když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

zase? pořád? furt!!!

4. května 2010 v 0:00 | Evil Deed |  >Má duše
no ty vole.. dejchej!! tohle dáš.. ser na to.. vyser se na to!! dneska si mamka málem všimla, co sem si to urobila.. a naneštěstí jsem si všimla, že se mi trochu opálily ruce!! to by se z toho jeden.. no nic.. neměla jsem dneska na tý zahradě dělat.. měla jsem se na to vysrat.. ale nechtělo se mi v tom mamku nechat samotnou.. strýc krájel to dřevo, co sme přitáhli předvčírem (nebo včera?).. půjčil si od nějakýho kámoše dodávku jo.. no omfGee já z toho jsem vytřesená ještě teď.. litovala jsem, že jsem si nevzala Kinedryl, měla jsem to s chlupem :-! no.. ale obešlo se to bez větších komplikací.. kdyby ten strýc s tim křápem nejel jak hovado největší.. 
*****
sme mysleli, že to nepořeže.. štípačka v prdeli.. furt do toho jebe a stále to nejde.. cirkulárku dával dohromady od rána.. kraválu jax vině.. ale pak to dřevo úspěšně nakrájel.. to bylo kurev, jelikož má odhad asi tak jako já (na hovno totálně) a měl malej kotouč ne.. a předtim měl velkej, ale nešlo to s tim.. a s tim malym krájel klacky o průměru pět centimetrů (změřila jsem si to na pravítku xDD) na dvakrát.. prostě demence.. a trvalo to dlouho.. mamka to nakrájený dávala do dřevníku a já podávala klacky.. super.. neslyšela jsem půl hodiny asi a ještě teď mi roztomile hvízdá v uších..
*****
no.. ale vzala bych to od rána.. v osm budík.. musela jsem si dojít pro dopisy ze škol, kde mě vzali, abych opožděně (a zcela zbytečně) zjistila, že mě vzali.. debilita.. rozbalila jsem to jen pro formalitu a vidím tam, že na Škroupovce je nástup 1/9/10 10:00 hodin.. do hajzlu.. a do Planý nepochopitelně 1/9/10 9:00.. sem velice zvědavá, čím pojedu.. měla bych si pořádně zjistit autobusy.. ale to necháme na konec prázdnin, stejně bych si to tři měsíce nepamatovala.. to mi připomíná, že se mi mé roční prázdniny pomalu, ale jistě krátí.. no nemějte z toho nerva, když ste doma od 26. května.. ale to je divný.. mě přijde, že jsem byla doma dřív.. chňpf.. 
*****
jak jsem si zjišťovala z historie článků, odkdy že jsem doma, všimla jsem si tohohle článku.. zase ty vzpomínky kurva!! ale pohladila jsem si svou dojebanou dušičku pohledem na ty modrý desky co mám v prvním šuplíku v zelených deskách.. je to za mnou kurva fix.. a taky jsem se podívala do toho zelenýho salátu.. jako do ŽK.. já za to nemůžu vole, že mi zmokl pytel a všechny knížky a sešity se zvlnily ne? v takovým lijáku sem musela z CANu na hotelovku (ne ta na Borech).. na zabití.. zrovna mám v mysli právě ty deštivý, chladný rána, tak kolem 6:15, kdy jsem přijela do Plzně a uháněla jsem na praxi, abych si uhnala zápal plic, při nejlepším pořádnou chřipku, a odměnou mi bylo zjebání hned mezi dveřima, kde jsem se jako zase flákala.. ty vole.. já v tý škole byla za sedm minut!!
*****
já zapomněla, jáááá jsem ten kretén, co psal jízdní řády xDD nojo.. nechápání demence těch mistrových mi pořád nedá spát.. kurva já na to chci zapomenout!! ale nejde to.. nejde.. ikdyž tolik chci.. proto potřebuju rychle do školy, abych měla jiný zážitky (určitě opět nějaká ta šikana, ta si mě vždycky najde), prostě abych neměla čas na tohle myslet.. mě se o tý praxi pořád zdá.. průměrně jednou týdně.. fuj.. a pořád jsou na mě hnusný.. i v těch snech.. víte, jak mi je po probuzení zle? pokaždý se mi to připomene.. šíleně živě.. ještě se pak půl dne klepu.. a když si konečně uvědomím, že je to pryč a byl to jenom sen, zkouším si namluvit, že celý ty tři roky byla jen blbá noční můra a je to v pohodě.. už to skončilo a je to pryč.. přemýšlím, jestli mi za tohle všechno ten výučák stál.. vím, že nestál.. z tohohle se budu lízat pěkně dlouho.. ještě mě pořádně nepřešlo to ze základky a ještě toto.. 
*****
no nic.. měla bych končit.. nechce se mi nějak povídat.. a navíc jsem se zasekla civěním na ty úžasný obrázky.. ok.. jsem mimo.. ještě sním poslední kousek toho medu se sezamem a půjdu.. a rybičky nakrmit taky.. nojo.. jsem debil a závislák.. budeme pokračovat v onom namlouvání si, že se nikdy nic tak hroznýho nestalo a budu se těšit na nový spolužáky, kteří mě čekají v září.. a budeme si dál namlouvat, že tihle mi nebudou ubližovat.. a já se z toho přeci vylížu.. jdem.. pa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 4. května 2010 v 14:13 | Reagovat

Omlouvám se, že jsem nereagoval na komenty, ale měl jsem toho  moc a nestíhal jsem.Dneska si vše přečtu.

2 Daisuke Daisuke | Web | 4. května 2010 v 19:01 | Reagovat

Dejchej! dejchej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.