když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Ňuf

9. dubna 2010 v 15:30 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. nevím co psát, tak jen ve zkratce, než mi myšlenky zase zdrhnou kamsi do pryč x)) u holiče jsem byla poměrně dlouho a musím říct, že jsem spokojená.. tušila jsem, že mi to Iveta zase vyfouká do kulata, tak jsem se připravila na to, že to doma přečešu na rovno.. povedlo se a líbí se mi to.. zvedla jsem se z křesla, samozřejmě, že mi barva nepřekryla tu modročernou, tak to mám pořád černý, ale ty odrostky jsou červený a pěšinka září jax vině :D vypadá to spíš jako nějakej nepovedenej melír.. ale sestřih se mi moc líbí.. 
*****
rozhodla jsem se, že se stavím u mamky v práci.. už jsem stála před fabrikou a všimla jsem si, že mám volnou ruku.. nechala jsem v kadeřnictví svoje bumbání.. tu mega plechovku Big shock.. ne.. musela jsem se vrátit.. tak jsem šla zpátky přes půl města.. teda.. když sem vycházela z baráku, bylo mi horko, ale když jsem šla zpátky, tak mi byla docela kosa.. vlezu do fabriky a hned sem zamířila k mamce.. prej mi to sluší a tak dále.. no.. a to zrovna byla svačina, tak přišla kantýnská.. opět štafetky.. a vzala jsem si dvě :D mňamkáááá.. pak jdeme do údržby (strýc je údržbář a mamka tam s nim svačí) a vidim strýce.. pozdravim ho.. v pohodě.. a až jsem sežrala ty štafetky, přitáhla jsem tam takovou kurvatěžkou židli, abych si mohla dřepnout.. no a až pak si všimnul, že jsem ostříhaná :D tve :D a prej: "ty vole, kdo tě majzl sekyrou do hlavy? a kdo ti to takhle voškubal?" :D:D achichach.. x))
*****
neřešila jsem ho.. je to hovado :D mě se to líbí a on ať si políbí, že? x)) no.. pak jsem šla domů.. mamka mě pověřila, abych šla uvařit bramboračku.. super.. tak jsem šla.. kočičák mě poznal, tak v pohodě.. on se asi píchl do oka o aloi páč mu z něj furt teče takovej krvavej hnis.. našla jsem v lékárničce Opthal a vyčistila jsem mu to.. předtim dostal papat a Jita se taky nažrala.. x)) do prdele s těma houbama furt.. pokaždý to z toho talíře lovim, páč takový slimáky necu :D no a dál? no něco o tom, co se mi stalo včera..
*****
nechtěl se mi vypnout počítač.. prostě už zhasl displej a všechno, ale.. větráček jeden zkurvenej pořád chladil.. a chladil pět minut.. chladil deset minut.. a pořád nepřestával.. tak jsem čekala.. a asi po dvaceti minutách to přestalo.. tak jsem chtěla zkontrolovat, co jsem to nechala zapnutý.. hned mě napadl KMP přehrávač.. je to suprovej přehrávač, ale skoro pokaždý tu kurvu zapomenu vypnout.. a Windows 7 dělá to, že co se nechá před vypnutím na záložce, tak to se otevře tak šedesátkrát a to možná víckrát.. a prostě je to v prdeli no.. a až se to přestane opakovaně otvírat, tak se to vypne.. prostě na palici.. 
*****
až to konečně přestalo funět, znova jsem to zapla, abych tu svini dodatečně vypla nebo to prostě zkontrolovala.. předtím jsem chtěla vypnutí stornovat, ale už bylo pozdě.. tak znova zapnout.. a kontrola.. zapnu to a vidim tam tu zkurvenou černou obrazovku s tim zkurvenym staromódním písmem: KONTROLA KONZISTENCE DISCU, SOUBOR JE TYPU NTFS a bla bla bla.. ZASE!! myslela jsem, že mě jebne!! tohle mi naskočilo po každým zapnutí a odpočítávalo se deset vteřin.. a po deseti vteřinách to začalo pískat!! pořád se něco kontrolovalo.. načítaly se tam různý řádky.. hooodně řádků.. pak se to zastavilo a.. 

KONTROLA DISCU PROBĚHLA V POŘÁDKU

ty vole!! já myslela, že mě skolí infarkt!! to byl dojeb.. a jelikož už bylo třičtvrtě na jednu ráno, urychleně jsem to vypla (už v pohodě všechno ukončený) a šla jsem spát.. ještě jsem to chvíli rozdejchávala a pak usnula.. kurva tohle mi nedělejte!! :D:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tiska Tiska | Web | 9. dubna 2010 v 20:35 | Reagovat

Mě to taky vždycky kadeřnice vyfouká dokulata.. a taky se mi to nelíbí a doma si to hned předělávám :-D Pak mě mamka sprdne, že se s tím kadeřnice tak dělala a já si to hned smeju dolů :D
Počítače jsou taky náladoví jak my lidi. Mám období, kdy se pořád sere, a teď třeba už půl roku klídek a fachčí jak po másle. Někdy pomůže oddělat kryt a vyfoukat k hardwaru prach.

2 Tomáš Tomáš | Web | 9. dubna 2010 v 21:18 | Reagovat

Já si vlasy foukat nenechávám,abych řekl pravdu ani nevím co to přesně znamená.Asi něco s fénem.Někdy mám kohouta a taky jsem měl udělanou šachovnici.Bude fotka? :-D  :-D

3 Venom Venom | E-mail | Web | 10. dubna 2010 v 20:57 | Reagovat

Ta kontrola disku se mi taky občas stává. Načte to soubory, zavrní to a je to ok. Někdy tam i naběhne něco svítivě modrýho, tak se toho příště neboj. Jenom je blbý že to někdy trvá moc dlouho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.