když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Květen 2012

dneska večer do Slavic

30. května 2012 v 16:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska jsme měli budík v devět ráno.. to se to tady začalo uklízet.. potom na oběd nám přivezli sedačku (takovou krásnou!!) a stůl a židle do kuchyně.. obědnala jsem to dobře :D stůl i židle byly rozpitvaný na dílečky.. mamině zavolal šéf, že musí do práce, přišla jim narychlo zakázka, tak to mamina musela jít udělat.. a ještě není doma.. Kulíšek tu mezitím montoval ty židle se stolem.. pakárna to byla sem dostat tu sedačku.. těžký a velký to je.. pak ten jeden díl, se kterým bychom nehnuli, nám pomohl soused na místě dole před vchodem rozebrat, tak jsme sdačku úspěšně dopravili domů :)
*****
teď už se konečně i najíme za stolem :D nebudeme už jíst na posteli s talířem na klíně :D ale já si na to úplně zvykla :D mamina bude mít večer rande.. už se chtěla fintit a chystat a v tom jí ten šéf zavolá.. úplně nasraná :D a nás zase posílá s Kulíškem do Slavic.. pojedeme ale autem.. nepůjdeme pěšky.. nějak se na nebi honily mraky.. a teď už bychom měli pomalu vyjít, abychom nedošli za tmy..
*****
teď tu Kulíšek bude mamině vrtat lustr.. já bych teď nejradši šla na koupání do pidi vaničky.. nějak se o mě pokouší únava.. no já se ani nedivím.. v noci a vlastně od včera jsem neustále lítala na hajzl.. ale jakože každých deset minut.. a takhle až do pěti do rána.. pak jsem se vzbudila až v těch devět.. ale tohle.. to vypadalo na zánět močáku.. ale teď se mi to nějak zlepšilo (doufám) mamina mě už posílala k doktoru.. ale to se mi fakt nechce.. zejtra je poslední den v měsíci.. to jsem chtěla do tý spořitelny.. ale mamina mi řekla, že jede do Ag v pátek a že se to snad ten jeden den neposere.. no snad ne.. x))
*****
k doktoru se mi nechce.. k obvoďákovi do Ag.. kdepak.. rovnou k píčaři (zejtra je u nás v Černobylu).. rovnou si nechám napsat antibejby.. dochází.. takhle to budu mít všechno v jednom.. vyhovuje mi to.. jenom mi mamina musí ukázat, kde to vůbec je.. kde sídlí ten pičikuk.. uvidíme.. ale budu to mít za sebou.. a bude to v klidu.. dneska už mi je i dobře.. už to není tak děsný jako v noci.. to jsem se vážně nevyspala.. dívala jsem se na hodiny.. každejch deset minut jsem vstávala na hajzl.. uááá.. ale mám radost.. teď tu už je kde papat :) alespoň..
*****
Adéla před chvílí u nás byla.. zase chtěla poradit s úkolem.. ještěže dneska přišla s češtinou a ne s matikou jako obvykle :D teď mamina přišla z tý práce.. tak snad pohoda.. Kulíška vyšleme za chvíli do sprchy.. nebo tam skočím já.. mám hroznou chuť se jít čvachtat :D tak asi pomažu.. :) Kulíšek si tu hraje s lustrem.. :D už ho složil :) já už si dopraskala všechny pytlíčky s bublinkama, tak jsem spokojená :D mamina nám přinesla energeťáky a mě ještě obrovitánský barevný lízátko.. nejdřív chutnalo uměle, ale už ho žužlám takovou dobu a jsem asi v půlce.. právě vylejzá zelená barva :D zejtra se projdeme zase někde po Slavicích.. :) a podíváme se třeba i na houby.. :) dneska jsme je s Kulíškem vyndavali z papání :D prostě nejíme houby :D já jenom řízky, pýchavku a nebo houbičky na praženici :D jinak ne.. ale hrozně ráda je sbírám, tak se půjdeme podívat, jestli na něco už nenarazíme.. :)
*****
babi s dědou budou mít na chatě zase společnost.. :D tak babi bude mít koho vykrmovat.. takhle vykrmuje hafíky.. taky to jsou koule :D achjo :D Kulíšek snad i vezme počák.. ale net tam nejde.. tam není ani signál.. ale mě je tam dobře.. ale Kulíšek tam měl noční můry.. nechápu.. jak koukám ven, tak zase vysvitlo slunko.. ale nevím nevím.. moc tomu nevěřím.. pořád mám tendenci jít pěšky :D teď už půjdu.. na chvíli k mamině na výzvědy.. tak pa :)

to je konec

29. května 2012 v 21:30 | Evil Industries |  >Má duše
nějak na všechno ztrácím nervy.. a začíná to hlavně tím, že Kulíšek nebere na vědomí moje starosti, protože jsou podle jeho uvážení zbytečný.. dneska jsem měla jet na doučování z matiky, domlouvali jsme se přes FB s ostatníma, kteří tam chtěli jít.. a taky šli.. já si nastavila budík a Kulíšek jako co dělám, tak jsem mu to řekla a on hned: "jééééé.. k čemu ti to bude.. stejně to do září zapomeneš.." hm bezva.. tak jsem ten budík típla.. hlavně.. nemám ani korunu u sebe.. tak bych neměla na autobus.. i poslední drobáky jsem dala na benzín.. a já bez práce.. už mě to sere.. konto se mi nehorázně tenčí.. samý výdaje.. pořád jenom já vydávám prachy.. už ne x))
*****
takže doučování z matiky se nekonalo.. ještě by mělo být zítra.. ale taky bude hovno.. potřebuju do Spořitelny.. zrušit účet.. skončil mi studentskej účet bez poplatků a teď od prvního by mi strhávali nehoráznou sumu za vedení a všechny ty různý věci kolem.. Česká je zrádná.. x)) a předražená.. tak účet zrušíme a zbytek peněz schovám.. k mamině někam nebo k babi.. ale ne je mít u sebe.. ty by se za chvíli utopili v benzínu a v chlastu.. Kulíšek totiž vidí že mám u sebe prachy a hned by je utratil.. benzína, hospoda, hospoda, benzína.. a já z toho mám hovno :'(
*****
stejnej příklad to je i u jiných úspor.. jsem spořivej typ, Kulíšek rozhazuje.. a když nemá co, rozhazuje jinde.. to mě hrozně štve.. a už jsme se kolikrát pohádali a nikdy jsme to ještě nevyřešili.. je to neřešitelný.. dneska jsem to (a ne jenom dneska) viděla u tý jiný úspory.. mamina nám dneska donesla každýmu litrovou flašku enegreťáku (opět energeťák) a Kulíšek ho vypil hned.. já si třičtvrtě schovala do lednice.. a při večeři na mě: "ty tam máš ještě ten energeťák, že jo.." a přinesl ho z lednice.. a během tří minut mi tam zbylo pár kapek a já z toho zase měla hovno :( vážně pár kapek a to jsem na něj měla takovou chuť..
*****
takhle mi akorát přijde, že mi nic nedopřeje.. a že když mám v nečem navrh, hned toho využije.. ale s tím je vážně konec.. tohle nemůže.. a když mu to říkám, tak hned: "jeee ty toho naděláš.." nebo se jenom zasměje.. a nebere to vážně.. ale copak kurva nechápe, jak mě to sere? že mi to vadí? že se takhle chová? proč to dělá.. a pořád dokola to dělá.. teď už ale nemám z čeho utrácet.. a jestli tam jsou ještě nějaký peníze, tak ty si prostě nechám.. proč bych měla vydávat pořád jenom já.. nevydělávám.. a prachy neseru.. ale tohle říct, tak bude zase hádka a na to já nemám nervy.. vím, že jsem v právu, ale stejně vyjdu jako ta špatná já.. zase..
*****
mamina jede do Ag v pátek prej.. ale od zítra je už doma.. nemá práci.. prostě jí nepřivezli práci.. tak je nasraná.. protože teď se nám to vůbec nehodí.. fakt ne.. achjo.. alespoň jsem se dneska konečně pustila do knížky, na kterou jsem se těšila.. když už nemám povinnou četbu a takový kraviny, tak mám klid.. ten druhej díl Levá ruka boží - "Čtyři poslední věci: Smrt, Soud, Nebe, Peklo".. stejně mě pořád vyrušovali.. ikdyž tady už nemám momentálně práci.. malovalo se.. v obýváku.. dopoložila se podlaha.. pak přišla sousedka se podívat.. a Adéla chtěla zase pomoct s úkolem.. fajné.. tak tu i chvíli byla.. pokecaly jsme.. dělaly jsme si kostičky ze zbytku štuku..
*****
pohoda.. mám tady těch kostiček a kuliček už pár.. když se nudím, vezmu kousek toho polotuhýho štuku a matlám si.. ale mám teď suchý ruce a Kulíšek mi vyplácal celou Indulonu.. achjo.. tak mám opět hovno :D mě z toho ale začíná solidně hrabat.. nevím, co dělat.. nevím.. vážně ne.. zase uslyším jenom: "ty toho nasereš" x)) asi vážně mám před ním všechno schovávat.. nebo já jiný řešení nevidím.. fakt na palici.. achjo.. jsem unavená.. kočičák řval celou noc.. a mě bylo nějak na hovno, tak jsem se nevyspala, furt jsem lítala na hajzl.. každou čtvrt hodinu.. až do čtyř do rána.. prima x))
*****
tak se dneska chci vyspat.. jdu si dát sprchu.. teď tu Kulíšek s mamkou zápasí s dveřima.. pakárna.. futra křivý.. barák křivej.. na hovno.. achjo.. a zejtra se mi do žádnýho Stříbra nechce.. mamina jede v ten pátek, tak pojedu s ní.. snad se to neposere, když si zruším účet prvního ne? když jim mám do konce měsíce přinýst potvrzení o studiu (který mi už nevydají stejně), tak prvního ho zruším.. nebudou po mě nic chtít, že ne? no to je jedno.. to se dozvím.. zruším to a hotovo.. a s prací netuším, jak to bude.. Kulíšek nejdřív říkal o práci na včelnici.. to říká pořád jenom "možná, nevím" a to říká od zimy.. přitom ani nic neví, jestli něco bude.. teď prej nebude nic.. a teď začal mluvit o práci v realitce.. ale v nějaký prdeli.. no prima.. ale to taky neví.. tak fakt nevím.. takže ve výsledku NIC..
*****
teď mi sem zvířátko přiskočilo, abych se přišla podívat.. teď pověsil dveře.. podlaha položená.. vymalováno na oranžovo.. vypadá to krásně.. ale proč mi dělá tohle.. proč.. takžle zítra zase nic nebude.. ani se řešit nic nebude.. nic.. teď si dám sprchu a pak půjdu hajat.. jsem hotová z toho dnešku.. sprcha.. spinkat.. momentálně mě nic jinýho nezajímá.. papa..

malování

28. května 2012 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
tááák.. a dneska se od rána malovalo.. :) obývák.. :) všechno bylo už oškrábaný, připravený.. tak jenom všechno natřít na bílo.. trvalo to docela dlouho, než se to uráčilo uschnout.. bylo tam jako v prádelně :D horko a dusno.. a mě bylo blbě, protože i venku bylo jak v prádelně.. a to mi fakt nedělá dobře.. hledali jsme půl dne válečky.. mamka šílela, kde jako jsou.. přijela z Ag.. my s Kulíškem totiž vylezli z pelíšku odpoledne :D tak se malovalo, až mamka přišla z práce..
*****
to jsme si zrovna dělali s Kulíškem rychlou snídani - nudle :D potom jsme se tedy pustili do malování, když jsem otestovala pod horkou vodou, zda-li ten váleček od fialový barvy nepouští.. v pohodě.. mohlo se začít.. mě to hrozně baví.. :) malovala jsem ale jenom do tý míry, kam jsem dosáhla.. ostatní bylo na Kulíškovi a na mamině.. potom jsme uklidili a začali pokládat podlahu.. a skončili jsme před chvílí :D není ještě položená celá.. nevychází na konci, tak se musí řezat..
*****
ale už bude obývák hotovej :) dopoloží se ta podlaha a je to :) potom se půjde na můj pokoj.. to bude něco.. oškrábat zdi.. natřít na bílo.. pak na barvu.. položit podlaha.. a taky ještě zbývá vymalovat chodbu.. ta bude bílá.. pak jenom nějakej nábytek, kterej musíme sehnat.. má přijít sedačka.. taková krásná.. tak uvidíme :) jsem zvědavá, jak dopadne ta oranžová barva do obýváku.. to se dozvíme zítra.. :) teď jsem se ještě válela na mirelonu :D krásně to hřeje já si nemůžu pomoct :D Kulíšek nám chtěl zazdít pod podlahu Damouše :D on si pod to taky pako lehne ne :D a čumí :D tak to na něj Kulíšek položil a on tam ležel dál :D
*****
jo.. a taky jsem si uklohnila tu krupičku :D ale Kulíšek mi vzal ten pytlík a prej: "nééé toho tam musíš nasypat víc" :D a kaše se dala rázem krájet.. fuj :D dolívala jsem jí mlíkem, ale stejně byla hustá a nepochutnala jsem si moc.. mám ráda krupičku, když je spíš jako zahuštěný mlíko, než kaše.. a taky mi mamka podala krabici, ve který prej je koření.. a podala mi místo toho krabici s pudinkama.. tak jsem si na ní nemohla ani nasypat skořici a granko ani ty malinkatý bonbónky na cukroví.. nic.. jenom moučkovej cukr a kousíček másla.. ale jinak se mi povedla, jako chuťově.. ale prostě byla moc hustá.. a to by jako nešlo :D příště mi jí mamka udělá sama :D slíbila mi, že mi jí uvaří a místo toho hodinu volala se svým ctitelem :D no fajn :D to je teď v poslední době pořád.. tak snad to bude v pohodě a nebude to žádnej idiot :)
*****
teď půjdeme už spinkat.. mám dost.. a Kulíšek určitě taky.. tak půjdeme.. papa :)

o dnešku a o včerejšku - poprví a naposled

27. května 2012 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
nee.. nebude mi vadit napsat něco delšího :D jenom jsem k tomu potřebovala vhodnou příležitost.. a ta teď nastala.. Kulíšek se mi čvachtá v koupelně, tak se tam snad nezaomítkuje :D co se dělo dneska.. dneska jsem se pokoušela Kulíška probírat z kocoviny.. nakonec to přežil relativně v pohodě.. nahazoval omítku v obýváku.. a já si ze zbytku omítky vytvářela kostičky :D znáte ty žvejkačky Mentos Cube? :D vypadá to úplně stejně.. až na to, že to není žvejka, ale vápno :D hračička nu :D takže zeď je téměř hotová.. obývák se teď dává do kupy.. zítra se bude malovat a pak pokládat podlaha.. a potom se půjde asi na chodbu a pak se skončí u mě..
*****
dneska jsem natírala futra.. a co bylo vůbec včera? no.. my to zapíchli dneska kolem devátý asi? jako ráno :D a mamina nás budila na oběd.. super no :D takže od devíti do půl jedný spánek :D dobrý ne? :D na to, že měl Kulíšek kocovinu a dělal omítku, tak dobrý no :D mamina ještě škrábala strop.. na to já nemám.. nene.. rozbila bych si držku..
*****
tak.. co bylo včera? to jsme si zajeli na výlet do Michálek (Michalovy Hory).. tam Kulíšek vyrůstal.. taková krásná zakopaná vesnička.. sedli jsme si to místní hospůdky, která je jako vymalovaná.. hrál tam jeden pán a ostatní lidi kolem něj zpívali různý písničky.. příjemný lidičkové tam.. pobyli jsme tam chvíli a potom dostal Kulíšek praštěnej nápad.. "zajedeme si do Tachova na diskárnu" :D chytla jsem výtlem, ale kývla jsem, až jsem z toho nadšení pro ptákovinu zapomněla na parapetu tý hospůdky plechovku s energeťákem.. to jsme ještě předtím byli na skok v Planý a v Chodovce..
*****
tak fajné.. razilo se směr Tachov.. a směr Kiwi bar.. :D no super.. lidi já už nejsem diskopanna :D :D byla jsem poprví v životě na šaškárně chápete to? :D já zapřísahlá metalistka :D nejdřív jsem myslela, že mi tam mrdne, chtěla jsem hned pry, ale potom se mi tam začalo líbit.. byli jsme tam nějakou dobu.. asi do rána tak.. dali jsme si nějaký ty drinky.. já čuměla jak idiot na ty paka tam.. takový existence.. ale jak na nás zírali ne :D
*****
skoro všichni bílý trička, já černý tričko s fosfreskujícíma křídlama, mečem a lebkou :D z Brutalu ne asi :D taky krásně svítilo.. :D a ten tonic ta krásně modře svítil :D viděla jsem to poprví v životě :D poprví v životě na šaškárně ne :D a tam hráli ty vypalovačky, který hrajou pořád dokola, ať si v jakoukoli denní hodinu pustíte Kiss Proton :D DJ ale byl super.. měl tam seznam přání a my si s Kulíškem poručili Jaspers Forks - Rivers Flows In You %) ta je naše :) nádherná :) a zahrál :) jenom pomocí mixáku vykouzlil každý přání :) "nechcete zahrát Metallicu? hej metálistí!" :D ozval se nějakej týpek.. seznámili jsme se s ním a chvíli i pokecali.. sakra tam je lidí jak sraček :D a většina naprosto dementní existence..
*****
za chvíli mi ale začalo jebat.. z toho kraválu ne.. ani z těch lidí, ale z těch laserů a z toho technickýho kouře.. ne.. to moje oči nezvládaly.. myslela jsem, že se poseru.. tak jsme potom radši už šli.. bylo stejně pozdě.. potom jsme se za nějakou dobu dopravili do Černobylu.. za světla že jo :D šli jsme spát asi v půl jedenáctý a pak nás mamka probudila na oběd v půl jedný :D no prdel ne :D a potom jsme šli hned makat :D no ty vole :D Kulíšek do sebe nalil kafe (a to je už co říct, on spíš jenom černý čaje) já si dala kýbl zelenýho čaje a potom ještě kakaoooo :D mamina mi koupila mlíko!! :D radost :D zejtra si udělám krupičku, jestli bude na skladě :)
*****
tak jsem říkala hned po probuzení mamině: "a hádej, kde my jsme včera byli.. no jenom ti můžu říct, že jsem tam ještě nikdy v životě nebyla a říkám pořád, že by mě tam nikdo nikdy nedostal" :D nevěřila, když jsem jí to řekla :D no ty vole :D já tomu sama taky nevěřím :D a to jsem ještě ten samej večer v těch Michálkách v tý hospůdce, kde měli vzteklýho kočičáka, co se nenechal pohladit a hned kousal a škrábal, mě Kulíšek učil kulečník :D ty vole ne :D žádnej valnej úspěch :D snad to někdy příště bude lepší no :D
*****
dali jsme si to kafčo s čajem a pustili se do práce.. teď se mažu koupat do naší mega vany ve sprcháči :D ona ta vanička je malá, do fazolky, ale je půl metru hluboká, takže vykoupat se v tom dá, ale musím mít nohy za krkem, ale jde to :D tak jdu.. Kulíšek si tu čte svoje hornický články o našem důlním okolí a zase mě bude strašit s tím, jak s ním polezu v létě do štol a do různých děr.. :D ne pomoc :D tak jdu.. :D snad se zase ozvu :) papa :)

Amigos Forever ♥

27. května 2012 v 18:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
nádherná já tu písničku miluju hrozně dlouho :) a včera jí hráli na Kissu a tak jsem si odvodila nějak z odposlechu slov název a já jí našlaaa :D jinak.. včera jsem byla s Kulíškem poprví a naposledy.. no :D to si počkejte na článek :D teď jsem zalezlá v koupelně.. nejdou mi zásuvky v pokoji, tak musím takhle :D tak mizím něco dělat.. teď jsem natřela futra, tak mažu.. :) papa :)

zase na výletě.. tentokráte 2x obešlý Vlčák a nalezená kaolinka

25. května 2012 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
to je takový zvíře ten Kulíšek :D udělali jsme si pizzu.. takovou veeelikou.. jakoby dvojitou, hranatou.. ani na plech se nevešla.. z trouby je vážně o hodně lepší, než z tý mikrovlnky x)) spapali jsme pizzu a vyrazili jsme s foťákem, báglem s dekou, botama (ty příšerný kopyta, který nesnáším), Kulíškovo kudlou, energeťákama a litrem vody.. šli jsme klasickou cestou na Vlčák.. pohoda.. Kulíšek se předtím díval, kde ta kaolinka, na kterou se chtěl podívat, je.. našel.. takovej vyznačenej flek na mapě.. no fajn.. je to hned pod Vlčákem, kdesi uprosřed lesa.. a tam má bejt voda, když je to lom.. chtěli jsme se tam třeba popřípadně vykoupat, Kulíšek furt ječel, že chce k vodě, nebo že chcípne v tom vedru :D
*****
super.. plavky jsem nenašla, ale k čemu, že jo :D tam stejně nikdo nechodí.. škoda, že jsme po cestě narazili na takový moře turistů.. ale pohoda.. "škoda, že nemáme buřty" klasická hláška, když vylezeme ven bez buřtů :D máme kofejn, to je hlavní :D jdeme směr Vlčák.. dolezeme v klidu na Vlčák, jenom "pozdravíme" našeho bubáka a razíme dál.. zase z kopečka dólů.. a po tý dlouhatánský cestě ještě super zjištění.. obešli jsme si celej Vlčák (sopku) dvakrát dokolečka.. to je super.. Kulíšek navygoval, já ne.. mezitím mě furt děsil: "pššššt pššššt!!! asi prase, nebo co to je.. umíš šplhat na stromy?" já nervy v prdeli, nemám divočáky ráda, jedině na talíři!! "jee to je srnaaa" :D bych hooooo x))
*****
jak jsme na tý samý cestě v tom samým lese čučeli doblba, tak jsme slyšeli auto.. zastavili jsme ho a ten hodnej pán nás na cestu přímo k tý kaolince odvezl.. dověděla jsem se, že je to děda mojí kamarádky Marušky P., která se mnou jezdila tři roky busem, když jsem jezdila do Plzně.. :) tak jsme i pokecali.. já seděla Kulíškovi na klíně, protože měl vzadu v autě nějaký věci do lesa a tak.. taky myslivec jako Kulíškovo táta..
*****
hodil nás na tu cestu, poděkovali jsme a pak už jsme došli v pohodě rovnou na místo.. ale ten "lom" jsme nenašli.. došli jsme k bývalýmu jezírku.. k tomu, jak bylo vyznačený a je vyznačený tím modrým flekem na mapě.. hej lidi to je bažina.. zarostlý.. špinavý.. polovyschlý.. a to jsme se tam původně chtěli koupat.. dřív to tam prý bylo krásný.. ale teď to je zanedbaný.. nikdo se o to nestará.. náš zachránce a dovozce nám hned říkal, že není o co stát, že se o to leta nikdo nestará..
*****
procházeli jsme se.. potom jsme hledali cestu zpátky.. tam na jednom hezkým místečku jsme si rozbalili deku a Kulíšek mě fotil.. a já jeho potom taky.. a fotil zvířátka.. a mě.. :D vyfotil jezevce asi nebo co :D srnku, nevím, jestli jí tedy stihnul vyfotit.. potom několik čmeláků, motýla, nějaký brouky a pak na cestě krásnou ještěrku.. :) potom Kulíšek začal plašit, že tam je divočák :D a furt :D a on to nakonec byl jelen.. a potom jsme poslouchali, co to je za kravál a ona to byla veverka ve stromě.. :D ale neviděli jsme jí.. měla ve stromě, v kmeni nejspíš miminka a to pištělo.. jako myšička..
*****
byli jsme tam až do večera.. přišli jsme domů v devět večer :D pak jsme vyprávěli ve zkratce mamině.. po cestě jsme našli obrovskej krystal z Vlčáku, kterej mi Kulíšek musel z cesty vydolovat kudlou.. abych si nezlámala nehtíčky :D potom nějaký křemeny, krystaly.. a pak krásnej velkej šutr.. s uranem.. snad to přežijeme ve zdraví :D ale to by mělo bejt vyvřelý.. a snad neškodný.. uvidíme.. je to krásně zelený a třpytí se to.. :D a jsou v tom takový perleťový minikrystalky železný rudy nebo jestli to je ten uran, nevím.. ale vzala jsem si ho.. jestli budeme do rána oba plešatý, tak to asi něco dělat bude.. x))
*****
když jsme šli nazpátek, tak jsem si škubala kytí pro mamušíka.. lupinu, kopretiny a jinej plevel.. :D a šli jsme kolem hřbitova a Kulíšek pak zkoumal ten elektrickej ohradník pro koníky.. dolezli jsme domů v devět.. teď jsme už po koupání, Kulíšek tu zkoumá fotky z dneška, upravuje je.. fotil mě proti sluníčku.. x)) moje voči x-O tak uvidíme, co z toho vyrobí.. teď půjdu okusit tu ňaminku, co přinesl mamušík dneska ze Stříbra.. nějaký ty minišnečky asi z plundrovýho těsta :) uvidíme :) ale jsem přežraná.. měla jsem dva buřty z pánvičky a kus pizzy od oběda, kterou jsme si s Kulíškem dělali..
*****
ještě dva jogurtíky banánový tady jsou :D a mám dojem, že mi tu opět stydne čaj.. :D tak mizím.. papa :)

zase cestování

25. května 2012 v 14:50 | Evil Industries |  >Má duše
to jsme dneska s Kulíškem byli v TC.. znovu, jako včera se podívat, jestli už je konečně přítomen jistý truhlář z toho truhlářství v Rapotíně.. nebyl.. opět zbytečná cesta.. zase sedm stovek na benzíně.. ty vole ne.. žádnej Tachov.. seru na to.. nějakou desku upižlat jde i někde jinde.. hotovo.. už tam nejedu.. teď se Kulíškovi zachtělo k vodě.. je vedro.. a to mě navlíkal do kalhot.. nelíbí se mu moje sukýnka, prskal jak vzteklej kočičák, ale já si stejně vezmu na sebe, co chci.. v džínách se pařit, no vůbec..
*****
mamina je ještě v práci.. teď končí za chvíli.. nevím, jestli jede do Ag.. netuším.. já musím v pondělí do Spořitelny, už jsem měla telefonát od nějaký ženský, že buď mám přinýst potvrzení o studiu, nebo si nechat předělat účet na normální, ze studentskýho.. ani náhodou.. účet zruším, nemám na ty jejich poplatky, když nemám práci.. jsou to vyděrači.. všichni chtěj prachy :D to já nikdy nechtěla :D ale vážně.. jsou s tím jenom problémy.. no ne? byla jsem šťastná, když jsem nic neměla.. nikdo po mě nemohl nic chtít :D
*****
nevím pořád, jak to má být.. s tímhle.. a hlavně s pracákem.. v pondělí všechno vyřídím.. snad.. spořitelnu, i pracák.. v pátek není úřední den, tak to by asi nešlo.. teď jsem tedy myslela, že počkám na maminu, ale Kulíšek chce hned teď k vodě :D tak jdeme.. ale nevím kam.. uvidíme, kam dorazíme.. tak mizím.. papa :)

po maturitě

23. května 2012 v 21:10 | Evil Industries |  >Má duše
konečně to mám kromě tý matiky za sebou :D hele lidi já to dala :D :D :D ale je to dlouhá historie.. počínaje včerejškem.. teď jsem měla svaťák.. učila jsem se z něj tři dny :D chvíli ekonomii, chvíli marketing a management.. a to je všechno.. na literaturu jsem se ani nepodívala.. jenom jsem si tři dny zpátky četla Romea a Julii :D to bylo všechno.. na literaturu jako takovou jsem se nepodívala, protože jsem věděla, že bych se to stejně nenaučila.. to vím.. nešlo mi to nikdy a prostě mi to nikdy nepůjde..
*****
řekla jsem si, buď a nebo.. tak včera jsem si říkala, že se budu učit.. něco jsem si přečetla a pak jsem padla mrtvá už v pět odpoledne a probudila jsem se dneska ve čtyři ráno :D prima za dvě hodiny vstávat :D ale pohoda.. já si nervy nedělala.. proč taky.. stejně jdu v září z tý matiky, jako všichni, kteří se dali na matiku.. tedy kromě Kvásy, ten na to měl o dvacet minut dýl.. tak to dal.. většině to uteklo o pár bodů..
*****
dneska jsem šla druhá.. Kulíšek tam byl se mnou jako psychická podpora.. šla jsem v 8:45 na ekonomickej blok (ekonomie podniku, management, marketing, právo, chod podniku).. nechtěla jsem si vytáhnout právo.. mě vážně děsně nebaví.. ty vole.. první šla Jitka (ta moje spolusedící) a vytáhla si téma ekonomie - konkurence a ještě něco.. ale to už nevím co.. ale děsně jednoduchý prostě :D ikdyž se nedokonalá konkurence dělí na kartel, trust, syndikát a koncern a každý z toho je něco jinýho :D
*****
ale mě ekonomie hrozně baví :D a vlastně všechno kromě toho práva :D za to nemůžu :D já se zvedla z toho našeho zákoutí, tam bylo zákoutíčko s křeslama, kde jsme čekali a bylo tam občerstvení a tak.. a prostě aby jsme měli kde bejt.. vytáhla jsem si kontaktování odběratelů a dodavatelů a pak právo instituce EU.. no prima :D to jsem si nevzpomněla ani na jednu.. ale nepozorovaně za mnou přišel Svobič a poradil mi.. on mi všechny ty instituce vyjmenoval :D tak fajn :D dala jsem to :D když jsem kecala o tom marketingu, tak všichni vyplesklý :D čuměli jak puci :D nemůžu za to, asi jsem jim v tý chvíli připadala chytrá nebo co :D tam jeden z těch zkoušejících ukázal palec a prej: "hmmm" :D co.. normálka ne :D tohle umím :D
*****
tak jsem šla pryč se smíšeným pocitem.. tomu právu jsem moc nedala.. ale ten marketing jsem věděla na jedna prostě :D tak fajn.. potom jsme jeli do Tachova s Kulíškem na dřevák.. přeříznout kousek kuchyňský desky, aby byl kousek na straně za sporákem, aby tam nebyla díra.. a on tam na tom dřeváku zrovna nikdo nebyl.. tak zbytečná cestě do Tachova.. to jsme se procházeli po městě a já si uhnala parádní puchejře, ten mě taky žene na podpatcích.. x))
*****
pak jsme se vrátili, dověděli jsme se, že jsme to dali všichni.. a pohoda :D potom byla horší část.. čeština.. když jsem šla na potítko, tak se mi zamotala hlava a všichni, co byli kolem mě, se seběhli a naráz mě podpírali :D "Jituško, sedni si, v pohodě, je ti špatně? já ti přinesu vodu." :D třídní :D a mě se jenom zamotala hlava kvůli tomu, že jsem se zvedla :D nízkej tlak :D vytáhla jsem si Romeo a Julie :D :D ty vole :D to jsem zrovna tři dny zpátky četla :D no kurva :D ale nevěděla jsem, co je Šejkspír za národnost :D :D "Francouz? Ital? ne? no tak němec" :D "ano ale je to angličan" :D :D nebo američan říkala? :D nevím :D ale ty vole :D mám to!!!!! :D PROSPĚLA !!
*****
z toho ekonomickýho bloku mám za dva!! :D z češtiny jenom prospěla, tam není známka.. jenom prospěl/neprospěl.. a z toho účta mám asi čtverec, ale PROSPĚLA!! Kulíšek můj malej to účto nedal.. tak si zopákne v září úplně všechno.. i to účto.. já, se všema matikářema kromě Standy si zopakuju matiku.. ty vole.. to bude zlý.. x)) ale tohle mě potěšilo :D kurva :D za dva ne :D vole :D
*****
pak jsme jeli domů.. něco po čtvrtý bylo vyhlášení až.. a ve třičtvrtě na osm zahájení.. ty vole.. takovou dobu ve škole.. a ještě pryč.. v domě mládeže.. někde v prdeli.. Kulíšek to ráno nemohl najít a já si vážně na cestu nevzpomněla.. projel celou Planou, málem jsme přijeli pozdě, až napadlo zavolat Kvásovi.. pohoda potom.. jeee.. teď chce Kulíšek jet do Planý.. bude v Tipáči Kvása.. a bude se chlastat.. já ne.. já už nepiju.. nevím, co tam budu dělat :D ale pohoda :D uvidíme.. tak.. já budu končit.. teď se Kulíšek na balkoně vybavuje se sousedkou.. :D tak papa :)

včerejší procházka na Záhoří

18. května 2012 v 14:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. včera jsem se konečně pustila do studia.. no fakt.. :D neuvěřitelný, co? povinná četba ne.. musím vzít to nejlehčí pro mě.. opakovala jsem si (četla si v sešitě) marketing a management.. Kulíšek mě nenechal se učit.. on nechápe, že to mám za pár.. achjo.. vzal mi sešit a: "ser na to, jdem na procházku" he? no fajn.. prej se mám jít zeptat maminy, kde je tady poblíž (ale mimo město) nějaká stará, nepoužívaná rozvodnice.. že by potřeboval ještě sehnat jednu jistou svorku.. v Černobylu jí máme hned u sídliště.. takovou velikou.. ale je tak krásně uprostřed, že by to bylo fááákt nenápadný.. a je používaná..
*****
tak prej ve Víchově :D to je docela daleko, na to, že už byla za chvíli tma a navíc to je po silnici, což Kulíšek zavrhnul.. "tak zkuste Záhoří" fajn.. tak jsme šli :D prostě směrem za hřbitov.. za třešňovku.. kolem pily.. a pak na nás vybafly obrovský hromady.. ano.. krásná skládka, která je snad větší, než Vlčák.. šli jsme kolem kravína a chtěli jsme tam jít.. hledat nějakou tu rozvnodnici.. ale copak to tam stojí? "ty vole krávy!" :D to jsme nevěděli, že ten kravín je funkční.. tam to vypadá totiž, jakoby tam nikdo sto let nebyl.. takový zapadlý, zanedbaný.. rozpadlý baráky.. stodoly, domy.. všechno.. ale vede tam, vážně se nehodící, betonová silnička..
*****
*****
vážně hezká vesnička.. nakonec jsme na něco i narazili, ale bylo to nedobytný.. a funkční.. což vážně předtím na první pohled nevypadalo.. tak jsme šli dál.. a zašli jsme někam do řitě.. přes nějakou louku, zarostlou,, přes bodláky, do nějakýho močálu jsme pak zašli.. prostě úplně někam do pryč.. na Záhoří je stará vojenská základna.. kde měli cvičiště.. tak jsme si to tam prolejzali.. Kulíšek byl ve svým živlu :D našel nějakou starou nábojnici z kulovnice, nebo z čeho.. a pak jsme narazili na hromady.. vyvezený hromady, jak to tam stavěli..
*****
docela mě vyděsil pohled na ten jeden barák.. něco jako řídící věž.. připadalo mi to tam jako ve Flossenbürgu.. ale pak to bylo v pohodě.. děsila jsem se spíš toho, aby tam na nás nevystartoval nějakej bezdomovec.. např.. nebo feťák.. cestou jsme se jenom stavili do krámu pro dvoulitrovku Zlatopramenu a já si vzala litrovku Coly cherry.. to bylo veškerý naše vybavení.. když jsme procházeli po tý zarostlý cestě mezi křovím, bylo dobře, ale jakmile jsme vylezli do volnýho prostoru, kde je jenom pláň se šutrama a nikde nic, tak to bylo hustý.. vítr ledovej.. zima jak v morně.. já jenom mikinu.. Kulíšk jenom slabou bundu.. brrrrr
*****
pak mi ale přestala být zima, když jsme začali hledat šutry a narazili jsme na takový krásný šutříčky.. Kulíšek byl ve svým živlu a já ostatně taky.. :) takový krásný krystaly.. :) ale narazili jsme tam na šutry s olovem.. ale krásný :D ty jsme tam vážně nechali.. stejně se tam ještě vrátíme, ikdyž to tam ze začátku vypadalo hrůzostrašně..
*****
*****
*****
*****

*****
ještě se tam vydáme a tentokrát s foťákem.. :) hej takový krásný šutry tam jsou :D ale sama bych tam nepáchla.. jinak.. svorku jsme tam nenašli.. jenom něco.. nějakou kravinku, prej to bude taky potřeba.. ale tam, kde jsme původně chtěli rochat, tak tam to bylo funkční a pod proudem.. tak to by asi nešlo.. na tom asi visela celá vesnice :D na tý krabičce, která je na první fotce :D muheee :D
*****
přišli jsme domů za tmy.. totální.. zmrzlý jak sobolí cosi.. tak jsme ještě udělali průzkum sklepů u nás ve vchodě.. a našli jsme místnost, nezamčenou.. se spoustou krámů.. hej to je od toho týpka, kterej tady v tomhle bytě bydlel, ale víc jak před dvaceti lety :D našli jsme tam totiž nějakou kuponovou knížku z roku 1992 :D ty vole to je starý jako Kulíšek :D ulovili jsme tam propisku :D a jsou tam pověšený kabáty, věci prostě.. a vypadají jako nový.. kanady tam jsou v polici.. všechno.. díly do škodovky.. jako celý kolo :D světla, blinkry a tak :D docela hustý :D
*****
po průzkumu sklepa jsme konečně šli domů.. nahoru.. tak jsme si dali čaj a papů nějaký.. chlubila jsem se mamině s krystalama a pak jsme si šli zalízt.. mamina už skoro spala.. a my jsme se znova podívali na Past na rodiče a šli jsme spát.. O:-) :D a co dneska? váleli jsme se do poledne a pak jsem upekla pízzu.. v troubě konečně.. spalali jsme to s Kulíškem a teď tu něco kutí.. ještě jsme do sebe nalili energeťák a já tu teď datluju.. a podívám se ještě na nějaký učení.. už se mi to krátí.. tak papa :)

Lovumba

16. května 2012 v 15:30 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
zrovna hrajou v rádiu na Kissu.. :) hledala jsem jí včera, ale nemohla jsem jí najít.. dneska už jo.. :) hrajou jí taky furt.. zumbaaa :) navozuje mi dobrou náladu.. nepřipouštim si, že jsem tu matiku nedala a že mě ještě čeká kupa učení na literku posranou.. :)

tak v září no

15. května 2012 v 19:40 | Evil Industries |  >Má duše
ale nevím, jestli na to budu mít ještě nervy a jestli o to ještě budu stát.. achich.. právě před chvílí se někdo ze třídy konečně dovolal třídní, aby mu řekla výsledky testů.. tak.. didaktický testy z češtiny udělali všichni.. němčinu (ta se mě netýká) neudělal jeden lid, nevím kdo.. a matika.. to udělal jenom Standa.. nikdo jinej.. tak v září.. x)) ještě uvidíme, jak dopadnou ústní.. to bude taky dobrá katastrofa.. ekonomickej blok snad v pohodě, ale literka je v háji.. tu nenávidím, je mi to proti srsti a neleze mi to do hlavy.. a co je ještě lepší, ještě jsem se na to učení ani nepodívala!!! tak mizím.. snad se na něco podívám.. přidala jsem si sem na blog Kulíška pod menu do obrázků, aby věděl, že sem má přístup, já vím, že tu občas čte :D
*****
ale on může.. stejně ví všechno.. :) zvířátko malý.. tak budeme dělat maturu spolu v září.. já se stejně do září počítat nenaučím :D tak fajné.. :D výučák taky dobrej :D zatím mizím.. zkontrolovat, co tu robí mamka a zvířátko.. už stojí kuchyňská linka i s horníma skřínkama.. a je položená taky pracovní deska.. úplně nádherný to je :D jsem úplně hotová :D už Kulíšek i vyřízl ďuznu na dřez :) a teď mám jít s maminou do sklepa, tak mizím :D papa :)

Ty vole, Láďo

15. května 2012 v 16:40 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
a proč zrovna tahle písnička? takže.. za prva když jsme někde s Kulíškem, Košíkem, Kvásou a spol., tak se pořád a věčně poslouchá Landa.. klasika.. už jsem si zvykla.. :D líbí se mi od něj jenom pár písniček, ale tak co.. zvykám si :D a tahle písnička konkrétně se mi už napořád spojila s prvním dnem tady v tomhle bytě, když jsme se sem nastěhovali.. protože jsem šla do sklepa a tam na zdi je napsáno zrovna: "Ty vole, Láďo".. kapište? x))

včera jsme se vrátili

15. května 2012 v 0:40 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. je to na dlouho a času na psaní je málo.. včera jsme se vrátili z Planý.. Košík slavil narozky.. tak to byla dvoudenní oslava.. pila jsem jak duha, ale pila jsem vodku, meruňku a slívku, tak mi nic nebylo.. tvrdej chlast mi nic nedělá.. včera jsme se vrátili, odvezla i přivezla nás jedna kamarádka.. došel benzín ve škochtli a benzína zavřená.. super :D tak jsme mysleli, že se na tu oslavu ani nedostaneme.. už jsem byla nasraná, ale přijela pro nás ta holčina, která má půl roku řidičák..
*****
společnost byla super.. pokecali jsme.. kluci pořád probírali politiku, co jinýho.. já podepsala jednu petici, kterou tam přinesl Kvása.. no fajn, ale ať mi benga nezvoní u dveří :D povídaly jsme si s Míšou (Košíkovo mladou) a v pohodě.. včera jsme s Kvásou probírali Jarušku a taky jsem mu na sebe všechno vyblila.. ale je to tak lepší.. do tý doby si myslel, že jsem asi praštěná.. hezky jsem se uvolnila.. kocovina se nekonala.. nějak jsem zjistila, co můžu chlastat.. ta flaška meruňkovice mě vážně nezabila.. :D
*****
když jsme se vrátili, tak mamina malovala kuchyň.. ta barva vůbec nechce držet.. je to v řiti.. dneska jsem si přečetla Romea a Julii a Kulíšek smontoval mezitím kuchyňskou linku.. teď jsme se vrátili z Chovatelny.. dal si tři pivka (jedno ve Vlčáku jako já) a já si dala dva džusy s vodkou.. teď jdeme do pelíšku.. jenom jsem se ozvala.. tak.. a teď mizím.. :) papa :)

a zase jsem se nedostala na povinnou četbu

11. května 2012 v 19:40 | Evil Industries |  >Má duše
a už jsem z toho docela nervózní.. x)) achjo.. právě odešla mamina, jde si sednout na Chovatelnu s Ivčou.. Kulíšek dělá omítku v kuchyni.. já se teď vysprchovala a půjdu si vyfénovat vlasy.. ty jo.. už je mám pěkně dlouhý :D včera večer mi bylo docela šoufl, dneska už to je dobrý.. dneska je oslava Košíkovo narozenin.. nevím, kdo všechno tam bude.. te´d kulíškovi volal Aleš.. ptal se, kdy dorazíme.. pořád máchá hladítkem.. hladí omítku.. já jsem penetrovala asi na třikrát.. jedno místo jsem mydlila furt dokola.. snad to na tom bude držet.. uvidíme.. vysypalo se to až na beton x))
*****
přes den to bylo docela v pohodě.. včera taky.. dneska jsem jenom povyházela nějakej bordel.. dělala patli matli.. zametala omítku.. a pak jsem se z něčeho začala dusit.. to nevím.. asi vápno to bylo.. a to jsem ho žrala z pytle :D :D teď to tu Kulíšek dohladí a prej do hodinky tam budem (to určitě ne).. včera nám došel benzín na půli cesty domů (v Černobylu), tak dneska musíme dojít s kanystrem na benzínu a dojít pro benzín.. pak natankovat a pojedeme od Planý.. já opět nebudu moc chlastat.. prostě mi už to pití tolik nechutná.. nebo spíš mi nechutná ten následující den.. :D nechci jeden den prochlastat, druhej den problejt a třetí proležet :D nevím, jestli si s sebou vezmu notebook, abych mohla večer číst tu posranou povinnou četbu.. nechce se miiiiii.. ale nevím, jestli k tomu dneska bude příležitost..
*****
tady je moc práce a tam zase bude zábava.. tak kdy mám číst.. achjo.. se z toho poseru.. holt nebudu pak už nic dělat a budu číst.. co jinýho.. jinak to udělat nepůjde.. a když mě čtení začne ten den srát, půjdu omlátit nějakou zeď, nebo nějakou půjdu natřít :D tak.. ustelu (jo máme pořád rozestláno :D ) a půjdu vysušit palici.. tak papa :)

a další den

9. května 2012 v 20:40 | Evil Industries |  >Má duše
den začal kafem.. a čajem.. budíček byl zpoloviny ten, že přišla mamka z práce asi v deset ráno.. nepřivezli jí práci.. mamka hned: "ty jo.. nepřekazila jsem vám něco?" :D málem xDD achjo :D tak jsme pomalu vylejzali z pelíšku a šli jsme něco dělat.. dali jsme si snídani i s mamkou a potom jsme s Kulíškem jeli do Ag.. to jsme jeli na město.. něco vyřídit, dopadlo to dobře.. potom jsem šla znásilnit bankomat a pak jsme zašli k Terce do květinářství.. byla ráda, že mě viděla.. Kulíšek šel mezitím na to svoje vyřizování a pak za mnou k Terce přišel.. pokecali jsme.. zjistila jsem spoustu zajímavých a nových věcí.. pak mi popřála hodně štěstí k maturitě, koupila jsem kytičku v květináči pro mamku ke včerejšímu dni matek a šli jsme na papání..
*****
zašli jsme si do Q na pizzu a na jedno.. potom jsme se stavili v Soteru ještě pro nějaký kravinky a tak.. sehnala jsem tam indulonu, pro kterou jsem se zapomněla stavit v lékárně, sehnali jsme všechno potřebný a pak jsme jeli do Chodovky.. bylo horko.. hlavně v autě a kytička umírala.. chudinka malá.. šli jsme na zahradu (tam dostala kytí vodu), kde byla Kulíškovo mamka a Honey (Kulíškovo hafík) Kulíšek šel zkontrolovat zvířata, o který se mu stará teď v poslední době máma, protože on je pořád u nás a rekonstruuje.. hned mamku zpucoval, jak to dělá blbě :D předělal to, dostal pár žihadel, já si udržovala odstup a utíkala jsem.. já se toho prostě bojím no :D a navíc jsem alergická.. ne moc, ale přeci jen.. a je to nepříjemný.. nateču jak debil, někdy se trochu dusím a dostanu horečku, zimnici a třesavku.. nemám to ráda :D
*****
teď mi tu na skříni kouká rámek, uprostřed je kolo stěny z vosku.. ale jenom uprostřed, není to po celým.. Kulíšek se rozčiloval, že jsou asi ty jeho zvířata praštěný a dal mi to do ruky.. tekl z toho med, tak jsem to furt natáčela, ale i tak jsem od toho byla úplně zasraná.. kousek jsme si u nás uloupli a cucali z toho med.. no med.. prej to je ještě přímo nektar.. to je něco tak příšerně sladkýho, že jsem z toho měla v hubě jak v polepšovně.. snědli jsme kousek seděli jsme na balkoně a hned kolem nás začala bzučet nějaká potvora.. a vzbudila se i Hermína (pojmenoval Kulíšek) to je naše včelka, která se nám nastěhovala tady pod trám na balkoně.. už si dělá zásobu.. má v tý díře už tunu pylu.. Kulíšek dneska zkoumal..
*****
seděli jsme na balkoně, pak jsme to zapíjeli energeťákem.. doma jsem dala kousek pizzy do lednice, vybalila jsem nakoupený kravinky a Kulíšek se tu teď sral s nějakou blbností na odpad.. nemohl k tomu najít potřebnej šroub, tak nadával :D pak ale našel něco, co tam pasovalo.. dala jsem mamině kytičku ke dni matek a dala jsem jí na balkon.. pak na mě zaklepala sousedka, chtěla zase pomoct s úkolem z matiky.. sakra.. já jsem na matiku úplně blbá :D nenávidím to :D sice jsem z ní nedavno maturovala, ale to vůbec neznamená, že tomu rozumím :D to ani omylem :D nechci vidět, jak to dopadne x)) sázela jsem sportku.. ani jsem nečetla, co se po mě chce, jenom jsem dělala křížky, kde se mi to líbilo x))
*****
sousedka si ještě postěžovala.. dělali jim okna, ale tak na hovno a ještě tam udělali nehoráznej bordel.. nedivím se, že je ta ženská na nervy.. já bych se z toho asi posrala.. teď jsem tu smíchala energeťák s vodkou.. Kulíšek má nervy taky v řiti z toho, jak je to všechno hrozně debilně vymyšlený.. třeba nepochopitelnej rozměr našeho umyvadla.. ten atipickej tvar a všechno.. způsob uchycení sprcháče.. no všechno děsně na piču :D ale mám šikovný zvířátko.. zvládl to :) a dneska jsem se sprchnila konečně :) no vlastně koupala :D ta sprcha má vaničku.. takovou malou, zatočenou, ale já se do ní poskládám.. :D ale je hluboká tak mám radost.. :)
*****
když nemáme vanu, tak alespoň pidi vanu :D jeeeejejeee.. Kulíšek zase do něčeho tříská :D tak já mažu.. zase se ozvu.. povinnou četbu bych chtěla už nakousnout.. snad už začnu.. podívám se na to ještě dneska.. tak pa :)

víkend ve Slavicích

7. května 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
nooo.. bylo to.. hodně zajímavý :D šli jsme tam s Kulíškem v sobotu něco po druhý.. a šli jsme.. úplně v pohodě.. bylo krásně.. ale potom se začaly honit mraky.. tak jsme šli.. na cestu jsme si koupili energeťáky a šlo se.. došli jsme na pole, ale Kulíšek viděl nějaký semínka, tak jsme nechtěli jít přes čerstvě zasetý pole, tak jsme to pole obešli, až do Lhoty jsme zašli.. a potom jsme šli kolem lesa, do kterýho jsme potom měli zajít.. a vyšli bychom prostě na Slavický cestě.. jenže já už nevěděla, jak daleko jít, abychom se na tu cestu trefili.. a zašli jsme..
*****
pak jsme ten les už nepoznávala a netušila jsem, kde jsme.. Kulíšek se ujal navigace.. šli jsme asi tak hodinu.. nebo dýl.. začalo chcát.. ale pak to přešlo za chviličku, tak pohoda.. měli jsme s sebou jenom dva energeťáky.. nic víc.. pak jsem po dlouhý době viděla na kraji toho jednoho pole nějakej komín.. a navíc stejnej jako máme na chatě.. tak jsme šli tam.. jaké to zklamání, když nám po neznámé a dlouhé cestě cedule řekla, že jsme pěkně v prdeli.. v Zádubu ty vole!! to je kus od Černošína.. a ještě větší kus od Slavic!! úplně v řiti.. a kam teď? mapa ve vísce nám řekla, že do Slavic to máme JENOM 14 kilometrů x)) co teď? x)) koukejte na to jo.. x)) kde jsme byli x))
*****
*****
jen sledujte názvy Černošín, dále věnujte poznornost vísce Zádub a následně se soustřeďte na Slavice.. chtěla jsem dojít z Černošína do Slavic a dojdu z Černošína do Zádubu.. no nebyli jsme tak trochu v prdeli? tak trochu 14 kilometrů od kýženého cíle? x)) ehm.. to jsme zjistili na tý mapě, která byla na návsi v Zádubu.. tak jsme se po silnici vraceli zpátky..
*****
a ono už bylo po osmý večer.. a vyšli jsme něco před třetí.. no ty vole.. prostě jsme zašli a Kulíšek, jen co se ujal vedení, šel na opačnou stranu, než jsme měli jít.. achjo.. stalo se.. on to tam nezná a já se jednoduše ztratila.. protože jsem šla cestou, kterou jsem šla vlastně jednou v životě.. přes tu Lhotu.. no ty vole.. místo čtyř a půl kilometru jsme šli 14.. potom jsme měli tak kurevsky nehorázný štěstí hele..
*****
šli jsme po silnici, už úplně zničený, ztracený.. čeká nás taková dála do Černošína.. do Slavic se tenhle den asi nepodíváme.. žízeň.. zima.. po dešti.. hnali se mraky, chvíli i zabouřilo.. naštěstí déšť hned přešel, ale i tak.. dost blbá situace.. napadlo mě jedno slovo: "kurva".. a pak najednou proti nám jede auto.. a zastavilo.. vykoukla moje bývalá kolegyně z EMZ.. a ta druhá kamarádka její taky dělá v EMZ.. "ahooooj.. kam jdete? v takovým počasí? nechcete svést?" tak jsme jim říkali, co se stalo.. o mém zkratu.. x)) achjo.. koukaly vyjeveně.. pokecali jsme.. a do Slavic nás odvezly :) cestou se stavili na pumpě v Kšicích.. kurevsky jsme si zašli x)) nabízela jsem jim dvě kila za to.. nechtěly.. ale stejně jsme jim to pak šoupli do kaslíku.. kdyby tam tudy neprojížděly, bloudili bychom tam snad ještě dneska x))
*****
asi mám něco společnýho s Kulíškovo zvířatama.. taky, když včelám pohnete o pár centimetrů s barákem, tak netrefí.. to samý jsem měla já.. no pěkně v prdeli co? do Slavic na chatu jsme dorazili jen díky holkám z EMZ v devět večer.. a ne v devět ráno :D no příšerný, řeknu vám.. tak babi koukala, kde jsme byli tam dlouho.. to jsme honem něco snědli, babi nás nacpala, pak jsme se opláchli, vzali si čistý fusky, usušili si boty a zalezli si na půdu do peřin.. tam byla docela kosa, po střechou, tak jsme se za chvíli stěhovali vedle k tetě.. na druhou stranu.. tam je okno na východ, tak je tam teplejš.. Kulíšek jak se klepal :D
*****
vyspinkali jsme se a druhej den ráno jsme volali mamině.. co se stalo.. hned jsem se ptala, jestli jí rande vyšlo, byla vysmátá, takže vyšlo :) to jsem hrozně moc ráda :) nejdřív mi nechtěla věřit, že jsme došli do Zádubu :D pak se smála.. a nevěřila :D já tomu taky pořád nevěřím.. no.. potom jsme šli odpoledne po obědě s Kulíškem na procházku po Slavicích.. vlastně včera.. šli jsme do lesa, podívali jsme se ke kostelu, na slavičák (je to vesnice v šíleným údolí, slavičák je jeden z kopců, přes kterej se tam jede).. procházeli jsme se po zahradě.. babi nás krmila.. děda si s Kulíškem povídal, vyprávělo se.. co se událo.. a dědovo tisíckrát opakovaný historky z vojny atd..
*****
pohoda.. bylo mi krásně.. potom jsme si zašli do toho lesa.. to jsem pak Kulíškovi ukazovala cestu, kudy jsme měli správně jít.. pak děda říkal něco o tom, že to máme pak vzít rovně přes třešňovku (sad) ale to vůbec netuším, jak tam se jde.. nikdy jsem tamtudy nešla a cejtila jsem, že by to nedopadlo dobře.. včera jsme se ještě šli podívat ke kostelu, má nově opravenou střechu a vůbec se mi to nelíbí :D Kulíšek si po tý cestě do Slavic přes Zádub trhal kytičky :) a fotilo se.. všechno možný..
*****
chtěli jsme si někde upéct buřty, ale babi nás pokaždý dokonale nacpala.. včera večer jsme se dívali chvíli na telku a pak Kulíšek koukal do nějaký starý strejdovo knížky o elektroinstalacích a smál se tomu.. byla tam kapitola o stavbě bytovýho jádra.. "no podívej.. přesně tuhle prasárnu jsem vám zboural" :D docela fftipný to vidět, za jakou inovaci to považovali :D a takovýho bordelu z toho tady bylo :D potom se šlo spinkat.. včera jsme ještě na tý procházce do lesa pozorovali šneka, jak se řítil přes cestu :D a po cestě zpátky jsme ho hledali, abychom zjistili, jakej kus urazil :D docela prča :D a co bylo dneska?
*****
ráno jela babi do Ag.. vrátila se něco před obědem.. vzbudili jsme se brzo.. asi v osm.. ale dolů jsme slezli až na oběd.. babi nám dole nachystala snídani, ale jelikož jsme dolů dřív nešli, nedotkli jsme se jí.. nahoře jsme zdlabali mísu buchtiček, co babi napekla a který jsme si nahoru den předtím ukradli.. tak jsme se váleli.. koukali na telku.. a pak po obědě nás babi "vyhnala" abychom šli mamině pomoct a abychom něco dělali doma.. to jo.. je tu ještě práce jak nasráno.. tak jsme se rozloučili.. Kulíšek dostal od dědy včera hodinky, který nemůže nosit, měl z nich hroznou radost :)
*****
babi nás pomuckovala na rozloučenou a hned babi na mě: "a rovně jo.. žádný zatáčení doprava ani doleva.." :D já za to nemůžu.. pak naváděl Kulíšek :D a ten mě protahoval takovýma "cestama", že nevim :D po cestě jsme ale stejně zašli do lesa.. někam :D ale abychom viděli na cestu pořád.. a rozdělali si ohýnek.. a opekli si chleba :D buřty jsme zapomněli ve Slavicích.. babi nám je i nachystala v lednici :D chleba Kulíšek uřízl žiletkou, kterou mám jako správný emo neustále u sebe :D i kudlu si zapomněl tady :D měli jsme výhled na Černošínskej kostel, tak byl klid :D pak už jsme úspěšně dorazili do Černobylu :D skočili jsme do večerky pro energeťáky.. dobrý.. ten zelenej Big shock :D to měl Kulíšek předvčírem na cestu.. hami :)
*****
tak jsme mamině ještě vyprávěli události :D a taky jsme vyzvídali, co ona :D :) po cestě jsem našla hromadu meteoritů :D který jsou nakonec ne meteority, ale sopečný sklo.. no fajn.. to by odpovídalo, protože tady máme sopku, ale že jsem ten samej šutr našla i při návštěvě Amélie, to mi je záhada.. tam u vás sopka není, ne? :D sakra ale vypadá to jako meteority!! :D našla jsem jich po cestě v poli osm.. a ještě tři droboučký.. a jinak obrovský.. deset čísel ten šutr má :D mám z toho radost ne :D
*****
tak jsem si je hezky vykoupala a vydrbala hned po příchodu domů.. :D teď tu Kulíšek zápasí s nelogickou instalací našeho debilně vymyšlenýho umyvadla.. nadává :D předtím jsme poslouchali písničky.. ty Kulíškovo šílený :D ve studiových sluchátkách, který jsem od Kulíška dostala na Vánoce :) pak mi napsala Košíkovo mladá, jestli přijdeme na tu oslavu.. a já netušila, co se děje a vo co go, až pak mi došlo, že má Košík narozeniny.. to je jasný, že přijdeme.. ale pít nebudu.. už mi ten chlast ani nechutná.. :)
*****
teď si půjdu tak maximálně opláchnout xicht, pak se pokusím zbavit tý kuchyňský linky, která se mi nastěhovala do postele :D (pod ní bylo zaházený to naše umyvadýlko :D) a půjdu hajat.. tak papa :)

dneska do Slavic

5. května 2012 v 13:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska ráno jsme s Kulíškem a s mamkou jeli do Soteru do Ag.. už jsem skoro zapomněla, kde to je, ale přitom to vím.. no jo.. nebyla jsem tam taky pěkně dlouho.. tak jela mamka radši s náma.. fajn.. vyměnili jsme garnýž (protože se koupily všechny stejný a já mám balkon, tak potřebuju delší).. super, že nám jí vzali.. to jsme jí rozbalili, ale hezky zalepili :D pak jsme nakoupili ještě nějaký kravinky.. a žárovky.. nějakou bužírku a svorkovničky.. a dva kobercáky.. Kulíšek je všechny už rozlámal..
*****
teď tu zase něco vrtá.. sprcháč montuje do koupelny.. aby se mamka mohla umejt pořádně.. pšššt.. má dneska rande :) tak se jdeme s Kulíškem zdejchnout do Slavic.. uvidíme, jak to vypadá na poli.. snad v pohodě.. a doufejme, že nás nechytne bouřka a chcanec.. to bych byla nasratá a dost.. protože dneska je krásně.. ale už je nebe pod oparem.. a´t je zataženo, to mi jedině vyhovuje, ale ať nechčí.. to ne.. chtěli jsme vyrazit tak nějak kolem druhý.. tak si tu hledám v tom bordelu věci, který si vezmu na sebe.. v džínách vážně nepůjdu.. nene..
*****
snad nás někdo nezjebe, že mu lezeme přes obilí :D známe.. stavíme se po cestě ve večerce, koupíme něco na cestu a půjdeme.. :) budeme hajat na půdě.. těšila jsem se tam zase po roce.. spinkat na půdě.. pod střechou.. chci Kulíškovi ukázat tu naší cestu, na který z nás spadl všechen ten hnus, kterej byl v tom baráku u Otepa.. Kulíšek říkal, že sebou vezme počák.. já bych ho sebou nechtěla tahat.. je moc velkej.. včera jsem si stáhla tři knížky z povinný četby.. v pdf.. tak budu tenhle tejden číst.. když mám svaťák.. x))
*****
tak jenom doufám, že mamině to rande dobře dopadne :) já dneska a zejtra ukážu Kulíškovi všechny zákoutí Slavic.. půjdeme ke kostelu tím parčíkem.. naškubu po cestě babi nějaký kytičky :) ta nás tam vykrmí.. ještě se včera ptala maminy, jestli přijdeme a co má uvařit :D babi no :D tak já budu končit.. uděláme tady ten sprcháč a pak pomažeme :) tak papa :)

po matice x))

4. května 2012 v 11:30 | Evil Industries |  >Má duše
no příšerný, co vám mám povídat.. před chvílí jsem přijela dom.. Kulíšek mě odvezl do školy a pak mě z ní taky vyzvedl.. ale já si ještě po škole skočila do cukrárny pro točenou zmrzlinu na nervy a Kulíškovi jsem vzala marcipánovýho hřebečka.. maturita.. škoda mluvit.. pakárna.. komisařka mi vzala MOJÍ kalkulačku (se školní neumím) zakázala nám tužku, i rýsovat jsme museli propiskou.. test nebyl jenom didaktickej, křížkovací, ale i hodně otevřených úloh, o který jsem ani nezavadila.. nevěděla jsem jeden jedinej příklad.. zakřížkovala jsem si tam nějaký odpovědi.. kde se mi to líbilo.. x)) jak jsem řekla a napsala na FB: "sportka podána" :D
*****
třídní ke mě na chvíli přišla, že mám bejt v klidu.. "já jsem v klidu, ale vim hovno" :D "ale něco snad víš, ne?" "hmmm.. to si jenom myslíte" :D ale fakt.. vůbec nic.. nic!!! ani žádnou posranou rovnici jsem nevypočítala.. nic.. úplně tupá.. vymaštěná.. dement.. matematickej analfabet.. tam na mě někdo před zahájením: "a umíš alespoň malou násobilku?" a já: "jooo.. ný, natý, itý, ičitý, ečný/ičný, ový, istý, ičelý" :D "*debilní pohled* joooo.. tak to máš vyhráno :D".. je k tomu třeba něco dodávat? :D
*****
dement.. co jinýho.. matika mi nikdy nešla a tak mi nemůže jít ani u maturity, ne? x)) achjo.. když jsme šli už všichni ze školy, tak jsme se loučili se slovama: "hele.. tak v září, jo?" :D no to bych nerada.. ale co nadělám jinak no.. achjo.. seru na to.. nervy jsem měla.. a hovno z toho.. kurva fix.. :D ale tak co.. Kulíšek tu před chvílí fotil tu žlutou záplavu z mýho balkonu.. moje milovaný pampelišky :)
*****
teď jdu slíct slavnostní hadry, vezmu tepláky zasraný od barvy a půjdu něco dělat.. tak papa :)

a zítra matika

3. května 2012 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
dneska bylo volno.. tak se dělalo.. já dělala nějaký spáry na dlaždicích.. utírala jsem to kolem těch spár a pak jsem i spárovala.. zítra mě čeká didaktickej test z matiky.. jsem na matiku úplně blbá, tak asi to je důvod, proč jsem jaxi nervózní.. bude to nejspíš z většiny tipovačka.. včera byla čeština.. slohovka.. a didaktickej test z češtiny.. ten pičus, kterýho jsme měli na počítače, mi to vyrval z ruky.. napsala jsem si tu slohovku na nečisto a pak jsem to přepisovala na čisto na ten papír přímo.. a už jsem to nestihla přepsat na ten maturitní papír.. a pak mi ten kretén ještě tak lhostejně oznámil, že ten papír, kde jsme měli koncept, se nikam neposílá, že zůstává ve škole a skartuje se.. milý, co?
*****
šla jsem si pak stěžovat třídní do kabinetu a prej se na to podívá a bude se snažit z toho něco dostat, ale prej nemám plašit a mám bejt v klidu, že to není jediný kritérium hodnocení.. prej je toho víc.. obsah, rozsah (měla jsem to dlouhý jako kráva, asi na tři stránky), jazokotvornost, dodržení tématu (měla jsem vypravování na téma podle přísloví, teď už nevím jaký.. něco že náhoda je blbec, že někoho potkáš po dlouhý době v životě, náhodně.. děsná píčovina z toho vznikla), útvar, jako dodržení odstavců.. a hlavně pravopis, na kterej jsem docela machr :D :D uvidíme.. prej nemám panikařit.. x))
*****
ale zejtra ta matika.. to bude ouvej.. neumím vůbec nic.. ale jakože úplně výmaz.. bleeeee.. já si hrála se spárovačkou, to bylo moje učení dnešní :D teď mizím hajat.. zítra to bude hustý.. tak na mě myslete :) papa :)