když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

íhahá

8. května 2010 v 0:30 | Evil Deed |  >Má duše
vážně neřešit titulek xDD slyším to totiž každej den.. no.. to je asi normální, když vám za zahradou běhají tři koníci.. a nejspíš přibudou další tři x)) jsem na ně zvědavá.. ok.. ale k dnešku.. jen stručně.. byla jsem ve Stříbře.. nekonečný nákupy.. nakoupíme.. už máme tři igelitky.. už jdeme k babi a mamka ve vchodě: "zapomněly sme koupit kočičákům konzervy.. *chvíli ticha* a dědovi pyžamo!! a kytku pro babi!"  tak sme nechaly igelitky na chodbě a šly sme zpátky do města xDD na palici x)) nu což.. měla jsem to mamce připomenout.. ale mamka měla připomenout mě, že jí to mám připomenout.. a jelikož mi nepřipomněla to, co jí mám připomenout, tak jsem jí to logicky nemohla připomenout xDD omfGee to je věta jak prase xDD
*****
a potkala jsem konečně Martina.. tvé.. on mě vidí skoro každej tejden a já ho viděla až dneska.. no dobrý no.. asi bych neměla pořád sledovat tu zem.. znám každou kostku a díru v betonu xDD nojo.. chvíli sme se stavily v květinářství na pokec.. pak k babi.. šly sme do restaurace.. dala jsem si ten úžasnej tonic.. a v krámu jsem viděla konečně tonic ve flašce.. ale byl dvoulitrovej a už smě měly tři igelitky a fakt by se to neuneslo x)) achichouvej.. a zase nastupují mé myšlenky.. jako momentálně.. ale kašlu na to.. psát to tu nebudu je to na nic xDD takže.. co se ještě dneska dělo.. asi nic.. no.. dělala jsem si fotku na FB.. tragédie xDD ale jednu jsem tam dala.. ze 184 fotek xDD no jo.. co naděláme x))
*****
mám výmaz.. ouchylné myšlenky se mi rozplynuly.. zítra.. vlastně už dneska je sobota, takže mě mamka bude budit.. super.. já už ani nevím co psát na to ICQ.. nejspíš to utneme a urychleně se odebereme do hajan.. jako.. mě tak hrozně bolela hlava.. jsem musela mít celej den brýlky.. ale stejně je to na nic.. no jo.. prej jsem hypochondr.. to je taky stará básnička toto xDD jen trochu zábavy z "rána".. jely sme zase v půl druhý.. vzbudila jsem se v 11:00.. uklidila jsem popelnici, který byla před barákem.. pak jsem měla strýcovi uvařit bramboračku.. namalovala jsem si obličej na xicht.. a pak zápasila s vlasama.. ne prostě to nechtělo držet.. ani za Gerarda živýho ne!! málem mě jeblo.. ale pak jsem to nějak dala dohromady.. asi jsem vyplýtvala půlku velkýho Lybaru.. ok.. no nic.. nepší to nebude.. 
*****
potom slyším upomínku, že mám jít.. tu mám na 13:20.. mobil jde o tři minuty napřed, takže bylo 13:17.. už nechám vlasy vlasama a jdu dolů.. chci odemknout vrata a.. nemám klíče.. vysypu pytel a nic.. jdu nahoru.. hledám je.. nic.. běžím ještě do dílny.. a byly v dílně ne.. nechápu, jak jsem je tam mohla nechat.. vím, že jsem šla do dílny za kočičákem, tak jsem je tam asi nechala.. když jsem odtahovala tu popelnici, tak jsem vzala kočičáka nahoru..
*****
ale on chtěl za dvě minuty dolů ne xDD tak šel dolů.. a když mě viděl v té dílně, jak jsem se pro ty klíče vracela, tak běžel se mnou.. pakoš jeden.. a už nahoru.. ale já musela zavřít průjezd, takže jsem ho musela dohnat a zavřít na zahradu.. byl na mě nasranej xDD a už jsem doslova běžela na bus.. stihla jsem to.. jako vždy já být holka šikovná xDD no.. a dál.. to už jsem psala x)) jen mamka pověřila dneska strýce, aby mi koupil štafetky.. tak mu popisovala, jak to vypadá.. no ale vzal mi jednom jednu.. no nic.. ale byla dobrá xDD tak mizím spinkat.. papa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 T.o.g.u T.o.g.u | Web | 8. května 2010 v 21:14 | Reagovat

Holka, holka Ty jsi šílená takové písání. Závidím Ti chuť a čas psát:)

2 Tomáš Tomáš | Web | 8. května 2010 v 21:54 | Reagovat

Já strašně nenávidím chození po obchodech.
Taky věčně něco hledám. :-D

3 pavel pavel | Web | 8. května 2010 v 22:53 | Reagovat

včera jsem pil taky tonic :-) tu fotky bys mohla dát i sem abych viděl jak jsi za ten rok povyrostla...
a co Martin? nějak jsi to usekla :-P

4 pavel pavel | Web | 8. května 2010 v 23:08 | Reagovat

nevím pod jakým jménem tě tam mám hledat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.