když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

nic novýho

5. května 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Má duše
víte co to je za svinstvo, ty voskový pásky? jelikož mám ruce jako led a ten vosk nerozehřeju v rukách, tak ty pásky oddělím a položím na chvíli na počítač.. nojo.. jenže od doby, co mám novej disc, tak se ani na tom počáku nechce moc rozehřát.. ale rozehřál se.. no a co debil Jita neudělá.. chytne ten pásek a plesk.. na počák.. super.. teď mi lepí počítač a nejde to dolů xDD (ale Jita na to právě přišla a nalila na počák odličovací vodu xDD) to je k mé demenci asi vše.. mohla bych pokračovat ale.. nějak nevím jak.. víte.. mám v palici myšlenku, která mi nedá spát.. ale kvůli tomu se mi akorát všichni vysmějou!! no nic.. nechám si to na dobu, kdy to bude aktuální.. hááááá.. mě z toho asi jebne, víte?
*****
dneska.. budíček 1. - v 7:59 mi volá neznámý číslo.. přemýšlím, jestli  to zvednout, ale když už mě dotyčnej vzbudil, tak to zvednu.. "dobrý den, integrovaná škola živnostenská..." oh kurvaGee.. ta ženská se mě ptala, jestli tam chci nastoupit.. jasně že chci!! ale už jsem se rozhodla pro Planou, protože Plzeň by mi naši stejně nedovolili.. říkala, že jsem přijata (to vím už dávno) a že pro umožnění nástupu potřebujou můj ZL.. já myslela, že už je stejně pozdě.. ale asi není.. tak jsem jim řekla, že jsem se hlásila ještě na jednu školu v Prdeli zakopaný a že lístek mám tam a budu chodit tam.. ok.. pochopila a jen mi řekla, že takhle obvolává každýho.. tak v pohodě.. akorát mi to zase bylo tak kurevsky líto!! ne.. nemysli na to!! stejně ti je v tom baráku blbě!!
*****
shiiiiiit.. to je v hajzlu, vážení.. no ale zase jsem to zapíchla.. za chvíli mě probudí nějakej sen - budíček 2.. nedívám se na mobil na hodiny.. radši.. zase to zalomím a pak.. budíček 3. - zkurvená pojebaná siréna!! hned jsem si vybavila SH a to je jasný, že jsem se krapítek zděsila, protože jsem se na to nedavno dívala.. rozdýchávala jsem ten šok a pak jsem chtěla zase spát.. ale po chvíli mi došlo, že je ta siréna asi pro to, že je první středa v měsíci 12:00 hodin.. kurva poledne!! a jen jsem se pohnula, ozvalo se mé bříško.. hrozně bolelo, jelikož jsem měla hlad.. íííí..
*****
achichouvej.. jsem zase nehorázně unavená.. ale vážně nevím z čeho!! proč se mi ta Škroupovka musela připomenout, proč? kurva fix, asi jsem to stále nestrávila.. hrozný fakt.. měla jsem během dne chvílema krásný ouchylný myšlenky.. a zase je to pryč.. protože to vystřídala ta šílená myšlenky.. přání.. sen.. copak já vím, jak to nazvat? chci se snažit, aby to nebyl jen sen.. aby se to jednou vážně stalo.. prosím.. já jinak asi v tom blázinci skončím.. sakra do prdele.. ne.. tohle nemám zapotřebí.. půjdu spát.. stejně nevím, co psát.. a zítra vstávám.. jen si počkám, až se mi narodí rybička, protože se má vylíhnout za 40 minut.. tak aby to mimí neumřelo hlady x)) tak pa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 6. května 2010 v 21:42 | Reagovat

víte co to je za svinstvo, ty voskový pásky? To teda nevím.
nalila na počák odličovací vodu - pomohlo to?
3 budíčky, to by mne taky naštvalo.
Sirénu jsem dneska ani nezaregistroval.

2 pavel pavel | Web | 6. května 2010 v 22:36 | Reagovat

pokaždý ti musím závidět to spaní :-(  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.