když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

mimo

27. června 2010 v 1:30 | Evil Deed |  >Má duše
totálně ale.. nic nevnímám.. nic nechci slyšet.. nic se mi nechce dělat.. jsem líná a totálně vygumovaná.. co s tím? nejraději bych se po zbytek života zahrabala do deky a přesunula se rovnou do rakve.. jůů.. to by byla pohoda.. ale je to tak trochu jinak.. dneska.. docela to šlo.. dělala jsem si nehoráznou prdel z tý nahrávky z E2 co je o článek dolů xDD ty vole.. já málem chcípla, když jsem to slyšela ne xDD a to jsem hledala Dance Extravaganza.. pořad, co byl (nebo je) na E2 každej pátek od osmi do půlnoci.. prostě techno.. většinou trance.. nahrávala jsem to jak šílená.. ale pak přišel počák a rádio slyším jen v práci x))
*****
nahranejch kazet mám vážně milion, ale tak trochu to už nehraje.. prostě je to ohraný.. a totálně v prdeli.. jen se to vymotává.. ty vole.. zase ty moje nesmyslný kecy.. no.. pouštěla jsem si žilou.. roztomilé.. ale je líp.. o něco líp.. ale nevím, jestli to je únavou, nebo lékama, ale jde na mě to, čemu říkám total dead.. prostě kaput.. mysl chrápe.. tělo přepnutý na autopilota a děj se vůle Gerardova x)) je to vidět? myslím, že jo.. ale je mi to jedno..
*****
tolik věcí mi je jedno.. ikdyž byla spousta z nich, který mi jedno nebyly.. ale už jsou.. proč by mě to mělo zajímat.. jsem nasraná.. bolí to.. a po každým marným pokusu o malý zlepšení druhá strana přileje olej do ohně.. (vole jsem napsala ocet, ale všimla jsem si toho).. no.. povídku jsem dneska psala.. ale nějak to uveřejním až bude ta správná doba.. teď rozhodně ne.. nedávalo by to smysl.. a ani to nechci uveřejnit.. poslala jsem Kejmi odkaz na NS.. aby si to přečetla.. chtěla vědět, co píšu, když jsem jí napsala, že píšu xDD tak má co chtěla.. x))
*****
achich.. malá Čmelda (jakože lachtánek.. Mája atd..) řádila venku.. vyfotila jsem si jí.. ale už nemám sílu si přetáhnout fotky do pc.. tak zítra snad.. ale to bylo něco.. a chvíli jsem jí i chovala.. ale nechtěla.. syčela potvora.. a jak je malinká ne.. jen hromada chlupů.. nunánkovatá je beruška naše prdlá :) mamka na mě, co chci k narozeninám.. a hned mi řekla, že xylofon nedostanu.. kurva :D nevim.. chci jen xylofon.. tak jsem si nic neporučila.. já stejně nic nechci.. pak nějak v srpnu si to vynahradím tím, že si vyberu nějaký pěkný vybavení do školy.. 
*****
jinak.. z domova.. děda řval, že chce chcát ne.. tak sme mu řekli, že nemusí nikam chodit (chčije za udírnu, doprostřed cesty, na kytky.. na chodbě atd) protože má plenu.. jo.. strýc mu dal plenu, protože se třikrát za den zechčije a už nás sralo, jak celej barák smrděl.. vážně otřesný.. no.. a co on neudělá.. pošle všechny do píči, protože on chce chcát a my mu nechceme pomoct.. nechápu, s čim chce pomoct.. podržet ptáka nebo co? ty vole.. no.. zvedl se.. slíkl kalhoty.. a nachcal si na ně ne :D takže plenka k hovnu.. strýc nasranej.. my se s mamkou už musely smát.. vím, hrozný.. ale tady tohle je už vrchol.. kdyby ste to měli doma dnes a denně, taky by vám jebalo..
*****
no.. mamka mě vzbudila na snídani.. ale spíš jsem přišla až na oběd.. nějak jsem byla ochrápaná.. a ten zajebanej budík zase zvonil.. vážně nechápu.. nejspíš si vypnu zvonění jakože na celej mobil a bude to.. prostě to nejde, aby to bylo zticha.. furt to řve, ikdyž to vypnu.. nechápu.. je to pošahaný.. ty vole.. je mi nějak zima.. mám mokrej ručník na hlavě.. malovala jsem se a fotila se ne.. a nasrala jsem na hlavu tunu laku a vosku.. a stejně to nedrželo.. a škoda, že se mi ty fotky nepovedly.. mohla jsem si něco dát na FB.. ale uvidím, jak to bude vypadat na pc.. až to přesunu zítra.. vlastně už dneska x))
*****
proč pořád tak šíleně miluju? netuším.. ale snažím se tomu vzdorovat.. moc se snažím.. a snad mi to i jde.. dotyčná osoba si tu lásku nezaslouží.. a já si nezasloužím to věčný odmítání.. tak se zabývám mou fiktivní postavou.. je sladkej.. Iss jeden x)) tak.. a padám.. začíná na mě jít spaní.. tak si vysušim to roští a zapluju.. papa :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.