když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

dneska pečení.. zítra oslava

4. června 2010 v 23:30 | Evil Deed |  >Má duše
taaaak.. dneska jsem od desíti do čtyř pachtila dortíky.. dá se říct, že celkem se mi to povedlo, ikdyž jsem trochu odstoupila z návrhu toho jednoho dortíku, protože jsem si všimla, že místo vanilkový a čokoládová šlehačky mám dvě čokoládový :D ale jinak v pohodě jsem to zvládla.. pořád smrdím vanilkou ne :D jak z praxe.. brrr.. a málem jsem přišla o ruce při strouhání čokolády.. tvrdá jak beton.. struhadlo tupý.. abych udělala hobliny.. no.. tak jsem na to vzala škrabku na brambory xDD a šlo to líp.. fotky mám na FB.. možná ty dortíky sem ještě dám.. buď ještě dneska (ale pochybuju, jsem mrtvá) nebo prostě zítra před tím, než pojedu do Slavic..
*****
jinak.. myšlenky.. pořád na to pečení.. ale ouchylnosti mě neopustily.. taky jsem pak málem pleskla s hotovým dortem na zem :D by mě jeblo, vážení.. mamka mi pak trochu pomohla.. hlavně pomáhala ujídat šlehačky.. no.. a pak večer.. dáme večeři.. naše úžasný jelítkaaaaaa %) mňamka vole povedly se nám :D k tomu brzdu chleba.. a zajedla jsem to těma šlehačkama :D jsem to najebala všechno do jedný misky.. a pak přišel strýc.. a chtěl ochutnat.. tak jsem mu to přenechala, stejně jsem už měla za den sladkýho dost.. (nechtějte vědět, kolik jsem toho sežrala, sama raději nevím :D) a dokonce jsem snědla jen jednu štafetku.. mamka mi přinesla dvě.. včera jsem na ně měla chuť.. tak zítra mě čeká ta druhá %)
*****
a co mám říkat.. děda je takovej dement, že.. nemám slov.. no.. radši sluchátka do uší a proběhnout se po zahradě.. jo.. to jsem neřekla.. naučila jsem Mícu chodit nahoru do kuchyně :D jako já neee ona sama.. vylezu ven a jdu zpátky do baráku a dneska všichni šli se mnou :D Mates (dědovo krysařík) Jerry a Micinka.. zvěřinec :D tak jsem jim dala papů.. Mates si lehl na deku a ani se nehnul.. nechce, aby ho děda zase škrtil na sisalu (debil úplně).. blbý hemzy pořád.. magor.. a to si ještě strýc ráno usmyslel, že mám jít sebrat hromadu blití uprostřed cesty na zahradě :D Jerry asi blinkal.. a já zrovna dělala růže z modelky, tak si asi dokážete představit do nadšení xDD uklidila jsem to, až jsem dodělala všechnu modelku a až jsem měla pečený oba korpusy.. pak jsem šla.. fuj..
*****
no.. sladké završení, vážně :D ne.. dneska mi jebe.. takže.. nakrmím ryby, ošplouchnu se a půjdu hajat.. zítra toho je moc :) papa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 5. června 2010 v 14:56 | Reagovat

To sladké přežírání mi připomíná mou oblíbenou činnost.

2 Tomáš Tomáš | Web | 6. června 2010 v 14:58 | Reagovat

Dorty určitě ukaž, když už nemůžeme ochutnat. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.