když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

konečně konec

11. dubna 2010 v 22:40 | Evil Deed |  >Má duše
a v čem? v tom, s čim sem se už dost dlouhou dobu srala.. vidím, že tě to asi vážně baví mě odkopnout ještě dřív, než začne debata.. přijde mi, že se v tom snad vyžíváš, nebo co.. moje přání: "chci to dořešit, chci vědět, jak to je.." a tvoje: "ale já se nechci hádat.." proč bych se kurva měla hádat?? vidíš v tom logiku?? já chci vědět JAK TO DOOPRAVDY JE!! už sem si odpověděla sama, už tvůj názor nepotřebuju.. protože mi stejně jen řekneš, že si mi svoje řekl a že se nechceš hádat a nebudeš se opakovat a tak dále a tak dále.. ne.. já už toho mám dost.. TOTÁLNĚ KURVA DOST!!
*****
jsem debil dost velkej a nepotřebuju, abys ze mě dělal ještě většího!! to, proč sem byla posledně tak mimo a jak sem psala, že sem ukončila jistou věc.. ta jistá věc je.. no.. to stejně nikoho nezajímá, tak co.. je to MOJE věc.. snad už budu mít pokoj.. ale nějak to stejně nezvládám.. už bych měla nadobro přestat s těma pokusama o to, jestli náhodou budeš mít náladu se o tom bavit.. ale ty jí NIKDY mít nebudeš.. už jde do tuhýho co? nechceš se setkat, ale si zbabělej mi to říct narovinu!! tak mě budeš takhle mučit.. je to od tebe vážně laskavý.. 
*****
fakt.. planý řeči.. mám argument a hned po mě vyjedeš.. a jááá se hádám.. oki.. když myslíš.. mám dneska dost strýce.. musela sem se zakousnout do stolu, abych ho neposlala do prdele a neříkala nic a když si chci oddychnout u ICQ při konverzaci s tebou, stane se zase tohle!! jo.. nebudeš se opakovat.. ok.. mám si to najít v historii? až na to, že moje ICQ historie se píše od 6/4/10 tak to tam toho vážně najdu hodně.. ehm.. kolik že máš IQ? to by tě snad mohlo napadnout.. och..
*****
musím se vykecat, jinak začnu třískat do počáku a ten za to vážně nemůže.. podívala jsem se na Pojišťovnu štěstí, jak ta sexy řeznice upustila tu mega kýtu na ten notes a trošičku se zlomil a nešel.. začínám mít ten počítač ráda.. POČÍTAČ, jako hardware.. o softwaru a systému, funkcích a neustálým jebáním nemluvím!! x)) ne.. nemohla sem na tom ICQ zůstat.. musela bych říct všechno, co si o tom myslim a samozřejmě bych byla za vyděračku, hysterku, nebo něco podobného.. a stejně.. nevim, kdo by se se mnou o tom bavil.. nechciseotombavitprobíralismetoužsemktomuřeklsvý znám vážně nazpaměť.. oh Gerarde.. mám já to zapotřebí? nemám.. mám svých starostí se sebou, ještě se rozčilovat s někým, pro koho jsem postradatelná.. jsem jen nějaká známá z netu.. a jestli sem něco jinýho, tak proč mi to teda neřekneš? 
*****
a stojim o to ještě vůbec? pořád jen samá nejistota, odkopávání a ten pocit postradatelnosti? chci se toho zbavit.. moc chci.. nic, co si přeju, se nestane.. a tu lásku v sobě musím zabít.. jinak ta láska zabije mě.. zajímá tě to vůbec?! nezajímá.. proč taky.. ty se o tom bavit nechceš.. svoje si přeci řekl.. a věčně se vtírat nebudu.. kurvaÁmen..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Safi Dillingerová Safi Dillingerová | Web | 12. dubna 2010 v 14:13 | Reagovat

Zlato, jelikož vás znám oba, oba vás mám moc a moc ráda a vyslechla sem si obě vaše varianty, nechci posuzovat, co kdo dělá špatně, nebo... říkat o jednom nebo o druhým něco hnusnýho. Myslim si, že je to dobrej nápad, prostě se snažit zapomenout. Vim jak je to těžký, zkoušela sem to, a povedlo se.. jenže jak si u mě četla, on se vrátil a je to teď takový nejistý. Když sem o něj ztratila zájem, on ho začal mít, a to mě štve. Jenže to je něco trochu jinýho.

Víš, když tě ten cit k tomu druhýmu natolik ubíjí, je nejlepší se sama snažit se od toho odtrhnout. jak sem psala, je to těžký, HROZNĚ MOC TĚŽKÝ, a může tě to i štvát.. ale měla bys to udělat i kdyby to bylo z posledních sil. Moc doufám, že to bude brzo lepší, určitě ti někdy zavolám, jenže sem nejspíš ztratila telefon, tak to bude trochu složitější.

Bude líp :-* <3

2 Tomáš Tomáš | Web | 12. dubna 2010 v 17:34 | Reagovat

Já jsem telefon neztratil,ale rozbil.Takže jsem taky v p...Myslím,že když zapomeneš uděláš nejlíp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.