když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

není nic x))

23. května 2010 v 23:40 | Evil Deed |  >Má duše
celý titulek: není nic, co bych řekla, ale má blogová závislost mi nedovoluje nenapsat další nesmyslný kyd.. ok.. jdeme na to.. dneska.. no.. ráno obyčejný.. mamka mě probudí na snídani, ještě že mě probudí už tím, že otevře dveře, abych mohla ruce pohotově schovat pod peřinu.. ale ona by si toho stejně nevšimla, jelikož ani nepomyslí na to, že bych toho byla schopna.. ale tak co, mě to nevadí.. naopak.. a co jsem před chvílí četla u Simthy, až v létě budem muset být v plavkách.. no.. to se pak děj vůle Gerardova.. 
*****
a jinak.. dneska jsem dopsala třetí kapitolu té ehmpovídky.. tak vám sem tedy dám ten link.. někdy.. víte proč? protože v okamžiku, kdy jsem sem adresu vkládala do odkazu, počák se zasekl.. předtím, když jej hledal Tomáš a v tom mu vypadl net.. prostě dvě špatný znamení.. tak si to promyslím no.. nějak mi pořád nahrává to, aby mi ZHT znemožnila to dát někomu přečíst xDD tak můžete pátrat, třeba se na vás štěstí usměje, nebo se usměju já a bude to ok x))
*****
jo.. dneska sme.. vážně nevím, co sme dělali.. strýc chrněl na slunku na lavičce.. já byla pod deštníkem a mamka něco plela.. děda.. ty vole.. ty jeho kecy.. já si čtu jo.. a on mi do toho furt kecá.. prostě hovado, už jsem ho chtěla poslat do prdele.. musela jsem jít na chvíli nahoru.. stavím se na FB.. a pak jdu zase ven.. prostě celej den takovej divnej.. mám namožený stehna od toho ježdění, ale jinak mi je fajn.. pak taky.. koťátko ještě nevylezlo.. prostě za týden by už mělo.. ale v knížce sme se dočetly, že by už mělo dostávat první pevnou stravu.. ty vole!! neser mě Micino!!
*****
a dál.. psala jsem.. dopsala jsem tu kapitolu, ale to vám asi došlo, když jsem to už psala, že? xDD nějak na mě padala únava, ale nevím z čeho.. už za pár dní, 2/6 budu péct dort.. ale asi dva.. pro babi a pro strejdu z Brna.. tak uvidím.. akorát jsem se s mamkou bavila a ptala se, jestli bych nechtěla ten jeden dort udělat z modelky.. ok.. v pohodě, ale musím si pro modelku zajet do Plzně a já se vážně poseru, až budu muset vlézt na praxi a tu modelku si koupit.. kiiiiiiiill!!!!
*****
no a jinak.. to je raději vše.. nic víc jsem nechtěla.. hromadu pocitů pochopíte až v povídce.. ale mám kurva nějak strach ten link sem dát!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 24. května 2010 v 17:31 | Reagovat

:-D neser mě Micino! :-D
zdá se že chceš mít bílou pleť jako urozené dámy :-)
nebo aby ses líbila Gerardovi? :-)

2 Tomáš Tomáš | Web | 24. května 2010 v 20:01 | Reagovat

My budeme mít koťata během týdne. Gerardovi se Evil líbí v každé situaci a v jakém koliv stavu. :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.