když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

deprese...

19. dubna 2010 v 23:30 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. jen napíšu pár slov.. vážně nemám náladu na psaní.. a to už jsem doufala, že dám nějak dohromady tu povídku.. víte, co je myslet? hovno vědět.. ok.. to ale snad už všeci ví.. tak jdem na to, ať to mám za sebou.. nechápu ten počák, vážně ne.. opět se mi to seklo při píchnutí napáječe.. nojo.. nedivím se tomu už.. ale zase se to nenabíjí.. tomu se taky nedivím.. a nejde pořád ten posranej Avast.. no.. to už mě taky přestalo trápit.. stáhla jsem si novej antivirák.. nějakej Eset.. o tom jsem slyšela ve zprávách, ale bohužel jsem už zapomněla, o čem ta reportáž byla.. určitě to je nějakej vadnej program, kterej mi sežere všechnu paměť, etc :D ok.. tak ne.. ale licence je jen měsíc.. pak si to budu muset koupit.. a jako jim na to seru.. 600 jim nedám..
*****
další "problém" spočívá.. ve škole.. jojo.. ještě tam ani nejsem a už mám problém.. myslela jsem (hovno vím, jsem kráva jedna pitomá blbá neschopná :-/..) takže.. napadla mě jedna věc.. už je docela pozdě.. 19. dubna.. a v dopise, co mi přišel na konci března píšou něco o tom, že nějak 22. dubna se můžete zastavit v tý škole něco proti tomu podpisu.. no a další sračky a u toho ještě píšou, že současně můžete odevzdat zápisovej lístek.. panika.. hrůza.. napadlo mě, že jsem si pro něj asi měla dojet!! no měla!! dneska je vážně den na hovno.. 
*****
další řádky ale říkají to, že když si ten zápisovej lístek nevyzvednu osobně (což se mnou do Planý nikdo nepojede a já sama nejdu tam, kde jsem ještě nikdy nebyla, jako v Planý jsem byla, tam jsem se narodila, ale v tý škole jsem nebyla), tak mi ho pošlou poštou.. takže budu čekat, až mi ho pošlou.. ale co když ne?? do hajzlu!! ne.. už na to nebudu myslet.. ten dopis jsem znova četla asi stopadesátkrát dneska.. abych se přesvědčila, že to fakt pošlou.. už na to seru.. raději jsem pro jistotu napsala mail.. ráno mi odepíšou, tak uvidím.. 
*****
sakra.. dneska mě všechno bolí.. pořád ty křeče všude.. bříško bolí, hlava bolí.. a když jsem psala ten mail, tak mi sem přišel strýc, jestli bych mu nedala jeden ten můj prášek, že nemůže spát.. ty vole.. tak neměl chrápat u zpráv a po obědě (asi od jedný do čtyř spal).. Ende :D no.. já to zkrátím, půjdu spinkat, nebo se mi ta hlava rozletí.. bolí mě to zase od oka.. ale k tý krávě očařce nepůjdu, protože jsem u ní byla, že bych asi potřebovala tu levou čočku víc zkosenou, protože mě bolí hlava.. a víte co mi na to řekla? že SILNĚJŠÍ čočky nepotřebuju.. :D:D ale já jí furt opakovala, že to chci víc ZKOSIT, ne silnější.. ale ne.. poslala mě pryč a vysrala se na mě a já se můžu podělat, jak to bolí.. 
*****
no.. a já už půjdu.. je mi smutno.. potřebovala bych obejmout.. hrozně moc.. mít u sebe tu osůbku.. ale to nejde nejde nejde.. tak si musím vystačit sama se sebou.. zalezu si pod peřinu, vezmu ty svoje mončičáky, který se mnou spí a bude to.. achjo.. nic víc nemám.. a blízkost potřebuju.. dneska jsem tu zase měla Jerryho.. a co myslíte.. zase chtěl toho motýla, kterýho ožužlal.. ještě žije.. on pokaždý spadne, stáhne křídla a je jako mrtvej.. a za chvíli zase leze.. ani nevím kde je, budu ho muset najít a hodit do palmy (jako do květináče) abych ho nezašlápla.. 
*****
tak.. mějte se líp jak já.. nějak ani nevím, čí jsem.. a nejlepší je, že už ani nevím, co vlastně píšu.. Gerard vás opatruj, papa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 20. dubna 2010 v 18:33 | Reagovat

Když píšou,že ti to pošlou,tak by to měli udělat.
Dala si mu ten prášek?Když je nejhůře tak jsou i plyšáci dobří.Já jich mám hromadu.Nepočítal jsem je,ale kolem sedmdesáti jich určitě bude.

2 Daisuke Daisuke | Web | 20. dubna 2010 v 19:32 | Reagovat

*on by objel, nebylo -li by to však nezdvořilé*

Bolesti jsou, znám,,, svině *kývne hlavou - velice důležitě* Hlavní je na ně nemyslet, pak se stávají horšímy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.