když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

ach Gerardíčku v peklíčku

30. dubna 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Má duše
takže.. mám dojem, že jebání v mé palici plné chemie zatím nechce přestat.. depka/deprese/zkurvená nálada (vyberte si podle libosti) stále nepřestala.. ustala jen na těch pár dní, co jsem zjistila, že mě vzali i do Planý.. ale už se to opět probouzí k životu.. super.. vážně super.. dneska.. byla jsem ve Stříbře.. nemohla jsem se vzbudit.. to pak byly mety na autobus, kterej mi jel za pět minut.. v tom čase jsem ještě stihla dát Micince (která asi zavraždila lachtánka - malej Tomík) a Jerrymu papů a pak jsem běžela.. jen jsem došla/doběhla na zastávku, setkala jsem se s mamky pohledem, kterej jasně značil pobavení.. hahaháááááá.. fakt ftipný..
*****
štafetku jsem dneska neměla.. poděl.. pak.. nákup.. u Lidla.. ten je hned naproti autobusáku ve vesnici jménem Stříbro (nojo.. když to město nemá víc jak milion obyvatel, zvykám si, že je zde považováno za vesnici) opět dvě igelitky.. ale mamka mi výslovně přikázala, abych si do "svý" igelitky vzala jen to lehčí.. ok.. jdeme k babi.. naobědváme se, vypijeme kafe.. kecáme.. kecáme.. kecáme.. a najednou se mamka zeptá, kolik je hodin.. a oznámím jí, že nám to za sedm minut jede.. mamka mě vytáhla a už mě hnala, abych si mákla, když nejsem schopná jí říct, že nám to za chvíli jede.. pak se začala smát ale stejně mě hnala, abych přidala do tempa.. tvééé.. jako by nám nejel další bus v 18:17, kdybychom ten v 17:12 nestihly.. fakt tragédie.. no pro mě to není problém.. jsem zvyklá z Plzně.. ale mamka není zvyklá :D
*****
stihly sme to.. pak doma.. ani nevím co bylo.. ale to je fuk.. pořád jsem byla venku.. večer.. ohýnek.. opíkání buřtíků s mýma mňam klobáskama %) mamce nechutnají, ale mě jo.. sem je naháněla po celým Lidlu taky xDD snědla jsem tři.. buřtíky dva.. (jo jsem žrout) a konečně jsem v lékárně sehnala něco na to trávení.. abych neměla ty nehorázný křeče v břiše, když se najím.. vezmu si to ještě dneska a uvidím, co to udělá.. snad nebudu blinkat.. už tak jsem smíchala dvoje antidepresiva s pivem a becherovkou.. no.. ale mě je to vlastně jedno.. sakra.. dostanu se na školu a měla bych mít klid a pohodu ne? tak co je tohle zase kurva fix? netuším.. nevím.. neřeším.. radši.. 
*****
nejspíš to bude tím, že se prostě cítím šíleně sama.. a nejhorší je, že všem je to naprosto jedno.. ale totálně.. nikdo to nevidí.. nikdo se o to nestará.. nikdo nepomůže.. vážně úžasný.. no to je vlastně fuk.. co tu budu brečet sama nad sebou, když to nikdo neuvidí a nikdo nepřijde a neřekne tu lež: "to bude dobrý.." nebo nedej Gee "nejsi sama.." tvééé.. nehorázný tohle.. sice to není pravda, ale tolik to pomáhá.. ikdyž to někdy nevypadá.. tak proč to chci slyšet? dostal by se mi ten pocit, že nejsem totálně sama.. tak šíleně sama.. bez lásky.. bez blízkosti.. nebylo by to tak chladný.. po těch slovech, jako by vás někdo zabalil do jemný teplý deky a hladil vás.. ale takhle.. pořád ten chlad a zima.. samota.. neklid..
*****
no.. ale nic nezmůžu.. fakt nic.. raději půjdu.. skoro usínám.. skočím pod sprchu a půjdu.. už nevydržím být vzhůru.. ani si to po sobě nebudu číst.. papa :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tiska Tiska | Web | 1. května 2010 v 10:12 | Reagovat

Předposlední odstavec prožívám totožně taky. :-(

2 pavel pavel | Web | 1. května 2010 v 18:15 | Reagovat

z tvého článku ale vidím, že tvoje máma tě má moc ráda... někdo ani to nemá...

3 pavel pavel | Web | 1. května 2010 v 18:18 | Reagovat

už víš jak se jmenuje ten hotel :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.