když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Duben 2012

Dash Berlin ft. Jonathan Mendelsohn - Better Half Of Me + pár slov

29. dubna 2012 v 21:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
tahle písnička denně hraje.. a já netušila, od koho je.. dneska jsem si počkala u věže a zjistila jsem dvě necelý slova (meldenson bett).. a vylezlo mi z toho tohle :) jupííí :) ta písnička se hrozně líbí mamině.. a mě taky :)
*****
zejtra zase do školy.. ale od devíti a na dvě hodiny.. tak to bude snad v pohodě.. dneska zase samý dlaždičky.. včera jsme jeli do Planý ke Kvásovi na zahradu.. a pohoda.. bavila jsem se většinou s Košíkovo mladou.. chlastala jsem, ale neopila jsem se.. s Kulíškem jsme včera a předevčírem měli nějaký problémy, ale to se vyřešilo.. dneska se tu zase mordoval s omítkou a s dlažbou.. jeee.. tady je to už krásný :)
*****
já už myslela, že o Kulíška přijdu.. vím moc dobře, že bych to nezvládla.. to je jistý.. bylo mi včera špatně.. hodně.. vřelo to ve mě.. hlava mě bolela.. nervy v prdeli.. a pak svítalo.. a pořád bylo zle.. a ráno jsem se probrala kraválem od souseda asi v osm.. netušila jsem, co dneska čekat.. ale já se ho nevzdám.. teď je to dobrý.. jsou prostě situace, který nezvládám.. ale to je moc složitý.. poslouchejte tu krásnou písničku.. a já se pro dnešek loučím.. pa :)

po praktický matuře

26. dubna 2012 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
já se hrozně divím, že jsem celej den tak v klidu.. ty vole.. včera na večír, když jsme jeli od nás, nám mamina popřála hodně štěstí a jeli jsme do Planý.. já furt hledala moje gumovací pero, protože se to nesmělo psát tužkou, ani škrtat a bělítko moc dlouho schne.. Jitka mi včera říkala, že si bude kupovat tuhy, tak že mi pak jednu dá.. fajn.. pééro jsem našla, tak pohoda.. potom jsme se rozmisťovali do tříd v druhým patře.. mo samozřejmě jsem se hned nasrala.. rozdělili nás s Kulíškem.. v rozhořčení jsem to hned napsala mamině.. už jsem myslela, že bude zle.. ale srala jsem na vše.. byla jsem úplně v klidu.. hele.. na mě to dolehlo až teď.. :D
*****
bylo tam 24 účetních případů, udělat počátečnou rozvahu, zůčtovat mzdy (to mi zabralo nejvíc a stejně jsem to asi posrala, jelikož ona tam nezadala procenta a já si nemohla vzpomenout kolik to je).. pak jsem si taky všimla jedný věci, že jsem vzala do svýho pytle dva Monstery a svačinu, kterou nám udělala mamina.. jenže ten pytel jsem měla v tý mojí učebně.. a tak jsem potom poprosila dozor, kterej měla zrovna naše třídní, jestli by ten energeťák nemohla donýst Kulíškovi.. a prej jo tak v pohodě.. :) aby mi tam neumřela včelička žízní.. :)
*****
hned na mě, že mám bejt v klidu.. když kolem mě ředitelka prošla a kontrolovala, jestli někdo úplně totálně netápe a neví vo co go.. první, co bylo, že zkontrolovala účtovky.. to bylo v pohodě.. potom u mě chvíli stála a koukala.. "no vidíš" a šla dál.. :D psala jsem rychle jako magor.. ale u těch mezd jsem se sekla.. a asi tak hodinu jsem čuměla jak píča.. nevědla jsem zase, co se přičítá a co odčítá.. a jestli od hrubý mzdy, nebo superhrubý.. ale snad jsem se trefila.. uvidím.. vyplnila jsem mzdový list a jela jsem konečně dál.. počáteční rozvaha.. zapsání počátečních stavů na účty.. zaúčtování účetních případů do deníku a pak to zapsat na jednotlivý účty.. předtím dopočítávat DPH..
*****
stihla jsem za tu dobu uzavřít účty, napsat obraty stran MD a D a zapsat konečný stavy.. potom jsem práci zavřela a odevzdala.. byla u mě třídní, ředitelka nade mnou stála.. furt se ujišťovaly, jestli to se mnou nesekne :D řekla jsem jim, že se prostě ztrácím v těch číslech, že nemůžu rychle najít ten správnej účet, na kterej to napsat.. těch téček tam bylo vážně hooodně.. a zaplnila jsem všechny :D dobrý znamení :D dali mi ještě o necelou půl hodinu navíc.. to dali ještě dost lidem.. a já si ani neudělala přestávku.. jenom jsem si za celou dobu trošičku cucla vody a to bylo všechno.. po zavření práce jsem se snažila zvednout, ale nějak jsem ztuhla za tu dobu :D já se nehla z místa za celou dobu..
*****
Kulíšek už na mě čekal v tý druhý třídě, kde ještě psalo pár lidí, včetně Kvásy, kterej na to měl o půl hodiny čas navíc.. má na to nějakej papír.. něco o dis.. něco.. to já mám vlastně taky, ale nechce se mi s tím lézt k nějaký "odborníkům" ještě by zjistili něco, co bych nechtěla :D :D a teď už to stejně nemá cenu :D já to ředitelce říkala a ta mi v klidu řekla, že můžu psát ještě dalších deset minut navíc.. až z toho byla skoro ta půl hodina :D nechaly mě to uzavřít alespoň.. ale konečnou rozvahu, výsledovku, účet zisků a ztrát jsem nestihla.. tak ani netuším, jestli mi to vyšlo.. tápala jsem jenom nad jedním jediným případem.. a to byla faktura přijatá, která se platila hotově.. tam byl měl být dodavatel, ale když je to z pokladny, tak tam patří pokladna.. ale na pokladnu je výdajový pokladní doklad a ne faktura přijatá.. no teď si vyberte.. málem mi jeblo x))
*****
po skončení jsme vyšli ruku v ruce s Kulíškem ze školy, oznámily jsme, že jdeme lepit dlaždičky :D a jelo se do Černobylu.. tam Kulíšek vyměnil kvádro za monterky :D a šlo se makat.. já tam chvílema usínala.. chtělo se mi hrozně spát.. a jak jsem byla vyčerpaná, tak jsem si šla místo práce lehnout.. ale nemohla jsem usnout.. furt jsem ještě taková nesvá.. na mě ta nervozita a divnej pocit padl až teď.. jinak jsem byla úplně v pohodě.. to bylo prima, bejt tam za nejklidnějšího :D
*****
spala jsem chviličku a pak mě vzbudili ti dva, jak se bavili na chodbě.. pak mě Kulíšek vyslal pro cigára do Vlčáku.. já při tý příležitosti vrátila lahváče, na kterýho jsem tam měla zálohu a šla jsem zpátky.. venku bylo nádherně.. tak krásnej vzduch.. hned jsem chtěla jít někam na procházku, ale při takový debilní únavě a ještě když tu je práce jak nasráno, to nešlo.. tak jsem šla s krabičkou toho hnusu, co do sebe Kulíšek cpe, dom.. podívala jsem se, jestli tady pro mě není práce a po onom starém zjištění jsem si šla zase lehnout.. ale to do mě bylo nacpáno papání, tak tu sedím.. ještě tu mám svačinu ze školy :D
*****
ale ta byla i pro Kulíška :D jeee.. Kulíšek byl hotovej :D já na sobě měla po stu letech hadry jako holka :D :D víte :D svojí nádhernou, společenskou, dlouhou, tmavě zelenou sukni, kterou jsem měla na předávání výučáku, maminy společenský tričko a na tom maminy sako.. a moje krásný botičky, ve kterých jsem si málem rozbila držku ve škole :D docela mi to klouzalo :D jee.. já byla stejně vysoká jako Kulíšek :D ze školy jsme vypadli přesně v jednu.. mlátil zrovna kostel :D no ty vole :D doma se pak tedy událo tohle.. ještě volal Kulíškovo táta, jak jsme dopadli.. pohoda..
*****
mě před chvílí volala Kája :) zlatíčko moje :) jak jsem dopadla, jestli v pohodě a tak.. jak to vidím.. ale jo.. doufejme, že to bude.. ehe.. dostačující :D nemám z toho tak příšernej pocit.. a hrozně se mi ulevilo.. teď mám do 2/5 čas, než bude čeština.. to bych se taky mohla konečně podívat na nějakou tu povinnou četbu, ne? no ty krávo.. brr.. ale kde ty knížky sehnat? hm? nemám tucha.. ale budeme muset.. co nejdřív.. to je teď jedno z toho nejpřednějšího.. tak.. a já si jdu asi zase lehnout.. jebne mi :D vážně jsem hotová :D Kulíšek s mamkou pořád dlaždičkujou, kuchyň a chodbu :D jdu.. papa :)

tak zítra praktická

25. dubna 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
tka zítra na to jdeme.. to bude něco.. ve škole jsem to vážně nevnímala.. byla jsem v Planý u Kulíškovo táty.. ten nám udělal svačinu a Kulíšek mi to taky sežral :D a já neměla co :D pak jsme měli oběd u Kulíškovo táty.. a pak jsme jeli k nám.. tady další papů.. Kulíšek to nespapal.. byly to nějaký těstoviny.. mamka to taky nesnědla.. prej to bylo divný.. ale já měla hlad :D pak jsem chtěla pomáhat s dlažbou.. ale nechtěli mě :( tak jsem se šla učit účetnictví (vidíte to? JÁ a učit se :D ) teď tu mám už tmu jak v řiti a ti dva mi vzali lampičku (světla tu nesvítí, jak jistě už víte :D ) a tak mám smůlu.. četla jsem si tady ty statusy na FB, jak jsou z toho posraný a tak dále.. já jsem kupodivu v klidu.. nachlastala jsem se Monstera.. ale na mě kofein jako antispánkovej lék nepůsobí.. škoda..
*****
asi půjdu spinkat.. mamka s Kulíškem tady pořád dělají tu dlažbu.. Damouš smradlavej špinavej chlupatej si ustlal na mý posteli, tady ležel mezi papírama :D ty vole.. tak zítra.. sbalit účtovej rozvrh, kalkulačku, tužku, gumu, občanku (fuj) a ráno si koupit v papírnictví v Planý tuhu do mýho gumovacího pera.. jo mám radost, našla jsem ho tu :D po škole jsem šla do krámu.. bylo krásně a já si dala do uší sluchátka a poslechla jsem si tu mojí :) krásnou :) jak jsem sem dala včera :) jéhééééhééééé :D vrátila jsem flašky od piva, koukám, že tady u postele jsou ještě tři :D a koupila čtyři Monstery a dva Flinty v bílý čokoládě.. mamina mi donesla velikonoční čokoládu :D a já se zahrabala do papírů.. teď se zahrabu tak jedině do peřin :D
*****
jak jsme na sebe s Gábinou radostně skočily :D když se mě ptala, jak jsem dopadla, když jsem šla z toho kabinetu :D měla snad větší radost, než já :D a Kulíšek mi pak řekl: "no.. a budeš tam sama.." protože on jde až v září, stejně jako většina.. uděláme si účto a uvidíme, jak to půjde dál.. tak jo.. já už nic neříkám, nic nemyslím :D uklidim papíry, lejstra s účtem a Damouše a mažu hají.. snad ti dva už přestanou dlaždičkovat.. tak papa :)

jupíííííí :D

25. dubna 2012 v 12:10 | Evil Industries |  >Má duše
no milí a vážení :D já mám radostnou zprávu :D zítra děláme tu praktickou maturu z účta.. jsem zatím v pohodě, jen si to ještě musíme s Kulíškem zopakovat a snad něco bude dobrý, že bych to dala na tu dostatečnou alespoň.. když už mě teda k tý maturitě PUSTILI :D hej nejvíc ne :D teď mám počítače a před hodinou si mě odchytila třídní a něco řešila se Svobičem a s Hanilcem.. můj tělák a mojí neklasifikaci.. že mě nemůžou pustit..
*****
a podávala jsem jim ty důvody, proč.. a tak dále.. tak se nade mnou vážně doslova slitovali a Hanilec mi dal nakonec z toho těláku trojku :D (kurva já mám skoro ze všeho dvojky a tělák za tři :D ) a jdu dál :D jdu k maturitě ne :D zejtra ani nevím, jestli budu s Kulíškem ve stejný učebně (je to rozdělený podle abecedy a já jsem uprostřed a nevím jestli v první nebo druhý skupině, Kulíšek je na konci, protože přišel vlastně z těch Světců) uvidíme zítra..
*****
tak mi držte na zítřek pěsti.. dneska si jdu koupit ještě to gumovací pero.. já ho doma mám, ale nemám náplně.. ale jak tam máme furt ten bordel, tak ho v tom nemůžu najít.. tak si ho koupím, ať mám klid.. jenom se bojím, že mi exne kalkulačka, až na to přijde :D a navíc máme přijít společensky oblečení.. tak budeme lovit v pytli.. a jo.. už jsem i během dne přišla na to, co.. to, co jsem si vzala na focení na tablo.. a to je: maminy mini, maminy košile, maminy sako :D :D MOJE botičky krásný :D
*****
dneska si koupím jenom to pero a pak taky nabalíme tunu energeťáku a jde se makat a pak se budeme učit.. alespoň já.. musím.. už si to jaxi trochu nepamatuju.. ale musím si to zopakovat.. i dneska, když jsme opakovali, tak si to pamatuju.. trochu.. tak si to zopáknu, ale zase tak, aby mi z toho nehráblo.. tak snad budu mít trpělivost.. tu maturu jsem si vážně hodně přála a teď jsem před cílem :) tak.. a já jdu spinkat :D pak jdeme na psaní, tak taky nebudeme nic dělat.. tak budu spinkat :D papa :)
*****
edit:12:36 - tak mám psaní.. a zase se nic neděje.. ale na chodbě jsem potkala Kulíška, když jsme si měnily učebny a prej jeho nepouští :( kurvaaaaaaaaaaaaaaa

Jasper Forks - River Flows In You

24. dubna 2012 v 16:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
tuhle písničku jsem vždycky zaslechla v rádiu.. taková krásná.. úplně nejvíc :) mamině se taky líbí, ale až do dneška jsme nestihly na věži zaznamenat název.. dneska už jo :) jééé já mám radost :) to je takový krásný, až bych řvala :D

pakárna v pakárně

24. dubna 2012 v 11:20 | Evil Industries |  >Má duše
zase psaní.. úterý.. ještě poslední dvě hodiny.. měli jsme mít místo dvou ekonomik management a marketing a další hodinu bylo taky něco.. ale to se moc nekonalo.. nevínm ani, co se dělo.. byla jsem dosti mimo.. přepnuto na úsporný režim.. potom byla čeština a to jsme dělali nějaký posraný rozbory vět a psali nekonečně dlouhej diktát.. diktát v pohodě.. rozbor docela naprd, ale snad to bude ok.. nebaví mě to a zrovna taková kravina, stejně jako literka, je hlavní náplň maturity..
*****
ve čtvrtek píšeme tu písemku z účta.. praktickou zkoušku.. tak jsme si dneska ještě něco opakovali.. no nevím.. jsem úplně tupá.. ale něco se snad zvládne.. snad se to tedy bude počítat jako bodově, za každej příklad, ikdyž mi to ve finále nevyjde.. divím se, ale na to, že mě to čeká pozítří, jsem až příliš v klidu.. asi počítám neustále s tím, že mě nepřipustí.. napíšu si sice účto, ale ostatní zkoušky už budu mít v září, ale to ještě nevím..
*****
Kulíšek to teď řešil s třídní na chodbě, ale nevím, co se dověděl, to se ho zeptám po hodině.. jeeee.. teď tu na mě čučely holky a prej: "tý jo no ty jedeš" :D a to jako myslely, že píšu nějakej test jako z psaní, ale stejně mám uzavřenou známku a už nemusíme nic dělat, tak máme volno.. a ta hodina je takhle hrozně dlouhá, tak si napíšu alespoň článek.. takovou zprávu o ničem.. o mém nudném životě.. ty vole to bude prdel..
*****
jo a událost :D to nevím, jestli jsem to psala už včera.. ale jak Kulíšek lepil ty dlaždičky, tak jsem tam nakoukla, podívala se na jednu dlaždičku a ona spadla :D tak jsem tam už nelezla a drží to :D "di pryč hele, ne vůbec na to nečum" :D :D tak jsem podávala křížky a dávala lepidýlko na lžíci :D ale nedívala jsem se :D ty vole, to bych se z toho posrala taky už :D
*****
vidím, že tady je téma týdne "Minulost".. jooo.. k tomu jenom jedno: je na hovno, spíš byla na hovno.. a snažím se jí pořád pohřbívat hloubš a hloubš.. fujtajksl.. už se k tomu NIKDY NECHCI VRACET.. kdo má zájem, může si zalistovat v archivu, je toho tady hodně.. je hodně vtipný a někdy dost příjemný (znáte to příjemný chvění ne?), když si čtete, co se dělo třeba v tom říjnu.. jak to bylo s Kulíškem a jak jsem se to i tady snažila tutlat.. já po něm čučela skoro od začátku školního roku, ale nejvíc jsem si ho všímala v tý zoo.. a pak už to jelo :D a od 21/10/11 jsme vlastně spolu :) :)
*****
teď je Kulíšek u Káněte v počítačovně v druhý skupině a já tady.. sere mě to, že jsme rozdělený, ale už to nebude dlouho trvat a vypadneme z tohohle ústavu.. jeee.. to bude úplně super :D ale po pravdě, vůbec netuším, co jako budu dělat.. potřebuju si najít nějakou práci, ale jaxi netuším, kde.. první bude určitě EMZ.. tam se půjdu ptát co nejdřív.. a uvidím ještě, jak to dopadne s tou brigádou u Kulíška.. já ho ale asi zabiju jako zaměstnavatele :D :D mám ten pocit xDD
*****
nee.. jak nikdo nechápe, že píšu.. :D a co píšu.. je ty mě serou.. minulou hodinu jsme psali z češtiny.. diktát dlouhej jako kráva a pak jsme měli zkurvený rozbory vět.. no fuj.. to nesnáším a nebaví mě to.. :D ještě pak hodina.. odmítám cokoliv dělat na tý výpočetce.. nezajímá mě tooo :D pak mizíme.. rovnou jedeme k nám a večer do Planý se umejt a budeme tam spát.. hlavně aby to nedopadlo jako minulej tejden.. to neee.. žádný že zůstaneme ležet a nepůjde se do školy.. to fakt ne.. to už nejde.. zejtra se snad dozvíme, co bude dál.. jestli bude nějaký komisionální řízení a ta ředitelská důtka, nebo jenom třídní důtka.. :D papír jako papír.. achjo.. ty toho naserou :D no nic.. mizím.. tak papa :)

opět do ústavu

22. dubna 2012 v 20:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. o víkendu se makalo.. dneska jsme s mamkou patlaly penetraci na stěny toho jádra.. už je to navrtaný a nalepený do posledního prkýnka.. sraní s tim.. děsný.. Kulíšek včera přijel až večer.. měl doma práci.. musel něco zařídit.. sháněl řezačku na obklady (která je mimochodem naprosto na pyču :D ) ne já z toho nemůžu.. mamina zase nadávala.. rozčilovala se.. už pomalu ale jistě odchází mikrovlnka.. jenom v tý můžeme vařit.. furt říká, jak se těší, až bude moct uvařit na sporáku.. to se musí přidělat nějakej drát, samostatnej okruh, protože jeden by to neutáhl.. nojo.. plynovej sporák tu byl, ale ten nechtěla..
*****
jádro stojí.. celý.. napenetrovaný.. patli matli jsme dělali, jak říká Kulíšek.. ne ten už tu zase dělá kravál.. achjo.. sousedi nás milují! :D v neděli v osm večer vrtačka :D tak.. co se dělo mimo matlání? (krásně to voní jak je to vlhký).. furt se něco dělalo, ale nebylo to nijak náročný.. Kulíšek přivrtával poslední kousky těch desek.. hotovo :) teď tu takovýma malinkatýma kleštičkama, který vypadají jako hlava papouška (já si mezi náma vybavila něco malinko jinýho, ale.. eh :D víme svý, ne? :D ) kouše dlaždičky.. aby se mohly dát kolem zásuvek.. to je sraní s tím.. už tu kouše snad hodinu, nebo dvě.. musí po kousíčkách, vzal větší a dlaždička se rozflákala..
*****
ty vole to je něco.. já si málem zlámala drápky :( a to jsem vlastně jenom držela štětec a pak podávala šrouby.. to je šroubů, to by se z toho jeden posral.. ten dotyčnej, kdo bude to jádro tak za čtyřicet let bourat, bude na nás brutálně nasranej :D včera jel Kulíšek ráno pryč.. shánět řezačku na ty obklady a ještě něco přivezl.. musel se taky stavit doma a tam měl práci.. tak se vrátil asi v osm večer.. mamina mezitím celou dobu, co Kulíšk odjel, nadávala, že se nic nestihne a nic se neudělá..
*****
tak se mamina rozhodla, že bude vrtat sama.. jo.. navrtala jeden šroub a sekla s tím.. nasraná jak hovado.. tak se dala do řezání desek.. něco nařezala šukapilou, ale trošku jenom.. protože přišla s větou: "do píči jsem to uřízla blbě! kurva já se na to vyseru!" :D pak se všichni diví, po kom jsem ta slušná :D to jsem si ten den mohla Kulíška tak jedině znásilnit.. potom se šlo spinkat a dodělalo se to dneska.. Kulíšek stále kouše do dlaždiček..
*****
za chvíli pojedeme do Planý, tam se vykoupeme a zejtra povalíme do ústavu.. budeme rozhodně zase vstávat v půl osmý :D Kulíšek chce skočit na jedno do hospody, hned jak přijedeme.. no super.. to známe.. jestli se zase vožereme, tak to dopadne jako minulej tejden.. že jsme si skočili "na jedno" a druhej den kocovina jako prase a škola se nekonala.. neeee.. já chlastat nebudu, ale jestli se to zvíře vožere, tak ho do tý školy dotáhnu :D nebo při nejhorším půjdu sama a tím si pak Kulíšek podepíše papír na vyloučení..
*****
já dostala jenom ředitelskou důtku, on má už několik podmínečních vyloučení.. protože ho měl už předtím.. jéhéhééé :D snad se tam nic nebude dít zejtra.. snad ne nějaká písemka a podobný podrazy.. je mi to fuk.. zlepšila jsem si několik známek, tak je to v pohodě.. :) nemám ani tucha, co se bude dít zejtra.. asi se budou dělat ty obklady.. snad.. a pak se tam konečně jebne ten sprcháč.. už aby to bylo hotový.. mamina je z toho už krutě na nervy.. a Kulíška taky klepne pepka..
*****
vůbec mi nepřijde, že ve čtvrtek dělám praktickou z účta :D ty svině nám prej nedají ředitelský volno na pátek.. je to normální?! jdeme vlastně tenhle tejden normálně do školy, normálně se učíme, ve čtvrtek si skočíme na maturu - čtyřhodinovej příklad z účetnictví, půjdeme to po napsání zapít a v pátek ráno do školy? to může bejt jenom v ústavu v Planý, fakt.. ty vole.. já mizím.. nebo budu zejtra střílet.. :D papa :)

Eluveitie - A Rose For Epona

20. dubna 2012 v 18:30 | Evil Industries |  >To nej
*****
poslouchám jí od včerejška furt dokola, dneska ve škole jsem jí pustila Káje a byla naprosto unešená :) Eluveitie jsem viděla v Mnichově, přijeli s Dark Tranquillity :) málem jsem byla umačkána.. :D krása tohle :) normálně se mi hned při prvním poslechu vybavil Kulíšek.. prostě ta melodie :) a ten refrén.. já nevim.. prostě mi ho to připomíná :) možná to bude tím, že si pořád pouští nějaký celtic písničky :)

co zase?

19. dubna 2012 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak novinky z ústavu.. ehe.. Kulíšek nejel.. prostě ne.. byl tělák.. to se obešlo bez koplikací.. ani debil nesral.. v pohodě.. zase volejbal a pak nohejbal a pak obojí dohromady.. dobrý no.. ráno jsem se v buse zase bavila s Jaruškou.. po těláku jsme se stavily do obchoďáku pro kofejn a já ještě pro mega Tic Tac :D potom jsme šly už.. byla matika.. to se pořád dělaly maturitní otázky.. jako ten didaktickej test.. něco naprostá pakárna jak to je jednoduchý a něco tak blbě položená otázka, že netušíte, co vůbec po vás chtějí.. a přitom to je tak primitivní.. ale pochopit, co tím chtěl básník říci x))
*****
potom byl marketing, management.. to jsme něco probírali.. opakování, nic jinýho.. potom bylo účto.. to se nic nedělo.. opakování pokladny a běžnýho účtu.. potom bylo právo.. to jsem dostala onu slibovanou písemku.. no fajn.. Kulíšek měl psát taky.. tak jsem to napsala.. doufejme, že jsem se trefila, co to je ten konsensus, subsidiarita, referendum a ratifikace :D to si teď pamatuju.. ale jinak jsem si zapamatovala všechny :D a snad jsem se trefila :D a to jsem se to vážně neučila :D hahá.. a zejtra budu zkoušená.. no fajn.. mě to nesere.. x))
*****
potom byla literka.. a to byla písemka.. na romantismus.. něco jsem tam napsala a taky jsem se i do něčeho trefila, ale známe třídní.. ta mi dá nejlíp za čtyři :D ale snad ne.. x)) doufejme.. a zase na mě začala ječet, kde jsem jako zase nechala Jardu.. achich.. já se z toho poseru.. a nadává.. a nechce ho k tý maturitě pustit.. aaaa.. Kulíšek má tu packu už lepší.. to je dobře.. tak uvidíme.. co bylo potom.. jooo.. konzervace.. a to jsme čučeli na Růžovýho pantera.. v angličtině :D :D :D rozumněla jsem tomu tak z větší půlky a hlavně jsem to vlastně ani neposlouchala :D takže nic :D
*****
Kulíšek mi psal už v půl dvanáctý, že se sejdeme u Hornickýho muzea v půl třetí.. fajn.. doufala jsem tedy, že tam trefím.. říkala jsem Jitce, že musím jít k Hornickýmu muzeu, ale že tam asi netrefím a ona se na mě začala obořovat, že snad nejsem mentálně retardovaná, abych tam netrefila.. nechápe totálně můj orientační nesmysl.. ani netuší, jak je to zkurvenej pocit.. fakt.. když prostě někam musíte a nějak netušíte, jestli tam vůbec trefíte.. o cestě zpátky radši nemluvím :D
*****
ve čtvrt jsem vyšla ze školy, počítala jsem s tím, že možná se budu někde motat.. jo.. sešla jsem na tu druhou cestičku, ale pak jsem se vrátila a obešla jsem základku Na Valech a šla dolů.. najednou jsem ty schody, o kterých Jitka mluvila, našla.. fajn.. šla jsem dolů a vážně jsem tam došla :D no dobrý.. a to samý trauma zejtra znova? nemyslete si, že si to ještě pamatuju, jak jsem se tam dostala :D chvíli jsem stála na zdi Hornickýho muzea na zastávce.. a asi za pět minut tam Kulíšek přijel..
*****
jeli jsme do Tachova zkurvenýho pro futra.. super.. máme futraaaa :D a nějaký lišty ještě.. ty vole.. taková pakárna za takový neskutečný prachy.. no je to možný? pff.. a navíc.. tam nebyla možnost platit kartou.. vedle v bance se jim rozflákal bankomat (všimla jsem si, karta tam jaxi nešla strčit, já jak debil to tam strkám půl hodiny a pak si všimnu toho "malinkatýho" nápisu "MIMO PROVOZ" a tak jsem si opět připadala jak kretén a jeli jsme do Tesca vybrat.. tam pohoda.. pak zase zpátky do dřevoobchodu.. vzali jsme si ty kraviny.. oni mě obrali o pět litrů a mohlo se jet domů..
*****
doma se to nějak dopravilo nahoru.. no Kulíšek to dopravil nahoru, já s tím nehnula :D zasraný futra.. dřevěný :D těžký.. drahý :D nějak se to tady poskládalo, já vzala jenom nějaký lišty.. a další lepidlo nebo co to je.. :D pak se tu zase dělal kravál.. Kulíšek vrtal, mamka řezala šukapilou desky a já podávala šrouby.. jooo jsem profík :D :D kravál ty vole.. až mě z toho začala bolet palice.. potom mi Kulíšek uletěl..
*****
jo a Kulíšek vůbec nejí! co s ním mám dělat? já toho sice v poslední době taky moc nespořádám, ale on jakože skoro vůbec nic nesní.. a mě furt bude říkat, že mám jíst, že se mám učit, že mám tohle a tamto.. že se mám oblíct.. a sám dělá pravej opak.. zlobí mě.. on si myslí, že ho buzeruju, ale já ho budu muset začít mlátit, aby poslouchal, hřebeček.. achjo.. zítra to tam ještě musím přežít.. písemka z občanky a zkoušení z práva.. pak už snad nic.. doufejme.. jinak mě mrdne.. :D a odpoledne domů umučit zvířátko :) tak papa :)

Samael - Slavocracy

19. dubna 2012 v 18:10 | Evil Industries |  >To nej
*****
hehehe.. budou na BA :)

nechce se mi tam

18. dubna 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
ale jako fakt se mi tam zejtra nechce.. Kulíšek tu se mnou bylo celej den.. včera to bylo vážně krušný.. dneska už v pohodě.. nevím, co ve škole a momentálně mi je to už jedno.. jakože úplně jedno.. zejtra je ještě navíc pojebanej tělák, tak si musím najít tepláčky.. hmm.. nevím, jestli to bude něco platný, ale jak říkám, teď mi to je fuk.. Kulíšek chce zejtra taky něco řešit, ale nevím.. uvidíme.. dneska nic nebylo.. ale včera.. no to jsem psala.. zdaleka to není všechno.. jak byl Kulíšek na tý demošce, tak byl i s klukama u soudu.. v tý Praze.. a vrátil se úplně zničenej a přiopilej.. spíš mimo.. s domlácenýma, obvázanýma rukama.. s třesem, ječel, brečel.. trochu průser..
*****
nemluvil.. nic.. dostal pokutu, jako kluci.. za procházení se v Praze po náměstí s českou vlajkou přes záda.. dobrý, ne? když přijel, myslela jsem, že ho tam zmlátili, má něco červenýho na tváři, ale to se mu vyrazilo z nervů.. myslela jsem, že to má odřený.. to bych jim nedarovala.. ty ruce má domlácený, třískal tam jenom pěstma do stolu.. ošklivý vyprávění.. a z toho vrtání věčnýho dostal zánět šlach.. tak mamina dneska vrtala.. Kulíšek prostě nemohl.. já se o něj nechtěně malinko opřela v noci a křičel.. ale říkal, že by to zejtra mělo bejt už v pohodě.. včera ty obvazy po cestě na Chovatelnu zahodil.. tam si dal jednom pivo a šli jsme domů..
*****
předtím jsme jeli do Planý a po cestě z Planý do cesty vběhla srna.. to vám byla rána, že mi málem jeblo.. Kulíšek taky šok.. už jenom netušil, co se ještě stane ten den.. předek auta prohlej jako prase.. maska v čudu.. vyšel z auta a zase křičel.. potom jenom na Chovatelně seděl, koukal do piva, rozdrtil dvě cigára, ani kouřit mu nechutnalo a to je co říct, Kulíšek si skoro vždycky v hospodě zapálí.. "já se vožeru jako prase.. abych o tomhle nevěděl.." tam už se alespoň nechal obejmout.. neopil se.. dal si dvě piva.. já jedno.. chtěla jsem ho jenom dostat do postele..
*****
na Chovatelně za mnou přišel barman.. no barman.. chodí si tam přivydělávat.. jeden výhul z Černobylu, ale pracant.. sedl si ke mě na chvíli, když byl Kulíšek pryč.. a začal: "hele.. já ti něco řeknu.. ty si fakt hezká holka čeče.. a já nechápu, proč jsi zrovna s ním? co na něm vidíš? nechápu" řekla jsem mu stručně, že Kulíška miluju a že se mi líbí a potom se naštěstí Kulíšek vrátil.. ehe? dopili jsme a šli domů.. byla asi jedna myslím..
*****
dneska nic nebylo.. Kulíšek odpočíval.. já taky.. pak jsme si pustili film.. a prostě jsme byli v posteli O:-) a bylo dobře.. potom přišla mamina.. a za chvíli, co mamina přišla, mi Včelička uletěla domů.. musel se podívat na to auto a další zařizování.. a zítra prej přijede na sedmou.. tak uvidíme.. achju.. jestli ne, tak se zblázním.. prý si musí ještě promluvit s kokotem.. nu tak fajn.. ale nevím.. snad něco vyřeší.. uvidíme.. Kulíšek jenom říkal, že po tom "zážitku" je mu to u prdele.. nějaká škola a tělocvik.. když sám poznal, že na světě jsou horší a závažnější problémy a starosti, než je tohle..
*****
a to se mě ještě někdo může ptát, proč zrovna on? škoda, že to sami nezjistíte, to vím jenom já.. a asi pár jeho kamarádů, jakej skutečně je.. teď už mizím.. zejtra to bude další náročnej den.. škola.. tělocvik.. vyřizování.. cesta do TC pro dřevo.. a uvidíme, co se bude dít na našem staveništi.. tak pa :)

Apage Satanas

18. dubna 2012 v 21:50 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
tuhle písičku taky pokaždý pouští Kulíšek v džůboxu.. stejně tak jako Apollo Road :)

no pecka.. trochu poprava

17. dubna 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
eheee.. no tak bezvadný.. ta škola mě už nehorázně jebe.. a to je dva tejdny do maturity.. a už je seznam těch, co nepůjdou.. ano ano.. jsem tam taky.. i se Včeličkou.. kvůli tomu kokotovi, co máme na tělák.. já tam ráno chodila, ale odpoledne jsem nikam nejezdila (odmítám utrácet své vzácné finance kvůli deseti minutám strávených ve frontě u bowlingový koule a poté čekat minimálně dvě a půl hodiny na autobus, kterej mě odveze na půli cesty, kde mě čeká další čekání) ne.. sorry.. je to jak u debilů na dvorečku.. já říkám, jak u debilů v N2.. navíc mě to pak stojí kolem dvou stovek.. hahá.. nasrat..
*****
ale teď nemám tucha, co s tím.. třídní to nezajímá a s tím kokotem se už odmítám bavit, myslí si, že je nějaký kápo nebo co, idiot hnusnej úchylnej.. stejně ho má malýho určitě a tak si léčí komplexy :D :D :D a navíc je z Tachova.. ble.. :-! aaaahhh.. tak jsem se i vysrala na to, cvičit.. chvíli jsem seděla.. pak jsem šla na chodbu a tam byla Kája a Jana R. tam "cvičila" se šprcgumou (neee.. myslím tím tu gumu na jógu).. tak jsem kecala s Kájou, že to asi nemá cenu.. no fajn.. uteklo to rychle.. já nasraná.. a zkaženou náladu tak akorát..
*****
pak jsem šla s Kájou a Jitkou a Jitka hned zase začala s těma nasíracíma maminečkovskýma kecama (tím mě tak brutálně sere, že si to nedovedete představit.. nechápu, jak vedle ní vůbec můžu sedět).. kecy typu, jak si za to můžu sama a jak jsem to měla řešit hned.. a neřešila jsem to snad? ten kokot to neřešil.. když jsem mu dneska zopakovala, že jsem mu to říkala pokaždý, když se mělo jet do tamtý nebo támhletý prdele, tak jsem mu to říkala, že tohle a tamto.. a důvody, proč nejedu.. a on se mi pokaždý jenom vysmál do xichtu.. a dneska mi řekl, že "to jsou všechno jenom moje výkřiky do tmy".. no není to čůrák? JE..
*****
takže nic.. Kája a Jitka si skočily do jednoho zapadlýho obchůdku při cestě do školy.. pro kafe.. kapučíno.. do jedný kavárny.. pultový.. já si nedala.. bylo mi na blití.. šla jsem.. hned, jak jsem přišla do školy, jsem se zašila na hajzl, chtělo se mi blejt, ale nic nebylo.. zavolala jsem jenom Kulíškovi.. jak na tom je, ještě byl na cestě.. pak byla dvouhodinovka ekonomie.. to jsem se nechala vyzkoušet, protože jsem měla nerozhodnou známku a dostala jsem jedničku heč.. všechno jsem věděla.. měla jsem konkurenci :D no :D tak super.. trochu mi to zvedlo náladu.. tak budu mít dvojku.. ale nevím ani, jestli dostanu vízo.. asi ne..
*****
potom byla čeština.. to jsem to s třídní už neřešila.. to je zbytečný.. Kulíšek mi do telefonu říkal, že na to mám srát.. že to zejtra vyřídí.. no uvidíme, jestli mu to bude něco platný.. jel dneska k soudu do Práglu na podání vysvětlení.. jo.. kvůli tý demošce.. jeli tam s Kvásou a Košíkem vlakem v osm ráno.. ve dvě měli začátek výslechu.. a ještě ve čtyři tam seděli.. teď je už snad doma.. napsal mi: "tak nic velkýho.. doma povyprávím.." no tak uvidíme.. ale ještě ho tady nemám :( z Prahy se dostane tak za dvě hodiny maximálně.. ale vlakem nevím.. to je asi rychlejš ne? nevim.. ale ještě ho tu nemáááám!! :(
*****
tady jsem po příjezdu nic nedělala.. přišla potom ještě sousedka, jestli bych jí nepomohla s další úkolem.. zvládla jsem to asi opět :D je já jsem ta chytrá :D měli by mě k tý matuře pustit.. :D jůů mě z toho jebe :D úča mi samozřejmě neuznala tu omluvenku, tak prima.. prej jsme měli žádat ředitelku a bla bla bla.. jo? ale před tím byly Velikonoce a pak jsme se prostě do školy nedostali.. hotovo.. debilita zase.. po ekonomii byla čeština, takže třídní.. to nic nebylo.. nevim, co se řešilo, bylo mi to jedno.. jooo.. didaktický testy.. ty vole co to je? tam vám zadají matematickou rovnici a k tomu odpovědi a vyberte, které tvrzení je správné.. hej to fakt nevíte, jestli děláte test z češtiny, nebo z matiky.. to by se jeden z toho MŠMT posral.. :-!
*****
bylo mi blbě.. docela celej den.. ale hrozně divně.. myslela jsem, žed duši vybleju.. ale přežila jsem to.. po češtině byla svačina, kterou jsem nežrala.. pak bylo psaní.. to jsem nic nedělala.. napsala jsem si test a za dva sakra.. tak budu mít dvojku na vízo.. a ne jedničku.. hm.. tak nic.. a potom byly počítače.. jako s pakem Kánětem, kterej nikdy nic nevysvětlil.. a mluví tak, že ho neslyšim nebo mu nerozumim.. sere mě.. ale už dlouho nebude.. nevím ani, co mi nakonec dá.. čtyřku? a co mě je po tom..
*****
po hodině jsem šla do třídy.. byl tam Honzík s Fandou (blbec) a chvíli tam byla Jana R.. to se přežilo.. pak jsem tam zůstala sama.. a za deset jedna jsem šla na bus.. v jednu pět to přijelo.. pohoda.. a Honzík už tam :D se šel projít na vlakáč aby nemusel čekat :D doma jsem se hned srazila se sousedkou.. Adélka.. chtěla opět pomoct s úkolem.. zvládla jsem ho :D super.. byla jsem pak u nich chvíli.. a potom jsem šla domů.. mamina tam už byla.. docela nasraná.. myslela jsem, že si třídní stěžovala.. ale ne.. prostě jenom na mě nasraná.. no fajn..¨
*****
neřešila jsem to.. proč taky.. dostala jsem oběd.. a pak jsem si vzala svojí škrabku a šla jsem škrábat s maminou ty zdi.. no to bylo zase bordelu.. no fajné.. to jsou poklady pod tou barvou.. ne jenou centimetr starých barev, ale i papír :D :D přetřená asi kdysi existující tapeta, nebo co.. no děsný.. a ta svině (zeď) mi nešla a nešla voškrábat.. jsem myslela, že se poseru.. achjo.. ale zvládla jsem to.. s mamkou jsme to zvládli..
*****
kurva teď mě Kulíšek vyděsil.. ale brutálně.. oni byli dneska u toho výslechu.. podání vysvětlení.. či co.. a on mi neodepisoval.. teď mi zavolal.. z pevný linky (???) a chtěl, abych byla venku, že za chvíli přijede.. kurva proč venku? do řitě.. uvidíme.. aaa.. no mě mrdne.. mizím radši.. papa
*****
edit:
22:40
tak jsem šla zase zpátky.. jestli pro něj je třičtvrtě hodiny chvíle, tak to mě poser.. jsem zmrzlá jak sobolí hovno a on nikde.. tak jsem šla nahoru.. prolezla jsem si za tu dobu sídliště, no humus.. a ty existence, co vylejzají.. brrr.. a mrzne.. seru na to.. prej: "no prostě čekej venku".. haháááá.. ne.. už ne.. zaklepej si, Kulíšku..

dneska ještě doma.. zejtra škola

16. dubna 2012 v 20:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska jsem od osmi ráno měla asi deset telefonátů.. od třídní, od Káji, od ředitelky asi tři.. ale ta mi volala z čísla z nějaký pevný, asi z ředitelny a já prostě nevěděla, co je to za číslo.. ale viděla jsem, že to je pevná a Kulíšek hned začal ječet, abych to nebrala, že to je někdo ze školy.. nakonec jsem to ale zvedla.. když to volalo po čtvrtý.. uááááá.. třídní.. volala od ředitelky.. fajné.. to jsme s Kulíškem byli v Planý.. pak tam ráno přišel Kulíškovo táta a teta a ptali se, jestli budeme vstávat do školy.. protože jsme měli jít..
*****
včera jsme se ale stavili v hospodě.. ale to jsem jenom původně chtěla na net, tak jsme šli do Tipáče.. a tam jsme si objednali jedno pivo.. Plzeň.. já nebudu chlastat Gambáč prostě.. a tohle pívo mi i docela chutnalo.. tak jsem pila a zeptala jsem se Máry, jestli bych mohla jít na chvíli na net.. bylo asi devět večer.. jojo.. v pohodě.. tak jsem si napsala mail.. dostala jsem ten mail od Káji mojí.. přepsala a upravila mi ten můj seznam četby.. kolikrát mi volala.. provolaly jsme spolu včera půl dne.. já jí nemít, tak se z toho asi poseru.. zlatíčko moje :)
*****
tak mi to poslala zpátky.. něco mi vyškrtala a nabídla mi tři knížky, který dát místo tý jedný, kterou vyhodila.. fajn.. v pohodě.. upravila jsem to a uložila na plochu.. potom jsem to poslala třídní.. ta mi ráno volala a já se hned ptala, jestli jí to došlo v pořádku a jestli to je dobře.. potom měla zase nějaký řeči.. a tak.. a že průser a co s tím tělákem, že neví.. že jí to mrzí, že jsme takoví a že se za nás nebude přimlouvat.. ale já v ten čtvrtek letěla za tím blbem (Přemet) a vůbec se se mnou nebavil.. když jsem mu to říkala, tak mávl rukou a vůbec se se mnou nebavil.. tak nevím.. zkusím to ještě zítra..
*****
už neječela.. uvidíme.. jedeme zejtra do školy.. Kulíšek jede domů teď večer.. ale zatím mi tady hajá vedle mě a spinká.. je unavenej.. nedivím se.. je tak namoženej a rozlámanej, že se snad za chvíli rozpadne.. :( chudinka moje malá hubená.. teď jsem mu otevřela flašku s vodou.. ani tu neotevřel.. zejtra musí do školy se mnou.. jinak bude zle.. má ještě navíc u sebe tu naší omluvenku od mamky.. a měl jí nechat podepsat ještě doma od svojí mamky, ale když tam Kulíšek jel, tak tam nebyla.. tak to podepsaný nemá.. ale já řekla mamině, že ještě řeknu třídní, aby mamině klidně zavolala, kdyby si to chtěla ověřit, že to prostě bylo nutný.. a hotovo.. tečka..
*****
teď hlavně musí jít Kulíšek zejtra už do školy.. dneska už jsme tam měli bejt.. tak zejtra stoprocentně.. já se včera přiopila.. ale malinko.. byli jsme v tom Tipáči.. pak v Roxy a pak v další Roxy.. ta byla s číslem VIII. a tam dělá barmanku jedna holčina.. ta mi jede už nějakou dobu po Kulíškovi.. a viděla jsem jí jednou v životě.. když mě poznala, to bylo naposledy, co se mnou promluvila.. poprví a naposledy.. vůbec si mě nevšímala, jenom mě propalovala pohledem.. a teď v tý Roxy taky.. já nevěděla, že je to ona.. Kulíšek na mě: "nepřipomíná ti ta barmanka někoho? ne? tak se podívej ještě jednou.. ne? tak si jí znova prohlídni.. nepřipomíná ti někoho?" nepřipomínala mi nikoho, ale tak mě to nějak napadlo.. a pak mi říkal: "no.. tak teď si piš, že ta s tebou už nikdy nepromluví".. hehe.. no fajn.. ale já jí nic neudělala.. chtěla Kulíška a ten si našel mě.. to je vše..
*****
jeeee.. Kulíšek zejtra ráno v osm jede vlakem do Prahy k soudu.. tak ho budu obhajovat.. ale ne u soudu, ale ve škole.. no prima.. to bude veselo.. fakt se tam kurevsky netěšim.. musí mi dát ten papír s tou omluvenkou a pak se uvidí.. říkala jsem jí to po tom telefonu a pak už mi přišla, že je v klidu.. ale jestli u ní bude někdo.. jako ředitelka, nebo bude ve třídě, tak bude řvát.. když s ní budu sama, bude v pohodě.. tak uvidíme.. bude řvát, kde je Kulíšek, ale ten to má už domluvený.. Kvása ho omlouval, jedou spolu ještě s Košíkem, před chvílí mu volal, aby vzal pívo na cestu :D
*****
snad to dobře dopadne.. před chvílí tu byla Adéla, sousedka, jestli bych jí nepomohla s úkolem.. fajn.. zvládla jsem to :D snad.. :D a teď si jdeme pustit film.. zbytek Sestry v akci 2.. tak pa.. zítra na mě myslete :)

Beauty And The Freak

15. dubna 2012 v 16:30 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
tak tahle písnička mi zní v hlavě i ve sluchátkách už pěknou dobu.. nevím ani, jak dlouho.. a jenom tahle písnička.. nemám k ní výtku :-) ten refréééén oooo %) a pokaždý mi zvedne náladu, ikdyž zejtra jdeme do školy.. a asi to bude naše poprava.. jupíííí.. :D no.. super.. zrovna po mě Kulíšek hodil kousek trubky na vodu :D on mě tu totiž zamknul, abych ho neznásilnila xDD tak mě uctivě pustil po půl hodině xDD

zejtra se mi nikam nechce

15. dubna 2012 v 12:00 | Evil Industries |  >Má duše
ale tak příšerně se mi nikam nechce, že si to ani nedokážete představit.. nechci tu slyšet nějaký řeči o tom, že je to moje zodpovědnost a že nemám na školu srát a kort před maturou.. ale kdybyste měli nervy v kýblu jako já, pochopili byste a navíc byste se zachovali naprosto stejně.. navíc když máte pádnej důvod..
*****
moje třídní kroutila hlavou a říkala, co to máme za blbý nápady se stěhovat a rekonstruovat před maturitou.. jo.. a já si to asi vybrala ne? vážně jsme to všichni plánovali hele.. ehm.. to je taková demence, že to snad není možný.. včera mi bylo blbě.. a to maximálně.. vysadila jsem antibejby a jelikož jsem vzala teprve první platíčko, tak se to na mém stavu dost projevuje.. je mi špatně.. hrozně mi kolísá tlak, navíc jsem chudokrevná a cyklus si dělá co chce.. jsem nervózní, bolí mě hlava, břicho, mám křeče a bolí mě všechny svaly.. navíc jsem včera s mamkou škrábala zdi.. no super..
*****
uff.. právě jsem dovolala s Karolínkou mojí.. zlatíčko.. chtěla jsem se dovědět, která knížka patří do jakýho období, protože jsem to měla rozdělený špatně a proto na mě třídní tak ječela.. tak uvidíme.. dovolala jsem se jí.. ou.. teď tu byl ještě Honza a dělali s Kulíškem vodu.. tak zase vrtání.. a kolečka pro mě :D teď jdeme na papání.. tak papa :)

konec.. pátek 13týho

13. dubna 2012 v 19:30 | Evil Industries |  >Má duše
včera jsem si prožila peklo ve škole.. úděsný.. dostala jsem samozřejmě zjebáno.. chtěla jsem se s třídní domluvit kvůli tělocviku, nejsem klasifikovaná, protože odmítám jezdit na deset minut do Tachova, platit drahý vstupy na pár minut a pak do večera čumět na autobusáku a domů se dostat v deset večer.. ale to je zbytečný jim to vysvětlovat.. tak mě prej nepustí k maturitě.. a hlavně jak je to v prdeli s tím, že jsem sice poslala mailem svůj seznam četby, ale je špatně.. mám tam jenom jednu knížku devatenáctýho století.. a maj tam bejt čtyři minimálně.. fajn.. ale mě to nebaví číst!!
*****
přepisovala jsem ten seznam několikrát, jenom knížky, který jsem spěšně prolistovala.. ne.. ani jedna mě nechytla.. jenom jednu jdinou jsem přečetla celou a úplně.. jinak ne.. nebaví.. nelíbí.. tak kvůli tomuhle dělala dusno.. řvala v tom kabinetě na mě.. a na ten tělák úplně srala.. jak jsem se nasrala, tak jak jsem přijela ve čtyři domů, tak jsem přinesla šrouby (který mi ten maník v Planý dal jednou tak menší) a klavírovej pant, řvala jsem a nadávala, že se tam na to vyseru.. a Kulíškovi jsem oznámila, že ho chtějí vyhodit, má podmínečný vyloučení a nepřipustí ho k maturitě.. ostatně.. mě taky ne.. kvůli tomu těláku..
*****
tak jsme si šli sednout do Vlčáku a čekaly na mamku, až jí skončí zumba.. tam jsem se trochu napila.. ale neožrala jsem se.. ale mamina s Kulíškem si to mysleli.. a mamina si to myslí ještě teď.. "a zejtra pudeš do školy!" "to nepůjdu!" "půjdeš!" nešla jsem.. copak se mám nechat dobrovolně zabít? a ještě na pátek 13týho? hahahah.. po tom včerejšku bych tam šla jedině s brokovnicí.. teď je mi naprosto na hovno.. až před chvílí, když přišla mamka z práce, jsme se hnuli z pelechu, ale já si stejně zase zalezu.. bolí mě hlava (to je možná malinko z toho chlastu) ale bolí mě všechno a to vážně z chlastu není.. navíc jsem si včera tak hnula s nervama, že mi málem mrdlo..
*****
Kulíšek se se mnou večer hádal, já nasraně odešla z Vlčáku, protože jsem nemohla poslouchat rozhovor mamky a Kulíška o tom, jak jsem děsně vožralá a chovám se hnusně.. já nebyla vožralá, ale kardinálně nasraná.. tak jsem se sebrala, třískla jsem (nechtěně) s dveřima od Vlčáku, to se na mě Lenka nasrala.. dobrý no.. za pár minut jsem byla doma.. okamžitě jsem si lehla do pelechu a začala jsem řvát.. a řvala jsem a řvala.. dokud se ti dva nevrátili.. asi za půl hodiny.. pak jsme se s Kulíškem porafali.. protože si myslel, že jsem se v našem rozhovoru chtěla začít bavit o škole, přitom jsem se o tom bavit nechtěla, nechtěla jsem to dál rozvádět.. stejně se nasraně zvedl a šel kouřit na balkon..
*****
pak to ale pochopil.. nenechal mě kurva fix domluvit.. pak to bylo už v klidu.. pořvali jsme si.. a bylo dobře.. snažila jsem se mu prostě říct jednu věc.. se kterou nevím, co mám dělat.. hrozně moc ho miluju.. ale nevím, jak mu to dát pořádně najevo.. jak.. abych věděla, že mu tu lásku dávám.. říká mi, že to ví.. ale já nevím.. uvidíme, jak to půjde dál.. ty moje záchvaty tohohle stavu.. to nemám poprví.. je to ošklivej pocit.. a třeba to ani není pravda.. ale je to můj pocit.. achju.. teď si lehnu.. dívali jsme se teď na Sestru v akci.. :) a teď Kulíšek zkoumá zase nějaký trubky a trubičky.. tak mizím.. papa :)

do školy

11. dubna 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. Kulíšek mě žene do školy.. po tom ranním telefonátu tam MUSÍM jít.. mysleli jsme ještě včera, že už vážně půjdeme.. ale ono ne.. tak jdu jenom já.. Kulíška tu nechám ráno ještě tak tři hodinky spinkat (odjíždím v půl sedmý) a pak tu bude zase něco dělat.. dneska jsme zase vrtaliiiiii.. a řezaliiii.. kravál dělali :D Kulíšek dělal příčný latě na to jádro.. řešili jsme školu a její nesmyslnost.. od dnešního dne mě začala brutálně jebat.. necelej měsíc a budu mít klid.. to snad není možný.. ta úča je super.. vážně moc.. ale v tomhle mě sere.. že všechno tak brutálně řeší a hrotí.. do extrémů.. uvidíme.. na zítřek si beru tu velkou pixlu tý polyterový (nebo kurva jaký) pěny, abych si jí kdyžtak nastříkala do uší, kdo jí má poslouchat.. pff
*****
jeli jsme dneska na večír s Kulíškem do Planý se vykoupat.. nechali jsme tam tunu betonu :D Kulíškovo táta v pohodě :) tak to je dobře.. chvíli jsme tam byli, umyli jsme se.. dali jsme si nějaký malý papů a jeli zpátky.. cestou jsme se stavili na benzíně pro krmení starověký škochtli a pro nás pívo.. v plechu.. neměli Chodovárka.. tak jsem si teď dala alespoň skoro po roce Staropramena lemond.. ňaminka :D připomíná mi to léto.. chlastala jsem to s mamkou u bazénu na zahradě..
*****
kurva.. nechce se mi tam.. Kulíšek mě právě pověřil, že mám zejtra ještě koupit ty šroubky malý zkurvený jak jich navrtal už asi milion.. ty vole.. no super.. noooo nic.. tady zkoumá zase nějakou lištu, že nemá tucha, jak to tam přivrtá.. a čím.. protože zabil další vrták (třetí).. já už půjdu spinkat.. Kulíšek tu sedí na židli a zkoumá.. no.. tak teď právě zkoumá plechovku s pivem.. :D já si tu dochlastám svýho Lemona a jdu spinkat.. vyženu ho taky do pelechu.. za chvíli vstávám.. no.. takže budu spát nejdřív ve dvě? Kulíškuuuuuuuuuuuuuuuuuu..

srát na to

11. dubna 2012 v 10:00 | Evil Industries |  >Má duše
jéhéhé.. jen čerstvá zpráva z rána.. není nic lepšího, než když vás probudí telefonát od vaší pánčelky třídní se zprávou, že mě nepustí k maturitě.. a proč? neodevzdala jsem seznam povinné četby.. bla bla bla.. ale odevzdala bych ho dávno.. kdyby i ti učitelé a vymyslímsikaždoupíčovinu ten seznam nechtěli mermomocí vytisklej a ne ručně napsanej.. mám tiskárnu už hezkou dobu mimo provoz a já si to mám vytisknout jako kde? no? jedině tu mám někde ty starověký fólie s těma písmenkama, který se dají seškrábnout a tím se obtisknou na papír, jedině tak.. ale.. těch písmenek mám málo.. ehm..
*****
Kulíšek je zase na nervy, jelikož neumím zacházet s jeho kovovo-koženou flashkou.. no prosim.. neumím jí zavřít.. no a? je zachumlanej v posteli a odmítl si jí zavřít sám, tak jsem mu jí položila na stůl.. achjo.. hej největší prdel byla, když třídní řvala, že neví, co se mnou budou jako dělat.. že má vedle sebe ředitelku a že to řeší.. achichouvej.. no a co mám jako dělat? "co budeš jako dělat? co si to představuješ? jak si vůbec dovoluješ rekonstruovat nějaký bytový jádro? má si plnit svoje povinnosti!" bla bla.. a perlička: dala mi k telefonu ředitelku.. a ta? říkala mi to samý.. pak mi vrátila třídní a já si dala telefon půl metru od ucha, že se i Kulíšek vzbudil.. tragikomická škola, vážně..
*****
teď jsem docvakala na pc ten seznam četby, ale ztratila jsem ten papír a Kulíšek mi dal tu flešku, ale já chtěla jako seznam všech knížek, ze kterých jsme si měli vybrat.. ale on tam měl ten seznam svůj.. teda.. Jitky seznam.. on si to jenom šel vytisknout ve škole, protože ho taky neměl.. ale já ho měla alespoň na papíře.. ale dost knížek jsem z toho vyškrtala, protože a jednoduše si to prostě nepamatuju a odmítám si znovu pročítat nějakýho Komenskýho.. kurva!
*****
ta škola mě začíná obtěžovat.. tak jsem jim to poslala a ať se s tim třeba poserou.. jsem třídní jenom vysvětlovala, že je máma na nervy a že se chceme mít kde mejt a chceme koupelnu s hajzlem mít někde jinde, než uprostřed chodby s kuchyní s výhledem na ulici před barákem.. to jako sorry.. srát uprostřed chodby není zrovna super.. ale vysvětlujte jim to, že chceme konečně bydlet a ne přežívat.. ať si zavolají mamině, ale jí jejich kecy vážně zajímat nebudou.. tragédi, to by se z toho jeden posral.. tadyhle maj jiní pětky z deseti předmětů a serou na to.. zjebou je ve škole, ale to jebou každýho a je klid.. nevolaj jim v osm ráno, co si to jako DOVOLUJU..
*****
blééé.. jdu si ještě lehnout na chvíli.. zavřu balkon, Kulíšek mi tu mrzne.. a pak jdeme konečně něco dělat.. tak papa..

dneska ani nic

9. dubna 2012 v 20:50 | Evil Industries |  >Má duše
dneska se nic nedělo.. prý stačilo, že jsme sousedy nasrali s tím kraválem včera.. tak alespoň na ten svátek v pondělí jsme byli ticho a Kulíšek se nechystal opět znásilnit vrtačku a zlikvidovat další vrták do betonu.. tak Kulíšek tady vyměřoval a kreslil na stěnu, strop a ty desky.. chvíli lezl po tý zasviněný podlaze, ale nakonec jsme skončili v pelíšku.. nene.. nedělo se tam to, na co myslíte :D na to je Kulíšek příliš unavenej.. je namoženej.. nedivím se.. takhle vrtat do stropu.. děsný.. ještě se mi tu strhne.. včelička moje..
*****
tak jsme baštili.. koukali na filmy a plánovali.. zítra se nejde do školy.. kašleme na to.. my chceme koupelnu.. mít konečně uzavřenej hajzl, udělanej sprcháč a umyvadlo.. a prostě koupelnu s hajzlem kompletně.. použitelný.. natáčet si vodu tou zkurvenou páčkou přímo z trubky je hrozně na hovno.. mě to nejde ani pustit.. a když už to pustím, tak to nezastavím.. a horká voda nejde povolit, tak všechnu teplou vodu bereme pouze z rychlovarný konvice.. ty vole.. mamka je už úplně na nervy.. já si teď půjdu pro vlhčený ubrousky a půjdu se umejt :D celej den ležím v pelechu.. skoro..
*****
Kulíšek mě sekýruje, že on bude zejtra makat a já si mám udělat povinnou četbu.. no prima.. celá nadšená z toho.. seznam mám už odevzdanej.. ale knížky, který jsem si tam napsala, jsem tak trochu nečetla.. jenom tři z nich.. a mám jich tam dvacet.. no to mě poser.. vážně se mi do toho chce.. no co.. stejně nepočítám s tím, že tu maturu udělám :D prdel no.. tak já mizím.. Kulíšek se mi za chvíli vrátí, jel si pro nějaký léky domů (on se mi tím kašlem úplně dusí :( ) a pak budeme koukat zase na Partičku nebo na nějakej film..
*****
včera večer po shlédnutí dvou pro mě psycho filmů (Requiem pro panenku a Mandragora) jsem měla hlavu plnou blbých myšlenek.. a vtíravých.. přemýšlela jsem nad tím filmem.. Kulíšek je ve vybírání filmů dost nebezpečnej psychopat a já si na to ještě jaxi nezvykla.. dost silný kafe na moje nervy.. Kulíšek hned po tom usnul.. a mě začalo být smutno.. chtělo se mi ho k sobě přitulit, abych se necítila tak sama.. najednou ten pocit přišel.. dost hnusný.. ale jenom co jsem se ho dotkla, začal ze spaní pištět a ošívat se.. nechala jsem spadnout pár kapek a taky jsem šla spát.. brr.. to mi nesmí dělat.. pfuu.. končím..
*****
tak mizím.. papa :)