když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

nic

13. května 2010 v 23:50 | Evil Deed |  >Má duše
no.. takže.. dneska zase nic.. co taky.. jen.. dokopala jsem se k tomu, abych něco nakreslila.. byla jsem pověřena něco nakreslit, ale kvůli tomu, že jsem stará, zapomněla jsem, co to mělo být.. nakreslila jsem strom.. palmu.. k tomu kytku xD a nějakou trávu.. pastelkama normálně xD no.. jinak v pohodě.. ještě jsem měla v plánu nakreslit nějakýho emouška, ale nezbyl na to čas.. srala jsem se s tim asi dlouho.. já nevím.. na hodiny jsem nečuměla.. nasralo mě, že zrovna když jsem to začala kreslit, přišel sem strýc, že mám pomoct odnýst nějaký dřevo.. zjistila jsem, že to jsou takový kusy a je to tak nehorázně těžký, že s tím nehnu.. odtáhla jsem pár kusů, co byli nejmenší a řvala jsem po strýcovi, že nemá brát ty malý kousky, protože pak nemá co odnášet.. nepochopil, nosil dál.. takže jsem se ani nepředřela.. šla jsem nahoru..
*****
zítra jedu do Stříbra.. mamka nebyla dneska v práci.. zítra taky nejde.. takže pojedeme v půl desátý, nebo nás strýc něco po devátý odveze autem.. jedno z toho.. budík mám klasicky na 8:40, takže je to fuk..ještě dneska jsem chtěla psát povídku.. ale vážně nevím.. už je dost hodin, tak to nechám na zítra.. musím něco koupit tátovi.. ale vážně nevím co.. nejspíš bonboniéru.. a pusa mu bude muset stačit xD nojo.. ty moji pojebaní smajlíci.. nebudu tu rozebírat, že jsem momentálně trochu mimo, jako zhulená a naprosto na chcípnutí unavená.. no.. už jsem to řekla, to je fuk x)) 
*****
na oficiální stránce Školy noci vidím, že ještě čtyři dny a pár minut a vyjde mi třetí díl!! jupí!! mě jebne do tý doby.. ale když jsem to vydržela tak dlouho, tak mě pár dní nezabije.. achichach..furt sedím na tom posraným míči.. prdel mě z toho bolí.. a stejně jsem shrbená.. no.. to se dalo čekat.. já jinak sedět neumím.. dneska jsem si ze zvyku přehodila nohu přes nohu a už jsem letěla k zemi.. super.. vážně super.. ale jsem celá.. ani jsem se nemajzla o nic.. jen trochu o zem.. no.. sebrala jsem se a odteď, když cítím, že se kutálím směrem dozadu, držím stůl, abych ho na sebe spolu s notebookem mohla převrhnout.. sice je ten stůl vestavěnej do stěny, ale Gerard ví, co se může stát..
*****
a.. už mizím.. ještě jsem si chtěla přepsat text s překladem, protože ta kopírka prostě nejde.. jako jde, dneska se zase rozjela, protože vypadl proud, a ona se rozjede, když se zapne no.. a pak zase ztichne.. ale to jsou hrozný šoky toto.. ok.. tak jdu.. papa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 14. května 2010 v 12:41 | Reagovat

Sedíš na míči a dáš nohu přes nohu? :D no aspoň vidím že bych si to neměla pořizovat, protože taky sedím zásadně tímto stylem a dát si o zem přesdržku bych tuze nerada. Hm, ten tvůj strýc mi připomíná mého otce. Asi by si rozumněli.

2 Zaida Zaida | 14. května 2010 v 16:07 | Reagovat

Na míči se časem sedět nohu přes nohu naučíš, mám ho několik let také a jde to. Ale musíš trénovat. :-)

Jsem pravděpodobně značně natvrdlá, ale ten tvůj strýc je opravdu tvůj strýc, nebo mu jen tak říkáš? Někdy mám pocit, že je něco jako tvůj otčím?

3 Tomáš Tomáš | Web | 14. května 2010 v 17:28 | Reagovat

Mám štěstí, že po mně doma nikdo nic nechce. Jen abych trénoval a učil se. Se strýcem to máš těžké. Co naděláš, musíš doufat, že bude lépe. :-D

4 Tiska Tiska | Web | 14. května 2010 v 20:57 | Reagovat

Jenom čtyři dny? 8-O  O_O My potterovci jsme museli čekat přes rok... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.