když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Srpen 2010

konec v EMZ

31. srpna 2010 v 23:10 | Evil Deed |  >Má duše
****EMZ
poslední pohled na fabriku..
*****
myslela jsem, že to nemůže být horší, jako včera.. opak se stal pravdou.. myslela jsem, že se zblázním.. ráno jsem začala řvát.. ale i tak jsem se namalovala.. debil úplně.. ale prostě jsem si to ani neuvědomila.. nechtělo se mi vstávat.. zase jsem budík šoupla o deset minut dopředu.. ale pak jsem si to rozmyslela a šoupla to jen o pět.. mám to vypočítaný a pak nestíhám no.. ok.. zvednu se.. a málem mi praskla hlava.. "nemáš řvát blbečku.." pomyslela jsem si a dodala jsem (v duchu), že mám s hysterákama vybráno..
*****
na snídani jsem neměla chuť, ale věděla jsem, že dostanu hlad už cca v devět hodin.. a do svačiny padnu.. nešlo ale jíst.. nešlo to.. bylo mi vážně špatně.. "dneska tam jdu naposledy.. úplně naposledy.." zmocnil se mě pláč.. nemohla jsem.. do fabriky jsem skoro doběhla.. ale přitom jsem měla čas.. zvonek mě nechtěl pustit.. a jedna ženská mě poučovala, jak se zvoní, aby mi otevřeli.. slyšela jsem to tolikrát.. tak jsem se na ní otočila a řekla jsem: "mě je to jedno, stejně sem jdu dneska naposledy.." a usmála jsem se.. jakože fakt usmála.. 
*****
v pohodě dojdu do žracího koutku.. převleču si tričko.. a hned zase nějaká ženská: "ty nemáš svojí skříňku v šatně, že se převlíkáš tady?" "ne a nechci.." "a proč?" "protože jsem tu naposledy.." kurva.. řvalo mi to v hlavě.. NAPOSLEDY.. a ještě jsem to musela říkat nahlas.. z donucení.. aaaaaa.. bylo mi jakž takž v pohodě.. ale udeřila sedmá hodina.. a sesypalo se to na mě příchodem šéfový, že mám jít za ředitelkou.. ok.. jdu tam hned.. jdu přes celou dílnu a pak po chodbě směr kancl.. popadl mě hysterák.. nemohla jsem to zastavit.. "no tak budu u ředitelky uřvaná no" zaklepu.. a byla tam jen sekretářka.. a ta mi oznámila, že ředitelka přijde asi v devět.. ok.. jdu zpátky.. brečim jak želva.. jdu tam zpátky něco málo před čtvrt na devět.. v pohodě.. dala mi ještě nějaký papíry na podepsání.. nemohla jsem se ani podepsat.. čuměla jsem na to.. slzy na to kapaly.. děsný.. nepřečetla jsem ani slovo.. taky dobrý.. pak jdu zase makat.. jen si donesu papír zmuchlanej do pytle a letím..
*****
začnu osazovat.. nevidím na to přes slzy.. kurva bylo mi tak na hovno.. čučela jsem kolem sebe.. "naposledy" pak jsem vzala mobil a všechno v mém zorném poli jsem fotila.. na památku.. pohled z lisu číslo 8.. Jaruška se naklonila přes pás: "Jituš, co je ti?" "nic.." "nepovídej.." "dneska jsem tu NAPOSLEDY.." zafňukala jsem.. "jaktoooo?" "jdu do školy zítra.." "tak to jooooo.." ne.. nemohla jsem.. jen co se vrátila k práci jsem začala řvát naplno.. dělám.. nepřítomně dělám.. a fotím.. v hlavě mi to šrotovalo.. klepala jsem se, že jsem se senzorem nemohla trefit do účka.. prostě ne.. tak jsem si musela jít pro prášek, abych se přestala tak děsně klepat.. jdu pro něj.. pak za chvíli jdu na wc.. tam na sebe čumím do zrcadla.. bulím.. meju šmouhy pod očima.. stejně jsem do dvou minut vypadala stejně.. 
*****
den šílenej.. a navíc to hrozně utíkalo.. hned byla svačina.. a pak rozhovor o mém odchodu.. jakože jestli fakt odcházím.. a tak dále.. uuuuuhhhhggggffffffff x'(( "a kdy končíš?" "za čtyři hodiny a dvacet minut" "dneska?!" "hahah.. ehm.. jo.." pak jsem si dodala.. "poslední kafe v EMZ" jakože z toho čehosi z čeho si čepujeme (oni si čepujou) vařící vodu.. má to i ledovou vodu.. ředila jsem si to.. odkoukala jsem to od jedný ženský.. jelikož vařící kafe nedokážu vypít za necelou půl hodinu a ještě při tom jíst.. po kafi jsem hrnek umyla a šoupla ho místo do prosklený skříňky na hrnečky do pytle.. další divnej pohled od někoho..
*****
snědla jsem všechno.. ale bylo mi zle.. pak jdu s nevolností makat.. to už mi to vůbec nešlo.. pořád jsem brečela.. už v jednom kuse.. ale dělala jsem to dobře.. téměř bez chyb.. až na pár zalomených senzorů.. to nejde, když se klepete jak ratlík v mrazáku.. odbyla jedna hodina odpoledne.. a zbývaly mi čtyři platíčka.. "to musím stihnout.." .."kurva POSLEDNÍ HODINA!!!" "..do prdele to je děsnýýýýýý!!!!" slzy padaly.. měla jsem úplně mokrej xicht.. až jsem si i všimla, že jsem tu myšlenku řekla nahlas.. "jaká hodina?" ozvalo se z druhý strany lisu.. "moje poslední hodina.. *ticho* ..tady to je moje poslední hodina.. a já.. já.. *bééééhééééhéééééééé*" a už to jelo.. to jsem si i sluchátka vyndala.. za prvé to bylo vybitý a za druhé se to nedalo.. nemohla jsem.. 
*****
pak nějaký řeči o tom, že se sem přeci můžu vrátit.. a tak.. viděla, jak brečím.. "a to se ti tady tak líbilo?" kývla jsem.. "moc.." úsměv ke mě přišel z druhý strany.. podívala jsem se jí do očí.. hned mi z těch mých vyteklo asi deset kapek.. "KURVA!!" ne.. fakt to bylo hardcore.. ani nevím, kdo to zrovna byl.. pak přišla osazovat Hanka.. ta, co mě jebala ze začátku.. a ta, co mě všechno naučila.. výborná učitelka.. osobně jí říkám miss Aqa.. netušila jsem, co dělat.. došla jsem si pro další prášek.. měla jsem v sobě už dva.. ale nedalo se to.. to klepání.. házelo to se mnou.. 
*****
pak jsem slyšela pro mě známou větu od ní: "tak Jituš, poslední platíčko a konec, ju?" vzlykla jsem.. "totální konec.." další slzy.. proud.. protržená hráz.. "kurváááááá" vysmrkala jsem se.. ne.. už mi bylo na chcípnutí.. stihla jsem ale všechno.. jen už se chystalo na zítra a já ještě dělala.. bylo mi to jedno.. nějak to kolem mě jakoby utichlo.. ve svým světě jsem byla.. konec.. totální konec.. docvakala jsem poslední.. hodila ho do rámu.. zadívala jsem se na ten rám.. a pak jsem ho pustila.. dívala jsem se, jak odjíždí.. a uvědomila jsem si, že tohle uvidím na minimálně dva roky naposledy.. ano.. následovaly další slzy.. říkám.. řvala jsem v jednomu kuse.. s malýma přestávkama.. 
******
pak takovej fofr.. zametalo se.. já ještě udělala dvě platíčka.. vyfoukám stůl jen pusou, protože se mi nechtělo pro tu pistolku foukací.. všechno bych tím shodila.. zametu bordel.. zadívám se na stůl.. ještě to celý vyfotím.. přikreju růžovýma bublinama (aby se do lisu neprášilo) a chci vzít koště.. ale jedna ženská to tam zrovna zametala.. ok.. vezmu si pití a frčím do koutku.. ještě se ohlídnu.. a honem pryč.. rychle si přezuju boty.. všechno nahážu do pytle.. pak jsem se ještě šla vysypat.. spíš vydýchat do ticha.. och hajzlíky a jaké to útočiště klidu!! zase na sebe čumím.. fakt humus.. utáhnu culíčky.. a pak se šoupu k píchačce.. už bylo 14:08 asi.. odpíchnu.. "naposledy" pípla jsem.. a už jsem běžela (doslova) do ředitelny.. odevzdat tu kartičku.. a pak, že se na mě budou těšit za dva roky.. "naschle" ještě jsem říkala pár svých dojmů.. a nechala jí tam trochu soli z mých očí, ale tak co.. stejně viděla, jak bulím.. 
*****
a pak ven.. honem pryč.. řvu.. bulím.. hysterčím.. ale venku už to šlo nahlas.. hrozně nahlas jsem brečela.. uřvaná jsem se stavila u holiče.. prý má plno.. tak až zítra.. odpoledne.. ok.. jen prohodíme pár slov.. že jdu zítra do školy a dneska jsem skončila v práci.. a mizela jsem.. a znova jsem řvala.. až domů.. kurva fix.. doma se vybulím pořádně.. mamka nechápala.. srala jsem na to.. od Jarušky mám číslo, že si budeme psát.. a že jí budu chodit navštěvovat :) do práce, samozřejmě.. jestli to unesu.. tak ok.. a dál.. a dál.. nic.. kurva dneska už nic.. za dnešek jsem probrečela snad dvacet hodin, tak odcházím do vany.. zítra jedu do školy.. tak pa :-*
******
a to jsem zapomněla.. po hysteráku následovalo skládání dříví.. Jita skládala.. a dobře skládala.. hodně skládala.. a řvala u toho.. taky dobrá terapie.. x)) a už vážně mizím.. pa..

All Those Words

30. srpna 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Nezařazené songy
*****
projíždím všechny MOM %)

dneska těžký.. zítra těžší..

30. srpna 2010 v 22:00 | Evil Deed |  >Má duše
*****
(není mi dobře, tak jsem sem dala můj momentálně nejoblíbenější obrázek)
no já mám dost vám povím.. od rána mi bylo duševně na nic.. důvod jediný: EMZ.. asi víte, že zítra je poslední den, co tam budu.. a  pak tradá do školy.. už včera jsem měla blbej pocit.. ale jen takový chvění.. ale dneska.. chtělo se mi spinkat.. jako obvykle.. tak jsem to nějak nevnímala.. ale udeřila osmá hodina a já se trochu probrala a začala si konečně za den uvědomovat, že se kolem mě taky něco děje.. dostala jsem pokyn od šéfový, abych se stavila u ředitelky.. to už ve mě cuklo.. ok..  pohodě.. dodělám platíčko a šoupu se do ředitelny.. první vlna uvědomění skutečnosti.. 
*****
dolezu tam.. a od sekretářky zjístím, že tam ještě není.. prý mám přijít v půl devátý.. ok.. přijdu něco po půl devátý.. udělám platíčko.. a jdu tam.. oujéééé.. už to na mě šlo.. vzlykla jsem si.. skoro tam doběhnu.. zaklepu.. a už tam byla.. zalezu dovnitř.. a hned mi je podán papír.. pod tím papírem další papír.. s titulkem: "dohoda o ukončení pracovního poměru" rána číslo dva.. uvědomění dokonáno: zítra tam jsem NAPOSLEDY!! to se ve mě všechno hnusně přetočilo a šla na mě ukrutná závrať.. držím se stolu.. vypisuju ty papíry.. rychle to vypíšu.. ani jsem nenapsala nic špatně.. žádnej škrtanec.. nějak jsem byla mimo, že jsem na to ani v hlavě neměla čas.. 
*****
vypíšu to.. a najednou jsem se začala klepat jako osika.. slzy se mi nahrnuly do očí.. honem ještě podpis.. to už jsem na to neviděla.. a modlila jsem se, abych se přes ty slzy trefila na řádek a abych na ten papír nepustila nějakou černou kaňku.. konečně to podškrtnu.. a pak jen kdesi zaslechnu: "tak.. a to je všechno.." a slyšela jsem v těch slovech úsměv.. podívala jsem se rychle, odkud ten hlas přichází.. ředitelka.. přímo přede mnou.. prohlížela si mě.. rychle jsem se jí podívala do očí a vypravila ze sebe kyselej úsměv.. spíš to byl asi jen ošklivej škleb, jako by mě chytla křeč..
*****
pak slyším větu: "a zítra jen odevzdáte píchačku a bude to všechno, ju?" podle toho "ju" se mi do hlavy zaryla jako někdo mě podobnej, jelikož to slovo taky pořád používám.. tak jsem se ještě na ní podívala, ale to už jsem ani ten škleb nedokázala.. koutky cukly, ale spíš směrem dolů.. jen jsem kývla a pípla přiškrcený: "naschle" a už jsem utíkala (doslova) na dílnu.. měla jsem pocit, že kdybych tam zůstala ještě o pár vteřin dýl, tu dohodu bych zrušila.. 
*****
muchlala jsem ten papír.. jebla jsem s ním hned do pytle a šla na hajzl.. bylo mi fakt blbě.. tam na sebe čumím do zrcadla a pod tím světlem vidím svoje rudý oči.. fakt super.. pak dřepnu k lisu a jen co jsem začala dělat, jsem se rozhlížela po stole.. a to se konečně dostavil pan hysterák.. no kurva.. ale jakej.. zase jsem se zvedla a běžela jsem do koutku do pytle a hrabala jsem prášky.. nějaký zbytky.. sežeru půlku toho malýho zmrda, abych se trochu zklidnila, zapiju to, vydýchám se a jdu zase zpátky.. pak jsem za chvíli cítila, že se trochu zklidňuju.. 
*****
málem jsem si v té mimóznosti nevšimla, že už je půl jedenáctý a probral mě fakt, že jsou už skoro všichni na svačině.. to jsem se už loudala.. a vpadla jsem do závory a ani mě nenapadlo, že bych měla nejdřív zmáčknout čudl, aby se otevřela.. psychopaticky jsem se zařehtala, až se ženský u zadního vchodu otočily.. no co.. mě je to už jedno.. 
*****
rychle si vyndám pytel a dám ho na jeden konec lavičky (kurva když to čtu, vyznělo to dost blbě).. moje místo.. hodně lidí.. dvě lavičky.. kdybych si ho tam nepoložila, nesedla bych si.. logický.. konečně tam byla Jaruška.. měla celej minulej tejden noční, tak proto jsme se neviděly.. její tradiční otázka: "copak ti je? jsi nějaká smutná.." "no.. *polknutej vzlyk* zítra tu jsem naposledy.. už jsem podepsala papíry.." vyvalila oči.. "jakto? ty odcházíš?" "no.. jdu do školy.." "ahááá.. tak to jooo * úsměv*" taky jsem se pousmála.. ale vážně jsem se chtěla poddat hysteráku.. "docela mě to se...štve, že odtud musím odejít, ale já bych obojí nezvládala.." "to chápu.." a prostě jsme se bavily v pohodě.. a bylo mi trochu líp.. bude mi chybět.. vážně moc.. ale bydlí hned přes silnici, tak je to dobrý..
*****
čuměla jsem doblba.. chlastala jsem kafe.. jedla jsem.. ale bylo mi špatně.. ale takhle by mi bylo ještě hůř.. ani nevím, co jsem měla.. chleba.. s něčím.. pak vezmu do huby žvejkačku, umeju hrnek a jdu makat.. dřepnu za lis a.. začnu nehorázně řvát.. fakt příšerně.. když mě chytl rapl, tak jsem bulela tak, že si toho nikdo nevšiml.. ale dneska.. všichni se po mě otáčeli.. ani nevím, jestli mi něco říkali.. nikdo za mnou ale nepřišel.. jen se dívali.. a pokud něco říkali, přes sluchátka jsem to neslyšela.. 
*****
přes debilní náladu mi zbyly čtyři platíčka.. rám mi zase ujížděl.. nadávala jsem.. ale snad jen pro to, abych trochu zahnala smutek.. ještě jsem si na památku udělala pár foteček, co vidím kolem sebe, když jsem za lisem číslo 8 a pousmála jsem se nad tím.. ještě jsem se na ty fotky nedívala.. je to mobilem, tak žádná sláva.. pak po šichtě jsem si odpíchla.. a řekla jsem si: "tak.. a ještě dvakrát a konec.." zase to se mnou zaklepalo.. při uklízení jsem se málem zabila o koště.. no ty vole.. asi deset minut před druhou jsem stepovala u místa.. koukala jsem se na lis z boku.. koukala jsem se na pás.. na světlo.. zhluboka jsem čuchala ten smrad tam.. elektřina.. dřevo.. kov.. roztavený stříbro a cín.. 
*****
pak nějak šly všichni pryč.. já tam pořád stála.. a přemílala si můj první fucking den.. zachechtala jsem se, jakej jsem byla lempl.. a ani jsem neměla čas myslet na jistého prolhaného lakomce.. tohle je podstatně horší.. tu fabriku mám radši jak jeho.. pak mi hlavou prolítlo loučení se základkou a napadlo mě malé srovnání.. základku jsem nenáviděla kvůli spolužákům, co mě jebali devět let.. chtěla jsem bejt už pryč.. ale přišel poslední den a já se naposledy rozhlížela jako žák po škole.. hysterák jak kráva.. smutek.. lítost.. ale ne proto, že bych opustila ty lidi kolem.. brečela jsem kvůli tomu, že opouštím to prostředí.. s EMZ to je opak.. budou mi chybět hlavně ti lidi.. prostředí ale taky.. všechno mi tam bude chybět.. i ten zkurvenej rám co musím na pásu chytat jako malýho fakana za flígr, aby nikam neutíkal.. 
*****
po šichtě jsem se musela vzchopit.. podívala jsem se do zrcadla.. utřu šmouhy pod očima.. obtáhnu linku a mažu ven.. tam jsem se ohlídla na fabriku.. usmála jsem se a utíkala směr domů.. ještě jsem se stavila v Ri-Vaji.. chtěla jsem se s tím vším mamce hned vylít.. doběhnu tam.. a zjistím, že tam už není.. já dělám do 14:00, ona do 14:30.. nemá to cenu.. proč tam vůbec chodím, když už ve 14:10 je pryč.. šla jsem zase zpátky a pokračovala jsem v cestě.. 
*****
doma jsem byla na otočku.. obtáhnu ještě oči.. nechám doma deštník, vyndám ten papír zkurvenej a letím na autobus.. po cestě už začalo poprchávat.. v Těchlovicích chcalo jax vině.. v Ag přestávalo, když jsem vylezla.. ale přeci jen ještě pršelo.. hned jsem šla na polikliniku na psychárnu.. ty léky jsem dneska potřebovala.. tak tam bylo asi sedm lidí.. takže dost hustý.. a už měli skluz.. normálka.. nechám špunty (sluchátko a šumítko) v uších a čumím doblba.. jak jinak.. a opět jsem se poddala pláči.. ale to už bylo šílený.. ale tam to je jedno.. tam je to taky samej pacoš a nějak to nevnímají.. 
*****
konečně jsem po tom nekonečným čekání přišla na řadu.. samozřejmě cca čtvrt hodiny po ordinační době.. musela jsem si předtím dát ledovou colu z automatu.. měla jsem žízeň.. zase mě bude bolet v krku.. nu což.. ta jedna mandle furt bolí, tak to je v pohodě.. ale co u cvokaře.. ptala se mě, jak je.. jako každýho blázna.. komentovala moje vlasy, že když jsem tam byla naposledy, trčelo mi to do všech stran a teď to mám dlouhý jak tejden před vejplatou.. pak komentovala mé hadry a zjebala mě, jak to, že jí neposlouchám a nepřišla jsem víc barevná.. udělala jsem obličej znuděnýho puberťáka, ale to mě brzy přešlo, když začala mluvit o tom, jestli se těším do školy.. "jo těším.. ale netěším se, že budu muset odejít z práce.." a už to jelo.. slzy.. nezastavitelnej proud.. o práškách jsem jí říkala, že nemám a nechci.. oukej.. ale že mi dá něco na uklidnění.. přesně tohle jsem jí chtěla říct.. napsala mi zase to samý.. na amok no.. je to malinký a silný.. 
*****
řekla jsem jí hned o festu.. že mě vyléčil.. ptala se mě, co to bylo.. a při slově "metal" se zašklebila jakoby do sebe cpala limetku.. pokrčila jsem rameny.. " mě to pomáhá a uklidňuje.. lepší jak tucet prášků.." "to je dobře, že ti to pomáhá.. mě by z toho švihlo.. *smích šílence*" ti cvokaři to taky nemaj v hlavě moc v pořádku.. ale to je dobře.. proto nám rozumí.. ještě jsem kecala a kecala.. o tý Planý a tak.. a hned mi navrhla, že co kdybychom se viděly v úterý.. koukala jsem na ní.. ona je v Ag jen pondělí.. říkala mi, že má na dva týdny úplně plno, tak jestli bych k ní nepřišla do Planý, až budu mít po škole.. super.. kývla jsem a zapsala si upomínku na příští úterý.. 
*****
snad do nemocnice trefím.. kurva je to prdel zakopaná a navíc mám hubu, abych se zeptala.. sere mě ta dezorientace.. ale musím sama.. abych neměla žádnou opěru.. to se pak víc snažím.. snad to bude ok.. a když ne, tak co.. domů se dostanu xDD nějak, ale dostanu.. no.. pak jsem šla do lékárny.. dala mi jen jednu krabičku.. měla jsem tušení, že mi napsala dvě krabičky.. a viděla jsem, jak na tom receptu škrtla tu dvojku, jakože dvě balení.. hm.. přitom tam měla tři krabičky ještě.. no ty krávo.. asi si myslí, že někde vařím nějaký dobrůtky z antidepresiv.. pff.. 
*****
srala jsem na to.. čapla jsem krabičku.. a utíkala jsem přes silnici do květinářství, kde dělá teta a Terezka.. teta tam nebyla.. tak jsem to všechno Terce vyklopila.. ukazovala mi fotky z festu.. mě se nepovedly, ale jí jo.. má lepší rozlišení a větší zoom.. to mi pak připomnělo, že jsem se měla nechat vyfotit na průkazku na autobus.. na fotce z druháku mě už nikdo nepozná :D kort na občance vole xDD noooo.. podívala jsem se na svoje rudý uřvaný oči a řekla jsem si, že dneska rozhodně nikam nejdu.. pokecám s Terkou, ještě mi řekla o nějaký akci, jestli bych nechtěla jet.. ještě nevím.. chtěla bych zase pryč z baráku, o tom není pochyb.. uvidím ještě.. 
*****
pak jsem letěla na bus.. chtěla jsem jet co nejdřív.. meztím začalo zase šíleně chcát.. už tak jsem byla mokrá.. tak jsem se domokřila.. schovám se pod kukaň naproti zastávce, ale srala jsem na to.. zrovna pršet přestávalo.. tak jsem šla k číslu.. sluchátka pořád v uších.. přijede ten samej řidič, se kterým jsem jela do Ag.. ok.. nastoupím.. a čekám.. a nikdo jinej už nenastoupil.. to je dobře.. měla jsem autobus sama pro sebe.. nikdo na mě necivěl.. jen řidič.. nelíbím se mu.. to má dobrý.. on mě taky ne xDD po cestě fotím mráčky.. byly krásný.. v Černobylu vystoupím s "naschle" u kostela a mažu rychle domů, div jsem se nepřerazila na těch mokrých kostkách.. 
*****
doma jsem se naobědvala.. mamka na mě divně čučela.. ok.. asi věděla, co se děje.. pak jsem si šla lehnout, nebyla jsem ničeho schopná.. kočičák za mnou přišel.. tak jsem si zapla kravál a usnula jsem s Jerrym v klíně.. pak jsem se otočila a chtěl ven.. pustím ho.. ale šel do kuchyně.. pustím ho do kuchyně.. a opět spím.. slyším, jak naši řežou dřevo motorovkou.. celou dobu.. řekla jsem si nejdřív, že jim pomůžu.. ale bylo mi tak zle, úzko, ospale a na hovno, že jsem byla ráda, že jsem se trefila do postele a neusnula někde na chodbě.. 
*****
pak jsem se probudila pomocí budíku v osm.. kravál hrál.. ale uprostřed spaní to hrát přestalo, probudilo mě to a já ten počák vypnula.. bez mýho kraválu se mi usíná hůř.. vážně ukolíbavky: Deathstars, Hypocrisy, Demonic Resurrection.. etc.. nejlepší momentálně ♥ nemůžu za to, prostě je mi dobře při tom poslechu, že bez problému usnu.. no.. a nyní tu skoro usínám znova.. půjdu do sprchy.. a zase zalezu do hajan.. jen si ustelu.. zítra mám těžkej den.. hodně těžkej.. au.. tak pa :-*

mám dost

29. srpna 2010 v 22:00 | Evil Deed |  >Má duše

*****
mám dost té nevděčnosti.. mám dost té samolibosti.. mám dost toho lakomství.. čím jsem si to zasloužila? něco jsem chtěla na oplátku po tom všem.. ale bylo se mnou vyjebáno.. už vím, co je ten dotyčnej zač.. sobec.. nic víc, než sobec a lhář.. jen mě zničil.. vycucl.. a zahodil.. jak ubohý to čin.. musím se smát té ubohosti.. proč já se snažila do posledního dechu? věděla jsem, jak to dopadne.. přesně takhle.. brát to jo.. ale dávat? rychle pryč!! ano ano.. nic víc za tím nebylo.. asi bych se přes to měla přenést.. nezasloužím si to.. 
*****
ok.. jen povzdech.. musela bych prohledat celou ČR, dokud bych dotyčného nenašla a osobně mu dala najevo, co si o tom všem myslím.. hahah.. idiocie.. no nic.. mám za sebou ochrápanou neděli.. a my samozřejmě dělali.. jak jinak.. nějací sousedi nás potěšili motorovkou.. tak sme vozili nějaký dřevo zase.. ale je to na zahradě.. neřezali sme to, jelikož začalo chcát.. tím padali veškerý plány na pracovní neděli.. děda idiot.. strýc cvok.. mamka se snaží být normální.. a já psychouš.. super.. bezvadná rodinka, vám povím.. 
*****
pořád žiju jen tím svým kraválem.. ráda bych tohle období měla co nejdýl.. to mi nijak neublíží.. jen mám krizi v mé hudební lásce.. ano.. říkala jsem vám o tom šumícím sluchátku a že nemůžu sehnat ty samý nový? nojo.. skutečné starosti xDD a pak taky něco vtipnýho.. ano.. strýc Pepa mi říkal, abych už s tím compem nejebala, ale už pár dní se mi tu po stole válí kousek počáku.. jakože střípek.. hele já s tím nejebala.. nemůžu za to, že se mi ulomil kousek rohu.. musela jsem tam skřípnout nějakej pičus a křuplo to.. a to jsem to už kurva lepila a je to zase ulomený :D 
*****
no nic.. myslím na nadcházející dva poslední dny v EMZ a je mi nějak divně.. bude to asi hodně těžký.. ale tak co.. za dva roky se tam snad vrátím.. achich.. no.. sranda.. a taky přemýšlím nad 1/9.. do školy trefím.. ale zpátky ne.. to je v kelu xDD chtěla bych pak s někým jít zpátky.. ale hned první den říct, že jsem dezorientovanej tupec, je vážně hodně nebezpečný po mých zkušenostech.. ale seru na to.. uvědomím si, že jsem trefila.. a dřepím doma.. kdybych nebyla schopná se dostat zpátky na autobusák, nedřepěla bych teď za compem :D takovýma myšlenkama se uklidňuju.. ono to je nejlepší, když cítím, že mě chytá amok.. hahah.. hlavně nešílet, když se ztratím.. je to stejně na nic x)) 
*****
vole ztratila jsem se v Jaroměři a taky se mi nic nestalo xDD zeptala jsem se.. domluvila jsem se polsko/anglicko/rukamanohama a do tý hospody jsem trefila xDD takže to nebude tak zlý.. a sice vzbuzuji divný pohledy, ale dokážu být milá.. a dokonce si i u pár rozhovorů s cizími lidmi odpustím "kurva.. no ty vole.. do piče.." možná.. jde mi to z tý huby samo.. jak by řekla ing. Tyllová: "ano.. takhle se vyjadřuje křehká dívka" :D 
*****
jediný mé starosti.. tak.. a nyní se odeberu do koupelny.. a pak do postele.. jsem nějak unavená.. ještě porochám galerii, jelikož jsem neroztřídila ty fotky z festu.. tak jdu na to.. snad to nebude dlouho trvat.. papa :-*


ospalá

28. srpna 2010 v 22:50 | Evil Deed |  >Má duše
dnešek.. fakt mazec.. dneska jsem usnula asi tak kolem jedný a vstávala jsem v půl pátý.. jely sme s mamkou (a babi nastoupila v Ag) do tý Plzně.. tam čučíme na autobusáku.. divnej pocit vidět zase Plzeň.. vybavují se mi zvláštní věci.. no.. myslela jsem, že se stavíme v Metalu.. a jak jinak, než že tam nešly.. nasralo mě to.. vrzala jsem nehtama po zdi, ale byla jsem zticha.. a busu jsem usnula.. kupodivu s kraválem v uších.. ale probudila mě Plzeň.. jezdila jsem tam tři roky že jo.. takže poznám zvuky, zatáčky, světla.. všechno, abych poznala, že sme na křižovatce, kde pokaždý naskočí červená.. ale je sobota, semafory nejdou.. a stejně jsem se probrala.. 
*****
mamka s babi mě rozebíraly.. měla jsem sice sluchátka, ale já to prostě vím.. jednoduše.. ty pohledy.. ano.. babi měla ze mě šok.. ty moje culíčky.. trochu brutální tričko a pentagram na krku.. hned se mě začala vyptávat, jaký to bylo.. pak tam nějakej kretén zepředu zachrchlal a babi mě zjebala, abych byla zticha, že chce (ten chrchlák) spát.. hm.. super.. na mě tam taky nikdo nebere ohledy.. ale zmlkla jsem.. vyspala jsem se trochu.. pak po příjezdu rychle do haly.. na kafe z automatu.. pořád se mi chtělo děsně spát.. 
*****
zjistíme zpáteční spoj a pak sme se nějak dostali na zastávku, kde jezdí autobus do Tesca.. a zjistíme, že nám ta kurva ujela před pěti minutama.. radost.. byla zima jako v morně.. nejdřív mi nebyla zima.. ale když stepujete na zastávce v neskutečným větru, začne být zima i kdyby ste nechtěli.. babi hned kecy, jak to, že mám jen mikinu (klučičí, silnou) když je taková zima.. eh? nojo.. babi.. ta se nezmění.. mamka mě hned pomlouvala, jak mi tam jeblo, že se to se mnou nedá vydržet.. tedy.. s mým kraválem.. a že se bojí i jít do mýho pokoje (kvůli DS na dveřích nejspíš xD).. a pak si neodpustila to svý: "já k ní jdu ne.. chci jí říct, aby ten kravál ztišila.. a vona spííííííí!!" :D:D nemůžu z tohohle :D 
*****
no.. pak konečně v Tescu do cukrárny.. dala jsem si štafetku.. ale byla moc sladká.. měla jsem ještě jednu.. ale ta je Gerard ví kde.. a kafe.. jelikož se mi děsně motala hlava (to je novinka) a byla jsem vážně jak nalitá.. a navíc se mi chtělo tak brutálně spát, že jsem usínala ve stoje.. to není metafora.. bohužel se mi to fakt stalo.. jako bych nebudila už tak dost pozornosti a zděšení, že.. ano.. tuhle frázi jsem si od mamky vyslechla.. přesně tohle :D:D prej se mám přestat motat, protože na mě už tak čumí blbě a navíc si myslí, že jsem nalitá nebo zfetovaná.. a že je nezajímá, že jsem jen ospalá.. hmm.. 
*****
chtěla jsem jít do toho Metalu se mrknout na to BA tričko.. ale né.. prej to je daleko.. a tak dále.. mohly sme to vzít při cestě domů, ale tak co.. to je moc složitý, když prej autobus staví přímo na CANu.. jaká to ironie, když sme šly z Tesca pěšky xDD ok.. co se dělo dál.. procházíme se už s košíkem.. čučíme.. Jita se v duchu vzteká, že se jí nic nelíbí.. že tu maj samý děsný hadry a klučičí gothickou sukni ne.. no.. tak jdeme někam mezi papíry.. jakože do oddělení papírnictví.. vyberu si tři malý sešity v tvrdý vazbě, pak vyberu gelovky.. a tím to haslo.. nic víc nepotřebuju.. a jestli jo, tak o tom nevím x)) 
*****
nakoupíme papání.. pak se jdeme najíst.. na grilovaný kuře.. pak zase nakupování.. Jita šla očumovat knížky.. narazila na HON na tři díly hned vedle sebe.. uchechtla jsem se: "a já mám doma i čtvrtej" další ironie: přečetla jsem pár stránek zatím.. pustím se do toho zítra.. doufala jsem, že ještě dneska, ale bylo toho hodně.. a momentálně se mi už klíží voči.. no.. co bylo dál.. schánění hadrů.. pak někam k botám.. líbili se mi dvoje boty (to je co říct, nenávidím nakupování a kort bot!) ale mojí velikost jako obvykle neměli.. a mamince byly botičky jako obvykle veliký :D takový krásný.. ale vypadala jsem v tom jak idiot.. nasraná jsem chtěla rychle pryč.. pak někam mezi šminky.. začalo hledání tužky na oči.. tu asi nemám.. ani nevím.. červený stíny neměli.. ale mám barvu na vlasy.. krásnej odstín.. červenofialovej.. modlím se, aby mi to nechytlo fialový.. v tý barvě jsem vypadala vážně jak kokot :D:D
*****
http://www.palette.cz/nase-produkty/permanent-natural-colors/permanent-natural-colors/odstiny-palette/cerna-a-fialova/780-vinove-cerveny/ nechám si vymýt starou barvu, aby to chytlo líp.. uvidím no.. sice to není přímo červená, ale i tahle je hezká..
*****
pak co dál.. papání nakoupit.. a pak frčet domů.. stejně mě jak mamka, tak babi neposlouchaly, když jsem začala mluvit.. tak jsem si ty sluchátka nechala v uších a hotovo.. jo.. sluchátka jsem sháněla vlastně.. jelikož moje sluchátka jsou zalisovaný a zašlápnutý.. levý šumí.. trochu, ale prostě šumí.. chtěla jsem nový.. prostě sluchátka ty malinký oroginální k Nokii 5310.. ani T-Mobile je neměl.. a to je to ta samá prodejna, odkud ten mobil mám.. prý nejsou.. buď mi nabídla moc veliký, nebo ty špuntíky.. ani jedny mi v uších nedrží.. drží mi jen tyhle kurva.. a já je chci :D ještě zkusím elektro v Ag.. x))
*****
nasraná jsem byla.. kvůli metal shopu a kvůli sluchátkách.. procházíme se.. a přepadlo mě spaní.. to jsem v sobě ještě neměla kafe vlastně.. no.. a klimbám za chůze.. usínala jsem.. a jdu jdu.. mžourám.. vidím, jak na mě lidi blbě čumí.. to je ale normální, tak v pohodě, řekla jsem si.. mamka s babi něco říkaly, ale nevím co.. vážně.. spala jsem.. a pak najednou.. prásk.. taková rána, že mě to probralo.. narazila jsem do skleněný výlohy.. ale to vám byla pecka :D:D mám takovou malou bouli xDD vole bolí mě hlava xDD byla jsem probuzená, ale šla jsem do kolen.. nějakej chlap se mi děsně smál, ale tak co xDD 
*****
držím si hlavu a jdeme dál.. pak se mi zase zachtělo spát.. poliju se studenou vodou.. nic.. dřepnu na lavičku.. mamka s babi se procházely.. a já zase klimbala.. v sedě už.. pak do mě něco strčí.. usnula jsem tam.. "ty vole zvedej se, tady na tebe blbě čumí, myslí si, že jsi vožralá, poď" a už mě táhly obě nahoru.. krásně se spinkalo na nepohodlný dřevěný lavičce.. vážně xDD pak konečně konec.. a čekaly sme na autobus na autobusák.. ujelo nám to před nosem.. takže hodinu čekání.. v pohodě.. už se mi nechtělo tak spát.. byla zima.. pak na autobusák.. jelo to pak asi za hodinu a půl.. poděl.. dáme kafe.. nějaký papání ještě.. a pak rozhovor.. dlouhej.. zase jsem chtěla něco říct, ale jako bych tam nebyla.. když se mě pak mamka po půl hodině zeptala, co jsem říkala, dala jsem si sluchátka zpátky do uší.. nemá to cenu..
*****
berou mě obě jako malýho parchanta.. děsný.. nikdy mě neberou vážně.. ty vole.. to vážně nasere.. když jsem se zmínila, že jsem na festu pila Kofolu s rumem a pivo, babi málem trefil šlak: "tys pila pivo a rum?!!!" a ten pohled.. všeříkající.. ty vole.. mamka se do toho vložila: "no.. už je plnoletá, tak co.." "no ale stejně..." a dál jsem to neposlouchala.. vážně milý tohle.. pak se nemám cítit o dva roky mladší, když mě mají pořád za pětiletýho fakana.. no.. pak domů.. cestu jsem prochrápala.. probudily mě kostky v Ag.. doma klid.. nevím co se dělo.. jsem moc mimo.. a jdu spinkat, mám toho vážně dost.. ani nevím, co píšu.. tak papa :-* 

Faith Divides Us Death Unites Us

28. srpna 2010 v 21:10 | Evil Deed |  >Nezařazené songy
*****
u tohohle nedýchám.. nekomentuji.. opět je na vině Pepa, kterej to v autě po cestě pouštěl z MOM.. ♥

no

27. srpna 2010 v 23:50 | Evil Deed |  >Má duše
nechci nic říkat.. jak můžete vidět, konečně jsem začala dělat na článcích o BA.. začneme videi.. a pak výkec.. asi v neděli.. možná dýl.. já nevím.. no.. tak o dnešku.. v práci pohoda.. šlo to.. pak velkej úklid.. načuchala jsem se lihu.. pak ještě rozlámaných desek.. ano, jsem feťák.. a pak mamka nadávala, že smrdím jako elektřina a vožrala.. hahah.. 
*****
bylo to rychlý dneska.. doma jsem padla mrtvá do postele.. pustila jsem kravál a spala jsem.. mamka zase narážky.. jako včera prostě.. ok.. jinak se nic nedělo.. zítra jedu do tý Plzně.. ale jedeme už v 5:32, tak musím vyfénovat vlásky a zaplout do pelechu, abych byla vyspalá.. to jsem zvědavá.. hned jsem si poručila zastávku v Metal shopu.. budu hledat nějaký kravinky.. ty jo.. proč tam vůbec jedeme? mám strach, že na mě chystaní zastávku ve špitále.. ne.. díky, nechci.. stejně by mě tam nedostali, ani párem volů :D ok.. pryč s takovýma myšlenkama.. jedeme nakupovat věci do školy a prostě šlus x)) 
*****
no.. moje myšlenky? zbytečný.. je to pořád to samý.. stejný rozpoložení.. ok.. tak mizím vysušit roští pa :-*

Brutal Assault - Demonic Resurrection

27. srpna 2010 v 22:10 | Evil Deed |  >Různé
*****
tuhle si moc dobře pamatuju :)
*****

*****
dostali mě.. škoda, že jsem levá na hledání a nějak mi dlouho trvá, než najdu písničky, který tam hráli.. ale stejně.. nemám slov.. jinak.. samostatnej výkec o BA bude později.. teď sem budu dávat písničky co se mi vážně líbili a přidám pár svých fotek oné kapely.. pokud budou použitelný :D no.. použitelný nejsou.. tak omluvte kvalitu.. byla jsem moc daleko.. zrovna na ně!! aaa.. 
*****
BA 113
*****
BA 120
*****
BA 119
*****
ještě je pár fotek v galerii.. psát k tomu nic nebudu.. hudba mluví sama za sebe.. jen.. první pocit, když se objevili na pódiu: "ty vole a kde maj kaskaněty?" :D a pak začali hrát.. a Jita nebyla schopna ani fotit.. 

Eagleheart

27. srpna 2010 v 21:00 | Evil Deed |  >Nezařazené songy
*****
naprosto úžasný %) hraje mi to doma.. v práci.. pořád dokola.. už nějakou tu chvíli.. úplně pokaždý, když to slyším, se začnu usmívat jak idiot.. nechápu, proč jsem to sem nedala dřív ♥

Jak se spravuje lakatoš

27. srpna 2010 v 18:00 | Evil Deed |  >Různé
tady první část.. nějak se to nechce na blogu zobrazit: http://www.youtube.com/watch?v=4fzR4n6o_UE&feature=related
*****
*****
strýc mi o tom povídal.. tak jsem to našla.. xDD och ano.. pán jest velice klidný a slušný xDD omfGee xDD

teď vůbec nevim, co mám říct... seru na to xD

26. srpna 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Má duše

*****
vypůjčila jsem si hlášku od Chuckieho.. co dal den? úmor.. vstávání se obešlo bez druhého budíku, jelikož jsem se probrala asi ve 4:10.. přemýšlela jsem, jestli mám rovnou vstát, ale chtělo se mi spinkat, tak jsem zavřela oči a.. budík.. ve 4:30.. připadalo mi, že to bylo pár sekund.. no.. ale vstala jsem hned, protože se mi comp stihl nažhavit už ve 4:35, takže to musel být fofr :D do práce jsem přišla hezky dřív.. zase po dlouhý době.. snažila jsem se jít co nejpomaleji.. ale neumím to.. myšlenky zase někde v Plzni (jo, jak to tu sobotu bude probíhat) takže mimóznost.. doběhla jsem nějaký ženský, takže mi otevřely.. to dělám dost často.. stane se málokdy, kdy si musím otevřít sama (zazvonit tak, aby mi odbzučeli - zvoním na všechny zvonky od spodu nahoru a ze shoda dolů xD) a někdy otevřou x)) 
*****
no dál.. dělám dělám.. jde mi to.. pak zase se jebal pás a rám.. zase shánění mechanika.. ty vole.. zavolala jsem a dělala jsem dál.. nechtělo se mi lítat po fabrice.. je to zbytečný.. pak o svačině zase ty pohledy.. nejvíc těch, od kterých jsem dál, kterým nejsem moc na očích.. kurva ať už přestanou čumět na tu hvězdu!! zabít.. no co.. hodím na ně ošklivý pohled, když se mi podívají do očí.. a už se na mě nepodívají :D na mě ne.. ale na tu nebohou hvězdičku jo.. achich.. 
*****
den utekl.. pak porada.. mimořádně krátká.. když říkala šichtovnici, mrazilo mě, když přišla k mýmu jménu: "nová Aqa, ranní: 'jmenuje pár ženských' a slečna 'moje příjmení' pouze pondělí, úterý a pak končí.." podívala se na mě.. kývla jsem.. mluvila dál.. zase jsem vypnula.. přišla na mě lítost.. mám před sebou ještě tři dny.. musím si to užít.. asi to bude těžký.. ale tak co.. musím to zvládnout.. co mi zbývá, když chci do školy.. 
*****
dál.. moje myšlenky.. jsou pořád stejný.. totálně stejný rozpoložení.. láska ve mě umírá.. už totálně.. asi to je dobře.. pro mě rozhodně.. no to je fuk.. ještě zítra do práce.. pak spánek.. v sobotu Plzeň, pak knížka.. neděle - knížka.. v pondělí nejvíc psycho poslední dny.. snad se v Plzni odreaguju.. potřebuju to jako sůl.. stejně tak, jako ty sešity v tvrdý vazbě.. oh.. debilní přirovnání, ale je to tak x)) obojí je nezbytnost momentálně x)) co jinak doma? nic.. dnes mě nabral strýc s mamkou v půli cesty.. jeli sme nakoupit a pak domů.. přemýšlím teď, jestli sme vzali tu Kofolu, ale myslím, že jo.. ale nemám tucha, kde je.. třeba je v autě.. na půdě není.. v lednici není.. tak nevím.. ach, to jsou starosti.. no.. musím myslet na kraviny, abych neměla čas si připouštět to vážný, kapište?
*****
doma jsem pomuchlala kočičáky.. Micinka už porodila.. ale nevíme kde.. až se to dozvíme, zase tu bude masakr.. achjo.. co se dá dělat.. pak Jerry, jak se mazlil.. Tlamička malá puntíkatá.. hahah.. já končím.. stejně to nikdo nečte xDD a mě to už dneska palice totálně nebere, tak adios :-*

jak?

25. srpna 2010 v 23:10 | Evil Deed |  >Má duše
*****
jak je? ale v pohodě.. snažím se.. cítím, že se měním.. k lepšímu.. ale jako vážně.. začneme o dnešku.. nechtělo se mi vstávat.. ale tak hrozně, že jsem musela ten budík šoupnout o deset minut.. pak automaticky vyletím, takže to vyjde na stejno, jestli vstávat deset minut o 4:30, nebo hned vyletět ve 4:40.. no to sice není změna k lepšímu, ale tak co :D nooo.. hned ráno zjistím, že bolest v krku trochu ustoupila.. napila jsem se aniž bych se celá poslintala, takže úspěch.. ještě to sice není ono, ale lepší x)) dál, jak jsem pajdala kvůli tý křeči, tak jsem se snažila ráno jít rychle a přestala jsem pajdat.. sice až těsně před fabrikou, ale taky ta křeč povolila.. lazar trochu vyléčen xDD
*****
jo a co je ještě při starým: o festu jsem doposud nenapsala ani řádek do samostatného článku.. hahah.. nemám čas ani náladu na čtení a budu něco psát? no nevím.. musí to počkat na sobotu večer nebo na neděli.. dřív to nezmáknu, ok? no co v práci.. stihla jsem to konečně všechno.. sice bych to měla stihnout do půl druhý, aby se od půl do dvou uklízelo a připravovalo na zítra.. dělala jsem skoro do 13:50 a stihla jsem si i vyfoukat lis a zamést :D já vím, jsem šikovná xDD sice jsem se hnala jax vině, ale kdyby mi to jedno plato zbylo, byla bych neskutečně nasraná.. snad to zítra taky stihnu x)) 
*****
pak co ještě.. po práci jsem šla domů.. a vidím, jak naši vyjíždějí od Ri-Vaje zrovna.. kurva se diví, že nemají hodiny nadělaný, když jezdí domů ve dvě i přes to, že mají pracovní dobu do půl třetí.. ano divná fabrika, kde se nadělává přestávka.. v EMZ máme deset minut kouřo a pak třicet minut svačinu a nenaděláváme ani vteřinu z toho x)) sice takhle máme za den počítáno 7.5 hodiny, ale na tom nesejde :) 
*****
s našima nakoupíme.. já jim v tom krámu připadala jako totální dement: můj zjev, moje chůze, moje žvejkání, moje xichty a moje mlácení palicí se sluchátkama v uších.. maminka mě několikrát napomínala, strýc se zdržoval poznámek, ale Jita to nepobírala a zajímala se o to, kde mají zašantročený Tofiny (Tofínek - dvě měkký kulatý oplatky spojený karamelem - mňaminkááá xDD) nakonec jsem je s pomocí mamky našla.. pak jsem hnedala Bounty v hořký čokoládě.. taky jsem jí za pomocí mamky našla xDD ok.. to bychom měli nákupy.. jedeme domů.. doma honem nahoru.. jen schodím pytel z ramena.. donesu nákup nahoru.. a jakože že se mám převlíct a jít zamíst průjezd, než se tam zajede autem.. ok.. zametu průjezd.. dědovo kecy jsem neslyšela.. přestala jsem to úplně vnímat.. zametu.. a pak že ještě sebrat spadaný jablíčka.. jj.. napsala jsem si to do mobilu, abych to nezapomněla (to já umím).. no.. všechno to udělám.. pak mažu do pokoje.. pak na oběd.. pak zase sem.. pak na večeři.. do sprchy.. a zase sem :D a dostala jsem hlad a už musím jít spát :D ty vole.. já jsem dement to snad není možný xDD čekám, až se mi vybije mobil, abych ho mohla dát nabít.. snad chcípne za chvíli.. vážně.. jdu.. tak papa :-*

ani nevím, co se dělo

24. srpna 2010 v 23:40 | Evil Deed |  >Má duše
vážně netuším, co se dneska všechno dělo.. nejspíš nic.. jen vím, že mě ráno vážně děsně bolelo v krku (nic novýho) a pak jsem si vzpomněla, že jsem se vzbudila s šílenou křečí v lýtku.. ale taková mě ještě snad nechytla.. zaječela jsem si.. no.. málem jsem si stříkla.. no.. a ráno jsem se nemohla postavit.. oblíkla jsem si kalhoty a švihla jsem sebou.. super začátek.. do práce jsem téměř celou cestu doskákala po jedný noze a dopajdala.. nejvíc vážně.. ty vole.. byla jsem ráda, že sedím.. fujtajksl.. to mám z toho, jak jsem včera hnala na ten bus.. nojo.. vyšla jsem ze cviku x)) 
*****
co dál.. v práci mi zase zbylo pár plat.. ale není to už nejhorší.. to půjde.. ale je mi to naprosto jedno.. hezky tak, jak stíhám.. ale rozhodně žádný loudání.. prostě nejrychleji.. ale aby mě nejeblo.. hezky sluchátka v uších.. jako vždy.. a v hlavě myšlenky na povídku.. na písničky.. na to, že předělám a promažu kartu (v mobilu).. doopravdy "závažné problémy" :D užívám si to, dokud můžu.. od září to bude samý učení a to už na to takovej čas mít nebudu x)) 
*****
pak taky myšlenky na to, co ještě do školy.. a že bych si to měla napsat.. ale seru na to.. pak budu hledat, kam že jsem to napsala.. nenene.. kdepak.. na to se moc dobře znám.. a než bych to všechno vypsala do mobilu, to by byly Vánoce.. ne díky x)) to přijde prostě.. takže myšlenky na sobotu (snad to vyjde ta jízda do Plzně) a na nic víc.. jo.. taky na to, že nemám čas a náladu na čtení.. poděl.. a mé rozjímání nad tím, jak je mamina na ty příšerky vysazená :D nechápu.. když už sme u příšerek, tak jak jsem si předělávala ten mobil, předělávala jsem i složky v pc.. jako s písničkama.. a dala jsem si konečně všechny DS písničky do jednoho pytlíku.. a pustila jsem to.. a usnu.. přijde mamka.. a já spím.. nevěděla jsem, že tam byla.. pak to přestalo hrát.. a za pár minut se pc vypnul.. prostě konec playlistu a pc na úspornej režim (a stejně s baterkou v píči) tak ticho.. to ticho mě probudilo :D
*****
měla jsem dost.. ještě vím, že jsem dneska muchlala kočičáky.. všichni tři přišli nahoru.. Míca taká koule :D a Čmeláček se mazlí.. Jerry měl hlad.. nojo.. zvěřinec.. pomazlila jsem se s nima.. a pak jsem si šla zase lehnout.. nebylo mi moc dobře.. tak jsem to nějak dospala.. byla jsem probuzena na papání.. jak mamka jen nakoukne, zakřičí a rychle zapadne na chodbu :D nedivila bych se, kdyby se před příchodem do mýho pokoje křižovala xDD 
*****
nooo.. co dál.. asi nic.. je hodně hodin.. vyfénuju vlásky.. chtěla jsem si udělat copánky.. ale není čas.. až v neděli.. dnes to vysuším a zapadnu.. tak mizím.. papa :-*

netuším, co říct

23. srpna 2010 v 23:40 | Evil Deed |  >Má duše
Nezkrotná

*****
budu se snažit co nejstručněji o dnešku.. v práci pohoda.. uteklo to.. zase tak hrozně rychle.. všichni se mě ptali, jak na tom jsem, jestli už dobrý a tak.. zlatíčka, vážně :-* jinak.. opět jsem to nestihla.. vůbec nechápu, jak jsem to mohla stíhat.. fakt ne.. rám se jebal.. udělal mi mosty na celým platu.. aaaaa.. nemohla jsem se dovolat mechanika.. pak přišel.. ale za dlouho.. to jsem měla pěknou hromádku platíček na spájení.. dvě byly zalitý.. ty první nu.. pak jsem to odmítala pájet.. zkurvenej rám!! pak přišel.. začal do toho rochat.. vzal mi ho.. třískal do toho šroubovákem a pak mi ho vrátil, abych ho zkusila.. pošlu platíčko.. a až přijelo, připadala jsem si jak malej parchant čumící na vánoční dárek.. otevřu to.. otočím to nehorázně horký plato a.. ani jeden most!! naprosto perfektně zapájený.. nechápu, co s tím udělal, ale je pašák, měla jsem radost :D pak to šlo jedna báseň..
*****
náladu mi sice ničila bolest v krku a na mandlích, ale jinak pohoda den.. pokecali sme si.. prima to bylo.. pak domů.. a pak honem na autobus.. jela jsem do Stříbra.. zkusila jsem, jestli tam už je cvokař, ale má stařecká paměť mi říkala něco o tom, že až příští týden se tam dostanu.. stejně jsem si cestu na ústav neodpustila a šla jsem se podívat.. stařecká paměť měla pravdu.. ještě týden.. pak tam cvokař bude.. a to tam půjdu jen proto, abych oznámila, že žádný prášky nechci.. jen něco na amok.. když mě prostě chytne záchvat.. a s tím mi nejlíp pomohl Lexaurin.. ale ještě ho mám.. beru ho jen ve vážně akutních případech.. 
*****
pak jsem na městě potkala mého nejlepšího kamaráda ze základky.. Páju.. super klučina.. jdu takhle po ulici.. jdu okolo květinářství, kde dělá teta a Terísek a čekám na přechodu.. a v tom na druhý straně vidím někoho povědomýho.. toho kluka jsem viděla naposledy v osmý třídě a pak jednou, když jsem byla v prváku!! koukám, koukám.. on taky kouká.. na druhý straně přechodu.. pořád červená.. sralo mě to.. poznala jsem ho podle specifickýho tiku v očích.. je to on.. hned mi bylo líp.. počkám na svý straně.. Pája (tak se jmenuje - Pavel) se usmíval.. objali sme se.. nevěřícně na sebe zírali.. pokecali, co a jak.. jen tak v rychlosti.. ty řeči o tom, že mě málem nepoznal a tak.. (a já málem nepoznala jeho, jen podle těch očí) no.. je skoro stejnej.. ale přeci jen.. je to od konce osmý třídy, co jsem ho viděla naposledy pořádně.. koukal na moje vlasy.. na ty culíčky :D nojo.. mé háro, které činilo víc jak půl metru jest kaput.. barva taky není moje.. tedy.. je, ale ještě tam mám zbytky barvy.. kdyby mě viděl před měsícem, tak by mě totálně nepoznal :D Pikachuuuuu :D:D (já za to nemůžu, mamka mi tak říkala, když jsem měla vlasy ala Sasuke xDD) byla to chvilka, ale bylo to příjemný.. neměla jsem dost času.. jinak bychom si pokecali víc.. zkurvená uspěchaná doba!! vyměnili sme si číslo, tak v pohodě :) snad někdy brnknu, až budu v Ag a pokecáme víc.. to byla taky věc, co ho zarazila.. že bydlím v Černobylu.. už přes čtyři roky.. fuj.. sama se tomu divím.. je to odporný a děsný..
*****
no dál.. pak jsem se stavila v knihkupectví konečně pro Nezkrotnou (Škola noci 4).. vážně nádhernej obal (foto nahoře) moje oblíbená "morbid" barva, jak říká mamka :D:D radost veliká.. vyšla už v tom týdnu, co jsem byla na festu.. tak jsem letěla, abych nezmeškala.. paní prodavačka už ví zdálky, co po ní budu chtít :D:D a řekla mi zvláštní zprávu.. že jim Nezkrotná přišla teprve včera, že poslali špatnej balíček, takže nepřišla 17/8 ale až včera/dneska.. dobrý ne? já věděla, proč do toho Ag v pátek nejezdit :D:D takže radost, že mám konečně další díl do sbírky.. přečetla jsem jen pár stránek.. ani první kapitolu jsem nedočetla do konce.. jsem moc unavená.. tak doufám, že se do toho pustím co nejdříve.. zajímavý čtení..
*****
tenhle díl vypadá jako brutální horor.. jen při čtení těch pár řádků z prvních stran mi běhal mráz po zádech.. miluju Školu noci.. vážně moc ♥ co dál.. nevím.. nějak jsem se zasnila.. pokaždý.. únik do jejich světa.. to je pak velice ošklivé probuzení.. achich.. co jsem jinak chtěla říct? nevím.. byla jsem ještě u tatínka se podívat.. ani nevím, jestli jsem mu řekla to, proč jsem tam přišla.. jakože aby mi přispíval na školu, když mi na hotelovku nepřispěl ani halíř.. máma to vážně sama neutáhne.. a já školu na dálku při práci taky neutáhnu.. proto jdu na denní studium.. no.. nějak to dám.. snad.. heheh.. no.. u táty.. pohoda.. pokecáme.. sourozenci spinkali.. teta spinkala.. příchod Jity je probral.. v pohodě.. taky naprosto v klidu pokecáme.. Maruška (sestra) mi ukázala akvárko s rybičkama.. mají nový.. neměli akvárko.. jediný akvárko v tom bytu jsem měla jen já a to mi bylo šest, když tam bylo naposledy.. a taky paví očka, jako jsem měla já x)) 
*****
dobrý blázni ty děcka.. asi po mě :D Jéňa zase koukal.. táta mě zpucoval, že mě nemůžou poznat, když tam přijdu jednou za měsíc a pokaždý mám vlasy jinak :D no.. culíčky ala Whip :D pak jsem se zakecala.. měla jsem žízeň, bylo mi nabídnuto pivo.. nějaká cizí značka.. nemohla jsem odmítnout.. bylo to ale dobrý.. ale silní jax vině (och já starý notorik :D).. nevypila jsem to ani celý, když jsem zjistila, že mi za sedm minut jede bus :D motala se mi ale šíša.. takže to dávalo hodně :D rozloučím se, letím na bus.. jsem už na zastávce.. a vidím, jak bus zavírá dveře.. rozběhla jsem se.. bus se rozjel.. viděl mě.. zastavil a s úsměvem otevřel :D nekecám, vážně :D byl to ten samej řidič, kterej mě dneska vezl do Ag, nu x)) zakroutil hlavou.. Jita si umřetá dřepla.. a pak doma.. rychle do pokoje.. napapat.. na zprávy.. nic jsem nevnímala.. Jerry přišel, čičinka malá.. asi ho nasralo, že jsem ho nechtěně nakopla, když jsem dneska na ten bus letěla.. já ho neviděla.. chudinka malá zrzavá.. tak jak se tvářil.. vyčítavě úplně.. pomuchlala jsem ho.. snad si ho udobřím x))
*****
a dál.. asi všechno.. jsem unavená (ano, to už jsem psala) a jdu spinkat.. tak papa :-*

asi budem zase bez proudu

22. srpna 2010 v 23:00 | Evil Deed |  >Má duše

*****
a proč? kdybyste viděli ty blesky.. jako takový zrcadlový.. mám ráda bouřku, ale neměla by jebat do elektřiny.. mamka mě nahnala do koupelny s tím, že ten proud vypnou a budu se sprchovat studenou vodou.. nenávidím studenou vodu.. šíleně.. umyla jsem si háro a rychle k pc.. abych stihla ještě něco napsat.. napsala jsem dneska konečně další díl ehmpovídky.. a hrozně mě těší jedna slečna, kterou neznám, ale píše mi krásný komentáře, děkuji :-* dalo mi to zabrat.. hlavně když se mi to smazalo s těma poznámkama.. takže jsem začínala jak se říká, na zelený louce.. v prdeli toto.. snad už to půjde.. ale říkám si.. proč na světě není někdo, jako Iss.. ach %)
*****
víkend utekl a já začínám být nervózní z toho, že vážně nemám nic do školy.. jako né, že bych neměla ani propisku, ale chci barevný gelovky a malý, silný sešity v tvrdý vazbě, což je pro mě nezbytnost.. a trhačku.. prostě obyčejný věci.. a pak vyprat pytel.. školní pytel.. je velikej, co mi mamka ušila.. a ten můj pytel (moje sexy kabelka xDD) je taky jako šunka a dostal na festu pěkně zabrat, ale nevím, do čeho bych si ty krámy narvala, tak to musí počkat ještě pár dní x)) aaaah.. dneska mě přepadla myšlenka, že si ráda odpočinu od EMZ.. ale.. zase mi to bude líto.. ach kurva, snad se tam v to úterý nerozbrečím! (samo, že příští úterý) 
*****
no a taky by mě zajímalo, jak to tam přežiju.. musím poděkovat mým zachráncům, co zabily tu kurvu píchací.. a šéfový za odvoz.. zůstaly mi dva džogance (na krku a přímo na páteři) který pořád bolí a svědí.. ty ostatní jsou jen malinký a vysušený už.. tak v pohodě.. sice jsem si jich napočítala čtyři, ale tak co.. je to jako kopřivka :D horečku nemám.. jen mě šíleně bolí hlava.. ale nevím z čeho.. asi z toho nekonečnýho kašlání.. ty vole.. se na to vyseru.. lazar :D 
*****
říkám si, že pak to nějak skulím, těch pár dní před školou.. ale až na to příde, budu dobře v prdeli :D to jsem celá já x)) co se dneska dělo? nic.. vůbec nic.. a jestli jo, nevím o tom.. jsem jen mamce říkala o mým stavu bez léků.. myslím, že měla docela radost.. ale pak se zděsila, jakože aby se vedlejší účinky neprojevily dýl.. ty jsou ošklivý no.. ale snad to nějak přežiju.. jo.. a řekněte mi někdo, ať už přestanu mlátit tou palicí.. mě už se ta hlava ani nemotá :D:D už vím, jak to vrtule dělá.. na to se dá zvyknout.. ale jak jsem sebou málem sekla :D ještě, že tam bylo tolik lidí a já kolem sebe měla prostor cca pět centimetrů :D
*****
to mi připomíná, že bych ráda napsala ten článek o festu.. no.. mám to v hlavě.. ale nemůžu se dokopat.. a mám dojem, že to budu odkládat na takovou dobu, že pak nenapíšu nic.. a to mě sere.. no.. ale snad vám to chybět nebude :D ok.. už padám.. zase melu.. a musím si palici vyfénovat.. a jít spinkat.. zase vstávat.. aaaaa.. na zabití.. ale těší mě, že naši taky budou vstávat.. už jim dovča skončila.. hahah.. och proč jsem tak hnusně škodolibá? :D
*****
tak mizím.. jdu si nějak užít poslední dny v EMZ a budu se snažit nemyslet na kraviny.. uvědomila jsem si, na co myslím.. pořád na ty zvláštní věci.. který jsou přitom naprosto obyčejný.. ale už to nejsou takový píčoviny, na jaký jsem myslela dejme tomu před dvěma měsíci.. zlepšila jsem se.. o hodně :) uvidíme, kam to bude spět :D ale ne.. na to myslet nebudu x)) pa :-*

Stabbing the Drama

22. srpna 2010 v 15:00 | Evil Deed |  >Nezařazené songy

věřili byste, že tuhle písničku mám asi třetí den na záložce a poslechla jsem si jí až teď? pokaždý mě někdo vyrušil s tím, jakože "vypni ten kravál" "dej to míň" a tak dále :D no nic.. jdeme stahovat :D nádherný vyhrávky a refrén %)

vůbec nic, jenom cvokhaus

22. srpna 2010 v 0:50 | Evil Deed |  >Má duše
*****
proč vůbec píšu.. abych ukojila touhu o vidění nového článku? nevím.. asi.. jinak si nedovedu objasnit důvod toho, proč tu ještě jsem a proč vůbec každý den píšu kraviny, co mi právě letí hlavou.. blbosti.. výplody choré mysli? vím, že když si to někdo přečte, nehádá mi víc, jak dvanáct let.. na styl psaní mi je dvanáct.. na skutečný zjev mi je šestnáct.. a můj skutečný věk je vedlejší.. nevím, jestli to je spíš k smíchu, nebo k pláči.. no.. nebudu nad tím přemýšlet.. už mám jasno.. pochechtávám se tu jak psychouš pod odérem svého fetu a co víc.. mimochodem, prášky nežeru od festu a je mi vážně dobře.. tedy doufám..
*****
buď jsem se totálně dočista zbláznila, nebo ty léky už nepotřebuju.. jedno z toho to bude.. ale to je taky věc, na kterou sráti hodlám.. jen abych tu nekecala o kravinách (jako bych kecala něco jinýho) jdeme k tomu, co se dnes dělo.. hlavní téma bych zasadila do dnešního brzkého rána.. oh velmi brzkého!! ještě se mi ani nepovedlo usnout.. večer a v noci.. jsem na pc.. pak zhasnu.. lehnu do postele, vrazím sluchátka.. projíždím své šukézní obrázky a totálně vypnu.. pak možná nějaký to spaní.. asi čtvrt hodiny po jedný.. nevím, kolik bylo, jen odhadem.. čumím do stropu.. chumlám se do deky.. vyhýbám se bodancům.. kašlu.. dusím se.. sípu.. hledám flašku s pitím, klasicky.. vstanu.. rozsvítím.. napiju se.. zase lehnu.. a pak to přišlo.. konečně jsem cítila nějakou tu únavu.. zívla jsem si.. otočila jsem se na bok a jakože se oddám sladkému snění.. když v tom...
*****
"HALOOOOOOOOOOO!!! IRKOOOOO!! IŘÍČKUUUUUUU!! POMOOOOOOOC!!" no to si snad dělá prdel!! dědek jeden zasranej začal řvát na chodbě ve čtvrt na dvě ráno v sobotu.. hahah.. ozval se můj ošklivý psychopatický smích.. a poslouchám, jak idiot řve.. a přidává volume.. ječí.. a ječí.. nějaký kecy o tom, že tamti lidi (detajl - v tom baráku je jen on, strýc, mamka a já) potřebou tohle a tamhleto a aby tam okamžitě Iříček přišel.. "slyšíš?? Irkooooo!!! kuuuuurva co se děje!? HALOOOOOOOOOOOOO!!!" čurááááááák.. kdybych měla u postele pětikilovou cihlu, jako ten pošahanej dědek, má jí na hlavě.. 
*****
mlčela jsem.. chvílema jsem dusila smích.. aby neslyšel, že jsem vzhůru.. celou dobu jsem nezamhouřila oči.. srala jsem na to a vzala si sluchátka.. ječel vážně příšerně.. pořád ví a víc nahlas.. pak začal mlátit holí do zábradlí.. třískat šíleně.. že to ani sluchátka a volume na max nepřehlušil.. vyndám sluchátka.. a slyším ten jekot.. ty vole.. to už mě bral amok.. zacpala jsem si uši.. a docela mě sralo, že naši toho kreténa nechaj řvát a nejdou mu vynadat.. nebo spali? já teda rozhodně ne.. pak jsem od vedle slyšela hlasy.. probrali se.. jenže to už ten idiot řval víc jak hodinu a já víc jak hodinu v amoku.. hahaháááááááááááá.. vole! 
*****
tak strýc vylezl na chodbu a začal na něj řvát.. pak se tam hádali.. dalších dvacet minut.. tak jsem si řekla, že se projdu.. neměla jsem co dělat, tak jsem se šla vysypat, umýt xicht, vyčistit zuby.. nepočítala jsem s tím, že bych ještě usnula.. a šla jsem za mamkou.. stejně mi i přes závěsy do okna svítilo světlo ze zahrady.. strýc se šel ven zchladit a zapálit si.. asi by ho zabil.. KÉŽ BY!! no.. prohodím pár slov s mamkou.. jdu zase zpátky.. byla mi zima.. zachumlala jsem se.. snad už naposledy.. a užívala si toho, jak dědek jen bulí jak malej parchant a jeho řvaní ustalo.. aaaaa.. ty vole.. tohle už je maximum.. nevím, co ještě idiot musí udělat aby ho poslal do cvokárny!! to ho dřív zabiju, než se bude něco dít.. 
*****
achich.. litovala jsem toho, že je víkend.. kurva.. chci do práce.. tam není to hovado.. no.. nemám slov na tohle.. hezky jsem si pustila kravál.. nevím prostě.. už toho mám plný koule.. a přes den u kafe strýc jak pošuk.. chechtal se.. a kecal věci typu: "a co kdybychom tenhle barák prodali.. já si vezmu půlku, ty si vezmeš půlku, koupíme dva malý byty, toho (dědu) strčíme do pečovateláku a po prdeli" ani jsem nepípla.. do píči opustíme 2+1.. byt, ve kterým jsem byla šťastná.. kde jsem to měla ráda.. mamka to tam měla ráda.. a prodáme tenhle zkurvenej barák a koupíme za to dva byty, který by byly určitě nepoužitelný? je vidět, co to je za dementa.. 
*****
mamka mu to vymlouvala, co to zase mele za sračky.. a už jsem viděla, jak se do sebe zase pustí.. a jak se pak kretén pustí i do mě.. a prostě klasika.. ale nějak se k tomu nedostali.. nebo o tom nevím.. nenávidím to tady.. nenávidím strýce.. nenávidím toho dědka.. tak šíleně.. kdyby bylo po mým, tak je sprovodím ze světa.. ano jsem sadistickej psychopat, ale kdo by v týhle situaci nebyl, že? ale po mým nebylo, není a nebude nikdy.. ale co nadělám.. hovno s přehazovačkou.. jsem zvědavá, kdy strýc naplní tu každodenní větu: "zítra zavolám doktorovi, aby s ním něco udělal".. táhne se to už pěkně dlouho.. a mezitím tu jenom šílíme.. super..
*****
já se k tomu nevyjadřuji.. jenom bych to schytala, jako obvykle.. fakt.. strýc nenávidí, když mám pravdu :D ale to je normální.. jinak co u mě novýho.. nic.. myšlenky.. úchylný a přeci zcela normální.. jsem taková utlumená.. nechci nic řešit.. nechci si povídat.. chci zpátky na fest.. proto poslouchám pořád ten bordel, abych z něj měla alespoň kousek.. nebýt tý hudby, tak nevím, jak by to se mnou vypadalo.. asi hodně blbě.. no.. co dál.. mamka se koupala (sebevrah) a strýc do toho bazénu taky vlezl.. potřeboval se schladit.. a voda byla.. no.. mokrá a studená.. dole byl bazén orosenej a to nejeví že by byla voda nějak teplá.. pff.. mamka se v něm prošla, namočila se, chytla jí křeč a vylezla.. strýc se potopil.. chodil dokola (neumí plavat) a mlel sračky.. a Jita čuměla a chránila mobil a sluchátka před cákancema..
*****
musela jsem si vzít šátek na krk.. aby mi slunko nesvítilo na ty bodance.. takže to bylo komický.. ale je mi to u prdele.. už je to ale dobrý.. jen to svědí.. ale ten bodanec jeden je přímo na páteři je to nateklý a bolí to.. pak ještě jeden bolavej.. a ty ostatní vyschly a jen svědí.. fuj.. včera to bylo ale k nevydržení.. nevěděla jsem, jak si mám lehnout.. no jinak..vidím, že už je neděle.. do hajzlu..pak zase ranní..a to bude poslední týden v práci.. kurva.. a nemám ještě žádný věci do školy.. to mám vážně radost, že se to bude shánět na poslední chvíli.. vážně velkou.. hahah.. ale taky na to jebu.. tohle se zvládnout dá.. je to píčovina.. a pak taky chci nový brejle.. ale musíme k očnímu do Planý.. ta píča očařka z Ag je kráva.. to víte.. chci zkošenější čočky, ale nechápe to.. zaujala mě ta reklama na tu kliniku, jak ty brejle dělají přímo v prodejně.. tam bych chtěla.. Focus to je ne? uvidím ještě.. 
*****
tak.. a už budu končit.. nevím, co melu.. ale melu si to stejně pro sebe a mě je to putna.. tak zítra.. nebo ještě dneska.. podle toho, jestli to stihnu napsat před půlnocí.. ach.. jsem to já netopejr.. už mizím.. pa :-*

náročný

20. srpna 2010 v 23:40 | Evil Deed |  >Má duše
Hypocrisy

*****
vypadalo to jako pohodovej den.. bylo mi už o hodně líp, jako včera, tak jsem měla radost.. horko mi ale bylo a střídalo to se šílenou zimou.. ale dalo se to zvládnout.. z ženskýma jsem hezky pokecala.. bylo to v pohodě.. ale pak.. dozvím se, že na mě a mou kolegyni padl vlký páteční úklid.. takže skončit o hodinu dříve a pustit se do pucování oddělení senzory.. ok.. dělám.. dělám.. řekla jsem si, že udělám tak tři platíčka ještě a jebu na to.. už jsem dělala jakoby poslední a najednou cítím na krku takový divný bodnutí.. jako by mi někdo hodil senzor za tričko.. ošiju se culíčkama (ano, skoro stejný jako má Whip na tý včerejší fotce, ale mám kratší vlasy, tak to vypadá komicky) a to už cítím bodání jax vině.. na krku dva bodance.. a cítím, jak mě to bodá i na zádech.. další dva bodance.. začala jsem ječet, že mám vosu pod trikem.. začala jsem se tam slíkat.. a s pomocí kolegyň ta kurva vylítla.. ale cestou dolů mě takhle pěkně pobodala.. čtyřikrát mě bodla.. vole!! to na krku začalo bolet, že jsem myslela, že se poseru.. a už jsem cítila, jak to otíká a jak mi je krásně špatňoučce..
*****
kolegyně, která mi pomohla z toho trička mi dala jedno tričko (měla jsem dvě, kvůli zimnici.. svoje tričko a na tom volný pracovní) bylo mi tak blbě, že jsem tam dřepěla na podlaze v podprsence a trochu jsem se dusila.. no.. právě je ten jeden štípanec na krku tři centimetry velikej a svědí.. ty ostatní pořád bolí a nemůžu ani otáčet hlavou.. kurva!! 
*****
bylo asi něco málo před půl druhou.. za pomocí dvou šéfový a kolegyně, co mě zachránila a tu kurvu rozmázla, jsem se domotala do žracího koutku.. šla na mě závrať.. klepala jsem se jak osika.. pořád se mě ptali, jestli nejsem alergická.. řekla jsem, že trochu.. že jim tu nepadnu do komatu ani se neudusím, i když jsem k tomu neměla daleko.. začaly říkat něco o špitále.. nene.. pohotovost ani vidět.. pff.. to zvládnu, řekla jsem si.. za chvíli mi na tom krku přistálo něco ledovýho.. jedna ženská mi ten krk chladila flaškou z lednice.. bolelo mě to.. ale nebyla jsem ničeho schopná.. pak jsem od šéfový dostala obklad a prášek na alergii.. říkala něco o Diazepamu, ale ten jsem zamítla a vymlouvala jsem se na prášky co beru.. oni nevědí v práci, že jsem na prášcích, takže kombinace Diazepamu s Mirtazapinem by asi nebyla dobrá.. sice léky od festu neberu, ale tak co.. Diazepam má jeden účinek: spánek.. brala jsem to, vím moc dobře o tom, jak mi ve škole padala hlava do knížek a jak mi lavice přišla jako ten nejpohodlnější polštář..
*****
jedna dobrá duše mi přinesla pití a mobil se sluchátkama, co jsem nechala u lisu a abych zavolala domů.. zavolám domů.. něco vyblekotám.. mamka v Ag.. řeknu jí to.. ok.. měla jsem jet do Ag v 14:50.. řekla jsem to v práci a ti mě zjebali, že tedy rozhodně nikam autobusem jezdit nebudu, že mám jít domů a lehnout si s obkladem.. ok.. na jízdu busem jsem vážně neměla sílu.. pak mě jeden hoš vzal do auta.. obě šéfový šly se mnou.. jely sme.. navigovala jsem, v jakým baráku bydlím a vyložili mě tam.. poděkovala jsem a vyřídila díky i kolegyni zachránkyni.. vím, jak se šéfová snažila zvonit na naše zvonky.. marně.. u nás nikdo neotvírá, i když to náhodou zazvoní.. prostě ne :D zamávala jsem Brutal klíčenkou, jakože si otevřu sama.. a už jsem se motala nahoru do pokoje.. tam jsem se nalila Kofolou, pustila pc, pustila kravál, zkontrolovala strýce, řekla jsem, co se mi stalo a hned, že si na to mám dát octan nebo cibuli, ale bylo mi divně.. šla jsem na hajzl a šavle se nekonala.. pak jsem si v koupelně opláchla xicht a padla do postele, kterou jsem zase neustlala.. dala jsem kravál víc a do pár minut jsem byla tuhá.. probudila mě až mamka ve čtyři, když přijela z Ag.. jo.. a před spánkem jsem si dala polívku.. a to bylo všechno.. mezitím mi to nateklo.. super.. ještě mi je zle.. ale už to není nejhorší.. 
*****
no a dál.. nebyla jsem ničeho schopná.. nažrala jsem se.. vypila kafe venku.. pomuchlala kočičáky.. prošla zahradu.. pak kolem mě proletěla moucha.. zaječela jsem a utíkala domů.. zase jsem zapla pc, nakrmím čudly, pustím kravál.. padnu na postel.. achich.. debilní den tohle.. snad to zítra bude lepší.. začíná to kurevsky svědit, tak je to na dobrý cestě.. zítra budu řvát, jak to budu drbat.. tak pa.. nějak nevím, o čem jsem chtěla psát původně.. asi o tom, jak jsem byla v Ag a jak zítra jedeme do Plzně kupovat věci do školy.. pojedeme do prdele.. vážně mám radost.. aaaa :-// tak mizím.. půjdu spinkat.. zase.. pa :-*

Synthetic Generation

20. srpna 2010 v 0:30 | Evil Deed |  >To nej
*****
bezkonkurenční.. aaaaa já to chcu stáhnout!! a nejde to :(