když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

děláte si prdel?

9. května 2010 v 22:40 | Evil Deed |  >Má duše
dojebávání pokračuje.. do prdele, ty nevidíš, jak se chováš? už jsem chtěla zachránit situaci.. ale.. proč bych to pořád kurva měla dělat já? pořád ze sebe něco tlačit, ikdyž jsem totálně v prdeli? oh pardon.. jedinej ublíženej jsi tu ty!! a ok.. nezapomeň si opět ztěžovat, že tě rozebírám veřejně.. neboj.. na Facebook to psát nebudu.. nebaví mě to.. chceš se stále dohadovat? ok.. dohaduj se.. ale beze mě!! ty že mě máš rád? jo aha.. vážně to cítím.. necítím už nic.. dobře to zabíjíš.. ty tohle vlastně chceš.. jen očekávám úplně poslední verdikt, který bude znít: "tak to se ti na nějaký setkání vyseru.." to je jen další stupeň.. celý tohle je jenom bouda.. a přijde mi, že mě houpeš.. jestli ne, tak mi to dokaž.. 
*****
kdy už přijde den D.. ten den, kdy tě pošlu do prdele, vymažu tvoje ICQ, vymažu tě z přátel, tvoje maily.. všechno.. budu svobodná.. nebudu připoutaná k iluzi.. k někomu, kdo mě jen drásá svojí nerozhodností.. ten pocit, že za mě se takových, jako jsem já, dá najít tisíc.. to mě na tom sere.. nejsem pro tebe nic extra.. nikdy jsem nebyla.. a jestli jo, tak chci důkazy.. ne jen nějaký planý řeči.. komu by to stačilo? už ti nenapíšu "miluju tě" psala jsem to jenom pod vlivem vlastní slabosti.. byla to tíha.. ale tys ta svoje city pohřbil.. jestli jsi ke mě někdy cítil lásku, tak si jí zabil.. jo.. zabil si lásku.. a to je vážně zbabělej krok.. a to už nebudu opakovat to, že musím jednu věc psát tisíckrát, než to pochopíš.. fakt máš takový IQ, jako si mi napsal? jo.. tak to teda nevím..
*****
mám pocit, že budu blejt netopýry křídlama napřed, nebo ježky proti srsti.. nebo dlouhý chlupatý housenky.. taky možnost.. mám vztek.. nehoráznej vztek.. hlavně na sebe.. proč jen jsem taková píča.. proč musím dolejzat za někým, kdo mě rozdrásal? ty krásný řeči.. sladký řeči.. a pak tyhle výlevy.. sliby.. sliby, že se ty krásný věci možná stanou.. jenže ono to možná je synonymum ke slovu "nemožné", ale to už mi došlo dávno.. jo.. mimochodem, připomeňte mi, že jsem si už dneska léky brala.. až budu mít zase nějaký halušky, nebo totální nervový zhroucení, tak jen abych věděla, že se tim nemám cpát znova..
*****
chci se těch pout už zbavit.. nenávidím tu závislost na tobě!! NENÁVIDÍM!!! a právě mě navíc strýc zavolal, že mám jít na chviličku.. dojebaná z té konverzace.. ok.. jdu.. mám zase vypravit dědu.. a vysvětluje mi, že mám saniťákovi říct, že musí chvíli počkat, než přijede strýc z práce.. mám ho prozvonit hned, jak přijede sanita pro dědu.. tak mu jen řeknu, že saniťák nebude tak dlouho čekat, vím, že jsem sotva stačila otevřít dveře, aby děda mohl ven.. řeknu mu, že nebude čekat až se uráčí přijet z práce a hned na mě vyjede, že jsem asi jasnovidka, že vííííím, že čekat nebude.. a hned, že musím RÁZNĚ, ne nějaký.. a teď začal huhlat, jakože takhle mluvím já, či co.. debil.. takže na to seru.. je to jeho táta, ať se stará.. už mě poslal do postele (kretén), abych prej zítra v sedm vstala.. seru mu na to..
*****
áááá.. ne.. zase ty myšlenky.. do prdele už s tím.. bojím se, abych se nestala závislá.. do hajzlu.. už vážně nevím, co mám dělat.. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.