když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

dneska

17. května 2010 v 22:50 | Evil Deed |  >Má duše
...zase nic.. taky nic neočekávám.. nic nechci.. nic nedělám.. snažím se nic nedělat.. taky co.. jen jsem měla za úkol to co vždycky: postarat se o nádobí a bordel v kuchyni, otevřít skleník, otevřít všechny dveře od dílny, dřevníku a tak dále.. a taky se nažrat, že jo.. to byste nevěřili, jak se mi dneska nechtělo jíst.. jakože tu polívku, která byla moje první dnešní strava.. tak kolem druhý odpoledne.. přišla mi v osm ráno sms.. od mamky.. ale nevzbudilo mě to.. smůla.. nakrmím ryby na FB, pustím mňůzik a po všech povinnostech leháro a čtení, nebo dřepění na tom zkurveným míči a psaní a internetování.. co já taky jinýho dělám, že jo.. 
*****
mamka mě zase nutila na brusle.. tvéé.. já nechci veeeeen!! co mě to stojí přemlouvání, abych seběhla schody dolů a šla na zahradu otevřít všechno.. pak nakrmit Micinku.. Jerryho nekrmím venku, letí za mnou nahoru.. parchant malej.. nunu tutu.. dneska.. psala jsem si s Míšou.. ale jenom chviličku.. pak zase zmizela.. ach ty zkoušky podělaný.. chápu.. mě další zkoušky čekají až za dva roky.. a je mi jasný, že jakmile nastoupím, tak na to nesmím srát jako na hotelovce.. vážně nechci mít tři trojky jako tam.. pfff.. tam se budu snažit.. a učit se.. já ani nevím, co to slovo znamená ne xDD 
*****
zase sme se bavily jen tak mimochodem s mamkou o škole.. ale to byl strýc pryč, asi u dědy dole.. je vám asi jasný, proč se v jeho přítomnosti tohle téma nesmí probírat.. je to furt dokola.. je to dement.. a hned mamka: "ale po maturitě půjdeš OKAMŽITĚ makat, je ti to jasný? já ti dám vejšku.." (to jsem se jen zmínila, že nástavba navazuje na vejšku) ehm.. ale já vážně nejsem retardovaná, aby mi furt někdo musel kázat.. a co je horší, je to pořád jedno a to samý.. honem honem, abych už byla v práci a vydělávala.. to by se na to jeden vysral, vážení.. taky že já na to seru.. a co mám jako dělat? kát se za ten hřích, že jsem doma a jsem nezaměstnaná? tak mi kurva tu práci sežeňte!! já nemůžu za to, že mě do tý posraný fabriky nechcou!! 
*****
a vnucovat se jak ta pinda vážně nebudu.. už se nemůžu dočkat, až budu ve škole, abych tohle nemusela poslouchat.. ikdyž.. je mi jasný, že tohle budu mít na talíři celý ty dva roky.. jako by rok nestačil.. super vyhlídky, jen co je pravda.. ale já se nenechám už nasrat nějakým pindáním, který je stejně naprosto zbytečný.. já si stejně budu dělat co chci.. tak jako vždycky.. pak budou ještě rádi, že budu první z rodiny, kdo má maturitu.. no ty vole.. na tohle už nemám slov.. vážně nemám.. připadá mi, jako by se jim zdálo, že jsem na školu moc stará.. mamka si neodpustila výraz: "věčný student" co je na tom bejt pět let na střední? s roční pauzou navíc..
*****
budu mít víc možností ne? mám výučák.. jdu si dělat maturu.. co víc si přát.. snad jen, aby mě to nepřestalo bavit.. ale ne.. na tohle se nevyseru.. vím, že jsem z hotelovky chtěla odejít, ale to bylo kvůli šikaně.. a počítám už dopředu s tím, že na nástavbě tomu nebude jinak.. ale už jsem z toho vyrostla.. doufám.. budu na ně srát.. totálně.. ono je to přestane bavit.. možná.. jde mi jen o to, tu maturitu zvládnout, mít pokud možno slušný známky a jednu spřízněnou duši, která by se mnou trávila čas ve třídě.. o nic víc mi nejde.. 
*****
ale já se už o tom ani nechci bavit.. je jasný, že na to myslím, protože se to už blíží.. a projednávám s mamkou takový obyčejný věci, jako jsou nový gelovky, jelikož ničím jiným psát neumím.. nebo sešity v tvrdý vazbě.. a o tom, že si zopakuju ekonomii ze třeťáku.. prostě obyčejný věci.. no.. až dočtu knížku, tak se do toho učení pustím.. bude to tak lepší.. líp mi ty dny utečou a nebudu se nudit.. a možná budu i líp spát.. ikdyž.. to bych toho chtěla asi moc.. x)) 
*****
dneska se zdál zase ten sen: vrátili sme se na Nerudovku.. pak ta deprese po probuzení, když jsem zjistila, že to byl kurva jenom sen!! =´(( no ale dost už.. ještě jsem chtěla trochu psát.. je mi jedno, jestli napíšu odstavec a pak si hajnu s knížkou do pelechu.. jen si počkám, dokud mi neuschnou vlasy a mezitím budu něco sepisovat :) tak papa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.