když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

mě asi jebne a budu jebnutá

24. dubna 2010 v 23:20 | Evil Deed |  >Má duše
ok.. nechce se mi psát, ale pak bych měla nerva, že jsem nenapsala.. deník se má psát denně, takže.. dneska sme šly s mamkou po obědě chvíli na pouť.. těsně před tím, než mi vlezla do pokoje jsem stihla udělat jednu nejmenovanou píčovinu a já šikulka se ještě tvářila, jako že nic.. hahááá.. já se i usmála ne.. rychle jsem se namalovala, aby nebyly vidět ty kruhy pod očima a nasadila jsem si černý brýle, přes který ve stínu nevidím ani na krok.. ale řekla bych, že v těch jediných slunečních nevypadám jak totální kretén.. ladí mi to k pleti prej, říká mamka.. k tý roztomile nazelenale vysraný? no.. měla bych změnit make up.. tenhle je už moc tmavej.. jako.. vyrábí se ještě světlejší make up, než ten 01? potřebovala bych tak stupeň -03, aby to ladilo.. 
*****
nene.. nenadávám na mou bledost.. jen konstatuji jeden faktor, kvůli kterýmu na mě zíraj jako kdybych právě opustila svou rakev.. no.. hezky jsem si namalovala očenka, ikdyž to byla rychlovka.. a vlásky tak hezky udělala zase sem si já (vážně neřešte ten slovosled, já schválně).. mamka zase něco mlela na protest, jakože mi to všude trčí.. a něco o dikobrazovi říkala taky.. oukej.. pak jí došlo, že jsem si tam opět dala tu modrou sračku (čti sprej) a vůbec její slova neberu na vědomí.. no.. to jí došlo taky.. škoda že má očenka umírala na sluneční záření a musely být schovaný.. jinak.. je super, že si ráno nevšimla toho, co jsem si vyrobila.. asi bych měla spát s potítkama.. 
*****
no jinak.. kraválu tam bylo, že mi ani sluchátka nepomohly.. ale.. mamka mi koupila takovou krásnou mikinu, kde jsou ornamenty nehorázně připomínajíc ty, který jsou na knížce Školy noci.. neeee vůbec nejsem fanatik.. fanatismus.. co to je? ale jako já to těch 23 dní nevydržím!! no.. pak sme šly zase dál a nakoupily sme mňaminky, jako cukrovou vatu (už není ani kousek), tureckej med v sušence a ještě něco, ale už si nevybavuji co.. pak že potřebuju nějaký boty.. no.. a světe div se.. vzala jsem do ruky jedny bagančata (takhle říkala našim botám jedna pošahaná úča) černý s nějakýma růžovýma kostičkama.. prostě takový těžce ímou.. ale mě se prostě líbí a šlus.. vole.. drahý byly!! (na můj vkus) ale mám je.. už to byla nouzovka.. sice mám bot jak nas.. hodně, ale nějak to nenosím.. 
*****
nooo.. potom.. samozřejmě, že sme s mamkou straky.. takže letíme na všechno, co se třpytí.. a pouťová bižuterie je prostě něco.. akorát, že to, co jsem ulovila, je asi nějakej tvrdej kov, protože se to ještě nezlomilo.. (minulej rok jsem si pořídila krásnej kříž a hned se rozlámal na kousky, když jsem na to sahla ne xDD) a ještě takovej řetízek.. krásnej depešáckej (depešáckej v překladu černo-stříbrnej)
*****
s 013
*****
no.. jinak.. nemohla jsem se dívat na to, jak se ta loď zhoupla o 180°, zůstala viset hore dnem a pak se zase prudce otočila zpátky xDD áá.. mě bylo zle, jenom jsem se na to podívala zkrz prsty.. nenávidím houpání, točení.. prostě všechny pohyby.. i z toho pohledu mi je blbě.. ale jak ty nebožtíci ječeli ne :D au.. no.. to mi připomíná, že mě bolí hlava.. hrála tam dechovka, pak nějaký tuc tuc a do toho ještě něco.. jak na kolotočích xDD tam bylo zase lidí.. šílený.. dělalo se mi z toho dosti nevolno.. pořád jsem si musela někam sedat.. nejlépe doprostřed chodníku na bobek, aby mě museli ty všichni lidi odcházet.. byla jsem největší atrakce.. ty cizí, co mě neznají z města na mě zírali opět.. mamka z toho měla děsnej humor.. a já se občas tomu taky zasmála.. ale přišlo mi, že to ze sebe tlačím násilím.. no.. potkali sme tam sousedy a tak.. chvíli pokec a domů vařit..
*****
doma sme se najedli.. no.. popřáli strýcovi (má dneska svátek a narozky) a prostě normální den.. pak kafe a chlebíčky venku.. nějakej ten alkáč, Tokaje jsem si vydupala, miluju to víno, bílý polosuchý.. mňamka ♥ ale neotupělo mě to.. bodejť po necelých třech skleničkách.. ale Jerry jaký dělal kraviny, ne, on vážně nechlastal, ale má roupy, blboun, už sme ho odčervili, ale nějak to nepomáhá.. a Micinka ho tříská.. svoje malinkatý koťátka střeží a i Mates se jí bojí.. furt jí líže zadek, protože je ještě prostě od krve a od toho tyfusu.. a ona mu pak napálí xDD
*****
no.. jinak.. já už radši půjdu.. možná se ještě na chviličku připojím na ICQ, nakrmím rybičky a půjdu do hajan.. achichouvej.. no.. mě to tu připadá, jako by na mě všichni mluvili cizí řečí, vůbec nepochopím jednoduchou větu.. asi se má stařecká demence prudce zhoršila.. tak pa :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T.o.g.u T.o.g.u | Web | 25. dubna 2010 v 9:45 | Reagovat

Ahojky, to jsem ráda, že se Tě nezbavím:o)Alespoň jedna dušička ke mě bude chodit:)Měj se a užij si dnešní krásný den:)pa

2 Daisuke Daisuke | Web | 25. dubna 2010 v 11:44 | Reagovat

*chce být taky bledý.. bohuže se rád sluní*

*uvědomuje si že už měsíc nesáhnul na facebooku na své čičiny*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.