když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

a pořád tu mám Kulíška

12. února 2012 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
dneska mi už chtěl odjet, ale neodjel.. mrzne jak sviňa, třicet pod nulu.. auto ani neškytne.. hrudky se dělaj v mogulu.. a dál to znáte.. no.. hrudky se dělaj v tý sračce v baterce.. tak tu máme baterku v pokoji, aby rozmrzla.. zejtra se holt jede do školy busem.. ty vole ale byli jsme venku chvíli a jsem zmrzlá jak sobolí cosi.. to jsme chtěli zazvonit na souseda, jestli by Kulíškovo starověkou škochtli nenahodil.. už jsme vylezli z baráku, zkoušeli ještě nastartovat.. a soused vylezl.. jako by věděl, že jsme na něj chtěli zvonit.. pochopil hned, vo co go.. vyjel s kabelama, s autem.. napíchl kabely.. nahřála se ta baterka (která je mimochodem úplně nová) a nic.. baterka se hřála, kabely žhnuly.. Kulíška dokonce koply.. no fajn.. ale auto kaput.. tak nic.. baterku tu mám v pokoji na plechu a rozmrzá.. a já s Kulíškem taky rozmrzáme..
*****
teď tu Kulíšek kouká do svýho pidi netbooku a dívá se, co by tomu autu mohlo být.. když baterka je v pohodě.. ty dva jediný kabely, co k ní vedou jsou taky v cajku.. tak neví.. já se v tom totálně nevyznám.. tak jenom přihlížím.. jednu výhodu to má.. Kulíšek mi nikam neodjel.. neutekl.. mám ho tu celý prázdniny.. tak zejtra jedeme do školy busem.. k tomu ještě začnou lidi ze třídy si psát na Fuckingbooku statusy typu: "zejtra zase ta vyjebaná škola.." a k tomu komentáře: "jo a navíc zejtra píšem z posraný ekonomiky a vyjebaný literky.." haháá.. celá nažhavená.. ekonomiku tu sice mám, ale vážně nemám náladu se na to dívat.. se něco naučím zejtra ve škole.. to je v pohodě.. budeme tam od sedmi s Kulíškem, protože pojedeme tím busem..
*****
s literkou to je horší.. ale další kule navíc mě nezabije.. mě to vážně totálně nebaví nějaká posraná literka.. fakt ne.. a co mě nebaví, to se taky nenaučím.. a navíc se ani nejde soustředit, když mám Kulíška vedle sebe.. smůůůla.. literka se stejně nejde naučit.. je toho jak sraček a to mi prostě nikdy nešlo a nepůjde.. a i kdyby.. tak na to jsem moc líná.. pff.. na to je moc zima, na nějaký učení.. dneska se nic už dít nebude.. dnešek se stejně celej prolenošil.. skočili jsme po obědě do krámu.. mamka nás pověřila, abychom přinesli půlku chleba a jednu vodu.. tak fajn.. a prej.. ještě si něco kupte.. :D
*****
šlo se.. zima jak v řiti.. tak jsme přišli do krámu.. chleba tam byla poslední půlka.. humus.. tvrdej.. eee.. tak se vzalo deset rohlíků.. pak jedna dvoulitrová voda.. a samozřejmně velkej Tic Tac :D a.. čtyři lahváče zlatý Ňaminky :D :D šli jsme zpátky.. pak nám mamka udělala véču večer.. zrovna ve chvíli, kdy jsem chtěla jít do kuchyně, že udělám nějaký papů.. tak jsem jenom vzala ty dva talíře s rohlíkama a šla jsem zpátky.. ještě jsem uvařila dva čaje a dva lahváče pod brko a šla jsem zpátky.. po večeři a po vychlastání obou lahváčů se šlo na startování Kulíškovo starověký Škodovky.. marně..
*****
v plánu bylo zazvonění na souseda.. a poprosení ho o nahození přes kabely.. ale nemuseli jsme ani zvonit.. jenom se Kulíšek začal v tom autě rejpat, vylezl sám.. jakoby tušil.. tak jsme ho hned poprosili.. oblíkl se a už vyjel z autem ven.. nějakou dobu jsme žhavili motor.. všechno horký.. ale auto nic.. ani kontrolka neblikla.. no.. nakonec Kulíšek usoudil, že ta baterka bude asi trochu zmrzlá.. zachrastil s ní a tak malinko v ní plave led no.. tak jí teď suší u mě na topení.. a zejtra zkusí nastartovat.. jinak jedeme busem..
*****
achich.. včera se mi vůbec nechtělo nic psát.. neviděla jsem ani důvod.. nic jsem nedělala.. nikde jsme nebyli.. byli jsme u nás.. ani ven jsme nešli.. topilo se.. vařilo se.. jedlo se.. spalo se.. :D večer jsme koukali v pelechu na net.. furt jsme brouzdali po všelijakých stránkách.. a dneska co.. dneska se tak maximálně naložíme do vany a půjde se spinkat.. nejpozdějš ale v jednu ráno.. vstává se brzo.. v půl sedmý na bus.. a to musíme bejt ještě dřív z baráku, aby mohl Kulíšek vyzkoušet, jestli je starověký brm brm pojízdný, nebo zralý na odtah.. třeba chytí, až bude ráno baterka dobře usušená na topení..
*****
teď dumám, co ještě sežrat a co potom dělat.. jasná je ale jedna věc - dneska na učení vážně nedojde.. :D a na závěr mě Kulíšek poprosil, abych ho vyfotila s tou baterkou a s šíleně debilním nasraným výrazem :D tak fajn no :D papa :D
*****
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 13. února 2012 v 8:29 | Reagovat

Jestli by ta baterka nechtěla hodit na nabíječku a trochu oživit, ale navyznám se v tom, jen vím, že to manžel dělá, jenže ta naše už není nová. Kulíšek má krásné husté lesklé vlasy, ale prosila bych ještě jedno foto, s milým úsměvem. :D Teď v půl deváté dopoledne, máme na teploměru -14,9°C a venku začalo sněžit. ;-)

2 pavel pavel | Web | 13. února 2012 v 15:59 | Reagovat

Jo, vypadá roztomile a snad jste už vyjeli. Já mám benzinovej, tak to šlo nahodit hned.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.