když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Únor 2012

fakt nějak nestíhám

28. února 2012 v 21:50 | Evil Industries |  >Má duše
dneska zase ve škole.. po škole u Kulíška.. měli jsme pět hodin.. ale jela jsem dom až v půl čtvrtý.. mamka mi volala, abych přijela brzo, že jí pomůžu balit (už táhneme konečně do prdele) ale zavolala pozdě.. už bylo půl čtvrtý.. a bus za chvíli odjížděl a já na sídlišti u Kulíškovo táty.. dali jsme si oběd.. a pak jsme letěli na bus.. doma nic.. mamka ale nachcípaná.. hotová.. vynervená.. sbalila si už snad všechny hadry.. ty vole takových pytlů.. hrůza.. léky žádný doma nemáme.. jako něco na rychlo na chřipku.. hm.. super.. zejtra mám jet s Kulíškem do Ag.. uvidíme..
*****
teď jsem si na chvíli lehla, protože mě bralo spaní.. Kulíšek mi mezitím poslal nějaký fotky.. :) svoje včeličky a další obrázky.. :) chtěla jsem psát o víkendu.. ale ten je tak kurevsky složitej, že prostě musím počkat, až tu budu mít Kulíška.. achjo.. je mi po něm hned takový smutno.. takový smutno, že jdu raději spát.. tak mizím.. papa :)

až zítra

27. února 2012 v 21:50 | Evil Industries |  >Má duše
snažila jsem se napsat článek, kterej zahrnuje čas od pátku do dneška.. ale pořádně si to neumím poskládat za sebe.. počkám na Kulíška.. dneska to psát nebudu.. nějak se mi chce spát.. tak pomažu.. papa.. :)

dneska?

23. února 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
dneska.. ani nic.. zejtra je konečně pátek.. můj plán vstát dneska dřív se mi malinko zvrtl.. a zase jsem usnula.. kurva.. a to se pak dozvím, v kolik jsme to včera usnuli :D normálně něco před pátou odpoledne :D a vstávali jsme v šest ráno :D třináct hodiny jsme naspali :D a navíc jsme krááásně zapomněli, že je dneska nějakej zkurvenej tělák od sedmi deseti a v klidu jsme si hajinkali a do Planý jsme jeli ve třičtvrtě na osm :D ale stihli jsme to :D minutu po osmý jsme byli ve třídě :D fajné, což? :D tělák zasranej :D snad z toho nic nebude.. :D
*****
nemaj s tim rozvrhem furt dělat nějaký píčoviny.. nejdřív se ruší tělák.. a už nebude tělák.. a tenhle tejden nebude tělák, protože se jede odpoledne do TC.. pak zase, že nebude vůbec.. a on nebyl.. a pak zase hned, že ho budou mít holky v úterý a ve čtvrtek ráno.. a kluci že ve středu a v pátek ráno :D pak zase že odpoledne :D a teď zase, že je to při staru.. tak kdo se v tom má kurva vyznat? seru na to.. řešit to nebudu.. nemá to cenu.. demence fakt.. tak jsme přišli akorát na matiku.. na první hodinu.. to jsem úspěšně nepobírala druhou část počítání tý píčoviny, co probíráme.. kvadratickou rovnici se záporným exponentem, která se počítá pomocí komplexních čísel.. to je to s tim "i" :D í na druhou a blá blá :D í je imaginární hodnota a bla bla.. většinou rovna jedný nebo co.. ale jak to dopočítat, na to snad nikdy sama nepřijdu.. no do prdele x))
*****
potom byl mm.. to bylo zajímavý.. Kaslik přišel asi o deset minut pozdějš.. stejně jsem to nějak moc nevnímala.. tohle téma mě vážně nijak nechytlo.. achjo.. ani pořádně nevím, o čem to bylo.. ale pak se nám Kaslik asi stokrát omlouval, že nás tohle musí učit, ikdyž to je naprosto nudný a nezáživný.. jako by za ty osnovy mohl, nebo co.. achich.. ale přežilo se to.. chvílema jsem usínala, ale jinak to šlo.. potom bylo účto.. no.. moc hezký.. stejně jsem nepochopila to debilní účtování třetí třídy.. oh.. jaká to novinka :D já to někdy pochopila? no.. ani ne.. x)) no.. pak bylo papání.. to bylo v klidu.. a potom.. naše všemi milované právo.. to se taky přežilo.. no jo.. to jsem prospala.. co čekat..
*****
potom byla čeština.. to byla opět půl hodinová přednáška.. proč kurva nesedíme podle zasedacího pořádku a blá blá.. tak jsem nemohla sedět vedle Kulíška.. a Kvása vedle Jarušky.. no ty vole.. přitom nám jednou Svobič podal zasedací pořádek, aby to Kulíšek přepsal.. tak je to tam i přepsaný, tak nevim, co furt má :D že si prej vyučující stěžujou.. jo! kurva zase si stěžujou rovnou u třídní a nám to neřeknou.. na nás se tváří jakože nic.. no z toho by se jeden vážně posral.. ale tak co.. na tom se asi nic nezmění.. ehe..
*****
pak normálně čeština.. ta zkurvená literka.. zajebaná.. fuj.. no ty vole.. já se to nikdy nenaučim.. fakt nejsem jak Jitka, která do těch papírů furt čumí a nedělá vážně nic jinýho.. fakt.. do slova a do písmene.. nic jinýho.. než že se šrotí zajebanou literku.. z toho by mi mrdlo.. sice z toho umím hovno, ale mám klid v duši.. nejebe mi z toho.. a já vím, že to, co mě totálně nebaví, tak to mi nejde se naučit.. nikdy.. NIKDY jsem se nedovedla naučit dějepis a právě literaturu.. nikdy.. a nevím, co s tím mám dělat.. stejně jako jsem se dneska ptala ředitelky, co mám dělat s tím, že kvůli mý špatný orientaci nedovedu rychle v účtovce najít ten správnej účet.. já vím, jakej to je, ale nepamatuju si zrovna to číslo, tak si ho musím najít v účtovým rozvrhu.. ale já se v tom neorientuju.. nevyznám.. a je to v prdeli.. takhle mi uteče hrozně moc času..
*****
zrovna dneska nám dala na zkoušku takovej "diktát".. jako že nám říkala účetní případy a my měli rovnou psát předkontace.. ale já než ten správnej účet našla, řekla další tři případy.. to vážně nepůjde.. tak jsem jí to říkala a prej mi to udělá jako předtisk.. jééé.. to by byla vážně zlatá.. uvidíme.. nooo.. po tý vyčerpávající češtině a po oznámení, že zejtra asi bude nějakej diktát (na ty jsem expert, to je v cajku :D) byla konzervace.. nahoře.. fajn.. zase jsem věděla hovno, že jsme měli mít nějaký téma.. česká kuchyně :D tak jsem řekla větu :D a pak se furt jenom ptala, jak se řekne koprovka, a jak rajská :D a jak tohle a tamto :D :D
*****
uteklo to.. potom jsme se zase slezli s Kulíškem v šatně a šlo se k jeho tátovi.. tam jsme si dali oběd.. čaj.. a pak jsem jela busem v pět.. v šest jsme totiž měli být na zasedání zastupitelstva našeho města.. jednalo se tam i o pronájmu sálu pro nás.. tak to uvidíme, jak to dopadne.. je to v projednávání.. zatím nevypadá, že by se tvářili nějak nadšeně.. hele.. byli jsme tam celý jednání a já se chvílema málem pochcala smíchy :D tam budu chodit častějš :D no ty vole :D nemohla jsem z toho :D dostala jsem Chodovárka, nějakej valentýnskej speciál.. je to pivo červený.. ale bylo nějaký divný.. hnusný.. asi zkažený.. mamka si ho dala taky.. já furt, co je na něm divnýho.. dala jsem ochutnat i spolucvičiteli a hned říkal, že je fakt divný.. asi zkažený :D přitom na něm nebylo nic vidět..
*****
tak ho Lenka odnesla a donesla nám normálně Ňaminku.. jedenáctku.. a to bylo hami :D bumbali jsme.. poslouchali.. a pak se ujala Verča slova.. měla krásnej přednes.. doufejme, že zaujala a že se něco teda bude dít.. dostali jsme veliký nástěnný kalendáře 2012/2013 a potom jsme šli dom.. tady se nic neděje.. naštěstí.. zejtra je už pátek.. tak je to v pohodě.. Kulíšek mi vyrobil obálku na můj podnikatelskej záměr :) šikovnej Kulíšek :) to budete čumět :D hehé :D a hlavně budete čumět na zaměření :D ale bude to kurevsky těžný to pořádně sepsat, aby to stálo za to a nevylezla z toho kravina.. ale to se nějak musí dát.. :)
*****
teď mi Kulíšek psal, že mu je i docela líto, že nebudeme mít teď žádný hříbátko.. že už to bral prostě tak, že bude.. ale to by mu bylo líto ještě víc, protože bych na ten potrat stejně musela.. :( ale bude to dobrý.. to je prostě ta chvíle uvědomění.. nevím proč.. ale na Kulíška jsem si zvykla hrozně rychle.. jako by byl odjakživa mojí součástí.. nechápu to.. pořád jen doufám, že nejsme příbuzní.. prostě jsem si ho vysnila.. :)
*****
teď jsme se s mamkou bavily, že v březnu bude Amátovka hrát ve Slavicích.. tak že pojedeme.. a já chci tam mít Kulíška.. a Kulíšek by šel.. uvidíme, jak to přežije na dechovce :) a budeme možná spát ve Slavicích.. ale tam bude zima jako svině.. je to kamenná chalupa.. prej že bychom jeli kdyžtak zpátky do Černobylu.. nojo.. ale když se vožerem, tak asi těžko že jo :D no.. necháme to ještě.. teď už pomažu asi hají.. ještě si budu chvíli psát s Kulíškem.. o tom, jestli karty, který mi vyložila babi nelžou, nebo jestli nelže ten těhotenskej test.. no.. to se uvidí.. x)) pa :)

Contact - BB

23. února 2012 v 22:20 | Evil Industries |  >Taneční
*****
tady zase s Kulíškem zkoumáme diskofilárny a různý techníčka.. :D až jsem konečně narazila na tuhle písničku, kterou hledám už docela dlouho.. mamina jí má na kazetě.. já totiž furt psala název interpreta blbě, tak proto mi to nacházelo kraviny.. a ta písnička mě zase napadla, protože v sobotu jsme se s Kulíškem dívali na Contact - na můj nejoblíbenější film ♥ a v týhle písničce jsou vážně obsažený zvuky z toho signálu :D hehéé :D

jo.. ze školy

22. února 2012 v 11:50 | Evil Industries |  >Má duše
jen ze školy.. šla bych domů.. dneska to je nuda.. chci spát.. nebaví mě to.. dokonce jsme i se Včeličkou do školy dorazili dřív, než pět minut po osmý :D tak je to fajn.. no.. jenom krátká zpráva.. mažu.. papa :)

tak co nás kruci ve škole neučili?

21. února 2012 v 12:30 | Evil Industries |  >Má duše
že by třeba jak žít? k čemu budu potřebovat tu posranou kvadratickou rovnici, která mě zase dneska nasrala při matice? to snad ne.. vskutku mě to nebaví.. z maturitních úloh jsem dneska vytvořila jednu.. a ještě špatně.. vážně se cítím na to, že bych tu maturitu udělala.. mohla bych vzít nějak předměty, který jsem kdy měla..
*****
matika:
ta mi je vážně k h... hodně věcím.. tak maximálně k tomu si přepočítat výplatu, která stejně nebude nijak extra.. spočítat si čárky na lístku z hospody.. v tý zahrádce se jeden občas už v alkoholovém oparu blbě vyzná.. tak se počítání do deseti hodí.. spočítat si, kdy natáhnu brka se taky jen tak nedá.. tak nevím, k čemu mi bude nějaká pytágoroffka s goniometrickýma funkcema a tou zkurvenou kvadratickou rovnicí nebo dnešní gausovo křivkou.. k čemu? k hovnu.. vážně jenom k tomu, udělat tu maturitu a pak to můžu úplně zahodit.. stejně si to nepamatuju.. nebaví mě to.. a matika prostě jednoduše nebyla moje kámoška.. x))
*****
účetnictví:
no to je zkráceně zlo.. ono zlo mi ničí nervy.. sere mě to.. nejde mi to.. nebaví mě to.. furt hledání v účtový osnově ten správnej účet, kterej pak ještě hodím opačně.. no na to by se jeden vysral vážně.. ale asi to mi k něčemu bude.. ale jen v tom případě, že budu dělat nějakou administrativní práci.. a to vážně nevím.. to bych jedině chtěla dělat pro svůj podnik.. a ne pro nějakej jinej.. blééé
*****
čeština:
neříkám, že to je naprosto na hovno.. že bychom měli mít ten slavnej všeobecnej přehled.. ale mě to kurevsky nebaví.. literatura.. nedovedu se to naučit.. prostě ne.. ale co se týče slohu.. tak to mě baví.. ale taky nenapíšu v pohodě na každý téma že jo.. mám radši svoje psychologický úvahy.. jojo.. mojí ehm povídku.. sakra včera jsem se nějak zasnila.. zase.. ale nemám moc čas na psaní.. prostě není čas.. na to bych musela být sama a to teď moc nejsem.. a jsem za to ráda.. ale mohla bych se někdy zase do toho psaní pustit.. :) stýská se mi po tom příběhu..
potom co ještě.. mluvnice? pravopis? to bych řekla, že v tom jsem docela dobrá :D ale nechci se moc vychloubat :D
*****
němčina/angličtina:
možná použiju.. ale já se vždycky učila angličtinu.. ale tady na nástavbě jsem musela nedobrovolně přejít na němčinu.. a výsledek? neumím už ani jeden z těch jazyků.. to by se z toho jeden posral.. takže to ani nemám cenu řešit x))
*****
marketing/management,chod podniku:
moje hlavní předměty.. jakoby taková technologie.. oto mě baví.. učím se, jak by se měl chovat manager.. jak získat pracovníky.. jak řídit společnost.. jak jí založit.. jak se chovat.. jak vystupovat na veřejnosti.. jak si získat popularitu, zákazníky, jak vydělávat.. jak se vhodně prezentovat a jak si získat důvěru širokýho okruhu lidí.. baví mě to.. někdy je to hodně složitý, ale prostě mě to baví.. v těchhle předmětech mám hodně prostoru pro vyjádření vlastního názoru a pohledu.. nikdo mě neomezuje.. můžu si říkat svý názory, i když není vždycky správnej.. v tomhle předmětu ale pak poznám až časem, co je správný a co ne.. :D) proto mně to baví.. není to jenom o nějakým biflování, ale hlavně o tom, že tohle vás naučí až čas.. zkušenosti.. poučení z chyb a tak.. :)
*****
technika administrativy:
to máme zrovna teď.. tady se učím, jak dobře psát všema deseti.. pokud možno bez překlepů.. učili jsme se v prváku psát v programu, abychom se naučili dodržovat prstoklad (dělám si svůj :D) a v druháku teď píšeme obchodní dopisy, inzeráty, pozvánky na schůzky a tak.. podle vzoru.. a podle odvolacích údajů.. vypisujeme různý doklady a smlouvy.. to mě baví.. ale občas se v tom ztrácím.. naučila jsem se psát rychle.. ale doma mám notes, tak se mi píše poněkud divně na počítačový klávesnici.. :D
*****
výpočetní technika:
to mi bude docela k hovnu.. moc jsme se toho nenaučili.. ale snad nějaký základy ve wordu a exelu jo.. něco sama umím v movie makeru a tak.. ale tady na to moc prostor není.. a nebaví mě to.. :D
*****
ekonomie podniku:
ta mě baví.. to se mi líbí.. nevím.. to mi bude asi tak maximálně pro ten přehled.. ale nevím.. někoho možná bude zajímat, co se děje např. v akciový společnosti, jak jí založit, řídit.. jak to chodí v různých právních forem podnikání a jak se zachovat v krizi.. jak se člení majetek, podniky, ekonomický odvětví.. blá blá blá.. je toho hodně.. a kromě bankovnictví mě všechno baví.. :)
*****
právo:
tak to je přesně to, co nás ve škole neučili.. místo toho máme dějepis, zeměpis, geometrii a přednášky o slušném chování a tak dále :D :D
*****
teď budu končit.. za chvíli zvoní.. tak papa :) jedu s Kulíškem do Ag.. za babi a asi k píčaři nebo já nevím.. :D ve škole nebyl.. tak nevím.. sere mě s tím, že prostě do tý školy nechodí.. teď se mě tady ptají, kde je.. a proč nedorazil.. já mám na to svůj názor.. ale kecat mu do toho nebudu.. je to jeho věc.. tak papa :)

zase píšu ze školy

21. února 2012 v 11:40 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. ani nevím, co všechno jsem ráno psala.. nechce se mi nic dělat.. doufejme, že vážně nic dělat nebudeme.. máme ještě poslední dvě hodiny.. Kulíšek přijde po vyučování.. ráno po těláku mi psal, že přijde pozdějš o pár minut.. ale známe svýho Kulíška.. včeličky prostě v zimě moc lítat nechtějí.. pak mi napsal teď (po velký přestávce), že nepřijde, že se mu nechce jít pěšky..
*****
je nás ve třídě pět a půl, protože je polovina nebo snad víc, na výletě.. na Zbiroh jeli.. já s Kulíškem jsme taky měli jet, ale nakonec na nás nevyzbylo místo.. Kája vedle mě datluje přes icq2go s tím svým.. tak tu je cvakací koncert.. hele nebaví mě to tady dneska.. na účtě celkem pohoda.. právo se přežilo.. předtím byl supl na eko.. jedno to právo a pak účto.. přežilo se to.. potom tady ty počáky.. psaní a normálně informatika..
*****
po škole jedu do Ag.. Kulíšek pojede asi se mnou.. mohla bych si taky zajít k píčaři, jenom se objednat.. stejně bych tam nemohla.. jako objednat se a nechat se zapsat, abych tam třeba už v pondělí, nebo někdy mohla jít.. napsat si prášky, abych byla v pohodě.. abychom byli v pohodě.. už by se vážně šikly..
*****
achjo.. a Kája mě tu sere.. nejí.. nežere.. sere mě s tím.. jak jí mám vysvětlit, že tímhle stylem sice zhubne, ale jednorázově.. a jakmile si něco vezme, drasticky přibere.. ty vole.. to jsou kecy.. prej: "dneska si dám plátek sýra.." no to snad ne.. jebe do ní i Gábina.. tak je to v pohodě.. ona sama pozná, že dělá kravinu.. ty vole.. ale nechci bejt zase za nějakýho spasitele, to fakt ne.. každý svého štěstí strůjce.. však já taky nenávidím, když mi někdo do něčeho kecá.. x))
*****
taky kecám Kulíškovi do toho ,že má chodit do školy, ale sere na to.. on není blbej, ale dělá jen do tý míry, aby dostal čtyřku, aby prolezl, ale on prostě nechce.. je línej.. a mě furt bude jebat, abych na to nesrala a začala se snažit.. já vím, že má práci a nemá prostě čas na učení, já nic takovýho neříkám, aby se začal učit, já se taky neučím.. tak bych neměla poučovat, že jo.. ale on na to vyloženě sere..
*****
ty vole.. Kája si tu ještě píše se svýma klukama.. ta holka bude věčně neš'tastná.. a to jí je 23.. měla by se rozhodnout pro jednoho.. ale to asi nejde.. u někoho to není tak snadný jako to bylo u mě.. to bylo prostě vzplanutí.. něco.. jakoby nadpřirozenýho.. něco takovýho jsem cítila jenom jednou.. všichni víme kdy to bylo (Pájo? že víš? ano ano.. tvoje psychoterapie po ICQ :))
*****
ale tohle není imaginární.. tohle je skutečnost.. všechno to, co bylo jenom ve formě představ, se stalo skutečností.. já toho blázna miluju.. si ani nedovedete představit.. něco takovýho jsem dřív cítila vážně jenom jednou.. ale tohle je víc.. tohle je skutečný, opětovaný.. krásný.. není to vždycky jednoduchý, ale vždycky to za to stojí.. za všechno to krásný.. on je takovej můj anděl.. :)
*****
můj anděl strážnej on už mě má plný zuby.. anděl strážnej ten mě nakope do huby.. :D to mi furt pouští :) "poslouchej.. to je o tobě.." :) no fajn :) asi jsme si pro sebe oba andělíčkama strážnýma :) odpoledne až přijedu z Ag.. jedeme s Kulíškem.. mamina nadávala, že jsem furt s Kulíškem.. že "ho nemám k babi tahat" a takový kecy.. achjo.. mi pořád přijde, že mi to prostě nepřeje, nebo já nevim.. prej si zvykla na Milana.. jenomže to mi od začátku (respektive když zjistila, že je ve znamení býka) říkala, že se na něj mám zavčasu vysrat, že to dopadne stejně jako to dopadlo s ní a s mým tátou a následně s Otepem.. achich.. taky že to k tomu spělo.. x))
*****
a to jsme se zase dostali na téma proč Kulíšek.. protože je jinej.. je jako já.. je mi hodně podobnej.. nesnaží se mě změnit.. ale snaží se mi ukázat, co je pro mě dobrý, ale nenutí mě mermomocí do toh, když prostě nechci.. není urážlivej, ješitnej, není kretén a alkoholik.. to jsou podstatný rozdíly.. :) zvonilo.. tak se asi budeme přesouvat do písárny.. tak papa :)

taková hromada věcí

21. února 2012 v 6:20 | Evil Industries |  >Má duše
ty vole.. stalo se toho fakt hodně.. na mou a na Kulíškovo psychiku až příliš.. tak.. kde začít.. od článku "dneska ne" se stala jenom převratná událost.. zjišťění.. čím to začalo? nepřišly mé dny.. uvědomila jsem si to, když jsem se s Kulíškem dívala v sobotu na film.. jako minulou sobotu.. ty vole.. já to měla dostat a ono nic.. prima.. další den nic.. pak zase nic.. nic.. v pátek mi Kulíšek skočil do lékárny v Planý na náměstí pro test.. dva.. elektronickej a normální.. ten byl víc na nervy jak já.. úplně hotovej.. jedeme k nám.. tam jsem si udělala ten elektronickej.. a Kulíšek pořád: "nedívej se na to.. dones to mě.. vopovaž se na to podívat.." stejně jsem se bála.. dala jsem mu ho.. za chvíli se podíval na mě.. na ten test.. otočenej k oknu.. opět se díval z okna skrz zatažený závěsy.. a pak hodil šílenej výraz a zhroutil se na postel.. "TAK CO!!!" začala jsem ječet, protože vypadal tragicky.. "otočil na mě ten "teploměr" a tam jedna čárka.. začal se smát a zatočil se se mnou.. ty vole taková úleva..
*****
test negativní.. a mé dny stále nikde.. no bezva.. stejně jsem byla pořád taková hotová.. tak se teda jelo na tu chlastačku.. ještě ten den.. tak se to muselo zapít.. nikomu jsme to neříkali.. to bylo jen mezi náma.. ale my měli takovou radost, že jsme to vykvákli Kvásovi i Mirovi, když jsme přijeli do Planý.. tak se šlo do Tipáče pít.. ale mě ten Gambáč nechutná už vůbec.. tak jsem si dala panáky.. jednom malibu, monstera s vodkou a tak dále :D nevožrala jsem se ale.. bylo to v pohodě.. byl pokec.. a pohoda.. ani další den jsem to nedostala.. asi bude stejně někde chyba.. když hříbátko nemám, tak co to bude..
*****
achjo.. byla jsem nervózní.. co když se ten test spletl.. ale to je ten nejspolehlivější.. 99%.. no nic.. čekala jsem.. pořád jsem byla u Kulíška.. na večír se jelo k nám.. to Otep napochodoval do mýho pokoje a prej, co tady dělám.. a co on tady dělá.. a táhni do Chodovky a tak.. "no Jardo.. vem si věci a běž pryč.. no a ty taky.. vypadni.. nemáš tady co dělat.. zmiz.. sbal si věci a ať už tě tady nevidím.." to mě jenom Otep vyhazuje z vlastního baráku víte.. tak jsme se s Kulíškem sebrali a šli jsme hledat maminu.. nebyla doma.. nejdřív ale jsem se jen nasraně sbalila a šlo se na parkoviště.. napadlo mě, že mamina bude ve Vlčáku třeba.. a byla tam..hrála tam dechovka.. a byla tam mamka, teta a ti klucí z kapely.. z Amátovky.. :) a byla pohoda.. dala jsem si jednoho Chodovárka.. a Kulíšek jednu limču.. hned jsem jí to musela vykváknout.. vzala jsem si jí na chodbu a s Kulíškem jsme jí to líčili.. "no já si to myslela, když jsem viděla, že nezmizely sušenky.." a jak byla v pohodě ne :D ty vole :D
*****
Kulíšek mi pak řekl, že ho to i takovým zvláštním způsobem mrzí, že už na mě začal pohlížet jako "na dva".. a prej jak by se to hříbátko, nebo hříbátka jmenovali.. prej Omyl a Průser :D a byli by to blonďák s modrejma vočima a albín :D kurva nám se fakt něco takovýho narodí :D a jenom co to porodím, tak se to sebere a začne to utíkat do lesa :D Kulíškovo vize :D no jestli to bude po nás, tak potěš prdel :D zbytek večera byl super.. dala jsem si rychlýho velkýho Chodovárka.. chvíli jsme se bavili a už jsme mazali pryč.. dom.. do Planý.. a tam jsem byla až do včerejška.. včera jsem se snažila opět vzbudit Kulíška.. mě vzbudily dlouho očekávané krámy.. měla jsem radost.. i přes to zasraný prostěradlo.. ty vole..
*****
tak se šlo do školy.. vstávat v sedm :D super no :D Kulíšek si u školy zapálil a šlo se.. byl chod, pak matika a účto.. z účta jsem z tý posraný písemky dostala trojku.. byly samý čtyřky, pětky.. jedna jednička a jedna dvojka.. a jedna trojka :D ty vole :D a víte proč? :D Kulíšek mi to celý poradil.. skoro nadiktoval doslovně.. a sám to napsal všechny ty účty naprosto obráceně.. já myslela, že ho zabiju.. ale jeho to nesralo.. on měl radost za mě.. :)
*****
potom jsme šli na velkou přestávku na chodbu.. byl tam na lavičce u třídy Kvása s Jaruškou na klíně.. vedle Pčolek a Aubi.. přišla jsem tam já a sedla si na Kulíška.. pak si Pčolek sedl na Aubiho aby byla prdel :D takhle jsme tam seděli na křižovatce na chodbě a kecali jsme.. učitelé procházeli.. zastavovali se u nás a měli z toho prdel.. :D pak přišel Svobič a hned, co děláme.. že porušujeme školní řád.. "slez z něho".. jako že já mám slézt z Kulíška.. "a proč?" "ti říkám, slez z něho.." a šel do prdele.. pak se vracel a začal na mě řvát, abych z něo slezla.. a pak mě začal z Kulíška tahat za ruku.. a držel mě za zápěstí a řval na mě.. "a pane učiteli a kde je to napsaný?" "kde? přečti si školní řád!" tak jsem si vzala školní řád a četla jsem si ho při následující hodině češtiny.. to mě třídní zjebala, že nedávám pozor, tak jsem jí oznámila, že mi pan Svoboda nařídil, abych si ho prostudovala..
*****
prej proč.. tak jsme jí to říkali.. pak po hodině na konci přestávky přišla a prej: "stěžoval si pan Svoboda.. bla bla.. a něco pro ty naše Romea a Julie" :D jako já a Kulíšek a Jarka s Kvásou.. "nikde nic ve školním řádě není.. tak se můžete normálně muckovat, ale nic víc, jasný? " :D stejně Svobičovi jenom hučí v klacku a závidí :D ty vole :D po tomhle dořešení bylo zkoušení z literky.. ty vole mě ta literka tak těžce nebaví.. ale to všichni ví.. no.. teď ani nevím, jestli je, nebo není tělák.. to se dozvím dneska v busu.. achich.. poslední hodina byla němčina.. ta proběhla v pohodě.. a potom jsem šla do šatny a pak s Kulíškem k jeho tátovi.. ten měl o víkendu asi malou mrtvici nebo něco takovýho.. choval se divně.. dělal blbosti.. ale teď už v pohodě..
*****
taaak.. teď mi zařvala upomínka na bus.. tak bych měla asi jít.. ještě se dozvím, jestli bude, nebo nebude ten posranej tělák.. pojedu s Jaruškou a s Honzíkem.. tak uvidíme.. tak mizím.. papa :)

jinak.. mám sto chutí se Svobiče zeptat, jestli to jeho kázání je obsaženo v Ústavě :D když jí tak opěvuje.. on se nad tou zkurvenou knížkou i modlí nebo co :D školní řád ale nic neříká.. to si spletl, že "zákaz muckání" je obsaženo pro školní řád základních škol :D a ne pro střední školy.. a navíc už vůbec ne pro nástavby, kde je každej už plnoletej :D škoda, že dneska není právo :D hezky bychom se pohádali :D

Tak to jsme my

20. února 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
jojo.. nemám čas na psaní.. já vlastně nemám ani čas na to, být doma.. tak mizím.. zejtra ráno napíšu nějak co se vůbec všechno dělo.. a že toho bylo hodně x))

dneska ne

16. února 2012 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
dneska radši nic.. nemám nic, co bych napsala.. psali jsme z účta.. to jsem si sedla vedle Kulíška.. potom ještě něco se dělo? no.. ani moc ne.. pak jsem po škole byla s Kulíškem u jeho táty.. na obědě.. a jela jsem dom za deset šest.. a tady.. nic.. klasika.. tak mizím.. papa..

dvě hodiny spánku navíc

15. února 2012 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
no co.. bylo právo.. a pak supl další právo.. :D první hodinu bylo účto.. to jsme se bavili o nějakých kravinách.. něco jako peněžní deník a sešity, kam se vede evidence čehosi a blá blá.. potom bylo právo.. no co jako říct.. bylo to v pohodě.. ale pak měl bejt chod.. a nebyl.. to bylo právě to druhý právo.. a to už mi jebalo.. to první jsem úspěšně prospala.. tu další hodinu už Avobič začínal malinko řvát, tak se moc chrnět nedalo.. no nic.. Kulíšek nedorazil ani po právu.. jemu to starověký auto opět vypovědělo službu.. ale už je to prej v cajku.. uvidíme, jestli zejtra dorazí.. je to vážně děsný ta vánice..
*****
potom byla spojená němčina s Přemetem.. to byl nějakej poslech nebo co.. to jsem vytuhla úplně totálně.. že mě probralo až zvonění na přestávku a průvan, kterej se vytvořil, když někdo otevřel dveře na chodbu.. jinak nic moc.. jemu vůbec není rozumnět a tohle byly kecy k maturitě a já maturuju z matiky, ne z němčiny.. tak co se tam dalo dělat jinýho že jo :D ta hodina ale docela utekla.. co taky zbejvalo..
*****
potom byla informatika (to mě Žabikuch zase srala, ale nehorázně!!) a pak psaní.. to jsem si něco opsala.. a všeci čuměli, že to už mám napsaný :D já vim.. jsem rychlopísařka.. ale to mi je taky docela k hovnu :D no.. a po psaní se šlo.. do třídy.. kurva ta byla narvaná.. tam bylo asi sedm lidí.. možná víc.. čekali na bus.. potom skupinově odešli a zbyla tam jenom Žába, Honzík a Anetka.. Honzík utekl.. Žába pak taky.. hned po něm.. a zůstala jsem tam jenom s Anetkou.. chvíli jsme si povídaly a potom taky šla na bus.. a já tam čuměla ještě hodinu a čtvrt.. do čtvrt na čtyři.. jede mi to v půl no :D
*****
to nasere.. úplně jsem si odvykla.. Kulíšek nebyl ve škole.. se starověkou Škodovkou se do tý školy prostě nedostal.. Standa na mě hned, jestli nevim, kde je.. co s nim je.. a jakto že nevím.. a potom mi napsal.. bolí ho ty záda.. že se ani pomalu nemohl zvednout z postele.. a když se konečně zvedl, tak ve finále nenastartoval.. fakt na hovno ta zima.. a to je kurva nová baterka.. další.. bych se z toho asi taky brzo posrala.. už začínám mít takový ty nervy, že už aby bylo teplejš.. a ono si do rána napadne dvacet čísel.. no je to normální? hej ty duny všude :D krása no :D
*****
já Kulíška totiž neměla vůbec včera pouštět.. ne.. neměla.. ty jo.. po škole a po čekání jsem přijela dom.. najedla jsem se.. koukla na mamušíka.. a v osm večer za mnou přijel Kulíšek.. "Kulíšku jeď pomalu!!" "nojo.." "ale fakt.." "nojoooo".. fakt sem měla strach.. ty Serpentýny jsou děsný.. dojel :) a pak i v pořádku dojel zpátky dom.. zajeli jsme si na naše místečko před hřbitov a tam jsme stáli.. byli jsme tam nějakou dobu.. a pak Kulíšek jel dom.. vyhodil mě u baráku a uletěl :( bylo mi zase hrozně smutno.. celej den jsem ho neviděla a pak večer jenom na chviličku..
*****
achjo.. tak jsem šla dom.. a začala jsem hledat sluchátka od mobilu, který jsem nemohla najít.. myslela jsem, že jsem je nechala doma někde.. to by bylo dost možný.. nezvonil mi ten debil budík.. probrala mě až ta upomínka, že mám jít na bus.. a to je za deset půl :D stihla jsem to.. ještě jsem tam čekala tři minuty.. nechápu.. ale sluchátka nikde.. buď jsem je potratila někde z kapsy, nebo jsem je nechala někde v tý jedný hospodě.. v tom pajzlu.. kurva.. no.. to je moc hezký.. se poseru bez těch sluchátek.. fakt..
*****
přišla ke mě taky potěšitelná zpráva.. tenhle tejden a asi i ten příští není tělák ráno.. vůbec není tělák.. jestli ale oni budou chtít jezdit odpoledne do Tachova zkurvenýho hnusnýho zasranýho někam na bowling nebo na brusle, tak se jim na to vyseru a nechám si napařit další neomluvený hodiny.. prostě já už tam nechci.. neeee.. kurva nemůžou mě nutit ne? teď jsem si navíc řekla, že mimo busu nebudu mít žádný výdaje.. a tohle jsou kurva výdaje.. cesta do TC.. vstup na brusle.. půjčení bruslí.. vstup na bowling.. a určitě bych tam nebyla na suchu, že jo.. a navíc tam točí třináctku Chodovara.. tak.. no víme jak..
*****
od včerejška si do peněženky neházím přebytečný prachy.. kdepak.. žádný výdaje nebudou.. sakra.. pak nezbyde na chlast :D ne.. už vážně odmítám utrácet.. achich.. žádnej zkurvenej Tachov nebude.. hovno nějaký.. co mi jako můžou udělat, když jim řeknu, že prostě nemám na to, abych jela jako kretén na hodinu zbytečně do Tachova a pak zase zpátky.. navíc v takovým zkurveným počasí a ještě k tomu přičtu vstupný na led a na bowling.. né.. nic.. ten kokot mi to dá zase neomluveně.. už to vidím.. fajn..
*****
achich.. je mi hned zase smutno.. snad zejtra Kulíšek přijde do tý školy.. neměl by na to takhle srát.. fakt ne.. je to škoda.. ty vole.. to je zase chvíle před půlnocí.. tak já radši vypadnu.. fakt.. tak papa :)

svatej Vendelín

14. února 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
ehehehe.. takovou kravinu, která je navíc převzatá od řeků, vážně neslavím.. nikdy jsem to neslavila a dokázalo mě totálně nasrat, když mi můj tehdejší kluk i přes to přinesl kytku a nějakou malou pozornost.. nevzpomene si na mě, jak je rok dlouhej a pak takový pozornosti najednou.. netušila jsem, že je na to vyhrazenej zrovna čtrnáctej únorec.. fajn :D ty vole.. dneska se nešlo do školy.. asi pro to, že se přilezlo dom právě dneska.. v šest ráno.. fajné, což? a to by pak za půl hodiny jel bus do Planý.. jo.. to bych chtěla kurva vidět.. jak se to včera a dneska mělo?
*****
tákže.. přijedeme ze školy.. pohoda.. jsme u nás.. a teď se řešilo, co s tou posranou prasklou baterkou.. no nic.. museli jsme druhej den (dneska) někam koupit baterku.. nojo.. ale to jsem nemohla tušit, jak se to zase vyvrbí.. včera po škole se jelo sem.. jak jinak.. Kulíšek se v tom autě ještě rochal, ale nedorochal.. fajn no.. tak to bylo jen to, že se potřebuje ta baterka.. a šlo se to zapít do hospody.. kurva já Kulíškovi říkala, že se mi do hospody nechce.. hádala jsem se s ním asi půl hodiny nebo hodinu na ulici mezi kostelem a náměstím a pořád jsme se víc a víc šoupali směr Vlčák.. no super.. stejně jsme tam skončili.. ve Vlčáku zavřeli v deset a Kulíšek chytil slinu.. "a de se dolů" jako do tý zapadlý hospůdky, jak jsme se tuhle vožrali.. já nevim, jak je to možný, ale zkejsli jsme tam do dneška do šesti do rána.. tak si to asi dovedete představit, ne?
*****
*****
tohle jsme tam pustili.. vymejvárna..
*****
"Kulíšku? za půl hodiny jede autobus.." "hm.. nasrat" šli jsme spát.. jenže problém, on Otep asi viděl, že jsme se vraceli ráno z hospody.. ale to má blbý.. dolezli jsme dom.. nikde nikdo.. tak jsem udělala dva čaje.. nic k žrádlu v nouzi tam nebylo.. udělala jsem alespoň dva krajíce chleba s máslem a debrecínkou nebo co to kurva vůbec bylo.. ty krajíce byly tak krásně křivě upižlaný, ale v mým stavu kurva.. heh.. potom jsme vychlastali čaj a odebrali jsme se do hajan.. "odjet do školy? nebo jít spát.. uááááááá.. jo.. spát.." probrala jsem se v deset.. protože to někdo šíleně třískal do vchodových dveří.. a řval.. kurva já pověřila Kulíška, aby zamknul a přinesl mi klíče nahoru.. on zamkl a nechal je v zámku že jo.. to bylo keců ty vole.. no.. pak mi v půl dvanáctý řvala upomínka, že mám jet do Ag.. no jistě..
*****
žádný Stříbro se nekonalo.. žádná škola se nekonala.. mě vám bylo blbě.. Kulíškovi taky.. kocovina jako prase.. tak jsem nechala Kulíška ještě spinkat a naložila jsem se do vany, abych odmočila ten hospodskej smrad.. potom se jelo busem do Chodovky.. to mi Kulíšek ukázal svojí včelnici a svíčkárnu.. potom jsme šli na chvíli ke Kulíškovi domů, vyzvedl si nějaký věci a jeli jsme busem do Planý.. tam jsme šli pro baterku.. ve čtyři tam zavírali a oni byly čtyři.. ale stihli jsme to.. v pohodě.. potom jsme si zašli na papání do Mes Amis.. zajedla jsem kocovinu.. Kulíšek si ještě před tím skočil pro hambáče do Asie.. ty vole tam byl vzduch.. ten smrad z friťáku.. to jsem myslela, že jim to tam vrhnu :D v tom buse se mi děsně zvedal kufr.. ale v pohodě :D to už bylo docela i pozdě..
*****
pět minut přes šestou jsme nasedli na bus a jeli do Černobylu.. Kulíšek v batohu tu baterku.. byl z toho celej rozlámanej.. ty vole to je tak debilně daleko a po tak debilních schodech ten obchod s těma baterkama.. na zhebnutí.. tak jsme chvíli čekali a přijel bus.. v Černobylu Kulíšek dal do auta novou baterku a nastartoval.. stal se zázrak.. ještě jsme šli k nám.. na chvíli.. a potom mi odjel.. a mě je smutno.. a zejtra je škola.. a hodně by mě zajímalo, co ve škole řekneme.. psala jsem třídní sms.. ale už si nepamatuju, co to bylo.. a navíc jsem psala dvě.. jednu mamině a jednu jí.. doufejme, že jsem ty zprávy nepřehodila.. no to je jedno.. prej jsme mohli stihnout bus, když mám auto nenastartovalo.. nojo.. ale to by musel jet dřív, jak ve dvě odpoledne..
*****
mamina mi říkala prej: "no a to mu musíš všude asistovat? to neznamená, že on nechodí do školy, tak ty do ní taky nebudeš chodit.. a všude, kde je on, musíš bejt taky.." ty vole.. a navíc ujel nám bus před nosem, jako ráno ta půl sedmá.. auto jsme nerozjeli to je jasný.. tak jsme sháněli baterku.. protože potom jaxi jede další bus až ve dvě.. a ve škole končíme ve čtvrt na dvě.. háhá.. tak co jsme asi tak měli dělat.. mamina z toho posraná.. uvidíme, jak to bude vypadat zejtra ve škole..
*****
tak jsme si alespoň v ty dvě odpoledne zajeli do Chodovky a vyřídili všechno potřebný.. snad to bude v pohodě.. co taky zbejvá.. achjo.. jako památka mi tu zůstal rozežranej plech od tý baterky.. Kulíšek dovezl mamině novej.. :D teď je to tu doma jaxi na hovno.. to jsem se najedla, ale byla jsem najezená z Planý už vlastně, tak jsem tomu moc nedala.. a teď půjdu už spinkat.. zejtra zase škola.. tak fajn..
*****
jooo.. a Jaruška chtěla nějakou normální Kulíškovo fotku.. no.. vážně se mi žádná nepovedla pořídit.. v tom stavu bezvědomí.. a Kulíšek se prostě nechce fotit.. nenechá se jen tak.. tak prej příště, ale něco jsem v compu vyhrabala.. :)
*****
*****
teď mizím.. papa :-*

a pořád tu mám Kulíška

12. února 2012 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
dneska mi už chtěl odjet, ale neodjel.. mrzne jak sviňa, třicet pod nulu.. auto ani neškytne.. hrudky se dělaj v mogulu.. a dál to znáte.. no.. hrudky se dělaj v tý sračce v baterce.. tak tu máme baterku v pokoji, aby rozmrzla.. zejtra se holt jede do školy busem.. ty vole ale byli jsme venku chvíli a jsem zmrzlá jak sobolí cosi.. to jsme chtěli zazvonit na souseda, jestli by Kulíškovo starověkou škochtli nenahodil.. už jsme vylezli z baráku, zkoušeli ještě nastartovat.. a soused vylezl.. jako by věděl, že jsme na něj chtěli zvonit.. pochopil hned, vo co go.. vyjel s kabelama, s autem.. napíchl kabely.. nahřála se ta baterka (která je mimochodem úplně nová) a nic.. baterka se hřála, kabely žhnuly.. Kulíška dokonce koply.. no fajn.. ale auto kaput.. tak nic.. baterku tu mám v pokoji na plechu a rozmrzá.. a já s Kulíškem taky rozmrzáme..
*****
teď tu Kulíšek kouká do svýho pidi netbooku a dívá se, co by tomu autu mohlo být.. když baterka je v pohodě.. ty dva jediný kabely, co k ní vedou jsou taky v cajku.. tak neví.. já se v tom totálně nevyznám.. tak jenom přihlížím.. jednu výhodu to má.. Kulíšek mi nikam neodjel.. neutekl.. mám ho tu celý prázdniny.. tak zejtra jedeme do školy busem.. k tomu ještě začnou lidi ze třídy si psát na Fuckingbooku statusy typu: "zejtra zase ta vyjebaná škola.." a k tomu komentáře: "jo a navíc zejtra píšem z posraný ekonomiky a vyjebaný literky.." haháá.. celá nažhavená.. ekonomiku tu sice mám, ale vážně nemám náladu se na to dívat.. se něco naučím zejtra ve škole.. to je v pohodě.. budeme tam od sedmi s Kulíškem, protože pojedeme tím busem..
*****
s literkou to je horší.. ale další kule navíc mě nezabije.. mě to vážně totálně nebaví nějaká posraná literka.. fakt ne.. a co mě nebaví, to se taky nenaučím.. a navíc se ani nejde soustředit, když mám Kulíška vedle sebe.. smůůůla.. literka se stejně nejde naučit.. je toho jak sraček a to mi prostě nikdy nešlo a nepůjde.. a i kdyby.. tak na to jsem moc líná.. pff.. na to je moc zima, na nějaký učení.. dneska se nic už dít nebude.. dnešek se stejně celej prolenošil.. skočili jsme po obědě do krámu.. mamka nás pověřila, abychom přinesli půlku chleba a jednu vodu.. tak fajn.. a prej.. ještě si něco kupte.. :D
*****
šlo se.. zima jak v řiti.. tak jsme přišli do krámu.. chleba tam byla poslední půlka.. humus.. tvrdej.. eee.. tak se vzalo deset rohlíků.. pak jedna dvoulitrová voda.. a samozřejmně velkej Tic Tac :D a.. čtyři lahváče zlatý Ňaminky :D :D šli jsme zpátky.. pak nám mamka udělala véču večer.. zrovna ve chvíli, kdy jsem chtěla jít do kuchyně, že udělám nějaký papů.. tak jsem jenom vzala ty dva talíře s rohlíkama a šla jsem zpátky.. ještě jsem uvařila dva čaje a dva lahváče pod brko a šla jsem zpátky.. po večeři a po vychlastání obou lahváčů se šlo na startování Kulíškovo starověký Škodovky.. marně..
*****
v plánu bylo zazvonění na souseda.. a poprosení ho o nahození přes kabely.. ale nemuseli jsme ani zvonit.. jenom se Kulíšek začal v tom autě rejpat, vylezl sám.. jakoby tušil.. tak jsme ho hned poprosili.. oblíkl se a už vyjel z autem ven.. nějakou dobu jsme žhavili motor.. všechno horký.. ale auto nic.. ani kontrolka neblikla.. no.. nakonec Kulíšek usoudil, že ta baterka bude asi trochu zmrzlá.. zachrastil s ní a tak malinko v ní plave led no.. tak jí teď suší u mě na topení.. a zejtra zkusí nastartovat.. jinak jedeme busem..
*****
achich.. včera se mi vůbec nechtělo nic psát.. neviděla jsem ani důvod.. nic jsem nedělala.. nikde jsme nebyli.. byli jsme u nás.. ani ven jsme nešli.. topilo se.. vařilo se.. jedlo se.. spalo se.. :D večer jsme koukali v pelechu na net.. furt jsme brouzdali po všelijakých stránkách.. a dneska co.. dneska se tak maximálně naložíme do vany a půjde se spinkat.. nejpozdějš ale v jednu ráno.. vstává se brzo.. v půl sedmý na bus.. a to musíme bejt ještě dřív z baráku, aby mohl Kulíšek vyzkoušet, jestli je starověký brm brm pojízdný, nebo zralý na odtah.. třeba chytí, až bude ráno baterka dobře usušená na topení..
*****
teď dumám, co ještě sežrat a co potom dělat.. jasná je ale jedna věc - dneska na učení vážně nedojde.. :D a na závěr mě Kulíšek poprosil, abych ho vyfotila s tou baterkou a s šíleně debilním nasraným výrazem :D tak fajn no :D papa :D
*****

nemáme čas na psaní...

10. února 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
včera probíhalo léčení se z kocoviny.. což není žádná novinka :D to značí, že předevčírem se šlo pít.. což vůbec nebylo v plánu.. snad už všichni chápou, proč já nikdy neplánuju.. Miro si usmyslel, že se chce prostě vožrat.. byl tady v Černobylu a stepoval před naším barákem.. prej málem umrzl, tak jsme přemýšleli, co podniknem.. už bylo pozdě a hospody byly prostě zavřený.. tak se vyrazilo..
*****
kam že? do hospody.. ale všechny naše známý hospody zavřený.. pak jsme si našli jednu zapadnou hospůdku - pajzl :D ale otavřeno tam měli, točili tam Chodovar, tak se šlo.. nahuleno šíleně.. ale přežilo se to.. dalo se pivo.. pak další.. další a další.. sedm jich nakonec bylo.. :D ty vole :D jsme tomu zase dali.. :D vožrali jsme se jako ty hovada.. ještě na cestu jsme si vzali jedno "pivo" :D to jsme slili zbytky od nás třech.. vlastně k nám potom ještě přišla Iva a ta po chvíli tahala Mira domů, že je prej unavená.. tak prej: "jo.. ještě jedno a jdeme.." tahle věta se opakovala šestkrát :D
*****
vzala jsem si to "pivo" na cestu.. a vážně to byl kentus.. všichni nalámaní.. Kulíškovi se udělalo blbě.. mě se udělalo blbě následný ráno a to jsme se probrali vážně brzo.. v deset.. a z pajzlu jsme dorazili kolem třetí ráno :D to jsme si udělali čínský polívky na snídani.. ta šla okamžitě ven :D kocovina jako prase :D pak nám volal Miro.. že je pořád v Černobylu.. tak prej jestli nemůže na chvíli k nám.. to jsem volala mamině.. "mám takovej problém.. Miro je tady v Černobylu a čeká na bus a nemá kam jít, Iva si zabouchla klíče někde a on se k ní nemá jak dostat.. bla bla.. " "ne nemůže jít k nám.. si se zbláznila ne? ten (Otep) je už tak dost nasranej, že tam máš Kulíška a že jste zase dělali kravál, když jste táhli ráno z hospody, no to víš, že jo.. bla bla bla.. nemůže.. vopovaž se.." ehm.. tak to vážně nevyšlo.. "kam teď?" "hospoda" fajn :D šlo se do Vlčáku..
*****
to jsem zrovna ukončila rozhovor s kyblíčkem :D (to je v klidu, všichni jsme blili :D) a šlo se do Vlčáku.. tam bylo pár chlapů a to bylo všechno.. ještě se to tam ani nestačilo zahulit.. dala jsem si kafe.. a to bylo vše.. potom už Mirovi asi jel bus nebo pro něj někdo přijel.. a šlo se zase k nám.. u nás jsem se doléčila.. ale ta chvíle na relativně čerstvým vzduchu a mrazu mi prospěl a já jenom vyblila to kafe a pak bylo fajn :D mamka nám dala oběd až přišla z práce a to už bylo v pohodě..
*****
včera byla Zumba.. a já tam šla hopsat s kocovinou.. Kulíška jsem tady nechala.. myslela jsem, že bude spinkat a že se taky bude léčit.. místo toho hajal v pelíšku se svým pidi netbookem a upravoval moje fotky.. tak fajn.. Kulíšek si hraje.. a nezlobí.. tak to bylo fajn.. :) teď tu na mě kouká s turbanem na hlavě a v pyžamu.. zrovna se dopustil zločinu a dal mojí fotku na FB.. :D a chvilička a už se to líbí třem lidičkám :D no fajn :D vypadám tam jak lehké děvče.. ale za to může Kulíšek.. :P
*****
*****
a co dneska?
*****
nic moc.. to jsme se jakž takž vyhrabali z pelíšku.. probudila nás upmínka, že máme jet na Včelnici.. ale tu upomínku jsem si psala ještě předtím, než se šlo do tý hospody :D tak se nic nekonalo.. vstali jsme asi tak v deset.. šlo se do krámu.. došlo totiž pivo :D koupilo se čtvero Chodovárků, Tic Tac :D bez kterýho se nehnu :D a pak ještě nějaký ptákoviny :D přišla mi ráno taky sms od mamky, že mám uvařit guláš.. tak fajn.. šlo se kuchtit.. vařila jsem.. Kulíšek mi nakukoval přes rameno.. pomáhal mi krájel buřty.. zkoumal, co dělám.. provokoval :P uvařila jsem hami.. Kulíškovi jsem udělala snídani.. uvařila kafe..
*****
potom jsme si dali ten guláš.. potom čaj.. a šlo se do pokoje.. tady jsme poslouchali zase písničky.. Kulíšek mě zase provokoval :P achju :D jdu ho zneškodnit.. tak mizím :P papa :)

Anthem Of The World

3. února 2012 v 9:30 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
nádherná, že jo? :D :-)

honem

2. února 2012 v 21:10 | Evil Industries |  >Má duše
ani nevím, co by se dneska dalo napsat.. asi jen to, že jsem včera Včeličku nepustila, aby v tom mrazu šel pěšky do Chodovar Planá.. tak se mnou jel do Černobylu.. tak jsme vstali.. Kulíšek dneska nevstával zase tak katastrofálně jako obvykle, ale :D akorát jsme přišli a přijel bus :D jsem ho viděla, když jsme přecházeli silnici, jak jede :D tak jsme jeli do Planý.. a tam Honzík a Jaruška.. tak jsme si sedli za Jarušku.. ta koukala, že jsme tam oba :D nechápala :D
*****
letěli jsme potom v Planý všeci do školy.. zima jako kráva.. mínus 17 v Planý.. asi :D v pohodě.. zejtra bude hůř x)) Káju jsme nepotkali.. ta přišla do třídy za chvíli.. bylo nás tam málo.. ještě aby ne.. měli jsme psát z matiky, účta a literky.. a druhá polovina ještě i z němčiny :D v pohodě.. matika ani nevím, jestli se psala.. účto se nepsalo.. a literku jsme překecali.. to se Miro nechal vyzkoušet.. a uměl to suprově :)
*****
takže první hodina matika, pak marketing, to byla pohoda.. potom to účto, pak papání a právo.. to se přežilo.. ale Svobič nás furt budil.. nás ani s Kulíškem vyspat nenechal.. víte jak.. konečně zaberu a on mě vzbudí.. pff.. prej jestli nás to nezajímá, tak máme odejít.. "tam je zima pánčiteli.." :D tak jsme zvedli hlavu z lavice a spali jsme v sedě :D a pak literka.. a konzervace.. to jsme kecali o něčem.. kurva si ani nevzpomenu.. ale vím, že jsem ze sebe vypotila jednu větu :D v klidu.. po hodině jsem šla do šatny.. hned po tom, co jsem za Kulíška smazala tabuli :D a šla jsem.. :D
*****
skoro jsme na ten sídlák běželi, jaká byla kosa :D dali jsme si hned čaj, oběd, minerálku.. a potom jsme usnuli.. pak jsem se probrala a koukla se na mobil.. vyletěla jsem :D blbě jsem se podívala a myslela jsem, že je o hodinu víc, než ve skutečnosti bylo.. "co teď? mi to ujelo" :D a jak jsem to dořela, tak mi začala řvát upomínka, že mám jít na bus.. tak šel Kulíšek se mnou.. to jsem myslela, že poběžím.. vyšli jsme ze sídláku a z ulice vidím, jak jede na silnici bus s nápisem "Černošín" :D fajn můj bus ne :D stihli jsme to akorát.. a pak šel Kulíšek do Chodovar Planá.. prej: "mám tady půl hodiny čumět a čekat na bus, nebo mám jít pěšky a budu tam za dvacet minut.." to je taky fakt.. tak šel.. v takových mrazech je to ale děsný.. navíc když to je takovej kostitřas..
*****
nepřekecala jsem ho.. tak šel.. a já jela dom.. doma nic.. dala jsem si oběd.. čučela na fotky z maturáku.. všechny.. už jsou konečně vidět všechny.. ale jenom náhledy.. tak to je malý.. to je na hovno.. chci je mít zvětšený.. achich.. chtěla jsem všechny ty fotky ukázat mamině.. ukázala jsem jí jenom nějaký.. a ještě ani neviděla, který se pořídily mým foťákem.. ale ty jsou nic moc.. já je pak ani blíž nezkoumala.. a taky jsem jí ukazovala, jak mě Kulíšek fotil.. "jééé.. a kde to je focený?" "tady na posteli" "jo?" :D :D :D
*****
ty vole.. dneska bylo vážně hodně hnusně.. dneska jsem říkala třídní, že s Kulíškem dneska nejedeme do toho Tachova.. na bowling.. dneska nebyla nultá jako tělák, ale mělo to bejt dneska odpoledne.. jsem řekla, že na to seru.. a oznámila jsem to pak ještě třídní a ta mi řekla, že to sice chápe, ale že mi to bude muset dát neomluveně.. v pohodě jsem souhlasila a pak jsme se s Kulíškem sebrali a už jsme letěli k jeho tátovi.. a pak na bus a já jela do Černobylu.. ty jo.. Kulíšek mi neumrznul, jsem ráda.. teď si s ním píšu.. tak žije :)
*****
já už půjdu do pelíšku.. sama :( vyspím se.. zítra tedy nevím, co bude.. mamka dneska byla zase za babi.. prej vypadá líp, tak jsem hrozně ráda :) o prázdninách se za ní stavím taky.. :) zejtra je tedy na plánu jedno: vypnout veškerý budíky a upomínky a vzbudit se, až se vzbudím.. takže ve tři odpoledne :D nojo :D ale potřebuju se vyspat taky už.. x)) a zejtra se domluvíme, co bude dál.. :) teď mizím.. za chvíli půjdu spinkat.. tak papa :-*

Cyberdream, pár slov

2. února 2012 v 6:20 | Evil Industries |  >Má duše
*****
včera ve škole to bylo v pohodě.. odpoledne jsem byla u Kulíškovo táty.. dali jsme si papání.. potom jsme šli ven.. Kulíšek usínal, tak se chtěl projít.. v tom mrazu šíleným.. tak jsme se procházeli.. ale měli jsme ještě dost času do odjezdu busu.. to potom chtěl jít Kulíšek pěšky do Chodovky.. zase.. ale já ho nepustila v tý zimě.. ještě by mi tam umrzl.. tak jsem ho překecala, aby se mnou jel do Černobylu.. busem.. tak jsme jeli.. tady jsme si dali polívku, která byla jako jediná na sporáku (nevím proč, ale pak bylo už kurevsky pozdě večer, jeli jsme za deset šest z Planý) šla jsem za mamkou do obýváku, ale tam čuměl na bednu Otep..
*****
zeptala jsem se, kde je mamka.. "copa já vim?" pak se mamka ozvala z ložnice, co je, že je pozdě a že už spí.. nechápala jsem.. pak jsem viděla na hodinách, že je jedenáct.. jak je ten čas relativní.. nechápu.. s Kulíškem to šíleně utíká.. dali jsme si papů.. a šli jsme za chvíli spinkat.. ještě jsme si psali s Mišou a domlouvali jsme se na ten pátek.. snad to vyjde.. prej jo :) tak pojedeme do Plzně.. sakra ale to umrzneme.. no.. tak se holt nabalíme :)
*****
pak jsme poslouchali písničky.. a čučeli zase na ty děsivý záhady zmutovaných miminek.. a takovej divnej přízrak v podzemí.. Kulíška vážně baví mě děsit.. teď tu pijeme čaj a vidíme, že za 14 minut nám jede bus :D tak mizím.. papa :)