když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Červen 2010

House Of Wolves

30. června 2010 v 23:10 | Evil Deed |  >My Chem
*****
každý ráno poslouchám MCR  na probuzení.. a tenhle kousek mi hučel celej den v hlavě ♥

je toho moc.. nestíhám..

29. června 2010 v 22:50 | Evil Deed |  >Má duše
titulek.. týká se to vlastně všeho.. dnes.. mé zkurvené pojebané narozeniny.. ty vole.. děkuji všem, kteří si na mě vzpomněli :-*no.. slavit se mi nechtělo.. mám ranní.. tak jsem přišla zdrchaná z práce.. nasraná, že mi bylo zle a nic jsem nestihla.. hrůza.. tak sme si s mamkou daly víno a brambůrky na zahradě a relaxovaly sme.. super pohodička.. ale rozkousla jsem sklenku (netuším, jak se mi to povedlo) a tekla mi krev z držky xDD pak strýc.. šel mi dát dáreček.. v podobě finance.. no.. aspoň něco.. bylo to v pohodě.. odpoledne.. 
*****
ale od rána do svačiny to bylo nesnesitelný.. ráno se mi tak hrozně nechtělo vstávat, že jsem se málem nevyhrabala.. pak jsem si na sebe vzala svoje nový šatičky a nějak jsem se tam doplazila no.. ale šla jsem hrozně pomalu, protože jsem přišla naprosto přesně.. na místo jsem si dřepla v 6:00 :D bavila jsem se o svačině s pár ženskýma.. nějak tak o všem.. a ptaly se mě, kolik mi vůbec je, protože se divily, když slyšely, že jsem tam na plnej úvazek.. a odkud znám tu holku jednu.. chodila se mnou do školy.. ale těch je tam víc.. tak mi poblahopřály a čuměly, že mi je devatenáct ne :D 
*****
nešlo mi to.. včera to nešlo.. dneska to bylo sice o kapánek lepší, ale přeci jsem stihla toho málo.. pořád je špatně.. a jsem děsně ráda, že je úterý ne :D měla jsem za to, že je pondělí.. no to bych tomu dala.. pff.. jak jsem říkala a říkám pořád.. u mě nic novýho není.. jen.. zase jsem se neovládla a šla jsem k Ri-Vaji.. a to jsem si dala do palice, že z práce alou domů.. ale musela jsem se podívat, jestli neuvidím Vilíka našeho.. prostě ne :( 
*****
říkala jsem něco o těch fotkách.. no.. snad jsem to přesunula do pc.. protože je dám do galerie.. tady do galerie.. tak se pak jukněte, kdo budete chtít.. a jinak.. půjdu spinkat.. včera jsem šla spát vážně pozdě, v půl jedný.. a vstávala jsem v půl pátý xDD zívala jsem jak debil celej den.. ale tak co.. není se čemu divit.. ten den děsně utekl.. tak uvidím zítra.. a prostě zbytek tejdne bude snad lepší než včerejšek a dnešek.. jinak nevím..
*****
no.. a to by bylo asi všechno.. chtěla jsem psát povídku.. tak ještě mám pár minut.. chodím totiž spinkat v jedenáct.. dřív stejně neusnu.. tak papa :-*

co říct? nemám co.. ale budiž.. je libo narozeniny? nasrat

28. června 2010 v 23:50 | Evil Deed |  >Má duše
no ty krávo.. dneska v práci.. ranní, takže nebyla taková výheň.. nešlo mi to.. chytala jsem hysteráky.. nebylo jich málo.. ale nikdo to nevidět.. moje věčné: "kurva.. do prdele.. do píči.. se na to vyseru.:" etc, nikdo neslyšel.. chtěla jsem na svačině popřát dobrou chuť a vyšlo ze mě jakýsi sípání.. odkašlala jsem si.. a pořád to nešlo.. ty krááávo.. prostě den na p... 
*****
první, na co jsem pomyslela, byla ta zkurvená věc.. chtěla jsem běžet na hajzl a udělat další píčovinu.. ale nechala jsem tu věc doma.. a ne.. nebudu jí nikam tahat.. ne!! tenhle dojeb nebere konce.. ale tak co.. den plul.. celkem rychle.. ze svačiny jsem sežrala čtvrtku.. bylo mi na blití.. prořvala jsem takový tři hodiny.. nikdo si toho nevšiml.. ale vůbec nikdo.. všichni procházeli.. koukali.. neviděli.. a já pro změnu neslyšela.. nemluvila jsem.. neměla jsem proč.. pak mi přišla sms od mamky.. že pojedeme v půl třetí (nebo kdy) do Stříbra.. nevěděla jsem proč.. nechápala jsem.. 
*****
pak jsem od mamky zjistila, že mám narozeniny.. zítra.. hahah.. hepy brzdej tů jů.. pff.. jediný, na co jsem celej den v práci myslela bylo, jak si zalezu do pokoje a budu se užírat.. pokud možno nějaký to kill kill.. a ono najednou tohle.. údiv.. nepochopení.. zmatek.. v práci jsem toho moc neudělala.. protože jsem na to neviděla.. můžu si za to sama, nemám řvát.. ale za to, co všechno jsem v sobě měla, vážně nemůžu.. já ne.. jistá osoba.. dojeb úplně na max.. dědek.. jeho debility.. strýc.. jeho výmysl, abych vytřela a vysavila barák než půjdu do práce.. viz včerejší článek..
*****
myšlenky lítaly.. slzy padaly.. hodiny letěly.. a práce mi nešla a nešla.. vážně.. vůbec nikdo si toho nevšiml.. ale pak teda cesta do Stříbra.. šla jsem ještě domů na chvíli.. sousedka mi chtěla dát lak na nehty.. tak mi ho dala.. ráno jsem šla se sousedkou co dělá s mamkou v práci.. tak její dcera se mnou mluvila.. v pohodě.. takovej pěknej odstín.. kupodivu není černej.. 
*****
pak na autobusák.. vzala jsem si sukni po kolena.. a modlila jsem se, aby nebyly vidět ty moje "výtvory" v pohodě.. ale bylo mi pořád zle.. dojedeme do Stříbra.. jdeme k tetě.. a hned mi popřála k narozeninám.. Terka tam nebyla.. tak mi po ní poslala dáreček a vrátila mi Zrazenou a já tam nechala Vyvolenou..dostala jsem takovou obrovskou dárkovou tašku :D od tety jsem dostala krásnou kabelku.. od Terezky svíčku.. a ještě od tety takovýho tlustýho kočičáka :D pak ještě od tety krásnou kytičku :) a pak ještě balíček od Pepy.. a co v něm nebylo.. áááá :D DVD.. ale čeho %)
***
pak u babi.. mamka mi dala dárečky.. ty vole.. táková svíčka =-O měří asi půl metru :D moje největší :) pak jsem dostala ještě dlouhý, tmavě fialový šaty %) nádherný úplně :) a potom.. můj vysněný parfém.. Christina Aguilera INSPIRE.. nádherná vůně :) od babi pak jsem dostala pytel sladkostí %) a Korunní kávovou!! s kofejnem :D prostě minerálka ne.. kávová :D ale je to výýýborný %) a pak finance.. ty vole.. to mám na školu no :) pak sme si zašly na jídlo.. spapala jsem to všechno kromě nějaký trávy tam.. a daly sme si k tomu malej sekt.. příjemný zpestření.. nechtěla jsem jim to kazit svojí pokurvenou náladou.. a musím říct, že jsem se uvolnila.. :) a teď si jdu užít poslední den tohohle věku, kterej bude brzo minulostí :) a snad jsem na nic nezapomněla.. kdyby jo, doplním zítra :)
*****
a děkuju jisté slečně za pochopení a za vzkaz.. já jsem mačo no :D a ještě jsem si vzpomněla.. od mamky jsem dostala černo stříbrnej přívěsek.. Vilíka!! je to prostě malinkej Vilík náš :) fotky dám zítra, teď už jdu spinkat :) papa :-*

bolest...

27. června 2010 v 23:50 | Evil Deed |  >Má duše
..nepřestává.. povídka mi už nestačí.. snažím se do ní narvat všechno co cítím.. ale nestačí to.. je toho moc.. svírá to.. nemůžu se na nic soustředit.. jen myslím na to, co bych si provedla.. jestli mám sežrat konečně všechny prášky na ex.. včera jsem měla vážně dost.. byla jsem v takovým napětí že jsem provedla hroznou píčovinu.. a nebylo to poprví.. a kvůli dnešku ani naposledy.. před mámou se snažím působit co nejlíp.. jakože jsem jen unavená a prostě nemám náladu se bavit.. ale půjde tohle do nekonečna? ale kdo si toho všimne? jedině že by mi teď někdo vlítl do pokoje.. ale kdo? snad už spí..
*****
strýc po mě chtěl, abych zítra koukala vstát a vytřít barák, když mi tak vadí, že tu smrdí dědkovo chcanky.. jsem mu řekla, že asi těžko, jelikož mám ranní.. to jsem řekla jen pravdu a on začal kvůli tomu řvát.. já za to kurva nemůžu, že se mi střídají směny ne? chtěl abych šla makat, tak makám.. ale asi to nestačí.. musí jebat furt.. musela jsem si ulevit.. dostat to ze sebe.. ale jaxi je to mimo tuhle věc.. je to hodně věcí.. jiných věcí.. ne jen ten kokot s dědkem.. to ne.. 
*****
dojebání od osoby, kterou stále miluju a nemám žádnej důvod.. ta osoba mi ublížila tolikrát za sebou.. a největší svině jsem já.. ale tak co.. zvykla jsem si za tu dobu.. mučedník a já ta trýznitelka.. ale tak trochu se role prohodili a ty jsi začal trýznit mě.. už jsem toho měla dost a poslala jsem tě do prdele.. myslíš si, že to bylo snadný? nesnaž se.. stejně se nesnažíš o to, aby to bylo lepší.. vlastně nestojíš o takový dojebávání co? a já o to mám stát? dala jsem ti všechno.. tolik času.. probdělých nocí.. tolik zjebů od našich, že jsem pořád na počítači.. tolik slz a krve.. tolik lásky.. dala jsem ti všechnu lásku.. všechno, co jsem měla.. a žes mě miloval? ty byl nejspíš nějakej omyl.. láska tak rychle, jako u tebe, nevyprchá.. ublížils mi.. nenávidím tě.. a přesto miluju.. 
*****
jeden důvod s velkým D.. to bychom měli.. nechci, aby se k tomu někdo vyjadřoval.. jakože k odstavci výše.. nemám na to náladu.. na žádný řešení.. šla bych asi na další důvody.. to budeme ale znova zpátky u strýce.. tak do toho, musím si máknout, nebo zítra nevstanu.. ale bohužel se mi nechce vůbec spát.. tak je to fuk.. dnešní koupání byl jeden velkej masakr.. zase mi bylo zle.. dávám si moc horkou vodu a pak jak je všude pára, tak je mi mdlo.. mamka nadává, že jsem masochista, když se koupu v tak horký vodě.. protože je pokaždý zamlžený celý zrcadlo.. a vlastně celá koupelna.. že jí se to nikdy nepovedlo.. kdyby věděla.. hahah (kdo by nepochopil, je to citoslovce mého ošklivého smíchu, který má cvokařka považuje za nepřirozený a vynucený, řekla bych, že má skoro pravdu.. je to smích nad vlastním zoufalstvím, nejspíš budu psychopat)
*****
ty vole!! zpátky ke strýcovi.. jsem prostě malej zasranej parchant.. já totiž můžu za to, že mám odpolední (jestli se opakuju, neřešte to, mám dost dneska už) ale nepletou se mi slova, tak to je známka toho, že si psychouš nevzal své léky.. kurva.. fakt miluju tu šipčičku s nápisem: "zde odtrhnout" nějak to postrádá smysl, nemyslíte? každý dobytí k denní dávce antidepresiv je jeden velkej boj.. kvůli zkurvenýmu balení.. pff.. no.. to je taky věc, proč strýc jebe.. dovoluji si chodit k psychiatrovi a dovoluji si žrát předepsaná antidepresiva.. to je drzost co?? haháááááááááhahaha.. kurva jdu spát..
*****
chudák blog.. tohle si nezaslouží.. ale to jinýho mám dělat, než se tu vykecat.. je mi zle.. ale tak, že.. do prdele.. to ani nejde vyjádřit.. nevim co na to říct.. vidím, jak se mi ruce zase víc opálily.. a to jsem vážně ve stínu!! dneska jsem cítila, jak mě to přismahává přes moje harlejácký tričko.. na zabití.. a mamka furt: "sundej si ty potítka, budeš podle toho opálená.." "NE!!" ale snažím se nešílet.. nechci, aby mi na ty potítka někdo hrabal.. do prdele kurva fix!!
*****
ok.. řekla jsem víc, než jsem chtěla.. jdu teda spát.. zítra se mi nebude chtít vůbec vstávat.. no.. tak jdu do pelíšku.. zima mi přestala být.. klepala jsem se jak ratlík.. ale ona vařící vana a menší kill kill mě docela zahřálo.. tak.. vlasy mám mokrý a zacuchaný.. a nahoře mastný.. nechtělo se mi to mejt, tak jsem to jen namočila.. no.. to jsem tomu zase dala.. tak se mějte líp jak já, protože má nálada vážně nikomu na úsměvu nepřidá.. sere mě, jak svojí špatnou energii všude šířím.. achjo.. tak pa :-*

Voyage, Voyage - Gregorian

27. června 2010 v 23:30 | Evil Deed |  >Nezařazené songy
*****
miluju ♥

běž už do prdele

27. června 2010 v 19:40 | Evil Deed |  >Má duše
a touhle větou jsem se zvedla a šla jsem domů.. zrovna před chvílí.. no.. zase sme byli venku.. ale to by nebyl den, aby se děda opět nepochcal.. smrdí to tu po celym baráku, jelikož chčije všude.. takže i doma.. kretén.. strýc vzteklej.. furt mu nadává.. ječí po sobě.. tak si dám sluchátka do uší a výmaz.. mamka se dneska koupala.. a strýc taky do bazénu vlezl.. na chvíli.. no.. dělal píčoviny a jelikož neumí plavat, tak si hrál na to, jak plave.. no.. prostě srandičky.. hihihi hahaha.. nojo.. zdálo se to v pohodě.. ale mě to nebere.. vím, že to nikdy nevydrží dýl, jak pár hodin..
*****
vlezu nahoru a zkoumám ty jizvy ze včera.. ty krávo.. jsem debil fakt.. a k mému zděšení jsem si vzpomněla, že bych měla jít na výstupní prohlídku k tý zasraný dětský doktorce.. a k mému štěstí zjistím, že jsem tam měla být asi před třema týdny.. ale jelikož jsem nastoupila do EMZ, úplně jsem to vypustila.. ale myslím, že když jsem si šla pro to potvrzení do práce, tak to vzala jedním vrzem.. možná.. ale to mě nijak netrápí.. pak si tam jen skočím pro ty papíry a nazdar.. slíkat se tam nebudu, ani kdyby se posrala.. natož se vážit na tý její zkurvený heterácký váze, která mi ubere dvě kila z toho mála co vážím.. pff..
*****
ale to jsem odbočila, ale tak už to vezmu jedním vrzem.. venku jsem na sobě měla dlouhou sukni.. chtěla jsem si vzít krátkou.. ale to bych nesměla včera provést takovou píčovinu, kterou jsem provedla.. tak z toho sešlo.. stejně by si toho nikdo nevšiml.. jsou poněkud zabednění, co se mých pocitů týče.. nikoho nevyjímaje.. no ok.. fotila jsem.. procházela jsem se po zahradě.. sice svým tempem.. prostě klusem, ale já tomu říkám procházení.. odbourávám tím stres.. prostě se procházet a fotit a zírat na koníky..
*****
fotila jsem se.. včera.. a ještě dneska.. myslím, že to bylo i dneska.. mám to nějak rozmazaný.. moje svědomí jede jen na půl úvazku nejspíš.. nebo jen na třetinu.. snažila jsem se venku vzdorovat opálení.. neúspěšně.. pálily mě ramena.. a záda.. mám na sobě svoje rozkošný motorkářský tričánko, který je z tak tenký látky, že mě to přes to opálilo.. achjo.. ty chcanky dědovo cítím ještě teď.. kurva už.. co to zas melu? zase pátý přes devátý.. a osmý přes jedenáctý.. ty vole..
*****
melu sračky, ale dělám automaticky skoro souměrný odstavce aniž bych si to uvědomovala.. pokud to ze mě dělá debila, budiž.. hahah.. je mi mizerně vážení.. ale tak, že nechci nic slyšet.. jsem alergická na ty dva mentály co máme doma.. nenávidím je.. tak moc si přeju, aby oba chcíply.. ale takhle se mi kurva nepoštěstí!! jedině že bych přiložila ruku k dílu.. ale já chci do školy vole.. ne do basy.. ikdyž já bych spíš skončila v PL Dobřany.. mám slušně nakročeno.. ale o tom nikdo neví.. hehehe.. ty vole.. smích mentála.. 
*****
stále sme se nedostali k tomu, co se stalo.. co by.. nic neobvyklýho.. zkopíruju sem jeden ze stavů na mým FB, abych to nemusela psát znova:

ať de do píči kretén! strýc celou dobu, co pijeme venku kafe řve na dědka,jaký je prase. že není schopnej chcát do pleny. že si sundá kalhoty a nachčije si do nich. on chčije na chodbu.. jdu s mamkou pro pivo. jdu zpátky a řeknu: "ty vole to není barák to je žumpa" a strýc hned se do mě navážel: "ty vole ještě to tady řvi, co si vo nás pomyslí!" ale že von řve tři hodiny na zahradě jak ta kráva, to je v pořádku!

no.. a zase je to velký.. ale na to seru.. ani si to nebudu znova číst.. nějak na to nemám.. protože jdu zrovna psát to další, co mě potkalo před chvílí.. ehm.. zase grilujeme.. žeru buřta.. chleba.. ředkvičky, kedlubnu.. mňamka prostě.. no.. a děda na houpačce a že jestli má jít ke stolu.. "NE ZŮSTAŇ NA TÝ HOUPAČCE" donesli sme mu to k houpačce.. budu žrát a čuchat chcanky ne? ehm.. strýc zase ty svoje řeči, jakože jak už nemůže a jak toho má plný zuby.. že je úplně v prdeli z toho.. jo.. jen on je ten chudáček, co má nervy v prdeli.. ale že si to vylívá na nás, je vlastně úplně v pořádku, protože ON má nervy v prdeli a může si to dovolit.. 
*****
musel se samozřejmě vrátit k tomu, jak jsem "šíleně řvala na celej Černošín, že ten barák smrdí jak žumpa" což jsem řekla a je to pravda.. ale řekla jsem to mamce.. kretén to jen slyšel.. já nesmím nic říct, chápete.. no.. hned, "že si mám okamžitě vzít kýbl s vodou, savo a jít to vytřít.. néééé že budu zase chrápat do jedenácti (měla jsem odpolední a takovej detajl: spala jsem do desíti, jelikož jsem makala do desíti narozdíl od někoho!!) jsem jen poznamenala, tohle, v té závorce.. je to pravda, tak jakýpak copak.. ty pičo ta fabrika je až za městem a je to do kopce.. nejvíc mě zabíjí ta cesta ale on je kiiiiing.. on si vozí prdel v autě!! 
*****
on si totiž pan důležitý myslel, že mám zítra zase týden odpolední.. řekla jsem mu, že mám ranní tenhle týden a že dneska nic vytírat nebudu.. kokot vážně.. žrala jsem.. a je večer, kdo vytírá nějaký zkurvený chcanky od mentála, kterej navíc není jeho příbuznej a jenom vám sere rodinu a navíc v sedm večer s plnou hubou žrádla?!! nikdo.. jen pan kokotěnkov si myslí opak.. jebal jebal.. vytáhl na mě, že za chvíli vypadnu do školy.. a už mi vyčítal i to, že si budu muset koupit sešity.. to jsem ale vážně nepochopila, proč zrovna tohle mi vykládal.. nějak mi to pomalu dochází, nebo on mele totální píčoviny a navíc z cesty..
*****
začal na mě řvát.. a to je vlastně v pořádku že jo.. že on řve od rána do večera a já řeknu jednu větu v průjezdu a neřvala jsem to a je to v píči!! hned mě musel zase dojebat.. no.. já už radši končím.. snad ste z toho něco pochopili.. ale ono je to jedno.. už to nikdo nečte.. a tak co bych se měla snažit něco objasňovat.. já se jen potřebuju vykecat.. a.. kurva zase na to myslím.. no nic.. je to stejně všem u prdel.. i kdyby to zjistili.. tak nehnou ani prstem.. vím, co by udělali.. vzali by mi compa.. to je jednej můj problém, ne přeci? ty krávo.. je mi z toho na blití.. a je mi zima.. potřebuju zahřát.. obejmout.. ale ne.. všichni na mě serou.. čus.. 

mimo

27. června 2010 v 1:30 | Evil Deed |  >Má duše
totálně ale.. nic nevnímám.. nic nechci slyšet.. nic se mi nechce dělat.. jsem líná a totálně vygumovaná.. co s tím? nejraději bych se po zbytek života zahrabala do deky a přesunula se rovnou do rakve.. jůů.. to by byla pohoda.. ale je to tak trochu jinak.. dneska.. docela to šlo.. dělala jsem si nehoráznou prdel z tý nahrávky z E2 co je o článek dolů xDD ty vole.. já málem chcípla, když jsem to slyšela ne xDD a to jsem hledala Dance Extravaganza.. pořad, co byl (nebo je) na E2 každej pátek od osmi do půlnoci.. prostě techno.. většinou trance.. nahrávala jsem to jak šílená.. ale pak přišel počák a rádio slyším jen v práci x))
*****
nahranejch kazet mám vážně milion, ale tak trochu to už nehraje.. prostě je to ohraný.. a totálně v prdeli.. jen se to vymotává.. ty vole.. zase ty moje nesmyslný kecy.. no.. pouštěla jsem si žilou.. roztomilé.. ale je líp.. o něco líp.. ale nevím, jestli to je únavou, nebo lékama, ale jde na mě to, čemu říkám total dead.. prostě kaput.. mysl chrápe.. tělo přepnutý na autopilota a děj se vůle Gerardova x)) je to vidět? myslím, že jo.. ale je mi to jedno..
*****
tolik věcí mi je jedno.. ikdyž byla spousta z nich, který mi jedno nebyly.. ale už jsou.. proč by mě to mělo zajímat.. jsem nasraná.. bolí to.. a po každým marným pokusu o malý zlepšení druhá strana přileje olej do ohně.. (vole jsem napsala ocet, ale všimla jsem si toho).. no.. povídku jsem dneska psala.. ale nějak to uveřejním až bude ta správná doba.. teď rozhodně ne.. nedávalo by to smysl.. a ani to nechci uveřejnit.. poslala jsem Kejmi odkaz na NS.. aby si to přečetla.. chtěla vědět, co píšu, když jsem jí napsala, že píšu xDD tak má co chtěla.. x))
*****
achich.. malá Čmelda (jakože lachtánek.. Mája atd..) řádila venku.. vyfotila jsem si jí.. ale už nemám sílu si přetáhnout fotky do pc.. tak zítra snad.. ale to bylo něco.. a chvíli jsem jí i chovala.. ale nechtěla.. syčela potvora.. a jak je malinká ne.. jen hromada chlupů.. nunánkovatá je beruška naše prdlá :) mamka na mě, co chci k narozeninám.. a hned mi řekla, že xylofon nedostanu.. kurva :D nevim.. chci jen xylofon.. tak jsem si nic neporučila.. já stejně nic nechci.. pak nějak v srpnu si to vynahradím tím, že si vyberu nějaký pěkný vybavení do školy.. 
*****
jinak.. z domova.. děda řval, že chce chcát ne.. tak sme mu řekli, že nemusí nikam chodit (chčije za udírnu, doprostřed cesty, na kytky.. na chodbě atd) protože má plenu.. jo.. strýc mu dal plenu, protože se třikrát za den zechčije a už nás sralo, jak celej barák smrděl.. vážně otřesný.. no.. a co on neudělá.. pošle všechny do píči, protože on chce chcát a my mu nechceme pomoct.. nechápu, s čim chce pomoct.. podržet ptáka nebo co? ty vole.. no.. zvedl se.. slíkl kalhoty.. a nachcal si na ně ne :D takže plenka k hovnu.. strýc nasranej.. my se s mamkou už musely smát.. vím, hrozný.. ale tady tohle je už vrchol.. kdyby ste to měli doma dnes a denně, taky by vám jebalo..
*****
no.. mamka mě vzbudila na snídani.. ale spíš jsem přišla až na oběd.. nějak jsem byla ochrápaná.. a ten zajebanej budík zase zvonil.. vážně nechápu.. nejspíš si vypnu zvonění jakože na celej mobil a bude to.. prostě to nejde, aby to bylo zticha.. furt to řve, ikdyž to vypnu.. nechápu.. je to pošahaný.. ty vole.. je mi nějak zima.. mám mokrej ručník na hlavě.. malovala jsem se a fotila se ne.. a nasrala jsem na hlavu tunu laku a vosku.. a stejně to nedrželo.. a škoda, že se mi ty fotky nepovedly.. mohla jsem si něco dát na FB.. ale uvidím, jak to bude vypadat na pc.. až to přesunu zítra.. vlastně už dneska x))
*****
proč pořád tak šíleně miluju? netuším.. ale snažím se tomu vzdorovat.. moc se snažím.. a snad mi to i jde.. dotyčná osoba si tu lásku nezaslouží.. a já si nezasloužím to věčný odmítání.. tak se zabývám mou fiktivní postavou.. je sladkej.. Iss jeden x)) tak.. a padám.. začíná na mě jít spaní.. tak si vysušim to roští a zapluju.. papa :-*

demence jax vině xDD

26. června 2010 v 17:50 | Evil Deed |  >Různé
*****
ty krávo co já na tom youtube nenajdu xDD

dneska ne..

26. června 2010 v 0:50 | Evil Deed |  >Má duše
dneska nebudu kecat.. domluva s jistou osobou vážně vázne.. a já se můžu vysrat na snažení.. nesnažím se.. já tak trochu už nemám vůbec sílu.. ende.. jinak.. v práci.. mám dobře dokurvený tři prstíky.. ale tak co.. brní to furt.. ale to si zvyknu.. já myslela, že se dneska vzteknu.. taky že jsem se vztekala.. ty zkurvený pojebaný diody tam nešly vůbec nacpat!! ty vole.. vyhodila jsem jich asi tak na celou kombinaci, jelikož se to pokaždý zlomilo.. ty vole.. já nadávala xDD a pak mi zase nejel rám ne.. ale nebyla jsem sama, kdo svolával všechny kurvy xDD
*****
no.. celkem to uteklo.. a příští týden ranní.. strýc si dělal prdel s tím, že tam nastupuje, tak úleva.. byla jsem v Ri-Vaji, než jsem šla do práce.. mamky kamarádka měla zase záchvat smíchu, jelikož nechápe, proč pořád našeho Vilíka řešíme.. prej sme pošuci :D nojo.. ale on prostě je.. žije.. a chceme ho domů.. a co dál.. Jerry má zlomenej ocásek.. pošuk jeden.. se porval.. zase vyškubaný chlupy.. škrábance.. čumák rozseklej.. přijde nám, že se rve s Vilíkem.. proto je furt v čoudu.. poděl s těma kocourama.. 
*****
co říct dál.. zase jsem dumala nad povídkou.. ale nechám to na zítra.. to se snad do něčeho pustím.. snad po mě nebudou chtít milion věcí jako pokaždý, když už mě něco napadne a když mám náladu psát.. na zabití.. no.. mamka se ještě zmiňovala o mých zkurvených narozeninách.. ty vole já nic nechci.. řekla jsem, co chci.. chci xylofon.. chtěla jsem ho už na Vánoce.. ale Ježuch se na mě vysral.. dostala jsem milion věcí, ale to, co jsem si přála prostě ne.. tak jsem si to poručila ještě na narozeniny.. ale teď je zase krize.. tak zase nic nebude.. já říkám pořád, že ho ve Stříbře neseženou.. musí do Plzně.. ale to je přeci daleko ne?
*****
achich.. vidím, že já si nic přát nemůžu.. nikdy se mi nic nesplní.. jediný, co má nějakej vývoj, je škola.. a nenechám se vydeptat kreténem (čti strýc).. je v pohodě.. momentálně.. ale vím přesně, jaký to bude v září, až uvidí, že nevstávám do práce, ale jedu do Planý.. no já mu to říkat nebudu.. myslím, že stopadesátkrát to říct stačilo.. prostě chci studovat.. chci maturitu.. a po matuře.. snad zpátky do EMZ.. tam si vydělat na vejšku a pak vypadnout z baráku.. och jsem to já snílek.. ale to je to jediný, co mě žene dál.. takový to světýlko za kterým se ženete, ikdyž je
pořád stejně daleko.. někdy se ho musí dosáhnout :)
*****
ty vole.. zdá se mi to, nebo jsem napsala nějak nechutně optimistickej odstavec? to by chtělo zase spadnout na držku.. ale myslím, že už jsem na ní spadla v poslední době až příliš.. nene.. už jsem byla dojebána.. a už se nenechám dojebat znova.. TY mi za to nestojíš.. už jsem se natrápila dost.. a nesplnil jsi to.. a nesplníš.. vykrucování.. donekonečna.. nic jinýho.. jen vykrucování.. kdo by se na to taky nevysral, že? mám svojí důstojnost na to, abych se zahazovala s někým, kdo se chová takhle.. a nic mi nedáš.. jen bolest.. 
*****
tak.. a už mizím.. půjdu spinkat.. dneska mě šíleně bolí hlava.. tak papa :-*

Vilík is not dead!!

25. června 2010 v 12:40 | Evil Deed |  >Má duše
jak mamka vídala u Ri-Vaje černýho kocoura v domnění, že je to náš Vilík.. tak ho dneska viděla zblízka.. a je to on!! co máme dělat? je plachej.. asi mu někdo něco udělal.. protože se nechce vrátit domů.. a jen se toulá kolem našeho auta.. a ty ťapky na kapotě byly od něj.. jak ho máme naučit aby se vrátil domů? mamka říkala, že by bylo dobrý ho naučit na misku.. dát mu prostě misku k fabrice.. stejně jako učíme Máju (ta chlupatá koule malá) nahoře na seně.. taky tam má papů.. a pak by se možná i nechala pohladit a pak i chytit.. takhle sme jí chytili jen když byla k nám zády..
*****
ale Vilík.. on je od malinka vychovanej.. umazlenej.. zvyklej na mojí postel.. a jak se Jerry toulá, tak sme si jistí, že je s Vilíkem.. protože to jsou bráchové na život a na smrt.. poraďte, nevíme si rady.. a chceme Vilíka zpátky :(
*****
íííáááá 019

jen to ne!!!

25. června 2010 v 0:00 | Evil Deed |  >Má duše
aaaaa.. dneska jsem byla totálně mimo.. pomalu jsem ani nestíhala zjišťovat, co hrajou v rádiu.. ale zpívala jsem a bylo jedno co xDD no.. nestihla jsem pět platíček.. a to kvůli tomu zkurvenýmu rámu.. něco se jim posralo s pecí.. a můj rám byl vevnitř.. přijel mi totálně rozžhavenej a za hrozně dlouho.. i enďáci nadávali, jelikož jejich rámy taky nejely.. na zabití.. byla jsem nervózní.. a šíleně ospalá.. podle tý naproti jsem usnula, když ten rám nejel a nejel.. nevěřím tomu xDD ale možný to je, jelikož pak nevím, co jsem se vůbec chystala udělat.. to bylo asi v devět.. klimbala jsem, to vím.. furt nám to nejelo.. technik nadával.. já nadávala.. Enďáci nadávali.. a Jita asi usnula..
*****
pak jsem ani nebyla schopná na konci šichty sundat bednu z regálu.. je těžká a vysoko.. a nějak jsem na ní nedosáhla a mě nenapadlo jí popstrčit z druhý strany.. udělala to za mě ta naproti a neodpustila si zjeb, že si neumím vůbec poradit a tak dále.. je mi to jedno.. všechno mi bylo jedno.. jen jsem byla nasraná na tu zkurvenou pec.. protože kdyby to šlapalo normálně, stihla bych ještě tři plata.. achjo.. potom doma.. nebyla jsem schopna nic říct.. byla jsem vážně mimo.. a ještě pořád jsem.. od začátku dne.. 
*****
začalo to tím, že jsem přemýšlela, jestli je středa nebo pátek.. k mý smůle je čtvrtek.. a vlastně porada.. jenže.. ta je v 13:30.. a já si přišla do práce v 13:50 :D ani mi nepřišlo divný, proč je tolik lidí v tý kantýně.. šla jsem a píchla jsem si.. dřepnu k mašině.. a nikdo nikde.. začnu dělat.. pak se tam začínají scházet.. nedošlo mi to.. až po hodině asi xDD já na tu poradu vůbec nešla ne xDD tak si mě pak zavolala šéfová.. jsem čekala zjeb.. zasmála se, že jsem trochu zapomněla a řekla mi, abych si zítra přinesla nějakou svojí fotku.. no ty vole.. mám jednu.. z průkazky ještě.. sice je tak trochu asi tři roky stará, ale nevadí x)) 
*****
no.. to by bylo k práci asi vše raději.. doma.. málem jsem usnula při cestě ale to je fuk.. nažeru se.. mamka zase v polospánku.. ale ještě mi stihla oznámit "milou" novinu.. a to, že strýc v Ri-Vaji končí a že půjde do EMZety.. si dělá prdel!! já ho mám dost doma a ještě ho vídat v práci? hááá.. ty vole.. tohle byla třešnička na dortu dneska.. jsem dojebána.. hooodně dojebána.. půjdu spinkat.. zase jsem dumala nad povídkou.. zase jsem myslela, že budu psát.. ale nemám na to.. musím počkat na víkend no.. 
*****
když jsem u víkendu.. tak mi mamka oznámila, že v sobotu odpoledne dávají Contact :) sice ho mám na DVD od Míry a už jsem se na něj s mamkou dívala (na PC) ale já čekala, kdy ho budou dávat v TV abych mohla říct babi, aby se dívala.. je to vážně úžasnej film ♥ a to by bylo pro dnešek všechno.. jebe mi.. a zítra bude hůř x)) papa :-*

ty vole!!

24. června 2010 v 0:00 | Evil Deed |  >Má duše
zbylo mi pět platíček.. nasranost.. dneska mi bylo zle.. a ještě stále je.. ale už to není tak hrozný.. ráno to byl děs.. čekala jsem na ten posranej rám.. když přijel, tak jsem se musela dělit s jednou ženskou.. na zabití.. takže zase čekat.. dělala jsem, jak jsem jen mohla.. potom.. konečně rám v pohodě jen pro mě.. přijde zase ona a že mi ho jde vyměnit.. jo vím, musí se měnit, protože je to pak moc rozžhavený a leptá to ty plata no.. ale zrovna když jsem měla největší fofr.. na zabití.. takže mě to zdrželo cca o čtyři minuty.. 
*****
o další dlouhý minuty mě zdrželo zkurvený kontrolování.. dneska jsem to dělala poprví a musím říct, že mě to nehorázně sere.. dál.. hapal mi mobil včera.. a vypadly z toho ty tlačítka ne.. tak jsem je dneska přilepila, mamka nespala, když jsem přišla, tak mi dala vteřinový lepidlo.. přilepím to.. a už s tím nejde hýbat ne :D ale jako jde, ale nějak divně no.. ono to šlo i předtim blbě.. s tím jedním.. ale teď jsou vadný všechny :D no.. proč vůbec píšu, když to nikdo nečte? :D no.. je to můj deníček.. to nemusí nikdo číst.. je mi to jedno x)) 
*****
takže.. kontrolovala jsem ne.. a našla jsem si jednu chybu.. ty vole.. otočila jsem senzor tim malym pičusem na druhou stranu.. no.. tak jsem to vyhodila.. ale jen jeden ten svinec, jinak všechno bez chyby.. super.. slyšela jsem, jak tam zjebává jednu holku.. zrovna tu, co se mnou chodila do školy.. na základku.. ty krávo.. asi bude dobrej lempl.. mě to jde.. jen se ještě naučit to pořádně kontrolovat.. prostě aby mi to tak dlouho netrvalo.. a zorientovat se, když budu muset třídit ten bordel.. jinak v pohodě.. 
*****
jak jsem psala.. bylo mi špatně (nebo nepsala?) a tak nějak jsem měla myšlenky vážně zkurvený.. na prášky.. na pouštění žilou a tak dále.. už jsem se zvedala, že si dojdu pro prášek.. a kopla jsem si do plechovky, kterou jsem měla v držáku na flašku.. jo.. vzala jsem si dneska k pití půllitrovou plechovku.. vyleju to ne :D utřu to.. zapomenu na prášek.. dělám dál.. po svačině jsem do toho kopla znova xDD zase to utřu.. ty krávo.. hned jsem si říkala, jak se to dneska krásně sere.. plat jsem tam měla pořád jak najebáno.. hrozný.. 
*****
myslela jsem, že mi jich zbyde tak deset.. na to, jak jsem se pořád zdržovala vytíráním a tím zkurveným učením na řezačce.. jo.. jsem taky prvně dneska řezala.. nešlo mi to.. tam v návodu je napsáno, že se má jemně zatlačit.. jemně zatlačím.. a hovno :D zaseklo se to ty vole xDD tak mi ta jedna ženská řekla: "tam je napsáno "jemně".. takže na to musíš zatlačit co největší silou, ale ne tak, aby platíčko prasklo.." málem jsem vybuchla smíchy xDD ty vole.. tak zatlačím co nejvíc.. a ono se to rozřízlo vole :D pak to nalámat na jednotlivý kousky.. kurva.. pak jsem nestíhala osazovat..
*****
byla jsem nasraná a všechno dohromady.. utápěla jsem se v masochismu.. docela brutální.. ještě, že mi nikdo neviděl do hlavy.. hahah.. první co mě napadlo.. nacpat do sebe prášky.. a doma si pustit žilou.. tyhle dvě myšlenky mi v hlavě kolovaly asi do osmi.. sladký.. pak se to zlepšilo.. a mě bylo zle ne.. tak se zeptám, jestli můžu otevřít okno.. páč tam bylo a chcípnutí.. prej nemůžu.. tak nic.. za dvě minuty jedna ženská vstane: "kurva tady je vedro!" otevře okno dokořán.. a nic :D 
*****
volala mi babi.. přesně ve chvíli, co jsem si po svačině dřepla za lis.. nesmí se na dílně volat.. tak jsem zase jak kráva běžela do žracího koutku.. chcíplá.. nestihla jsem to zvednout.. babi volala.. ptala se, jestli dneska přijedu.. nevím, asi si spletla den.. do Stříbra jezdíme s mamkou v pátek.. a já ještě ve čtvrtek nebo v pondělí.. nedošlo jí, že mám odpolední no.. asi myslela, že mám ranní.. protože ten údiv, když jsem jí řekla, že jsem v práci.. asi jí to připadalo divný, když bylo po půl sedmý večer xDD
*****
no.. a taky.. dneska se mi docela i chtělo spinkat.. a pak se mi o svačině chtělo číst.. protože jedna ženská si tam četla.. tak jsem si řekla, že až přijdu domů, pustím se do knížky.. hm.. a co bylo? přijdu domů.. vysypu senzory z kapsy xDD (měla jsem tam zbytek bordelu, když už se bordel vynesl, tak jsem to neměla kam dát) pak se nažeru.. měla jsem ovocný knedlíky.. mňamka.. sežrala jsem to všechno.. a pak jsem skočila do sprchy.. a právě si jdu vyfénovat vlasy, nakrmit ryby a spinkat.. a myslet na to, jak je má láska neopětovaná a naprosto k ničemu.. papa :-*

už fakt nevim jako

22. června 2010 v 23:55 | Evil Deed |  >Má duše
jebe mi.. ráno když jsem přišla do koutku (ráno - 12:48 asi) jsem čekala na Kačku a ještě na tu druhou holčinu.. pak sme šly společně do jídelny, viselo to na nástěnce, tak jsem věděla, že jdeme tam.. tušila jsem směr, kudy tam jít a trefila bych tam, ale jistá jsem si nebyla.. a stejně sme tam měly jít společně.. pak se k nám přidal ještě jeden kluk.. takže sme tam měli jít společně :D já vím, jsem na češtinu hrozná :D a taky.. jsem líná si vytáhnout brejle, stejně je budu zítra zase do toho pouzdra dávat, ale já na to nevidim xDD
*****
no tak už mám voči xDD ne.. vážně mi jebe, ale už na to vidím líp.. sice ne úplně dobře (zkurvená vočařka pojebaná :-//) ale prostě to přečtu no x)) ok.. dělám.. neohlížím se.. poslouchám melodie, co hrajou.. a až jsem rozeznala písničku, tak jsem si jí začala zpívat xDD třeba.. aj von tu brek frý :D aj von tů brééék frýýýý.. xDD fakt nejvíc :D ta naproti se smála xDD dneska to bylo v pohodě.. až na "ráno" co jsem přišla.. nebylo mi dobře.. bylo mi přímo zle.. myslela jsem, že si budu muset vzít prášek, aby mě náhodou nepřepadl amok, na kterej jsem měla slušnej náběh.. ale pak jsem si uvědomila, že kdybych si to vzala, tak to plato ani neosadím, natož, abych se do něj trefila senzorem.. 
*****
tak jsem na to srala.. rozeznávala písničky a zpívala si.. nanana.. když byly zprávy, sralo mě, že jsem slova nerozuměla a zpívala jsem si něco z mobila :D když sme u mobila.. tak trochu mu upadly ty pidi tlačítka na přehrávání xDD ono mi to jednou upadlo.. ale šlo to tam zacvaknout.. teď to o svačině v šest upadlo nadobro :D potřebuju vteřinový lepidlo.. ale nevim kde je.. a mamka šla spát, jenom co jsem přišla.. tak poděl.. zkusím ho zítra najít.. ale pochybuju, že si na to vzpomenu.. ale snad jo.. ten mobil mě budí a všechno mi připomíná.. jojo.. kalendář narvanej upomínkama xDD
*****
oběd jsem nestihla sežrat.. ale svačinu jsem sežrala celou.. a pak voběd až jsem přišla :D takže kolem půl jedenáctý x)) pak nakrmit čudly.. do sprchy.. a sem.. právě žeru lízátko.. mňamka.. ale tyčka se mi zase ulomila xDD tak to držím za kousek.. ale je to těžký.. ne.. mám dost prostě xDD 
*****
jo.. a novinka.. vlastně už od včera na mě čučela jedna taková holka.. teda mě připadá jako holka.. taková malá.. drobná.. blond.. účes na emouška.. a koukala na mě od začátku.. ale to je normální.. budím pozornost skoro všude, tak jsem na to srala.. ani moje paranoia mě neopustila.. ale to nebylo nic, co bych si vsugerovala.. prostě se na mě dívala.. sledovala mě.. měla na mě dobrej výhled, ikdyž dělá o kus dál.. a já na ní taky.. takže jsem ten její pohled prostě jasně viděla.. a dneska se na mě dívala teda skoro pořád xDD ale tak fajn.. je mi to jedno.. jsem nová tak jsem prostě nějakej úkaz a paskvil xDD
*****
no.. a dneska mamka hned jak jsem přišla.. "dneska jsem potkala jednu holčinu co s tebou dělá.. říkala, že jsi hrozně šikovná.. možná jsi jí viděla.. je taková malá.. vlasy rozježený..." "...malá.. blond.. účes na emouše.." "noooo to je vonáá.." :D tak a byly sme doma  x)) tak to je fajn.. oni totiž v tý fabrice mamku znají.. asi proto, že tam je strýcovo příbuzenstvo.. asi.. nevím.. a prostě bydlíme tu taky nějakej rok, že jo.. čtyři roky málem.. ty vole to je děsný.. a každý moje zkurvený narozeniny mi to budou připomínat.. och..
*****
no.. doma jsem dostala lízo.. byla jsem nahnána k žrádlu.. a pak jsem šla do sprchy a sem.. je mi dobře.. ale bolí mě záda.. jsem u toho nějak divně posazená.. nakřivo.. prostě šikmo, abych se mohla dobře otáčet.. ale nějak to nesvědčí mý krční páteři.. no co.. školení bylo fajn.. nedověděla jsem se nic novýho než to, co už jsem zjistila sama.. skoro všechno no.. dostali sme papíry, tak si je o víkendu pročtu.. a bude to x)) noční mít nebudu.. noční jedou jen 05 a GEND.. tak to je supr x)) a zbylo mi JEDNO PLATO!! nasranost :D:D
*****
a co dál? sežeru lízo a půjdu do hajan x)) sice nejsem vůbec unavená, ale pálí mě oči.. tak jen nakrmím čudly ještě a padám :) tak papa :-*

tý jo :D:D

21. června 2010 v 23:50 | Evil Deed |  >Má duše
já se poseru :D mám po mojí první odpolední a je mi tak úžasně, že se ani nesnažim připouštět si jistou osobu.. prostě.. dneska jsem si dala takovej cíl.. chtěla jsem, aby mi zbylo jen pět plat.. z dvaceti dvou.. a zbyly mi tři!! :D:D ne.. mě málem jeblo xDD ta naproti mě pochválila.. ty vole.. vážně super pocit.. nic jsem nepokurvila.. zásobuju se pokud možno sama.. ale ještě mi zbývá jedna věc.. abych se naučila třídit bordel.. na každej bordel je jiná bedna.. a každá ta bedna je úplně někde jinde.. poděl.. ale to půjde x)) 
*****
myšlenky.. no.. ani nevím.. hrálo u mě rádio, tak jsem se nesnažila myslet na nic a zpívala jsem si.. nahlas xDD a když byly zprávy nebo reklamy, zpívala jsem si něco podle sebe :D třeba God is ein popstaaaar :D nebo Kómančéééroooo.. komančero komančero komančero-o xDD prostě fajn.. Jarča tam nebyla.. asi má ranní.. nevím.. jsem odpočatá.. ale už půjdu spinkat asi až to dopíšu, protože mi mamka nakázala, abych vstávala dřív.. tak mám budík na desátou.. dneska jsem vstávala v jedenáct.. a dřív se mi vstávat nechce x(( prý se mám naobědvat no.. dneska jsem to nestihla.. uvařila jsem polívku a sežrala talíř.. jinak pak až svačina v šest.. dva chleby slepený máslem, debrecínkou, sýrem a ledovým salátem.. x)) 
*****
no.. a další pocity? jsem spokojená.. a mám ze sebe radost.. jen ty citový stránky jsou v prdeli.. za to se vážně ráda nemám.. proč miluju někoho, kdo mě snad nenávidí? no.. to snad ne, ale ignorace je skoro to samý.. vážně na to nechci myslet.. a stejně mi dneska zase ty myšlenky utekly.. kurva fix.. začíná se mi v práci vážně líbit.. času na masochismus je vážně málo.. a pak to přijde až když dojdu domů.. jinak.. dneska jsem už trefila všude sama.. a hned :) bezvadný.. vážně.. lepší a lepší.. nevěřila jsem tomu ale je to tak..
*****
mám možná důvod k tomu, mít se trochu ráda.. ale proč bych měla? netuším.. nevím.. prostě ne.. mám nějaký cíle.. a když se ty cíle serou, tak mi to nepřijde jako důvod k tomu, proč se mít ráda.. proč na sebe být hodná.. achjo.. zas ty moje myšlenky.. ale vážně už budu končit.. ani jsem toho moc nenapsala.. a vlastně.. kdo to ocení.. 
*****
no.. na Impulsu hrajou vážně úžasný písničky.. většinou starý a ty žeru.. 80tý a 90tý léta :) normálně.. dělala jsem a pozoruju, jak se stmívá.. dobrej pocit.. jen jsem se bála, že až půjdu domů, tak sebou někde fláknu.. ale v pohodě.. no.. a dál co ještě? nic.. půjdu spinkat.. jen si tu písničku narvu do mobila abych měla po cestě co poslouchat.. jo.. když jdu do práce a z práce, poslouchám.. v práci sice taky můžu mít sluchátka.. ale já potřebuju slyšet.. potřebuju se ptát.. takže na poslouchání seru.. a kravál je tam i tak xDD
*****
tak.. poslední věta.. papa :-* a zase zítra :)

Gott ist ein Popstar

21. června 2010 v 23:50 | Evil Deed |  >Nezařazené songy
*****
ta písnička se mi líbí už vážně hrozně dlouho.. a napadla mě, protože jsem si jí dneska v práci zpívala xDD

cože? ještě furt?

20. června 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Má duše
 nechápu proč tě miluju.. ještě pořád.. jsem totálně dojebaná.. emočně vyždímaná.. a přesto ten cit žije.. nechápu.. a nebudu ti objasňovat pořád jednu a tatáž věc, na kterou nepotřebuješ ani žádný objasnění, jelikož každej normální člověk, kterej o něco stojí, nepotřebuje tisíc důvodů "proč".. no nic.. jen povzdech.. je to nekonečný.. achich.. no.. zítra na odpolední.. řekla jsem mamině, že zítra budu vstávat ve dvanáct a ona mě zjebala, jestli si dělám prdel.. nedošlo jí stále, že mám tenhle týden odpolední.. a budu v práci do desíti do večera.. ehm.. vysvětlíte jí to někdo? mě už to nebaví!!
*****
nebudu kecat dlouho.. nechce se mi.. stejně to nikdo nečte.. neocení.. a nebudu se přemáhat.. nemám proč prostě.. dokonce jsem ani nevypla tu diskofilárnu, která mi sem doběhla z playlistu.. kdo by nechápal, pokaždý potřebuju na psaní ticho.. ale na tohle nepotřebuju.. co mi letí hlavou, napíšu.. nic víc.. nic míň.. do prdele.. kdybych tu lásku uměla zabít.. to by mi bylo fajn.. ale takhle? vůbec nic prostě.. žádná změna u mě.. 
*****
no.. pryč od mých zkurvených citů a (n)EMOcí.. dneska jsem se už jako ale vážně nasrala.. asi jsem už zmiňovala, že nemám v počítači hry.. na starým discu jsem měla asi tři.. nějakýho toho vizážistu.. celestiu a stelarium.. celestia a stelarium je noční obloha v reálným čase.. letím z prostředka prahy do vesmíru.. kliknu na světelnej bod.. na hvězdu na nebi a letím k ní.. a pak mi to napíše všechny podrobnosti.. Tomáš to zná určitě a ostatní asi taky :) prostě rozkošnej prográmek.. hra pro mě, kdo by nechápal :D 
*****
a měla jsem jednu hru šíleně v lásce.. ale ani na starým pc jsem jí neměla.. hrála jsem jí u Kikiny.. a když jsem to hrála prvně, bála jsem se jít domů xDD nojo.. byla jsem harant.. né, že bych už harantem nebyla xDD jsem pouze dospělý harant.. no.. jedná se o hru Wolfenstein.. určitě znáte.. a ona měla tu starou verzi.. z roku 2000 nejspíš.. nebo já nevím.. prostě lepší, než nová verze.. ta hra mě pohltila.. a za nějakej čas jsem se to naučila hrát celkem dobře.. ale dneska jsem si to chtěla stáhnout.. vztekala jsem se, jelikož to nikde nebylo.. a pak jsem narazila na demo verzi.. a jde to fajn.. jen se modlím, aby to nepřestalo jít.. a navíc když jsem to začala stahovat, zastavil se Avast :D až se to stáhlo, zase se rozjel ne xDD špatný znamení ne? x)) 
*****
no.. začala jsem to hrát.. jasný, že jsem byla kaput dřív, než jsem stačila tasit bouchačku x)) ale to půjde.. předtím mi to taky nešlo.. děsně mě to žralo a myslím, že mě to stále nepřešlo.. a je to dobře.. zabiju čas.. nějakej ten čas, abych nemusela myslet na to, na co myslím prakticky pořád.. moje neopětované a stále pošlapané city.. moje samota a bolest a bla bla bla.. prostě ty všechny "zbytečný píčoviny" jak říkají naši xDD v práci mi to taky nedá pokoj.. bohužel.. a to jsem myslela, že mi to pokoj dá.. ani náhodou.. ááááchjo..
*****
zkusím to tou hrou.. snad to nějak půjde.. a pak taky povídky.. psala jsem kousek včera.. no.. dneska už psát nebudu.. půjdu spinkat.. nějak už mě to přemohlo.. tak zapluju.. a pak ve dvanáct vstanu, udělám polívku.. nažeru se a pak poběžím do práce na druhou hodinu.. domů se vrátím cca v půl jedenáctý.. hahah.. no.. určitě lepší, jako vstávat v půl pátý, že? x)) tedy.. lepší pro nás netopejry xDD no.. nějak to musím všechno přežít.. a pak v září šup do školičky :) jééééjda.. strýc se posere xDD to je dobře!! :D:D 
*****
už vážně potřebuju vypadnout od pc.. jen se stavím na FB.. a poletím.. omrknu, jestli naši ještě svítí a pak skočím do sprchy.. jestli nesvítí, tak mám smůlu xDD do prdele xDD padám tedy.. papa :-*

Angels

20. června 2010 v 15:30 | Evil Deed |  >Taneční
proč mě ten klip pokaždý rozbrečí? 
*****
*****
v mobilu to mám pouze rusky.. a zapomněla jsem, jak to zní v angličtině.. ale stejně je ta ruština nádherná ♥♥ jinak.. ta písnička je šíleně profláknutá.. ale nepřestane mě dojímat..

Landini :)

20. června 2010 v 0:10 | Evil Deed |  >Obrázky
tak.. a tady fotky mojí lilie :)
*****
19/6/2010
.
je to dvouletka.. zasazeno letos.. a....
*****
aq 113
.....sedm poupátek :D 
*****
.
takže se dočkám už tenhle rok.. Landini :)

tý jo

19. června 2010 v 23:20 | Evil Deed |  >Má duše
dnešek v klidu.. celkem.. nechtělo se mi z pelechu voe :D vážně jsem odpočatější když vstanu v půl pátý, než když vstanu v půl desátý.. šílený.. no jinak.. ani se mi nechtělo psát.. jako článek se mi nechtěl psát.. stejně to v poslední době nikdo nečte.. když sme u psaní, tak jsem zase napsala kousek povídky.. ale je to nějaký těžký tohle.. je vidět, že to bude trvat dlouho.. a ostatní povídky? na ty si musím nejdřív někde sehnat náladu a pak se do toho pustím.. achichach.. nahrávám fotky do galerie.. nějak se tomu nechce.. chtěla jsem se vysprchovat ještě, ale  jaxi to už nestihnu.. tak zítra..
*****
škytám, ale určitě na mě nikdo nemyslí.. kdo taky? nevím.. to je divný, mám dojem, že prvně něco píšu při hudbě :D mě to totiž nikdy nejde.. prostě se na to nemůžu soustředit.. ale na takovýhle kydy se soustředit nemusím.. píšu to, co mám momentálně v hlavě.. jen moje posraný myšlenky říkám nahlas.. nic víc.. je mi to vážně někdy kurva trapný, ale tak co.. proč by mi to mělo bejt trapný? když mi to není trapný před sebou samotnou, proč by mi to mělo být trapný na svým blogu, že? :D
*****
dneska mě vlastně probudil takovej nehoráznej kravál.. strýc řezal od rána topení.. jakože radiátory.. ty vole máme tu zimu :D děda při kafi na zahradě řval, že je mu zima.. a jakože "Jiříčku zatop" ale tak trochu zapomněl, že ty radiátory jsou naskládaný na dvoře vole xDD zatopit v pohodě.. ale nevim jestli by to k něčemu bylo.. je to dement, co čekat.. sice tu máme trubky, ale kdo topí v červnu? jen my!! achjo.. demence je vážně choroba která zabíjí.. 
*****
fotky se nahrávají vážně hodně pomalu.. ty vole.. to tu budu do rána.. ale já ci spááát :D chtěla jsem tu ještě dát obrázek mojí lilie.. ona má sedm poupátek!! a to měla kvést až druhej rok ne :D moje.. Landini.. černá %) fotila jsem jí, tak až se mi to uctivě nahraje, tak ty fotky vyberu a dám je sem :) jakože ale až zítra.. protože jsem chtěla dát dohromady snímky, jak jsem jí fotila.. jako od toho malýho kousíčku, co mi vylezl ze země.. a pak ty další.. abych viděla, jak roste x)) 
*****
mám v hlavě vymeteno.. ale nějak se nerozčiluju.. nemám proč.. strýc si zase musel rýpnout.. "tysevysernaškoluakoukejsedržettýprácetohlejindeneseženeštaksevopovažvzáříodejít" xDD není on totálně natvrdlej? :D:D co si jako myslí? že se na to fakt vyseru? budu makat, ale 1/9 2010 jdu do školy a tím to hasne.. nehodlám o tom diskutovat.. to on to pořád vytahuje.. a ješt dneska u filmu.. myslela jsem, že to zase vytáhne a bude jebat, ale nestalo se.. pomlouval pro změnu souseda.. ale nějak jsem ho neposlouchala.. snažila jsem se soustředit na film.. na Táta na plný úvazek.. stejně jsem to nevnímala.. a to jsem se tak snažila!!
*****
k povídkám.. psala jsem.. chviličku.. a nějak jsem to nepobírala.. a pak při opíkání jsem spapala moje milovaný malinkatý klobásky %) je v tom asi oregáno a strýc se šklebí, páč je to ovoněný.. ale je to jako malinkatá jitrnička.. a je to šíleně dobrý prostě a je to pro mě tak to nemá co žrát :D a pak jsem si opekla ještě maršmelou.. přímo ty na opíkání.. ty vole to bylo dobrý %) sem si pošušňala :) takže papání taky v pohodě.. ale bříško mě bolí od rána.. jax vině.. a nevím proč.. no.. to přejde zase někdy x)) 
*****
a dneska zážitek z krámu:

du do večerky k vietnamcům nám koupit nanuky, pro sebe lízátko xD a pro souseda vodku.. jdu k pokladně.. a hned na mě vyhrkne: "a kolik mu je?" :D:D nerozumím.. nějak jsem to nepobrala ne xDD "COŽE??" "aháá.. už chňápu.. za tejden devatenáct mu je" xDD "a opčanku?" "nevedu" xDD a stejně mi to dala.. já se jí na to neptala xDD kurva fix už xDD

ale nechápu, proč se mi to zkopčilo taký veliký xDD mám dost xD
*****
a co dál? dneska strýc sundaval ty radiátory.. a Jita chodila a vysávala ten bordel, co nadělal.. prostě ty kusy zdi.. v pohodě.. a? nemám už co říct, ikdyž bych mohla kecat do nekonečna.. nečekám komentáře.. ikdyž návštěvnost je kurevská, naproti té nule tady :D ustelu si a pak zapluju.. chce se mi spinkat.. tak si snad galerie.cz pohne.. nerada bych to nahrávala ještě zítra x)) tak papa :-*

ještě jednou a dnes naposled

18. června 2010 v 23:30 | Evil Deed |  >Má duše
nemám vlastně co říct.. všechno o dnešku jsem řekla v předchozím článku.. ale docela jsem vynechala takový ty moje posraný pocity, který nikoho nezajímají.. nebo možná jo, ale ten, kdo by to chtěl vědět, je někdo, komu se to bojím říct, nebo mi je to trapný.. spíš strach z nepochopení.. vím, že naši mě v mých duševních rozpoloženích nechápou.. vím to.. už jsem s mamkou pokoušela debatovat.. když mě pobídla.. ale nějak to prostě vázne.. někde je chyba.. a ta chyba je na obou stranách.. prostě poděl a raději to neřeším.. řeším to tady.. vrážím všechno do povídek.. hlavně z těch povídek poznáte, jak mi zrovna je a co se mi honí hlavou..
*****
dneska mi v tý práci bylo dobře.. moc dobře.. kdyby takových dní bylo co nejvíc.. kdybych už stihla udělat to množství.. první cíl si dám aby mi zbylo pět plat.. druhej cíl tři plata.. a poslední cíl je udělat všechno :D já ci já ci.. bylo to fajn.. uvolnění.. teď si odpočinu o víkendu.. ale stejně mám pocit, že se ráno probudím.. nevím.. ještě jsem si ale na to vstávání nezvykla.. ale nejsem unavená.. prostě nejsem.. byla jsem, když jsem byla doma a vstávala v poledne.. ale teď je to super x)) 
*****
zase dobrej rozhovor s Míšou :D sem jí povídala o tom, jak jsem z koberce zvedla kousek pozlátka v domnění, že mi upadl senzor xDD už mi jebééé xDD jen mě dneska sere, že jsem neviděla babi.. ale mamka mi přivezla pizzu, co si daly.. tak jsem baštila pizzu.. pak taky hroznovej cukr, žvejkačky a Deli :D a ochutnala jsem už Big Shock ve flašce.. ty jo to je dobrýýýý %) lepší jako ten v plechovce :) 
*****
moje myšlenky? beze změny.. jsou úchylný.. a pak mi do toho ještě leze něco o tom, že se mám řídit podle zelených šipek a že musím odpíchnout po čase 5:46.. jinak se mi to ukládá na vário, když píchnu dřív.. bolí mě v zádech.. jsem u toho tak divně zkroucená a mě ta židle nejde nijak seštelovat, aby se mi na tom dřepělo dobře.. horko mi bylo.. a i teď mi je taky trochu.. ale už to není tak hrozný.. jsem ospalá.. a začínám být poněkud mimo.. jen.. každý ráno mi je hrozně líto naší kočičky malinký.. Jerry když mě vidí, jak jdu do průjezdu, běží ke mě.. ale já za ním nemůžu a musím pryč.. ťuťu ňuňu :-* 
*****
a poslední věc.. jdu spinkat.. už to se mnou zase hází.. tak abych našla postel ještě xDD zatím je metr za mnou a co já vím, kde bude za deset minut, že jo xD ne.. padám.. tak papa :-*