když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

ZHT, aneb jebání pokračuje

11. dubna 2010 v 11:30 | Evil Deed |  >Má duše
já jako nevim, čeho ten počák chce docílit.. zase chce chcípnout na otřes discu? ok, jak je libo!! ne.. netřískej do toho, vole, netřískej!! do hajzlu!! takový nervování.. tak o co jde tentokrát.. pozdě večer sem si s nim lehla do postele, položila ho na polštář na Obrazový atlas vesmíru a datlovala jsem.. v pohodě.. pak mi baterka oznámí, že chce žrát.. zvednu se, zbývalo pět minut, než by to exlo.. píchnu baterku do počáku a do zásuvky a.. NIC!! kontrolka u baterky se rozvítila ORANŽOVĚ!! jenomže když se nabíjí, tak to svítí modře, když je zaplej a když je v režimu spánku.. oranžově svítí, když je vyplej.. čekala jsem čekala.. ne.. furt oranžový.. podívám se pod ikonu baterky a tam mi hlásá: " 5%, napájen ze sítě, nenabíjí se" pomoc..
*****
snažila jsem se na to nemyslet a soustředit se na konverzaci.. zkurvená hetero technika, tak krásný to bylo a takhle mi to zkazí!! co mě, nám!! jebalo mě to, ale už nešlo zase navázat.. docela mě chytla panika.. už se to "nabíjelo" docela dlouho a pořád to bylo stejný.. když jsem se už rozhodla jít spát, ještě jsem to zkontrolovala a podívala se, jestli tu baterku kalibruju.. kalibruju, nabíjím.. a ono se to nenabíjí.. ok.. byla jsem zvědavá, jestli se to ráno zapne.. ještě jsem se párkrát podívala na stůl.. ale ne.. pořád to svítilo oranžově.. no ty vole.. posledně se mi to začalo nabíjet cca za čtvrt hodiny, ale tohle trvalo kurvadlouho.. ráno vstanu a podívám se a k mé spokojenosti to svítilo MODŘE.. a teď mi hlásá: 99% k dispozici (napájen ze sítě, nabíjí se) jupí!!
*****
copak ten počák nemůže jít aspoň dva dny v kuse, aby si nevymýšlel píčoviny? no.. tak jsem si ulevila a jdu do kuchyně se podívat, jestli mamka nepotřebuje pomoct.. vzbudila jsem se v jedenáct, tak jdu.. napadlo mě, že bych si založila spešl rubriku o mý ZHT, ale raději ne.. něco tak nervydrásajícího si nezaslouží mít vlastní šuplík!! mizím.. pa :-*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 11. dubna 2010 v 16:34 | Reagovat

No.. co bych dala za takovýhle starosti :D ten můj počák je ještě horší a to se k němu chovám šetrně.

2 Tomáš Tomáš | Web | 12. dubna 2010 v 17:32 | Reagovat

Hlavně,že už to šlape.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.