když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Ve starých kolejích.. snad

5. dubna 2010 v 22:00 | Evil Deed |  >Má duše
tak.. ano.. a na scénu přichází moje každodenní vykecávání.. jsem ráda, že ste se mi takhle hezky ohlásili do komentů :) budu doufat, že za pár dní si tu nebudu psát jen pro sebe :) joooo.. už jsem vám říkala, že naprosto miluju Školu noci? :D neee jak bych mohlaaaaa xDD mamka by potřebovala novou hlavu, protože jí má z těch mých keců, ohledně pubertálních upírů, jako pátrací balón.. ale já si prostě nemůžu pomoct.. kdo to četl, tak ví, jak na tom jsem.. 
*****
když už sme u Školy noci.. psala jsem tu taky o tom, že někdy napíšu kratší recenzi i na ten druhej díl.. ale ikdyž se tu knížku chystám číst po třetí (nebo po čtvrtý?) tak stále nemám náladu něco psát.. víte jak.. zapnutí mozku je velmi náročná operace pro někoho, kdo ho má věčně v režimu spánku.. x)) ach.. a jinak.. nádherně mi tu voní červená svíčka.. neee.. svíčkofil nevraždí svoje exponáty, svíčkofil má zásobu čajových svíček do toho solnýho šutru a druhou svíčku má na talířku aby tu bylo trochu víc světla.. :D
*****
achichach.. čuměla jsem na pohádky.. ale že by mi dávali Cestu do pravěku a CSI Las Vegas, to je nenapadne, blbečky.. pff.. ještě si počkáme do zítřka.. dneska jsou ještě všichni kdesi mimo domov a tak si nemám s kým psát.. psala jsem si s Míšou.. zase fajn.. ale teď se chystám na úprk do sprchy.. na úprk před panem bratrem.. ne prosim.. toho nemám v seznamu a číslo si nepamatuju, takže Ende :D a chtěla bych se ještě svěřit s jednou věcí.. a je mi totálně u prdele, jestli to dotyčná osoba bude číst.. 
*****
Kamilo.. asi víš, proč na tebe narážím.. to, že sme se měly v pátek sejít ve Stříbře a nestalo se tak, mě ani nijak nepálí, neměla jsem náladu jít až k poledníku, takže to je fuk.. ale sere mě jiná věc.. SMSku ve znení: "no ale oni jsou tady...(jména těch kluků) a asi by ses s nima nepohodla.." a bla bla bla.. prostě jsem si to vyložila tak, že se nechceš ztrapnit před nima, když k nim přivedeš zkurvenou gothyčku, že? a tohle mi nevymluvíš, ani kdyby nevím co.. ta péče, že nechceš, aby se do mě srali etc, je vážně dojemná, ale z toho jsem dávno vyrostla, kapiš? no já jen, abychom měly jasno.. 
*****
no.. a to je asi vše, co jsem chtěla říct.. půjdu do sprchy a pak spinkat.. asi.. odvykla jsem si od ponocování do čtyř do rána (jsem vzhůru maximálně do půl jedný), ale myslím, že se to zase za pár dní změní a opět budu ležet s notebookem v posteli pod peřinou, aby rodičové neviděli, že takhle pozdě svítím xP oki.. a taky.. nevím, co bych měla dělat.. na ICQ mám dva kontakty.. oba offline.. takže tu nemám co dělat :) myslela jsem, že dneska ještě oběhnu ostatní blogy, ale kašlu na to.. necháme to na zítra.. tak pa a Gee vás opatruj temníčka a zlatíčka :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 6. dubna 2010 v 9:05 | Reagovat

Jak říkám. Problém mají ti druzí... ne já. Takže nějaké "nepohodnutí" je mi už u prdele :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.