když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

první den v práci a další moje (n)EMOce

14. června 2010 v 22:00 | Evil Deed |  >Má duše
no.. co říct.. moje pocity jsou tak smíšený, že se mi zdá, že necítím nic.. energii jsem čerpala z onoho obrázku.. asi víte o jakým mluvím.. jojo.. ten jak mi nedá spát.. je vážně zvláštní.. vypadá úplně jako on.. achjo.. asi bych se do toho psaní neměla tak nořit.. hrabe mi z toho.. ale já to bez toho, abych si to všechno prožívala s nima, nenapíšu.. PNDN jsem psala, když jsem měla noc předtím halucinace.. vážně ošklivý (nemám já náběh na schizofrenii?) SVT mě napadla (nesmějte se) při sekání trávy.. nevim ale proč.. to vám neodůvodním.. ale prostě ty pocity.. který nemůžu vykřičet.. který nesmím dát najevo.. tak píšu do povídek.. to, co neumím pojmenovat.. 
*****
a pak.. NS - Příběhy nekončícího zoufalství.. nejnovější výtvor.. a přitom má nejvíce kapitol (asi).. asi proto, že jsem psala dál a prostě každej den.. a ty kapitoly ale nejsou nijak dlouhý.. ale jsem toho názoru, že když je kapitola dlouhá jak tejden před vejplatou, tak čtenář ztrácí soustředění.. ikdyž.. myslím, že moje povídy nevyžadují soustředění.. jsou jednoduchý.. já ani nevím, jakou mají pointu.. jsou prázdný.. a přitom do nich dávám úplně všechno.. všechno ze sebe.. všechny pocity.. všechno co cítím a nemůžu to dostat ven.. jak už jsem řekla jistý osobě.. ta povídka, respektive ehmpovídka je náhražka žiletky.. (ale o tom pšt) 
*****
sem to já ale držka plesnivá.. takhle mi říká teta, když jsem přehnaně upřímná (tedy vlastně furt) :D.. měla bych asi říct něco o dnešku že jo.. ale jaxi nemám tucha, kde začít.. je to makačka.. a dělala jsem co nejrychleji a viděla jsem, jak mi všichni "utíkají".. prostě divný a depresivní.. uzavřela jsem se do sebe.. co nejvíc.. je to takovej můj obranný systém.. když si nemůžu schovat xicht do dlaní, tak se uzavřu tak, že neslyším, nevidím.. a to se mi stalo.. někdo na mě mluvil, že to dělám špatně a já jela dál :D ale tak.. na začátek to bylo myslím ucházející.. dali mi štos plat (takový vodivý, jako vnitřek baterky) všude ty pičičandy píchlavý.. ale v pohodě.. začala jsem tím, že mi dali už plato osázený.. takovýma "účkama" to jsem tady už psala.. no.. a do toho jsem dávala ty elektrodky.. dioda a.. aaaaa.. a to druhý :D jedno je jen průhledný, bílý a to se má dávat jako první.. a pak to druhý je nabarvený, páč to má v sobě jen jinak poskládaný drátky (zkoumala jsem to xD) tak to jsem udělala dobře.. ale.. ALE..
*****
nějak jsem se nemohla skamarádit s těma strojema (vím, že je to blbě česky, ale mě se to tak líbí víc xD).. takový ty zkurvený páčky, kde jsem to musela dát dolů, aby mi to padlo na desku a bylo to opřený.. a já na to zapomněla.. a já zatlačím to "účko" do těch dírek a.. křup :D ono si to normálně křuplo vejpůl.. poděl.. tak jsem se hned nabonzovala.. ale bylo to v pohodě.. no.. jedu dál.. šlo mi to.. a pak jsem se do toho systému tak zamotala (už bylo něco po desátý) že jsem na tu páčku zase zapomněla!! a křup znova :D to mě už trochu zprcala ta naproti mě.. jako by se jí to nestalo, když tam byla první den!! a když mě šla zkontrolovat vedoucí výroby, tak jsem jí řekla o tom platu.. a ta pizda na mě naprášila i to druhý plato!! nene.. my kamarádky asi nebudem xDD srala jsem na to.. to se může stát každýmu, jak mi říkala ředitelka..
*****
byla jsem v rozpoložení na bodě mrazu.. prostě nic.. vztek - nula.. hysterie - nula.. štěstí - nula.. prostě vůůůbec nic.. přepla jsem na autopilota, když jsem se trochu zaběhla.. a ještě jsem udělala pár chyb, ale to bylo už v pohodě, to se dalo snadno opravit, takže to vlastně ani chyba nebyla :) pak se ke mě přifařila "ta naproti" (jo ta pizda, nejspíš jí nařídily, že mě vezme pod brko.. no dík!!) a "ta naproti" mi vystětlovala jak se to lisuje a taví a tak.. pochopila jsem to až na potřetí.. všichni kolem do mě hustili tuny informací a měla jsem hlavu jak střep.. ale já ani nemukla.. nemluvím.. seznámila jsem se hned v šatně s jednou holčinou.. taková sympatická.. ale bohužel jsem jí špatně rozuměla, když se představovala.. někdo tam v ten moment dělal děsnej kravál.. no nic, zítra se vymluvím na můj talent: zapomínání jmen.. to mi jde bezvadně..
*****
a další talent se projevil.. má "velice výborná prostorová orientace" samozřejmě ironie.. trefila jsem k místu jen dvakrát a to jsem odcházela asi desetkrát :D do kanclu.. a pro papů.. pro pití a prostě k báglu.. jsem na zabití.. ale snad už zítra nějak trefím.. ale ostatní jsou tam celkem sympatický (kromě tý naproti zatím) a pokaždý mi ukázali cestu.. výkvět ty vole xDD no.. a dál? že jsem myslela jen a pouze na jistou osobu, to jsem snad už říkala.. je to nesnesitelně silný.. ale nenadělám vůbec nic.. jako pořád vlastně.. no nic.. 
*****
další věc dneska.. tohle bych uzavřela.. takže buch.. uzavřeno x)) strýc mě vzal autem, když jsem už byla na třičtvrtě cesty domů.. ještě jsem měla projít obchoďák a vyslechnout si, jak je debil opět protivnej.. ehm.. že nevíte, co jsem "provedla" tentokrát? NECHALA JSEM PRÝ OTEVŘENÝ VŠECHNY DVEŘE A JERRY BYL NAHOŘE.. jenže já nenechávám otevřenou kuchyň a svůj pokoj dokořán.. jen důkaz, že byl dědek nahoře.. och on je tak chromej, že může lízt po schodech? zmrd.. a pak si mě ještě strýc vzal na kobereček.. a oznámil mi, že se mnou dělají jeho příbuzní.. jako bratranec a ještě někdo.. no.. to mi ještě scházelo.. tupčímovo (ano oblíbila jsem si Zoeynin výraz xD)přízeň.. ach..
*****
a pak taky.. přijdu domů.. a volá mi David (kluk ze základky, chodila jsem s ním od první do čtvrtý, jakože ve smyslu chodila jako že sme byli zamilovaní :D) no.. a málem jsem ho nepoznala.. a on mě už vůbec ne.. přivezl ho nějakej kámoš do Černošína.. no.. pokecali sme si.. a byli sme na hřišti.. v lese :D a pak ještě někde.. hodně sme toho prošli.. a ono to na mě furt hrabalo.. a lochtalo mě to tak, že jsem se málem pochcala xDD no.. a že mě objímal, co fajn.. plácání po zadku.. fajn.. ale líbání? málem jsem mu dala facku.. ale pusu na pusu jsem mu dala.. ale francouzáka? dala bych mu spíš francouzákem za to :D to fakt ne.. jinak.. houbu jsem našla jednu.. plnou červů :D
*****
takže sme si pokecali.. a řekli jsme si všechno a nic.. takže v pohodě.. no.. a to je asi pro dnešek vše.. jen to dopíšu, skočím do sprchy a pak ještě chvíli na FB a pak spinkat.. musím si zvyknout na ten jinej režim.. ale co se týče mýho duševního rozpoložení, je to úplně to samý.. city silný.. myšlenky dotěrný.. tak letím.. papa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | Web | 15. června 2010 v 18:43 | Reagovat

To si zmákla dobře ten první den. Třeba nakonec budete kámošky s tou naproti.
Myslím si, že se to Jerrymu líbilo, když bylo všude otřeno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.