když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Leden 2012

a zase dneska

31. ledna 2012 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
to si tak Kulíšek jen tak náhodou konečně trochu vzpomněl, co to myslel za písničku, kterou jsme si tehdy u mě pouštěli.. :D ono jich totiž bylo jako sraček :D od Dark Tranquillity přes Dvořáka po devadesátý a osmdesátý léta až po trance.. ano ano.. Kulíšek je taky stejnej "hudební paskvil" jako já :D poslouchá téměř všechny styly, ale musí to být podle našeho uvážení kvalitní a poslouchatelný :)
*****
pořád říkal.. "no.. já nevim.. něco jako Amnesia.. nebo něco takovýho" :D "nemyslíš třeba Inexist nebo blááá blááá.." :D teď jsem vyjmenovávala telefonní seznamy a pouštěla jsem mu všelijaký písničky, který jsme kdy mohli spolu poslouchat, jak z mobilu, tak z youtube a z mých písničkových složek.. ne.. nic :D :D "a byl to metal.. techno.. vážná hudba.. nebo něco úplně jinýho?" "no nevim" :D nakonec jsme zjistili, že je to Imperium.. :D písnička Atlantis :D :D :D mamušíkovo nejoblíbenější :D
*****
*****
ale konečně může Kulíšek zase klidně spát :D už zjistil, co to je za písničku :D fajn :D tak je klid na duši.. prozatím :D co bylo dneska? no.. :D čekala jsem dvě minuty na zastávce na bus a málem jsem přimrzla k zemi :D v buse jsem kecala s Jaruškou.. vyprávěla mi, co se jí zdálo a byla z toho úplně hotová.. nebylo to hezký.. měli jsme tělák.. to jsme málem umrzli, když jsme čekali na Přemeta před základkou.. super x)) šílený a má bejt hůř.. no potěšitelný x)) to se nějak přežilo.. skoro jsem necvičila.. jen aby se neřeklo, tak jsem udělala pár přeskoků přes švihadlo a to bylo všechno :D Kvása na to taky sral.. seděli jsme spolu na lavičce a kecali s Jaruškou a Kájou :D
*****
pak se šlo do obchoďáku pro energeťák a já sháněla Antiperle.. nic.. tak jsem se ještě stavila s pekárně s Gábinou a ještě u vietnamců.. taky neměli Antiperle.. kurva :D tak nic :D ve třídě jsem do sebe začala lejt ten zelenej Monster (ani ten žlutej ananasovej jsem nesehnala) a čekala na Kulíška.. přišel normálně zároveň se zvoněním :D šikovnej :D byla dvouhodinovka EP.. to bylo v pohodě.. potom byla čeština.. to už nebylo tak v pohodě.. vytasila na nás další nějakou písemku z literky.. no ty vole :D to by jako nešlo.. to bude další kule x))
*****
píčoviny.. kdo se to má učit.. je toho jak sraček a každej ten týpek toho napsal většinou minimálně tři prdele x)) ehm.. to jsme opět spolupracovali.. ale hovno jsme napsali.. to bude kule :D no co :D potom bylo papání a pak psaní.. to jsem vyfasovala jedničku heč :D a potom se šlo na informatiku.. kurva ten Žabikuch mě sere.. já taky nevím, co máme dělat a nevotravuju s tím věčně někoho x)) ehe.. případ pro psychiatra x))
*****
potom se šlo zpátky do třídy.. protože byla třídnická.. super no :D to jsem netušila, jak to bude dlouho trvat.. naštěstí rozdávání vysvědčení proběhlo v klidu.. s vízem jsem nad míru spokojená :D dokonce jsem vyfasovala i lejstro s pochvalou kvůli prudkému zlepšení prospěchu :D no fajn :D :D radost :D Kulíšek vyfasoval ještě k vízu dvě lejstra.. to má za to, že nechodí na tělák.. za neomluvený hodiny.. :D třídní a ředitelskou důtku.. má z toho prdel :D ale jestli mi ho vyhodí, tak se poseru.. zlobí.. ale když mu něco řeknu, tak na to sere dál.. on není blbej, jenom na to totálně sere a do tý školy prostě nechodí x)) co s ním.. nooo.. eh.. mezi náma.. já bych věděla co.. O:-) ale to by asi nepomohlo :D
*****
měl z toho děsnou prdel :D "si zarámuju" :D fajn :D třídní nás zdržela vážně na chvíli.. na pár minut.. potom jsme hned s Kulíškem, Kvásou a Mirem šli.. kluci pak šli směrem na sídlák a já na busák rovně.. rozloučila jsem se s klukama a se Včeličkou a už jsem mazala.. tam už čekala Jaruška.. přijel bus.. sedly jsme si vedle sebe.. povídaly si.. a ukazovala mi obrázky, který kreslí.. vážně nádherně kreslí :) a má rozkreslenýho Kvásu ale pšt :) Jaruška už klidnější, že se její sen nenaplnil a bylo to v pohodě :) jelo se do Ag.. mamka nenastoupila.. tak jsem si řekla, že nejspíš pojede pozdějš.. tak jsem se stavila na chvíli u tety na pokec.. a pak jsem prchala za babi..
*****
dopuje se nějakýma lékama, který vyfasovala ve špitále a vypadá divně.. má hrozně zvětšený panenky.. já furt nevěděla, co je na ní divnýho.. ty vole.. babi je v domácím léčení a hned tam něco šůrovala, savo tam smrdělo.. achjo.. nenapravitelná fakt.. naštěstí nevařila.. teta vařila dědovi.. tak mu donesla svíčkovou.. ale my jsme se domlouvaly, že bychom si zašly na pizzu.. ale nechtělo se nám babi tahat do toho šílenýho mrazu, tak jsem tam skočila.. objednala jsem dvakrát Hawai a jednou Val Gardenu a dřepla si na zadek s ananasovým džusem (vážně jsem si nedala pivo, tam totiž netočí Chodovar :D).. počkala jsem dvacet minut a nesla jsem tři pizzy na sobě honem k babi, aby nevystydly.. naštěstí ne :)
*****
nestihly to potvory dobrý :) v Q mají vážně hrozně mňam pizzy.. i ostatní jídla mají dobrý.. :) tam jsem si chtěla zajít s Kulíškem na pizzu.. ale je pro něj Ag moc daleko nu.. tak jsem kecali všichni.. teta tam pak taky přišla.. a nezačal rozhovor moc hezky.. prej se Hanka (moje sesřenka s mimčem) začala chovat hrozně.. pořádně si ani malýho Robinka nevšímá a je jí všechno protivný a tak.. projevila se její povaha.. a to je na hovno.. achjo.. někoho mateřství změní.. ale někoho prostě ne.. třeba jako tyhle povahy.. doufám, že mě tohle nepostihne, až budu někdy mít svoje x))
*****
ty vole.. tak jsem se jaxi malinko nasralinkala.. už mi stačilo, když jsem se u tety v krámu hned při cestě z busáku stavovala a přišla tam Míša i s Maxem.. ten po mě zase začal skákat a příšerně štěkat.. pitbul.. nemá mě rád.. já jeho taky ne.. bojím se takovým psů.. achjo.. fakt voprus tohle.. pak po mě začal ňafat ještě když jsem ho potkala na městě když jsem šla pro tu pizzu.. nu.. jinak.. vypila jsem džus.. pizza byla vážně za chvilku.. a už jsem honem byla zpátky u babi.. zimaaaa!!!
*****
dali jsme si papání.. mňami mňamiiiii %) a pak kafe a pokec.. pochlubila jsem se s vysvědčením a s pochvalou třídního učitele :D :D a mohlo se polemizovat.. pomlouvat.. drbat.. atd.. maturák, Včelička, Hanka, děda, nemocnice.. naštěstí si babi nestěžovala.. že se o ní dobře starali.. to je hlavní.. ty vole.. ale za stovku na den, aby se o ní kurva nestarali!! byla tam osm dní.. ty vole to je osm stovek.. to je děsný.. fakt.. kam to spěje.. do prdele ten stát spěje.. fakt.. x)) to jsme dneska brali v ekonomice.. sociální a zdravotní pojišťění.. bereme pojišťovnictví.. jojo.. platíme si pojištění, ale k čemu to je, když si kurva všechno platíme? z našeho pojištění se vytvářejí platy pro doktory.. no to mě poser x))
*****
o důchodech ani nemluvím.. to je tabu.. pro naší generaci rozhodně :D hahá.. nevím, jestli mám brečet, nebo se smát.. to aby se jeden bál si založit účet.. ne.. zase budu kecat o škole.. ne.. byla bych nasraná :D ještě mi tu navíc zrovna teď píše Pískle, jestli mám všechny papíry na literku.. že si potřebuje nějaký papíry okopírovat.. :D no dobře no.. mám je tady.. ale že bych se učila.. to néé x)) ve čtvrtek budeme psát.. zase.. no super.. mám radost :D :D uááá.. o čem jsem ještě chtěla psát? no..
*****
Kulíšek upravil další tu mojí fotku.. tak tady jí máte :)
*****
*****
s mym péééérem.. z bažanta, který jsem mu osobně vyrvala ze zadku kdysi :D psala jsem s ním ve škole.. na základce ještě :D vrazila jsem do něj tuhu z propisky :D Kulíšek mi mohl ale přidat nějaký líčení.. všechno fotil v noci už po koupání.. odlíčení.. no.. já nevím, kolik bylo to je fuk :D odstranil mi normálně můj Brutal náramek!! :D prej čeho si všimnu, že na tý fotce chybí :D všimla :D
*****
ty jo.. co se ještě dneska dělo? doma nic.. ve čtvrt na sedm jsme s mamkou jely busem dom.. a tady nic.. sedla jsem k pc.. a zírám tu doteď.. ale už půjdu do hajan.. je mi smutno.. chci tu mít Kulíška.. já vím.. jsem asi posedlá nebo co.. ale ono to momentálně jinak nejde :) domlouvala jsem se ještě s Míšou.. a ta mi potom za chvilku zase utekla.. v ten pátek se prostě sejdeme v Plzni.. ale nevíme ještě pořádně kde.. to se ještě domluví zejtra.. snad tu bude Míša dýl.. pak to bude chtít ještě přesnej čas a bude to super :) ty jo.. zase hodin jak na kostele.. zima jak v morně :D tak mizím.. ještě si budu chvilililičku psát s Kulíškem a letím.. tak papa :-*

tak další den

30. ledna 2012 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
a vůbec netuším, co mám psát.. jsem nesvá.. nemám tu Kulíška.. stala jsem se závislá nebo co? je mi prostě okamžitě hned smutno, když ho u sebe nemám.. uááá.. tak.. ráno začalo klasicky.. vstala jsem něco mezi půl a sedmou.. udělala jsem jedno kafe a jeden čaj.. rozčesala pačesy, dělala kravál.. a k tomu jsem budila Kulíška.. opět na poslední chvíli.. ale vyučování jsme na minutu přesně stihli :D :D začalo to chodem.. "jak jste na tom se svým podnikatelským záměrem?" "dobře.. už mám nadpis.." :D :D má situace.. prima.. ano.. opět jsme s tím ani nepohli hele.. o víkendu jsme opět měli jiný starosti.. x))
*****
tak se dělalo zase hromada poznámek.. a opět mi začal svítat nápad, jak to dát dohromady.. se svým zaměřením jsem si ale nikdy nebyla jistá.. a dneska se dozvím, že Kvása má to samý co já! :D ten mě nasral :D ale stejně si tím nejsem jistá.. ale už bych to měla asi pomalu začít psát.. dělala jsem si o hodině poznámky.. z těch podnikatelských plánů, který nám rozdává každou hodinu, abychom měli představu, jak by to asi mělo, nebo nemělo vypadat.. no.. to bychom měli.. jen ten nápad.. v čem podnikat? to je v prdeli x))
*****
obsah jsem si dneska vypracovala.. a líbí se mi to :D hehe :D poznámek mám tři prdele.. jenom vědět, v čem chci podnikat a můžu na to jít.. x)) ale.. ehm.. no.. potom byla matika.. no.. super.. trochu jsem to pobírala.. ale to nešlo nějak moc vnímat, když Kulíšek vedle mě se neustále vybavoval s Kvásou za mnou :D fakt :D a s Mirem přede mnou :D já jsem chudák normálně :D pak se musím bavit taky a je to v prdeli :D potom mělo bejt účto, ale byla ekonomie.. fajn.. kecalo se o úvěrových operacích a začalo se kecat o bankovních službách :D fajn :D Včelička z toho zase poznámek dva řádky.. a já mám čtyři stránky :D :D klasika :D
*****
po dvouhodinovce, přepůlenou velkou přestávkou následovala čeština.. a to byl hrozně velkej zjeb, že si opět něko stěžoval na naší třídní výzdobu, která tam visí od maturáku.. no super.. nikomu to nevadilo.. všem se to líbilo.. jen jedna jistá nejmenovaná osoba měla jako vždy a jako na všechno, plnou hubu keců.. Kulíšek se opět nasral, že mu asi něco provede.. fajn.. ale zatím se to obešlo bez krve.. museli jsme to sundat.. všichni nasraní..
*****
*****
*****
tak jsme strááááášně nadávali.. a opět jsme se velice brzo dostali na téma čeština že jo.. "že já blbá jim na to třídnictví u vás kývla!" lomila rukama naše úchylná pánčelka třídní.. ale je jí to hovno platný.. lituju jí.. jsme parchanti.. vůbec se neučíme.. nesnažíme se.. a opět si na nás začínají ostatní učitelé stěžovat.. no to to všeci vedeme, chvíli před maturitou.. jééé.. to bude ještě sekec mazec x)) nojo.. třídní mě a Kulíška obdarovala krásnou kulí z literky jako bonus.. stejně tak, jako polovinu třídy..
*****
héééhééééé.. po hodině byla němčina.. ta byla v pohodě.. dokonce jsem to i pochopila, jak se ten zkurvenej tr(a)pnej rod tvoří :D hehe :D dostala jsem pochvalu ne :D najednou do třídy vrazí Miro a jde za mnou, jestli bych mu nepůjčila jistý lejstra z literky.. že si je jde okopírovat a hned mi je zase donese.. byl nějakej nasranej.. uřícenej.. "co je?" ale hned zmizel kopírovat.. pak mi je za chvíli vrátil.. tak se ho ptám znovu.. "no je to píčus.." pochopila jsem to tak, že ho Přemet něčím nasral.. to taky.. ale Svobič opět zaperlil.. se předvedl dneska zase.. fakt.. a Miro se nasral a jenom co si okopíroval tu literku, šel domů.. uprostřed poslední hodiny se sebral a zdrhal z toho ústavu.. nedivím se x))
*****
po vyučování jsem letěla do šatny.. a to jsem šla s Kulíškem domů.. byla jsem tam na oběd.. a potom mě Kulíšek odvezl na busák a jela jsem dom za pět šest.. ukazoval mi ty včerejší fotky.. upravoval je.. no.. vypadám tam jak.. lehké děvče :D mám na sobě mou milovanou sukýnku z BA.. :D ani nalíčená tam nejsem :D
*****
*****
to byla trocha Kulíškovo umění na závěr :) ještě jen.. zejtra jsem chtěla jet s Kulíškem do Ag.. na tu pizzu konečně.. ale babi zejtra pustí z nemocnice, tak prej jdeme k ní jenom.. tak mě mamka zjebala, že jsem fakt praštěná, že jsem furt s ním.. bla bla.. a že ne.. že jestli mi to není blbý.. bla bla.. to je jasný no.. jdeme za babi.. a na pizzu s Kulíškem si zajedem co nejdřív.. někam.. někdy.. achich.. tak a jdu spinkat :) tak papa :)

nějak se ti zkracujou články, čeče, a jsou nějak nepravidelný

29. ledna 2012 v 22:20 | Evil Industries |  >Má duše
to jsem právě zaslechla za hlavou.. Včelička odletěl pro pizzu a vrátil se s lahváčem a bez pizzy.. :D mamka se mě ptala předtím, než odletěl, jestli nechceme večeři.. "nee.. my budeme mít pizzu.." tak za chvíli jel Kulíšek dom a pak pro pizzu.. já se mezitím naložila do vany a čekala jsem.. pak Kulíšek přijel.. a pizza nebyla.. :( achjo.. tak nebude papání.. se z toho :D
*****
celej den lenošení.. válení se v pelíšku.. předtím, po obědě hned jsme šli s Kulíškem skládat dřevo do sklepa.. tam strýc málem Kulíška sejmul polenem.. tak jsme naskládali celej sklep a šlo se nahoru.. pak jsme ze sebe dostávali smolu a šli jsme pokračovat ve válení se v pelíšku.. potom mi Kulíšek utekl pro tu pizzu a domů si jel pro věci.. zejtra zase škola.. achich.. já mám ale pořád chuť na tu pizzu.. a Kulíšek taky.. tak si zkusíme zejtra po škole zajet do Ag.. a půjdeme do Q :D jo :D a hotovo.. :D sakra.. :D já sem píšu, o čem se zrovna bavíme a nějak nevím, co jsem psát chtěla.. :D tak mizím.. jdu se věnovat Včeličce :) papa :)

co napsat

28. ledna 2012 v 21:40 | Evil Industries |  >Má duše
hehe.. zrovna jsem přijela z Planý.. mám tu za sebou Kulíška a surfuje po mý síti na svým pidi netbooku.. včera to ušlo.. ve škole.. ani pořádně nevím, co se tam dělo.. jo.. psali jsme z češtiny nějakej test.. na gramatiku.. pak jsme si to měli vyměnit se sousedem.. hej jsme dobrý :D s Kulíškem jsme neměli ani jednu chybu :D jinak známky z matiky nemáme ještě.. ale snad to dopadne ok.. marketing.. ty vole.. já vůbec ještě nepohla s tím podnikatelským plánem.. a ten, kdo neodevzdal ještě ten projekt o marketingu jednoho zadanýho výrobku, dostal kuli.. takže skoro celá třída :D prima.. já se na to taky vysrala a to jsme to měli zadaný od září xDD
*****
nejsem na dlouhodobě zadaný úkoly.. ale ten PP musím nějak udělat.. snad ho dneska s Kulíškem nějak nakousneme.. uvidím.. ale měli bychom.. jeeeej.. zrovna jsem nakoukla ke Kulíškovi do pidi netbooku a má tu otevřenej můj blog :D škola se přežila včera.. ještě jenom marketing, matika a mluvnice a pak jsme se dívali na film, kterej mi zase trochu pocuchal nervy.. Pianista se to jmenovalo.. ty vole.. já se docela zajímám o druhou světovou, ale prostě na to mám až moc slabý nervy.. kdo neviděl, tak se podívejte.. já to tady rozebírat nebudu, jo?
*****
ne :D ten Kulíšek je hovádko :D on je ode mě cca dvacet centimetrů a píše mi na chat xDD achjo :D já budu končit to nemá cenu tady :D jdu zabíjet včeličky :D pa :)

nestíhám

26. ledna 2012 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
nějak nestíhám v poslední době psát.. nu což.. mám tu skoro pořád Kulíška.. :) taky věci kolem uběhlého maturáku.. dost věcí.. dneska ve škole v pohodě.. zabodovala jsem na němčině.. ale nevím, čím jsem si to vysloužila :D nultá byl tělák.. to jsem celou dobu s Honzíkem hrála pinčes :D pak ve škole byla matika.. to jsme psali.. dva příklady ze čtyř jsme stihla.. snad jsou dobře.. ale měli by být.. uvidíme, co z toho vyleze :D bylo účto.. to se něco počítalo.. a docela mi to i šlo.. hej :D potom bylo právo.. to se přežilo.. to bylo v pohodě.. to mě ale Svobič taky málem vyrazil ze třídy.. stejně tak jako vyrazil holky (Gábinu, Romču, Anetu a ještě někoho) potom vyrazil hned Kvásu, Mira a Kulíška poté taky.. tlemili jsme se jako kreténi.. ani nevím už čemu :D skoro vyrazil i mě.. já chtěla pryč :D ale ono pak stejně za pět minut zvonilo, tak to bylo v pohodě :D
*****
docela výmaz dneska.. výtlem i na tom účtu.. :D pak svačina.. potom byl mm.. to se psali poznámky.. dostali jsme kule skoro všichni, protože jsme neodevzdali jeden úkol, kterej byl zadanej v září.. jednalo se o nějakej marketingovej výzkum.. no.. a taky bychom se měli konečně pustit do toho podnikatelskýho záměru.. hahah :D super :D dneska jsme se k tomu samozřejmě opět nedostali :D pak cvičení z účta.. hele docela mi to i šlo.. ale to jsme to pak přestali s Kulíškem nějak dělat.. taková spolupráce no :D pak bylo to právo.. se mi to tady pomotalo :D po právu čeština.. a to učitelka rozdala papíry.. a otočili jsme je a na každým bylo něco natištěný.. nějaký kravinky.. kusy článků.. básniček.. obrázky.. a já měla papír, na kterým byla vytisklá fotka Mira, kterou fotil Kulíšek v září v Techmanii.. čučeli jsme jak paka :D ale nakonec jsme teda psali.. to jsme taky měli s Kulíškem spolupráci.. napsali jsme oba dva řádky :D takže plnej počet.. fajn x))
*****
poslední hodina byla spojená konzervace s Kaslikem.. to jsme měli mít téma bydlení a kde bydlím.. fajn :D zfleku jsem vyplodila nějakou kravinu.. která mi ani nedávala smysl a po pár vteřinovém přednesu jsem dostala pochvalu ne :D no super :D ale vážně jsem netušila za co :D hovno umím, hovno dělám a.. no fajn :D potom se šlo pryč.. do Tipáče.. a potom za hooodně dlouhou dobu se jelo do Černobylu.. to jsme měli jen tak tak, abychom stihli Zumbu.. hodila jsem bágl domů, navlíkla jsem si tepláky pod sukni a letělo se.. Včelička letěl se mnou.. a koukal na nás, jak hopsáme :D jaj jsem se vyřádila.. a byla jsem Verčou pozvaná na podium, abych s ní předcvičovala :D no fajné :D vybrala jsem si Calypso že jo :D moje nej :D
*****
bylo to super :D uhnala jsem se.. křeče.. super :D Kulíšek koukal.. chvílema mi připadal úplně mimo a pak zase vyjevenej :D měl sebou foťák.. ptal se Verči, jestli může fotit.. a pak se domluvili, že se vyfotíme všeci společně příští tejden ještě před cvičením, abychom nebyli na fotce upocení :D a Kulíškovi se to i líbilo a chtěl by taky zkusit hopsat.. jéééé :D :) uvidíme :) pak jsme šli do Vlčáku na jedno.. a pak jsem se napapala a dala sprchu.. teď mi tu Kulíšek už hajá zachumlanej, tak letím taky.. tak papa :-*

jak to jen říct

24. ledna 2012 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
*****
tady na tý společný se vážně tvářím jako kokot x))
*****
včera s Kulíškem marodka.. docela dost jsme se opili na tom našem slavným maturáku :D ale nakonec všechno dobře dopadlo.. a dopadlo to nad mé očekávání :) jen momentálně netuším, co k tomu dodat.. dneska ve škole.. Kulíšek mě vyhodí u základky a já mažu na tělák.. on jel domů si pro věci, pro učení a tak.. na maturáku se bumbalo a po maturáku se bumbalo.. v neděli a v pondělí se léčila kocovinka.. v neděli se blinkalo a v pondělí se čerpala nová síla.. to jsme se učili znova jíst a tak dále :D
*****
Kulíšek napsal třídní sms a ta jí samozřejmě přečetla před celou třídou :D něco ve stylu: "nepřijdeme, máme pomaturitní kocovinu" :D "co mám jako do tý třídnice napsat? kocovina? ne.. nevolnost" :D přišla jsem na tělák.. odběhla jsem si kolečko.. všeci se ptali, proč jsem nebyla ve škole.. bylo jim to jasný.. ještě si leccos přidali.. ano.. se Včeličkou v jednom pelíšku.. co si asi můžou myslet, že jo :D včera se stejně ve škole nic závažnýho nedělo.. bylo nás tam prý patnáct :D z dvacetidevíti :D
*****
polovina na tom byla stejně jako my.. tak je to v cajku :D jednoduše, včera jsme se prostě z tý postele nezvedli.. hotovo :D mamka z nás měla radost :D maturák nedopadl tak šíleně.. byla to prima.. ale lítačka, honička.. furt někde a furt něco :D a tohlecto a támhlecto :D chci se podívat na svojí rodinku, jak se mají, jak se baví a v půli cesty v běhu v dlouhých šatech mě zachytí jedna spolužačka za ruku: "pojď honem se mnou, pomůžeš mi s tímhlectím a s támhlectím.." ok.. pomůžu.. hotovo.. jdu konečně za našima.. "no konečně je tu někdo volnej, pojď pomůžeš tohle rozdělit támhle a támhle.." :D no byla to fuška :D ale stálo to za to.. a naše půlnočko, který bylo celý improvizace? bomba! lidi se chlápamli jako prdlí, líbilo se to.. a nám taky :D oujééé :D měli jsme ránu sakra :D
*****
jen ještě musím přijít na to, jak stáhnout z toho FB ty fotky.. achjo.. na to asi jen tak nepřijdu a budu si muset počkat na to DVD s videem a s fotkama.. snad to bude co nevidět.. ale nevím.. Mahdísovi to trvá dost dlouho.. jo.. a ještě jsme se taky fotili u plátna.. vyfotila jsem se s Kulíškem :) a s Gábinou myslím.. tak snad to dobře dopadne :) dneska jsem dostala penízky zpátky.. co se vydělalo.. ty jo.. takže já vlastně za maturák neutratila tři litry, ale pár stovek.. to je super, ne? :) jsem ráda :)
*****
můžete se na fotky podívat tady.. mě poznáte :D nelekejte se těch xichtů :D měla jsem ránu :D a Kulíšek :D to je kapitola sama pro sebe :D a on si to půlnočko ani nepamatuje prej :D tím hůř :D dneska jsme si ve škole chtěli promítat zrovna tyhle fotky.. ale vytopila se nám počítačová učebna, tak jsme měli po promítání.. ve třídě pořád bordel.. všude ztužky a balónky.. :D seru na to.. dneska jsme si při hodině pinkali s jedním balónkem.. :D kreslili jsme s Kulíškem a Mirem na jeden.. a vylezl z toho něco jako bílej Hitler.. no super.. a jedna z dvojčat nám ho surově probodla propiskou.. svině jedna :D to je fuk.. zejtra načmíráme někoho jinýho.. třeba jí :D
*****
Včelička musel ráno nutně dostat tu tunu třpytek z vlasů.. nějak jsme to celý prospali.. byl to vážně záhul.. všechno.. visí mi tu na lampě zmuchlaná šerpa.. dva lístky na památku.. zmačkaný šaty.. jojo.. je to pryč.. včera jsem byla ráda.. dneska jsem si uvědomila, že i když je zejtra středa, žádnej předtanc nebude.. nic mě nebude srát.. ale je to divný :D nějak jsme v tom přeci jen žili takovou dobu a teď je to prostě všechno pryč.. najednou.. tolik nervů, hádek a práce za tím bylo.. a je super, že to dopadlo dobře.. jsem moc ráda..
*****
tam na mě nikdo neřval v tý Mži.. nikdo se nedíval na ty nepatrný chybičky.. nikdo.. bylo to v pohodě.. všichni jsme konečně táhli za jeden provaz.. a dopadlo to suprově.. fotky se mi taky líbí.. snad budou všechny.. a chci vidět už ty, který se fotili před tím plátnem.. chci si je pak nechat vyvolat..
*****
*****
jaaaaj to je porod to sem nahrát.. no nic.. prostě odkaz tu je.. tak se podívejte, kdo bude mít zájem.. :D jsem ještě zvědavá na ty, zatím, neexistující fotky, tak uvidíme x)) těch fotek je vážně jak sra.. no hodně.. ty vole.. to je nejvíc.. všeci se tam vyfotili s tím, kdo ho vedl na šerpování.. takže mě vedl táta.. Kulíška jeho máma.. a tak.. prostě rodiče.. všeci se na tý fotce tváří normálně.. jenom já s mým papá jako kreténi :D klasika :D nu což :D
*****
po maturáku ta chlastačka dopadla docela dobře.. pak ale zle :D bylo zle :D ale to se vyleželo.. vyblilo.. pak se to zajedlo.. a dneska se už mohlo do školy.. ne, že by se nám chtělo že jo.. ale jo.. zvládlo se to.. a zejtra je už středa.. dneska jsem byla doma brzo, nic novýho jsme se nedověděli.. ale to jsme čekali.. tak.. doma jsem si přepsala jenom poznámky do ekonomiky z papíru, kterej se mi dneska podařilo perfektně zlejt energeťákem.. :D uklidila jsem tady tu nehoráznou spoušť, kterou jsme tu s Kulíškem napáchali.. vyklidila jsem myčku.. uklidila nádobí.. bordel jsem vynesla.. a jak plastový flašky, tak lahváče od píva jsem vynesla.. šikulka jsem :D a teď bych si dala spaní.. x)) tak já pomažu..
*****
čuměla jsem tu do počáku, jak se dají ty fotky z FB stáhnout jako složka.. asi nijak.. tak se mi povedlo se tam třeba označit a ještě někoho i označit.. povedlo.. v klidu.. a já.. alespoň tejden nebudu pít.. fakt ne.. ty jo.. ale měla jsem co dělat, abych uhlídala mamku.. učitel na občanku z ní byl úplně hotovej a nebyl sám.. no já se nedivím :D tak jo.. tady dám ještě jednu fotku.. kde jsem společně s mamkou :) (nevšímejte si, že v ruce držím lepidlo na řasy jo? :D )
*****
*****
tak.. a to je ode mě pro dnešek všechno.. rozhodně se ještě k tématu maturák vrátím, ale dneska jsem už nějak vyždímaná.. tak pomažu na spinkání.. papa :-)

maturák - jedno velký vokno

23. ledna 2012 v 16:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. a je to za náma.. dneska jsme už měli bejt ve škole, ale jaxi se škola nekonala.. dneska jsme už došli do kuchyně a přestalo se blít.. uvařila jsem trochu polívky, sežrat se to snad dalo.. Kulíšek psal třídní, že se léčíme z kocoviny a nedorazíme.. Kvása sem přijel kolem poledne a tak jsme letěli dolů, ale mezitím odjel.. tak nevím.. ležíme tu s Kulškem v pelíšku a čekáme na naše.. zejtra se do školy už asi bude muset jet..
*****
zážitků z maturáku je hodně, ale je jich ještě víc, který si nepamatujeme.. :D fotky jsou nic moc, ale snad něco na památku budeme mít.. to se ještě všechno postupně dovíme, co jsme všechno prováděli.. :D teď se jdeme oddávat leháru.. možná nám mamka udělá oběd.. skoukli jsme filma.. a teď jen čekáme, že někdo za nás zatopí..
*****
UŽ NIKDY NEBUDU PÍT................zase kecám, ale pššššššt :D

letím na tu trapárnu

21. ledna 2012 v 16:10 | Evil Industries |  >Má duše
za chvíli pro mě přiletí Včelička.. tak mažu.. do TC.. na náš "slavný" maturák.. achich.. s tím duc duc technem, co tam hraje místo P.O.D. jsem se stejně nesmířila.. jdeme na to se Včeličkou.. to bych se z toho posrala.. nehty od Ivy se mi nelíbí, jsou světlý a navíc mi to při dnešním koupání zpoloviny slezlo.. beru si svůj láček, kterej jsem si včera v Ag koupila.. achjo.. tak mizím.. šminky, šaty, lak na vlasy a podobný kraviny beru sebou a jdu se uctivě ztrapnit.. papa :-*

chlastáš, chlastám, chlastáme

19. ledna 2012 v 20:00 | Evil Industries |  >Má duše
nic výstižnějšího mě nenapadlo :D co bylo včera? to byl nabitej den.. nojo.. Kulíšek písal, že dorazí třetí hodinu.. to známe :D ano.. dorazil.. nedorazil :D bylo tanini a já sháněla, kdo jde na pivo.. šlo se s Mirem, Kvásou a pak se postupně přidala většina třídy.. tanini šlo dobře.. na jednu komplikaci až moc dobře :D bylo to v pohodě.. a ani mě to nesralo a bavilo mě to.. taky je na čase :D deset minut před koncem tanini se tam zjevil Kulíšek :D všichni čuměli jak paka :D nikdo nevěřil :D zjevení :D
*****
po předchodu se šlo pryč.. jelo se na pizzu do Mariánek.. jo.. fajné to bylo.. to padlo další pívo.. :D třináctka.. potom se šlo hledat Kulíškovi oblečení na maturák.. oblek.. fialová kravata.. projeli jsme pak ceeeelýýýýý Mariánky.. no kurva.. to bylo něco.. tři hodiny jsme lezli všude možně.. pak jsme našli tu divnou ulici, o který byl Kulíšek informovanej.. a povedlo se nám vypůjčit černý sako.. ale po fialový kravatě se slehla zem.. help! maturák je v sobotu x))
*****
po předlouhém bloudění po ML se jelo do Planý na pizzu.. dali jsme si papání a pak se jelo do Černobylu.. to jsem se šla dom ukázat, aby naši nešíleli zase a zase jsem vypadla.. šli jsme s Kulíškem do Vlčáku (zase chlast).. a potom jsme se zašili zase u hřbitova a pak někde v lese u Lažan.. tam jsme byli vážně hodně dlouho.. pak došlo pívo a šlo se do Vlčáku zpátky.. ty vole :D další pívo.. ale to nám už nechtěla Lenka natočit, že prej by takhle pozdě v noci musela narážet novej sud.. tak nám nabalila šest lahváčů, toho vánočního speciálu (13tka Chodovar) a mohli jsme zase jít..
*****
opět jsme se vrátili na tu cestu v lese.. jéhéhé.. už pak dosti opojení jsme šli dom.. do baráku.. ale ono bylo kurva po půl třetí ráno.. ajéjé.. a my máme školu od sedmi deseti :D kurva se mi tu ještě na zemi válí lahváče :D dva plný.. každej jsme si dali ještě dva.. no.. a dneska ráno.. neee.. nemohla jsem Kulíška probudit.. budila jsem ho na čtyřikrát.. no to víte, že jsme zase přišli pozdě.. myslela jsem, že ho zastřelim.. trochu mě bolela hlava po tom chlastu.. ale to si nedovedete představit, do jakých rozměrů to vykvetlo během dne až do teď.. kurva :D
*****
už jsem si i vzala paralen.. ty vole.. půjdu honem do hajan.. jenom jsme si zalezli, Kulíšek si zabavil počák a pouštěl si písničky.. ale on si neuvědomil, že jsou tři ráno, je všední den a za zdí mýho pokoje je ložnice.. ano.. naši se vzbudili.. ale Otep šel chcát, tak se probral a slyšel tu hudbu a viděl, že svítíme.. tak to víte.. napochodoval do ložnice, mamka samozřejmě taky vzhůru.. a spustil se řev.. jéjé.. tak jsme vypli pc, zhasli.. a povídali si.. hodně dlouho ještě.. nakonec jsme naspali takovou slabou hodinu.. a vstávalo se.. úplně mimo.. ale vstali jsme.. teda já.. Kulíška jsem samozřejmě klasicky páčila ven z postele.. já už oblečená, nachystaná a Kulíšek to po čtvrtý zařízl.. mlátila jsem s ním, až jakože vstal.. no.. ale ono bylo už hezky pozdě..
*****
táhli jsme se navíc celou cestu za kamionem nebo za čím to bylo.. uááá.. a jelo se krokem.. tak jsme ve škole byly deset minut po osmý.. :D úplně jsme zapomněli na tělocvik, že je nultá hodina.. super.. pozdě :D zapsaní jsme byli.. ano ano.. matika v pohodě.. to jsem nevnímala.. potom byl marketing, management.. to jsme se dívali na film.. byla nás ve třídě půlka.. ale jako přesně půlka :D potom účto.. kurva to jsme dostali písemku.. známku.. a já dostala trojku!! :D já to zvládla :D no já tomu nevěřila :D a já na ředitelku: "ty vole, to si děláte prdel!" :D čučela ne :D chválila mě.. prej: "někomu se to nepovedlo, někomu povedlo.. ale zvláště bych chtěla hrozně moc pochválit Jitku.." bla bla :D muhéhé :D
*****
asi slyšela, že na ní něco chystám :D no fajn :D super nálada :D až na to nehorázný bolení hlavy a zbytkáč :D potom bylo právo.. to bylo v klidu.. potom byla literka.. to nevím, co se dělo.. vážně ne :D to jsem byla mimo.. potom byla konzervace a to jsme se dívali na nějakej dokument.. a pak na zbytek toho filmu, kterej jsme měli rozkoukanej od marketingu.. Ďábel nosí pradu to bylo.. jo.. bylo to fajn.. ale já se nemohla na to dívat.. a hlavně slyšet ten zvuk z těch repráků.. uá :D ty vole :D moje hlava :D kocovina je svině :D Kulíšek na tom nebyl o nic líp.. seděl dneska vedle mě.. vyspali jsem se alespoň..
*****
potom jsme po škole zmizeli do Tipáče.. já se ale ještě šla zeptat Kaslika, co mi dá z němčiny a konzervace.. :D z obojího za dva! :D z češtiny kvůli tý mojí kuli z literky mám za tři.. ale tak co :D spokojenost dneska no sakra :D ty vole.. v Tipáči jsme se s Kulíškem nalejvali colou :D a potom mě odvezl na busák.. a já jela dom.. to jsme na busáku viděli Linhartovky a hned měla Kačka kecy, jak to, že jsme nebyli na předtancu a bla bla.. jsem říkala, že tam nejdu, protože mě kurevsky bolí hlava.. říkala jsem to :D tak co.. to bude zase zejtra keců..
*****
jo abyste chápali.. zejtra máme ředitelský volno, ale máme jít do školy na osmou.. chápete ne :D demence :D to se bude řešit maturák.. a pak maturák a pak maturák.. prima :D super.. tak tam přijedu no.. vyspat se :D nevím, co bych jako měla řešit.. ehe.. po příjezdu dom mě mamka zjebala, že se s Otepem zase hádala.. že jsme dělali kravál.. přišli jsme ve tři ráno.. a pustili si hudbu nahlas a svítili jsme a počítač byl zaplej.. a bla bla bla.. Otep chrápal.. pak přestal chrápat, šel se vychcat a viděl, že svítím.. tak se vrátil do ložnice a začal řvát.. vzbudil mamku a začali se hádat.. no prima.. tak jsme zhasli rychle a snažili se usnout.. spalo se tak hodinu.. Kulíšek nespal skoro vůbec..
*****
tak to jdeme teď dohnat.. alespoň já.. Kulíšek ještě musí oříznout a zkrátit tu naší písničku na šerpování.. zabít je vážně.. takhle nám to pokurvit.. achjo.. ty jo.. já mizím.. mažu hají.. teď si tu píšu s Kulíškem.. píše mi Iva kvůli tomu, že mě bude líčit na ten maturák a teď mi napsala Míša.. oujé.. to by tu bylo na dlouho.. zejtra je taky den.. a dneska mě bolí hlava jako hovado a nespala jsem.. tak papa :D :-)

rekapitulace týdne

17. ledna 2012 v 0:10 | Evil Industries |  >Má duše
a co víc dodat.. je toho moc, ale není čas psát.. proč bych měla? mám tu svojí Včeličku a nemám čas se zaobírat blogem.. muhé :D v sobotu máme maturák, je toho jak sraček.. dneska bylo tanini v TC.. no.. dopadlo to dobře.. včera jsem byla s Kulíškem na Vlčáku se podívat.. našla jsem novej šutr.. dneska jsem byla v Chodovar Planá.. o víkendu byl Kulíšek u nás.. v sobotu se tu dělalo dřevo.. nakonec z toho bylo jen to, že se s Otepem v průjezdu chlastala vodka.. fuj.. Otep si z Kulíška dělá kamaráda.. ale přitom je jeho potencionální vrah.. :D
*****
v pátek jsme byli za jedním Kulíškovo kamarádem.. ve čtvrtek a ve středu se nic nedělo.. v úterý taky ne.. v pondělí jsem jela do Ag vlakem s Honzíkem a Jaruškou.. na vlakáči mě Kulíškem.. a stavili jsme se u Teríska v květinářství a pak u tety v květinářství a nakonec jsme skončili u babi.. potom jsme měli ještě v plánu se stavit u táty, ale na to už nebyl čas.. tak jsme jeli do Černobylu.. nabrali jsme mamku v Ag.. v úterý a ve středu Kulíšek nebyl ve škole.. ale zašli jsme si na Černošínskej hřbitov.. ve čtvrtek jsme byli zase na tanini.. to tam Kulíšek dorazil pouze na tanini a navíc na poslední čtvrt hodinu :D
*****
potom se šlo do Tipáče a pak dom.. to mě Kulíšek odvezl do Černobylu a potom uletěl.. v pátek se šlo odpoledne do hospody.. a potom se jelo do Černobylu.. to u nás byl celej víkend.. a i dneska :D a co bylo včera? nic moc.. to jsme přišli trochu pozdě.. no.. jasný :D překvapilo nás raní škrábání auta.. a dneska? to nebylo tak děsný.. lezli jsme do školy s bimbáním kostela.. ale on jde blbě.. :D ale stihli jsme to :D PŘESNĚ :D ve škole to uteklo.. nějak to neřeším x)) a odpoledne se jelo do TC.. s opilcem, Mirem a Kvásou.. to už to tanini šlo.. to byla vlastně jakoby generálka.. no prima :D
*****
pak nás Kvása odvezl zpátky do Planý a já šla s Kulíškem do Tipáče.. ještě jsme si před tanini v TC skočili do Asie na papů.. já na čínský nudle :D po tanini a po Tipáči jsme šli ke Kulíškovo tátovi na oběd a na čaj.. a pak jsme večer jeli k nám.. a teď jdeme asi spinkat.. x)) zejtra je nultá.. a to budeme zase nacvičovat šerpování, nebo co vůbec x)) tak mizím.. Kulíšek mi tu hajá.. je mu dneska dvacet :) tak papa :)

a co dnešní tanini?

11. ledna 2012 v 22:30 | Evil Industries |  >Má duše
hysterie.. hádky.. řev.. prostě pohoda jako vždycky.. ale abych to vzala od začátku.. hned po příjezdu do Planý potkám u obchoďáku Gábinu.. nadávala, že si myslela, že máme nultou.. má celej tejden posunutej v hlavě.. to jsem měla já ten minulej :D koupím si brambůrky a zase energiťák.. a ještě něco sladkýho v cukrárně.. :D muhehe :D na nervy.. potom se šlo do školy.. Kulíšek nepřijel.. jel k doktoru se stehama.. má je venku.. to je dobře.. a pak měl ještě práci zase, tak se do školy vůbec nedostal..
*****
první hodinu bylo účto a hned jsem myslela, že se mi snad zkazí nálada.. ta pííí.. ředitelka mi napařila další kuli z toho účtování ne.. o zkurvený zajebaný dva body mi utekla čtyřka.. no neposrali byste se z toho? :D nejlepší je, jak mě pochválí, jak jsem se zlepšila a pak mi podá tu písemku a tam za pět ne :D :D to byste jí nejradši probodli tím kružítkem co je vedle těch obrovských trojúhelníků a úhloměru.. ehe.. nasraně jsem zjistila, že jsem přehodila pouze odběratele a dodavatele.. na opačný strany účtů.. no do píče!! a všechno mi šlo tím pádem do kelu.. jinak jsem měla všechno dobře.. prdel tohle.. fakt..
*****
ale já už to neřeším.. mrdám na to.. mrdám na ní.. bléééé.. potom bylo právo naše všemi milované.. a to jsme dostali písemku.. primáá.. to jsem se dověděla ráno, že budeme psát.. super :D ani jsem se na to nepodívala.. jako vždy že :D ale napsala jsem tam toho dost.. snad to bude fajné.. potom byl chod podniku.. a to chce Kaslik naše PP k nahlédnutí, aby se podíval, jak si s tím umíme poradit.. kurva já si s tím neporadím.. nebo poradím, ale nedokopu se.. chystáme se, že ho budeme dělat s Kulíškem, ale ještě jsme se k tomu nedostali..
*****
ale fajn.. musí se to nějak dát.. bude to ok.. potom byla němčina.. a to se kurva zase psalo :D to jsem myslela, že mi už vážně mrdne v tý škole dneska :D taková dlouhá písemka.. na doplňování sloves, slovíček, koncovek, předložek.. zkurvený předložky.. ty mi nikdy nepůjdou, ani kdybych se posrala :D ale snad to bude dobrý.. doufejme.. němčina se přežila.. potom měla být výpočetka, ale šlo se do třídy nacvičovat šerpování a jejich slavné půlnočko (třídní se na to šla podívat a čučela na nás, proč já, Miro, Kvása a Aubi sedíme.. máme svoje vystoupení, ale máme ještě úplný hovno nacvičený.. tak poděl.. ale vykroutili jsme se z toho.. ale nevím, přišla se na to dneska podívat třídní a ona mermomocí chtěla, abysme jí to ukázali.. pustili jsme jí klip a to bylo všechno.. potom jsme jí řekli, že to nejde momentálně ukázat.. srala na to pak.. nechala nacvičovat zbytek).. to proběhlo v pohodě.. ale nasrala mě jedna jistá věc.. máme mít každá dvojice svojí filmovou písničku.. a už včera jsem čuměla a rozkřikovala se, co to má znamenat to duc duc duc.. jsem myslela, že si dělaj prdel..
*****
to někdo si tam dal nějakou svojí písničku.. nechápala jsem.. nějaký techno či co.. duc duc duc duc duc duc duc.. už vlastně co jsme si to zkoušeli včera to tam bylo.. no ty vole.. co to mělo bejt.. to jsem to nějak nepobírala.. napadlo mě, že si ze mě dělaj prdel, nebo že zasáhl Kulíšek.. protože on podobnou hudbu robí.. říkala jsem jim to přitom včera, co to má bejt, že mi tam hraje jiná písnička.. a dneska jsem to taky říkala.. ve třídě.. asi desetkrát minimálně, jsem se ptala, co má ta písnička znamenat, že mi tam dali něco jinýho.. ne.. neposlouchali mě samozřejmě..
*****
tak jsem zasáhla na FB.. ptala jsem se, jestli by mi nemohli říct, kde vzali tu písničku.. a hned se ozve jedna třídní píp.. Tere.. že nejspíš mi tam hraje ta písnička, kterou jsem si sama vybrala a že to snad musím vědět nejlíp ne.. ehe.. no jistěěě.. kravka :D přitom ta písnička je tahle:
*****
*****
takhle jsem jim tam hodila odkaz a Kulíšek pak napsal, že taky nevěděl, co to má bejt včera.. a taky písal, že usekne ten táhlej začátek a nějak se to zkrátí a upraví.. :) až před chvílí jsem se potkala s pochopením.. ehe.. dneska vážně nervoidní den.. x)) po týhle hodině, kdy naše polovina měla mít počáky, jsme šli na psaní.. to jsme psali zase nějakou pozvánku na pohovor nebo co to bylo.. stihla jsem to jen tak tak.. vůbec mi to nešlo.. sraly mě ty tabulátory, že si dělaly co chtěly x)) ale nakonec jsem to stihla :D
*****
po psaní se šlo na tanini.. šli jsme ze školy s Mirem a Kvásou a pak jsme čučeli na ulici, jak jdou naši milí spolužáci kamsi do kelu.. a nebo stepovat před základku..nechápali jsme.. co budeme dělat půl hodiny venku v zimě že jo.. tak jsme šli do Steaku na velkýho Chodovárka ♥ je hned naprosti základce přes silnici.. jen tak tak jsme chytili dveře, než se nám před čumákem zabouchly.. jsou zvenčí na kouli.. muheh.. no tak jsme to měli akorát.. super..
*****
hned se začalo s tanini.. nakonec jsme zjistili, že Petra (cvičitelka) je nemocná a tak jsme byli v tý aule v ZŠ, zírali na sebe a pak byl nápad, že budeme nacvičovat sami.. no kurva to bylo řevu.. víc jak polovina lidí to mělo v piči.. ale po hodně velkým Romaniným řevu a Fandovo nechutně hlasitýmu hvízdání bylo i ticho.. hudba byla kvůli technice hodně potichu, tak jsme se museli ztišit na jistou míru.. tak já se snažila.. pár lidí se snažilo.. ale byla to hrůza.. jistí na to jebali totálně.. zkoušeli jsme furt dokola přes dvě hodiny.. no ty vole.. šílený..
*****
potom jsem zápasila se stranama.. my se jakoby úplně rozpustíme do davu a děláme píčoviny a pak se musíme nějak dopravit zase zpátky do toho útvaru.. a já se pokaždý chci nasrat na tu druhou stranu, kam nepatřím.. vysvětlete mi to někdo, že musím jít prostě na druhou stranu a hlavně se skoro vůbec nehejbat, páč jsem vlastně pár kroků od toho "mýho" místa? uááááá.. jinak mi to šlo.. ale Kváky kvák to nehorázně srala.. že já jsem lempl.. ale co je kurva ona?!
*****
já si skočila na hajzl a pak se snažim nasrat někam tam, kde oni zrovna byli.. zrovna se řadili znova do tý hvězdy.. mrdalo mi už z toho.. ale celkem mi to šlo.. docela.. já osobně jsem byla spokojená.. pak tam byla debata Kváky kvák a Kačky L. ty vole :D Žába to tam furt jenom sere.. a vypadne z ní: "ty to furt jenom kazíš.." a bla bla.. přitom ona je naprosto neschopná ty vole!! už jsme se chystali pak dom.. bylo za deset tři a třičtvrtě lidí odešlo na bus.. tak jsme šli taky.. pomalu..
*****
potom před školou tam stojím s Mirem a Kvásou a pak tam přiběhne Martinka a líčí nám Žáby záchvat.. že prej ukončí studium kvůli tomuhle.. no píča.. kvůli předtancu, chápete? no.. kéž by ty vole.. vsadili jsme se, že zejtra bude ve škole její maminka a bude za ní orodovat.. třídní hádka.. hmm.. ehm.. potom jsem šla pryč.. do cukrárny.. presso a dortíček na nervy.. měla jsem na to hezky 25 minut.. super :) obalila jsem si nervy a šla jsem pomalu na bus.. doma klid.. nic.. hned jsem si postěžovala mamce.. nechápe.. já taky ne.. byla se podívat na ten byt a vypadá spokojená.. tak se chci taky podívat.. snad to vyjde.. už chci odtud do pryč.. x))
*****
ty vole.. den dlouhej.. a já už to tu pomalu balim.. píšu si s Kulíškem.. doma nic.. půjdu hají.. tak papa :-*

a nerozhoupu se a nerozhoupu

10. ledna 2012 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
hehé.. nějak se v posledních dnech nemůžu dokopat k psaní.. eh.. v pátek jsme jeli do toho Tachova na tanini.. a prej mi to šlo.. ale cvičitelka byla hotová.. že nám to nevychází a že je to hrůza.. že se vůbec nesnažíme a že to není ono.. a furt a furt jsme zkoušeli celou sestavu znova a znova.. tři hodiny jsme tam strávili.. ty vole.. to mě Standa vezl tam i zpátky.. jako do Planý myslím.. a potom v Planý jsem vystoupila (vyhodil mě na busáku) a jdu čekat na bus.. ujel mi ten bus v 16:50, tak jsem čekala, kdy pojede další.. to jsem nevěděla, kdy.. tak tam čekám půl hodiny.. hodinu.. kurva a nikde žádnej bus.. a ještě lepší, nikde nikdo a už byla tma.. a mě začala bejt nehorázná kosa..
*****
to mi volal Kulíšek, jak to dopadlo.. byl doma, prostě se včelička neuráčela přiletět :D asi za půl hodiny po telefonátu jsem hned podle chůze poznala, kdo se ke mě blíží.. Kulíšek.. :) jeho napadlo, že tam trčím pořád.. a že mi to ujelo.. že jsem to prostě nestihla a že se nejspíš nemám jak dostat domů.. tak pro mě přijel z Chodovar Planá a odvezl mě dom.. to byl u nás a potom druhej den mi odjel.. nějak večer pozdě.. včera jsme jeli do Ag.. za babi.. a to tam Kulíšek opět nebyl.. musel bejt v práci.. odpoledne jsem jela vlakem s Honzíkem do Ag.. ve třičtvrtě na dvě.. a Kulíšek do třídy přišel pro mě asi v půl třetí..
*****
já vůbec nepočítala s tím, že to stihne a ještě se pro mě staví.. tak jsem jela.. volal mi, kde jsem, tak jsem řekla, že ve vlaku a jedu do Ag.. tak pak mi říkal, že si musí ještě něco zařídit, ale že asi za mnou přijede.. z vlakáče v Ag jsem myslela, že půjdu pěšky.. ale odvezl mě Jarky přítel k Lidlu a to bylo v pohodě.. Kulíšek měl přijet asi za dvacet minut.. tak jsem si skočila k tetě do krámu pokecat a předat jí lístek na maturák.. pak mi Kulíšek volal, že je někde v Ag.. :D asi někde od busáku.. tak jsem mu šla naproti..
*****
v pohodě.. Kulíšek úplně mokrej, protože začalo pršet.. tak jsem ho dotáhla k tetě.. řekla jsem jí, že jdu jenom Včeličce naproti.. a hned: "no tak mi ho taky přijď ukázat, je ti to jasný?" :D tak jsme se tam ještě na chvíli stavili :) po cestě k ní do květinářství jsme ještě potkali Pepána, tak jsem je seznámila a prohodili pár slov ohledně BA a tak.. :D potom u Terky jsem seznamovala.. a Terka hned, že jí nemá Kulíšek vykat :D bylo to v pohodě :) byli jsme tam chvilku a potom jsme prchali k babi..
*****
už se stmívalo pomalu a to jsme ještě měli původně v plánu se stavit u táty.. ale to je vážně daleko a vážně na dlouho :D a času už bylo málo.. tak jsme šli rovnou k babi.. tak tam přijdeme.. a to ještě seznámím Kulíška s babi a dědou.. mamka tam už byla.. a samozřejmně.. babi nám hned naservírovala oběd :D a Kulíšek ještě mezi dveřima: "a nebudu jíst, je ti to jasný.." :D "ale babi se tě neptá, ta ti to prostě jenom donese na stůl" :D no co jsem říkala.. vím ne :D potom jsme jeli s Kulíškem dom.. a byl u nás.. pozdě večer jsem ho musela vyhodit.. v sobotu se nic nedělo (asi.. nebo se bylo do rána vzhůru).. a asi jsem byla v Planý.. v neděli jsem vysávala schody a pak přišlo pondělí.. Kulíšek nepřišel do školy..
*****
psal mi, že má práci a že to mám prostě jenom vyřídit třídní.. protože za mnou všichni lezou, jestli nevím, co s Kulíškem je, když tam není.. no jasný :D kdo jinej by to měl vědět, že jo :D ty vole.. včera ještě Kulíšek zůstal u nás, protože jsme přijeli večer.. tak jsme dneska jeli spolu do školy.. a všeci čuměli, že Kulíšek přišel na nultou na tělák :D ale tepláky jsem si s sebou nevzala.. a nakonec to bylo jedno, protože jsme v tělocvičně jenom nacvičovali šerpování :D tak to bylo fajné :D
*****
při nástupu na šerpování jsme s Kulíškem vedle sebe.. jde to podle abecedy a jsme hned za sebou.. ale když si jdeme pro šerpu, tak jdeme každej sám a navíc každej na jinou stranu :D tak ve finále stojíme proti sobě :D nebylo to tak hrozný.. potom se šlo do školy.. teda.. jelo :D ve škole jsme donesli třídní ty polštářky od mamky do tomboly nahoru do kabinetu a nechali jí to před dveřima.. nebyla tam.. tak se šlo zase dolů.. pak bylo EP a učitelka čuměla, že tam Kulíšek je :D a že tam jsem i já :D opět si neodpustila ty svoje poznámky :D no.. tak na EP jsme měli téma šedá a černá ekonomika.. docela zajímavý.. ale druhou hodinu jsem prospala :D to jsem vážně usnula.. a Kulíšek taky, jak jsem si hodlala na konci hodiny všimnout :D
*****
potom byla čeština.. a to byla pohoda.. před hodinou si třídní zavolala Kulíška.. a jenom se s ním bavila na chodbě.. něco řešila.. ale v pohodě to dopadlo.. neřvala na něj, ani ho nechtěla mlátit, tak to bylo fajn :D řekla jsem jí o těch polštářích, že to je ode mě aby věděla.. probírali jsme sloh.. asi budeme písat životopis.. no to jsem nadšená :D potom bylo psaní.. a to bylo dobrý.. klid.. a pak počáky.. výpočetka.. ehe.. příští hodinu písemka? super no.. a ještě ani nevím, co budu mít na vízo.. ehm :D
*****
achich.. po vyučování jsme se sešli v šatně a šli jsme k jeho tátovi.. na oběd.. a do Černobylu jsme jeli asi něco málo po šestý.. byla tam i Honey.. už přede mnou tak neutíkala.. vyfotila jsem si jí.. i s Kulíškem :) potom jsme jeli do Černobylu.. to jsem se jenom ukázala doma a hned jsem zase vypadla.. :D jeli jsme s Kulíškem na hřbitov.. před bránu.. to je takový naše místo.. a Kulíšek se mě rozhodl fotit.. byli jsme tam do večera.. asi do půl jedenáctý.. potom "mučení" :D jsem mě přivezl před barák a zmizel.. jsem ho tam málem umordovala.. a on mě navleče do podpatků a ještě vytáhne foťák a fotí mě v tý nehorázný zimě :D
*****
ale přežila jsem to a Kulíšek taky :D já vážně nejsem žádná modelka.. ale vysvětlete mu to někdo, že nejsem objekt na focení.. :D teď tu ty fotky upravuje a jednu jde šoupat na FB.. tak se může někdo pokochat :D mnou vážně ne ale :D jenom tím zpracováním :D hehe :D odjel mi dom.. a teď si píšem.. :D no :D asi už půjdu hajat ale.. tak já mizím.. zejtra zase tanini, tak se na to musím připravit :D papa :-*

unavená.. a tanini?

5. ledna 2012 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
ty vole.. absolutně nevyspaná se dokodrcám na zastávku.. bus mi tam přijede za chvíli.. jdu z baráku ne.. přejdu silnici a za prdelí mám metrovýho hafana :D čuchá mi to přímo k prdeli, pak se to kolem mě motá a skáče to na mě.. já nic.. jdu směr zastávka.. "di někam.. dej mi svátek.. co chceš?" ta porvora chlupatá mi nehodlala odpovědět.. dolezu na zastávku, pozdravím přítomné a zeptám se, jestli neví, čí to, jinak krásný stvoření chlupatý, je.. nikdo neví.. přišlo mi, že zrovna z tý zahrady, která je hned u zastávky.. neměl ale obojek, nic.. tak fajn.. nesežral mě, tak pohoda :D zima.. pršosněžilo.. humus.. bléé..
*****
pak to přijelo.. konečně.. byl tam Honzík i Jaruška.. s Jaruškou jsem kecala celou cestu.. v Planý pak na tv.. to se přežilo.. zase nějaká kravina.. potom se šlo do školy.. tam jsem úspěšně nevnímala matiku (kterou jsem nějak v průběhu hodiny začala malinko vnímat a kupodivu chápat :D ) a pak se to přehouplo na marketing a management.. ne.. to mě málem mrdlo.. vážně.. jednalo se o otázky k velký písemce.. všechno.. segmentace trhu, životnost výrobku, portfolio, marketingový mix, 4P, 5P.... atd atd.. kurva.. Martinka mi tu otázku vždycky vyfoukla :D a Jitka mi neustále skákala do řeči, že jsem myslela, že jí zacpu hubu.. nasrala mě.. fakt dost.. chcete konečně něco říct a ona vám ještě navíc řve do ucha.. uááááááá
*****
to jsem přežila.. potom bylo účto.. hele.. to nevím, co to bylo.. asi nic.. jo ahá.. písemka.. z teorie.. fajné :D něco jsem tam napsala.. uvidíme.. byla jsem mimo.. Včelička tam nebyl.. ale to jsem věděla.. potom.. právo.. ehéé :D to jsem nevnímala, jakože.. proč jako? je to furt to samý.. ehm.. nic.. nic :D potom byla literka.. tak jsem jen řekla třídní, jak to bylo včera.. "ne to ti vážně neomluvím..........no.. tak já to udělám takhle.. dám ti to jako rodinný důvody a máš v tom případě vybráno.." "hmmm" :D nikdo neříkejte naší třídní, že jsem si ony rodinné důvody vybrala před Vánoci :D na ty máme nárok jednou za semestr totiž :D :D
*****
dopadlo to nad mé očekávání.. myslela jsem, že bude vyvádět a tak :D ale ne.. tak super.. potom byla poslední hodina kozervace.. to jsme byli ve třídě.. měli jsme něco napsat o Vánocích.. "co mám psát, když Vánoce nenávidím?" :D napsala jsem dvě věty a to byl můj vrcholný výkon :D hehé :D v pohodě.. potom se čekalo ve třídě při sledování South park na plátně.. potom se šlo na tanini..
*****
to jsem se ještě navíc během dne dověděla, že jsme si měli přinýst obruče na šaty, nebo sukni z těch šatů.. nebo prostě něco.. ehm.. to jsem netušila.. ale fajn :D boty jsem taky neměla :D ale stejně.. ty moje šaty jsou úzký.. tak je to fajn :D no ty vole.. dneska jsme si losovali učitele, se kterýma budeme tancovat.. vytáhla jsem si pičuse na tv.. myslela jsem, že mě vomejou.. Klacíková si vytáhla Kaslika a měla nějaký držky, tak jsem jí navrhla, jestli by ho neprohodila s pičusem.. neměla námitky, ale prej si to rozmyslí.. doufejme, že si to rozmyslí a prohodíme si je.. mě jinak jebne.. pomooooc..
*****
při tanini jsme se prostě hned pustili do tancování (pochodování) :D hele mě to šlo.. bez chyby :D kurva oni mě chválili.. ani mě to nesralo.. a pak mě to i ke konci začalo bavit.. šlo mi to.. no fajné.. tak se na to asi nevyseru.. a dověděla jsem se během dne, že mě kluci budou zvedat do vzduchu.. a á si hned představila Hříšnej tanec a jejích pověstnou zvedačku že jo :D měla jsem z toho nervy celej den :D mi to říkali všichni postupně :D "a víš, že tě budou kluci zvedat?" :D ale je to fajn :)
*****
nejdřív jsem netušila, co se po mě chce.. kroky tam byly opět pozměněný.. ale jinak mi to už potom šlo.. úplně.. s jednou chybou.. to jsem se prostě zapomněla a zírala doblba.. klasika.. :D ale všechno jsem dělala naprosto automaticky.. hele a Jitka to opět natáčela ze švédský bedny.. tak čumte :D uvidíte náš pověstný a slavný předtanini :D :D :D
*****
*****
hehé :D já jsem to černý po levý straně jo? :D na tom začátku :D héhé :D a prej mi to šlo :D hmmm.. ty vole.. ale víte jak jsem byla ráda, že je konec? potom jsem šla na busák.. a mrzla s Honzíkem na busáku dvacet minut.. potom přijel bus v půl čtvrtý a jela jsem dom.. doma nic.. najedla jsem se, podělila o dojmy.. v pohodě.. mamka byla uřvaná.. byla se podívat na ten byt.. a je úplně hotová.. zklamaná.. achjo.. takže zamítnuto.. musím se podívat po jiným bytě.. fajn no..
*****
kurva.. a mě bolí hnáty z tý zvedačky.. rvali mě čtyřikrát :D a pak v půl sedmý na zmbu.. hehe.. Verča mě domordovala a zejtra ani nevstanu z postele.. jak mě bolí stehna.. ty vole já se z toho asi poseru.. achjo.. a zejtra navíc do toho posranýho Tachova.. no fajn.. píšu si se Včeličkou a chystám se hají.. tak já mizím.. papa :)

fajn den..

4. ledna 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
s Kulíškem.. :) akorát jsem viděla mamku, jak jde z práce a Kulíšek pro mě přijel.. jelo se do Planý.. šli jsme ke Kulíškovo tátovi.. ten na nás čekal s obědem.. a hned se ptal, jak bylo ve škole.. "ale jo, dobrý.." :D on neví, že jsme tam dneska nebyli.. koho by ty posraný kecy o maturáku zajímaly? nemáme už na to nervy, tak co.. nic jinýho, než tohle řešení, se tam dneska nedělo.. to bylo řečeno včera, tak proto jsme se tomu vyhnuli.. i předtancu jsme se vyhli :D ale zítra tam už musíme.. achjo.. a navíc je i tělák.. no potěš prdel..
*****
hned nám byl naservírován oběd.. napapali jsme se a pak jsme si dali čaj a šli se tulit do obýváku.. tam jsme vydrželi až do večera.. už bylo po sedmý.. ne.. nechtělo se mi přestat ho mačkat a ňohňat.. to jsme jeli do Černobylu.. chvíli jsme tu ještě byli.. skočili jsme do Vlčáku na jednu limču a na jednoho Birella.. potom už bylo vážně hrozně moc hodin a tak jsme šli do auta.. a za pár minut už musel jet.. doprovodil mě k baráku a ujel mi.. :( tak se uvidíme zítra.. přivede mě stejně jednou do hrobu.. ale já jinýho Kulíška nechci :)
*****
doma nic.. jenom mamka mi volala, kde jsem a že mám jít domů, že si se mnou potřebuje o něčem promluvit.. myslela jsem, že mě zjebe za to, že zapejkám, nebo tak něco, protože když jsme přijeli do Černobylu a Kulíšek sjížděl na parkoviště, viděla jsem mamku v dálce na chodníku, jak jde z práce.. ale nic.. neví o tom.. ani jsem jí to neříkala.. tak jsem přišla dom.. a hned, copak je.. a prej.. "počkej teď.." fajn.. počkala, až Otep vypadne někam.. a pak mi říkala o tom, že se dneska bavila s jednou svojí kámoškou a ta jí řekla, že v jednom paneláku tady u nás je volnej byt 2+1, nová linka, plastový okna, balkon v mezipatře.. a že ten jeden pokoj je rozdělenej na dva.. asi skříněma, který tam zůstaly.. a jsou z toho udělaný dvě místnosti.. zejtra se na ten byt jde mamka podívat.. já přijedu zase nejdřív ve čtyři.. máme zkurvený tanini a potom mám od půl sedmý Zumbu..
*****
jéé.. po takový době zumbovat :) těším se.. jsem zvědavá, s jakýma dojmama přijde mamka zítra.. jestli se jí tam bude líbit.. neví pořádně, jak to v tom bytě vypadá.. jeeej.. ty vole já už chci pryč :D ty vole.. už bych měla končit.. Kulíšek už jde pomalu taky do hajan.. zejtra máme tělák, toho se sice nejspíš nezúčastní, ale do školy přijde.. musí, má pro mě omluvenku za dnešek :D tak já mizím hají.. ať to trochu přežiju :) papa :)

Kulíšku máš pravdu

4. ledna 2012 v 12:01 | Evil Industries |  >Má duše
vyspala jsem se.. ikdyž málo.. do školy vážně nejdu.. co bych tam dělala.. stejně se dneska celej den projednává jenom ten posranej maturák.. a předtanc k tomu.. "to se radši vyspim, než poslouchat šest hodin keců a hádek".. stejně bychom spali na lavici.. víte.. já se probudím a uvědomím si, co mi říkal.. on jenom nechce, abych se na tom světě měla tak, jak se mám.. jsem šťastná.. kvůli němu, kvůli tomu, že mám mamku s babi, že mám kočičky.. že tancuju Zumbu, nalejvám se Chodovarem... ale jaký je to obyčejný štěstí? radost z jenom toho běžnýho života? to u mě nikdy nebylo.. jako radost, když vstanu a podívám se, že je středa, že je venku zima, ale že to může bejt dneska i přes to fajn.. takhle jsem nikdy neuvažovala..
*****
tím zařazením se do společnosti prostě myslel to, že já se s těma lidma musím bavit.. musím se dívat kolem sebe, nesmím se úplně uzavírat do svý ulity.. "máš co ukázat.. jsi krásná holka.. a vážně nejsi úplně blbá, jak si myslíš.." a ty jeho smutný laní oči mají asi pravdu (o tý kráse silně pochybuji).. on jenom chce, abych se nebála a tomu světu se otevřela.. když budu pořád v koutě po očku koukat, co se děje a co by se mohlo asi tak stát, když otevřu hubu a vystoupim ze stínu, tak se budu mít pořád takhle na hovno a ta společnost (ať sebemenší a jakákoliv) mě nikdy nepřijme mezi sebe jako rovnocennou.. pořád pro ně budu něco mít..
*****
ikdyž mu je naprosto na hovno a všechno kolem se sere, on se dokáže zasmát.. pokaždý narazí na něco, co mu udělá radost.. proč já to neumím? a on mě tohle jenom chce naučit.. naučit mě žít.. a ne přežívat.. mít radost z maličkostí.. i když mě ve škole naserou.. předtanc mi nejde.. dostanu kuli z účta.. dřív než se začnu hroutit bych se měla podívat třeba na nebe a říct si: "sice jsem to posrala, ale ty mraky jsou dneska krásný, jako vymalovaný.." nebo: "dneska mi to opět nevyšlo.. ale zejtra můžu dostat třeba jedničku z němčiny a odpoledne mi ten předtanc půjde o něco líp.. třeba.."
*****
*****
včerejší loučení s Kulíškem bylo završeno větou: "Černoočko, ty máš jednu úžasnou vlastnost....." podíval se na mě.. "....ale to ti povím až zítra.." a teď už mizím.. řeknu vám ještě jednu věc.. pokud potkáte, nebo máte taky nějakýho svýho Kulíška, važte si ho a dávejte mu lásku.. zaslouží si to..

Kulíšku ty to vidíš

4. ledna 2012 v 3:00 | Evil Industries |  >Má duše
a téma týdne? "Cesta za lepším životem".. pokusím se.. ale jak na to? ne.. Kulíškovo několikahodinové promlouvání do duše nějak s mým vědomím a svědomím nepohnula.. nerozumím tomu.. nebo to nechci pochopit.. tam někde chci.. ale to něco nechce chápat.. krááása.. nechci, aby se kvůli mě ten klučina utápěl v depkách, v nervech a alkoholu.. to vážně nechci.. já kurva vim, že se nějakým způsobem musím změnit.. ale je otázka, jestli vůbec chci.. hlavní je, chtít sama.. ale já ani nechci se o to snažit..
*****
víte.. jsem jiná.. a to jsme si jen tak říkali, že "my jsme jiní" jo.. máme zájmy, který nějak moc běžné vrstevníky nechytají (šutry (neplatí pro Páju), netopýři, hřbitovy, pochybný a morbidní místa, focení, jsme úchylní, potulování se po nocích... dneska jsem přišla až teď.. ze školy.. z Planý, kapište? to jsme nejdřív hačali v hospodě a potom jsme večer jeli do Černobylu.. asi kolem půl jedenáctý bylo.. hele my tam takhle hačáme.. potom jedeme směr Černobyl.. to mi Kulíšek promlouval do duše.. a mě to vážně hrozně sere.. nechápu, proč to někdo vůbec dělá.. "víš, ale ty jsi taková a maková a proto se máš na tom světě takhle a takhle.. a nemusí to tak být, protože se stačí třeba na ty lidi jenom usmát" tyhle fráze mě vytáčejí do vrtule.. vážně.. akorát jsme docílili toho, že jsem byla solidně na nervy, chtěla jsem Včeličce vyškubnout žihadýlko a úplně ho zněškodnit..
*****
on s tím ale nepřestal.. pak už měl asi ze mě nervy.. asi.. prej ne.. a smál se.. ale já nevím.. byla jsem ale poprví u Kulíška doma v Chodovce :) Honey se mě bála.. utíkala přede mnou, psice malá.. byli jsme tam vážně chviličku.. potom jsme zase mastili pryč, do TC.. a to jsme jeli na pizzu!! konečně :D já měla takovou dobu chuť na pizzu.. to jsme byli v Baylies (asi se to jmenuje jako ten chlast "bejlís" ale já nevím, jak se to píše :D) to je v Tachově.. předtím jsme se stavili na jednom sídlišti pro Košíka.. než vylezl, tak jsme se jen tak z prdele povozili výtahem nahoru a dolu, abychom nemuseli venku mrznout..
*****
potom jsme šli honem do hospody.. konečně pizza!! :D já to sežrala neuvěřitelně rychle.. pak směr Planá a Tipáč :D tam je džůbox.. a oni tam hráli neuvěřitelný sračky.. jako vždycky v tom Tipáči.. tak jsem tam šla s Kulíškem :D a Kulíšek tam šoupl Dash Berlin - Apollo Road (tu má mamka hrozně ráda) a já si tam pak hned za to vybrala Runes Tom My Memories - Amon Amarth :D :D všeci byli z toho neuvěřitelně nadšení :D pak jsem si jenom rozepla mikinu a ukázala, že mám na sobě dokonce i tričko Amonů :D nadšenost nejspíš :D
*****
no.. a potom.. jsme byli v Planý.. to jsme se procházeli.. nevím ani, kde jsme to všude lezli.. my taky lezeme všude, že jo.. a potom jsme jeli jakoby směr Černobyl.. měli jsme tu debatu.. ne.. hlavně mi nepromlouvejte do duše.. ne.. "víš proč se na tebe divně dívají? protože ty vždycky děláš tohle......" NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!! já vím, že to se mnou myslíš dobře, ale já se nehodlám zařadit do společnosti.. jo.. budu pořád na okraji a budu pořád za tu "divnou".. vím, že nás jakoby označují za divný, jiný.. ale jo.. jak jsi řekl.. já jsem jiná.. ale co s tím? když mi pomůžeš a budeš mí nějak říkat, co dělat.. jinak nevim nevim..
*****
teď se nám stala taková hezká příhoda.. jedeme si po poli.. vítr jax vině.. a Kulíšek zastaví přímo pod vysoký vedení.. stoupneme si pod něj.. a posloucháme to hučení.. Kulíška to fascinuje.. elektrika.. a podobný radosti.. "jé já tam hodim klacek" :D akorát, že ty dráty jsou vážně kurevsky vysoko :D kolem les, tak klacků dost.. ale ta vejška x)) tak se blejskání nekonalo.. zíralo se na krásy lesa kolem.. a bahna všude možně.. super.. prošli jsme se až k tomu druhýmu obrovskýmu sloupu.. předtím jsme šli po silnici.. auto na poli.. to samý robíme pod tím druhým vedením.. posloucháme hučení.. a Kulíšek se dostával do rauše..
*****
tak jsme tam takhle čučeli pěknou dobu.. a hle.. ono je ale hodin.. pak jsme hledali auto :D tma jak v prdeli a jak jsme seběhli z tý cesty k tý vesnici a šli k tomu druhýmu sloupu šikmo po poli, ztratili jsme ve tmě orientaci (já nemám prostorovou orientaci žádnou, u mě se o tom nemůže mluvit :D ) hele a šli jsme někam úplně do prdele na druhou stranu :D ale nakonec jsme to auto našli :D a pak jsme jeli kousíček nahlídnout k jedný prdeli.. na tý úzký silnici je vidět tolik měst.. Černobyl, Planá, dokonce i Stříbro je vidět :D vzádu svítí jako modrý svítání :) krásný věci mi Kulíšek ukazuje.. moc krásný.. "a tohle by byla krásná fotka, vidíš, to?" ty barevný pruhy na nebi a to zapadající slunko když jsme šli po Planý :)
*****
byl to hodně dlouhej den.. už budu končit.. zítřek bude jistě zajímavý.. ale mě to nějak moc netrápí :) dneska se dělo hodně věcí a navíc to začalo zaspáním :D probudila mě až upomínka, že mám jít na bus.. to jsem v busu pak mluvila s Jaruškou a pak se šlo na tělák.. achjo :D to byla zase komedie :D tak já mizím.. dneska se to snad nějak zvládne :D tak pa :)

zítra.. je toho moc

2. ledna 2012 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
o oslavě.. o všem.. zítra.. jinak..

šťastný Nový rok.. a ať není ten poslední!! :)