když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

pozdě, ale přeci jen x))

28. května 2010 v 0:20 | Evil Deed |  >Má duše
noooo.. to se mi už dlouho nepovedlo, napsat článek po půlnoci :D jo.. jinak, je právě 23:59 jakoooo xDD a jinak.. mám dobrou náladu.. nevím ani čím to.. asi proto, že jsem zase kreslila, až mi málem upadla ruka.. nějak mě to v poslední době začalo bavit x)) nakreslila jsem Zoey.. chudinka.. :D
*****
Zoey

a když už sme u Školy noci, tak se zmíním, že jsem zjistila, že má kamarádka z města četla Označenou.. na FB psala něco o jedný knížce.. taky je to upírská sága.. napsala jen zkratku TVD.. a pak mi napsala celej název a ten je: The vampire diaries.. taky velice sympatický název x)) ale taky píše, že Twilight byl lepší.. nevím, nečetla jsem a film mě moc nechytnul x)) a taky jsem našla asi kresbu Nyx a neodolala jsem a dala jsem to do záhlaví blogu..
*****
ok.. další věc.. dneska jsem přečetla jen dvě kapitoly LRB a pak jsem se pustila do kreslení, do psaní povídky (je na světě čtvrtý díl a nikdo se nece vyjádřit :( x))) no.. a pak jsem čučela na Ordinaci.. a musím se přiznat.. moc jsem nežrala.. dvě polívky.. trochu druhýho jídla.. a v v půl osmý večeři dva rohlíky a dvacet deka vlašáku.. no jo já vím.. musím žrát.. ale nejde mi to.. nemám chuť a přitom pořád cítím, jak mám totálně prázdný břicho.. achjo.. ještě tu zbouchnu pár gumáků (jako gumových bonbonů) a půjdu chrnět x))
*****
mamka nebyla v práci.. tak mě budila.. bylo skoro jedenáct, než jsem se vyhrabala.. nemůžu za to no xDD už potřebuju do školy, abych v noci spala a ráno mohla líp vstát.. uvidíme.. zase se mi změní režim, tak musím počkat a všichni musí počkat xDD mě už neprobudí ani siréna ty vole xDD (máme hasičárnu za zahradou a akustická zkouška mi nahání hrůzu páč si vybavím Silent Hill xDD) jo.. a dneska se furt debilně tlemim.. jo aha, to už jsem asi psala.. nevadí xDD no.. a co jsem to chtěla........... jo už vím.. budu končit :D ne fakt.. víc nevím, co říct.. jen asi to, že ta láska ve mě dřímá a cítím ji.. hrozně silně.. 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 28. května 2010 v 16:38 | Reagovat

Musím ti teda říct, že ta povídka je vynikající. Fakt perfekt. :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.