když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

marod

8. prosince 2011 v 22:50 | Evil Industries |  >Má duše
nic.. nic.. nic.. hromady čaje.. zelenýho silnýho.. kýble, hektolitry čaje.. už jsem z toho zfetovaná, chytám záchvaty smíchu.. huhňám.. smrkám.. prskám.. žeru jeden tic tac za druhým.. zasrala jsem si svůj oranžovej župánek od mouru.. šla jsem zatopit.. byla tu zima jax vině.. netopilo to.. netušila jsem proč.. a ono se to roztopilo, až přišli naši.. zima jak v morně a já furt lítám do sklepa jak pako.. na oběd další půllitr čaje.. hrnková polívka.. a pak oběd z lednice.. ani už nevím, co to bylo.. pak přišla mamka.. už topení začínalo hřát..
*****
sežrala jsem asi dva jogurty.. trochu rumu jsem do sebe nalila.. vzala si paralen :D a šla jsem zalíst.. teď si tu píšu pár hodin s Kulíškem.. s compem a nečekaně se zeleným čajem v pelechu.. a já ho chci hrozně moc vidět.. achjo.. mamce Kulíšek vyřizoval, že se omlouvá za ten víkend, že tu byl.. vlastně potají a navzdory protestům.. vyřídila jsem.. mamka v pohodě.. na Otepovo kecy seru.. s tím se nic nedá dělat.. na demenci není obrana.. jedině ignorace.. mamka šla na zumbu sama.. prej je to v tý tělocvičně hrozně malý.. nelíbí se tam nikomu.. achjo.. já to tam nikdy neviděla, a vím, že chci zpátky do Vlčáku.. nu.. uvidíme..
*****
zítra marození.. žádná škola.. a chci mít Kulíška u sebe.. POTŘEBUJU ho mít u sebe!! je to na palici.. vážně šílený.. :( celej večer si píšeme.. jsme od sebe cca 18 kiláků a je to děsný.. ve škole jsme od sebe metr a je to nesnesitelný.. potřebuju ho obejmout.. alespoň zítra.. achju.. tak já mažu.. utápět se v čaji.. a v pocitu, jak mi chybí.. papa..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 9. prosince 2011 v 17:10 | Reagovat

Milující objetí občas chybí každému. Neboj, brzy se uzdravíš a budete se objímat do alelůja.

2 pavel pavel | Web | 9. prosince 2011 v 18:50 | Reagovat

Nakazíš ho. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.