když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

nevěřím tomu ale je to tak!!! xDD

9. června 2010 v 23:30 | Evil Deed |  >Má duše
jsou to dvě věci...
*****
1) já ani nevím kde mám začít :D asi tímhle.. je mi úžasně :) proč? no.. den byl nejdřív na hovno, jako vždycky.. spím.. a najednou mi zazvoní mobil.. netuším kdo to je, zvednu to.. "dobrý den, tady EMZeta Černošín, mluvím se slečnou *** (moje přijímení)?" "ano" (hlas jsem měla naprosto nemožnej xDD) "Můžete se prosím vás dnes stavit? třeba v jednu hodinu?" "jo jasně, budu tam" "tak jo, na shledanou" "nashle..." já tomu nevěřila.. podívala jsem se na mobil, jestli to nebyla halucinace v polospánku, ale vážně mi volalo neuložený číslo.. tak ho uložím.. volám mamce.. samozřejmě to exlo, jako vždy (nechápu) tak mi volá zpátky a hned jí to říkám.. super prostě :D
*****
víte jak, byl to šok.. protože se tam vlastně snažím dostat už oooood.. ani nevím.. ale už hodně dlouho.. vlastně před Vánocema jsem tam už byla.. a konečně zavolali vlastně sami od sebe, vždycky jsem tam musela jít (až za městem to je) a pak jsem tam jednou volala, páč se mi prostě nikam nechtělo xDD a taky nic.. a oni zavolali sami!! tak to mi svitla naděje.. urovnávala jsem si to v palici.. a pak jsem dostala od mamky za úkol uvařit bramboračku.. dobrý.. vařím vařím.. (mezitím lítám po baráku jak splašená spermie xDD) vyvařím půlku hrnce vody s bujónem a zeleninou xDD doleju vodu, dám tam brambory a toho čerstvýho kováře (hřib, kterej po rozříznutí zmodrá, pro neznalce hub :)) a dochutím to Magi a podravkou, jsem zvyklá dělat polívky ze dvou bujónů a byl jen jeden no x)) 
*****
mezitím jsem se opláchla, vyčistila držku, řvala jsem, protože mám parádní aft nebo opar či co a pálí to ne.. a  mamka říkala, abych si na to dala ten zkurvenej Listerin.. jenže já to měla v hubě, když jsem opar neměla a málem jsem si stříkla do gatí, jak to pálí vole xDD nene.. tu sračku nebrat.. je to horší jak odlakovač (jo chutnala jsem odlakovač) xDD no.. napatlala jsem si na xicht make up, na oči černej stín a pak jsem si všimla, že jsem tak trochu zapomněla na tužku a já proč to vypadá tak divně ne xDD prostě jsem ještě chrápala x)) no.. dodělám moje "moncl" voči a natupíruju vlasy, jsou mastný a na sprchu už nebyl čas.. pořádně to nalakuju a pak jakože za deset minut jedna byla :D:D ty vole.. ještě že jsem na ten fejsbůk vlezla a podívala se na hodiny :D to byly mety.. tři čtvrtě cesty jsem běžela a málem chcípla vedrem.. taky na boso v takových zkurvených pantoflích.. chtěla jsem jít bosa, byla bych tam rychleji, ale byli tam lidi a už tak dost na mě blbě čuměli xDD
*****
no.. doběhnu.. zazvoním.. otevře mi ředitelka.. pozve mě dál.. ještě tam byla jedna ženská.. no.. a jednáme jednáme.. a pak jsem se seznámila s hlavní mistrovou, jako co tam je.. řekla mi pár věcí (vůbec netuším co, nevnímala jsem ani slovo) a pak jsem jen z polospánku a z úžehu zaslechla, že si to mám jít vyzkoušet na dílnu.. to mě probralo :D dělají se tam vnitřky myček.. jakože montáže.. rozhlížela jsem se a je to veliký jak kráva.. takhle se mi to nezdálo (já vím, můj odhad xDD) čumím, voči vyvalený, ještě jsem lapala po dechu a chcípala, jaký tam bylo vedro.. ta mistrová, dost sympatická, se na mě usmála: "je tu horko, co?" "nooo xDD" já měla takovou žízeň!! 
*****
vyjdeme do chodby a tam na věšáku před jakýmsi vchodem visely takový divný pláštěnky a pak hromadu pásků.. oblíkla jsem si to.. a pak jsem si musela na moje nádherný pantoflíčky ze spodu nalepit ty pásky.. a pak nějak připnout.. nechápala jsem :D tak jdeme.. a tam zastavíme.. nějaká závora jako v Tescu.. ta mistrová tam přiložila náramek (jako jsem měla na botách, tak to měla na ruce) a otevřelo se to.. já si stoupla na takovou divnou podložku a taky se to otevřelo :D ok.. vlezu tam.. je to vážně větší, než jsem myslela (opakuju se?)
*****
ukazovala mi ty linky všelijaký.. a co to dělá.. že to má všechno jinou funkci a tak dále.. moc jsem toho nepobrala.. ale ty pracovnice (viděla jsem tam jen ženský) se mezi sebou bavily a ani tam není moc kravál.. všechno jsou automatický stroje a tam máte nějaký pláty se součástkama a ty se vyrazí lisem ven a pak se to strká do nějakých koleček a tak podobně :D ukázala mi jeden stroj.. párkrát mi to ukázala a pak jsem si tam sedla.. takový pohodlný, jezdící a točící křesílka!! byly tam takový malinký pláty, jako kousky, už vyražený.. ta mistrová tomu říkala "účka" prostě tvar do "U" a v tom plátku byly mezery.. a do každý mezery jsem zasadila jednu elektrodku (asi) do levý strany bílou a do pravý žlutou.. a opakovala mi, že bouličkou nahoru.. není vidět, ale cítit jo.. udělala jsem celej ten plát.. a v pohodě.. vůbec se mi neklepaly ruce.. takže super.. přišla mi to zkontrolovat, strčila to k počítači (jakoby do skeneru) a bylo to dobře.. a na po prví, že jsem to měla celkem rychle :) a navíc jsem neměla brejle což je na ten poměr chválihodné :D a docela mě to bavilo :)
*****
a pak mě odvedla zpátky a svlíkla jsem si ty věci a hodila pásky do koše.. takový sterilní všechno.. jak v laboratoři :D a krásná klimoška, která ale neplnila účel :D pak jsem se vrátila do kanceláře.. a.. "tak v pondělí přijďte na ranní, na šestou" ty vole takovej fofr (konečně) jako :D já úplně happy :D nastoupila jsem na plnej úvazek a v září podám výpověď a navíc budu pořád ve zkušební době no :) takže spokojenost nejvyšší :D dostala jsem smlouvu.. a všechny papíry (jako pšt, ale dávají tam víc peněz jako tam, kde dělá mamka se strýcem, tak až půjdu do školy, tak můžou jít místo mě :D) no.. pak jdu do Ri-Vaje.. celá happy doskáču k mamce a ukazuju jí ty papíry.. a pak: "až dostaneš výplatu, tak se ti to tak zalíbí, že se pak vysereš na školu, když budeš mít práci jistou" no.. je na tom něco pravdy.. peníze skoro žádný nemám.. kapesný nedostávám.. dostávám kredit na mobil, mamka mi platí net.. ale many na ruku.. to fakt ne.. už tak mi je blbý, že somruju prachy na moje léky (a to jsem utratila za to skoro všechny moje úspory) jo a pak jsem čekala, až mamka skončí se strýcem.. a já ještě šla hledat Vilíka.. prý se toulá právě kolem fabriky.. a leze nám po autě.. a tak jsem volala čičíííí.. ale nic no.. prý tam je ještě s jedním černým kočičákem a nahání spolu nějakou mouratou kočičku.. úchyl jeden.. ale prý je to možná on.. protože naši našli ťapky na autě.. no.. jedem domů.. v autě asi tisíc stupňů.. sjedem pro nanuky do krámu.. jedem domů.. no a to je vše asi :D
*****
dobře.. :D takže zítra musím na pracák se nějak procpat s tou smlouvou a říct jim to, protože v pondělí je pozdě a v pátek není úřední den.. pak musím k doktoru (nééééééé vážně se mi nechce k tý krávě pihatý ale nic nenadělám) pro potvrzení.. no.. a to je všechno.. potom v pátek s mamky pomocí založím účet, jelikož tam many na ruku nedávají.. achjo.. to mi toho zbude.. vážně výhodný spoření, když všechno padne na poplatky :D zabít.. uvidíme, co mi z toho zbude.. se poseru :D no.. snad si vydělám něco.. a pak budu mít peníze na studia :D já bych chtěla ještě někam dál, ale o tom pšt.. mamka o tom nechce slyšet.. no nic.. no.. a ještě o jedný věci bych chtěla říct.. 
*****
2) víte, koho sme dneska vydolovaly z půdy? jako půda nad dílnou a dřevníkem, vlastně to je seník.. malýho lachtánka!! už jsem to psala na FB, ale to si přečetla asi jen Ančí :-* mimochodem, děkuju za vše ♥♥ no.. a tak vynesu Mícu a říkám jí: "kde máš Lachtánka, no kde ho máš?" :D jak na psa, ale ona rozumí.. začala řvát (jako něco ve stylu: "vrr.. vrrrr.. vrrrrraaauu.. vr vr vr" xDD já z ní málem chcípla, ale musely sme bejt s mamkou úplně potichu.. je tam šílený vedro nahoře.. no.. čekáme.. čumíme.. a Míca nějak zalezla.. a seděla ani nedutala.. nechápala jsem.. tak sme šly na průzkum samy.. slyšely sme, jak tam něco piští.. jenom tak malinko.. no.. hledáme.. já už byla přidušená z toho vedra a prachu.. a potom vidím svítit očíčka.. malinkatý.. a pak sme ho naháněly, protože pořád někam utíkalo, ale viděla jsem ho.. jen na chviličku.. a s mamkou sme vyvalily voči.. "VONO JE CHLUPATÝ!!" xDD ale jako DLOUHOSRSTÝ.. ale Míca je kočka domácí.. jakože obyčejná Micina prostě.. ale tohle bylo perský kotě!!
*****
tak jsem šla dolů.. a pak vidím, jak mamka jde po deseti minutách dolů a drží ho.. vážně.. chlupatá koule.. skoro celá černá.. to je tak nádherný mimí :D a hlavní je, že není slepý.. ona tam nahoře není tma.. tak v pohodě :) má krásný a zdravý očíčka.. modrý :) dám sem fotky, co jsem nafotila.. když byl venku.. protože kdybych ho fotila nahoře, tak ten foťák blejskne, ale venku na světle ne.. nechtěla jsem ho ještě víc vyplašit.. mamka ho snesla dolů.. je hrozně vyděšený, ale ne zas tak moc, jak sme mysleli.. takže celkem v pohodě.. prvně viděl lidi.. já ho chovala, ale to mu byly dva dny :D tak teď ten výkec ukončím a podívejte se na fotečky :) budou hned o článek nahoru :) pa :-*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 10. června 2010 v 16:28 | Reagovat

Dobrá zpráva hned po ránu, to potěší. Hlavně aby se ti tam líbilo.
Kotě je nádherný, hlavně ho zatím asi nepouštěj ven, aby zase někam nezalezlo. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.