když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

zle

23. dubna 2010 v 22:20 | Evil Deed |  >Má duše
je mi zle, na omdlení, na zvracení, na chcípnutí.. myslím na šílený kraviny.. a co je horší, já ty kraviny i dělám!! DO HAJZLU!!! já se na to ale vážně vyseru vážení.. nevím co dělat.. fakt ne.. nechci s nikym mluvit.. nechci se bavit.. nechci se smát.. a když už mě chytne záchvat smíchu, tak jen kvůli kravinám.. jen něco o dnešku..
*****
ráno, budík na sedmou.. od sedmi jsem se zachumlala do deky v obýváku a čekala jsem, až přijede sanitka pro dědu.. jezdí každej týden na vyšetření.. musela jsem ho nějak vypravit a pak pustit Matese, aby ho děda nezamkl u sebe v kuchyni, protože klíč od kuchyně, si bere sebou.. no.. v pohodě.. vstanu.. vidím sanitu z okna.. já na sobě pyžamo, tak jsem jen na sebe hodila džíny a běžela jsem.. měla jsem tam jít kvůli tomu, aby tam děda nezapomněl papíry.. no.. otevřu (má zabavený klíče, tak jsem vrátnej) a pomůžu mu, protože fakt už totálně blbě chodí.. no.. a samozřejmě, že jsem ty papíry zapomněla ne.. sem myslela, že jsou nahoře.. tak jsem zase běžela nahoru.. a pak jsem si všimla, že na papíru v kuchyni je napsáno, že papíry jsou na stole v průjezdu.. ok.. tak sem se proběhla.. ale šlo to.. děda pomalu lezl do sanitky a já tomu saniťákovi opakovala, aby ho přivezl SEM.. protože děda velice rád říká, že bydlí ve Stříbře.. a přitom sme v Černošíně no.. 
*****
odjel.. a.. takovej debilní pocit, že jsem na něco zapomněla.. jdu zpátky do baráku.. a slyším štěkání.. MATES!! ty vole já debil ho nepustila a dveře samozřejmě zamčený.. ok.. klid.. klid.. hned jsem volala mamce, ale byla nedostupná, protože ona volala mě.. když sme se konečně slyšely, tak mi hned řekla, že klíč od kuchyně je v Matesovo boudě v průjezdu.. on by se tam poch.. a pos.. a co potom.. tak jsem si ulevila.. odemkla jsem a pustila ho na zahradu.. samozřejmě běžel prznit naší Mícu, která mimochodem asi v osm hodin porodila čtyři koťátka.. můžeme ale nechat jen jedno.. bude to Vilík!! 
*****
no.. zpátky.. Mates na zahradě.. ještě jsem si vzala Jerryho nahoru.. byla zima.. a zjistila jsem, že v noci mrzlo.. super.. zmrzly nám kytí.. no.. dál.. šla jsem si lehnout do obýváku pod chlupatou deku, abych slyšela zvonek, kterej je v obýváku a do mýho pokoje nedosáhne ten signál či co.. sem zase volala mamce, abych věděla, za jak dlouho asi děda přijede zpátky.. prý cca za dvě hodiny.. tak jsem si nařídila budík, aby to zvonilo za dvě hodiny.. myslela jsem, že to dospím, protože jsem byla fakt unavená.. a ono hovno.. snažila jsem se, ale neusnula.. super.. pak teda konečně přijel zpátky.. ale byla to věčnost.. už bylo dvanáct přesně.. tak jsem mu pomohla.. dokonce sme si i smysluplně popovídali.. zprávu jsem si hned vzala k sobě od saniťáka.. a dala jí nahoru, aby naši věděli, co a jak.. 
*****
no.. děda hned, že má hroznej hlad.. a mě bylo na blinkání prostě od rána.. tak jsem otevřela lednici a ohřála mu oběd v mikrovlnce.. pak jsem musela ještě nahoru pro příbor.. v pohodě.. hned mi začal vykládat, jaká jsem teď hodná holka, když mu pomáhám a že na sebe nemusíme bejt jenom pořád hnusný.. tak jsem mu řekla, že když na mě nebude po ránu ječet, tak budu taky milá.. zdálo se, že pochopil.. problém je, že si to už dávno nepamatuje.. no.. to je fuk.. šla jsem zase k sobě.. a myslela jsem, že se najím.. ale nic tam nebylo a uvařit něco bych vážně nestihla.. namalovala jsem si obličej na xicht, nasypala si zrní a pak si šla dělat číro.. 
*****
zase tuna laku a ještě jsem to pojistila modrým sprejem xDD v pohodě.. spokojenost.. pak namalování omítky.. taky ok.. pak jsem to měla akorát na autobus na půl druhou.. mamka mi zase dala štafetky.. vlastně dneska jen jednu.. škoda.. ale mňam.. sem byla ráda, že sem na tu zastávku dolezla.. 
*****
dneska: Majáles.. já o tom ani nevěděla.. viděla jsem na městě ve Stříbře hloučky zmalovaných příšer, ale mě to vážně nedošlo!! jdeme nakoupit.. celej den fakt blbě.. ani jsem nešla do krámu.. dřepla jsem si na lavičku před ním, protože jsem se už nemohla udržet.. dala jsem si sluchátka do uší, protože samej řev parchantů.. sedím.. čumím.. a najedou nějakej malej kluk s mámou.. čumí na mě.. stojí metr přede mnou.. zírá s otevřenou hubou.. máma ho táhne, aby šel.. a on pořád čumí na mě.. ještě takových patnáct metrů čuměl.. to mě potěšilo xDD potom.. potkám tam Barču :-* a šla s nějakou kámoškou, holka, co neznám..
*****
tak sme si pokecaly a pak ta holka: "ale hezky sis udělala ty vlasy na ten Majáles a to líčení taky" :D chytl mě záchvat smíchu.. "ale já takhle chodím jako normálně.. já ani nevěděla, že nějakej Majáles je.." "jééé promiiiiin" xDDD tvééé :D jako je fakt, že jsem to s tím sprejem přepískla, ale já to chtěla mít zářivě modrý a Ende x)) ok.. a tím bylo veselosti konec.. opět se děje to samý, co na začátku článku.. pa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 24. dubna 2010 v 20:31 | Reagovat

To neva,vím, že ti je blbě,tak nemůžeš mít náladu na nic.Taky si necháváme jen jedno kotě.Jinak už bychom měli těch koček asi 50.Třeba se Vilík reinkarnoval do toho koťete, takže se vlastně vrátil.
Přeji ti brzké uzdravení.

2 Tomáš Tomáš | Web | 24. dubna 2010 v 20:53 | Reagovat

je mi zle, na omdlení, na zvracení, na chcípnutí.
Tak jsem myslel, že jsi nemocná.
Tak to už je druhé foeaux peaux během dvou dnů.Jsem asi trošku natvrdlej :D  :D

3 Tomáš Tomáš | Web | 24. dubna 2010 v 21:10 | Reagovat

Asi si nedovedu pořádně představit jak ti je.Deprese je nezdravý stav psychiky projevující se dlouhodobě pokleslými náladami jedince. Má skličující charakter, jedinec upadá do trudnomyslných úvah a nazírání světa. Pociťuje často úzkost a osamocenost, pocity bezcennosti nebo viny, malou sebedůvěru, únavu, zhoršené soustředění, problémy s pamětí a pozornosti. Je téměř neschopen smysluplné činnosti a okolí se jeví jako lenoch. Jeho myšlení se zpomaluje a chřadne jeho reakce na radostné podněty. Ztrácí zájmy a chladně reaguje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.