když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Červenec 2011

i s Tulítkem na zumbě :)

28. července 2011 v 22:30 | Evil Industries |  >Má duše
dneska.. to byl den.. ani jsem od něj tolik nečekala.. další protento.. den.. že jo.. nu.. tak jsem myslela, že pojedu do Stříbra, ale zase jsem do něj nejela.. strýc za mnou přišel do pokoje a řekl mi, že mám za něm zamknout.. nechápala jsem.. že až přijede ta sanitka, tak že mám za ním zamknout.. sem se ptala, co je.. prej mu je špatně.. tak pro něj přijede sanitka.. vypadal ale až moc čile.. chvíli jsem čuměla.. saniťák přijel.. naše sousedka v našem průjezdu.. čuměla jsem jak idiot.. nevěděla jsem, co tam mám dělat, tak jsem šla nahoru.. strýc seděl ve svym křesle v průjezdu a čučel doblba.. pak mi saniťák řekl, že "tátu mi musí odvést do nemocnice.." ale neřekl mi, co mu jako je.. než ho odvezli, tak mezitím běžel asi desetkrát nahoru a dolu a děsně dupal.. no.. to mu je teda děsně blbě, když ještě zvládne bezdůvodně lítat po baráku a přitom mě ještě votravovat x))
*****
nechápala jsem to jeho, že mám za ním zamknout.. "snad si vezmeš klíče, ne?" byly na stole v průjezdu.. a s nima i peněženka, doklady a mobil.. hm.. pak jsem byla tedy nahoře.. na to, že mu bylo "děsně špatně" a "skolaboval", byl moc čilej.. včera vychlastal určitě jako vždy litr vodky a k tomu dvě krabičky cigaret x)) ehm.. takový já nelituju.. a už vůbec o něj nemám strach.. včera se totiž mamce zase snažil omlouvat, tak to bude zase záchat uražený hrdosti.. klasika.. většinou ale jenom bleje a umírá na horečky.. x)) teď ale vyloženě chce, abychom ho litovali.. hm.. neví, co mu je.. ještě není doma.. ale mě je to jedno.. ani jsme nevěděly, do jaký nemocnice ho vezli.. obvolaly jsme s mamkou večer Lochotín, Bory i Privamed.. ok.. je v jedný z nich.. prej ale nepodají žádný informace.. no mě je to stejně jedno..
*****
šla jsem za mamkou.. asi kolem jedenáctý dvanáctý.. šla jsem jí to říct.. čučela.. taky mi říkala, že nevěří, že mu něco je.. tak jsem říkala o tom, že umírá na tu uraženou hrdost.. je to tak.. co jinýho.. nehodlám si z toho dělat hlavu.. a pak.. kecala jsem.. čučela jsem na mamku, jak šije mega míče.. jsou hustý.. taky chci takovej :D škoda, že stojí 1000 euro prej :D super no :D po šichtě jsme šly do krámu.. pro moje sušenky a bumbání.. potom se šlo dom.. daly jsme si oběd.. a potom za mnou přijel Tulítko.. už bylo asi něco po šestý.. zumba je od sedmi.. bylo to akorát.. chvíli jsme byli u nás.. převlíkli jsme se do tepláků, sbalili hodně vody, ručník a já svoje krámy a šlo se..
*****
přišlo hromada lidí.. zase plnej sál.. tam se sotva vejdeme a narážím do sebe :D Tulítko by poprví v životě.. samý ženský tam a viděly chlapa :D ťuťu byl středem pozornosti.. pozdravila jsem kámošku Verču a mamky kolegyni z práce.. a ona Tulítka zná.. byla v Klb s Pedrovo mamkou.. tak se tam necítil jako totálně cizinec :) jů to byla prča :D mamka a její strany zase :D "a jdeme dolevaaaa" :D mamka a Tulítko šli dopravaaaa xDD to by se jeden přerazil :D jak jsem popobíhala jak kretén, aby do mě Tulítko nenapálil :D a úplně alergicnej na Waka waka :D a mě se tak hrozná písnička začala líbit :D protože mi pak furt hučí v hlavě :D ještě teď xDD
*****

*****
no a furt dokola :D a máme na to tu svojí sestavu a ta se mi vážně hodně líbí :) tak jsem zvědavá, co bude příště.. a Tulítko se tam napsal taky :D jůůůů :) tak budeme zumbovat spoluuuuu :) nunu by tam prý stejně pustil nějakej metaaaal xDD jak jinak.. ale na ten byl to šlo taky tancovat :D chce to něco rytmičtějšího a je to :D
*****
no.. a teď nevim, co jsem chtěla psát.. protože jsme teď s Tulítkem nahávali svoje pazvuky :D v obálce přikládám klobásu :D prej :D ale ne.. žádnou nemám :D hej.. já budu končit.. jsme unavení.. jdeme si dát sprchu a jdeme hají x)) doma se už nic nedělo.. mamka se dovolala do nemnocnice.. no.. nepodávají informace.. ale prej si čte časopis.. no.. jasný.. nic mu není.. eh.. nu.. a já se jdu osprchovat a pak hají konečněěěě x)) tak papa :-*

zaspáno.. všechno úplně jinak

27. července 2011 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
včera jsem se musela přestěhovat z pokoje do obejváku (no spíš ve dvě ráno dneska).. protože mě tu zase cosi strašilo.. sralo mě to, tak jsem šla za mamkou.. jojo.. opět jsem jí vzbudila.. tak mi rozložila gauč v obýváku a já si tam natáhla deku s polštářem.. tak jsem se snažila usnout.. ale strýc nehorázně chrápal a z ulice na mě šlo světlo.. nešlo usnout.. tak jsem asi na chviličku usnula, ale pak jsem to vzdala.. když mamka vstávala.. v pět.. šla jsem si lehnout zpátky.. Damouš na mě čučel vražedně a pak trucoval, protože si ke mě šel hned lehnout a spal vedle mě.. tak jsem ho musela shodit na zem a nakonec si ještě odejdu.. x))
*****
tak jsem to nějak dospala v pokoji.. tam byl sice nějakej duš, ale tma a momentálně i ticho.. žádný světlo z ulice a žádný chrápání, chrochtání. kecání, tikání milionu hodin a budíků.. nic.. klid.. pak mě vzbudila mamka v deset hodin telefonátem, abych za ní přišla do práce, že á pro mě chlebíčky.. když se jedná o žrádlo, jsem tam hned :D potom za chvíli přišel mi do pokoje strýc.. jestli bych mu nedošla na poštu.. no.. super.. tak jako že jo.. ale nejdřív chlebíček :D sbalila jsem prachy a složenky, namalovala jsem si uhelný voči a šla směr Ri-vaj.. u mamky jsem si dala kafe, sežrala jsem jí chlebíčky :D a kecala s ní.. dolezla jsem tam asi v poledne.. poštu jsem nestíhala dopoledne.. řekl mi to dvě minuty před zavíračkou x))
*****
tak jsem byla s mamkou.. a až skočila (v půl třetí) tak jsem šla na tu poštu a do krámu.. koupila jsem si nějaký hami jako pistáciovou Deli a ještě spoustu hami.. pak jsem si dala oběd.. a po kafi jsem se šla podívat na malý Čmeláčátko.. a udělala jsem zase pár foteček.. a pak mi volal Tulítko.. na tom seně.. čičí měla infarkt.. tak jsem mu šla otevřít.. potom jsme šli s mamkou na procházku.. na hřbitov.. znova dědovi domlouvala, aby mě nestrašil.. no.. nevím, jestli to pomůže.. x)) natrhala kytí na zahradě.. a já ještě byla chvíli s Tulítkem v baráku.. mamka pak šla napřed.. pak jsem jí doháněli.. a šli jsme.. mokrou trávou.. já nevěděla, že to vzadu bude tak zarostlý, a že zrovna tam, kde je jakási cesta, bude nataženej ohradník.. tak se to muselo vzít přes vysokou trávu nu x))
*****
dali jsem kytí na hřbitov.. mamka dědovi domluvila.. a šly jsme pomalu procházkou zpátky.. na ten hřbitov se jde takovým malý lesíkem.. občas tam jsou houby.. hříbky a babky.. já si tam sbírala takový hezký malý žaludy.. jsou divný.. malinkatý.. jen zalezlý v tom kloboučku.. a padají šíleně.. pak jsem se šly cestou zpátky podívat, jestli jsou višně.. jsou.. ale hrozně vysoko a nechtělo by se mi spadnout do těch kopřiv x)) nu.. a pak jsme byli doma.. šla jsem s Tulítkem do pokoje a ladil mi kytaru tou elektronickou ladičkou.. je nalazená.. tak.. a ještě se na ní naučit.. x))
*****
potom jsem si dala večeři.. udělala jsem si dva krajíce s máslem a kuřecí šunkou.. k tomu čaj.. Chodovara a věneček :D nakonec jsem do sebe narvala jenom ty dva krajíce a kýbl čaje.. teď jsem ho dopila.. je hami.. s opuncií ♥ a pak.. Tulítko šel do hajan a já už jdu taky.. tak papa :-*

Tulítko ♥

26. července 2011 v 23:10 | Evil Industries |  >Obrázky
já musela :) nunu asi rád nebude (ale jemu se žádná fotka nezdá, jenom když na ní není vidět, třeba typ Samarka a tak :D) je to z toho pole, jak jsme se fotili :)
*****

lenora lenivá.. nebo lempl.. jak se vám zlíbí x))

26. července 2011 v 22:20 | Evil Industries |  >Má duše
ty vole.. no coment.. to se mi nechce moc rozebírat.. zase projebanej den x)) fakt.. Tulítko mi odjel kolem pátý.. ve čtvrt na šest byl už pryč.. zase to buzení.. aaaa.. zase mi z toho jebalo.. ale tak jsem to přežila.. a dneska.. jsem tu sama, tak bude ráno klid :D bordel bude až v osm :D proč v osm? protože jedu do Ag.. navštívit Terku do květinářství.. ptala se mě zrovna, co jí přivezu.. nu.. já tu nic nemám.. sakra.. ona měla narozeniny.. a já pro ní nemám neustále dárek.. měla narozky jedenáctýho.. prima.. já jsem děsnej lempl vážně.. nemám žádnou fantazii, co se dárků týče.. x))
*****
tak zejtra jedu do Ag v půl desátý.. budu lítat po městě jak magor a shánět nějakej dáreček pro mýho Teríska.. nevím, čím jí potěšit.. když se s Pepánem rozešla.. nevím.. je pořád smutná.. hrozně zhubla a má prostě nervy v kýblu.. nemůže vlastně mě a Tulítko vidět, protože do Kladrub logicky už nejezdí.. tak nevím.. čím jí potěšit? přijdete-li s nějakým dobrým návrhem do zítra do 9:10 hodin, dám vám pusu :D nu.. budu u Terky v krámu.. pokecáme pořádně.. nevím čím to je, ale prý jí pokaždý svojí přítomností potěším.. jo.. jsme hodně dobrý kamarádky.. to je fakt.. jsem za ní ráda :) jen je mi líto, jak na to teď je..
*****
tak jí prostě něčím potěšit zítra.. snad na něco přijdu :) ale návrhy sem! :) co dál.. co bylo dneska? ani nic.. budík na desátou.. klasika.. vstala jsem ve čtvrt na jednu.. achjo.. dala jsem si kafe.. půlku Margotky.. a to bylo vše.. sednu k pc.. a čumím doblba.. prohlížela jsem si pak fotečky, který jsme udělali s Tulítkem včera :) nebo to bylo už předvčírem? to jak jsme šli na procházku po Černobylu, stavili se u myšiček a pak do krámu pro pár piv? nevím :D jsem skleróza stará :D nu to je fuk.. myslela jsem, že si uděláme hezkej večer, že se budeme tulit, nebo konečně písat nějakou společnou povídku, nebo koukat na film.. nebo.. nebo taky nic..to jsem taky dělali :D Tulítko usnul dřív, než na sebe stačil hodit peřinu.. pak se párkrát otočil, zavrtal se do peřiny a tak jsem alespoň vyfotila mojí "chlupatou deku" :D deka s hárem xDD ono to tak vypadá :D vždycky z tý deky koukají jenom ty jeho dlouhatánský vlásky :D
*****
potom se ráno probral docela rychle.. budík řval jenom jednou.. super.. a pak jsem Tulítko lovila z postele.. nechtělo se mu.. "ale vždyť já už du.......chrrr..." :D :D klasika :D ale dneska to bylo docela rychle :) pak mi zmizel.. honem do práce.. a já pak docela v klidu usnula.. v průjezdu jen Míca.. koukala na mě.. koč malá.. a pak jsem letěla nahoru a hají.. potom ten budík.. šoupnout na půl jedenáctou..... na jedenáctou..... na půl dvanáctou.... kurva ale už vstávej! xDD tak jsem tu uklízela.. byl tu takovej bordel, že jsme se tu včera s Tulítkem málem zabili.. ale nakonec jsme to ve zdraví přežili :D já vím, já jsem děsnej bordelář :D teď tu mám uklizeno.. ale vysávat se mi fakt nechce.. a už vůbec se mi nechce utírat ten posranej prach!! aaa.. to je pokaždý na půl dne :-/
*****
achich.. k povídce ani povinný četbě jsem se nedostala.. jak jsem už psala.. jsem na sebe nasraná.. a teď.. rozčešu si mokrý pačesy, upletu dva copánky a mažu hají.. ještě ale něco sežeru (ano.. nemá se žrát takhle pozdě.. ale když mám hlad, tak se přeci kvůli tomu nepo... x)) tak.. jdu znásilnit lednici, omrknu co tenhle zkurvenej dům dá a pak se uvidí.. a půjdu hají.. jo a možná kouknu na povídku :) tak papa :-*

zase je u mě Tulítko :)

25. července 2011 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
ale nebudu se moc vykecávat.. dneska jsem byla s mamkou ve Stříbře.. nečekaně.. já si takhle chrním až do dvanácti, Tulítko mi zavolal v půl jedný.. pak vstanu.. v klidu.. hledám něco k papů.. nic jsem nenašla.. pak si udělám kafe.. a převleču se.. zapnu pc, poslouchám hudbu a otevřu povídku.. k tomu jsem si přesouvala do pc fotky ze včerejška.. (ráno jsem pouštěla Tulítko z baráku, zase mi zdrhal do práce.. a pak jsem zase šla hají)
*****
v 13:22 telefonát od mamky.. "jedu do Stříba.." "fajn.." "v půl druhý" :D tak jsem se podívala :D a ono za pět půl druhý :D hodím na sebe sukni, černý tričko, sbalím pár věcí do pytle.. ještě se z průjezdu vracím nahoru, jestli jsem náááhodou něco nezapoměla.. ani ne.. jen takovej debilní zvyk, se pro něco na poslední chvíli vracet.. tak jsem letěla.. polovinu cesty jsem běžela.. přes to bahno a prach.. zabít.. no.. autobus tam už stál.. a jak jsem byla za zadkem busu, nastartoval.. ještě jsem tam stihla skočit.. myslela jsem, že mamka řidičovi říkala, aby na mě počkal, ale ne.. já jsem prostě jenom šikovná :D
*****
v Ag nákupy.. děs.. obíhání krámů, jestli nemají fialový sváteční šaty x)) nemají.. jen po kolena.. ale já je chci mít dlouhý až na zem.. nemajííííí.. nu co.. tak zase nic.. šlo se k babi.. s ní jsme šly na oběd.. dala jsem si klasicky Hawai, jako babi.. mamka zase Val Gardenu.. potom se šlo k babi.. na kafe.. a na drby.. pokec a tak.. předtím jsme se stavily u tety v krámu.. domlouvala jsem jí, aby Míše řekla, že chci mojí (vlastně Tulítkovo) gumičku.. no.. to jsem zvědavá, jestli jí ještě někdy uvidím :(
*****
po kafi a po drbech, kde na hlavním téma sídlil strýc a naše zdrhání z baráku a dědovo vyvádění, se šlo na bus.. babi jela do Slavic a my do Černobylu (posranýho) a doma.. ani nic.. jako vždy.. snažila jsem se psát.. napsala jsem asi odstavec a něco.. já už ani nevím, kolik jsem toho napsala.. nu to je fuk.. hlavní je, že jsem vůbec něco nacvakala.. ale nejvíc mě sere to, že si na každej zítřek naplánuju něco z povinný četby a místo toho, abych ve volný chvíli čapla po knížce, tak jdu psát.. achich.. vypadá to se mnou hodně bledě x))
*****
nu.. včera jsem nadělala s Tulítkem nějaký fotky.. povedli se :) jen já se tvářím jak pako skoro na každý.. achjo.. a nebo je zase z jinýho úhlu vidět, jak mám mastný vlasy a tak dále x)) aaa.. nu.. a dál.. co doma.. večer.. ozval se mi spolužák z Planý (ne ze třídy) kámoš, Honzík, co po mě letěl.. chtěl pomoct s videem.. tak jsem tvořila.. a pak.. přijel Tulítko.. nedotvořila jsem.. seklo se mi to.. musela jsem si už po miliontý prvý stáhnout Movie Maker :-/ zabít.. tak jsem se na to vybodla.. a začala se věnovat ťuťu.. pak jsem si dala večeři a čaj.. a Tulítko mi přivezl citronovýho Staropramena.. musím dát do ledničky.. a já už mizím.. hají.. tak papa :-*

je u mě Tulítko

24. července 2011 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska jsme přijeli z Kladrub.. nechtěla jsem, aby byla mamka sama doma.. včera jsme jí odvezli s Tulítkem do Slavic, chvíli tam byli a pak jsme jeli do Klb a mamku jsme tam nechali.. dneska jsme jí chtěli vyzvednout, když jsme jeli k nám, ale už byla doma.. strejda Pepa jí odvezl.. jinak.. strýc dělá samý vylomeniny, asi si říká o přesdržku.. vypojil elektriku, všechno vyhodil ze zásuvek a hlavně vypojil bojler.. takže neteče teplá voda.. prima.. jenom totálně ledová voda.. a dneska jsem se s Tulítkem chtěla koupat.. juuu.. to asi nepůjde..
*****
tak jsme si udělali večeři a dali si k tomu zbytek červenýh vína.. já během dne vypila asi čtyři piva.. nevěřim tomu.. dopíjela jsem svýho rozpitýho polotmavýho Chodovára a rozpitýho Rychtáře.. potom jsem si po cestě dala Chodovára nějakýho světlýho.. hami.. a potom ještě jedno plzeňský (tyhle dvě píva jsme si šli koupit do naší večerky.. prošli jsme se a podívali se na myšičky - naše nutrie v potoce, a k tomu jsme si vzali pytlíček Penne :D).. to ještě dopíjím (tu Plzeň).. ale teď mám před sebou horkej čaj.. ta ledová voda zapříčinila, že jsem zmrzlá jak sobolí cosi.. jo a tomu neuvěříte.. Tulítkovi dneska byla zima!! udělali jsme si večeři (dva chlebíky s mazacím sýrem, rajčetem a paprikou a Tulítko měl jeden takovej a druhej s máslem a takovým divným masem naloženým v konzervě)
*****
k tomu jsem přinesla z obejváku dvě svíčky (z Vánoc :D) a ještě z pokoje jednu višňovou čajovku.. a udělali jsme si romanťárnu.. až na mou přítomnost to byla dokonalá romantYka.. :D nebudu komentovat.. neumím se smát.. neumím čumět normálně.. nene.. :D nu.. co mám povídat dál.. nevím.. mám tu čaj.. jsem zmrzlá.. Tulítko jede zejtra do práce.. a já bych chtěla písat povídku.. včera jsem měla takový nehorázný nutkání psát.. ale byla jsem v Klb.. (před odjezdem do Klb jsme s Tulítkem u nás pekli dortík :) zbyl jeden kousíček :D) s Tulítkovo rodinou jsme byli na zahradě a baštili jsme z obloženýho talíře, já bumbala polotmavýho Chodovára a Rychtáře ♥♥
*****
byl to hezkej večer, ale pořád mám pocit, že jsem hroznej cizinec.. potom jsme byla unavená a Tulítko ještě víc.. šli jsme domů si lehnout.. pustili jsme si filmík.. koukali jsme na Foresta Gumpa a potom jsme šli hají.. ráno jsem se probrala hrozně brzo, tak jsem to zase zapíchla.. Tulítko šel asi v deset hodin na snídani, uklidit auto a postavit stan, abychom ho vyzkoušeli, jestli je plně funkční :D abychom třeba na Brutalu nezjistili, že nám do něj prší x)) potom za mnou přišel a šli sme k jeho mamce na oběd.. po obědě jsem si dala kafe a Tulítko čaj..
*****
pak už bylo asi půl druhý a když šel Tulítko si přeskládat bicí z auta do zkušebny (chtěl jet do Domažlic, ale nakonec nejel a chce s Animal Hate skončit).. já jen hlídala otevřený auto a zírala jak úchyl největší na ten velkej barák přede mnou.. jojo.. takovou věž to má.. je to bílo-meruňkový.. jojo.. Kladrubskej kostel.. a až při dnešním zírání jsme si všimla, že v tý věži visí dva zvony.. jeden menší a druhej větší.. větší je na hodinový bimbání a ten menší na minutový.. Tulítko povídal, že si toho nikdy nevšimnul.. jaj.. a mě to nikdy nenapadlo.. já myslela, že ten druhej zvon je schovanej v tý věži :D
*****
prima.. a potom se jelo ještě k Tulítkovo rodičům.. stavili jsme se pro talíř, na kterým byl dort a jelo se do Černobylu.. potom jsme u mě v pokoji poslouchali kravál a tak nějak nic moc jsme nedělali.. hráli na xylofon a já našla to video, který je o článek dolů.. a teď.. no.. zahřívám se čajem z tý příšerný koupele.. a Tulítkovo brutálním spláchnutí mých vlásků (ledovou vodou :D) tak.. mizím.. asi mi odumřely i mozkový buňky :D pa :-*

Marimba Flamenca

24. července 2011 v 18:50 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
takhle nějak bych taky chtěla umět hrát.. a ten xylofon podobnýho rázu si někdy pořídím.. počítám, že asi až mi bude šedesát x))

pohoda den a první lekce zumby :-)

21. července 2011 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
hej pecka ne :D já jsem naprosto happy :) co bylo dneska? no.. nic moc, co se pobytu v našem psycho baráku týče.. takže.. ráno.. no.. ráno.. v poledne mě probere telefonát od Tulítka.. naštěstí mi zrovna minutu před tím zvonil druhý budík.. už ani nevím, o čem jsme se bavili.. netuším.. no.. a potom mi mamka napsala sms.. že mám všude vysát.. och.. celej barák? chcípám už po tom, co vysaju schody.. no fajn.. tak jsem si řekla, že to bude na etapy x)) vysála jsem si ten nehoráznej binec u sebe v modrý temný díře (mám modrej koberec a modrý stěny a věčně zatažený závěsy, kdyby se někdo ptal, proč svůj pokoj právě takhle nazývám.. maminka tomu říká kobka) a potom jsem se, ačkoli nerada, pustila do těch posranejch schodů x))
*****
řekla jsem si, že to budu vysávat jen tak, aby se neřeklo, strýc se zuje, proleze v těch posranejch, smradlavejch fuseklích od pylin barák a můžu gruntovat znova.. ale ne.. srala jsem na to.. vysála jsem to pořádně.. vysávala jsem to asi přes hodinu.. probrala mě mamka.. zase, jako obvykle, jsem se u toho vysávání zamyslela.. skočila jsem myšlenkama do mýho příběhu.. aa.. mě z toho vážně hrabe.. nějak se do toho nořím stále víc a víc.. x)) tak jsem se jí lekla.. něco mi říkala.. ale to už si taky nepamatuju co :D super.. tak jsem to perfektně vysála a pak jsem se pustila do oběda.. no.. nejdřív jsem se pustila do koupání vysavače (máme ten debilní vodní, na schody ideální.. eh..) až jsem ho řádně vykoupala (to nenávidím, tahat z toho ty pucky bordele, navíc, když celej pucek visí na metr dlouhým vlasu mýho Tulítka) a potom jsem se pustila konečně do oběda.. pak jsem si dala hned kafe.. na chvíli jsem potom pomuchlala naší zelenou koč (Tlamička, to je jasný) pak zasednu za počák a.. musela jsem jít vypustit naší zelenou koč, protože to řvalo za dveřima, že chce ven x)) ok..
*****
pak jsem se ale konečně zase pustila do psaní.. nějak se s tím příběhem sžívám pořád víc a víc.. úplně mě to vtáhlo a já přesně cítím jejich pocity a vím, jak vypadají.. škoda, že neumím kreslit podle představy (musím mít předlohu) protože jinak bych vám je i nakreslila.. mám v počáku fotky.. který se jim hrozně moc podobají, ale nevím.. jejich podoba je trochu jiná :) aaa.. napsala jsem toho dost.. asi čtyři dlouhý odstavce.. to je hodně na to, že obvykle to je v průměru dvě až tři věty za den.. jde to špatně.. i když je to takhle živý.. měli by mi vzít moje představy a hodit to na plátno.. odvíjí se mi to v hlavě jako film.. naprosto přesně.. detajlně..
*****
tak jsem se položila zase do svýho snění.. a nepřítomně jsem prstama lítala po klávesnici.. až jsem si málem zlámala své dlouhé nehtíčky.. potom mě ze snění probrala mamka.. já se pokaždý tak leknu.. kdybyste viděli to prostředí.. a to všechno.. ale já to neumím prostě popsat.. nevím.. ale snažím se nu.. a pak.. pak jsem ještě přidala záhlavím na blog.. jůůů.. mě se líbí :D takový.. do příběhu :) a pak.. mamka pro mě přišla: "jdem teda na tu zummbu?" lekla jsem se :D ale přežila jsem to.. oblíkla jsem si ty tepláčky moje.. třičtvrteční.. víš, Tulítko.. ty, jak jsi v nich spinkal tuhle jak jsi za mnou přijel v tom dešti mě hlídat před duchem co mám v pokoji :) :-* tak jsme šly.. mamka nejdřív váhala, ale vytáhla jsem jí x))
*****
prej na nás měla čekat její kamarádka.. kolegyně z práce.. už jsme byly skoro u montíku a ta kámoška nikde.. "no jdeme domů, já tam nebudu strašit sama.." "ale vždyť máš mě" zamrkala jsem na ní jak debil a táhla jí dovnitř.. chcalo jak z konve a já na sobě ty třičtvrťáky a jenom mikinu.. zima vole :D tak jsme tam přišly.. myslela jsem, že ta ženská bue zalezlá vevnitř, přece nebude čekat na dešti.. a taky že jo.. byla tam.. tak jsme se tam nějak nahromadily (samý ženský a holky, dokonce i kamarádka Verča a jedna paní, co se mnou jezdí ráno i odpoledne do Planý :)) tak jsme se rozestoupily v sále a přivítaly se se cvičitelkou.. taková příjemná holčina :)
*****
po rozcvičce a ukázání základních kroků jsem měla samozřejmě dost, jelikož má nulová kondice.... bla bla :D ale držela jsem se a ponořila jsem se do rytmu latinsko-amerických tanců.. ou.. a už to šlo samo.. jsem děsný nemehlo, jsem schopna tak akorát dělat vrtule při metálu :D já a mamka.. klasika :D "a teď jdeme dolevaaaaa.." a my obě dopravaaaaa :D :D a pic :D srážka :D výtlem :D hotovo :D potom už to šlo :) a až na tu hrůzu (nevím, co to bylo.. kdybych si pamatovala ten název..) kterou nikdo nepochopil a nikdo to neudělal správně, to šlo supr :) hrozně mě to bavilo :) a napsala jsem se i na příště :) a mamku jsem tam napsala taky :D přesně za týden od sedmi do osmi :) jůůů :)
*****
pecka :) ani se mi nechtělo domů.. vylezeme z montíku a já hotová.. ale pořád v rytmu.. :) super pocit.. úžasný :) a zjistila jsem, že jsem byla jediná, kdo to někdy zkoušel :D ve škole.. ve třídě :D jak nás Honzík nahrával :D tajně :D hahah :D tak jsem ty základní kroky už znala.. ale peckaaaaa :) potom jsme ale šly domů.. vrata samozřejmě zašouplý na petlice x)) eh.. tak co.. zvoníme, bušíme.. mamka kopala do vrat.. a já už chytala do ruky kostku (dlažební, máme to tu rozkopaný a u baráku vysypanou hromadu kostek) a už že vyrazím vokno.. srala jsem ale na to.. tak jsme šly zadem.. zahradou.. samozřejmě jak chcalo, tak obě úplně mokrý boty.. bezva.. jsem zvědavá, v čem zejtre pojedu do Plzně x)) a hned jsem do ruky brala takovou velikou bílou cihlu na zemi :D :D že to vysklym.. mamka řekla: "a to je tři v jednom: vysklit dveře, vysklít vchodový dveře a praštit ho do palice" xDD
*****
tak se mamka nasrala a začala do těch vrat mlátit a snažila se je vyrazit.. já už šla pro tu cihlu x)) a najednou vidím toho debila, jak jde.. a jako cojeeeeeeeeeeeeee.. vožralej jak ta kráva.. a kurva co po něm chceme.. že ani neví, že jsme táhly do prdele a proč jsme v těch Slavicích nezůstaly.. ehm.. je vidět, že má ten mozek totálně vychlemtanej.. v takovym bahnu by jsme fakt daleko nedošly x)) no super.. tak mamka hned nasraná.. a já bych se taky nasrala.. ale on už se mnou nehne x)) idiot.. Tulítko mi hned volal.. jak jsem vylezla z montíku a hned se ptal, jaký to bylo a tak.. tak jsem i říkala, že určitě debil zašoupl vrata, abychom se nedostaly do baráku a taky že jo :D známe svý lidi ne? :D demence vážně.. já toho chlapa nenávidím x))
*****
pak jsme se dostaly do baráku teda.. uctivě.. pff :-! a doma.. nic.. sedla jsem ke kompu.. a Tulítko mi utekl z chatu na noční.. achjo.. on se mi udře.. on je už tak nehorázně unavenej.. nunu moje malý :-* potom jsem si dala večeři.. a pak.. hotová.. naprosto.. dala jsem si sprchu.. umyla mastnou palici a zasedla k pc.. ještě jsem si popřemýšlela nad povídkou.. vyprávěla jsem to mamce při večeři.. měla jsem zase hami večeři.. obyčejnej chleba (čerstvej) s máslem, zelenou paprikou a rajčetem (na plátky) a malililinko posolený.. ooooo ♥ %) miluju :) měla jsem tři chlebíky :D a k tomu čaj.. a pak ještě kus melouna :D
*****
no.. a už nevím x)) jdu asi.. je pozdě.. v pět vstávám x)) tak mizím.. jinak.. na povídkovej blog přišlo včera asi 20 lidí.. rekoooord :D ale všeci jsou líní k tomu něco říct :D ale to je fuk.. já si o tom myslím svý :) asi jako o komentářích k mým fotkám u Páji na blogu :D :D tak mizím.. vyfoukat palici a hají :) zítra bude dlouhej den a psycho u očního :) pa :-*

jsem nějak mimo

20. července 2011 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
nu.. ale teď fakt luxusně x)) byl u mě opět Tulítko.. včera přijel k nám na oběd.. to na něj padala únava a usínal úplně ťuťu moje :) tak jsme si potom šli lehnout, hned poté, co se na mě uvelebil :D tak jsem rozdělala pelíšek a šli jsme hají.. Tulítko se hezky přitulil ke mě do náruče a spinkal.. já byla taky unavená ale nevím proč mi zase nešlo usnout.. tak já prostě neusnula no.. pak ale asi na chvíli jo.. a zrovna v tu chvíli někdo bouchl do dveří a vřítil se sem strýc.. opět chtěl Tulítko s něčm votravovat.. vždycky si vymyslí nějakou ptákovinu.. ale vylezlo z něj jen: "je.. pardon.." :D :D on si totiž myslel, že děláme cosi.. ale vážně jsme to nedělali :D my jsme spali - pasivně :D já za to nemůžu, on na mě pokaždý usne.. je to Tulítko co čekat.. tak jsme se probrali a čučeli na něj oba jak na debila.. tak jsem za ním řvala, co chtěl, že to může říct.. on si asi nevšiml, že Tulítko měl na sobě kalhoty :D a kdyby něco, tak já bych nejdřív zamknula dveře neasi :D
*****
to bylo super jak čuměl :D a dneska po obědě ne :D jak za mnou přišel a začal mi vykládat, že bychom se jako při tom měli zamykat a nebo spíš počkat na večer a ne na to hupsnout už odpoledne :D tak jsem mu jen tak mimochodem řekla, že jsme pouze odpočívali a oba jsme byli absolutně groggy :D když jsme se uctivě probrali asi v devět.. netopýři no :D tak jsme si dali nějakou véču a pak jsme si dali společnou koupel.. to bylo něco :D máme malou vanu, prča :D a Tulítko jak máchal to svoje háro :D chudinka si málem zlomil vaz :D
*****
po koupeli jsme si upravili pelíšek, Tulítko si skočil pro věci a pro svoje lejstra.. nunu udělal svoje papíry do práce, ukazoval mi, jak to u nich chodí a co za kraviny po něm chtějí.. já mezitím nachystala film do pc.. potom Tulítko odložil lejstra a mohli jsme se v klidu dokoukat na Contact ♥ za přítomnosti mísy s brambůrkama.. po filmu jsem byla tak mrtvá, že jsem vypla počák a padla jsem úplně hotová.. asi v půl třetí ráno začala buřina jak kráva, tak mě vzbudil ten debilní blesk.. i přes moje mega tlustý závěsy mi to málem vypálilo oči.. tak jsem se probrala a čučela jsem doblba jak idiot.. hrooozně dlouho.. furt jsem se budila.. nevím proč.. Tulítko si cosi brblal zase.. ale rozumněla jsem mu tentokrát zřetelně jedno slovo, který vykřikl.. už mi nevyprávěl tak dlouhý příběhy jako obvykle :D :)
*****
připadalo mi, že jsem jen zahmouřila oči a zase začal řvát ten příšerně otravnej budík, kterej má sice krásnou písničku, ale je prostě otravnej na zabití x)) nu.. a pak jsem Tulítko musela vypustit z našeho psychobaráku a zamknout.. byla zima jak prase a chcalo jak hovado x)) pecka.. ještě pusinku a honem prchat.. zabouchla jsem vrata, zamkla jsem.. a šla jsem nahoru do pokoje.. zalehla jsem a.. čuměla jsem do stropu.. opět jsem nemohla kurva zabrat!! nešlo to.. usnula jsem hezky pozdě a pak jsem se probrala krátce před mým budíkem v jedenáct hodin.. šoupla jsem to na 11:30, protože se mi zase klížili oči a nebyla jsem schopna vstát.. no.. ale pak jsem teda vstala..
*****
na oběd doma nic nebylo a já jsem vážně netušila, co bych tak mohla ukuchtit.. tak jsem si dala kafe a šla jsem se podívat za malou koč na seno.. vyfotila jsem tu mrňavou chlupatou kouli, nechala se i pochovat.. pomuchlat.. to je tak krásná koč :) pak jsem šla dolů a prchala jsem do baráku protože začalo tak chcát x)) achich.. pak jsem zalezla, že budu písat.. tak jsem písala, ale spíš povětšinou zírala doblba.. a potom jsem šla na oběd.. mamka mi udělala hrášek :) potom jsem si s ní dala kafe a to na mě strýc vyrukoval s tím, že jsem fakt nemusela před sousedama na něj přijít s tím, že mi vyžral pivo.. jojo.. já mu to přišla jenom oznámit, že mi vychlastal MOJE pivo.. a přišla jsem tam s Tulítkem, protože jsme se chystali jít do EMZ.. x)) ach.. no.. tak fajn.. vypadalo to, že chce něco jako příměří.. no tak fajn.. dal mi stovku, abych si šla koupit pivo, který mi vyžral.. až na to, že tady ho vůbec nemají, tak fajn :D pojedu do Hlinska nebo kam ještě ne? pf.. ani nevím, kde to je x))
*****
pak mi začal ještě promlouvat odpoledne do duše, že se máme s Tulítkem zamykat.. no.. to jsem už psala.. achjo.. to je něco s nim fakt x)) a my jenom spali :D pasivně :D Tulítko mi ještě dneska písal.. a já písala povídku.. a fotila pidi koč.. a teď ani nevím, že už je tolik hodin.. super no :D a v pátek jedu do Plzně na oční.. ráno.. a pak v sobotu budeme s Tulítkem péct dort.. potom se asi stavíme na chvíli v Kladrubech a pak pojedeme zpátky a půjdeme i s mamkou do Slavic za babi :) snad to takhle je :D já už ani nevím :D no.. prostě tak nějak x))
*****
tak.. a co já teď? ani nevím.. zabíjela jsem tady mouchy.. serou mě bestie :D a fotila jsem i Čmeláčka.. z tý bestie chlupatý se teď po tom porodu stala tak krásná koč :) někdy sem snad nahraju fotky :) tak.. a já už asi povalim.. ještě se podívám na povídku, ustelu si a honem hají.. tak papa :-*

zase nic

18. července 2011 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
dneska se nic nedělo.. vážně nic.. včera jsem jela z Klb a Tulítko tu zůstal :) dívali jsme se na Contact, ale můj pošahaný počítač si řekl, že se začne sekat.. tak opět bude filmík na etapy :D achjo.. Contact.. můj nejoblíbenější film :) a pak.. snad se podíváme na Frekvenci :) tu nemám.. ale tak snad bude x)) jenže než jsem film spustila, tak si Tulítko odchytil strýc a hučel do něj určitě přes hodinu.. já se mezitím v klidu vysprchovala a pak jsem nastartovala film.. jenže počák se mezitím parádně přehřál, tak jsem ho restartovala a pak jsem ho chladila a musela jsem počkat, než ho budu moct zase pustit x))
*****
tak fajn.. tahala jsem Tulítko od strýce.. to je něco x)) tak mi snad poví, o čem se bavili.. co by tak mohlo být důležitější, než můj nejoblíbenější film!! x)) nu.. tak jsme se podívali na půlku.. pak se nám (teda hlavně mě) chtělo spinkat.. tak jsem usnula hned.. a pak.. Tulítko je asi náměsíčnej.. achjo.. no fakt :D co naděláme.. ale já spala.. byla jsem totálně mrtvá.. ale to se nedalo moc spát no.. :)) pak jsem to ale stejně nějak zapíchla.. a usnula.. probrala jsem se nějak pár minut po šestý.. zamrkám.. znovu se podívám na mobil.. fakt bylo pár minut po šestý.. a Tulítkovo budík stále nic.. začínám na tu skladbu bejt extrémě alergickááá x)) když to řve věčně.. minule asi desetkrát za sobotu.. ou x)) když si nechá mobil doma a jede do pryč..
*****
no tak jsem usnula jak dub.. byla jsem taky tak neskutečně utahaná, že to snad není ani možný.. předtím jsme si dali píct popcorn do mikrovlnky.. nějak to nechtělo praskat.. tak jsme první pytel zlikvidovali, páč se tam začalo píct to máslo a kukuřice pořád celá x)) ale druhej už praskal.. to byly rány :D mamka se probrala od telebedny a co to je za rány xDD
*****
pak do pelíšku.. chroupat popcorn a Penne.. a čučet na Contact.. polovina filmu a mě chytl spánek.. šlo se spinkat.. ráno mi odjel.. v noci nějaká náměsíčnost :) achjo já se snad začnu Tulítka bát :D co přes den.. strýc jako obvykle je doma.. něco jsem zaslechla, že ho snad z tý práce vyhodili.. no.. nedivím se.. jen se divím, že se to nestalo už tak o rok dřív x)) když takhle začal chorobně nechodit do práce.. nejvíc je doma, když jsem doma i já.. achich.. abych tu náhodou nedávala hudbu nahlas? aby mohl buzerovat? co já vím x)) sere mě s tím.. opět se do mě pouštěl, až jsem myslela, že mu zabodnu vidličku do oka.. opět při jídle.. zabít..
*****
neměli jsme mu včera toho Rychtáře dávat!! ne! moje bumbání.. on si takovou delikatesu nezaslouží :'( měl opět kecy, když jsem se snažila jíst.. opět se sral do mě.. jako co jsem já zač.. ať se na mě mamka podívá.. a tak dále.. no.. a že je máma kurva a tahá se kde s kym (ano.. je tři hodiny týdně ve Stříbře aby nakoupila žrádlo a hned si tamhle s někym vyšukává.. bohužel.. mamka není jako on x)) on je furt v prdeli.. furt "jezdí na ryby" a "zůstává tamhle někde daleko něco spravovat.." přitom tamhle kohosi píchá.. kretén..
*****
a mamka zase, jak vypadneme.. a opět mi začala vyčítat, že ale musí počkat, až si laskavě dodělám školu a začnu vydělávat prachy, že to sama neutáhne.. no ty vole.. a už to začalo.. řvala na mě.. tak jsem se radši sebrala a šla jsem.. po chvíli.. rvala jsem do sebe bombony, ale málem jsem se poblila.. ne.. zase se to ve mě všechno kurva sevřelo.. ne.. sebrala jsem se a šla jsem do pokoje.. vzteklá jax vině a nevědělaj sem, zda-li jít zabít strýce nebo si pižlat žíly.. prozvonila jsem Tulítko.. zavolal mi.. všechno jsem mu řekla..
*****
že už mě to tu sere.. jenom tu překážím.. a všechno se ventiluje na mě.. na mě padají všechny chyby světa.. já jsem hlavní spouštěč.. tak mi Tulítko řekl, abych se sbalila a že pro mě jede.. abych si sbalila plyšáka, xylofon, pytel s mýma krámama, nějaký oblečení a notebook a že budu bydlet v Kladrubech.. na nějakej čas.. uvidím.. v tu chvíli jsem to chtěla udělat.. ale neměla jsem sílu si nic balit.. krabici od xylofonu tu mám pořád.. jo a kurva hlavně si musím vzít svůj polštář.. jinak se můžu rozloučit se svou krční páteří.. horší polštář, jakej mám u Tulítka jsem snad nikdy nezažila x)) já mám takovej ten zdravotní.. no.. tak ten si taky sbalím.. aaaaaaaa
*****
jo.. já fakt budu mít nadobro a totálně změněnej pobyt na Kladrau.. ty krááávooo.. seru na to.. nechám tu sice mamku samotnou, ale já budu mít klid.. nehodlám totiž kvůli tomu kokotovi skončit v blázinci.. a co mamka? třeba jí to nakopne, abychom odtud konečně do píči vypadly!!!!! :-/ a já končím.. radši.. zase mě chytaj nervy.. papa..

Moje 1. skladba na xylofon

18. července 2011 v 20:30 | Evil Industries |  >Různé
*****
tak trochu jsem netušila, jak moc velkej kravál to udělá.. foťák jsem měla hodně blízko, tak to je docela rozeřvaný.. ale tak co.. první pokus :D příště ho postavím dál :D ale já chci, aby ten xylofon byl vidět.. tak nevím, jak to udělám :) a mlátit trochu jemnějc je pak docela na prd :)

Sitra Ahra

18. července 2011 v 12:30 | Evil Industries |  >To nej
*****
za to může Tulítko.. ten mi to pouštěl v autě a pak jsem to pořád slyšela.. %) ♥♥

píšu od Tulítka

16. července 2011 v 16:00 | Evil Industries |  >Má duše
chtěla jsem jen dát o sobě vědět.. že jsem se ztím nerozpadla na slunečním světle.. zrovna jsem u Tulítka a přišli jsme ze zkoušky s Paraschutist.. dneska se ještě chystáme na výlet do Boru.. na nějaký historický slavnosti nebo něco takovýho.. uvidíme.. jsem dneska už dost vyždímaná, ale zase se na druhou stranu někam podíváme.. co bylo včera a dneska? nu.. já vlastně nic nedělám.. doma jsem si uklízela tu mojí pojebkanou skříň s hadrama, kterou naprosto nenávidím a to tak, že mě i v noci straší (to jak věčně praská)
*****
venku je krásně, ale svítíčko sluní a štípy mouchají.. uvidíme, jak to bude v Boru vypadat.. byla jsem tam, ale kdysi, tak vůbec netuším, jak to tam vypadá.. a alespoň si vyfotím novej kostel x)) jinak.. doma snad v pohodě.. nevím.. jen měl strýc kecy, že jsem před ním schovala všechny klíče a svůj pokoj si dovoluji zamykat.. jednoduše a stručně jsem mu to vysvětlila (naprosto v klidu a jako by se nemetlo :D) a mamka se do toho ještě vložila, že si ho zamykám proto, aby mi tam nelezl.. hotovo.. ostatní klíče zamykám v tom mým pokoji.. ale dneska jsem před odjezdem nezamykala, protože jsem nechala otevřený okno a kdyby přišla buřina, mamka by ho nemohla zavřít x))
*****
to je neštěstí tohle.. zamykat svojí díru před ním.. achich.. toto dopracoval.. opět zaválel.. kdyby alespoň netahal prospekty ze starý krabičky od léků, který už téměř rok neberu, nemuselo by to takhle dopadnout.. a ještě se diví jako co si o něm myslím, že mi leze do pokoje.. já si to nemyslím.. já to vím..tak jsem si dneska jela do Kladrub odpočinout.. měla jsem Rychtáře ♥ a mám ještě nějaký doma.. a u Tulítka taky :)
*****
a jinak jo.. jsem chcíplá.. a potřebuju roztočit.. tak se jedeme roztočit :D a Tulítko je tu vedle mě a pozdravuje vás :) a já mizím :) papa :-*

Come Clarity

14. července 2011 v 0:10 | Evil Industries |  >To nej
*****
nádherné ♥♥ a budou v Praze!! %)

no já nevim

13. července 2011 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
zrovna zase řeším těch cca 80 lidí co sem denně leze a jen dva z nich jsou té dobroty, že mi napíšou, jakej mají názor na to a nebo na to, co jsem napsala.. nojo.. lenost je holt lenost.. a jestli dotyčný na to nemá slov? jo.. a já zase nemám slov na tohle :D jsem paranoidní.. co když sem leze spousta sviní, co mi kdy ublížili a sledují mě? jo.. to je taky možný.. ale seru na to.. koho nevidím, ten mi neublíží, že jo x)) blogově samozřejmě.. a je mi to jedno.. třeba je to i někdo, komu jsem kdysi zablokovala IP a už se třeba nesnaží ani psát.. mě se ten komentář objeví na blogu.. ale na vnitřní stránce.. venku se to nedostane.. a má dušička má klid x))
*****
opět povzdech.. já jen.. že nunu má blog.. a přišlo mu tam včera pět lidí.. za tu chvíli, co si ho založil.. a hned komentář.. jůů.. to já na první kometář čekala pěkně dlouho :D jaaj :D vím, jsem nezajímavá a nudná osoba, ale co nadělám.. nic :D já se totiž nezměním a navíc.. netoužím po tom, být nějak populární :D ale občas mi nějaký názory druhých stran pomáhají.. ať už kladnej názor nebo zápornej.. potěší mě to.. ale tak co.. zvykla jsem si :)
*****
aaa.. :D Tulítko právě přišel s jednoduchým řešením xDDD

po přečtění članku vás důrazně žádám o znechání komentáře, v opačném případě bude do vašeho pc nahrán vir který vám omlátí klávesnici o držku

:)
****
achjo :D co na to říct :D Tulítko nu :D začal si písat blog :) šikulka.. dneska se u mě opět nic moc nedělo.. nunu chtěl ke mě přijet, ale už bylo pozdě a on zase zítra vstává do práce a prý mě nechce budit, protože já mu musím otevřít a pak za ním zamknout že jo.. ale tak co.. to bylo pět ráno.. mě to nic neudělá :D snad u mě zase bude spinkat :) ale až bude mít dovču, aby se pak nemusel hnát a nejel jak šílenec do Plzně.. je to taky kus.. a dálnice vede až v Ag.. poděl..
*****
jaj.. jsem se tu dala do debaty se zlatíčkem Aničkou :) na téma víra a tak.. a nějak jsem zapomněla psát :D a mě se už ani moc psát nechce hele :D dneska jsem nic nedělala.. vstala jsem.. najedla jsem se.. pomuchlala kočičáky, přizabila Matese, chystala jsem se ven tak dlouho, až z toho začala bouřka :D a šla jsem víte kam :D no.. a pak najednou večer.. a pak akorát tak sednout si dopisovat s nunu a pak koupel a opět dřepnout k pc.. ale co.. zítra je taky den.. papa :-*

úvaha na téma: žádný téma :D

13. července 2011 v 19:30 | Evil Industries |  >Úvahy na téma...
no.. budeme po hodně dlouhý době úvahovat.. ale o čem? o zbytečnosti mého bytí/blití :D nevím.. nevím co bych měla jako o sobě říct.. začíná bouřka a tak jsem chtěla klasicky napsat denní výkec o těch mých hovadinách.. divím se sama sobě, že mě to stále baví.. už oooood.. 12. července 2008 18:01 straším na blog.cz :D to je hrůza :D ty vole :D a jelikož tohle je můj druhý blog v pořadí, tak by to taky měl vědět chudák.. eh
*****
přemýšlím.. jo.. nedělám to moc často, ale teď to je až podezřele často.. přemýšlím o tom, co se stalo.. co bylo předtím.. jaká jsem byla předtím.. a srovnávám to s tím, jaká jsem teď.. dneska.. jaká budu zítra a i dál.. tenhle poslední rok (jo už to je téměř rok, co mi mrdlo a já přestala žrát antidepresiva a začala jsem žít a ne přežívat) to bylo od chvíle, co jsem si na krk nasadila svůj první pentagram (ano.. právě teď jsem si ho navlíkla na krk, visí na stříbrným řetízku, kterej jsem dostala od Tulítka k Vánocům) ňuf.. za ty léta vidím jedno - že jsem pořád stejnej magóóór :D
*****
dostala jsem se přes spoustu překážek, nemocí, mých blbostí.. vyvádění.. dělání píčovin a tak dále.. mohla bych jmenovat mentální anorexii (ne, já žrala vážení, ani jsem neblila, ale mé tělo si řeklo: nechci přijímat živiny, chci chcípnout, čus) aaaah.. sladké období, vážně :-/ ale je to za mnou.. jak jsem jezdila věčně na endokrynologii a pak do Ag na psychiatrii.. tam jsem měla pár záchvatů, když jsem se hlásila na nástavbu a nešly mi zjistit výsledky a věděla jsem, že mě přijali do Plzně na živnostenskou a přitom jsem zápisovej lístek poslala do Planý, kde jsem ale výsledky nevěděla.. psychiatrička mi málem jednu flákla a pak mě poslala domů a abych hned zavolala do tý školy a zjistila si, jestli mě vzali a prej že mě vzali, že to ví, tak abych nebulela.. víte.. to jsem tam tak přišla.. uřvaná.. a celou dobu jsem tam řvala a řvala.. šla jsem zpátky.. a řvala jsem a řvala.. fakt pecka x))
*****
pak jsem zavolala.. chvilka napětí (mi to připadalo jak věčnost) a pak.. "no.. tak jste přijatá" aaaaaaaaa :D a všechno jako by se otočilo.. život se mi najednou tak nějak otevřel.. už jsem měla nějakou cestu, po který můžu jít.. bylo to hned lepší.. jak se to všechno tak brutálně změnilo.. zlepšilo.. pak ale stejně.. deprese a další moje výlevy a hrátky s tou nyní rezavou sviní (ano žiletka správně) se ale opět projevovaly.. ale ne tak často.. ale přeci jen.. pokaždý, když jsem k tomu měla podnět.. nějakej čůrák mě vynervoval a bylo to.. neviděla jsem jiný řešení.. achjo..
*****
hádat se s kreténama, co si furt melou svý, někdo, kdo se nad vás umí jen povyšovat a já všechno vím nejlíp, je to jen tak, jak to říkám jáááá a ty jsi jenom hovno.. a tak dále.. mi dopomohlo k tomu se opět propadnout do těch starých známých sraček a depresí.. potom jsem začala chodit do práce.. do EMZ.. super.. prima.. první dva týdny byly katastrofa.. ale potom.. když jsem si práci osvojila a já si našla kamarádky mezi kolegyněmi, bylo to zase super.. schovala jsem tu posranou žiletku a začala jsem se věnovat práci.. a těšila jsem se až v září nastoupím do školy..
*****
stále jsem papala prášečky (podle předpisu, už jsem neměla chuť se předávkovat) ale bylo to v pohodě.. absťák se projevoval ošklivě.. v EMZ se dělá s pidi částečkama (senzory) a já je ani nemohla udržet v ruce.. ale potom.. když se mi strídali směny, tak to bylo děs pořád měnit čas jejich braní.. hlavně na noční, když mě to uspalo, že jo.. tak jsem prášek vzala asi v šest večer a v devět večer jsem vstávala na noční :D prdel to byla.. ale noční mě bavila nejvíc, jelikož jsem noční stvoření - sova..
*****
potom jsem jela s Pepánem a Terkou na BA 2010.. ano.. můj první festival.. odjela jsem tam 10. srpna a vrátila se 17. srpna.. to jsem přijela dom, padla na postel a řvala jsem a řvala a řvala.. a řvala a řvala... dlouho jsem řvala.. neměla jsem slov.. hrozně mě to zasáhlo.. šílený.. úžasný.. ale chtěla jsem tam zpátky.. sice bez sprchy, jen pod stanem.. takovym hroznym :D bez soukromí.. hromada lidí tam.. ale nejsilnější zážitek.. úžasný.. zrovna TAM jsem se našla.. TAM jsem se vyléčila.. a TAM jsem konečně poznala, kdo vlastně jsem a kam patřím.. konečně jsem našla místo, kam patřím.. do tý doby jsem netušila, co jsem zač.. nemohla jsem se najít.. proto to pro mě tolik znamenalo.. a tolik mě to zasáhlo.. hrozně dlouho jsem se z toho nemohla zpamatovat.. a teď.. 10/8/2011 jedu na další ročník.. BA 2011.. snad to bude taky tak krásný
*****
potom jsem začala poslouchat trochu tvrdší muziku.. a ta mě vrátila zpátky do života.. i smutný písničky mě nabíjely energií a nepadala jsem kvůli nim do depresí.. ne.. vyléčila mě zrovna tahle hudba.. říkejte si co chcete.. že je to odporný blití.. příšernej randál.. hnus.. vzývání Satana a urážka umění.. já si myslím svý.. vím svý.. mě ta hudba vyléčila z depresí.. zamilovala jsem se.. a když mi není zrovna hej, pustím si "tu mojí" a hned cítím, jak ty špatný nálady a myšlenky odplouvají.. a já se jen nechám unášet melodií kytar, který mi můj tep nenechají v klidu :) :D
*****
vzpomínková na BA nejkrásnější ♥♥ ta pro mě znamená vážně hrozně moc :)
*****
*****
a teď.. je ze mě tak trochu jinej psychouš :D šťastnej :)

dneska ale fakt nic

12. července 2011 v 23:20 | Evil Industries |  >Má duše
vstanu si tak v půl jedný.. ok.. budík jsem měla sice na jedenáctou, ale znáte mě x)) pak mi ale volala mamka: "jsi vzhůru?" "jooo" :D hm jistě :D měla jsem udělat zapejkaný kuře ve smetanovo-žampionový omáčce.. ok.. a brambory k tomu.. hned jsem si to musela napsat do mobilu, protože bych to do doby, než bych se vyhrabala z pelechu, úspěšně zapoměla x)) tak jsem to uvařila.. poslouchala jsem k tomu CD Neurotiků, který jsem si ulovila na KladRockFest a vařila a pařila xDD probudila jsem Damouše :D čuměl jak sůva z nudlí a vyděšeně hleděl směr věž :D (HiFi) a úplně posranej zase zalezl :D
*****
tak jsem uvařila.. a jen co jsem dovařila brambory, naši přišli.. najedli se.. pochvalovali si :) tak fajn.. potom se dalo kafe.. a šlo se ven.. vzala jsem si plavky.. pytlík se sluchátkama, mobilem, kapesníčkama a žvejkačkama :D bez toho se nehnu :D a jelikož mám alergii na sluníčko, hned se mi spustí rýma :D a taky alergii na vlaštovky, tak k tomu mi pomůže ten mobil se sluchátkama :D žvejkačky pro svěží dech :D a nakonec kšiltovku, abych se náhodou neopálila a abych neoslepla při náporu slunečního světla :D přes moje černý sluneční brejle zase nevidím na cestu, tak prima :D
*****
zalezla jsem si do stínu, přikryla se pro jistotu osuškou a opalovala jsem se xDD ano.. to je můj způsob opalování xDD pak jsem si dala s mamkou Míšu (jako ten nanukáč) a pak toho citronovýho Staropramena :D ono mi to normálně začalo chutnat :D ale když jsem byla s Tulítkem na prohlídce kláštera, tak se mi do spárů dostal točenej Chodovár a už jsem na tu limču neměla chuť :D dneska jsem ho ale vyžunkla hned :D tak jsem si alespoň do tý flašky dala kytičku, kterou mamka nechtěně vzala sekačkou xDD
*****
to jsem si samozřejmě musela vyfotit :D a taky se mi povedlo vyfotit pořádně naše malinkatý Čmeláčátko.. už kouká.. pidi micinečka.. to bude něco ho potom dávat pryč.. achich x)) tak nevím, jestli sem tu fotku dát.. nevím.. zatím dneska jenom kytičku :)
*****


*****
nene.. netopí se v citronádě s příchutí piva :D je tam voda :D
*****
co bylo potom dál? ani nic moc.. zdrhla jsem dom nakrmit čudly (jupí opět ta aplikace fakčí) a pak ještě zkontrolovat blog (jestli mi třebě někdo nenapsal názor pod povídku a ono nic :D) a pak se napít a pak jsem se zase vrátila.. mamka si myslela, že tu už budu do večera (klasika u mě) ale já se vrátila :D jsem říkala, že jsem Terminátor a že se vrátím :D nevěřila - poznala :D
*****
uff.. potom se šlo ale za chvíli domů.. fotila jsem.. byla jsem na čerstvým vzduchu.. nedobrovolně i na slunku odporným.. a pak jsem šla zkontrolovat lilii (má poupátečka malinkatý a nechce rozkvíst, to je tím, jak zmrzla :( )) a pak jsem odháněla Matese (klasika taky) a pak jsem utrmácená lezla nahoru do pokoje x)) a pak.. nic.. výmaz.. myslela jsem, že budu psát povídku.. nu.. možná ještě dneska něco zkusím.. ještě uvidím.. tak papa :-*

tak nic

11. července 2011 v 23:10 | Evil Industries |  >Má duše
ode dneška jsem čekala víc.. ale opak se pravdou stal.. nezískala jsem nic.. jen jsem přišla o takových 150 korun, prima ne? a naprosto zbytečně.. kdybych dneska zůstala doma, tak bych o nic nepřišla.. vůbec o nic.. takže.. dneska jsem se měla sejít s Míšou a ještě s dalšíma spolužačkama z hotelovky.. Tulítko moje vlasatý ke mě přijel včera něco po desátý.. (no ty vole.. právě jsem si všimla, že téma týdne jsou "Duchové".. hahah.. prima.. super :D) přijel, aby mě hlídal.. a stejně usnul dřív, jak já.. jako obvykle.. nunu.. ale nebyla jsem tu sama a měla jsem ho vedle sebe..
*****
a jak jsem psala včera, než přijel.. vážně ta bouřka byla.. děsnej slejvák.. a on za těch pár metrů od auta k našemu baráku promokl úplně totálně.. vypadal jak taková malá Samarka (pro Jarušku, Samara, taková ta holka ze studny co strašila v Kruhu).. tak jsem na něj koukala.. pomuchlala jsem ho (zrovna jsem vylezla z vany, v županu s turbanem na hlavě) a byla jsem znova totálně mokrá :D běžela jsem nahoru pro ručníky, aby se mohl usušit.. pak tam přišel strýc dolů si zapálit.. a zíral na něj.. a něco zase chtěl.. nevím co.. prostě otravuje.. takový ty zbytečný kecy.. x)) no fajn.. potom jsme šli ke mě..
*****
on se ani neměl do čeho převlíct, tak jsem mu půjčila svoje tepláčky třičtvrteční na tělák :D aaa xDD aspoň něco nu.. :D před fénem zase utekl.. jak jinak.. tak jsem ho zabalila do peřinky, ale on se stejně za chvíli odkopal.. chvíli jsme se mazlili.. ještě si něco pouštěli.. nějaký písničky.. přinesl mi tři Sparky a svíčku, co jsem dostala a nechala jí v Kladrubech.. a pak ještě flašku vína, kterou jsme u něj nedopili.. a stejně jsme ho nedopili :D mám ho v ledničce.. takový dobrý červený..
*****
tak jsme potom šli spinkat.. Tulítko vstával kolem pátý do práce.. tak mi utekl v půůl šestý nebo nějak tak.. šla jsem mu otevřít a potom jsem si šla zase lehnout.. vstávala jsem v osm.. budík jsem šoupla ještě o deset minut (klasika) a potom jsem vstala.. udělala jsem si kafe, na oči napatlala trochu řasenky, převlíkla se a šla jsem na bus.. psala jsem ještě Míše, jestli jede.. a jela.. ok.. v pohodě.. tak jdu na busák.. a bus si přijel v 10:30, místo toho, aby přijel v 9:32.. super, ne? já měla tu trpělivost a vydržela jsem to čekání x)) Míša se po mě sháněla.. tak jsem napsala, aby šla s těma kámoškama mezitím na kafe, že než tam přijedu, tak to bude doba x))
*****
nu.. řidič se nám všem pak hrozně omlouval, že tam byla bouračka (smrtelná nehoda) tak že to dřív vážně nešlo.. nu tak hlavně, že to přijelo.. měla jsem radost.. psala jsem, že už jedu a že písnu, až budu v Plzni.. ok.. v Plzni jsem jí napsala.. a ona mi zavolala, že je tam a tam.. ale já vůbec neměla tucha, kde to je.. šly do zoo ještě s nějakým prckem.. super.. no.. a co já teď tedy tady? sama v Plzni? jezdila jsem sem sice tři roky, ale já nikam takhle sama nechodila, že jo.. jenom trasa busák-škola.. a to je všechno x)) jinak do špitálu jezdím s mamkou a babi x))
*****
tak jí ještě posílám esemesky.. asi pět zpráv jsem jí poslala.. že čekám v hale na CANu.. ne.. žádná odpověď.. tak jsem na to srala.. pak jsem dostala hlad.. šla jsem si koupit bagetu do krámu na busáku.. a koukám a ono je poledne.. prima.. a já neustále dřepím na autobusáku a holky nikde.. bezva.. no kurva.. tak jsem sežrala bagetu.. ale neměla jsem pití.. no.. tak na to jsem srala.. počkala jsem tam do jedný a ve čtvrt na dvě jsem jela pražákem domů.. super den ne? :-/ nevím, jestli jsem nasraná, nebo smutná.. spíš obojí.. mrzí mě to.. ale tak co.. neposeru se z toho.. ale do Plzně už takhle nejedu!! ne prostě.. seru na to..
*****
Tulítko mi ještě před odjezdem domů volal, že je ve Stříbře.. jsem mu řekla, že mi zrovna jede bus domů, tak jestli mám jet do Ag.. řekl, že stejně za chvíli jede zase pryč.. tak jsem jela teda domů.. poděl tohle.. doma jsem se konečně napila a pak jsem to zapíchla v pelechu.. Jerry se mnou šel.. spinkal se mnou.. čyčynka zrzavá.. pak mě mamka probudila na oběd.. a pak šla se strýcem na hřbitov vyměnit náhrobní desku.. a to strýc jí řekl, že to sám nezvedne, aby šla s ním.. tak šla a přišla do průjezdu a on byl v tahu.. žádná novinka.. neřešila jsem to.. a v klidu jsem usnula..
*****
nevím.. dnešek je celej posranej.. mamka mě pak budila na večeři.. a ptala se mě: "tak co, jak bylo v Plzni?" "hm.." tak jsem jí v jedný větě řekla, že to jelo o hodinu pozdějc a že na mě takovou dobu nečekaly.. a pak asi viděla, že se mi to nechce rozpitvávat (ono ani není co pitvat, že), tak jsme se o tom už nebavily.. aaaaa.. co bude zítra.. doufám, že nic.. neee.. už nic kurva., tohle už prostě ne.. přišlo mi, že je to jenom debilní sen, když jsem tam dřepěla a kolem mě procházeli ty lidi.. ach.. ale zase.. docela zajímavý je pozorovat.. jenže oni měli nějakej cíl, někam se dostat.. někdo na ně čekal a tak.. na mě ne x)) padla na mě depka akorát.. byla jsem ráda, že jsem přijela domů a zalehla jsem x))
*****
potom po obědě se mě strýc začal ptát opět na to, co je to ten Fejzbuk.. a že jsem říkala, že tam mám profil, když semě na to ptal.. a že jako co tam o sobě píšu.. no.. tak jsem řekla, že tam mám svoje jméno, zájmy a tak.. a prej podle čeho se mi hledají přátelé (to mi bylo hned jasný, že to není z jeho hlavy, on ani neumí zapnout počítač).. jsem mu řekla, že podle různých kritérií.. třeba podle školy se mi nabízí spolužáci.. podle města kámoši se kterýma chodím ven.. a u toho se zasekl.. "tak proč tam máš jako bydliště Kladruby?" "protože se mi takhle nabízejí jako přátelé ty lidi, se kterýma se bavim a se kterýma chodim ven.." mám dojem, že to úspěšně opět nepochopil :D pak jsem se ptala, jak na to přišel, že mám jako město Kladruby.. nejspíš opět Richard (soused) určitě.. proto tam nepíšu nic takovýho osobního jako sem.. nejsem kretén.. asi bych měla bejt ráda za to, že jsem paranoidní.. protože to už ani není tak paranoia, jako zdravej rozum :) tak.. a teď jdu asi už radši spát.. bez Tulítka.. achjo.. mažu.. tak pa :-*

a sakra

10. července 2011 v 21:50 | Evil Industries |  >Má duše
normálně.. začíná bouřka.. doufám, že to stihnu napsat.. jen stručně.. dneska ráno ode mě odjel Tulítko.. nu.. spíš v poledne.. byl tu se mnou celou noc.. a vymýtal ducha na naší půdě se solí.. všude rozsypal sůl.. takovou vrstvu :D a já podělaná.. já normálně ječela.. co to tady včera bylo.. a on za mnou přijel.. asi v jedenáct večer.. ospinkanej.. ale přijel.. a spinkal se mnou.. potom jsem usnula.. pak to bylo v pohodě.. mamka ty zvuky taky slyšela, takže schíza to nebude x)) sakra.. tady normálně straší..
*****
jojo.. nemůžu se rozepisovat.. bouřka začíná.. chudinka Tulítko bude mokrej.. nunu.. on je vždycky tak sladkej %) co bylo dneska.. hledání ducha.. myši.. červotoče.. prostě zdroje toho kraválu a bordelu co tu byl.. potom procházka s mamkou.. mamka se koupala.. strýc taky.. ale já do toho nevlezla.. neee.. poslouchala jsem kravál na zahradě.. hrála jsem si s kočičkama.. odháněla jsem Matese, kterej šukal všechny naše čičí (ale ne to pidi koťátko - Čmeláčátko) to jsem si mimochodem dneska vyfotila :)
*****
potom co bylo.. procházka s mamkou.. na hřbitov.. to jsem udělala pár morbidním foteček a mamka šla k hrobu, kde leží strýcovo rodiče a domlouvala dědovi, že jestli mě straší, tak ať toho okamžitě nechá, že já mu nic neudělala.. nu.. ale já nevím, co to je.. fakt ne.. mají mě asi za pošuka.. ale mamka mi věří.. jen pořád nevím, co Tulítko.. snad mě nemá za debila.. ale on je spíš divnej kvůli tomu, že nevěřím já jemu.. třeba co se týče tý soli a tak.. že kde je nasypaná sůl, tak přes to ten duch nepřejde.. ale já mu říkala, že jsou rány na půdě, ale že u mě v pokoji je ten kravál a to šramocení..
*****
tak snad to dneska bude v pohodě.. zase ho tu budu mít.. a zítra jedu za Míšou.. jedeme do Plzně.. tak snad si to zase po dlouhý době spolu užijeme :) Tulítko odjede v půl sdmý do práce.. a já pak asi v půl desátý za Míšou.. nu.. tak uvidím.. snad se to tu zvládne.. sakra.. ale já ten barák vážně nemám ráda.. vždycky taková úleva, když udtud vypadnu :D jaaaj.. bouřka.. tak mažu, než to vypadne.. tak papa :-* čekám na Tulítko.. pa :-*

noční prohlídka kláštera a návštěva u Mišulky :-)

9. července 2011 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. nejdřív jsem si řekla, že se dneska na psaní vybodnu.. ale zítra by toho bylo už moc a to bych taky hezky poztrácela myšlenky.. takže.. včera pro mě přijel Tulítko jen co jsem uveřejnila předchozí článek.. jeli jsme rovnou do Kladrub.. a měli jsme to jen tak tak na prohlídku.. přijeli jsme k domu.. a šli pěšky přes celý město až do toho mega kopce, za ceduli "Vítá vás město Kladruby" a honem do kopečka ke klášteru.. je nádherně vidět, když se do Kladrub vjíždí ze Stříbra.. jaaj..
*****
před vchodem dovnitř je taková hospůdka (tam jsem si dala poprví to citronový pivo.. Staropramen Lemond, hej normálně to je docela dobrý, ale Chodovar je Chodovar :D) a tam už posedávalo spousta lidí a hromada se jich tlačila i u samotný brány.. byla tam taky partička v kostýmech.. pobíhaly tam děcka a pořád chodily do stánku se sladkostma.. taky jsem pak neodolala :D v devět večer se otevřela brána a začalo představení.. tak proto ty kostýmy.. bylo to představení napadení kláštera Křižákama.. byl tam Žižka, kterej jako by mu z pr.. vypadl :D ale fakt :D představení trvalo asi hodinu.. debatovalo se venku, pověsti, ale vlastně to takhle přesně bylo.. líbilo se mi to.. ale bylo nehorázný dusno a navíc začala padat mlha.. pak se ale hezky probojovali až do kláštera.. já v pohotovosti mikinu, protože si pamatuju, když jsem tam byla před lety.. zima jak v morně :D ti mniši tam musí zmrznout x))
*****
vlezu dovnitř.. spíš se proderu mezi těma co se tam mlátili :D a ono tam bylo docela teplo :D byla tam slečna jako průvodkyně.. povídala k tomu.. a my si procházeli postupně celej klášter i nádhernou katedrálu.. jo.. zapomněla jsem, jak to tam je nádherný.. a ta kopule zelená.. tak jak je krásná zevnitř :) ale prohlídka začala vlastně na tom nádvoří, nebo jak se tomu dá říkat.. bylo tam i pár zbraní.. a tak jsme hádali, jak se to jmenuje a k čemu se to asi používalo.. a potom taky historický otázky.. a já sklidila i potlesk :D protože jsem dokázala vysvětlit, co jsou to 4 artikuly Pražské a taky vysvětlit pojem "přijímání pod obojí způsobou", což je jedna z těch artikul že :D
*****
potom jsme se tedy podívali, jak to vlastně vypadalo, když jsme se takhle probojovali až k onomu napadení kláštera.. oni ho ti parchanti křižácí zapálili.. to jsem ani nevěděla.. magoři.. jo.. a teď se rozpadá :D no.. je to opravený jen zčásti a jedna část se dobře drolí.. asi to spadne, podle finanční situace ČR x)) jenže to nemůžeeee!! já tam chci s Tulítkem bydlet :D hej ale mi řekněte, co to v těch západních čechách je za divnou historii.. když se podíváte na ty stavby jo.. klášter je gotickej.. a kostel barokní.. všude tady v blízkým okolí Stříbra a prostě od Plzně směr na Cheb jsou barokní kostely.. dneska jsem byla v Břasích a tam mají kostel gotickej.. se v tom nevyznám x))
*****
achich.. no.. zas ty moje úvahy.. co bych pověděla dál.. já nevím.. noční snímky nejsou moc kvalitní.. řekla bych, že jsou přímo příšerný.. no já je sem dám.. jednoho dne.. ale.. je to vážně o ničem nu.. pak musím taky jednoho dne se s Tulítkem vydat na další tůru ke klášteru a pořádně ho blejsknout za dne.. abyste z něj taky něco měli.. a nedávala jsem sem jen tu ilustrační fotku z oficiální galerie x)) bylo to tam krásný.. a příště mě ještě čeká spoustu různých úhlů, ze kterých ten klášter můžu vyfotit :D jen to bude asi zavřený ten dvůr.. to je otevřený jen pro prohlídky.. tak nevím, jak blízko se dostanu.. uvidím..
*****
co bylo potom dál? po prohlídce jsem si ještě fotila tu kopuli zepředu.. od vchodu.. ale oni nás tam málem zavřeli :D pak jsme viděli, jak odněkud zdálky na nás nějakej dežo svítí laserem.. odráželo se to celou tu prohlídku od zdí a svítilo to až dovnitř na oltář x)) no.. tak jsmem fotila tím směrem, aby byl vidět blesk (on má hodně silnej blesk, ten můj docela neschopnej foťák) a pak přestal svítit ne :D no.. a pak zase začal, ale to jsme už měli namířeno ven z dvora.. ale.. oni nás tam vážně zavřeli :D ještě tam byla ta holčina, která hrála Marii.. a odcházela jedním zadním vchodem, tak jsme šli s ní..
*****
potom jsme šli k Tulítku domů.. dali jsme si večeři a šli do hajan.. nejdřív jsme si udělali ale hezkou procházku napříč Kladrubama (ano je to flák a do kopce :D) a přemýšleli, jestli ještě někam zajít na jedno, když jsme už v sobě měli tři :D (černýho Chodovára, ten citronovej džus s příchutí piva a ještě jednoho točenýho světlýho Chodovára v areálu kláštera) až jsme se nakonec rozhodli, že půjdeme domů.. tak jsme šli.. dali jsme si večeři a padli do pelíšku.. pak ještě, jestli si pustíme film.. tak jsme dokoukali Zrcadla taky konečně.. líbilo se mi to.. moc se mi to líbilo.. a bude dvojka.. už aby byla.. jsem napjatá jak struna :D
*****
šli jsme spinkat.. při skleničce červenýho vínka.. a druhej den.. dneska ráno budíček na sedmou.. Tulítko mě vyháněl z postele něco po třičtvrtě na osm.. prej mě vzbudí za chvíli.. a já taky chci mít čas na sebe.. připravit se.. musím pomalu vstávat z postele, páč se mi děsně motá palice %).. super.. a on mě vzbudil půl hodiny před odjezdem s tím, že se musím nasnídat.. že tu mám kafíčko a tak.. jsem vyletěla.. ano.. zamotala se mi šiška.. převlíct.. vyčistit hubu.. odlíčit voči od včera.. nalíčit nanovo.. nasnídat se.. vypít nehoráznej kotel kafe.. to je moc na mě poránu.. vážně.. kafe jsem nedopila.. snídani jsem snědla půlku.. a to to měl Tulítko výýýboooornýýýý ♥ to jsem mu ukázala věc :D rohlíky s máslem, sýrem a šunkou, posypaný červenou paprikou rozpečený v mikrovlnce %) milujuuuuu.. tak to jsem snědla jen jeden rohlíček.. pak se honem honem honeeeeem jelo.. nenávidím to.. nenávidííííím!! já potřebuju na sebe čas.. proto vstávám takhle brzo x))
*****
achich.. tak jsem myslela, že se hrozně naseru opět.. tohle mi udělal už poněkolikátý.. seru na to.. budu si nařizovat vlastní budík na vlastním mobilu.. protože ty jeho depresivní umírací písničky mě vážně neproberou.. on potřebuje na probuzení něco klidnýho, ale já potřebuju pořádnej šoking, aby mě to přinutilo vstát.. sice mám lehkej slánek, ale co se rána týče.. eh.. to je jiná věc.. "to je ráno.. to už upíři chodí spát.." jsem si taky vyslechla x))
*****
achich.. ani jsem se nenadála a líčila jsem se na schodech nastartovaná jít do auta a jet.. Tulítko pak na mě koukal, proč tam sedím :D "čekám" no.. tak se pak jelo.. v klidu.. jel se mnou dokonce i opatrně.. super.. vyfotila jsem si ten kostel v Břasích.. a potom jsme se sešla s Míšou.. přišla tam se svým pejskem.. takový krásný štěňátko ovčáka :) jůůů :) Tulítko pádil k tomu chlapovi co s náma tak "opatrně jel" (ano Jita hodina šavličku) a já šla s Míšou a s tím její hafíkem šla k ní domů.. přes les.. kus jak hovado.. vedro.. my obě dlouhou černou sukni ne :D
*****
dlouhá procházka.. potom jsme se stavily ještě v krámu.. já hlídala toho malýho.. netušila jsem, co bych si asi tak koupila :D Chodovára tam nevedou :D (mamka mi říká, že jsem naprosto chorobná na tohle pívo) a tak jsem hlídala hafíka a fotila jsem ho při tý příležitost.. fotogenickej :) a potom se šlo k Míše domů tedy.. tam byl i její brácha.. a její potkánek :) tak jsme kecaly.. a pouštěly si hudbu (Míša chudák vyděšená z toho, co jsem jí pouštěla :D, stará Nightwishačka nu :)) a Míra (její brácha, kterej se o mě před pár lety pokoušel) jen přihlížel a pálil tam tu svojí střílečku.. k tomu žvanil něco o tom, jak by vošukal tamhletu kurvu s těma velkýma kozama no a tak dále :D
*****
pak jsem si hrála s hafíkem.. pomlouvala svět s Míšou :) taky jsme se neviděly takovou dobuuuuu.. a pomazlila jsem se s jejím potkánkem :) a pak mi volal a psal Tulítko.. že se to prodlouží.. říkal mi, že to bude tak na dvě hodiny.. ok.. pak mi volal, že to je ještě minimálně na hodinu a půl.. ok.. kecámeeee :D dala jsem si kýbl kafe.. Míša ani Míra a Sam (Míši přítel, co tam pak přišel a s kterým jsem se taky konečně seznámila) na mě čučeli, že chci takovýho smrťáka :D "a ještě navíc bez cukru? a i bez mlíka?! nechápu.." :D nu :D já zase nechápu, jak si někdo může kafe sladit a ještě ho ředit mlíkem.. fuj :D
*****
jo.. dám si Latte jednou za uherák.. ale to není kafe ale takový kapučínko :D kafe je zlý a temný xDD jak by řekl Tulítko :D a jen co jsem dopila smrtící kafčo, tak Tulítko zavolal, že je na cestě.. a že kde se sejdeme.. tak jsem řekla, že asi tedy zase u kostela, ale to bylo od toho chlapa, u kterýho dělal u klimačku, to je hrozně daleko, tak jsme si dali sraz u obchoďáku.. ten tam je jenom jeden a je to tak akorát.. ok.. tak jsem tam šla s Míšou i s hafíkem.. protože bych tam asi sama netrefila.. tak se seznámili taky konečně :) a potom jsem se s Míšou i s hafíkem rozloučila a šla jsem s Tulítkem do auta..
*****
potom jsme jeli dom.. a cestou jsme se stavili v Tescu v Plzni.. koupit nějaký papů a podívat se.. dala jsem si oběd, protože už byla asi jedna hodina odpoledne.. dala jsem si dva Longera v KFC.. mě to prostě chutná.. Tulítku by to určitě nechutnalo.. je to fastfood, což on nepapá a za druhý to trochu pálí.. a to on už tuplem nepapá.. nu.. ale mě přijde, že on nepapá už skoro vůbec.. hrozně zhubnul.. a to chce ještě prej dvacet kilo dolů.. blázen.. akorát bude nemocnej.. jen vůbec netuším, co mám dělat..
*****
jeho teorie: "nebudu jíst.. zhubnu dvacet kilo.. pak budu posilovat a naberu deset kilo zpátky.." tím, že nebude jíst nic nevyřeší.. achjo.. co s ním mám dělat? on si myslí, že je tlustej a že se na něj vybodnu a najdu si nějakýho atleta nebo co.. pako.. děsný.. on se neumí smířit s tím, že on to má prostě v genech že je malinko silnější.. když to vezmu oproti mě.. no.. tak se podívejte na mě že jo.. měřím 171 centimetrů.. a nikdy jsem nevážila 50 kilo.. moje maximum bylo necelých 49 kilo.. a většinou mám 46-47 kilo.. to si spíš říkám, co si on vezme na mě.. on si myslí, že se mi nemůže vůbec líbit..
*****
žádný takový blbý kecy o tom, že nebude jíst nehodlám poslouchat.. proplesknout by potřeboval.. tím všechno jenom zhorší.. jsem mu to vysvětlovala nejmíň milionkrát.. začal se o sebe starat.. začal chodit do posilovny, chodí běhat do parku s Valdou (jo do toho parku, ze kterýho je vidět klášter a tam jak je zazděná ta jeptiška) baští samý divný věci.. takový ty hodně zdravý.. jenom tmavý pečivo.. a hrozně malý porce.. mě by to teda na ten den nestačilo.. a co myslíte, když na mě v noci usne a leží na mě půlku noci a zatím jsem se pořád nepropadla do západního Německa, tak to asi s tou váhou tak horký nebude ne? x))
*****
achjo.. budu ho muset hlídat.. a taky říct jeho tetě nebo tátovi, aby ho hlídali když tam nejsem.. pak bude nemocnej, protivnej, nervák bláznivej z něj bude.. budou se mu kazit zuby a vypadají mu ty jeho nádherný pačesy a pak si hodí mašli, protože mu jebne x)) nu.. co dodat.. je jako velký dítě.. dneska odpoledne mě tedy přivezl domů.. a zase měl svůj výraz nakopnutýho štěněte.. a koukal se na mě, že jsem myslela, že ho umačkám.. uvidíme se totiž až za dva týdny.. má celej tejden službu a ten příští nejspíš taky.. tak poděl.. už mi taky je pekelně smutno..
*****
to je něco.. a na mě už padá únava.. bylo toho vážně moc.. jsem doma.. tak jdu hají.. achjo.. a nikdo se ke mě dneska nebude tulit.. mažu.. papa :-*