když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Březen 2012

honem

28. března 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
dneska jsem byla odpoledne mamce naproti k práci.. byla jsem chviličku v Ri-Vaji a pak jsme spolu šly do krámu pro ňaminky a pak na úřad si vyřídit občanky.. nic se nevyřešilo.. potřebujeme výpis z katastru a takový kraviny.. fajn.. ten je doma.. a další potřebný papíry ještě nejsou hotový.. to je milý.. tak jsme šly dom.. s nepořízenou.. teď jsem se tu dohadovala několik hodin s Kulíškem.. kvůli zítřejší cestě do TC do dřevoobchodu.. několikrát se tu plán změnil a mě z toho už vážně hrabalo.. mamce jsem každou chvíli šla říct něco jinýho.. pak tu se mnou byla a sledovala mojí konverzaci s Kulíškem a taky to nepobírala.. tak uvidíme, co z toho nakonec vyleze.. jsem jenom zklamaná a docela zoufalá z toho..
*****
tak to nechám na něm.. stejně nevím, co bych dělala.. už ani vlastně nevím, o co jde.. mamina hotová, že se tu nic nehne.. že jenom čekáme na ty desky na jádro a tak.. a já už z toho vážně nemůžu.. tak nevím.. nakonec do Tachova zejtra nemusím, tak je to fajné.. ale padl na mě takovej smutek.. mrzí mě to prostě.. já když si něco umanu, tak si za tím stojím.. napíšu si to a prostě to platí.. proč si to asi taky píšu, že jo.. abych věděla, co a jak..
*****
možná se zejra s Kulíškem uvidím.. zejtra odpoledne s mamkou skočíme na ten úřad kvůli těm občankám a bude to.. snad to nebude trvat dlouho.. nemám ráda úřady.. teď už mizím.. celej den v pelechu.. s polívkama a čajíčkama.. a Coldrexem.. jdu spinkat.. papa :-*

Stay - Sash

28. března 2012 v 13:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
hodně mi ta písnička připomíná.. když jsem byla prcek a mamka si to pouštěla.. bylo hezky teplo.. léto.. a my chodily s mamkou na louku.. :) taková nostalgie x))

marození, cesta do Ag

27. března 2012 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsme v deset ráno jeli se Včeličkou k doktoru.. asi.. jela jsem do Ag.. on se mnou nakonec šel.. já se ještě stavila na poště a pak jsem si v lékárně koupila Coldrex horký nápoj, protože to jediný mi pomáhá.. je to humus, ale pomáhá.. tak jsem pak chviličku čekala a šla jsem na řadu.. Kulíšek nechápal, jak se můžu ztratit všude, ale v takovým baráku, jako je Stříbrská poliklinika, se vyznám.. já se naučím cestu tam, kam chodím často.. a tam chodím skoro dvacet let :D
*****
hlavně, že jsem dostala razítko od doktorky.. ochudila mě o třicet korun a v lékárně za ten Coldrex chtěli docela hustou sumu.. ty vole.. Kulíšek chtěl na mě čekat v autě, ale mě se tam hrozně nechtělo jít samotný.. vím, jak nenávidí doktory, nemocniční a sociální zařízení.. smrad z dezinfekce.. atd.. ale šel tam se mnou :) netrvalo to tak dlouho.. řekla jsem že tohle a tamto a že je to votravný.. měla jsem 37,6 teplotu.. což je u mě už teplota, když mám normální tělesnou teplotu 35.. tak mi dala razítko s podpisem na omluvňák a šla jsem pryč.. honem.. do tý lékárny a k babi na skok.. tam jí dělají elektriku.. bordel.. chlapi v modrákách.. otevřený dveře.. děda s babi v obejváku čučeli na telinu.. jenom jsem se jí přišla ukázat, že žiju a babi mi pak oznámila, že tetu odvezli do špitálu.. no to je moc milý.. snad to bude dobrý.. nevím pořádně, co jí je.. prostě se složila..
*****
samý lepší v poslední době.. achjo.. potom jsme jeli s Kulíškem do Černobylu.. a pak mi uletěl dom.. hned mi je smutno.. :( tak jsem šla dom.. uvařila jsem si česnečku z pytlíku, čaj a ten Coldrex a šla jsem si lehnout.. k ICQ.. hned jsem si začala psát s Kulíškem.. jenom co dorazil domů.. teď tu furt ležím.. cvakám.. píšu si se svým zvířátkem.. čumím na fotky.. teď mi Kulíšek posílal pár fotek z tý Amátovky, co nafotil :) popelníkovi (kapelníkovi :D) dá ten zbytek.. nebo asi Ondráškovi na flešku.. nebo tetě.. já nevím.. někomu prostě.. :) a oni si je pak rozešlou mezi sebou..
*****
teď tu rozebíráme demolici bytovýho jádra.. a Kulíšek mi poslal rozkošné video :D :D prej to asi tak nějak bude vypadat.. jen to nebude tak brutální.. bude to přece jenom pilou a pajcrem :D fajn no :D teď mi Kulíšek na chvíli uletěl do garáže.. tak já mizím.. počkám tu na něj.. budeme si ještě chvíli psát a pak půjdu spinkat.. tak papa :)

jarní chřipka

26. března 2012 v 16:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsme s Kulíškem strávili víkend v posteli.. jéé.. to by si hned každej úchyl cosi vybavil, je mi to jasný :P nojo.. byla jsem nachcípaná a Kulíšek to ode mě chytil.. tak jsme celej víkend strávili v posteli s hrnkem čaje a Paralenem.. dávali jsme si polívky z pytlíku a pak nám mamka udělala mňamku z mikrovlnky.. dneska jsme ještě zůstali doma.. před chvílí jsme napsali třídní a ta mi odepsala, že se prostě nemáme tolik líbat, abychom se pak stavili ve škole na písemku z literatury.. no celý žhavý na to..
*****
navíc dneska jsme měli jenom tři hodiny a pak se šlo do kina.. mě se tam hrozně moc nechtělo.. na Lidice.. já už nemám prostě na válečný filmy žaludek.. stačilo mi vidět Habermanův mlýn (ve škole) a pak ještě spoustu válečných filmů zaměřených na holocaust.. Pianista byl taky síla, ale ten dobře dopadl.. achich.. venku je tak krásně.. a my tu s notebookem na klíně, koukáme na jeden film za druhým a bumbáme litry čaje.. teď zrovna koukáme na Gympl.. předtím jsme se dívali na Lovce pokladů..
*****
před chvílí přišla mamina z práce a dělá nám nějakou mňamku.. koukala na nás.. asi je na nás dobrej pohled.. :D oba skleněný voči.. cosi rozcuchanýho v peřině.. jaj.. teď nám přišla telka a sporáček.. Kulíšek to teď odnášel nahoru.. říká něco o svini těžký.. a drží se za záda.. já se furt jenom divím, že ho to nezlomí vejpůl..
*****
dívám se kolem sebe.. po stranách hromady kapesníků, hrneček a můj kýbl od čaje.. záda mě bolí taky už.. z toho, jak sedím na tý měkký posteli opřená o polštář.. za chvíli půjdeme papat.. máme dokořád otevřenej balkon.. venku je tak krásně a my nemůžeme jít ani do lesa.. zítra jedeme k doktoru.. já do Stříbra a Kulíšek do Planý.. oba jedeme stejnou vzdálenost, ale každej na jinou stranu.. juj.. tak já mažu.. jdu se podívat na ten sporák s telinou :) tak pa :)

tahání

20. března 2012 v 21:40 | Evil Industries |  >Má duše
nooo.. na pořádku dne nejdřív škola - která nás docela dneska zdržovala.. a pak odpoledne tahání věcí.. ou.. ty vole takových věcí.. to bych se z toho posrala.. ve škole bylo co.. opět jsme přišli jen tak tak.. Kulíšek parkoval za minutu osm.. :D klasika.. tělák odpadl.. missis si vymyslely zase Tachov a bowling nebo brusle.. ha.. nasrat.. nemám na takový píčoviny love a náladu už vůbec ne.. navíc jsem se dneska ráno probudila s úžasným chraplákem.. asi něco jako náběh na angínu.. je toho teď jak sraček..
*****
ráno.. bylo krásně.. ale stejně je furt zima.. a já nevytáhla z těch pytlů nic jinýho, než to, co jsem měla na sobě včera.. to jest dvě slaboučký mikiny.. včera mi byla zima jako prase chvílema.. ale přežila jsem to dneska.. první hodina místo EP byl chod.. to bylo v pohodě.. to jsme nic nedělali.. asi jsme se dívali na nějakej film nebo já nevím.. nevnímala jsem to.. byla jsem ráda, že jsem ráda.. druhou hodinu, co mělo bejt taky ep, bylo samozřejmě naše všemi milované právo.. no to mě poser.. co k tomu psát.. nic novýho..
*****
potom byla čeština.. to byl sloh.. to se psal další sloh.. ty vole.. úvaha na nějaký další téma.. ale na míň zasraný, než "moje zrcadlo".. "jak se z lesa volá..." takhle se jmenovalo to dnešní téma.. já jsem popisovala něco o dobrých a blbých skutcích a takový píčoviny.. nebavilo mě to.. psala jsem tam kraviny.. nevím.. nic mě nenapadalo.. a Kulíšek? psal o akustický stavbě lesa :D
*****
po češtině bylo papání a pak počáky.. měli jsme supla na psaní, tak nám Káně zadal prostě úkol, kterej nám dala úča a byli jsme tam sami.. pohoda.. snad jsem to napsala dobře.. ne, že bych to zrovna moc pobrala.. ráno jsem byla mimo, tak jsem si ani nevzala ze skříňky desky na psaní.. fajn no.. nemohla jsem se podívat do nějakýho vzoru.. no.. nějak to dopadne..
*****
potom byly počáky.. jako výpočetka.. tam Káně začal hodinu tím, že předešlá skupina (jako druhá skupina, ve který je i Kulíšek a vlastně celý Světce a pak Jaruška s Kájou) chtěla něco vědět o tom, jak se tvoří html kódy a tak.. fajn.. tak jsme si to ukázali.. kdybych to viděla víckrát, možná bych s tím mohla začít něco dělat.. ale dneska jsem to viděla poprví v životě.. já si barvy třeba namíchám sama že jo :D
*****
no.. to uteklo docela v pohodě.. ještě jsem tam chtěla napsat na blog, ale nestihla jsem to, tak jsem napsala až teď.. po škole jsme s Kulíškem jeli hned do Černobylu.. měl přijet ten týpek s nábytkem.. asi ve tři.. přišla mamina.. dřív z práce.. my s Kulíškem tahali ještě věci tady v bytě, aby se sem ty věci vešly a dostaly nějak.. za sebou mám hromadu naskládaný podlahy, dlaždičky, kuchyňskou linku, sprcháč, pokosovou pilu :D tady je věcí jak nasráno.. a ty věci jsou všude.. bude to hodně zajímavý..
*****
já tahala tak maximálně tu podlahu a menší věci.. do třetího patra.. Kulíšek tahal ty třicetikilový pytle cementu nebo co to bylo.. vždyť to je přesně polovička jeho váhy :D fakt mravenec.. :) teď přijel domů a je úplně hotovej.. cement ve vlasech.. mě z něj odvezou.. už jsem viděla, jak ho to zavalí na těch schodech.. no je to hustý.. teď mi napíše něco ve stylu, že má dost :D až teď jo? :D to já měla, když jsem vylezla potřetí do těch schodů :D
*****
když jsem viděla, že prostě nic z toho už neunesu, byla jsem vyslána na lov lahváčů.. dotáhla jsem šest nebo osm lahváčů, sobě jsem ještě koupila Hašlerky a mazala jsem zpátky.. Kulíšek mi půjčil svůj bágl, abych to nemusela táhnout v igelitce, ale málem jsem to nedonesla.. nejsem zvyklá nosit batohy.. tak jsem to nějak dotáhla.. a otevřelo se hned trojice piváků a chlastalo se ve vchodě.. pak jsem po pár věcech, který jsem natahala, nevěděla, kde mám toho lahváčeee!! :D na hydrantu v patře :D pak u schodů :D před vchodem sousedky :D lahváč by měl mít svinovací vodítko.. aby se nezatoulal..
*****
ty vole.. bolé mě v krku.. zejtra budu chraptět.. jestli vůbec vstanu.. ale budu muset.. já se na nějaký lítání po doktorech a pak to tříhodinový čekání můžu vysrat.. a navíc.. za třicet korun mám bez pár korun na dvě velký píva.. točený Chodovárky.. to by jako nešlo.. Kulíšek mi po velmi náročné šichtě odletěl domů.. Včelička moje.. snad zejtra dorazí do školy.. víme ne, jak tam chodí :D
*****
teď mi tu posílá předběžnou kalkulaci za dřevěný píčoviny jako dveře a tak.. no to je děsný.. kus dřeva a co to stojí.. to bude zajímavý sakra.. muhéhé.. já už zalezu do pelechu.. zase jsem nevěděla, kam se ve volný chvíli zahrabat.. jak to se mnou opět mlátilo.. nějak potřebuju ten spánek za těch pár let nahnat.. nojono.. už poletím.. dělá se mi zle ze všeho nějak.. je toho prostě moc :D zejtra se to snad přežije.. du si vzít Paralen Grip (jo dneska jsem měla životní premiéru s antibejby :D), aby mi bylo líp a hají.. papa :)

no co dneska

19. března 2012 v 23:10 | Evil Industries |  >Má duše
další pondělí.. co víc.. ráno jsem jela s Jaruškou, tak zase ty naše rozhovory.. Včelička mi do třídy přiletěl za minutu osm.. seděli jsme spolu na nějaký hodiny.. zase mě Kvása provokoval.. :D první hodinu byl chod.. jo.. pořád, že už bychom měli pomalu nosit ty naše podnikatelský plány.. no fajn.. mám nadpis, stačí? :D musíme se do toho někdy pustit.. ale to jsem chtěla teď v nejbližší době.. stihl mě zase tvůrčí záchvat.. doufejme tedy.. hned se mi na mysl vedrala moje ehmpovídka.. a pak ještě podnikatelskej záměr.. achjo..
*****
zase jsem se ale nedostala ani k jednomu.. no nic.. potom byla matika.. to jsem opět úspěšně nepobírala.. dostali jsme nějakej příklad na doma.. no jistě.. na to si rozhodně vzpomenu.. a když vpomenu, tak stejně neudělám.. domácí úkoly jsou od toho, aby se udělali hned ten den ve škole, nebo se v den odevzdání hromadně ve třídě opsaly.. no ne? pom atice bylo účto.. no.. zase zápis do sešitu.. něco mi tam chybí, ani nevím, jestli jsem si to opsala.. budeme ve čtvrtek psát teorii na účetní zásady.. no vida.. já si to pamatuju, co máme psát :D a kdy :D a co :D hustě :D
*****
no.. potom byla svačina.. to mi Kulíšek skočil pro hambáče :D k tomu jsem pak ještě sežrala půlku chleba.. potom bylo další účto a pak čeština.. to nám třídní předčítala.. :D potom byla poslední hodina - němčina.. to jsme toho taky moc neudělali.. snažili jsme se.. ale já jsem to moc nepobrala.. co se po mě chce.. a co to má znamenat.. ale potom mi to i malinko došlo.. uvidíme.. já na to nějak přijdu :D :D po vyučování jsem jela s Kulíškem do Chodovky, tam vyzvedl svojí mamku a jeli jsme do Plzně za Kulíškovo tátou..
*****
tam mě i Kulíška brala nevolnost z nemocničního prostředí a hlavně smradu.. nesnášíme to oba.. Kulíškovo táta se s náma bavil.. a už se ptal, kdy ho konečně pustí domů.. očividně se tam hodně nudí a mě by mrdlo z toho věčnýho chrápání toho starýho děduly, kterej tam vedle něj ležel.. fakt "povzbudivý" prostředí tam.. děs.. Kulíšek pak žadonil, abychom se šli projít ven.. bylo mu blbě.. a mě taky.. jeli jsme tím příšerným výtahem dolů.. a šli jsme si koupit hambáče s colou.. dřepli jsme si na lavičku před špitál na sluníčko (byla zima jak v morně a já ve slabý mikině) a krmili jsme dva dotěrný holuby.. :D
*****
potom jsme se vrátili, ještě tam chviličku zůstali a pak jsme jeli dom.. Kulíšek mě odvezl dom.. a pak za mnou večer přijel.. :) a už ho nepustím.. nene.. zejtra spolu jedeme do školy.. to bude zase komedie.. Jitka si odpoledne stěžovala, jak se na to vysere, jak má chuť jim tam províst nějakou kravinu, třeba napsat chybný poznámky na výpisky.. to by jim šlo, jebat jí za to, že nedala včas na net výpisky z toho a toho dne.. to je ale její dobrá vůle, že jim to postkytuje.. nemusí to dělat.. ale oni si na to prostě zvykli.. a dělají takový kraviny.. taky po ní ječeli, jako po mě, proč jako nejede do toho Tachova na tělák.. no to víš, že jo.. v rozvrhu je tělák v úterý a ve čtvrtek nultou.. né v pondělí ani ve čtvrtek odpoledne a navíc v Tachově kdesi na ledě.. nasrat..
*****
nemám na to prachy, polibte si.. ty potřebuju na důležitější věci.. třeba na bydlení.. mám tu Kulíška.. sereme jim na to.. s třídní se to domluví.. co mám asi třeba já dělat.. nemám, tak nemám.. a kretén (Přemet) mi to nebude financovat.. tak ať se třeba posere.. máme teď hoooodně veliký výdaje a já bych tam nejela ani tak.. chci mít nějakou rezervu a ta se hodně rychle tenčí.. budu končit školu a než si najdu stálou práci, tak to bude určitě taky nějakou dobu trvat.. Kulíšek mi říkal, že půjdeme po škole na brigádu na jeho včelnici.. budu dělat medový svíčky :) oooo to svěřte svíčkofilovi :D :D
*****
půjdeme teď s Kulíškem už do pelíšku.. baští mi tu Antiperle, co mi přinesla dneska odpoledne mamina.. ty jo.. už tenhle víkend to tady bude totálně jako na staveništi.. :D to bude zajímavý.. ale nějak se to přežije :) tak mizím.. zítra možná zase napíšu.. :) tak papa :)

2. fáze nákupu - fotodokumentace

18. března 2012 v 15:40 | Evil Industries |  >Obrázky
no.. tak jsem cosi zachytila mobilem.. ne jen to, co máme, ale to, co se mi prostě jenom líbilo..
*****
popis nebude třeba ne :D
*****
*****
je potřeba nějakej komentář? :D vidíte, že ony kouličky (moje světlo) jsem si vydupala.. stejně to bylo nejlevnější světlo, co tam měli :D papír jest "stručný Kulíškuv seznam".. jinak.. to autíčko se do nákupu nezahrnovalo :D obklady nemáme ty, který jsou na snímku.. máme hezčí.. :D zatím mizím.. pa :)

druhá fáze nákupu

17. března 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak před chvílí jsme dorazili dom.. po obědě jsme vyrazili do Tesco extra do Plzně.. zase.. ty vole.. a dokoupil se zbytek.. jako obklady, dlažby, silikony, lepidla, tmely, barvy, hromada elektronických krabiček, zásuvek, kliky, zárubně, dveře, kuchyňská linka, kuchyňská deska, sprchovej kout (pro mě s malou vaničkou..), světla, pro mě to MOJE světlo, co se mi líbilo.. digestoř, desky na bytový jádro... ty vole bylo toho a je toho jako sraček.. v úterý nám to všechno dovezou, ale je toho tolik, že to možná ta dodávka neuveze..
*****
byli jsme tam asi od dvou odpoledne do devíti.. pak jsme jeli dom.. a stavili jsme se ve Vlčáku, tu nechutnou sumu zapít.. s mamkou jsme si daly jedno pivko, Kulíšek dvě.. teď tu ti dva zase něco řeší a já jdu spát.. jsem úplně hotová.. uff.. tak mizím.. papa.. :)

první fáze nákupu

16. března 2012 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
noooo.. před chvílí jsme dorazili dom.. jak to všechno bylo? co nejrychleji, jsem děsně vyfluslá.. Kulíšek mě ráno vyhodil u školy (minutu před osmou) a jel domů a pak za tátou.. nebyl ve škole vůbec.. ve škole docela hrůza.. Kulíšek ale tenhle tejden vyplodil krásnej sloh.. já s tím ani nehla.. nemám prostě tvůrčí období, což se teď před maturou náramně "hodí".. no.. dvě hodiny práva za sebou.. v pátek navíc dvě poslední hodiny.. prima.. na pakárnu.. už mi docela jebalo v hlavě z toho.. ale nakonec jsem to přežila.. potom jsem chvililičku byla ve třídě a pak jsem šla ven.. a pomalinku na busák.. a čekala jsem na Včeličku..
*****
přijel a jeli jsme rovnou do Ag.. jenom jsem se stavila doma, chtěla jsem se převlíct, protože sice Kulíšek ráno škrábal skla, ale odpoledne bylo krásně.. srala jsem na to, Kulíšek mě furt popoháněl.. tak jsme jeli.. a jelo se hned za mamkou.. tam do nás chtěla babi nacpat oběd, ale jeli jsme rovnou do Plzně.. a do Tesco Extra.. do Obi.. a tam jsme strávili až skoro do sedmi :D
*****
my s mamkou jsme koukaly, co by se nám líbilo a dohadovaly jsme se o barvičkách a vzorech.. a tak.. a Kulíšek tam lítal jako fretka a koukal do svých desek s táááákovým dlouhým seznamem.. jak nebyl ve škole, tak doma ještě sepsal seznam všeho, co koupit, co potřebujeme k rekonstrukci týhle rujny.. koupila se hromada takových malých kravin jako vypínače, nějakej drát na něco, šrouby asi.. a prostě ptákoviny.. hromadu toho bylo.. a sepsal se přesně seznam, co si odvezeme zítra.. respektive, co nám oni odvezou.. a zdarma..
*****
vyhmátli jsme takovýho mladýho týpka, kterej se tam ještě zaučoval.. koukali jsme na světla, koupelny, obklady, dlažby, podlahy.. jo.. nakonec budu mít asi taky podlahu, ale na tom hromadu těch chlupatých vlasatých koberečků :D vybíraly se dveře, ale ty byly moc drahý, tak se ještě podíváme v TC.. potom ještě celá kuchyňská linka.. tu máme taky zamluvenou.. doufejme, že nám jí nikdo do zejtra nevyfoukne.. ty vole to bylo věcí a věcí.. Kulíšek tady má ten dlouhej seznam, už proškrtanej a nemáme ani půlku věcí, co potřebujeme.. no to bude ještě něco :D
*****
po příšerně dlouhý době strávený v Obi jsme už do tmy vylezli a šli jsme do Mekáče pro papů.. hned jsme jeli směr do Černobylu.. spapaly jsme s maminou hambáče s hranolkama.. Kulíšek nechtěl.. a jelo se do Ag.. za babi.. tam babi dala Kulíškovi a mamině papů.. já jsem se přežrala už z toho Mekáče.. tam jsme byli chvíli a pak jsme jeli dom.. a tady Kulíšek zase kouká do těch svých papírů.. celej den pořád počítal.. lítal po Obi s těma svýma papírama, metrem, tužkou a kalkulačkou.. a pořád něco měřil a počítal.. mě by z toho asi hráblo :D
*****
šikulka to je moje.. :) já už teď půjdu spát.. mám toho dost.. jsem ulítaná.. bolí mě hnáty.. Kulíška bolí záda.. ale pořád tu je ohnutej na tý posteli a furt sepisuje ty čísla podělaný.. vytiskl si doma ten seznam věcí, tak to proškrtává a překontrolovává.. ale už ho taky donutím si lehout.. zejtra nás tohle čeká znova.. ale ještě ve větší míře.. :D a já chci ty kuličky jako lustr!! ty podrátkovaný kuličky!!! a jo a jo!! tak mizím.. papa :D :)

tak teda napíšu

14. března 2012 v 23:10 | Evil Industries |  >Má duše
nějak se mi nechtělo dneska psát.. nevím, co bych vlastně měla.. jsme na tom pořád stejně.. a jsem tu zase sama.. jee.. zase cesta autobusem.. no mě snad vomejou.. ale seděla jsem vedle Jarušky, tak jsme pokecaly.. ve třídě jsme spolu s Honzíkem a hovadem Fandou, byli první.. kecaly jsme spolu.. pak Jaruška vytáhla notes a čekovala fejzbůůůk.. tak jsme se smály.. psala si s Kvásou :D na chatu.. pak Jaruška napsala status a nakonec mě v tom statusu označila.. ale jelikož jsem to měla do dneška blokovaný, musela jsem to nejdřív odblokovat.. technika no :D
*****
Jaruška ***
Dneska je středa a je ho tam třeba.. kdopak se pochlapí... Dvě nymfomanky Jitka *** a J. ***. :DDD :D :D
*****
a hned Standa koment :D že tu blonďatou (Jarušku, samozřejmě) bere :D jsme se tlemily jak paka :D a pak výtlem, když Kvása přišel do třídy :D
*****
první hodinu jsme měli účto.. to jsme si psali zase ty sáhodlouhý poznámky do sešitu.. no to mě poser.. děs a hrůza.. potom bylo snad mnší zlo, právo.. no fajn.. to raději nebudeme řešit.. dneska tam byl docela klid.. ale pak byla hodina s Kaslikem.. chod podniku, a to tam byl zase neuvěřitelnej bordel.. no hrůza.. to mi tam málem mrdlo.. fakt.. Včelička mi psal, že přijde na třetí hodinu.. to by odpovídalo, na právo on prostě nechodí.. potom mi poslal sms o zavolání.. no fajn.. tak jsem šla ze třídy po hodině a myslela jsem, že chce otevřít zadní vchod.. tak čumím ven a čekám, kde se vynoří a nic.. tam už učitel zase čučí, co zase dělám.. (čekám takhle na Kulíška když zdrhá během vyučování pro svačinu), ale nikde Kulíšek nebyl..
*****
tak jsem se procházela po chodbě a zavolala jsem mu.. a prej do školy nepřijde.. že jede za tátou do Plzně.. a musí tam ještě sehnat hromadu věcí na to bytový jádro a do bytu.. všechno možný.. sprcháč, dlažbu, obklady veškerý, podlahu... blá blá.. copak já vím, co všechno.. tak se nedostal vůbec do školy.. tak jsem se s tím nějak smířila no.. málem mi tam švihlo ale.. tak jsem kecala s Gábinou, s Jaruškou a Kájou.. prdel byla.. :D Standa mě zase provokoval, lochtal.. :D jezdí mi pravítkem po zádech a mě to děsně sere :D prostě při hodině.. a já se leknu a třeba uprostřed hodiny vyjeknu :D tak jsme ho dneska naháněly s Jaruškou a Kájou po chodbě a pak jsme ho zlochtaly :D to bylo řevu :D hehéééé :D xDD
*****
potom byla velká přestávka a pak přesun nahoru na němčinu.. to jsem zase nějak nevnímala.. ale něco jsem pobírala.. ale pak byl poslech a to jsem to po chvíli snažení vzdala.. rozumněla jsem jedno jediný slovo :D dobrý, ne? :D to by vážně nešlo.. to je hlavní důvod, proč prostě z němčiny nemůžu maturovat.. achich.. potom jsem se šla domluvit s třídní, jestli by mě nepustila dřív z psaní.. protože jsem prostě už počítala s tím, že Kulíšek se vrátí tak nejdřív večer a už by mi tam vážně mrdlo tam bejt sama do půl čtvrtý.. :-! tak jsem se zeptala a hned zjeb, že ať si na to nezvykám, že holky támhle taky musí čekat.. a ti, co jedou do Stříbra, tak ty taky.. jo? že jim jede vlak ve dvě, to je trochu rozdíl ne? ve dvě, ale mě v půl čtvrtý.. ty vole.. fakt luxus.. ale dovolila mi to..
*****
potom jsem šla dolů.. Gábina na mě počkala.. a pohoda.. šlo se na počáky.. ty vole.. já to zase nějak nepobírala.. ale v klidu.. tenhle tejden už počítače nemáme, tak je to fajné.. mě to totiž krutě nebaví.. taková debilita.. achjo.. a ještě navíc tam dělám s jiným operačním systémem.. a programama, který vůbec nepoužívám.. no tak co z toho.. akorát nervy z dementa Žáby.. nic víc.. jsem si tam v tom novým Exelu vybarvovala buňky barvičkama a polib mi, když na mě neumíš mluvit česky.. "pomalejš a česky, pane učiteli.." moje klasická hláška na každý hodině Ikt.. fakt..
*****
potom byla poslední hodině psaní.. tak fajn.. to jsem si tam něco ťukala.. měli jsme dělat asi fakturu nebo co.. ale jenom jsem to začala dělat a už jsem šla na bus.. řekla jsem to učitelce, že to mám domluvený s třídní a fajn.. ale zase mě ty vole zapsala do tý třídnice.. to bych se z toho taky posrala.. ale tak to je fuk.. co to budu řešit.. se z toho nikdo neposere taky.. co bych na to měla říct.. nic.. nechci, aby mě tam chvíli před koncem školního roku jeblo.. fakt to je to poslední, o co stojím.. :D
*****
tak jsem letěla na bus.. bylo za pět jedna.. pak jsem ještě chvíli stála mezi tlupou malých parchantů (to je děsný ty děcka.. drzý to je, že bych střílela).. a pak jsem jela.. doma jsem vyhrabala starý sluchátka tak jsem si je vrazila do uší, protože parchanti v busu dělali nehoráznej bordel.. ale to sluchátko hraje jenom jedno a ještě na hovno kvalitní zvuk.. achjo.. moje první sluchátka.. jedny se rozbily.. to mi je Milan tak dlouho spravoval, že se na to asi vysral (dodneška jsem ty sluchátka neviděla) a další sluchátka jsem ztratila (víme ne..) a teď si nejspíš budu muset koupit další.. až mi bude úplně hrabat.. což po dnešní cestě domů to byla hrůza..
*****
doma jsem sežrala svačinu a šla jsem spát.. padalo to na mě.. vylezla jsem, až přišla mamina.. to jsem si dala papání.. mamka dělala azu.. vařila to v mikrovlnce.. jelikož tu máme plynovej sporák, ale ta pí.., co tu bydlela před náma, si vzala bombu.. super co.. a mamka už má objednanej elektrickej sporák, tak nebudeme sem tahat bombu.. potom k večeru mi sem přišel Kulíšek :) hned jsem ho sprdla, jakto, že nebyl ve škole, když mi říkal cosi o tom, že na třetí hodinu přijde.. hned začal ječet, že co má dělat a pak začal říkat, kde všude byl.. tady si to všechno zakomponoval do svých malůvek a udělal předběžnou kalkulaci, kolik to všechno bude stát.. v sobotu jedeme do Obi a všechno se nakoupí.. a teď Kulíšek přišel se super zprávou: v Obi mají na nákup nad 10.000 dopravu zdarma.. tak je to super :)
*****
tak se v sobotu bude konat výlet do Plzně.. no.. a v pátek chtějí udělat lidi ze třídy kalbu v TC.. no tak na to ať zapomenou.. chtěli jsme tam jet.. protože tam prej bude karaoke a tak.. no.. ale takhle tam nepojedem.. protože nechci tam někde po Plzni lítat s kocovinou.. a Kulíšek by vypadal asi taky dobře.. tak to jsme zamítli.. Kulíšek si tu dokreslil svojí malůvku.. zase tu lítal s metrem, kružítkem, pravítkem.. vytřel zem, jak to na ní kreslil.. :D potom si povídal s mamkou.. na mě padlo spaní, tak jsem si šla lehnout.. to Kulíšek mezitím něco pořád počítal a hledal na netu.. tak jsem mu pak něco hledala na netu a on pořád přeměřoval svojí malůvku a počítal..
*****
něco jsme našli.. potom mě ale spánek zase zmáhal a já se zachumlala.. ani jsem pořádně neusnula.. pak jsem si na chvíli Kulíška stáhla k sobě a pak mi hned utekl.. musel jet domů.. achjo.. tak tu jsem sama.. a teď už půjdu asi spinkat.. mám toho nějak dost.. zejtra chci jít na zumbu.. fakt moc chci.. tak doufejme, že se něco neposere.. tak já mažu spinkat.. papa :)

další zprávy ze staveniště

13. března 2012 v 20:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. právě sedím uprostřed kuchyně s notebookem na klíně.. kabel mi visí z linky.. pohoda.. Kulíšek tu celou dobu, co jsme přijeli ze školy cosi vyměřuje a počítá.. já tomu nerozumím.. dokonce jsem i na chvíli usnula.. nevím, co bych mohla tady dělat.. asi nic.. co bylo dneska? ve škole nic moc.. přežilo se to.. včera jsme byli na výletě v Chodovce.. po škole.. ve škole to bylo přežitelný.. ale pak ta cesta.. fakt se mi tam nechtělo.. ale zvládli jsme to.. celou cestu jsme s Kulíškem a s Mirem zpívali a ječeli nějaký písničky.. já skoro žádnou z nich neznám (zatím), ale i tak to slyšeli všichni :D a hlavně.. Přemet šel před náma, tak se občas pobouřeně otočil :D
*****
dneska.. Kulíšek vstal docela v pohodě.. ale co mám povídat.. klasika.. jeli jsme do školy.. byli jsme v Planý deset minut před osmou.. nechtěla jsem tomu věřit.. :D první hodinu měla být podnikovka.. ale bylo účto.. no to je potěšitelný.. tak nám ředitelka zadala písemku z ekonomiky.. :D jedna půlka měla obchodní společnosti a popsat jednu z nich (to jsem měla já) a druhá půlka (Kulíšek) měli konkurenci.. no to byla zase spolupráce.. :D ale to bylo taky v pohodě.. uteklo to.. ale zase jsem to nestihla dopsat.. ona na to dává hrozně málo času a my jsme zvyklí, že na to máme téměř celou hodinu.. já za to kurva můžu, že tam třičtvrtě třídy kecá a ječí, protože už nepíšou a mě může propiska uhořet, jak píšu rychle, abych to stihla.. s ní to nikdy nestihnu.. bych se z toho taky po... x))
*****
potom bylo naše všemi milované právo.. to jsem vůbec nevnímala.. radši.. už na to nemám náladu.. potom byla čeština.. to měla třídní zase půlhodinouvej přednes o tom, jak se chováme a jak se chová Svobič.. ty naše věčný rozbroje a tak.. jenže v pátek to už docela vyvrcholilo.. aby Vráťu vytáhl za ruku a vyrazil ho na chodbu jako malýho parchanta.. a pak ještě Martince řekl, že je kráva.. a víte proč? dovolila se na něco zeptat.. protože něčemu prostě nerozumněla.. ty vole..
*****
tak to jsem na to srala.. a odmítám už jeho hodiny jakkoliv vnímat.. Kulíška vyrazil ze třídy jenom co tam přišel.. "vypadni!!" hned na něj začal ječet a to ani ještě nestačil promluvit.. tak se Kulíšek otočil a šel pryč a přišel po hodině.. nikdo nechápal.. jo jasný.. Kulíšek by měl zase nějaký řeči a měl by ke Svobičově smůle pravdu.. a tu on vážně, ale vážně nesnese.. to bych se tam posrala už.. jejich hádky o dělnický straně a podobné debaty.. politický kecy mě vážně nezajímají, nevyznám se v tom, vím o tom hovno, tak se do toho ani nemotám.. bohatě mi stačí to poslouchat..
*****
no.. radši od tohohle tématu pryč.. dneska nám ředitelka nadiktovala maturitní otázky z práva.. od něj bychom se jich nikdy nedočkali.. Martinka se ptala, kdy je dostaneme a jediný, co se dověděla bylo, že je kráva.. no fajn.. on je totiž jenom měsíc do maturit, víte? pff.. na něm bylo úplně vidět, jak je nasranej, že ty otázky už máme.. a ne od něj.. no ty vole :D ale tak co.. měl je nám dát.. máme na to vlastně právo.. no.. právo.. ty vole.. začínám bejt na to slovo docela alergická..
*****
pak byla čeština.. o češtině jsme debatovali s třídní o tomhle všem.. ale jako fajn.. opět se nic řešit nebude.. co taky.. za chvíli půjdeme pryč, tak co s náma něco řešit.. vždyť to přeci nemá cenu co.. x)) vážně ústav ta škola.. a to jsem za to tolik bojovala, abych tam mohla chodit.. pff.. o češtině po debatě jsme si měli vzít papír a začít psát charakteristiku spojenou s úvahou.. a téma "Můj odraz v zrcadle".. byla jsem mírně.. rozhořčena.. a pak jsem chytala hysterii a nasrání.. já nenávidím psát o sobě.. o svým vzhledu.. bleeee.. fakt ne.. ty vole.. tak jsem tam něco smolila.. rozčilovala jsem se.. chtělo se mi chvílema i řvát.. já to nenávidím o sobě takhle přemýšlet, jaká asi jsem.. já se totiž nenávidím.. bych se z toho taky posrala.. tak jsem sesmolila úvod.. mám první odstavec.. ve kterým popisuju moje zasraný a zapatlaný zrcadlo..
*****
tohle je moje zcadlo.. to jsme se kdysi fotili s Kulíškem :) tak to prosím nějak charakterizujte a popisujte.. to má bejt pak ještě vedený jako můj osobní popis.. jako popisovat svůj zjev.. no prosim.. to po mě vážně nemůžete chtít!! :-/
*****
*****
byla jsem vážně nasraná po tý češtině.. jsem úplně blbá.. nemyslí mi to.. loni jsem to napsala.. a zrovna tohle téma.. ale teď to prostě nedám.. bleee.. a Kulíšek jak se rozepsal.. úvod :D "Když vstanu, v zrcadle spatřím rozcuchané cosi...." :D joo.. to já se raději do zrcadla nedívám.. už hrozně dlouho jsem se nedívala do zrcadla.. já svůj odraz vidím jedině když se mi počák uspí a já se vidím v displeji.. hahááá.. jenom jsem oznámila už docela nasraná na konci hodiny, že to nedám.. a pak třídní radši beze slova odešla..
*****
pak jsme měli psaní.. to jsem si psala svůj článek o koních.. to mě bavilo.. stihla jsem to.. hezky jsem si to upravila.. vytiskla.. pohoda.. pak jsem si chtěla napsat článek na blog, ale to jsem už malinko nestíhala.. tak jsem si napsala testík, ale podělala jsem to a vyšla by mi asi tak osmička jako známka :D tak fajn :D za chvíli ale zvonilo.. tak jsem se přesunula do počítačovny.. to jsme psali zase nějakou ptákovinu na známku.. to jsem se ptala Káji, jestli něco dělali.. prej jo.. ale že to není tak hrozný.. no jistě :D
*****
já zase pak netušila, co s tím.. tak se to pak "vysvětlovalo".. on to ukázal, ale jako tak trochu jsem to nestíhala.. ale to mu bylo u prdele jako vždy.. "pane učiteli a co to bylo to předtím? já jsem to nestihla.." "musíte sledovat.." "jistě.." tak jsem si lehla :D pak to teda uctivě zopakoval, protože jsem opět nebyla jediná.. ale jestli bude chtít, abychom to dělali zejtra na známky, tak mu na to z vysoka... ehm.. to fakt ne..
*****
po hodině úprk do šaten.. ale já se tam prostě cpát nebudu.. ani skříňku otevřít nemůžu.. Kulíšek na mě vždycky čeká a furt to jeho: "no kde séééééš" :D ale já se tam prostě nenechám umačkat, že jo.. x)) potom jsme zajeli k jeho tetě.. tam jsme si popovídali.. dali jsme si čaj a chvíli po jedný jsme jeli do Černobylu.. tady jsme si dali další čaj.. a pak papání..
*****
Kulíšek si tu zase kreslil.. celou dobu.. kreslí pořád to bytový jádro.. a já jsem úplně nešťastná.. já chci vanu!! ale nééé.. na to nevyzbyde místoooo.. tak prostě bude sprcháááá.. no fajn.. jsem vážně děsně nadšená.. to bych se z toho posrala.. a tak jsem říkala, že se budu chodit koupat ke Kulíškovo tátovi.. ale od jeho tety jsem se dneska dověděla, že to chce taky předělat na sprcháč.. no fajn :D vážně mě to netěší.. ale hovno s tím udělám.. mamka si stojí za svým.. uáááááá..
*****
před chvílí Kulíšek zase něco dokreslil.. já na chvíli usnula.. dali jsme si papů.. večer mi chce Kulíšek utýct.. teď tu dřepím v kuchyni mezi zdí a kuchyňskou linkou.. dřepím na lině.. Kulíšek se tu s mamkou baví.. pořád něco řeší.. jáááj.. tady bude ještě hodně velkej bordel a hodně velkej kravál.. ty vole :D těším se, až budu mít skříně, vážení.. vážně moc.. teď jsme se tu nacpali nudlema.. za chvíli mi Kulíšek uteče.. achich..
*****
půjdu brzo spinkat.. nehodlám už nic dělat.. měla bych dělat taky konečně ten podnikatelskej plán.. mám na to necelej měsíc.. to mě sere.. nechce se mi do toho.. a učitel pořád chce náhledy.. tak jsem mu to upřímě vybalila.. že bych mu mohla ukázat tak maximálně nadpis.. prostě ani nevím, jak začít.. já vím, jak na to.. ale zrovna v tu chvíli, kdy se o tom bavíme ve škole.. ale přijdu domů a prostě netuším, jak začít.. a hlavně se k tomu nedokopu.. to je ten největší problém.. a když jsem s Kulíškem.. tak se o tom vždycky bavíme, ale nikdy se k tomu nedostaneme.. skončíme vždycky u trošku jinýho tématu.. O:-)
*****
jáj.. se mi tu mamka s Kulíškem smáli, jak píšu a nečumím na klávesnici.. :D čučím na Kulíška a píšu :D nojo.. to už lepší nebude.. studí mě tu zeď.. budu končit.. jen.. v sobotu jsme šli s mamkou a Kulíškem do Vlčáku na Amátovku.. jéhééé :D Kulíšek byl hodně mimo.. ale potom už to bylo fajn.. fotil pořád.. ale tancovat se mnou prostě nešel.. achju.. možná až bude mít náladu.. nevím.. ale prej prostě netancuje.. jooo.. to jsme viděli na maturáku.. x)) tak si udělal hustý závazky :D tam se na něj nabalila tuna důchodců, že chtějí poslat fotky.. tak Kulíšek řekl: "tak mi dejte svojí e-mailovou adresu a já vám to pošlu.." za chvíli přišli s papírkem a tam napsaná adresa domů.. jako k nim domů.. ne mail.. :D Kulíšek je náramně potěšen :D co teď s tím má jako dělat? :D domluvil se s popelníkem (kapelníkem :D) že mu to pošle a on to potom rozešle všem ostatním.. tak to je vyřešený z poloviny :) a já už mizím.. tak papa :)

zprávy ze staveniště

10. března 2012 v 11:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. možná to vypadá, jako bych se konečně na chvíli dostala ke psaní.. to abychom si ty všechny události (a že jich vážně nebylo málo), zrekapitulovali.. ehm.. ale čím začít? ozývá se (nebo spíš neozývá) má stařecká paměť.. je to v řiti.. nic si nepamatuju pořádně.. všechno hned zapomenu.. to je děsný se mnou.. ale co s tím? nevím.. asi bych si vážně měla přestat všechno psát.. tak jsem to udělala.. ale nevím, jestli to není jen tím, že si danou věc, kterou nemám zapomenout, si zapomenu napsat.. ehe.. no nic.. jde to se mnou, v tomhle ohledu, z kopce x)) tak snad něco vyplodím.. kdyžtak mi Kulíšek pak poradí x))
*****
ehee.. zrovna teď natírám topení.. druhou vrstvu.. včera jsem natírala s mamkou, tak je ještě další vrstva.. ta rez vylezla.. tak ještě zbytek barvy rozpatlám.. mám postříkaný vlasy :D všechno.. ale v pohodě :D Kulíšek před chvílí jel do Plzně do nemocnice za tátou.. je tady u nás pořád.. a pořád něco dělá.. je hrozně šikovnej.. chystáme se vybrat v Tachově podlahy a nějakej matroš na bytový jádro, který se bude bourat.. ono to stojí jen tak tak.. povolí se jeden šroubek a ono to spadne samo.. vypadá to tak.. fotila jsem fotila.. Kulíškovo foťákem.. ten můj mě odmítá poslouchat.. fotí.. v pohodě.. ale nechce ty fotky prostě přesunout do pc.. nechce.. já se z toho taky poseru vážně.. práce tu je jak nasráno, ale nic se nemůže začít dělat, když ještě to jádro stojí na vlastních šroubkách..
*****
Kulíšek si pořídil novou vodováhu s pravítkem a laserem a je z toho hotovej :D "hehehe.. já mám hračku" :D a pořád svítí na strop a na zeď.. tečkou provokuje Damouše, kterej za ní lítá.. a tím křížem pořád vyměřuje a nadává, jak to je tady křivý :D pořád tu sleduju tu rozplácnou mouchu na zdi, kterou tu Kulíšek rozplácl hned první den, co se tu začalo stěhovat.. bylo toho hodně.. Košík nám ještě pomáhal.. pak jsme si zašli na oběd a na pivo.. potom Kulíšek Košíka odvezl domů a pak přijel zpátky.. to bylo v ten první den stěhování.. pak už tady jenom se všechno dělá..
*****
no ty vole.. já jdu.. schne mi tu Balakryl.. tak mizím :D papa :)

Tonight (I'm Lovin' You)

9. března 2012 v 20:30 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
tak.. tuhle písničku si Kájina zpívala celej tejden.. až dneska jsem to rozluštila.. a pak mi jí dala poslechnout.. na tuhle písničku už delší dobu děláme na zumbě rozcvičku :D ty vole.. mě jeblo v zádech.. při tom stěhování a až dneska mi to malinko povolilo.. byla jsem s Kulíškem po škole se podívat v Michálkách na šutry.. a potom mě odvezl dom a jel domů.. před chvílí mi zase přijel.. děje se toho hodně.. ale jaxi není moc čas na psaní.. achju.. tak mizím papa..

The age of love (Scooter - Terminator)

6. března 2012 v 20:30 | Evil Industries |  >Taneční
*****
tak.. :) mamině to tady hraje z věže.. Scooter je nezaměnitelnej :) a tohle je vlastně soundtrack z Terminátora :) jéééééééééé :D miluju :)

přestěhováno

6. března 2012 v 11:50 | Evil Industries |  >Má duše
hlásím při další hodině ikt, že jsme se konečně odstěhovaly s mamkou z toho posratýho baráku.. Kulíšek, Košík a jeden kluk z Ri-Vaje nám pomáhali.. a Kulíšek nám hodně pomáhá.. je to hustý.. snad se zase brzo ozvu.. nemám net.. pa

dnešní začátek stěhování.. a události víkendové

1. března 2012 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
no ty vole.. chtěla jsem už psát konečně článek, kterej má začátek v pátek a končí nedělí.. jenže k tomu potřebuju Kulíška.. a ten je ospinkanej a navíc doma.. byl to vážně zatracenej vejkend.. ale myslím, že Kulíšek se k tomu vůbec nechce vracet.. nedivím se.. já taky ne.. mělo by se na to zapomenout.. ale ono to stejně nejde.. někdy si na to zase vzpomenu.. no.. v pátek po škole jsem byla s Kulíškem, Kvásou, Mirem a Košíkem v hospodě.. tam se pilo.. kecalo.. Kulíšek pak skočil na bar a kecal tam s Márou.. a kluci se na mě "vrhli".. "hele, Včelař nekouká.." no.. a už to šlo.. provokovali.. lochtali.. ohrabávali.. já se smála.. lochtali a já se jim snažila vysmeknout.. potom mi najednou v hlavě svitla jedna vzpomínka.. která je spíš už totálně zanesená prachem.. mrtvá.. stará událost.. a mě to rázem začalo vadit.. chtěla jsem se jim vysmeknout.. kluky jsem poškrábala.. pořád mě drželi.. chtěla jsem zakřičet na Kulíška.. ale Kvása mi držel pusu.. nešlo to.. fajn.. potom jsem zaječela.. a Kulíšek zjistil, že neječím jen tak z prdele..
*****
Kulíšek na ně začal řvát, ať mě nechají.. vyklepaná jsem ho hned začala mačkat.. a za chvíli to bylo zase v pohodě.. kluci z toho měli prdel, ale hlavně netušili, co se mi děje.. potom jsme prostě pili dál.. bylo to potom už v pohodě.. už taky pak bylo pozdě a šli jsme domů..
u Kulíška jsme si dali rybí salát s chlebem a s rohlíkem.. povídali si v kuchyni.. probrali jsme taaaaakovou hromadu témat.. škola, včely, holky, kluci, výlet na Lazurku, na Vlčák, šutry, meteority, Otep.. a pak jsem nějak začala kecat o tom, proč mi to najednou začalo vadit, že na mě kluci hrabali.. ikdyž vím, že to mysleli z prdele.. jen tak.. nevědomky, a úplně spontánně jsem Kulíškovi začala popisovat onu zapomenutou událost.. chvíli v pohodě poslouchal.. potom na mě začal zírat.. nic neříkal.. potom jenom řekl: "a to mi říkáš teprve teď?" a pak už to bylo v háji.. Kulíšek se z toho zhroutil..
*****
tu informaci neví nikdo.. NIKDO.. jenom on.. ani máma.. ani Míša.. ani babi.. prostě nikdo.. říkala jsem to v den udání tátovi, ale ten to nebral v potaz.. myslel si, že si dělám prdel, nebo tak něco.. byla jsem ještě malej parchant a trpěla jsem bujnou fantazií, ale tohle byla pravda.. ale tak co.. je to dávno.. bylo mi vážně málo.. ale už si ani nepamatuju, kolik.. Kulíšek mě doslova vyrazil z bytu.. donutil mě nastoupit do auta.. a odvezl mě do Černošína.. chtěla jsem mu to víc vysvětlit, ale nechtěl nic slyšet a pořád opakoval, abych vystoupila.. tak jsem nakonec vystoupila a on okamžitě ujel..
*****
byla jsem úplně bezradná.. ono bylo totiž pět ráno.. a já v Černošíně.. chytla jsem hysterák a asi hodinu jsem řvala před vratama před barákem.. chodila jsem po chodníku sem a tam.. lítala jsem po silnici a vyhlížela jsem, jestli se pro mě Kulíšek nevrátí.. nevrátil.. byla zima.. vítr.. brzo ráno.. sobota.. nakonec jsem teda odemkla vrata a šla do průjezdu.. rychle jsem se přezula a šla do baráku.. nešel tam vsunout klíč.. zamčeno.. klíč zevnitř v zámku.. prima.. to jsem zrovna potřebovala.. pořád jsem se snažila dovolat Kulíškovi.. prostě to nebral.. psala jsem mu asi deset sms, že je mi zima, že se nemůžu dostat do baráku atd.. ne.. nic.. a potom jsem mu zavolala a byla nedostupnej.. jel v autě.. vymlátil se mu mobil.. pak jsem zavolala mamině.. volala jsem jí dvakrát.. aby mi šla otevřít.. že je klíč v zámku.. a snažila jsem se vypadat co nejnormálnějc.. aby hlavně nebylo poznat, co se stalo.. a že jsem řvala..
*****
mamka mi otevřela.. "co je? já myslela, že zůstaneš v Planý.. že už nepřijedeš.." "nee.." a šla jsem dovnitř.. mamka ospalá.. šla si hned lehnout.. já sotva vylezla schody, jak mi bylo hrozně.. zavřela jsem se do pokoje, zamkla, pleskla sebou na koberec a řvala.. a řvala a řvala.. když jsem se dostatečně vyřvala, šla jsem si umejt rozpatlaný voči a šla jsem spát.. jenom co jsem si lehla mi přišla sms, že účastník je již dostupný.. fajn.. Kulíšek si zapnul mobil.. ale nic se nedělo.. nic jsem už neřešila.. šla jsem spát.. usnula jsem a pak v půl šestý mi zavolal.. to jsem se mezitím stihla rychle převlíknout do noční košile a usnout.. byl před barákem.. tak jsem si vzala župan a letěla dolů.. "oblíkni se a pojedem do Planý.." rychle jsem se oblíkla, vzala si pár věcí do pytle a šla jsem.. jeli jsme mlčky až na jednou odlehlý místo.. tam jsme seděli v autě..
*****
snažila jsem se o tom mluvit.. nevěděla jsem, co dělat.. byla jsem bezradná.. pak jsem začala řvát.. a Kulíšek pak taky.. ale to potom už nebyl k utišení.. vůbec.. po pár hodinách se uklidnil.. vysvětlili jsme si to.. a bylo ráno.. jeli jsme asi na skok do Chodovky.. potom na papání na pizzu.. a potom ke včeličkám, který Kulíškovi už i vylítly.. bylo teplo a na úl přímo svítilo slunko.. já před těma potvorama zdrhala.. bzučelo to kolem hlavy.. dvě jsem si odnesla sebou na mikině.. bzzzzzzzz..
*****
po cestě se Kulíšek stavoval doma.. s já usínala v autě.. bylo už odpoledne.. zase vzhůru celou noc.. jeli jsme do Černobylu.. to Kulíšek málem usnul za volantem.. šílenost už.. to hlava pak už nepobírá.. přišli jsme k nám.. Kulíšek u mě v pokoji.. šla jsem se ukázat mamině.. a oznámila jsem jenom, že jsem byla s Kulíškem u včeliček a že jsme tahali Košíka ze sraček.. jako jeho auto.. zapadl na poli.. chlastalo se na poli u lesa.. a tam sračka.. on se zahrabal.. to jsem zapomněla napsat.. to bylo předtím ještě.. Jarouch s Jarouchem vypadali.. bahno až za ušima :D ve fuseklích :D ty vole :D
*****
jinak.. po příjezdu do Černobylu jsme šli spinkat.. a to jsme měli už v tu dobu (asi tři odpoledne) jít na Lazurku.. místo toho jsme šli do postele.. vyspali jsme se a bylo fajn :) spali jsme do večera.. a pak hned ještě do rána.. to pak do školy.. a bylo to ok :) pak už jo :) o úterku jsem toho malinko napsala včera.. a co dneska ještě?
*****
momentálně už docela usínám.. ve škole pohoda.. nic novýho.. jela jsem s Kulíškem ráno busem do Planý.. v busu Jaruška.. tak jsme pokecaly.. Honzíka jsem neviděla.. pak jsem ho viděla v Planý.. měl naraženou čepici, tak jsem ho nepoznala :D ve škole pak matika.. to jsem možná malinko pobrala.. ale uvidíme.. potom mm.. to jsme se bavili o maturitních otázkách.. potom bylo účto.. to si nějak nevybavuju.. potom právo.. jo.. to si vybavuju.. zkoušel Kulíška.. ten na něj koukal.. nechápal, co po něm chce.. chtěl z něj udělat kreténa.. pak se Svobič podíval po třídě a viděl, jak všichni na něj čučí stejně :D nikdo nepochopil, co po něm chtěl.. fajn.. ale nééé.. my jsme blbí, víte jak x))
*****
a navíc je na Kulíška děsně zasedlej :D řekla bych, spíš chorobně alergickej :D a Kulíška to děsně baví :D on se na něj jenom podívá a vyrazí ho ze třídy :D tomu se říká sypmatie :D po právu byla čeština.. měli jsme psát.. tak jsem se při právu učila češtinu.. jako literku.. fajn no.. stejně si z toho hovno pamatuju x)) ale naše třídní, kterou vlastně máme na češtinu, má dneska 53. narozky.. :) tak jsme nechali upíct dort.. :) a holky jí ho na začátku hodiny po zvonění přinesly :) to jsme to ukecávali, že holky museli pro něco skočit do města :D pak přišli s tím dortem a s hořícíma svíčkama :)
*****
jako jediná cukrářka ze třídy jsem pak byla pověřena k rozkrájení dortu na 26 dílků, protože tolik nás bylo ten den ve třídě.. nějak jsem to upižlala.. :D a v pohodě :) třídní měla hroznou radost :) včera jí bylo nějak špatně, tak jsem ráda, že dneska to bylo fajn :) a po narozeninovém ceremoniálu přišla písemka :D "hrozně těžlá bude ta písemka.. ale jako fakt.........hmmmm.. napiště mi všechno, co víte o Čapkovi" :D no těžký.. fakt :D to bylo poprví, co jsem toho na literku tolik napsala :D snad to bude lepší známka, než 4 :D mě totiž literka děsně nebaví.. já se to učila.. celej den.. každou chvíli, co to šlo.. i při právu.. proto nevím, co se tam dělo.. kromě Kulíškovo zkoušení..
*****
potom byla poslední hodina.. konzervace.. to jsme zůstávali ve třídě.. to bylo v pohodě.. z písemky jsem dostala za dva.. hehééé :D a potom se šlo dom.. do šatny.. a potom s Kulíškem do Tipáče.. :D dala jsem si zlatej Tonic.. Kulíšek pívo.. a pak mě doprovodil na bus v půl čtvrtý.. doma jsem začala balit.. tak jsem dneska sbalila celou skříň s hadrama.. čítá pět velkých pytlů.. :D to je fajné, ne? :D ani na zumbu jsme nešly.. balily jsme.. zejtra si chci skočit k píčaři.. konečně.. takže cesta do Ag.. a potom další balení - plyšáci.. to budou tři pytle :D vážně :D vím ne :D
*****
bude to hodně zajímavý.. ty pytle budeme asi tahat s mamkou sami.. do čtvrtýho patra.. potom nám musí někdo pomoct s tím ostatním.. jako jsou třeba moje varhany nebo letiště.. Kulíšek nám pomůže.. a ještě někdo.. asi Košík.. ale to není jistý.. uvidíme, kdo se najde.. zejtra ale jedeme do Ag.. snad už to vyjde.. všechno se pořeší.. a bude klid :D jáj :D včera nám to nevyšlo.. tak to musí vyjít zítra :) tak.. teď už půjdu spinkat.. mám toho nějak dost.. a to jsem balila jenom hadry.. ty vole.. zejtra ty plyšáci.. pak sehnat nějakou robusní bedýnku na šutry.. a pak nějak pečlivš zabalit všechny moje svíčky.. to netuším, jak se to všechno pobere.. pobalí.. a hlavně, jak to tam v tom bytě přežijeme, když tam není vůbec nic hotový.. no.. bude to zajímavý.. takže budu i bez netu.. to mě těší :D ale net mám ve škole.. tak to snad bude stačit.. achich :D za chvíli budeme už v tahu!! :D tak.. teď už mizím.. bude toho ještě moc.. tak papa :)