když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

chci?

26. května 2010 v 23:20 | Evil Deed |  >Má duše
...maturitu.. chci bejt něco.. o práci nemluvím, ta prostě není a nebude.. ale.. chci někam patřit, protože nepatřím nikam.. chci mít život, kterej by stál za to žít.. a ne jen brečet nad každým novým ránem a vztekat se s dementama (strýc, děda).. nejlepší zase dneska.. čučíme na bednu.. strýc chrápe v křesle.. promluvím.. bavím se s mamkou.. jakmile jsem dořekla první tři slova, ozval se strýc.. jako vždy, že jak můžu mluvit o tom, že mi co nevidět rupnou nervy, když o tom nemám ani páru.. furt dokola, je na mě alergickej.. na mojí přítomnost.. na můj hlas.. na můj život.. dál..
*****
naprosto mě jebou ty "konverzace" kdy se jedná o jednu a tatáž věc.. a pokaždý to končí stejně - dojebáním do absolutních hodnot.. a přitom to nechci.. nestojím o to sakra.. co mám dělat dál? srát na to? tak to to v tom případě dopadne tak, jak si myslím.. nic z toho nebude.. ale jakože vůbec nic.. fakt na palici.. chci to a snažím se.. ale jakmile to nevytáhnu, tak se nebude dít nic.. vůbec nic.. zapomene se na to.. já ale nezapomenu.. přeji si to.. a ta touha je nesmírně neúnosná.. proto mi to nejde z mysli.. ale asi by to bylo lepší, kdybych se na to vysrala a konečně to zabila.. ale pro koho by to bylo dobrý? pro tebe.. 
*****
vážně netuším, co si mám všechno myslet.. sme na tom stejně.. jenže s tím rozdílem, že ty taháš za ten pomyslnej provázek, když mluvíme o tý věci.. a já s tím nic neudělám.. vůbec nic.. tak čekám.. a když se to nestane.. bude to jednoduchej konec.. no.. jednoduchej ne, ale vím přesně, co udělám.. naprosto přesně.. úplně všechno - delete.. ale kdo mi vymaže vzpomínky a ten zkurvenej cit? nikdo.. to pak musí vstřebat čas.. jak jinak.. vážně.. uvidím.. radši mlčím.. jiný téma..
*****
už mi hrabe.. ale tak, že solidně.. tenhle barák je vážně hotovej cvokhaus.. už jsem zase měla cuky na kill kill, ale vysrala jsem se na to.. za den jsem toho moc nesnědla.. vstala jsem po dvanáctý, sežrala polívku něco kolem druhý a to jsem to do sebe rvala násilím.. pak další polívku cca v půl pátý.. pak druhý jídlo a to jsem snědla asi půlku.. achjo.. asi by mi prospěl pobyt ve Svatyni vykupitelů na Střelecké stráni x)) 
*****
koťátko nevylezlo.. pořád ještě ne.. dneska byl i velkej vítr.. ale to nebude tím.. ale víme, že tam je.. Míca ho bude muset vyvést sama.. máme pocit, že se bojí, protože tam je Jerry no.. prostě poděl.. jo.. myslela jsem, že se zase budu vykecávat o tom, jak mi je zle a tak všechno, ale seru na to.. jdu nakrmit ryby a půjdu chrnět.. nějak se mi motá hlava a škytám a chce se mi spinkat.. papa :-*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Safi Safi | Web | 27. května 2010 v 17:10 | Reagovat

vím že tě to asi neutěší, ale patříš mezi nás, to je aspoň něco.. já měla taky podobnej pocit, že už je strejda alergickej i na můj hlas, i na mý jméno, ale.. radši se mu vyhejbám. Byly i chvilky.. hezký. Ale zatraceně málo.. bude to dobrý zlato

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.