když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

tradice (???)

6. května 2010 v 23:20 | Evil Deed |  >Má duše
co je to tradice? je to něco, co se omílá pravidelně, neobměněné a pořád ve stejný dávce.. je to stejný, jako když každý pondělí (s vyjímkou občasné návštěvy psychiatra), spím, dokud se neproberu, pak si udělám něco na oběd.. splním pár poviností, zapnu pc.. to samé každé úterý.. pak i každou středu.. každý čtvrtek jdu na terapii.. jako dneska.. dověděla jsem se, že moje diagnóza je jasná: "puberta" díky.. žel Gerardovi, paní terapeutka nemá rentgen na můj mozek, takže nevidí všechny ty nechutný věci, co se mi v ní 24 hodin, 7 dní v týdnu honí.. a ano správně.. nikdy nezradí.. jsem divná? jo jsem.. a jsem na to hrdá, tak mi to neberte.. já vám taky kašlu na to, že ste všichni stejní..
*****
ona to není póza.. vážně ne.. ofina, co se mi zapíchává do těch zmalovaných očí je jen image.. prostě se tak cítím dobře.. jo.. je to obranný systém proti debilům v mym okolí (asi) ale prostě tak vypadám, protože se tak cítím dobře.. konec.. šmitec.. spadla klec.. nikdy jsem nebyla něco, co by si musela nutně na něco hrát, jen aby ho ostatní brali.. copak bych byla outsider? ne.. ale jsem za ty léta (celej život) docela adaptovaná na to, být mimo.. oni jsou všichni v jednom kole, v jednom chumlu.. a já nemám sebemenší potřebu tam s nima bejt a chovat se jako oni.. proč bych to měla dělat.. bejt stejná? to si mám ustříhnout ofinu u samý prdele, odbarvit se a nalakovat si růžově nehty? díky, nechci.. jsem svá.. a není to pro to, že to je PÓZA.. achichouvej.. netušila jsem, co mám na tohle říct.. (ach paní terapeutko, já jsem taková sama za sebe, jen tak..)
*****
proč tyhle úvahy ty vole.. měla bych napsat něco takovýho, co každej den.. nesmyslnej výkec složenej z denních trablů mého nic nedělání.. ale já vážně nevím co psát.. pokaždý se to píše samo, ale právě mi v hlavě lítá tolik kravin, že než bych je stačila nějak definovat, uběhl by rok.. a než bych to sem všechno napsala, tak by mi bylo devadesát.. a ani nevím, jestli to sem chci psát.. nevím.. možná mám trochu strach.. ale proč bych ho měla mít? je to můj blog.. můžu si sem psát co chci, ne? no počkat.. ale mám takovej blbej dojem, že jsem tu adresu někomu dala.. ale ten dotyčný byl seznámen s tím, co tu najde.. jen obyčejný EMOční blitíčko, který tu je pravidelně jako pohádka na dobrou noc.. (ne právě nemyslím tu povídku, ikdyž mezi tím žádnej rozdíl není.. Kydy jsou moje pocity a myšlenky napsaný v surový formě.. jak to mám v hlavě, tak to sem píšu.. a ta povídka jsou moje pocity a myšlenky napsaný ve slohovým útvaru (snad).. ale zase tak, jak to mám v hlavě a jak to cítím.. ty vole.. a furt melu..
*****
víte.. když přijedu do Stříbra a cestou se pravidelně stavím za tetou a Terezkou v květinářství (pokaždý), tak už se asi "nemůžou dočkat" na to, že přijdu a začnu mlejt.. o kravinách.. o všem co mě napadne.. (nene.. moje podělaný myšlenky zlopózéra si nechávám pro sebe) a melu a melu.. a už tam jsem hodinu jen to fikne.. ani si to neuvědomím.. už ta šéfová čuměla blbě.. ale tak co.. snad z toho teta a Terezka nebudou mít problém.. uvidíme zítra.. ty vole, já se tam snad budu bát jít!! ne.. to snad ne.. budu mít za prdelí maminku, tak co :D no.. to mi říká, že už brzo bude Den matek.. no super.. to by chtělo kytí a něco dobrýho.. ale nevím co.. no ještě uvidím.. kytí jí ale bezpodmínečně naškubu na zahradě.. snad tam něco najdu.. 
*****
no.. a moje myšlenky se už trochu rozplynuly, pod návalem menší únavy.. jen.. dneska jsem zmokla jax vině.. dvakrát.. při vylezení z autobusu a při zpáteční cestě.. achichach.. kdyby alespoň nebyla taková zkurrrrvenááá zima.. já si kretén vzala jen slabou mikinu ne.. ono totiž v půl desátý, kdy jsem jela busem, bylo teplo.. jenže jsem zapomněla, že Černošín je to jiný podnebí, že x)) myslela jsem, že se jen vysprchuju.. ale musela jsem se naložit do vany.. ale je to plat prtný, protože mám ruce pořád šíleně ledový.. ale to asi bude tím, že se mi neprokrvujou končetiny, tudíž ani mozek ne x)) no nic.. měla bych si přeci jen o kousíček zkrátit tu ofinu.. nebo ne.. nooo.. ještě si to rozmyslím.. ale jedno je jasný.. půjdu hned spát x)) tak papa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 8. května 2010 v 21:50 | Reagovat

Myslím, že většina lidí žije den ode dne stejně. Pořád do kola. Je dobře být sám sebou i když se to někomu nelíbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.