když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Červenec 2010

už mě serou ty nezveřejněný články!!! :-//

31. července 2010 v 7:21 | Evil Deed
ne tohle nemá obdoby!!
*****
prostě a jednoduše.. dělá vám to taky? to, že zveřejníte článek, v adminu je, ale na blogu se objeví až po zveřejnění článku dalšího? udělalo mi to tak i stou písničkou.. ty vole.. proto jsem tohle musela napsat, aby se ten výkec z dneška na blogu objevil.. aaaa.. nemám slov.. 

po dvojité šichtě

31. července 2010 v 7:20 | Evil Deed |  >Má duše
dejte mi někdo ránu palicí, ať usnu!! no nic.. šichta mi začala v 5:50, končila v 14:00.. pak jsem šla domů.. šla jsem spát.. pak jsem se naobědva-navečeřela a šla jsem spát xD mezitím jsem ale ještě napsala nějakou píčovinu, která se k vašemu štěstí nezveřejnila a vůbec netuším proč.. smazala jsem to.. a obnovila a už to tu je.. nechápu.. ZHT!! ok.. pak jsem měla budík na 21:00.. obtáhla jsem si oči, jelikož se mi nechtělo mejt (prase) a byla jsem ready.. mamka hned něco o tom, abych neusnula a tak dále.. "simtěěě" a šla jsem.. 
*****
do práce jsem dorazila.. a jistá má bývalá spolužačka na mě civěla, jakože co tam dělám.. a pak jedna spolupracovnice, co tam dělám :D "já tu pracuju" xD měla jsem dost.. musela jsem jim vysvětlit, že jsem měla ranní.. a jdu ještě na noční no.. prostě normální né? no.. v EMZ to normální vážně je.. nešla jsem ale na dvojitou sama.. šla i ta, co se mnou dělala.. a pak ta co se mnou dělala na Aque.. tak v pohodě.. ta z Aquy byla naprosto groggy.. :D nechápala můj elán.. pořád čekala, kdy mi padne hlava do senzorů.. a ono pořád nic.. dělala jsem na Endu!! KO-NEČ-NĚ!! ale bohužel jen osazování.. ale i tak je to v pohodě.. vyfotila jsem si to.. mrkejte x)) 
*****
nejdřív prácička z rána.. GSG TST 10
*****
TST 10
xDD
*****
a tady z noční (21:50 - 6:00).. ty vole to bylo do zmagoření.. a to, co je na tom snímku je jen zlomek toho, kolik sme toho udělaly.. málem mě jeblo.. tolik toho x)) ale musíte uznat, že sme prostě holky šikovný xDD
*****
GSGEND
*****
GSGEND
*****
ty vole.. těch plat ale bylo (vidíte ten štos čistých plat? nezbylo ani jedno xD).. snad desetkrát tolik, než je na fotce xDD já raději ani nevím.. nepočítala jsem to.. dělala jsem.. na automatiku.. jak jinak xDD muheh.. myslím, že si zasloužím spánek minimálně do tří, ne? x)) ale to mě mamka asi nenechá.. jenže co mám dělat, když jsem naprosto čilá, zmrzlá a prostě se mi spát nechce? no nic.. a taky.. mám hlad jax vině.. půjdeme vybrat ledničku.. ale myslím, že ten včerejšek/dnešek = ranní, noční v jednom.. bych nezvládla bez litru Zero coly, co mi mamka pořídila na tuhle směnu, a bez dvou smrťáků (jakože moje kafíčka, co si dělám x)) achich.. půjdu něco spapat a zalehnu.. ty vole.. je vážně nechutný světlo.. když jsem šla.. slunko mi svítilo přímo do xichtu.. fuj.. a ta zimaaaa.. musím se nějak zahřát.. ale do sprchy nemůžu.. vzbudila bych naše.. a jen magoři se sprchují ve čvrt na osm v sobotu že jo xDD tak mizím papa :-*

Death Dies Hard

30. července 2010 v 21:30 | Evil Deed |  >To nej
*****
ty zvukový efekty.. omfGee %) ♥

ha?!

30. července 2010 v 21:00 | Evil Deed |  >Má duše
budíčééééék..
*****
no nic.. zrovna jsem vstala.. dneska jsem byla na ranní.. a byla jsem napsaná na End na sobotu.. abych měla hodiny navíc a prostě volnej den.. abych měla něco nadělaný, než pojedu na ten fest.. a dneska za mnou přijde šéfová s tím, že se ta ranní tenhle týden ruší.. byla jsem nasraná a nervózní.. takhle ty hodiny mít nebudu.. za chvíli přišla s výrazem, jako by mě vedla na popravu.. zeptala se, jestli bych zvládla jít dneska na noční.. jakože po ranní.. dneska ještě.. že bych to měla jako sobotu.. ok.. neváhala jsem, protože tu šichtu potřebuju, a pokud to znamená zkolabování na pracovišti, budiž..
*****
ale právě po probuzení cítím, jak šíleně jsem ospalá.. ale to je normální.. vstala jsem v 20:30 a v 21:30 jdu do práce.. tak uvidím, jestli to zvládnu.. ale myslím, že v momentálním rozpoložení to je nad moje síly.. dneska jsem měla vážně depku jax vině.. celej den jsem myslela na to, jak se zavřu do koupelny a provedu nějakou píčovinu.. ale když jsem přišla domů, přešlo mě to.. tak snad mě to zase nechytne.. no.. já dělala.. prostě TST10.. a byla tam ta ženská, která byla doma v ten čtvrtek stejně jako já.. dodělává to.. nechala mi stůl pro sebe.. vyhovuje mi to.. ale jsem celkem uhoněná, když potřebuje honem další dílky.. musím hned jít s platíčkama (mám jich uděláno třeba 11) a bleskurychle je nařezat, odlámat ty zbytky vodící desky.. a ještě předtím zkontrolovat ty desky, když jsou ještě v celku.. zabít.. 
*****
tak uvidím, jak to půjde dneska večer.. ona taky jde na noční jako já.. takže taky dvě šichty za sebou.. super.. ale říkali něco o Endu.. tak nevím.. to poznám.. hahah.. snad mě zase nechytne rapl tam.. ale chytlo mě to kvůli píčovině.. máme tam na paletě hromadu beden.. většinou jsou tři na sobě.. a každá značka na to má vyhrazenej prostor.. jsou nad tím zavěšený cedulky.. ale na bednách jsou napsaný jen kódy ve stylu 394935843F.. a v tom se jaxi nevyznám.. takže než bych to dohledávala v nějakých papírech (to mi dlouho trvá) nadzvedávám víka, abych viděla, co v tom je.. ok.. dál..
*****
a jako jsou tři na sobě, je to těžký.. ale prostě se musím podívat.. a já dřepěla na bobku a tam chtěla projít jedna ženská, co dělá na lince, která je u těch beden.. začala do mě jebat, jakože co zase hledám.. že jsem neschopná cokoliv najít, že u toho strávím pokaždý půl dne a tak dále.. neposlouchala jsem jí.. a musela dodat, jak je možný, že pořád něco hledám, když tam jsem druhým měsícem.. jsem jí jen řekla, že na týhle značce jsem první týden a dál jsem se s ní nebavila.. nasrala mě, jakým tónem mi to říkala.. připomněla mi mistrový na praxi.. prostě ty jsi malej neschopnej parchant a já jsem king.. pff.. chtělo se mi utýct a pižlat si žíly.. ale neměla jsem čím.. hned jsem si vrazila sluchátka do uší.. uklidňovala jsem se.. 
*****
až jsem se trochu uklidnila, tak jsem mezitím navlíkla gumičky na kryty.. a pak na mě vyskočí spolupracovnice, abych s ní šla na velkej úklid.. no ty vole.. nemůžu se dočkat.. tak jsem toho nechala, bednu jsem zavřela, uklidila.. a prostě jsem si poklidila na stole.. pak jsem si utřela celej stůl a lis a prostě všechno okolo.. regály s bednama.. a mé nové světlo.. a prostě du puntíku všechno.. vyměním si vodu a jdu za ní, umývala pec.. tak jsem jí umývala z druhý strany.. je to pásová pec.. prostě mega.. a má skleněný stěny.. bylo mi u toho děsný vedro.. a hadr mi přisychal na skle, ale šlo to.. sem se ptala, co v tý vodě je, že to voní jako iron.. tak mi řekla, že v tom je líh.. jáááj.. mňamkáááá xDD je v tý skříňce, kde máme věci na úklid, tak když se budu chtít zlískat, vím, kam zajít x))
*****
nooo.. a to by bylo raději vše.. jinak.. moooc děkuji jedné slečně za pomoc s jedním prográmkem.. děkuju :-* a už mizím.. jdu na oběd.. nebo večeři? a pomažu.. nějak se mi nechce sprchovat se.. zítra bude času dost.. a ani na to nějak nemám sílu.. tak papa :-*

prochrápanej den

29. července 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Má duše
dnes jsem nebyla v práci.. ráno jsem se pokusila o to, vstát.. a co se nestalo.. tak šíleně mě bolela hlava, že se mi zvedl žaludek.. zase jsem se položila.. nemohla jsem dýchat.. horko.. a klepala jsem se jak osika.. asi po desátým zvednutí jsem vstala.. a? běžela jsem na wc, protože mě přepadlo blinkání.. zhroutila jsem se k míse a snažila jsem se nezbláznit.. neblinkala jsem.. nešlo to.. pak jsem se postavila.. a zase se mi chtělo.. tak jsem tam ještě chvíli byla.. a pak přišla mamka.. jakože co se děje, že se pochčije.. tak jsem jí řekla, že mě hrozně bolí hlava a je mi zle.. ok.. vyčistila jsem si zuby.. a natahovala jsem zase na ono blitíčko.. opět se nedostavilo.. mamka mi řekla, že se hrozně klepu.. a slzelo mi jedno oko.. jo.. to, co mě děsně bolí.. tak mi řekla, že mám zavolat do práce a zůstat doma..
*****
svalila jsem se do postele.. a podívala se na hodiny.. bylo něco po pátý.. takže brzo.. řekla jsem si, že zavolám cca v sedm.. nařídila jsem si upomínku.. a co se nestane.. deset minut před tím, než měla upomínka řvát, mi volá šéfová, jakože co se děje.. jsem řekla, že jsem chtěla zavolat v sedm a že mi je zle.. ok.. a jestli přijdu dneska.. jako později.. aspoň odpoledne na dvě hodiny.. no.. jsem řekla, že ne.. ale že zítra jo.. ok.. zněla trochu nasraně.. ale pak zase v pohodě.. tak jsem to položila.. napila se.. a okamžitě usnula.. pak jsem se párkrát probrala.. strýc mě vzbudil, když šel o svačině domů.. dal mi prášek..  a pak mě probudila až mamka, když přišla ve tři z práce.. narvala do mě další prášek.. a pak oběd.. 
*****
pak jsem šla chvíli na compa, ale nemohla jsem na to koukat.. jen jsem nakrmila ryby a zase jsem šla spát.. potom večeře.. chvíli bedna.. ale nedívala jsem se na ní.. jen jsem to dala míň, protože to řvalo a ta hlava mi málem rupla.. pak přišel strýc a dal to na plný koule.. za chvíli ale klimbal, tak jsem to hned ztišila.. najedla jsem se.. pak do sprchy a sem.. jen to dopíšu, vyfénuju si vlasy a půjdu spinkat.. achjo.. pocity? furt to samý.. dojeb.. dojeb.. a zase jen dojeb.. se na to vyseru.. pa :-*

jde to se mnou do p... z kopce

28. července 2010 v 23:10 | Evil Deed |  >Má duše
hahahahahahah.. tímhle výrokem bych mohla konstatovat dnešní šichtu.. vezmu to co nejvíc zkrátka.. ok.. hned co jsem tam přišla, už zdálky mi srdce zaplesalo.. ten dědek posranej, co jest strýcův bratranec vzal má včerejší slova přeci jen na vědomí!! důvod k mému přívalu štěstíčka hned něco málo před šestou ranní..
*****
budiž světlo
kdo by nechápal, je to věc, co mám nad lisem od nynějška!! ZÁÁÁŘIIIIVKAAAA!! budiž světlo.. já měla radost, duše mé zbloudilé.. hned jsem jí vyfotila.. a pak jsem musela okamžitě poslat SMS mamce.. takovou radost jsem měla.. a pak jsem makala.. jojo.. kecala jsem, jak jsem psala, že jsem HNED začala makat.. hh.. ale jo.. šlo to.. nooo.. až na to, že se mi pomíchaly senzory a já vyhodila asi tak dvacet, možná víc kousků :-// prostě tam byly dva tranzistory.. moje hláška: "kurva jakej kretén mi to zamíchal" se obrátila proti mě.. prý jsem si to musela pomíchat sama, protože nikdo na ten lis neleze.. pff.. no.. je to možný.. na konci šichty jsem asi hodila zbytek senzorů do druhý poloviny krabičky.. nemá šoupací víčko tak se nesmí divit.. 
*****
ehm.. no.. dělám.. osazuju.. lisuju.. pájím.. kontroluju.. lámu.. přebírám.. a znova od začátku.. bylo mi potom zase špatně.. ale to je normální.. a k mé smůle zjistím, že nemám pití.. k ještě větší smůle zjistím, že tam stále nemáme barel s vodou, kterou si stáčíme z takovýho poloautomatu.. jedna teče studená a z druhý půlky teče vařená na kafe.. jo.. když sme u kafe.. včera jsem musela pro vodu běžet na zámky, tak jsem to dneska zkusila znova.. a ani zámky neměli vodu xDD tak jsem se nasrala a šla jsem k automatu.. no.. trvalo mu to, než mi laskavě navalil pidi kelímek s kafetem.. zabít.. a hned jsem si opařila držku.. ještě teď jí necítím.. 
*****
dál.. přemýšlela jsem nad tou písničkou.. hučí mi v hlavě.. a co se mi děje, když mi něco hučí v hlavě? musím to stáhnout a šupem narvat do mobilu.. jenže ono to nejde!! šílela jsem.. ale nějak to uteklo.. jako ta šichta.. udělala jsem sice jen 20 plat (mám jich udělat tolik, kolik stihnu, to jest, co nejvíce) no.. není danej počet.. pak hned uklízení.. já co jdou všichni pryč.. a já furt dělala :D prostě mimo.. ale u píchačky jsem byla první :D to mi to bylo blbý, tak jsem šla na WC, abych tam nebyla první.. a nechtělo se mi čekat šest minut, než odbije 14:00.. pak honem domů.. 
*****
doma.. ani nevím, co doma.. nažrala jsem se.. podívala na kriminálky.. mluvila jsem dokonce.. ale jen trochu.. strýc chrápal v křesle.. ale já ho probudila, protože jsem promluvila ne :D ale seru na něj.. měl nějaký kecy, jako proč tak řvu.. mám pronikavej hlas.. a jsem hluchá.. co by po mě chtěl? pff.. stejně chrápal asi tři hodiny v tom křesle.. tak co neudělal.. ještě zjebal mamku, jak ta telina řve.. jo.. ten zvuk je děsnej.. film není slyšet a reklamy řvou.. dala to míň, když se odebral do ložnice a já šla do sprchy a sem..
*****
moje pocity pro dnešek? bolí mě hlava.. ale to není pocit.. má to příčinu a tou je neschopná vymaštěná vočařka.. zabít.. co jinýho.. ehm.. pocity vole.. no.. dneska jsem si připadala jako na lodi.. jako by se se mnou všechno kývalo doprava.. doleva.. doprava.. doleva.. uspávající.. bylo mi z toho nevolno.. ani nevím, jestli jsem sežrala svačinu.. ale myslím, že jsem něco vyhazovala.. asi to byl nějakej zbytek.. no.. super.. a na váhu jsem se jen mrkla včera.. ty kráááávooo.. tušila jsem to.. už na ní lízt nebudu.. udělala jsem dobře, že jsem se vysrala na nějakou devatenáctiletou prohlídku.. měla mi předat dokumenty, ale jebu na to.. se neztratí a vyhodit je nemůže.. nemám čas na takový píčoviny, jako je nějaká zrzavá pihatá baba, co mi od narození jebe do života..
*****
dál.. myšlenky nad jistou osobou.. jsou čím dál tím temnější.. asi to je proto, jak se ke mě chová.. budu se chovat tak, jak se chováš ty.. a můžeš být rád, že se neřídím svým heslem: "kdo po tobě kamenem, ty po něm dvěma" prostě fifty fifty.. ok? ok.. a taky si nevím rady.. ale seru na to.. nemá to cenu.. jenom se ničím.. ale zničil jsi mě ty.. a nenapravíš to.. nejsi toho schopen pff.. a jinak co dál.. povídku jsem nepsala.. sere mě to.. ale nějak to skulím.. a mamka mi počítala, jestli mi vyjdou ty hodiny, když budu chodit o víkendu do práce.. jo.. vyšlo by mi, kdybych chodila tři víkendy.. jakože tenhle víkend a příští.. problém je, že je šichta jen v sobotu.. v neděli ne.. nemají práci na neděli.. hm.. v prdeli tohle.. no nic.. stejně pojedu.. 
*****
jinak nevím, co bych ještě řekla.. ta hlava mě vážně bolí a už se mi trochu klíží oči.. půjdu spinkat.. jen jsem musela ukojit blogerskou žízeň.. pa :-*

ale pohoda

27. července 2010 v 23:30 | Evil Deed |  >Má duše
v práci to šlo.. ale pořád ten cín se stříbrem se vylejval z toho plata.. ty vole.. že jsem plato nemohla odlepit od rámu.. děsný.. jako lití olova prostě.. střádala jsem ty kapky a kuličky za lis, abych věděla, kolik toho za den nasbírám.. hooodně toho bylo.. ale konečnej výsledek jsem neviděla, jelikož jsem šla za šéfovou a když jsem se vrátila, bylo to pryč.. parchanti mi to uklidili a vyhodili pff.. a proč jsem šla pryč? no.. to je velice velký poděl.. poslouchejte..
*****
tak nějak jsem se musela zeptat mé spolupracovnice na to, jestli je možný, abych měla už tři dny volna, že mám už něco domluvenýho a budu potřebovat vypadnout.. no.. nevěděla, tak jsem se šla raději zeptat hned, byl už konec šichty, to by vysvětlovalo mé uklizené kapičky *fňuk*.. nooo.. hned na mě vyvalila, že mi musí něco říct.. ale neposlouchala jsem jí.. jen jsem zaslechla, že půjdu na End a na ranní příští týden.. tak fajn.. konečně End!! ptala jsem se, jestli ty čísla na displeji u píchačky znamenají dny.. jako ty čísla.. k mé obrovské smůle jsem se dověděla, že ono číslo je počet HODIN!! ty krávo já mám dvě a půl hodiny dovolený!! to mě málem položilo.. zatočila se mi hlava.. a do píči..
*****
prostě jsem si to nenechala vymluvit.. a žádný lítostivý pohledy a "bohužel" e-eeeee.. já tam prostě jedu a pokud to bude znamenat vyhazov, co mi je po tom.. ale mamina nesouhlasí.. strýc.. ani nemluvím.. no.. je mi to u prdele stejně.. na fest jedu i kdyby nevím co!! ty voleeeeeee.. no.. co dál.. oplakávala jsem stále mou povídku.. láska moje jediná rudooká :'( achjo.. ale nic nenadělám no.. prohledala jsem znova celej comp.. ale viděla jsem dneska NICS a Abby zkoumala smazanou paměť a našla tam všechno.. že bych za ní zašla, aby mi našla mojí povídku? :D jak.. kdybych někoho takovýho znala, neváhala bych ani vteřinku..
*****
co dál? v práci ok.. doma jakž takž.. a má duše trpí.. zapomněla jsem na něco? ne.. tak si jdu vysušit roští a spinkat.. papa :-*

Cyanide

27. července 2010 v 21:50 | Evil Deed |  >To nej
*****
za to může můj velmi dobrý spolužák a jeho fcb x)) a jinak..
******
O:-)

budu sobec

27. července 2010 v 18:10 | Evil Deed |  >Má duše
už nehodlám nikoho tahat ze sraček.. co z toho mám? dostala jsem za to něco? přivonět si.. to jo.. ale pak? zdráhání.. zdráhání.. a ještě jednou.. zdráhání.. nic víc.. nic m.. počkat!! míň jo! vyčítání.. vyčítáš mi snad tu lásku, co jsem ti dávala a stále (ačkoliv proti mé vůli) dávám? dala jsem ti snad málo? už vidím, že jsi mi lhal.. totálně a nepopíratelně lhal.. já kráva se to snažila urovnat.. podělalo se to tvou chybou.. a já za to platím.. proč? proč mi na tobě vůbec záleží, když jsi mi všechno vzal a nedal nic? jen sliby.. který nikdy nesplníš.. a navíc lžeš, že jsi nic neslíbil? neměl sis se mnou vůbec začínat psát.. měl jsi toho nechat, když jsi viděl, kam to spěje.. akorát jsi mi ublížil.. nemohl jsi být kamarád.. kamarádi si pomáhají navzájem, víš? NA-VZÁ-JEM.. jenže já pomáhala tobě.. do úmoru.. dělala jsem to ráda.. byla jsem sice zoufalá, bolelo mě to, ubližovala jsem si.. ale i přes tohle všechno jsem se ti pořád snažila pomáhat, když jsi potřeboval.. ale udělal jsi pro mě někdy totéž? ne.. marný pokusy o ohrabaný fráze: "bude to dobrý.." "potřebuješ pomoct" nejsou to samé, co jsem dala já tobě.. já ti dala lásku.. dávala jsem ti všechno ze sebe.. tys to přijímal.. bez odezvy.. nebo s odezvou, která nebyla ani zdaleka poloviční.. tohle jsem si o tobě nemyslela.. nemyslela jsem si, že když budu potřebovat pomoct já, obrátíš se ke mě zády a navíc mi vyčteš naprostou píčovinu.. věc, kterou jsi sám začal.. nechápu to.. nepochopím.. a nechci chápat.. zachoval ses ke mě tak, jako ještě nikdo.. vlastně.. zažila jsem hrozně moc takových zklamání v kamarádech.. pokaždý sme se bavili v pohodě.. ale když jsem o něco požádala, rychle dávali ruce pryč a jakože mě neznají.. myslela jsem, že jsi jinej.. ale jsi úplně stejnej jako všichni ti "kamarádi" kteří se ozvou jen když něco potřebujou.. ale když potřebuju něco já.. když požádám o to, na co mám po tom všem plný právo, tak honem pryč.. co nejrychleji.. proč jsi mi to udělal? já tě milovala!!

kurrrrrvaaaaa už!!

27. července 2010 v 5:10 | Evil Deed |  >Má duše
musím opět využít chvíle, co jde net.. asi zázrak? nebo pomohlo to včerejší mlácení krabičkama o zem? možná.. hned musím říct něco, co mě včera povalilo.. nééé jen to, že ten zkurvenej net nejde.. to sice taky, ale přišlo i něco horšího.. no.. jdeme ale nejdřív na tu lepší věc.. v práci.. jsem na TST10 a dokonce jsem vám to i včera fotila.. nevím, jak je možná, že jsem na to našla čas a hlavně náladu.. přijdu ráno.. a prostě spím.. co jinýho taky.. a začnu prostě dělat.. uzavřená do svýho světa.. nic nevnímaje.. začnu píchat ty účka.. zástrčka mi tam nešla dát, byla jsem nasraná, proč to nejde, když mi to na noční šlo v pohodě, že se to tam jen přiloží a pomalu odnese k rámu a ono se to k tomu přitaví.. hahahah
*****
tenhle pičus byl ale větší.. a musel se na platíčko dávat jako první.. pak teprve tu účko a tím se to k tomu vlastně přicvaklo.. rozhořčená tím zjištěním, svými dojebanými prsty a nehty odloupávám tu červenou havěť a cpu pod to ty bílý kurvy.. ok.. nasraná jebnu plato, co už bylo udělaný od někoho z noční nebo odpolední, do rámu.. zavřu.. pošlu.. ok.. zaskřípala jsem nehtama po stolu a dělala jsem dál.. heheheheh.. pak rám přijede.. a já se podívám na na tu zkurvenou desku v něm.. jéééheheee vono to nemá senzory!! hm.. tak nic.. celá deska na odpis.. vole!! ta ženská se na mě podívala a: "to bylo připravený, víš.." "hm.. už to vím...... pozdě.. hahahahah (smích šílence)" chtělo se mi smát jak jsem pitomá a zároveň brečet, jak jsem pitomá.. "ještě spím.." "no.. v pohodě.." pff
*****
pak už to šlo bez chyby.. a docela dobře.. ale.. zavřená ve svých myšlenkách a vnímala jsem jen vztek, co mám na svýho poskytovatele.. konečně mi jde net.. aaaaaaaa.. no.. rychle k další věci, kterou jsem včera obrečela.. jdu psát povídku.. ok.. píšu píšu.. zbývalo pár řádek do další kapitoly.. super.. pak.. řekla jsem si, že bych tam mohla dát jakoby na okraj copyright jako to céčko v kroužku.. ale nevím jakou kombinací se to napíše.. tak jsem udělala novej odstavec a zkoušela jsem všechny kombinace od atl+1 až někam do alt+289.. nechala jsem tam všechny ty znaky, jako: ☺☻♥♦♣♠•◘○◙♂♀♪♫☼►◄↕‼¶ (tohle je od 1-20) a prostě hledala něco přívětivýho, co by vypadalo jako cé v kroužku.. 
*****
pak to uložím, jelikož počítač hlásal prázdnou baterii a on se skoro pokaždý zasekne, když mu dám žrát no.. uložím.. počák se sekl na chvíli.. povídka problikla.. stejně jak jsem čekala.. "no co.. měla jsem to uložený", jsem si řekla.. obnovím z lišty tu věc, co pro mě znamená momentální svět a nestačila jsem se divit.. byly tam jen ty pijebaný znaky!! a povídka NIKDE!! panika.. vole srala jsem se s tím takovou dobu.. už jsem měla skoro novou kapitolu hotovou!! zkusím net.. pořád nejde!! málem jsem zešílela.. chvíli jsem jen tak seděla a čuměla do blba.. slzy v očích.. moje láska je pryč.. Issi, kde jsi? pípala jsem jak kdyby ten kluk existoval a ztratil se mi někde v lese.. děsnej pocit.. byl pryč!!
*****
po asi dvouhodinovým hysteráku se rozhodnu hledat v něčem, čemu se říká mezipaměť a další píčoviny.. ukládá se to průběžně přeci, když to píšu ve wordu.. dívám se, jestli to někde neuvidím.. po hodinovým pátrání na něco takovýho skutečně narazím.. otevřu to, celá natěšená, že jsem snad přeci neztratila vše a? vyběhla mi hláška, že původní dokument byl smazán a tenhle nejde otevřít!! tak to už jsem brečela jako želva.. a ještě teď mě pálí slzy v očích :'( a jistá osoba, který jsem to napsala jako první (přes FCB v mobilu) na mě sere.. ok.. snad máš pro to důvod.. tohle mě vážně zlomilo a tys byl první, komu jsem to řekla.. 
*****
povídka není.. je jen to, co je na blogu.. naštěstí si poznámky snad pamatuju takový, jaký byly.. kurva fix.. jdu to rychle zkopírovat a vytvořit novej dokument Příběhů :'( nakrmím čudly, namaluju se (jen trochu jebu na tužku, budu to mít rozmazaný, nemyslím, že budu dneska v klidu.) a pak alou do práce.. achich.. chce se mi spinkat.. tak papa :-*

štěstí :)

25. července 2010 v 0:10 | Evil Deed |  >Má duše
dnešek byl.. ze začátku vážně ospalej.. jsem z práce utahaná, tak mě pak mamka nemůže o víkendu probudit.. protože v noci nespím, tak se dopoledne nemůžu probrat, to je jasný.. ale na ranní vstanu v pohodě, to je divný x)) nic se vlastně dnes nedělo.. bylo to v pohodě.. počasí.. no.. vypadalo, že bude hezky.. bylo.. dali sme si kafe venku.. no.. a když jsem hned vylezla ven, letěla jsem za Landini, ale to víte z předchozího článku.. je vážně nádherná %)
*****
byla jsem vysmátá.. nevím čím to.. jistá záležitost jest konečně vysvětlena, tak se mi docela ulevilo.. ale ještě ty divný pocity doznívají.. ale.. je to lepší a to je hlavní.. to by byla jedna věc.. další věc, dohady s mamkou o tom, že mě z práce nemusí na ten fest pustit.. ale já si prostě vezmu dovolenou a pak neplacený volno.. a prostě pokud mě nebudou chtít pustit.. ty vole musí!! nooo.. tohle mi trochu kazí radost..
*****
popíjíme kafe.. já moc nemluvím.. ale něco jsem přeci řekla.. jen tak potichu, aby si toho nikdo nevšiml.. pak sme s mamkou dělaly plachtu na káru, kterou strýc pořídil na dřevo.. prostě káru za auto.. strýc mi řekl, že buď mu půjdu pomoct se dřevem, nebo pomoct mámě s tou plachtou.. to víte, že budu raději s maminkou :D jjj.. jinak.. odpočítávač na
ŠN zmizel =-O nevím proč.. já už myslela, že se odpočítává měsíc do čtvrtýho dílu.. a zase je to pryč :( nechápu.. uvidíme.. třeba se jim něco podělalo no.. anoooo.. neomylná technika že? xDD 
*****
no jinak.. s mamkou jsem se bavila o tom, co si pořídila za první výplatu.. pořídila si šicí stroj, jakožto šička.. prý se má první výplata rozfofrovat.. a mě leží na účtě :D nebyla příležitost na to sahnout.. ale to napravíme x)) mám ranní, tak tu příležitost budu mít.. koupím si nový vybavení do školy, sešity v tvrdý vazbě.. nějaký hadry.. šminky.. chcu červený stíny a oni je nemají!! nevíte někdo, kde je sehnat? fakt nevím x)) nooo.. dál.. napsal mi Terísek, že dneska přijede s Pepou (její přítel) do Černobylu, že mi předá lístek a poví mi ještě nějaký detajly.. tak ok.. domluvily sme se na pátou hodinu.. bylo něco po čtvrtý, tak jsem čekala.. 
*****
pak jsem čekala u kašny.. obcházela jsem jí.. pak jsem si na ní dřepla.. kdybych do ní spadla, tak by se nic nestalo, není v ní voda xDD a pak jsem nadávala, jaká mi je zima.. to víte.. když si někdo vyjde v sukýnce po kolena a v tričánku a teplota nepřesahuje 20° je vítr jax vině a chčije tak se není čemu divit.. ale když jsem byla na zahradě, bylo teplo a prostě hezky.. ale já mám na počasí štěstí nu.. čekám.. čekám.. nejedou.. pak mi Terísek napíše, že se zpozdili a přijedou o dvacet minut dýl ještě.. ty vole.. ok.. domů jsem už nešla.. pak začalo vážně hodně chcát, tak jsem se schovala pod kaštany.. asi poslední kaštany ve městě..
*****
konečně jsem viděla nějaký auto a Teríska.. měla jsem radost.. rychle jsem se nestydatě nahrnula dovnitř :D byla mi zimáááá xDD pozdravila jsem a seznámila jsem se s Pepou.. sympatickej klučina :) metlooooš :D chvíli sedíme v autě a pak, jestli někam nepůjdeme.. do restaurace se mi nechtělo, tak jsem rozhodla, že půjdeme k nám.. tak sme šli.. teda.. jeli.. dojeli sme na volný místo a došli k našemu baráku.. rychle jsem se běžela převlíct a zeptat se našich, jestli můžou jít k nám na zahradu.. ok.. ještě se s nimi strýc seznámil a mohlo se začít jednat..
*****
prostě ty věci všelijaký, co s sebou, co s sebou určitě ne.. a pak přišel k řeči strýc.. začal se s Pepou bavit o vojně a to bylo v prdeli :D já se s ním chtěla nějak víc seznámit a né aby kecal se strýcem xDD vole :D pak se museli jít všichni POVINNĚ povídat na mojí lilii :D tak šli :D a paaaak, vypili sme kafčo (to jsem už měla druhý) a potom jsem dostala lísteeeeeek %) ty vole taková radost.. :D tak ho mám tady u sebe a v pondělí nebo v pátek, jak to půjde, si vyberu první výplatu z účtu a rozfofruju jí x)) první bude ten lístek a pak nějaký věcičky :) prostě super :) 
*****
.

*****
úplně nejvíc den dneska :D jen se obávám jednoho, a to toho, že strýc bude mít hemzy předtím, než odjedu.. ty vole.. jen to ne.. ale já s tím už dopředu počítám.. ale tak co.. ať se třeba posere.. nenechám ten lístek propadnout!! prostě bych ho vystihla jedním slovem: "brutááááál" :D:D jinak.. zatím mě ty moje tlemy nepřešly.. ale zase se mi dostává takových debilních pocitů.. a vím, z čeho to asi je.. ale nebudu to pitvat.. bylo by to jen horší.. tak to nechám, aby to nějak vyplynulo.. jinak.. je právě půlnoc a tohle píšu do Wordu.. uprostřed psaní si přestal jít net a naštěstí jsem to stihla zkopírovat.. tak pohoda.. snad to zítra půjde x)) tak.. a budu končit.. sundám si mokrej hadr z palice, vysuším roští a půjdu do hajan x)) tak papa :-*
*****
btWay: zase to začalo jít, ale nechce se mi to přepisovat x))

Landini 24/7/10

24. července 2010 v 20:00 | Evil Deed |  >Obrázky
tak.. chtěla jsem ju vyfotit ještě dřív, ale tenhle týden jsem měla odpo a nechtělo se mi po tmě jít na zahradu, rozbila bych si držku a fotka by nebyla kvalitní.. tak dneska jen co jsem se dostala ven, pelášila jsem za mým pokladem.. a? zůstala jsem čumět jak debil xD pak jsem se rozběhla pro foťák a zase jsem letěla zpátky, snad abych o tu nádheru nepřišla :) 
*****

uu 003
uu 010
uu 016
nemám na to slova.. moje kytička :)

Don't Cry

24. července 2010 v 2:23 | Evil Deed |  >Nezařazené songy
*****
přistihla jsem se, že si ji často zpívám.. nevím ani, jak mi přijde na mysl.. prostě ty tóny jdou sami ven.. a dneska jí hráli v rádiu.. tak jsem si tu písničku vlastně uvědomila.. ♥

nic.. haháááá

24. července 2010 v 1:30 | Evil Deed |  >Má duše
jen povzdech dneska.. a taky jistá novinka.. jdeme na to.. v práci.. pohoda.. ale myslela jsem, že tam nedolezu, jaký bylo vedro.. vzala jsem si mini a tílko.. v pohodě.. dolezu před fabriku, v uších sluchátka jako vždy a pořád a vidím tam dvě holčiny.. takový "ty známý z města".. kamarádky to nejsou, chodila jsem s nima ven.. ale to je asi tak všechno.. připadala jsem si ale jak debil.. protože jsem se ráno (13:30) vracela pro deštník, protože jsem vykoukla z vrat a pršelo.. pak jsem zase slezla dolů s deštníkem.. a pršet přestalo.. už se mi nahoru nechtělo a při mém štěstí, bych zmokla, kdybych ten deštník nechala za vratama.. no.. k těm holkám.. čuměly jak péra a jakože co tu děláš woe.. jim oznámím, že v té fabrice tak trochu pracuju.. a že už tak trochu skoro dva měsíce.. ste měli vidět ty pohledy xDD ehm.. nechtělo se mi s nima bavit, stejně jsem už musela jít.. tak jsem prchala dovnitř o to rychleji.. 
*****
dofuněla jsem do fabriky.. odpíchla si.. napila se.. usušila se.. převlíkla tričko, vzala flašku s vodou, mobil a sluchátka a mohla jsem jít.. ještě taky boty s tím ťuplíkem magnetickým, aby mě to vůbec pustilo přes závoru.. dřepnu za lis.. šlo to v pohodě.. dělám.. dělám.. těším se z toho, že je pátek.. ale chcípám vedrem.. ale to není žádná novinka.. šílela jsem z toho, jak rychle to utíkalo.. ale stíhala jsem.. stihla jsem normu.. teplotní pauzy si čítají tři platíčka.. to jsem už psala.. tak jsem odebrala tři a zbylo mi jedno.. to jsem hned dopíchala a v pohodě.. ale jako prdel dneska :D to bylo moc.. málem jsem se pochcala smíchy :D
*****
mé kolegyně postihl páteční syndrom.. syndrom totální vyšťavenosti.. na začátku šichty jsem neslyšela jedinýho slušnýho slova.. a po svačině? výtlem jak něco :D furt se to tam tlemilo.. mluvilo to šmoulím přízvukem a dělalo to kraviny :D a ty tlemy ale xDD vím tohle všechno a to mám v uších sluchátka jako xDD na plný pecky x)) pak to ale přišlo.. po svačině si zapínáme rádio.. a já ho měla u hlavy.. zase.. jen přes pás.. jebe mě, jak je to na plný koule a slyším to i přes moje sluchátka.. hráli nějakou děsnou slaďárnu a tam se zpívalo i Ave Maria v tom.. bylo to asi od tý Zagorový asi.. něco děsnýho.. a oni si zpívaly xDDDD měla jsem je nahrát.. to bylo děsný xDD ale tak.. zasmála jsem se x)) pak jsem se snažila soustředit na své písničky.. ale šlo to těžko.. a to to mívám vážně na plný pecky.. dřív jsem to měla málo, abych slyšela, když po mě někdo něco bude chtít.. ale tak vidí snad, že mám zacpaný uchata (xDD) a že nejspíš asi nemusím slyšet vše, co říkají.. tak se spoléhám na odezírání a na klepání na rameno, po kterém mě pokaždý uvedou do šoku..
*****
probudí mě totiž z mého světa.. hlubokýho rozjímání a toho mýho kóma, ve kterém rozjímám nad povídkou.. nad osudem Issa.. a tak dále.. a taky nějakej ten masochismus s tím spojený není nic neobvyklého.. bloudění a nípání ve svém nitru.. v tý temnotě.. v tom hnusu co v sobě mám.. ale taky v tom nejvzácnějším, co mám.. není toho moc, ale přeci to je silný.. ale není mi to opláceno.. tak si to všechno nechám v sobě.. jde o lásku.. dala jsem jí tolik.. tak strašně moc a co se mi dostalo na oplátku? kulový s přehazovačkou, vážení.. tak na to seru.. nechám si ju pro sebe.. to je nejlepší.. nebudu se zbytečně vysilovat.. stojí mě to hodně.. a bolí to.. tak proč bych to dělala..
*****
jinak.. co ještě v práci.. ujížděl mi rám ne.. je tak takovej držák, na kterým je to položený.. dám tam platíčko, zavřu to a čudlíkem, jakoby zvonkem to spadne dolů.. a jede to po pásu, kterej jede vlastně pořád.. celou šichtu.. projede to pecí, vrátí se to zpátky a zastaví se to a vyjede nahoru zase ke mě.. ale dneska? jede to.. jede.. je to už u mě, písty si to mají podat a vysunout mi to nahoru a.. mine mě to.. a pořád to jede :D a už to bylo táááámhle v prdeli.. tak se to peklo dvakrát ne xDD měla jsem dost xDD přijelo to.. totálně vařící.. ale zastavilo to.. ok.. řekla jsem si, že se to prostě stává.. protože se mi to už stalo několikrát.. tak jsem to neřešila.. šlo to.. pak to normálně zastavovalo.. ale ke konci šichty to už nezastavilo xDD tak vidím svůj rám a už ho beru z pásu a pokládám na tu visutou desku.. vole xDD měla jsem dost.. pak to chci spustit dolů, aby to spadlo.. a vono nic xDD tak jsem to musela vzít a položit na pás.. ale to jsem musela asi tak o metr dál.. a nemohla jsem se tam dostat.. ty vole.. chtěla jsem rychle domů.. tak mi ty dvě naproti řekly, že to mám na ranní říct.. sem se jen v duchu zasmála.. a kývla jsem.. já tam totiž příští týden nejsem :D jsem na tý TST 10 xDD
*****
ty vole.. tetelila jsem se štěstím, když už jsem měla to poslední plato.. jenže.. pak jsem viděla, že vlastně ty dvě nemají svůj rám, protože ho daly prát a náhradní nemají.. poděl.. tak jsem to musela spájet za ně.. jako oni si to do toho rámu šouply, ale zdržovalo mě to.. ale tak co.. šlo to.. pak jsem jim to vyndala a domačkala.. a zkontrolovala.. pak jsem doplnila účka a uklidila.. v pohodě.. těšila jsem se na to, jak dřepnu zase za comp a nakrmím ryby na FB.. a zase.. únik do svýho světa.. už naplno.. a taky jsem se těšila, až opustím na týden (možná na dýl) Aqu.. hahah..
*****
pak honem čekat na zprávy v 22:00 abych si mohla odpíchnout a zdrhnout domů.. v pohodě.. zdrhám.. a najednou v mém polosnění se sluchátkama v uších (jak jinak x))) na mě vyletí z jedný putiky okolo který chodím nějaká smažka na první pohled.. nemýlila jsem se.. ten zjev byl vážně sjetej.. ale tak co.. vyndám sluchátka z uší, abych ho mohla příležitostně poslat do prdele.. ono to na mě začalo mluvit.. mektal hrozně rychle.. nepobírala jsem.. čuměla jsem na něj a to bylo vše.. pochopila jsem z toho jen to, že mě viděl na profilu na lidech a že pořád čekal, že mě někdy potká a jak by se se mnou chtěl seznámit a takový kecy.. eh????? ty vole.. smažka pošahaná..
*****
pohodila jsem s ním pár slov.. ale vážně jsem chtěla už domů.. je divnej.. po desetiminutovým přednesu čehosi, co neumím popsat, snůška nesmyslů co mektal jsem se na něj podívala a řekla jsem: "no to je super.. ale já tě vůbec neznám.. nevím kdo jsi.. a mimochodem, ani ses mi nepředstavil.." čuměl ne :D a hned: "jéééééé.. pardooooon.. ty vole.. jsem nezdvořilej.. kurva.. heheheee.." xDD chytl mě za ruku a dal mi na ní pusu (ble) a řekl mi jméno, který naštěstí už nevím a pak kydy typu, jestli bychom se nemohli někdy o víkendu vidět.. jsem řekla, že možná.. takže přeloženo: "ROZHODNĚ NE!"  xDD a ještě po pár slovech jsem prchala domů.. byla mi vážně zima.. děsně chcalo.. a ten vítr.. málem mě to odneslo.. měla jsem deštník a bylo těžkej pod náporem toho větru a ještě se vybavovat s úchylnou smažkou.. pff..
*****
doma jsem to řekla mamce.. strýc byl naštěstí v průjezdu.. mamce jsem řekla to jeho jméno, ta mi ho poví.. hned mi řekla, jakej to je feťák.. no.. to jsem taky zjistila.. protože vím, na co se mě to ptal.. jestli něco neberu.. a vyjmenoval mi snad půl atlasu opiátů a zakončil to trávou.. jen jsem mu řekla, že nefetuju ani nehulim ani nechlastám.. ty vole.. v tomhle městě jsem vážně jediná střízlivá?? no to mě poser.. x)) achjo.. seru ale na něj.. napsal mi do vzkazů na lidech..už před pár sny.. a dneska.. po tom, co jsem přišla domů a přihlásila se na ten zajebanej profil, mi od něj přišly tři zprávy.. mám odepsat? nevím.. dnes ale určitě ne.. a vidět se s ním nechci.. ende xDD
*****
fuj.. jsem toho zase nakecala.. tak a zmohla mě únava.. půjdu už spinkat.. ještě nakrmím ty čudly a půjdu.. mamka mě stejně bude budit zítra kolem desátý na snídani.. možná dřív.. tak papa :-*

nic mě nenapadá

22. července 2010 v 23:55 | Evil Deed |  >Má duše
stihla jsem to zase.. no.. ne přímo stihla, ale prostě mi vzala tři platíčka ještě před koncem směny a dala je na stranu.. že prej v pohodě.. tak ok.. asi kvůli extra času.. to je čas, kterej se odčítá na ty platíčka.. proto mi je vzala.. chodíme každý dvě hodiny na pět minut na teplotní, tak se to odečte takhle.. takže v pohodě.. porada ok.. a víte kam mě ti hovada dali? jdu na GSG TST 10!!!! to je to, co jsem dělala na noční v neděle a pondělíííí!! :D:D ty vole já mám radost si ani nedokážete představit x)) a jdu na ranní x)) sice bych brala noční, ale tak co.. je to bezva :)
*****
 jen mám blbej dojem, že když se měnily rámy, tak mi ta naproti dala do ruky ten rám zasranej a měla jsem si ho dát na pás ne.. ale byl nevypranej!! mastnej.. lepil a naprosto fuj.. a ten čistej se dal prát.. říkala jsem jí to, ale ne.. no.. mě je to jedno, já na něm nepojedu.. na něm pojede jedna slečna/paní na ranní :D:D to by bylo možná k práci vše.. dneska jsem nefotila.. už jsem všechno zdokumentovala.. ale ještě bych mohla nafotit fabriku.. jako jak to tam vůbec vypadá.. ale vzala bych raději foťák, než jen mobil.. vole.. jsem se dneska zasmála jistému nápisu, který jsem dneska objevila: "NENOSTE SVŮJ MOBILNÍ TELEFON NA PRACOVIŠTĚ!"  a já ho mám za krabičkou na senzory ne :D a poslouchám hudbu :D vole :D ale nejsem sama.. takhle to dělá tak minimálně dvacet lidí x))
*****
jééééjej.. o svačině sme zabíjely mravence, protože nám lezly až do huby.. a taky.. jedna ženská ze senzorů (nevím na jaký je značce) obcházela dílnu a ptala se, kdo chce nanuka, že vybere prostě 12 korun a dojde do večerky pro nanuky.. tak jsem dala 12 korun a po svačině jsem papala Mrože x)) sice se mi skoro celej roztekl, protože jsem žrala svačinu a pila kafe a v mrazáku to nebylo xDD ale šlo to.. bylo to v pohodě.. mňamka x)) 
*****
nooo.. nic děsnýho se nestalo.. všechno šlapalo v pohodě.. jen.. zase to nepájelo.. kurva zasraná.. byla jsem vzteklá, ale pak jsem to hodila za hlavu.. pravidelně každý třetí plato na stejným místě poslední dva senzory levý nožičky :D zabít x)) tak jsem to pokaždý označila červenou šipkou a při lámání jsem to rovnou vyhazovala.. ještě jsem se dneska učila zapisovat odpad a snad už budu za chvilku umět všechno.. měla jsem tu naproti zavést, kam se tohle a tamhlecto odnese a to víte, že jsem šla úplně někam jinam :D přitom jsem věděla, kam mám jít, ale jaxi mi to horko tak lezlo na palici, že jsem ani neviděla dvoumetrovej nápis x)) jo.. vlastně se něco stalo.. byla bouřka.. ale to bylo xDD máme stropní okýnka.. takový kopule.. svítí do toho slunko.. je to jako světlo.. a je to otevřený jako vikýř.. a najednou slyším jak do toho začne něco mlátit.. i přes sluchátka jsem to slyšela.. myslela jsem, že se sypou šutry nebo něco :D a čumím a tááááákovej chcanec!! z ničeho nic začalo děsně pršet.. a pak rána.. ale jaká :D sluchátka na plný koule a normálně jsem se tak lekla, až jsem zaječela xDD ale musím říct, že zaječely naprosto všichni.. a společně s tou naproti sme řekly: "kurva sem se lekla do prdele!!" xDDD a o teplotní už přestávalo chcát.. ale ještě přeci jen krápalo.. tak jsem lítala v dešti že jo xDD 
*****
hihi.. a dál nevím co mám psát.. je mi nějak divně.. horko.. a prostě tak.. no.. divně prostě.. ale fajn.. jojo.. fajn je.. měla jsem jít dneska na terapii.. měla jsem to domluvený kurva.. a zase nic.. ani jsem jí nezavolala.. jako cvokařce.. ale už nic nenadělám.. asi si zvykla.. ale ten příští týden mám ranní, tak to tam už musím zajít.. prostě musím.. snad bude mít místo.. uvidíme.. jo.. a už budu končit.. moje myšlenky jsou docela sadistický.. myslím na povídku.. a na ŠN a na J§K a prostě mi jebe.. tak papa :-*

Tajemství

22. července 2010 v 1:30 | Evil Deed |  >Nezařazené songy
*****
nezajímá mě obsah a skrytý význam.. zajímá mě to, že to pořád hrají v rádiu a já to nemůžu dostat z hlavy x))

mé zaměstnání > EMZ > senzory > GSGAQA

22. července 2010 v 0:50 | Evil Deed |  >Obrázky
Obraz067
nahoře to zelený jsou vodicí desky.. jinak to na obzoru je lis x)) 
*****
Obraz068
lis v celé své kráse
*****
Obraz055

krabička senzorů
*****
Obraz056
*****
platíčko před osazením..
*****
Obraz054
*****
Obraz059
*****
osazený platíčko (120 úček)
*****
Obraz057
*****
osazený, zalisovaný a se senzorama se to dá do rámu spájet.. tohle je rám x)) zkurvneým čudlíkem se to pošle dolů na pás, kterej to pošle přes pec a vrátí se to zpátky, až to projede celou fabrikou.. pak se to zastaví a písty to vysunou zpátky nahoru.. pás pořád jede.. neustále, když se tam něco nesere.. no.. a Jita dneska zavadila asi třikrát o ten čudlík, kterej to shodí na ten pás.. a ujel mi rám.. prázdnej a otevřenej ne xDD ale stačila jsem to chytit a vyndat naštěstí x)) jinak.. každej rám je jinej.. podle značky.. já mám GSGAQA
*****
Obraz065
*****
otevřenej rám, přijelo mi to z pece spájený..
*****
Obraz071
*****
pak se to kontroluje pod lupou, jestli je to spájený dobře a špatný se označí červenou šipečkou a pak se to vyhodí x)) po příjezdu z rámu se to ještě domačká, aby to pořádně dosedlo na tu vodící desku.. nesmí tam být vidět mezera.. povolená mezera je 0,3 milimetru.. jinak, po pravý straně je řezačka, kde se řežou plata na pásky.. když se udělá celá kombinace.. rozřeže se to, zkontroluje, rozláme..
*****
Obraz066
*****
rozřezaná kombinace před kontrolováním.. kontroluju to pod zářivkou.. když vidím mezeru, strčím tam měřítko, jestli projede.. takovej nožík s rozměrem 0,35 milimetru.. když neprojede, je to ok.. když projede, je to v prdeli.. 
*****
pak se to rozláme na kousky.. a dá do krabice nebo do pytle.. přendavá se ten papírek s rozměrama.. nooo.. a to je celý xDD pak se jede od znova, dokud se neudělá těch 22 platíček.. do zblbnutí..
*****
a pod "klik celý článek" jedna montážní dělnice xDD 
*****

jen něco málo k dnešku

21. července 2010 v 23:40 | Evil Deed |  >Má duše
tááák.. jsem se sebou nad míru spokojená :D stihla jsem vše a s předstihem x)) pak jsem musela čekat a nenapadalo mě nic, co bych měla udělat, jelikož na uklízení bylo brzo.. prostě super.. dneska jsem taky celej den dokumentovala.. takže o článek nahoru uvidíte, jak vypadá GSGAQA, v naší řeči prostě Aqa nebo Aqua.. jedná se o senzory, který hlídají míru nečistoty vody v myčce značky Bosh.. to jsem asi psala včera, ale nevadí, jen pár slov k tomu, co uvidíte o článek výš :)
*****
no.. ale přeci jen přišel poděl.. na konci šichty.. prala jsem prvně rám jo.. a v tom fochu, kde je rozpouštědlo, tak se to musí z toho vyndat rukavicí protože je to děsná sračka.. a ta rukavice má díru ne.. a já záděry :D ty vole to pálelo jax vině xDD ale vydrhla jsem to.. tak v pohodě.. pak jsem neměla do čeho píchnout.. jinak.. jedna ženská mě málem přerazila, protože jsem se neuráčila jíti na teplotní pauzu :D a celej den jsem fotila ne.. mobilem.. stejně poslouchám písničky, tak je pořád na stole, za krabičkou na senzory.. ale slyšela jsem i rádio, který mi řvalo u hlavy jen přes pás.. :D:D:D
*****
fakt se divím, že se mi podařilo vyfotit celej postup.. prostě super xDD a ještě všechno stihnout udělat do 21:15 xDD  pak jsem musela čekat do 21:30, protože dřív se prostě uklízet nesmí.. nechápu.. ale v pohodě.. chvíli jsem čuměla, páč jsem netušila, co dělat a pak jsem jen doplnila účka a vyfoukala lis.. prostě pohoda den.. ale zase 34° takže úmorný.. ale jinak bezva xDD jooo.. a pak taky.. ta ženská, co mě doslova vyháněla na teplotní pak přišla a: "Jituškoooooo.. vem si bonbóneeeek" :D:D připomněla mi babi xDD 
*****
a co jinak dál? bylo mi fajn.. a je mi fajn.. šlo to prostě.. snažím se nemyslet na to špatný.. moc se snažím nu.. ale stejně to prostě není ono a v hloubi duše se drásám na cucky.. ale tak co.. to nějak nezměním ze dne na den.. ok.. a končím.. dám sem písničku, kterou hrají každej den v rádiu.. a je mi u.. upřímně jedno, co si o mě kdo pomyslí.. podstatu textu nenípu.. nechci.. jen ta písnička se mi líbí a co je v ní obsaženo, mi nepřekáží v tom, abych při poslechu měla husí kůži.. takže.. o dva články nahoru x)) pa :-*

Aqa is dead!!! xDD

20. července 2010 v 23:10 | Evil Deed |  >Má duše
ano ano.. snad ste pochopili, o čem dnes budu mektat :D pokud ne tak.. ok.. Aqa jest píčovinka, kterou dělám v práci.. jj.. a abych mohla o tom něco napsat, o svačině jsem si hezky vzala desky z nástěnky v žracím koutku a četla jsem.. moje předmontáž, kterou dělám - vodící desky, držáky - účka (je jich tam přesně 120 na platu - vodící desce) ty tam zacvakám, co nejvíce to jde (nejde to :D) a dvakrát zalisuju.. pak do každýho účka píchnu jednu diodu (dolů, ten obarvenej senzor) a jeden tranzistor (nahoru, ten neobarvenej senzor :D) 
*****
ok dál.. až tam mám senzory, ještě jednou to hodím do lisu.. dělám to na takový posouvací desce, která se pak páčkou shodí dolů a jde to bez problému šoupnout do lisu.. když se pak páčka nezvedne (to se mi dneska povedlo třikrát, debil upe ne) vodící deska praskne.. křup.. jo..  a ta deska musí být otočená tím EMZ dolů.. jinak je to v prdeli prej.. ok.. tak to je dole.. osadím tam ty účka, zalisuju dvakrát, napíchám senzory, zalisuju jednou.. pak to vezmu na stůl a domačkám to prstama.. ze shora a pak ještě ze spodu - moje inovace, pak je to domáčklý úplně totálně xD
*****
pak to dám do rámu.. jakože do toho jak to jezdí :D otočím to diodama nahoru, páč se to pak jinak slije či co.. hovno, tomu nevěřim.. ale zkoušet to nebudu xDD připlesknu na to to víko, zacvaknu tam ty dva pičusy po stranách a ještě navíc zašroubuju taký kolečko vadný.. ok.. a stisknu knoflík, jakoby zvonek a ono se to spustí dolů a pás si to odveze do pece.. projede to celou fabrikou a vrátí se mi to zpátky.. nevím za jak dlouho, ale stihnu mezitím osadit účkama plato a ještě někdy z půlky senzory.. ale to jen někdy, když se rám někde fláká.. jj.. pak až to přijede, dodělám celý plato, protože je to kurva horký jak to přijede.. ono se to totiž peče.. no.. tak pak to vyndám, domačkám to ještě jednou z obou stran a šup s tím po mega giga lupu.. musím se podívat, jestli mi ty nožičky od senzorů dělají takový sopky.. nesmí to být zalitý, nebo neroztavený.. je to vlastně slitina cínu a stříbra (dělám chytrou, sem se dověděla minulej týden na školení ne :D) 
*****
no.. pak až se udělá kombinace (to jest dva secvaklý pytlíky, v jednou jsou diody (ty obarvený svině svinutý co tam nejdou dát :D) a v druhým tranzistory.. každá kombinace se zapisuje do posranýho papíru.. se tam napíše číslo bedny ze který jsem to vzala a pořadový písmenko abecedy.. ke konci šichty si musím jak debil abecedu přeříkávat, páč nevím co následuje třeba po M že jo :D nejsem ale jediná, tak to potěší :D a pak taky z tý kombinace si na papírek napsat rozměr T a D a k tomu patří číslo PT (tranzistor) a EMZ (dioda) to se dává k rozměru do kroužku.. ten papírek si nalepím na krabičku na ty senzory až si je tam nasypu..
*****
až se udělá kombinace (ty senzory vycházejí tak na osm, nebo devět platíček a pokaždý zbyde jeden druh těch senzorů, když pak má jinej rozměr, než ten z nový kombinace, dává se to do pytlíčku s lístečkem kde je napsáno co je to zač, z jaký kombinace a rozměr) no.. všechny platíčka z kombinace vezmu a rozřežuje na pásky na takový řezačce prostě.. pás co se točí a rádlo (připomíná mi to rádlo na řezání listových tyčinek xDD) a pás kterej to posouvá a ono to s děsným kraválem padá do bedny.. na tu bednu si nalepím ten lísteček abych to nezašantročila.. no.. pak ty pásky donesu ke stolku, kde je taková zkurvená zářivka, jsem z ní pokaždý slepá a ta příšerná zářivka nad lisem mi připadá jako sotva třicítka žárovka.. tam kontroluju, jestli to je dobře spájený, jestli nejsou nikde vidět nožičky senzorů.. jestli jsou malinkatý bulky od senzorů naproti sobě, směrem dovnitř toho účka a né jinak, jestli tam mám vážně dole diodu a nahoře tranzistor.. jestli to dosedá těsně na desku a není tam mezera větší jak 0,3 milimetru (na to je takový měřítko, ale nepoužívám to, protože to domačkávám a jsem holka šikovná xDD) a jestli ta nožička od senzoru není zlomená a je vážně v tý ďouře.. to je nejhorší, protože jsem slepá jak patrona a kolikrát mi to uniklo.. proto ten zjeb minule.. 
*****
no.. když takhle zkontroluju jeden pásek, nalámu ho do připravený krabice, kam jsem si už přelepila ten lísteček.. kterej se musí podepisovat, jsem zapomněla říct.. aby bylo vidět, kdo to dělal.. ok.. až udělám takhle krabici, zavřu víčko (dneska tam žádný nebylo u jedný bedny xDD) a seřadím to pod stůl podle abecedy a to tak, aby A bylo nahoře a B,C, D.. popřípadě J, K, L, M až pod tím.. bere se to podle abecedy tak se to musí vyndat a zasunout pod to no.. prostě na prdel.. a to je pak vše.. ta jedna ženská to potom bere a dává do krytů.. pak to projede automatickou linkou, která to zavíčkuje a je hotovo.. senzory to myček značky Bosh, který hlídají čistotu vody.. když senzor vidí, že je už moc zasviněná, vypustí jí a napustí novou.. ok.. a to je k mé práci vše xDD jsem tak ráda, že jsem to stihla všechno.. ty vole.. :D:D:D jdu dom ne.. a vychrlím to na mamku.. ta to asi nepobrala.. tak trochu chrupkala u bedny.. xDD mám dost.. tlemila jsem se dneska.. asi proto, abych tím přehlušila nasranost z překopaný šichtovnice.. ok.. tak končím s tímhle x)) už víte o mý práci všechno snad x)) jinak.. na den je platíček 22.. x)) a ty rámy se musí prát, páč jsou potom mastný.. no.. dneska jsem prala.. v takový pračce, bublá tam voda.. zasraná, špinavá.. a pak se to nechá prát půl hodiny, pak se to vyndá, vydrbe kartáčem a opláchne v druhý vodě, "čistý" a pak se do jebne do pece, kde se to vysuší.. tam je to taky několik minut a pak se to může znovu používat.. když je to hodně mastný, naleptává to ten cín všude, ale ne tam kde má xDD
*****
 co dál? moje rozpoložení je náhodou dobrý.. mám ze sebe vážně radost.. snad to nebudu srát po zbytek týdne.. toho se bojím.. ale ne.. bude to dobrý.. doufám.. na teplotní pauzu jsem šla jen jednou.. jinak ne.. abych stíhala.. nebylo mi zle, tak jsem dělala dál nu.. teplotní pauza se dělá, když je ve fabrice víc jak 27°C a dneska tam bylo asi 32°ale dalo se to.. noooo.. tak.. článek jsem napsala ne :D a jen jednu věc ještě a už to opakovat nebudu: to, co jsem říkala svýmu terapeutovi tady říkat nehodlám, jsou to ty samý věci, který píšu sem, tak to je zbytečný to psát znova ok? já to ani říkat nechci.. to k žádnýmu cvokaři pak chodit nemusím.. myslím, že mám taky právo na trochu toho soukromí :D ok.. to je k téhle věci vše x)) 
*****
a mé rozpoložení a pocity pro dnešní den? málem jsem začala ječet na šéfovou.. prostě jsem chtěla mít noční.. ale prostě néééé.. budu mít odpo.. na zabití.. ale tak co.. to přežiju.. ale sere mě to.. to je fakt.. snažím se to přejít.. snad mi to půjde.. dělám, nezastavuju se.. sluchátka v uších, debilní výraz.. neslušné myšlenky.. krvavé myšlenky, sadistické myšlenky.. tak.. a mizím.. půjdu se ošplouchnout, risknu sprchu, uvidím, jestli mi to projde.. a taky si povzdechnu nad mou povídkou, ale co nadělám.. tak papa :-*

nasranost

20. července 2010 v 12:00 | Evil Deed |  >Má duše
tak ona mi včera uctivě zavolá šéfová, kolem dvou odpoledne a zeptá se mě, jestli mě neprobudila.. JASNĚ ŽE MĚ PROBUDILA!! šla jsem spát asi něco málo před desátou, jelikož jsem to dřív fakt nemohla zaspat.. z práce jsem si hezky zašla do večerky a marně jsem se pokoušela sehnat kredit.. tak jsem nasraná šla na poštu a tam mi ho teda uctivě dali.. ok.. dobiju kredit.. dřepnu na nějakej šutr a zavolám cvokařovi.. domluvím se s ní na tenhle čtvrtek na osmou ráno a v pohodě..
*****
byl to prochrápanej den.. mohla jsem si to dovolit po noční, ne? tak jsem natěšeně šla ven.. první otázka byla: "proč nespíš?" odpověď byla, protože nemůžu už usnout.. bylo mi krásně.. ale pak jsem zase začala zívat tak jsem se opět odebrala na spinkání.. ok.. chtěla jsem jít zase na desátou večer do práce.. tam si osazovat ty miniaturní účka co se nemusí lisovat a mít klid a debilní úsměv na xichtě.. ale vono hovno.. mazej na aqu parchante zasranej.. ty a navíc na odpo.. hmmm.. 
*****
myslím ale, že ten matroš jim přijde možná už dneska.. nejpozději zítra.. a možná jdu na odpo jen dnes.. teda.. doufám.. protože na šichtovnici mi prostě stojí noční.. ty vole.. se poseru.. jako dneska je úterý.. to jde.. pak je středa.. to by taky šlo.. jako odpo.. ale v ten čtvrtek čeče vážně ne.. to mám už na beton domluvenou terapii a vážně to už nechci odkládat.. už je to docela akutní.. vole!! uvidím no.. kdyžtak při nejhorším bych prostě musela vstát ráno v šest, ve čtvrt na osm jet do Ag, v devět na terapii a od desíti do jedný spinkat u babi a pak ve čtvrt na dvě jet domů.. a ve dvě do práce.. no ty krááávooo..
*****
to je v prdeli tohlecto.. tu bílou malinkou verlybu z toho sudu, co mám v prvním FB akvárku mi nikdo nechce dostat ven.. achjo.. bude tam tak do zítra.. a pak zmizííííí.. ty vole.. pomozte jí někdooooo.. ona se z toho sudu sama nedostane :( ok.. co dál.. povídka.. no.. dostala jsem ze sebe všechno.. ale nikdo si to nepřečetl.. a pokud ano, nikdo se k tomu nevyjádřil.. takže inspirace na pokráčko je nulová.. ale to je jedno.. vidím to zase tak na měsíční pauzu, než ze sebe zase něco dostanu.. 
*****
nooo.. a dál? konečně se převleču, nažeru, vyčistím tesáky, namaluju obličej na xicht a můžeme čekat na strejdu Pepíka, až přijede pro to maso.. hm.. ok.. ale jestli mu to bude trvat, tak potěš Gerard teda.. ale teta řekla, že kdyby mu to fakt dlouho trvalo, tak by mě hodil do práce.. no.. nic jinýho mu nezbyde.. za deset minut tam fakt "nedojdu".. no.. a to by bylo pro dnešek vše.. teda.. pro dnešek jakože pro tenhle úsek den.. možná napíšu večer, až přijdu z práce.. myslím, že napíšu, ale neslibuju.. nevím, co mě zase chytne x)) ale ono to je jedno.. stejně je to takovej můj vymaštěnej deník a ten nikdo číst nemusí :D