když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

hu

4. května 2010 v 23:20 | Evil Deed |  >Má duše
dneska.. vážně "nabitej den" (uvozovky značí ironii).. vzbudila jsem se něco málo před druhou odpoledne.. to jsem z té postele vylítla.. nějak jsem se to dnešní ráno budila víckrát.. ale zase jsem to zapíchla, aniž bych se při tom podívala na mobil.. no nic.. vyspinkala jsem se.. ale myslím, že mi to nepomohlo.. mamka mi přinesla "šoka", jak tomu pití říká.. prostě ten žlutej Big Shock.. mňamkááá a bez bublin.. nekrkám po tom jak hovado největší x)) ikdyž.. já jsem umělec.. krkám i po čaji a po tý plechovce tím pádem taky, ikdyž ne tolik x)) to by bylo asi vše k mé totálně slušné osobě.. novinka.. mám mokrý vlásky ještě, tak jsem si to sčesala zase na patku.. nějak mě nebaví tu ofinku pořád stříhat, spíš si stříhám těch pár chlupů, který má být mým obočím.. hahááá.. to mi připomíná mou děsivou fotku na občance xDD Brežněv hadr xDD ale.. prohlížela jsem si s mamkou fotky z minulýho roku (asi se opakuju) a tu fotku sem musím prostě dát.. jen ji musím nějak šikovně vyfotit, aby tam nebyl jen odraz blesku x))
*****
jáj.. mám dost.. nějak mě jebká to čekání.. jsem dement, že už chci být ve škole, já vím.. ale už jsem doma dost dlouho.. ale ještě mě čekají čtyři měsíce flákání a pak šupito presto do školy a šrotit se, šrotit se, abych měla dobrý známky a mohla jít někam dál se vzdělávat x)) práce není, tak co mám asi tak dělat, né? do EMZety mě nedostanou.. takovou dálku jít, abych se jen ve dveřích střetla s tou bárbínou, která mi s milým úsměvem oznámí, že "zrovna teď nemáme jediný volný místo" a že mám přijít za týden, abych se dověděla, světe div se: "zrovna teď nemáme jediný volný místo" xDD ach v tom Černobylu je idiotů, to by se z toho jedna "venkovanka" ze Stříbra posrala x)) 
*****
co je novýho? nic.. na FB.. ani jsem si nepořídila novou rybičku.. musím se zeptat Míši, jak to, že má v jednom akvárku dvacet rybiček a mě se tam vejde jen deset.. mám tři akvárka.. plný.. a ještě si musím pochytat nějaký mince a pak si počkat na 27. level.. mám zálusk na tu velkou černou rybičku s velikou pusou xDD stojí 173, ale mincí mám dost, tak to není problém.. teda.. dneska "ráno" - v ty dvě odpoledne, co jsem se "probrala", jsem jako vždy zapla pc.. zapnu Chromák a okamžitě čumím na blog a na FB.. aktualizuju a.. NIC.. vidím na liště, že mě nepřipojili na ICQ, jelikož se připojuju automaticky, po zapnutí.. kurva.. internet nejde!! spustím diagnostiku.. nic.. spustím znova.. NIIIC.. a pak ještě třikrát.. a pak jsem se rozhodla jít na půdu.. rozsvítim a nic.. ale to je u toho zkurvenýho světla normální, že se pustí za půl hodiny.. ale pak dojdu k wifině a.. nesvítí.. a přitom byla v zásuvce.. zjistila jsem jednu věc.. nejde proud a já potřebuju nutně na FB nebo chcípnu na abstinenční záchvat..
*****
seru na to.. vypla jsem pc a jdu si udělat nudle.. zapnu konvici a hovno.. prostě demence ne xDD jdu pro Jerryho.. vtom se tu srazim se strýcem.. "čau, nejde proud" "čau, já vim, něco tu musim udělat" "haháááá.. no ok.. ale zapni to, protože mám hláááááááád" Jerry běžel po schodech nahoru, já za ním dofuněla, předtím jsem nakrmila Mícu.. měla jsem dost.. nesnáším schody.. a pohyb.. a "rána".. rozchrápaná jsem mířila do kuchyně.. strýc byl taky nahoře.. uviděl Jerryho a hned, abych ho okamžitě vyhodila ven, že se má nažrat venku.. ale já mu předtím, než jsem šla dolů, dala v kuchyni na misku maso.. no nic.. musel dolů.. zase dofunim už uhnaná do kuchyně.. zapnu konvici a.. vaří!! xDD najím se.. počkám, až strýc vypadne, abych mohla pro kočičáka.. ale už přicházela mamka, takže mi bylo jasný, že ho přivede.. byly tři hodiny..
*****
s mamkou sme si pokecaly.. něco sme udělaly a pak sem odnášela novej vodní vysavač do kumbálu v mezipatře.. je těžkej jax vině.. už vidím, jak s tím budu vysávat schody.. tvéééé.. já chudák.. ale to nikoho nezajímá, že jo.. no.. mamka naší malou kočičku fakt přitáhla.. sem se jen pro jistotu zeptala, jestli je venku.. "jó hovno venku, chrápe rozvalenej na strejdovo posteli" xDD jako vždy no.. proto strýc nechce, aby chodil nahoru.. pokaždý mu špinavýma packama zasere postel xDD ale strýc si myje hlavu jednou za měsíc (možná), takže ten polštář je špinavej z jeho vlasů a ne od malý kočičky naší..
*****
no.. a dál se vážně nic nedělo.. asi proto, že po obědě jsem si pustila trance a šla jsem si lehnout xDD ani kafe jsem neměla, jelikož Shock má v sobě kofejnu jako dvě pressa :D snad budu chrápat, ale už to na mě jde, tak snad jo.. ale ještě jsem chtěla napsat alespoň kousek povídky, ale asi se na to opět vysralinkám.. ještě uvidím.. přečtu si, co jsem napsala jako poslední a uvidím.. když tak to prostě zapíchnu a Ende x)) no.. a budu končit.. tak papa :-* Gerard vás opatruj ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 5. května 2010 v 0:24 | Reagovat

kočky si sedaj tam, kde je špatná energie, takže by měl být strejda rád že mu ji tam čistí :-D
puč si ty učebnice a uč se napřed, když se ti po učení stýská...
jinak jasem myslel hotel na náměstí a radu jak psát na klávesnici najdeš u mne :-)
ať tě taky Gerard opatruje :-)

2 Tomáš Tomáš | Web | 5. května 2010 v 15:03 | Reagovat

Tuhle jsem koukal na dokument o Woody Allenovi a on s jeho kámošema vstávali ještě dýl.
Jednou za měsíc (možná) :D  :D  :D  :D.
Před koncem letních prázdnin se už také těším do školy. O_O  O_O  :D  :-D

3 pavel pavel | Web | 5. května 2010 v 22:21 | Reagovat

hezký večer :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.