to hodně lidem připadat děsně fftipný, jak hysterčím uprostřed chodníku a netuším na jakou stranu jít.. oukej.. já vím, jsem směšná.. dneska jsem byla asi tak všem pro smích.. pořád jsem brečela.. venku na mě lidi čuměli jak na kreténa.. já sluchátka v uších.. dělala jsem, jako by kolem mě nikdo nebyl.. bylo mi z toho vážně zle x(( ještě teď mi slzný kanálky nechtějí vypovědět službu a furt tu natahuju.. nejde to zastavit.. už mě parádně bolí hlava a oči mě pálí jak ďas.. ale hezky jsem se nalíčila.. no.. abych si to následně rozmazala po celým xichtě díky.. tu červenou tužku na oči jsem si dala protě dovnitř na spodní linku, protože na víčkách se to hned rozmaže a slije do linky.. achichach.. tak jsem to dala dovnitř a vypadá to vážně hezky.. s černým stínem a černou linkou pod očima.. ale babi je jinýho názoru.. mrtvolááááá xDD
*****
ok.. nevidím na to.. hlava mě bolí.. jdu spinkat.. jestli mi to svědomí dovolí.. pa :-*

oni mě vzali x'((

25. dubna 2010 v 23:55 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. vzali mě do Plzně.. ale problém je následovný.. zápisový lístek jsem poslala do Planý a zítra je poslední den, kdy zápisový lístek dát do Plzně.. takže věc nemožná.. do prdele vzali mě tam, ale nemůžu tam nastoupit!! další problém je, že se nemůžu dostat na výsledky na stránce školy v Planý.. kurva!! jestli mě nevezmou do tý Planý, kde je můj zapisový lístek, tak už tady vážně nemá cenu zůstávat!!!! =´((

Náš malej Vilík :-*

25. dubna 2010 v 16:10 | Evil Deed |  >Obrázky
tak.. dneska jsem konečně pořídila první snímky toho malinkatýho kočičáka :) narodil se v pátek 23/4/10 večer mezi šestou a sedmou.. a mamka hned řekla, že se bude jmenovat Vilík :-*
*****
Novej Vilík
Novej Vilík 2
Vilí :-*

mě asi jebne a budu jebnutá

24. dubna 2010 v 23:20 | Evil Deed |  >Má duše
ok.. nechce se mi psát, ale pak bych měla nerva, že jsem nenapsala.. deník se má psát denně, takže.. dneska sme šly s mamkou po obědě chvíli na pouť.. těsně před tím, než mi vlezla do pokoje jsem stihla udělat jednu nejmenovanou píčovinu a já šikulka se ještě tvářila, jako že nic.. hahááá.. já se i usmála ne.. rychle jsem se namalovala, aby nebyly vidět ty kruhy pod očima a nasadila jsem si černý brýle, přes který ve stínu nevidím ani na krok.. ale řekla bych, že v těch jediných slunečních nevypadám jak totální kretén.. ladí mi to k pleti prej, říká mamka.. k tý roztomile nazelenale vysraný? no.. měla bych změnit make up.. tenhle je už moc tmavej.. jako.. vyrábí se ještě světlejší make up, než ten 01? potřebovala bych tak stupeň -03, aby to ladilo.. 
*****
nene.. nenadávám na mou bledost.. jen konstatuji jeden faktor, kvůli kterýmu na mě zíraj jako kdybych právě opustila svou rakev.. no.. hezky jsem si namalovala očenka, ikdyž to byla rychlovka.. a vlásky tak hezky udělala zase sem si já (vážně neřešte ten slovosled, já schválně).. mamka zase něco mlela na protest, jakože mi to všude trčí.. a něco o dikobrazovi říkala taky.. oukej.. pak jí došlo, že jsem si tam opět dala tu modrou sračku (čti sprej) a vůbec její slova neberu na vědomí.. no.. to jí došlo taky.. škoda že má očenka umírala na sluneční záření a musely být schovaný.. jinak.. je super, že si ráno nevšimla toho, co jsem si vyrobila.. asi bych měla spát s potítkama.. 
*****
no jinak.. kraválu tam bylo, že mi ani sluchátka nepomohly.. ale.. mamka mi koupila takovou krásnou mikinu, kde jsou ornamenty nehorázně připomínajíc ty, který jsou na knížce Školy noci.. neeee vůbec nejsem fanatik.. fanatismus.. co to je? ale jako já to těch 23 dní nevydržím!! no.. pak sme šly zase dál a nakoupily sme mňaminky, jako cukrovou vatu (už není ani kousek), tureckej med v sušence a ještě něco, ale už si nevybavuji co.. pak že potřebuju nějaký boty.. no.. a světe div se.. vzala jsem do ruky jedny bagančata (takhle říkala našim botám jedna pošahaná úča) černý s nějakýma růžovýma kostičkama.. prostě takový těžce ímou.. ale mě se prostě líbí a šlus.. vole.. drahý byly!! (na můj vkus) ale mám je.. už to byla nouzovka.. sice mám bot jak nas.. hodně, ale nějak to nenosím.. 
*****
nooo.. potom.. samozřejmě, že sme s mamkou straky.. takže letíme na všechno, co se třpytí.. a pouťová bižuterie je prostě něco.. akorát, že to, co jsem ulovila, je asi nějakej tvrdej kov, protože se to ještě nezlomilo.. (minulej rok jsem si pořídila krásnej kříž a hned se rozlámal na kousky, když jsem na to sahla ne xDD) a ještě takovej řetízek.. krásnej depešáckej (depešáckej v překladu černo-stříbrnej)
*****
s 013
*****
no.. jinak.. nemohla jsem se dívat na to, jak se ta loď zhoupla o 180°, zůstala viset hore dnem a pak se zase prudce otočila zpátky xDD áá.. mě bylo zle, jenom jsem se na to podívala zkrz prsty.. nenávidím houpání, točení.. prostě všechny pohyby.. i z toho pohledu mi je blbě.. ale jak ty nebožtíci ječeli ne :D au.. no.. to mi připomíná, že mě bolí hlava.. hrála tam dechovka, pak nějaký tuc tuc a do toho ještě něco.. jak na kolotočích xDD tam bylo zase lidí.. šílený.. dělalo se mi z toho dosti nevolno.. pořád jsem si musela někam sedat.. nejlépe doprostřed chodníku na bobek, aby mě museli ty všichni lidi odcházet.. byla jsem největší atrakce.. ty cizí, co mě neznají z města na mě zírali opět.. mamka z toho měla děsnej humor.. a já se občas tomu taky zasmála.. ale přišlo mi, že to ze sebe tlačím násilím.. no.. potkali sme tam sousedy a tak.. chvíli pokec a domů vařit..
*****
doma sme se najedli.. no.. popřáli strýcovi (má dneska svátek a narozky) a prostě normální den.. pak kafe a chlebíčky venku.. nějakej ten alkáč, Tokaje jsem si vydupala, miluju to víno, bílý polosuchý.. mňamka ♥ ale neotupělo mě to.. bodejť po necelých třech skleničkách.. ale Jerry jaký dělal kraviny, ne, on vážně nechlastal, ale má roupy, blboun, už sme ho odčervili, ale nějak to nepomáhá.. a Micinka ho tříská.. svoje malinkatý koťátka střeží a i Mates se jí bojí.. furt jí líže zadek, protože je ještě prostě od krve a od toho tyfusu.. a ona mu pak napálí xDD
*****
no.. jinak.. já už radši půjdu.. možná se ještě na chviličku připojím na ICQ, nakrmím rybičky a půjdu do hajan.. achichouvej.. no.. mě to tu připadá, jako by na mě všichni mluvili cizí řečí, vůbec nepochopím jednoduchou větu.. asi se má stařecká demence prudce zhoršila.. tak pa :-*

Jerry a Micinka

24. dubna 2010 v 22:10 | Evil Deed |  >Obrázky
Jerry a Micinka
*****
jako umělecká fotka.. oni se kolem sebe bojí projít.. Micinka je nalevo, Jerry napravo.. ta ruka je mamky.. musela ho trochu přidržet, protože bych jinak tuhle fotku nepořídila.. chtěla jsem jen srovnat, že prostě nejsou stejní.. Jerry je spíš bílo-zrzavej a Micinka šedo-zrzavo-černá.. a necháme jedno koťátko.. jsou tři.. dvě jako Jerry.. stejně jemně pruhovaný.. a to třetí je černo-zrzavý pruhovaný.. Vilík!!!

The End

24. dubna 2010 v 20:10 | Evil Deed |  >Bullet for my Valentine

zle

23. dubna 2010 v 22:20 | Evil Deed |  >Má duše
je mi zle, na omdlení, na zvracení, na chcípnutí.. myslím na šílený kraviny.. a co je horší, já ty kraviny i dělám!! DO HAJZLU!!! já se na to ale vážně vyseru vážení.. nevím co dělat.. fakt ne.. nechci s nikym mluvit.. nechci se bavit.. nechci se smát.. a když už mě chytne záchvat smíchu, tak jen kvůli kravinám.. jen něco o dnešku..
*****
ráno, budík na sedmou.. od sedmi jsem se zachumlala do deky v obýváku a čekala jsem, až přijede sanitka pro dědu.. jezdí každej týden na vyšetření.. musela jsem ho nějak vypravit a pak pustit Matese, aby ho děda nezamkl u sebe v kuchyni, protože klíč od kuchyně, si bere sebou.. no.. v pohodě.. vstanu.. vidím sanitu z okna.. já na sobě pyžamo, tak jsem jen na sebe hodila džíny a běžela jsem.. měla jsem tam jít kvůli tomu, aby tam děda nezapomněl papíry.. no.. otevřu (má zabavený klíče, tak jsem vrátnej) a pomůžu mu, protože fakt už totálně blbě chodí.. no.. a samozřejmě, že jsem ty papíry zapomněla ne.. sem myslela, že jsou nahoře.. tak jsem zase běžela nahoru.. a pak jsem si všimla, že na papíru v kuchyni je napsáno, že papíry jsou na stole v průjezdu.. ok.. tak sem se proběhla.. ale šlo to.. děda pomalu lezl do sanitky a já tomu saniťákovi opakovala, aby ho přivezl SEM.. protože děda velice rád říká, že bydlí ve Stříbře.. a přitom sme v Černošíně no.. 
*****
odjel.. a.. takovej debilní pocit, že jsem na něco zapomněla.. jdu zpátky do baráku.. a slyším štěkání.. MATES!! ty vole já debil ho nepustila a dveře samozřejmě zamčený.. ok.. klid.. klid.. hned jsem volala mamce, ale byla nedostupná, protože ona volala mě.. když sme se konečně slyšely, tak mi hned řekla, že klíč od kuchyně je v Matesovo boudě v průjezdu.. on by se tam poch.. a pos.. a co potom.. tak jsem si ulevila.. odemkla jsem a pustila ho na zahradu.. samozřejmě běžel prznit naší Mícu, která mimochodem asi v osm hodin porodila čtyři koťátka.. můžeme ale nechat jen jedno.. bude to Vilík!! 
*****
no.. zpátky.. Mates na zahradě.. ještě jsem si vzala Jerryho nahoru.. byla zima.. a zjistila jsem, že v noci mrzlo.. super.. zmrzly nám kytí.. no.. dál.. šla jsem si lehnout do obýváku pod chlupatou deku, abych slyšela zvonek, kterej je v obýváku a do mýho pokoje nedosáhne ten signál či co.. sem zase volala mamce, abych věděla, za jak dlouho asi děda přijede zpátky.. prý cca za dvě hodiny.. tak jsem si nařídila budík, aby to zvonilo za dvě hodiny.. myslela jsem, že to dospím, protože jsem byla fakt unavená.. a ono hovno.. snažila jsem se, ale neusnula.. super.. pak teda konečně přijel zpátky.. ale byla to věčnost.. už bylo dvanáct přesně.. tak jsem mu pomohla.. dokonce sme si i smysluplně popovídali.. zprávu jsem si hned vzala k sobě od saniťáka.. a dala jí nahoru, aby naši věděli, co a jak.. 
*****
no.. děda hned, že má hroznej hlad.. a mě bylo na blinkání prostě od rána.. tak jsem otevřela lednici a ohřála mu oběd v mikrovlnce.. pak jsem musela ještě nahoru pro příbor.. v pohodě.. hned mi začal vykládat, jaká jsem teď hodná holka, když mu pomáhám a že na sebe nemusíme bejt jenom pořád hnusný.. tak jsem mu řekla, že když na mě nebude po ránu ječet, tak budu taky milá.. zdálo se, že pochopil.. problém je, že si to už dávno nepamatuje.. no.. to je fuk.. šla jsem zase k sobě.. a myslela jsem, že se najím.. ale nic tam nebylo a uvařit něco bych vážně nestihla.. namalovala jsem si obličej na xicht, nasypala si zrní a pak si šla dělat číro.. 
*****
zase tuna laku a ještě jsem to pojistila modrým sprejem xDD v pohodě.. spokojenost.. pak namalování omítky.. taky ok.. pak jsem to měla akorát na autobus na půl druhou.. mamka mi zase dala štafetky.. vlastně dneska jen jednu.. škoda.. ale mňam.. sem byla ráda, že sem na tu zastávku dolezla.. 
*****
dneska: Majáles.. já o tom ani nevěděla.. viděla jsem na městě ve Stříbře hloučky zmalovaných příšer, ale mě to vážně nedošlo!! jdeme nakoupit.. celej den fakt blbě.. ani jsem nešla do krámu.. dřepla jsem si na lavičku před ním, protože jsem se už nemohla udržet.. dala jsem si sluchátka do uší, protože samej řev parchantů.. sedím.. čumím.. a najedou nějakej malej kluk s mámou.. čumí na mě.. stojí metr přede mnou.. zírá s otevřenou hubou.. máma ho táhne, aby šel.. a on pořád čumí na mě.. ještě takových patnáct metrů čuměl.. to mě potěšilo xDD potom.. potkám tam Barču :-* a šla s nějakou kámoškou, holka, co neznám..
*****
tak sme si pokecaly a pak ta holka: "ale hezky sis udělala ty vlasy na ten Majáles a to líčení taky" :D chytl mě záchvat smíchu.. "ale já takhle chodím jako normálně.. já ani nevěděla, že nějakej Majáles je.." "jééé promiiiiin" xDDD tvééé :D jako je fakt, že jsem to s tím sprejem přepískla, ale já to chtěla mít zářivě modrý a Ende x)) ok.. a tím bylo veselosti konec.. opět se děje to samý, co na začátku článku.. pa :-*

"Abstraktní obrázek" - já a moje budoucnost x))

23. dubna 2010 v 20:10 | Evil Deed |  >Obrázky
oukej.. tak jsem to konečně domazala.. taká nesmyslná kravina.. achichach..

au

22. dubna 2010 v 23:30 | Evil Deed |  >Má duše
zase žádnej výkec.. není nálada.. ale vůbec!! doufala jsem, že budu psát.. ale.. no.. vážně nevím.. mám dost.. totálně.. u terapeuta dobrý.. dostala jsem úkol.. nakreslit obrázek.. no.. tak kreslím.. má to být téma "já a budoucnost" snad teda.. jestli jsem si to zapamatovala dobře.. víte.. to stáří.. x)) ale snad jo.. no.. můžu vás ujistit, že to bude krvák xDD ok.. zkusim něco..
*****
zítra zase do Stříbra.. snad to bude v pohodě.. dneska mi je nehorázně zle.. takže zase nic.. snědla jsem ale všechno, co mi dali.. takže žiju.. bylo mi ale špatně.. ale to mi je v poslední době pořád.. jsem to já lemra.. no.. budu končit.. spát se mi nechce, stejně budu vstávat něco před dvanáctou.. nehodlám vstát dřív.. v noci nespím a ráno se nemůžu probudit.. klasika.. nooo.. já budu končit.. stačí snad jen oznámit, že mi je špatně.. myslím na hnusný věci a vážně se mi o tom nechce mluvit.. tečka.. Gerard vás opatruj.. pa :-*

x

21. dubna 2010 v 23:30 | Evil Deed |  >Má duše
výmluvný titulek, že? ok.. nechci psát, ale udělám to xDD jsem líná.. jen.. co dneska dělám.. píšu povídku.. fakt.. nesekla jsem s tím.. neotevřu to zase až za měsíc.. tvořím.. ale nevím, jestli mi to jde.. :D zítra opět terapeut.. těším se.. ale to bude zase ráno přemlouvání abych se uráčila vylézt z pelechu.. ale mám geniální budík.. tu úžasnou písničku.. Enemek ví :-* pak se taky určitě stavím v květinářství za tetou a Terezkou.. vrátím jí to CDčko a jestli bude babi doma, tak se zeptám, jestli si pouštěla ty Rámusáky a Eru, jak jsem jí dala.. 
*****
hele jako co je to za způsoby? já upálim jehle špičku o svíčku.. a ona zůstane černá ne xDD no ok.. ani nechci vědět, jak to tady zase smrdí.. tvé.. zapálim si višňovou svíčku, aby mi to tu vonělo a začnu pálit jehlu a sirky xDD děsná vůně xDD ale to mi je jedno, já tu jsem celej den takže to necejtim.. a nepovolaným vstup zakázán.. oni se sem stejně bojí chodit.. nedivím se.. ale ten děda ne xDD ale už sem neleze.. asi proto, že se už delší dobu v pokoji na noc zamykám, aby mi tu v sedm nestrašil u postele.. ano.. na to je expert.. zabííííííít..
*****
nepokoušejte mé nervy.. trpělivost mi doopravdy chybí.. mé nervy jsou tak trochu rupnutý a nestojím o to, abych ho jednou srazila ze schodů a zlomila mu vaz.. já chci bejt v tomhle pokoji s počákem a svíčkama a né v Dobřanech bez počáku a bez svíček, kapiš? jako ale to je krize.. čekám, kdy přijde den, že se ráno počůrám.. jelikož v rozchrápanosti zapomenu, že jsem zamčená a narazím do dveří xDD a nevím co s tím mám dělat xDD další upomínku? "JSEM ZAMČENÁ" dojdu ke dveřím.. prásk!! xDD neee.. neci xDD
*****
jinak.. jsem vyšťavená z toho psaní.. ještě bych možná ze sebe něco dostala, ale půjdu už spát.. nebo se vážně neprobudím x)) tak papa a Gerard vás opatruj ♥

Pohádky na dobrou noc 4

21. dubna 2010 v 0:40 | Evil Deed |  >Pohádky na dobrou noc
dřív jsem to nestihla.. dopsala jsem to zrovna teď.. psáno v depresi mezi hysterickými záchvaty..

Dlouhé minuty se do sebe vpíjeli očima a přitom jim to připadalo jako chvilka. Samuel měl nutkání otočit se po hlase, který slyšel šeptat jakoby z dálky. Je to špatně!! Zmiz odsud!! Vypadni!!
Přivřel oči. Do spánků mu vjela bolest, kterou mu způsobil ten ostrý sykot jeho slyšiny. Zatnul zuby, aby nezakřičel. Vypadni!! Jsi jenom obyčejná zrůda!! Zmiz!! Klesl na kolena a dlaně položil na beton. Ten milý chlapec, který jej oslovil se hned sehnul k němu. Jen vyděšeně zíral a nevypravil ze sebe slovo. Zmohl se jen na jemný chrapot. "co se děje? Jak můžu pomoct?" v jeho hlase zněl strach.

"já.. zůstaň tu prosím." Špitl slabým hlasem, ale k neznámému došel. "zůstanu, nejsem svině, abych někoho, komu se udělalo zle, nechal bez pomoci. Pojď, posaď se tady" pomohl mu postavit se a pomalu s ním došel až k nedaleké lavičce. Jemně jej pohladil po zádech a doufal, že si blonďáček ničeho nevšimne, ale Samuelem projel doslova elektrický proud. Zachvěl se a trhaně se nadechl. Ah bože, jestli se mě dotkne znova, rozletím se na milion kousků nebo mě trefí šlak!Neuměl popsat ten pocit. Ale napadlo jej jediné. Touha. Ne! Ne!! Nejsem v pořádku. Ani ho neznám. Neznám. Stejně se za chvilku sebere a odejde a už ho nikdy neuvidím. Ani nevím, jak se jmenuje! Jsem debil debil debil! On určitě není na kluky!

Zvedl se prudce z lavičky, ale nevolnost a šílené točení hlavy jej srazilo zpátky. "Auuu" opět se ozvala bolest a myšlenky na neslušné věci, které by mohly… se rozplynuly. Sakra!! A nemohlo by se stát nic.. vůbec nic!! Jsem jenom zasranej buzerant a až se to dozví, uteče a už ho neuvidím!! Co si jenom počnu? Co?! "už je ti líp?" jeho vnitřní hádku se sebou samotným mu přerušil ten úžasný hlas. "he? Co? Jo.. jo.. sakra.. oh vlastně ne.." dostával ze sebe násilím slova a proklínal se, jakej je neomalenej debil, co neumí mluvit.

'zachránce' se už chtěl konečně zdvořile představit, ale jen co se nadechl, rozezněla se parkem melodie nějaké metalové vypalovačky a Samuel sebou trhl. Vzal mobil otráveně do ruky a viděl upomínku na léky. "sakra" sykl a začal se prohrabovat v hluboké kapse u širokých kalhot. Vyndal malou krabičku a na okamžik zapomněl, že na lavičce není sám. Z krabičky svítily zářivě barevné tabletky a pilulky. Rychle vzal do dlaně od každé jednu a rychle si je nasypal do úst. Pak krabičku zavřel a hodil jí zpátky do kalhot. Po spolknutí ztuhnul. Váhavě se podíval na přísedícího a ten trochu zděšeně valil oči. A je to zase v hajzlu.

"Už chápu, proč se ti udělalo špatně." Pousmál se, aby napravil svůj výraz. Co si o něm bude myslet? "no.. jo. Ale už je to lepší." Snažil se pousmát, ale byl ještě mírně v šoku. Určitě uteče! "já jsem Alex" usmál se. "Samuel" pípl a neodtrhl pohled od jeho očí, které byly jako rozehřátá čokoláda. Znovu se pokusil o úsměv, ale na tváři se mu objevil spíše bolestný škleb. Zase ta hlava zatracená. Bože, zase určitě vypadám totálně nemožně. Debil! Říkám to pořád! Mááááámíííííí!Poznamenal ale jednu pozitivní věc, ten otravný blbeček v jeho mysli utichl. Trochu se mu ulevilo. Ale teď by si nejraději zalezl hodně hluboko. Do kanálu v pekle, nejlépeA počkat.. jsou vůbec v pekle kanály? No nevím.. ale já tam určitě skončím!! Za tohle všechno.. za tohle… "vážně ti nic není?" v pohodě, dejchej. To zvládneš, nemysli na kraviny, tohle je vážný. "ne.. jsem v pořádku. Jen.. docela rád bych se někde napil." Aaaaa!!! Teď bude mít jasno! Bude si myslet, že jsem vožralej!!"dobře, tak někam zajdeme, pojď"

Konečně mířili k nějaké restauraci. Měl žízeň. Zatraceně velkou žízeň. "Same?" ignoroval ten hlas. Asi má zase ty slyšiny. "Samueli? Ty neslyšíš?" sakra!
Otočil se a spatřil blondýnku v růžové minisukni, která jí sotva zakrývala velký zadek, se kterým trapně pohupovala, že museli kolemjdoucí uhýbat. "ahoj Beatris, co tu děláš?" to peroxid stvoření se rozchechtalo jak malej upištěnej fakan. "no jdu tak náhodou kolem a potkám tu bývalého spolužáka. Pořád ještě slyšíš ty svoje hlasy?" opět se rozesmála a Sama polilo horko. Měl chuť jí zadupat do země, vyškubat jí všechny ty zchemičtělé pačesy a případně jí probodnout něčím hodně tupým, aby to co nejvíce bolelo.

"ah tak. Myslíš tím to, jestli už jsem v pořádku. Víš, kdybys používala ten svůj "mozek" alespoň z nepatrného procenta, pochopila bys, že schizofrenie je nemoc, jako každá jiná, jen se dlouhodobě léčí, a dlouhodobě znamená, že to trvá DLOUHOU dobu, chápeš? Tak a teď ZMIZ!" úplně se ho zmocnil vztek a taky panika. Popadl Alexe za předloktí a divil se, že se ani nebránil. Rychle zapadli do restaurace a tam si oba sedli k prvnímu stolu, co uviděli. Alex mlčel. A Samovi to ticho přišlo nesnesitelné.
*****
Nervózně si kousal ret, až mu z něj začala téct krev. Sakra, co teď bude? Proč tohle? Proč se to zase muselo zkazit? A ještě dřív, než něco začalo, tak to skončilo. Už je konec. "Samueli… jsi v pořádku?"Ha! Vypadám tak snad? "Nevím…" pípl a díval se do země, jako by ty dlaždice chtěl propálit pohledem. "Víš, já to poznal už po chvíli, co jsem tě uviděl. Byl jsi vyděšený, i když jsi to chtěl schovat. Umím vyčíst lidská trápení a ty jsi někdo tak citlivý, že se v tobě dá číst jako v otevřené knize. Nechci, aby sis o mně myslel, že jsem netolerantní blb, jako ta slečna, co tě zdravila. Chci…"co vlastně chtěl? "…Chci si získat tvou důvěru."

Samuel si surově setřel slzy, které se automaticky snesly po jeho bledých tvářích. "já… taky chci." Ztěžka se nadechl a rozechvělým hlasem šeptl: "děkuju" Alex se lehce usmál a až teď si jej pořádně prohlédl. Líbil se mu. Připomínal mu opuštěné mládě, které potřebuje hýčkat a chránit. Chtěl mu to nabídnout, ale bál se jeho reakce. Přeci jen se znají chvilku a neví, co si může dovolit. Už teď ale poznal, že musí postupovat pomalu a opatrně, aby jej nevyplašil. "měl jsi žízeň, tak si vyber, co by sis dal, zvu tě." Znovu se na Sama krásně usmál a blonďáček trochu pookřál. "děkuju. Stačí jen voda." A úsměv mu oplatil.

"Dvě neperlivé vody, prosím" houkl směrem k baru a za okamžik jim na stole přistály dvě orosené sklenice. Samuel se té své hned chopil a vypil najednou polovinu obsahu. Trochu se zchladil ten žár, který v jeho těle panoval. Pořád se třásl, ale vůbec nechápal, proč vůbec. "Same.." šeptl Alex téměř neslyšně. "Pověz mi něco o sobě, prosím." Jeho slova zněla jako rajská hudba, ten cit.. a ta sladká melodie s nádechem hořké vášně Sama uchvátila. Zhluboka se nadechnul a musel se setsakramentsky kontrolovat, aby nezasténal tím přívalem zvláštních pocitů.

"O sobě. Myslím, že o mně víš mnohem víc, než já sám. Asi si pochopil, že jsem, ehm.. divný.. ale neutekl si pryč. Pomohl jsi mi a ani mi nenadáváš. Jsi ke mně… hodný." Alex se s mírným povzdechem ubránil dalšímu dotyku. Už by to bylo podezřelé. Raději vzal do ruky sklenici a usrkl studené vody. "Jsem rád, že se se mnou někdo začal bavit. Ale bojím se, že stejně nakonec zůstanu sám. Oni mě už všichni kamarádi opustili. Úplně všichni."

Neubránil se dalším slzám. Následná slova ze sebe dostával násilím mezi vzlyky. "Všichni se na mě divně dívají, protože pořád něco slyším a dokonce i vidím. Postavy, které jsou jako v mlze. Tančí kolem mě, ten jejich hrozný smích a hlasy, který tak děsivě syčí. Pronásledují mě, pořád. Ve dne jsou pořád se mnou a v noci mě budí. Ve snech. V nočních můrách, které nikdy nekončí, probudím se a znova to pokračuje celý den. Po nocích se pořád budím a bojím se. Strašně se bojím."

Alex jej stiskl v náručí. Jeho slzy se do jeho srdce zabodávaly jako jehly. "Nepouštěj mě, prosím." Zapištěl v pláči. "Nepustím, už tě nepustím, Same." Objetí to bylo pevné a hřejivé. Samuel se v Alexově náruči pomalu přestával třást a poslední slzy si našly cestičku přes jeho tváře a krk a po chvíli pláč ustal. Jen pár vzlyků se vydralo samovolně z jeho hrdla a potom už unaveně spočinul na jeho rameni. Alex si stvoření se smutkem, ale i s velmi zvláštním pocitem prohlížel. "Ne.. tebe už neopustím."