když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Červen 2012

ve Slavicích

30. června 2012 v 23:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsme dneska s mamušíkem a s Kulíškem šli na procházku do Slavic.. bylo vedro jako prase, ale za pomocí nanuku a energeťáku jsme cestu zvládli.. já si ještě dala takovýho toho melounovýho hada.. vypadá to jako kabel :D mamina tomu říká kýbl :D protože občas to chutná jako umělá hmota :D nějak jsme tam dolezli.. ale byli jsme totálně umřetý.. dali jsme si papání.. sice horko těžko, ale šlo to.. po dvaceti chodech :D jsme šli do bazénu.. mě sice dlouho všichni přemlouvali, ale potom mě tam Kulíšek chtěl hodit a když jsem řekla, že když tam půjde taky, tak tam vlezu, tak se sháněly nějaký plavky pro Kulíška.. :D
*****
pak jsme tam tedy vlezli.. nejdřív děs, ale ve výsledku to bylo krásně teplý a vykoupali jsme se.. Kulíšek to je ponorka :D horší jak já, fakt.. nejdřív jsem mu udělala drdol a půjčila jsem si maminy skřipec, ale Kulíšek dvakrát máchl hlavou a měl to dole.. tak mě topil :D a blbli jsme jak malý fakani :D po pořádným vymáchání jsme se sušili a zase jsme dlabali.. a zkoumali zahradu a skalku a hráli si s hafíkama.. a kecali se strejdou a s dědou.. a jak to pokračuje u nás na stavbě - teď už to je vlastně byt :) a prostě klasika..
*****
asi v osm večer jsme šli pomalu domů.. ale děsný vedro pořád.. a to horko sálalo ze země.. a z pole.. ale ušlo to.. přežili jsme, nějak se dolezlo.. totálně spařený jsme si pak sedli do Vlčáku.. Kulíšek si dal dvě a my s mamušíkem jsme si daly Zetko se zlatým tonikem.. chviličku jsme poseděli a honem domů.. přitáhla jsem si zase nějaký šutry a trávu.. a podobný klasický blbosti.. sakra já se opálila! no hrůza vážení.. mamina se slunila, až se přeslunila, tak bude asi kvílet, ale to je klasika..
*****
teď se mi zvířátko vykolíbalo ze sprchy, tak se půjdu ošplouchnout a pak hajat.. možná film a klídek.. :) tak papa :)

už po 21. :D

29. června 2012 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. a je to.. zase o rok navíc.. to je děs tohle.. harantům a studentům začali prázdniny.. mě už začali koncem května.. a Kulíškovi koncem dubna.. je to prima.. škola mi nechybí.. nemusím se učit.. vím, že teď se nebudu muset nikdy učit ty debilní kecy co se literatury týče.. kdo napsal co, kdy, jaký jsou jeho další díla, zařadit dílo do kontextu, do doby, do stylu, jaký jsou tam jazykový prostředky (to je tak jediný, co umím :D ) a podobný hororový děsy jsou pryč.. možná mě to bude čekat ještě.. někdy na vejšce.. jestli se na ní dokopu.. jsem líná.. a hlavně teď ani nesmím nikam jít.. musím do práce..
*****
Kulíšek můj malej mi popřál už chvíli po půlnoci :) to jsme se zase až do rána dívali na Mrňousky :) potom jsme šli spinkat.. někdy po půlnoci.. jako obvykle.. :) první mi přišla sms od táty.. přání.. potom mi hned Kulíšek popřál.. a pak ráno jsem potkala přání od Páji :) děkujůůů ty na mě nikdy nezapomeneš :) už mi přeješ takhle několikrát.. :) a i na blog i na fb :) a Jarušce taky děkuju moc :)
*****
mamina jela busem v půl druhý.. my s Kulíškem jeli autem ve dvě.. mamina mi totiž psala, kde jsme.. měli jsme původně jet busem, ale už nemám ani na ten bus.. tak jsme jeli autem.. na poslední kapky benzínu.. do Ag jsme dojeli.. i na parkoviště.. pak jsme šli rovnou k babi.. a ta mi poblahopřála, dostala jsem ňaminky, s Kulíškem jsme dostali energeťák, naklopili jsme do sebe pár bonbonů s totálně silným chlastem :D a šli jsme na papání do Q.. tam si mamina s babi daly filé a Kulíšek si dal smažák.. já si dala kuřecí plátek s broskví a kuličkama (krokety) :) přežrali jsme se :D
*****
pak jsme se nějak horko těžko dokolíbali na město a dali jsme si točenou zmrzlinu :) a šli jsme k babi.. tam jsme chvíli poseděli a pak Kulíšek babi odvezl do Slavic a my jeli do Černobylu.. to tu cestu ze Slavic vzal Kulíšek druhou stranou přes Horní Kozolupy a dojel do Kšic.. tam ale nebyla benzína.. tak se jelo zase do Černobylu.. a dojeli jsme tam nějakou hrozně točitou cestičkou.. a přes Olbramov..
*****
tady jsme trávili a trávíme ještě doteď :D právě jsme se dodívali s Kulíškem na Dundieho a teď si Kulíšek dělá prdel z nebohých lidiček na ulici :D šli turistickou ztezkou směrem od Vlčáku sem.. :D a dalekohledem si je přeměřil, spočítal a pak vzal tu svojí hračičku.. vodováhu s pravítkem a hlavně s laserem.. už ho nebavilo s tím mučit Damouše, tak si udělal prdel z těch lidí.. jenom jsem slyšela: "hele.. tam je něco červenýho! a vono se to hejbeee! co to je?" a ten malej kluk se za tím rozběhl a Kulíšek do zhasl :D a záchvat z toho :D teď tu ještě něco pozoruje.. nevím co.. uvidíme :)
*****
zejtra vstáváme v sedm.. půjdeme do Slavic.. ale musíme takhle ráno, protože bude zejtra přes den pařák, tak bychom umřeli vedrem po cestě.. nabalíme si bumbání a nějakou svačinku a za chvíli tam jsme.. přitom se můžeme podívat po houbách, ikdyž pochybuju.. a na třešně půjdeme.. už budou možná chrupky.. pak budeme ve Slavicích.. nevím jak dlouho.. doma jsem ještě bojovala s těma příšernýma hadrama.. a snad už dobojováno.. našla jsem i plavky :D tak beru s sebou.. vyzkoušíme možná bazén.. teď tu mám vedle sebe zvířátko moje.. tak půjdeme do pelíšku a pak se uvidí :) papa :)

co dneska

28. června 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
mamina přišla z práce už v době, kdy má v práci svačinu (v půl jedenáctý).. to nás vlastně napolo vzbudila.. "hele.. není mamina doma?" a byla, když jsem přišla do kuchyně.. dali jsme si kafe a snídani.. tak si mamina postěžovala, že není práce a pak jsem dostala dortík a flašku ořechovýho likéru %) jeee :D dortík je výbornej.. flašku jsme ještě nenačali.. ale dortík byl :) zakrojila jsem, nakrájela jsem každýmu kus a papalo se :) ke kafi :) pak jsme si dali oběd..
*****
pak šel Kulíšek natírat okno u mě a já umejvala zasviněný topení.. teď vidím, že mi Kulíšek zasvinil zeď tou bílou, totálně smradlavou barvou na okna :D zastřelim.. dneska začal taky neúprosnej boj s mýma posranýma hadrama.. já to tak nenávidím, to byste mi nevěřili.. a nemám co na sebe a přitom hadrů pět pytlů x)) už mám tři pytle pryč.. něco ve skříni, něco v jednom pytli na vyhození.. něco zužitkuje mamina.. něco poslouží jako hadry.. zejtra mě čeká pokračování :( nechcete mi někdo přebrat hadry a pak naskládat do skříně? :D
*****
podle maminy neskládám dostatečně do pravých úhlů :D bojovala jsem ještě s jednou debilní megaskvrnou.. když jsem měla skříňky, který jsou nad psacím stolem ještě na stole nepřišroubovaný (do včerejška) vylila jsem kafe.. a ono to parádně zateklo pod to.. no to je úděs.. snad tři měsíce zateklý kafe :D hlásím taky, že stěny mi ještě neuschnuly.. ještě tu mám kus superkontinentu mokrej.. a v rozích a u stropu to je ještě taky mokrý.. ale není tady už cejtit ta vlhkost..
*****
dneska tu smrděla ta barva na okna.. děsnej smrad.. Kulíšek byl úplně zfetovanej :D vysmátej :D :D jak natíral tou barvou :D "jeee ty volee to je dneska ale krásněěě.. a já jsem úplně zhuleneeej" :D já měla dost taky.. jak jsem tu dělala ty kraviny s těma hadrama.. zejtra to pokračování.. jak mi mamina oznámila, že nic nedostanu, že na to prostě nemá.. a takovej výraz tragickej.. já nechci žádná dárky.. dostala jsem flašku a dort a oběd.. a to mi stačí.. jenom bych chtěla třeba nějakej novej hopík :)
*****
zejtra se jede do Ag.. tak si půjdeme sednout někam i s babi :) já nenávidím oslavy.. jenom to domění, že ten den existuje, je děsnej.. nevím.. prostě mi to nic neříká a nejradši bych ten den prospala.. já vím, že jsem jak malej parchant, ale co už :D dneska k večeru jsme se s Kulíškem a s mamušíkem dívali na Mrňousky :) to je úžasný :) úplně krásný :) jdu si dát sprchu a jdeme se s Kulíškem dívat na další díl :) tak papa :)
*****
*****
a má nová profilovka :D housenka :)
*****

nezvládám

27. června 2012 v 15:30 | Evil Industries |  >Má duše
proč musím mít takovou smůlu.. nechápu.. to jsem musela bejt v minulým životě nehorázná svině.. třeba Hitler nebo nějakej zazobanej papaláš, kterej upaloval nevinný holky.. včera jsem se zase nasrala.. udělalo se mi blbě, začala mě bolet hlava.. já kurva nemám potřebu se hádat.. nic jsem neudělala.. chová se ke mě jak k nějakýmu dementovi, nebo k věci.. a když není něco podle jeho představ, je to špatný a úplně nepřijatelný a naprosto dementní.. no super.. tak proč se mnou je, když se mu na mě nic nezdá.. furt, že si myslel, že mě změní.. já myslela, že mě má rád takovou, jaká jsem.. ne, že se mnou je proto, aby mě změnil k obrazu svýmu..
*****
řeknu mu něco a hned je to píčovina.. když se nezasměju něčemu, čemu on, jsem divná.. pak mi vyčítá, že mi tady dělá pokoj a ještě ho seru.. a co chci? čím ho seru? tím, že jsem taková, jaká jsem a nehodlám se měnit podle jeho představ.. snaží se ze mě udělat něco, co nikdy nebudu a co nechci být.. extrovertní, normální, zábavná, aby se na mě venku nedívali divně (to už je jenom jeho pocit, na mě není nic moc divnýho a lidi kolem mě si na mě zvykli, to jenom on to vidí jinak)..
*****
včera jsem se taky dověděla, že jsem blbá a naprostej dement.. nejsem schopná se nic naučit a když mi něco ukáže, co se mu líbí a mě to nic neříká, jsem líná se něco naučit a můj nezájem o určitou věc si vysvětlí tím, že mám duto v hlavě a nakonec se dozvím, že v životě nic nedokážu, nic se nenaučím a napořád budu takovej dement a idiot.. neschopnej samostatně žít a něco dělat.. nikdy nic nedokážu a všichni mě budou pořád šikanovat.. kdo to má pořád poslouchat?
*****
a když mu řeknu, že mě prostě nezmění, řekne mi, že to nemá ani zapotřebí.. a přitom s tím za chvíli zase začne.. to jsem tak hrozně špatná? tak blbá? jenom kvůli tomu, že mám jiný zájmy? že se mi nechce číst článek, kterej si předtím on přečetl a je to o věci, která zajímá jeho a mě to prostě nic neříká? třeba jako je politika (kdo by se na ty voly nahoře nevysral), nebo smyšlený příběhy o ufonech etc..
*****
pak mi vyčítá všechno.. že mi tu dělá byt a já se chovám takhle.. jak "takhle"? když se ho na to zeptám, tak buď jako idiot, dement nebo něco podřadnýho.. nižší inteligence bla bla bla.. on se zase nezajímá o moje věci a zájmy.. podle něj to jsou jenom rybičky na facebooku.. když se chci podívat na svůj vlastní počítač, na kterej se od rána dívá už tři a půl hodiny v kuse, tak má řeči.. případ z dneška.. já nevím.. řekněte mi, co dělám špatně? co? jenom mě ze včera rozbolela hlava a je mi blbě.. prášek nezabral, kafe taky ne.. polívka taky ne.. studená voda taky ne.. achjo..
*****
mamina mi včera říkala, jestli to mám zapotřebí.. já jenom nevím, co mám dělat.. vážně ne.. kolik hnusnejch věcí jsem si zažila.. a všechno jsem překousla.. dokonce i něco, co jsem si myslela, že bych nikdy nepřekousla.. ale furt ta věc ve mě je.. furt to ve mě hlodá.. nedá mi to pokoj.. a snáším to.. do hajzlu.. jsem vážně blbá.. naprosto blbá.. včera jsem viděla Jarušky fotku na FB.. a napsala jsem jí, že je krásná a šťastná.. odepsala mi, že doufá, že já jsem taky šťastná.. radši jsem nic nepsala.. nevím.. já nevím, jestli jsem šťastná..

vymalováno :) (včera)

26. června 2012 v 12:50 | Evil Industries |  >Má duše
včera mi vypadl net a ten svůj jsem neměla kam zapojit.. tak jsem to nemohla dopsat x)) tak uveřejňuji teď :)
*****
22:30
a jsem s tím nehorázně spokojená :D :) jéééé :D takový krásný :) mamina teď nakukuje do pokoje jenom za futrama a má výraz teda docela zděšenej, ale zároveň z toho má prdel :D a že je to krematorium hadr :D no nevím :D mě se to líbí :) a Kulíšek taky měl nějaký připomínky, ale myslím, že se mu to nakonec taky líbí :) jemu by se to líbilo ještě tmavší totiž.. takový, jak to vypadalo za mokra :) barvy zbylo asi deset čísel v kýbli.. bude se hodit.. mám hnusný zdi, tak se bojíme, co kdyby to opadalo, tak aby jsme měli čím to zatřít..
*****
Kulíšek se do toho malování tak zažral, že mi skoro nenechal ani kousek, kterej bych si mohla vymalovat sama.. původně jsem to chtěla vymalovat sama.. taková krásná barva :D sice v kýbli vypadá jako hromada prasečí krve na zabíjačku, ale jinak na stěně je úžasná :) taková hnědo-červeno-růžová :) moc se mi to líbí :) zejtra budeme dělat podlahu.. teď jsme vytvořili spinkání.. dva spacáky jsme položili do uličky mezi skříněma a tou krásně nabarvenou zdí :) ona je sice otřískaná, poškrábaná a debilně oškrábaná, ale barvu má krásnou :)
*****
zejtra se položí podlaha a hotovo :) jupíííí :) tak uvidíme :) pak se udělá nějaká směska ze zbytků barev - žlutá, meruňková a moje bordelová :D uvidíme.. ale ta bordová se žlutou vypadá krásně.. Kulíšek jí zkusil namíchat na lžičku.. pak jsme s tím nabarvili jednu kostičku ze štuku, kterou jsem si upatlala.. dokumentovala jsem.. pak někdy ukážu všechno :) nebo alespoň většinu :)
*****
tak půjdeme s Kulíškem spinkat.. pa :)
*****
12:35
a co teď? před chvílí jsme s Kulíškem dopapali.. vzbudili jsme se kolem jedenáctý.. dali jsme si papání.. a jak jsme se vrátili z chodby a z kuchyně do toho pokoje, tak nechápu, jak jsme tam mohli spát.. takovej skleník.. úplně šílenej :D tak jsem tam teď zase otevřela balkon dokořán a počkáme, až do doschne.. včera v noci jsme slyšeli nějakou příšernou ránu.. nevíme ještě pořád, co to je.. Kulíšek říká, že mu připadalo, jako by spadlo nějaká kovová krabice a z ní se vysypala hromada čehosi.. nevím, já postřehla jenom tu ránu.. jako když spadne kovadlina.. ale kde to bylo, netuším x))
*****
tak teď se podíváme na Gilmorova děvčata (achjo v tý bedně dávají hovno) Kulíšek mě tu škrábe tlamičkou a kouká mi přes rameno.. tak za chvíli půjdeme položit podlahu.. papa :)

včera a dneska - rekonstrukce mýho bejváčku :)

25. června 2012 v 16:00 | Evil Industries |  >Má duše
sakra ale je to fuška.. :) Kulíšek můj malej se morduje s kusama opadaný omítky, která se prostě odfoukla a opadala.. včera se stěhovaly moje krámy a všechny věci pryč.. máme tu hromadu mých pytlů s hadrama a krámama na chodbě.. přes ceou chodbu to je.. tiskárnu na papacím stole.. počák mám na klíně v obýváku.. včera až do noci se to dělalo.. škrábalo.. a odfoukliny se natřely penetrací.. bylo to tu krásně vlhký.. byl až do noci otevřenej balkon.. s Kulíškem jsme jeli do Planý.. tam jsme se vyspinkali.. a budík jsme si dali na sedmou..
*****
Kulíškovo táta to věděl, ale i tak nás šel třikrát probudit v půl sedmý.. tak jsme tedy vstali, co nám zbývalo.. tak jsme si dali snídani, čaj (zase jsem ho měla oslazenej, ale já to chápu, Kulíškovo táta na to prostě zapomněl, že nesladím).. potom si Kulíšek vzal nějaký věci a jeli jsme.. v deset jsme se stavili za mamušíkem do Ri-Vaje (v půl má svačinu) a pak jsme jeli do Ag do Soteru ještě pro nový chlupatý hladítko.. včera ho Kulíšek úplně ohladil až na tu umělou hmotu.. teď máme nový.. ale Kulíšek nadával, že to s ním prej nejde..
*****
potom si Kulíšek cákl štuk do oka.. má ho zase úplně rudý :( nejlepší na tom bylo to, že se mu to tam dostalo přes brejle.. tak jsem jenom slyšela, jak něco padalo na zem.. to s těma brejlema třískl o zem, že se rozletěly.. chuďátko moje.. teď maluje na bílo.. ještě jsem oškrábala zbytečky starý barvy, co tam byla.. hlinka.. no děsnej výmysl.. to nejde vůbec dolů.. mám nejhorší zdi.. a budu mít nejtmavší barvu :D
*****
už jsem si jí rozmíhala (to říkal Kulíšek jako malej "míhám míhám" a říká to furt :D ) ty jo tu bude nádherná barvička :) přesně taková, jako jsem chtěla :) jéééé %) já se picnu :D ale škoda, že nebudu mít pět cenťáků pruh pod stropem bílej.. jakej jsem chtěla.. mám prověšený panely a vypadalo by to debilně.. jé já mám radost :D tak já si jdu tu barvičku ještě zamíhat :) tak zatím papa :)

dneska v Plzni

23. června 2012 v 20:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska v deset jsme jeli do Plzně.. do Tesca.. a do Obi.. dokoupili jsme podlahu, aby byla i u mě.. ještě se koupilo nějaký mořidlo, aby se poličky a noční stolečky z břízy hodily k ostatnímu nábytku, kterej je z třešně.. snad to namoření dopadne dobře.. uvidíme.. bude se moct konečně začít dělat i u mě v pokoji.. dokoupila se ještě bílá barva, aby ta moje bordová chytla dobře..
*****
zašli jsme si na grilovaný kuře a jelo se domů.. po příjezdu chtěl jít Kulíšek na pivo, ale mě se už do hospody nechce chodit.. tak nevím, co mám dělat.. teď chce jet do Planý.. furt mu Kvása volá.. ale nezvedá mu to.. ale přitom mu Kulíšek včera slíbil, že dneska do Planý přijede a vyřídí to s ním.. nevím v kolik večer.. teď mě mamina volala na buřty.. z pánve.. tak půjdeme papat.. potom pojedeme asi.. nejradši bych malovala chodbu :D
*****
dneska nebylo ani takový vedro.. počasí docela ušlo.. zbytek dne a večera bych nejradši prolenošila.. a teď abychom prej byli před devátou v Planý.. tak uvidíme, co se bude dít.. nojo.. zase hospoda.. pomoc.. já tam nechci jít.. co mám udělat, aby se nešlo do hospody? co? jedině zůstat doma.. jinak to nevidím.. jinak se tomu nevyhnu.. to je v řiti.. radši bych šla na hřbitov se podívat.. nebo prostě na procházku.. ale ne bejt celej večer zalezlá v hospodě.. a dívat se na to, jak se mi Kulíšek ožírá..
*****
je to zvláštní pohled, když jsem střízlivá.. a vážně mě to nebaví.. pak přijdeme domů, Kulíšek je našrot.. mele kraviny, smrdí, skučí.. a ráno skučí ještě víc, není s nim řeč, protože má kocovinu.. a tak dále a tak dále.. já už peníze nemám.. jak na benzín, tak na chlast.. jenom rezervu a to mám jenom pro sebe.. ale vážně toho není moc.. to mám na případnou krizi.. ani mi ten chlast už nechutná.. zhnusilo se mi to po tom, jaký byly ty večery, kdy jsem si otevřela hubu, že už mě nebaví platit za hospodu.. proto tam nechci lízt.. jednoduchý, ne?
*****
no tak jsem se vykecala.. a já mažu na buřtíky.. z pánve.. no tak papa :)

na kopřivách

22. června 2012 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
dneska bylo krásně.. chvíli horko, ale pak bylo příjemně.. Kulíšek tu něco robil s lištama ještě.. zase dělal kravál.. řezal.. pak se Kulíšek rozhodl vypucovat autí.. tak se Kulíšek pustit do mydlení a pak opravoval blatník.. byl křivej od toho, jak nám tenkrát do cesty skočila ta srna.. to byl děs.. tak jsem mu donášela postupně náčinní.. kladivo, velký kladivo (který je ve skutečnosti francoufák, takovej mega, ale Kulíšek s tím zatlouká velký věci, tak to je kladivo no :D) pak ještě kombinačky a nevím co ještě :D lítala jsem nahoru a dolu a pak se mohla započít operace..
*****
Kulíšek páčil, šrouboval, mlátil a nadával :D ale nakonec blatník jest přišroubován pořádně, nasazený to je pořádně.. a předek auta srovnal (ta srna ho parádně ohnula) a bylo hotovo.. ještě Kulíšek přeskládal náčinní a různej bordel do kufru a schoval barel, ve kterým byl včera ten benzín, pod sedačky.. to jsem ho běžela nahoru naplnit vodou.. protože chčije někde voda a pak to akorát vaří a pak Kulíšek dolejvá vodu z rybníka v Těchlovicích a podobně..
*****
teď tu Kulíšek hajá vedle mě a pouští si do sluchátek nějakej remix skladby ze Statečnýho srdce.. to je krásná skladba jeeee %) jo a kouká se na video, jak nějakej týpek bourá bytový umakartový jádro :D ahááá on toho nemá dost :D :D se z něj picnu :D ale taková nádherná skladba :)
*****
*****
jééééhéééé %) zejtra asi bude taky zajímavej den.. pokusíme se sehnat ještě nějakej kus naší podlahy.. aby vyšla i ke mě.. protože to vyjde o hromadu levnějc, než kdybych sem chtěla můj vysněnej koberec.. tak uvidíme.. snad jí ještě budou mít na skladě.. budeme asi hodně brzo doma.. nezdržíme se tam dlouho.. co bylo ještě dneska? procházka po obědě na kopřivy a na černej bez :D i přes to, že jsem ty kopřivy škubala přes pytlík, jsem se popálila.. no co :D budu zdravá..
*****
kopřivy potřebuju na vývar, se kterým si pak budu splachovat hlavu.. hrozně ztrácím vlasy.. měla jsem je hrozně hustý, když byly dlouhý.. od doby, co jsem se ostříhala na krátko, na Pikatchu, jsem víc jak polovinu vlasů ztratila.. achjo.. plešatááá x)) se z toho zjevím taky už x)) Kulíšek chtěl jít před chvílí do hospody na jedno nebo na dvě.. ale mě už se do hospody nechce chodit.. vůbec.. stačilo, že jsem tam dneska Kulíškovi skočila pro kusovky.. nelíbí se mi tam.. ani chlast mi nechutná.. x))
*****
nu.. já budu zejtra vstávat v osm.. mamina v půl devátý.. Kulíšek nevím kdy :D obědvat budeme až doma, tak se žádnej mekáč a podobný konat nebude..pojedeme do tý Plzně bláznivý.. do Obi zaseeeeeeee :D a nevím kam ještě.. jeee.. Kulíšek poslouchá nějaký divný remixy hitů 2012 :D achjo :D Danza Kuduro - Don Omar - ojojijojijoj ojojijojijoj!! :D to mi připomíná prvák :D :D ale tohle je remix.. achjo.. ne originál.. no já jdu nakrmit čudly a.. dál uvidíme.. :) tak papa :)

ehn ehn

21. června 2012 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
dneska večer jsme jeli s Kulíškem do Planý.. ale nejdřív do Chodovky.. na zahradu.. pak jsme jeli i s paní Kulíškovou do Planý.. mezitím starověká 125L umřetá umřela na začátku Planý směrem od Chodovky.. no fajn.. tak byla akce kanystr.. já s paní Kulíškovou jsem šla na město a Kulíšek letěl s kanystrem na benzínu.. pak jsme na náměstí v Planý s paní Kulíškovou na Kulíška čekaly.. dalo se autí nabumbat a hotovo..
*****
Kulíškovo mamka se chystala pak ze zahrady domů, tak jsme se s Kulíškem šli mezitím projít po Chodovce.. hned u tý zahrady je krásnej hřbitov.. na něm jsem ještě nebyla.. jeeee.. vzala jsem si odtamtud dva kamínky, tak snad nás tu nebude strašit nějakej bubák..
*****
doma jsme nic moc nedělali.. to jsme si jenom udělali papání.. Kulíšek si opět dělat mega vajíčkovou amoletu a já si uklohnila kýbl špaget s kečupem.. jo a neměli jsme cihlu ani jinej sejra.. jenom Čedar.. a já ho nakrájela na mini kostičky.. a to je taková ňaminka hele :D to jsem nečekala, že to bude dobrý :)
*****
achjo :D teď tu Kulíšek poslouchá vtipy.. no některý to jsou štípy :D samý úchylárny :D "lížu a jsem diskrétní...." "tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej!" :D :D :D dneska po obědě jsme šli s Kulíškem a s mamušíkem na procházku.. na louku a do lesa.. a koukali jsme se na houby.. ale nejsou.. prostě ne.. a u hřiště ani cejtit nejsou.. tak jsme si to obešli.. kolem hřbitova.. na louce jsme si naškubali puget a i tak spokojenost.. a jahod lesních kolik je.. tak snad budou někdy i houbičky.. už je myslím na čase.. x))
*****
teď si nakrmím čudly a půjdu hajat.. :) a s Kulíškem čučet na další hovadiny :D tak papa :)

to jsem vážně nečekala :)

20. června 2012 v 21:10 | Evil Industries |  >Má duše
doufám jen, že to stihnu napsat, jelikož se tu ochomejtá pořádná buřina.. a Kulíšek na balkoně s foťákem loví blesky.. ááá už ta potvora straší.. tak si budu muset máknout.. včera a předevčírem jsme byli v Planý.. a včera v poledne jsme se stavili ve škole.. pro nějaký ty papíry, nevěděla jsem, o co jde.. tak jsme šli.. teda.. než jsme tam dofuněli, tak nás málem infarkt povalil.. takový vedro.. a dusno.. hrůza x)) a pro nás, s mrtvolně nízkým tlakem je to fakt pecka.. moc se mi po těch fialových a zelených kolečkách před vočima nestýskalo :D
*****
den předtím jsme přijeli v půl jedenáctý večer.. a Kulíšek se chtěl stavit na pivku.. no fajn.. tak půjdeme.. šli jsme do jedný Roxy.. na tý na vlakáči.. a tam byl jeden týpek.. kterej se mě snažil sbalit a hlavně se mě snažil vožrat :D furt mi objednával pití.. tuhle velkýho ruma, tuhle Morgena.. tuhle a támto.. a několikrát.. snažil se mě vožrat a nevedlo se mu to :D nepila jsem pivo a tvrdej chlast mi nic moc neudělá :D ale on objednával i pro Kulíška.. a taky to samý.. donutil do něj ten vůl kopnout ruma.. a Kulíšek šel okamžitě :-! chuďátko moje.. rum nesnese.. ani ten smrad ne.. vůbec.. ani pralinku si nedá :D
*****
nalil do mě několik panáků.. do Kulíška taky.. a já v pohodě.. a Kulíšek našrot.. ale úplně.. že nemohl ani jít.. pak se po mě válel a oznámil mi, že je vožralej :D domů jsme šli ráno.. s tím, že jenom co jsme přišli, tak za chvíli přijely Kulíškovo tety z Ostrovců.. a od jedný mám pozdravovat babištu.. zná jí z Ostrovců :) Kulíškovo teta byla na mrtvici, když Kulíška viděla.. "Jaroslave, ty jsi vožralej!" "hííííííííí" :D celá Kulíškovo reakce :D šlo se spinkat.. akutně :D ale předtím jsme kecali s těma tetama.. to vypadalo, že Kulíšek pomalu střízliví.. ale moc ne :D
*****
pak ráno po budíku Kulíšek řval, že má kocovinu jako prase a že tam nedoleze :D a museli jsme jít do tý školy.. tak jsme tam nějak dolezli.. nechápu jak ale.. bylo mi zle.. vedro byloooo.. to hned Kasík zase zjebal Kulíška, co bude teda s tím podnikatelským záměrem :D tak jsem mu ho před chvíli přepsala a Kaslikovi ho poslala.. :) tak je to fajn.. všechno jest vyřízeno :) šli jsme hned do kabinetu, kde bydlí třídní s Kaslikem.. a hned jsme se dali do práce.. jenom nějaký papíry podepsat a pak jsme dostali vysvědčení o konání maturitní zkoušky.. hele já myslela, že neprolezu ze slohovky.. a já měla nejlepší výsledek!! hele 90% úspěšnosti!! :D prej: "výborná práce" a já: "cože? si děláte.. nespletli jsme si to s někým? vždyť jsem to ani nestihla přepsat!" :D ale JO!!! :D nejlepší slohovka :D 90% :D čeština v kapse :D ekonomickej blok taky (to jsem si vytáhla právo a marketing :D
*****
no já se poseru :D spokojenost největší :D teď jenom udělat tu matiku.. to uvidíme.. to MUSÍM zvládnout, když jsem ze sebe dostala i to, co ve mě snad ani není :D nebo jsem spíš o tom nevěděla :D hej mi dneska hrabe z toho ne :D tak.. Kulíškovi plán přepsanej.. poslanej.. přijeli jsme v půl druhý.. pak přišla mamina z práce.. tak jsem se jí hned chlubila :D to je na vožrání tohlecto :D kdybych ještě chlastala :D teď jdu mamině ukázat video, který Kulíšek pořídil z tý bouřky.. :) tak papa :)

snad se to konečně vyřídí

18. června 2012 v 21:00 | Evil Industries |  >Má duše
ano ano, správně.. Kulíškovi se opět nechtělo vstávat.. ono to jede totiž jenom v půl sedmý a ve dvě odpoledne.. a potom až pozdějš odpoledne, večer a poslední v deset večer.. měli jsme jet v půl sedmý a jedeme teď v deset.. protože Kulíšek nechce ráno vstávat.. no to mi je novinka :D jinak bychom to měli zařízený.. achjo.. snad už to zítra bude hotový a budu mít s ouřadováním klid.. snad..
*****
dneska jsem zase nic nedělala.. jenom jsem si chvíli hrála na popelku.. vysypala jsem krabici se šroubama na balkoně a přebírala jsem je podle druhů.. no je jich tu jak sraček :D ale Kulíšek pak zjistil, že ikdyž jsem je přebrala, tak mi řekl, abych to sesypala zpátky, že je nemá do čeho dát.. místo toho, aby řekl mojí mamině o sáčky.. achjo.. něco jsme takhle seskládali.. a zbytek poskládali do tý krabice.. ono se to jen tak nepomíchá, když s tou krabicí nikdo nebude máchat jako se šejkrem x))
*****
potom Kulíšek dělal světlo na hajzlu.. a teď se nemůže rozhodnout, jestli do Planý jet teď v deset, nebo až zejtra ráno.. zejtra by nevstal.. je jasný, že teď v deset.. ráno by nevstal.. stačí, že chtěl jet odpoledne.. ve dvě.. ale třídní psala jedný spolužačce, abychom se tam scházeli o velký přestávce.. a ta je v půl jedenáctý.. a pokud vím, tak co by tam ta učitelka dělala do dvou odpoledne? když výuka je do čtvrt? x)) lenoch na to vstávání.. :D
*****
jestli zejtra v v půl desátý nevstane, půjdu do tý školy sama.. to je fuk.. teď tu kouká na balkoně.. na něco x)) přišel normálně dneska z koupelny za mnou a já na něj čučela a nemohla jsem přijít na to, co je na něm divnýho.. a on měl oholenou půlku tlamičky a druhou půlku ne :D se z něj poseru :D se totiž o mě ráno opřel a byl jak kaktus :D
*****
dneska jsme pozorovali bouřkový mraky na nebi.. šly z obou stran.. ale ani tu nekáplo a teď tu je zase jasno.. tak snad nás něco nechytne.. dneska večer nebo zejtra.. chce jít do hospody, až přijedeme do Planý.. mě se do hospody už chodit nechce.. prostě ne.. já se vykoupu, umeju hlavu, přijedu do Planý a když jdeme spát, smrdim hospodou.. mě je z toho smradu docela na blití, od tý doby, co nepiju.. no jo.. tak se půjde do hospody.. ale na to já prachy nemám.. tak fajn.. nevím, co se tam bude dít..
*****
to je fuk.. zase budu psát to samý: doufám, že se zejtra bude něco dít s mým pokojem, nebo s chodbou.. už mě to nebaví tady bejt v tom bordelu.. achjo.. serou mě tady ty vlaštovky, jak řvou.. tak.. jdu do sprchy.. v deset to jede.. tak pojedeme.. tak papa :)

ani nic

17. června 2012 v 23:10 | Evil Industries |  >Má duše
tak dneska se tuplem nic nedělo.. začínám z toho bejt nervózní.. chtěla bych mít konečně pokoj přizpůsobenej k bydlení a ne jenom k přežívání.. achjo.. Kulíšek se ještě rejpal ve stoupačkách.. smrděl tu s lodním lakem a nevím s čím ještě.. ee.. divný, ale nevonělo mi to.. a že miluju smrad ředidla, laku, benzínu a podobných sraček.. achichouvej.. začíná mě zase bolet hlava..
*****
dneska si mamina zašla po obědě na procházku.. potřebovala si vyčistit hlavu.. čekala na telefonát od Fandy, ale nic.. až teď s ním volá.. tak nevěděla, co má dělat, když se jí několik dní neozval, tak se šla projít.. přišla s kytkou (jak jinak) a pak jsme si dřepli k telině.. dali si papů.. já se vyhřívala na balkoně.. pak jsme s Kulíškem šmejdili po sklepích.. vypadají hrůzostrašně.. jako kdybyste se ocitli uprostřed druhý světový.. no tak ten panelák je taky přes 40 let starej.. není se čemu divit..
*****
Kulíšek chtěl jít taky na procházku, ale než jsme se rozhoupali, nikam se nešlo.. teď jsme se dívali na Sám doma - ztracen v New Yorku.. a jenom tak koukám, jak se na tu procházku nedostalo.. rozebírala jsem na balkoně takovou kravinu, kterou jsem měla na topení.. takovej dřevěnej plůtek s policí nahoře.. to bylo šroubečků.. tak jsem si na balkoně s čajem hrála se šroubečkama.. pak to Kulíšek z balkona vyházel, já šla do sklepa a on mi to dřevo podával sklepním okýnkem.. naskládala jsem to do sklepa a hotovo..
*****
tam máme už krámů.. hlavně samý dřevo :D pro babi na topení :) má doma Petry a většinou topí dřevem.. a briketama v zimě.. jeee.. teď bych šla nejradši hned spinkat.. a zejtra se stavila v tý pošahaný škole.. pochybuju ale, že se Kulíšek rozhoupe.. a kde mám vzít sakra zase další prachy na autobus? a tak dále? omfg wtf a já nevím co ještě.. x)) nene.. Kulíšek se musí zejtra stavit v Chodovce.. jinak to nepůjde.. měl se tam stavit už minule, když jsme jeli do Planý, ale nešli jsme tam.. chcalo.. a zejtra na to bude zase moc horko.. no co.. se ale neposerem.. jsou to jenom čtyři kilometry.. a když tu trasu Kulíšek chodil do školy v tý vánici, co jednou byla, tak proč bychom to nezvládli teď..
*****
achjo.. řekněte mi, proč mám pořád takovej debilní pocit.. takovej, že na všechno seru a že bych se sebou měla něco dělat.. proč? pak si uvědomím, že jsem vlastně se sebou docela spokojená.. kdybych měla tu maturu z matiky, bylo by mi jistě dobře.. úplně.. a nic by mi nechybělo.. dneska jsem ale měla zase záchvěv dobrýho pocitu - je to přeci jenom ta matika.. jinak jsem všechno z maturity zvládla.. a na můj vkus docela dobře :D tak proč to?
*****
doufám, jen, že zejtra to v tý škole vyjde.. jestli se tam vůbec dostaneme.. jestli se Kulíškovi bude chtít vstávat.. ale chtěla bych i tuhle záležitost mít za sebou.. a pak mít klid.. až do září.. jinak nevím.. jinak ve mě pořád něco bude hlodat.. a něco mi překážet a vadit.. dneska jsem Kulíškovi dělala instrumentářku, když se rejpal v těch stoupačkách.. "vole já vidim na dno" :D hláška pokaždý, když ty stoupačky otevře :D
*****
mám tu světlo.. sice žárovku visící na drátě, ale mám :D no sakra.. a otevřenej balkon k tomu.. nestojím o nějakou lítací a bzučící havěť.. prej ještě nejsou komáři.. a co mi to tedy tady sedí na zdi? bleee.. mizím to zavřít.. a zachumlám se do pelíšku.. zejtra bude zase trochu rušnej den.. se poseru z toho.. nechce se mi nikam.. jsem hrozně líná.. a hlavně se mi nechce už rozhazovat moje poslední úspory.. což rozhodně zase zejtra budu :( achjo.. kam jsem se to dostala x)) tak mizím.. papa

na třešních

16. června 2012 v 22:50 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. včera se nám s Kulíškem povedla parádní věc :D věděl vůbec někdo, jak dlouhý jsou oba díly Princezny ze mlejna? :D ne? :D my se včera večer s Kulíškem na ní dívali.. sice s malou přestávkou, ale dívali.. a když ten druhý díl skončil, zaregistrovali jsme naprostý světlo venku a ptačí zpěv.. "ty vole vono je světlo!" zahučel Kulíšek svym hardbassem a začal se tlemit :D nechápali jsme ne :D magoři :D tak jsme se podívali na mobil, kolik je hodin.. hele vono bylo pět :D a vzbudili jsme se v deset :D to nás probral sousedův hlas na balkoně.. :D ale vyspáno.. pohoda.. teda já.. jenom teď už se mi chce trochu spinkat..
*****
přes den jsme opět nic moc nedělali.. tedy já s mamkou.. Kulíšek se hrabal v odpadech.. chuďátko moje malý.. ale je šikovnej :) fachá to :D dali jsme si papání.. a potom jsme šli všichni tři na třešně.. na procházku.. naškubali jsme půl igelitky třešní (se poserem :D) a šli jsme domů.. bylo krásně.. ale vedro.. konečně!
*****
teď jsme se dívali na Mumie se vrací a žrali při tom ty třešně :D teď se tu Kulíšek přebírá v bedýnce se svýma pokladama, co tady sesbíral během rekonstrukce:

- nulovací svorkovnice
- hromadu čokolád
- splachovátko od hajzlu
- teflonová páska
- montážní zátky na vodovodní trubky (3 na studenou a 1 na teplou vodu, jednu mu ukrad Honza :D )
(to je prdel to poslouchat :D )
- lepidýlka na kraviny (co byly u kuchyńský linky)
- plastová matička od odpadu
- ouško k dvířkům od stoupaček :D
- elektrikářská páska
- trny od klik (tomu nerozumnět :D )
- hromadu šroubů (je jich jak nasráno)
- imbusy (těch je taky jak nasráno :D )
- tisícihrany (který těch hran mají jenom šest, zase nechápu :D )
- těsnění
- dorazový špuntíky
- těsnění se sítkem (asi do vodovodu k dřezu)
- převlečná matička
- příchytka na kabel s hřebíčkem
- špuntíky na šrouby
- hřebíčky v pytlíčku
- špunty na šrouby do sprcháče
- nepoužitý průchodky k baterii
- křížky do spár u obkladů a dlaždic
- hadicová svorka
- chrániče rohů skel
- matička od syfonu k pračce
- kousek krytky lišt
- serepatičky k obývací stěně :D
- hromadu špuntíků ke šroubům od kuchyňský linky
- stěnovej držák ke skříním
- kolíček do dřevotřísky
- pružinová podložka
- úchytky k zářivce
- držák pracovní desky od kuchyňský linky
- utahovátka objímek u žárovky
- sdužovací průchodka k zářivce
- magnetický příchytky Tokoz (typ IV)
- chráničky rohů od obložkových zárubní (česky od futer)
- příchytka na záclonu
- rohový přechod od elektrikářský lišty
- vídiový vrtáček číslo 5
- zmenšovací kroužek ke garnýži
- část věnečku (svorkovnice)
- šroubečky s hmoždinkama
- ouško od špuntu
- kajalová tužka na oči
- kousek plastový trubky na teplou vodu
- těsnění od odpadu u umyvadla
- popisek svorkovnice od lustru
- koncová zazážka na garnýž
- doutnavková zkoušečka
- špunt od sifonu od pračky
- kousek tyčky od ovládání odpadů
- těsnění pod převlečnou matičku
- šroubky ze zástrček
- matičky
- imbusový šrouby
- to je všechno :D
*****
a to všechno je umístěno v krabici od vodovodní baterie (musela jsem to napsat takhle odborně, ono mi to tady hučí :D) a momentálně zívá.. :D hrabe hrabe.. ale asi to je už vážně všechno :D takových kravinek :D pro inženýry se to jmenuje páková vodovodní baterie :D
*****
teď nás mamina zavolala, abychom se šli na něco podívat.. v dálce jsou dvě bouřky (jax vině) a ty blesky nádnerně prosvicujou ty mraky.. tak Kulíšek vzal foťák.. nevím, jestli se to snaží vyfotit, ale měl by to nahrát.. vypadalo by to krásně.. :) ale je to ještě hodně daleko.. ale až to sem přijde, tak to bude rachot.. x))
*****
joo.. a dneska jsem se vyhřívala na balkoně.. a Kulíšek mě tam zavřel, protože byl průvan, jak mamina otevřela okno v kuchyni.. a on ani nevěděl, že tam jsem :D tak jsem pak klepala, když jsem slyšela, že je v pokoji :D bylo horko a mě běhal mráz po zádech, tak jsem se musela chvíli ohřát.. x))
*****
Kulíšek teď v tý kuchyni něco vyrábí.. asi to nahrává.. uvidíme, co z toho vznikne.. jeee.. já bych se teď nejradši jenom zahrabala do pelíšku.. včera mě debilně bolela hlava.. a nechtělo to přejít.. a to jsem sežrala postupně tři prášky.. a nic.. prostě byl debilní tlak a mě to jednoduše nedělá dobře.. no.. tak.. snad bude zejtra taky hezky.. uvidíme.. tak.. teď už pomažu.. upravím pelíšek a půjdu do hajan (možná O:-) :D).. tak papa :)

z dechovky

15. června 2012 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. před chvílí jsme nočním busem přijeli z Ag.. bylo krásně.. lidí tam bylo hodně.. první hrála Amátovka.. teta ještě nemůže pořádně zpívat, tak se střídala se zpěvačkou, která byla hostem minule v Pohodovce.. bylo mi dobře.. jak jsme tam tak seděli, tak se tam po chvíli ukázala taková skupinka holek, který stály opodál.. a furt koukali naším směrem.. jsem myslela, že mi čučí na Kulíška.. a když si Kulíšek došel pro pivo, zjistily jsme s maminou, že čučí na mě.. no fajn.. nevím.. jsem trochu jiná..
*****
Kulíškovi se nelíbí, jak jsem se dneska ohákla.. ale mě jo.. mamině taky.. a těm holkám se to taky líbilo, ikdyž si Kulíšek myslel, že na mě čučí pohoršeně.. achjo.. ale to je fuk.. já si pořád budu chodit oblíkaná tak, jak JÁ chci.. ne tak, jak by to chtěli ostatní.. x)) tak hluboko jsem vážně ještě neklesla..
*****
ale o dnešku.. jeli jsme busem, s Kulíškem a s mamušíkem.. do Ag v půl druhý odpoledne.. zašli jsme s babi na oběd do Q.. dala jsem si Hawai.. Kulíšek šunkovou a babi s maminou nějaký papání.. potom se babi balila do Slavic a my jsme se pak pomalu sbírali a šli jsme směr stříbrský kasárny.. hned jsme zjistili, že místní šaškárnu (diskárnu) Matrix zrušili.. je to zbouraný.. hned vedle je rockovej klub Rock Star.. ten naštěstí ještě stojí :D tak jsme šli dál.. a hned za rohem jsou ty kasárny..
*****
lidí tam bylo.. pouťový blicí atrakce tam byly, cukrová vata, ledová tříšť (tu jsme si hned dali) pívo točený a limonády a tvrdej chlast.. dala jsem si limonádu.. Kulíšek sháněl pivo.. pak jsme si šli sednout.. když jsme to prolezli.. narazili jsme na kousky kapel.. jako na Jarouška z Amátovky (trubka), pak na Pepíka Konstantinoviče (popelník - kapelník :D) a pak jsme narazili i na tetu (zpěv) a na Vašíka s Onráškem (to je snad virtuóz na chromatiku)..
*****
tak se nám takhle hezky Amátovka slezla a mohli zašít zkoušet.. zvukař byl nějakej vožralej, nebo zhulenej, ta tuba tak nehorázně duněla, že mi tričko vibrovalo :D ale pak se to nějak po čase doladilo a bylo dobře na ouška.. to jsme potom pokecaly s tetou.. a potom večer se nějak rozutekli, ale ještě tam někde běhali.. pak tam vystoupila nějaká kapela, která zase nevím, jak se jmenuje.. hráli dobře, ale vadilo mi, že zpěvák měl u sebe saxofon, kterej já naprosto nenávidím.. a měli hodně bluesových písniček, který taky nenávidím :D vždycky, když jsem zaslechla ten saxík, tak se mi vyrazila taková husina, že jsem se z toho málem po :D :D
*****
pak jsem tam viděla běhat Cowardy.. já je úplně miluju.. to je metalová skupina ze Stříbra.. kytarista je dokonce soused mýho táty.. hrajou úžasně.. česky a anglicky zpívají.. úplně bomba.. ale my je nestihli :( je mi z toho tak akorát smutno.. protože na ně se vždycky těším.. ale vystupovali asi ve třičtvrtě na deset a my museli jít už na bus.. ve čtvrt na deset.. :( protož ve třičtvrtě nám jel poslední bus.. tak jsem se zeptala kytaristy, jestli neví, kde budou hrát někdy v nejbližší době.. tak prej mám čekovat fejzbůk nebo prostě jejich stránky.. pak si na ně zajedeme, když budou někde poblíž :)
*****
tak jsme šli na bus.. chvíli jsme čekali.. Kulíšek tam chytal chrousty :D nakonec jednoho chytil :D jak malej Jarda :D dneska jsem se dověděla, že se mu nelíbí, když mu občas řeknu Jaroušek.. potom přijel bus a teď tu mám zkroušený zvířátko a chce se mazlit.. tak mizím.. papa :)

dneska do Ag do kasáren na dechovku

15. června 2012 v 13:10 | Evil Industries |  >Má duše
já měla ale za to, že se to koná až zítra.. no fajn.. z předvčerejška na včerejšek jsme jeli do Planý v deset.. pak jsem ráno v deset šla do školy.. pro to potvrzení o ukončení studia.. ale s tím, že na tom papíře je, že jsem tam od prvního září 2010 a jsem stále v evidenci.. no to je fakt.. tam budu až do 31.8. prej.. no fajn.. snad si s tím poradí.. to jsem chvíli ve škole pokecala s ředitelkou a s Kasíkem.. a pohoda.. ředitelka na mě vylítla, abych s Kulíškem procvičovala účetnictví.. cože? já? no já vím, že jsem tu praktickou maturu z účta dala a Kulíšek ne, ale to neznamená, že to umím :D
*****
chtěla jsem jet domů už v devět.. nebo spíš do Ag, abych všechno v tý spořitelně zařídila, ale ne.. Kulíškovi se nechtělo vstávat.. tak to dopadlo tak, že jsme jeli do Černobylu a až za deset šest.. dobrý ne? :D ale papír mám, musí jim to stačit.. teď v půl jedeme busem do Ag.. mamina asi taky pojede.. ale prej asi pozdějš.. tak se stavím hned do tý spořitelny, pak u Terky.. a pak půjdu k babi.. a potom večer prej je Amátovka v kasárnách.. v Ag.. já měla za to, že až zítra.. no fajn.. tak se půjde pařit :D
*****
to mi tu Kulíšek rozmlouvá můj outfit.. zase se mu něco nelíbí a budu to poslouchat celej večer.. kdo na to má mít náladu.. a prej: "no tak ale půjdeš metr ode mě" no jak je ctěná libost.. achjo.. ale když mu řeknu, že se má oholit, tak neslyší.. bych ho praštila.. ale co nadělám.. nic.. já nic.. achjo.. teď mi i rozmlouval, když jsem žrala Špuntíky.. víte takový ty miniaturní zavináče dobrý.. a prej žeto nemám žrát, že budu smrdět.. fajn.. ale já na to měla chuť a taky máme doma zubní pastu a ústní vodu.. no tak si jdu zrovna vyčistit hubu..
*****
Kulíšek tu te´d nadával na jednoho magora nižší inteligence, kterej si tu při otevřeným okně nebo balkoně pustil Rytmuse, tak prej ho mám něčím přeřvat.. ale žádná moje hudba mu není dost dobrá.. no co nadělám.. já Landu nevedu.. tak.. teď letím do koupelny, pak si vezmu jiný tričko a sukni, kterou jsem měla na sobě a jedeme do Ag.. tak papa.. :)

Maturita - omyl

12. června 2012 v 19:30 | Evil Industries |  >Různé

jo.. to si přečtěte.. zastřelila bych toho vola.. už jsme to mohli mít za sebou.. ale ne.. na takovej těžkej a dlouhej test z matiky dají čas hodinu a čtvrt hodiny na přípravu.. dobré, že? jak můžou ti papaláši chtít vzdělanej národ, když vymýšlí jenom samý kraviny? pak nemáme mít státní dluh, když utrácejí za krávoviny.. x(( kvůli idiotům u koryt tam půjdu znova.. na matiku.. a nevěřím tomu, že udělají něco pro to, aby ten test zlehčili, zkrátili, nebo dali víc času.. serou na to.. hlavně že oni si nahrabou..
*****
já tu maturitu chci a nemám nervy na to, aby mi to nějací debilové tam nahoře posrali.. a vím, že nejsem jediná.. jenom se z nás snaží udělat národ debilů a generaci těch, co neumí počítat a má nulový logický myšlení.. uvolnili se vzorový úlohy z matiky.. ten didaktickej test.. v pohodě.. řešili jsme to v posledním půl roce při hodinách.. nasrali jsme se s tím.. dělali jsme to i na čas.. a pak přijdeme k maturitě, otevřeme úkolový sešity a zjistíme, že jsme ty kraviny vůbec neprobírali a je to úplně něco jinýho, než bylo v těch vzorových úlohách.. i v "maturitě na nečisto" bylo něco jinýho..
*****
měla to bejt forma didaktickýho testu.. jenom křížkovat odpovědi.. ale ony tam byly i otevřený úlohy, který se prostě museli vypočítat a nebyla tam možnost výsledků.. nic.. a slovní úlohy tak nesmyslně podaný, že si snad i svatej Petr klepal na hlavu, co to má být.. nebylo poznat, jestli to je úloha na kvadratickou rovnici, nebo na fuknce, nebo snad na analytiku.. ne.. a pro někoho, kdo je na matiku úplně blbej (jako já), to byla ztracená hodina a půl života.. započatá duchaplným výkecem.. ani napít mě nenechali.. achjo.. x))
*****
teď mě to čeká ještě v září, jako nás všechny ze třídy, kromě Kvásy.. jdu si hleda doučování.. měla bych ho začít hledat.. jelikož nemám tucha, zda-li se k tomu Kulíšek dokulí.. spolužáci se odvolávali.. protože jim třeba chyběl jeden nebo dva body do čtyřky.. já jsem to raději nezjišťovala.. byla bych zbytečně nasraná ještě víc, než jsem.. a oni s tím stejně nic dělat nebudou.. ani jeden jedinej bod jim nedají.. prostě ne.. serou na to.. přišla jim sice odpověď na odvolání, ale mají smůlu.. vážně.. dělají z nás debily.. je mi z toho na blití :-!
*****
doufám, že si co nejdřív najdu práci (opět se s tímhle nemůžu na Kulíška spolehnout) a pak se uvidí.. v srpnu chci to doučování.. budu se ještě poptávat.. třeba by se naskytla možnost jezdit s lidma ze třídy.. to by bylo fajné.. ale na to, že to nepobíral ani Zeidler (náš matikář), tak to bylo docela hustý.. fuj.. tak jsme si zanadávali.. a můžeme zase vypadnout x)) tak papa :)

jenom zapsat, co mi zrovna letí hlavou

11. června 2012 v 19:30 | Evil Industries |  >Má duše
nevím.. napadlo mě dokonce, že bych přejmenovala rubriku na: "co mi zrovna přišlo na mysl" nebo: "co mi zrovna letí hlavou".. nevím.. ale to je jedno.. moje "psycho kydy" se mi hodně zažily a jsou tady od samotnýho zrodu blogu.. nic moc se tu nezměnilo.. jenom po nějaký době jsem vyrobila za prvotní pomoci jedné osůbky první rozcestníky.. ale to jen proto, abych tu neměla sloupec rubrik jenom s hudbou a podobný kravinky..
*****
jeee.. jak se tak podívám, ten blog si se mnou užil :D teď jsme tu všichni lenošili.. po vydatným obědě :D nešlo se hnout, vážně ne :D polívka.. a tři ovocný knedlíky :D jahodový.. dostali jsme od babi ze slavický zahrádky jahody.. mamina je trhala v tom dešti :D pak mi Kulíšek ležel v náručí a jenom bručel a hučel, jak se nemůže hnout :D já osobně se jenom divím, že jsem se ještě neposrala po těch třešních :D včera taková hromada :D dneska v tom pokračuju :D ve Slavicích jsem taky byla bez újmy :D no uvidíme, jak dopadnou dnešní knedlíčky se smetanou nahoře a poté jsem ty třešně zase musela žrát :D
*****
já si normálně vyškubla klíště ne :D já co mě to svědí, jsem myslela, že štípanec a ona to tahle sviňa.. mrňavá.. už nění :D už plave placatej někde v odpadu :D teď mám pupenec od něho.. svědíííí :D nesnáším.. jooo.. jsme se dneska dívali s Kulíškem na anime :D na to, který mi poslala Jitka jednou ve škole.. jak jsme se na to tenkrát v prváku dívaly při hodině :D :D "ty vole a teď to takhle zakrej, ať to nikdo nevidí, teď to bude vostrý" :D :D :D úchyláci :D
*****
teď jsme se s Kulíškem dívali na Toma a Jerryho.. ale to už není ono.. buď jsou to nějaký divný starý díly, nebo je to nově nadabovaný a nebo jsme prostě jenom vyrostli a už nám to nepřijde vůbec vtipný.. nevím.. a to jsem se chtěla podívat po stu letech na nějakou pohádku.. jako kreslenou.. na nějakou, na kterou jsem se dívala jako prcek od půl šestý od rána :D až do oběda.. :D s kakaem a s piškotama s nutelou jsem byla zalezlá pod dekou.. budík na pátou :D a čuměla jsem na telku na ty šílenosti kreslený :D
*****
no.. teď sotva vstanu na oběd.. dneska jsme s Kulíškem vypadli z pelíšku ve dvě odpoledne.. to jsme čučeli na to anime.. potom jsme si udělali nějaký papů.. zase topinky :D ale tentokrát na pánvičce.. neeee.. to nění onooo.. to chce z ohýnku hezky :) jeeeheeee.. teď mi hrajou na FMplus starý písničkyyyy :D jsem hotová :D teď hráli "tu tůtací" :D a teď mi hrajou Break my strideeee :D
*****


*****
nojo.. moje nesmrtelný devadesátky a osmdesátky :D to jsou stejně nejlepší písničky na relax.. :) nejlepší je, že jsem si je zafixovala, aniž bych věděla, kde jsem to slyšela.. už si to nepamatuju.. ale ty melodie prostě znám.. :) ráda bych se někdy vrátila do těch let.. no.. to mi bylo ale hooodně málo.. :D ale už bych zase nechtěla znova prožívat základku a podobný utrpení.. fuj.. to vážně už nikdy.. ani hotelovku.. a taky.. ještě jsem se ani moc nevzpamatovala z toho, že jsem vlastně už pryč ze školy.. a hooodně si rozmyslím ještě, jestli povalím někdy na nějakou vejšku.. už na to asi nebudu mít nervy.. nevím.. fakt nevím.. třeba se mi někdy bude chtít.. ale to by mi už asi dočista hráblo.. ale tak.. nevím vůbec, jak to bude s prací.. teď to vypadá hodně blbě.. v EMZ propouštěli.. tak nevím ani, jestli se tam mám jít zeptat.. a na Kulíška se spolehnout nemůžu, to je prostě jednou jo, jednou nevím.. potřetí ne.. tak to je těžký.. no ale třeba by mě to bavilo dělat makléřku, copak já vím.. ale já jsem spíš na tu manuální práci no..
*****
uvidíme.. teď o prázdninách se budu koukat po příležitostných místech a od září se přihlásím na ten debilní pracák.. a v září na opravky (nepočítám ale s tím, že bych to zvládla) chci v srpnu mít doučování.. a jestli nebude, tak se poseru.. musím na něj jít.. jinak se s maturitou můžu rozloučit.. s tím jsem si jistá.. jeeeheee.. teď jsem vysávala bordel v kuchyni.. Kulíšek teď nadával, jak je ta podlaha křivá.. no jax vině.. oni ten beton hrnuli nějakou latí a máme tu vlny jak na Hawai.. ale to se do kuchyně nehodí a ta plovoučka bude mít na to zase kecy.. tak uvidíme.. zatím Kulíšek neječí a nenadává, tak je to asi v poho.. no.. spíš zatím pokládá mirelon :D
*****
půjdu pak pomoct, až po mě bude toužit :D zejtra jedeme do Ag.. musím ale nejdřív do Planý do školy, jestli mi dají to potvrzení o ukončení studia a pak si taky vyzvednout antibejby.. no tak to vlastně budu moct v Planý.. ale do Ag jim musím dát to potvrzení o studiu.. radši bych jela busem ale.. jela bych ráno v půl sedmý do Planý, stavila se ve škole a jela v devět do Ag busem.. nebo kdyby nejel do Ag, tak jenom do Černobylu a do Ag bych jela v půl druhý.. na benzín prachy nemám.. dokud nebudu mít práci, nebudu vybírat.. ale tady to jinak nejde.. nehnula bych se z místa.. to si pište x))
*****
já vám nevím, jak to půjde všechno dál.. mi mrdne asi brzo z toho.. potřebuju do práceeeeee.. a nejradši bych měla tu matiku za sebou.. ty vole to bude klid :D hehee.. teď mám v plánu dopsat tuhle kravinu a potom se podívat do různých zákoutí minulosti.. na jisté blogy, zda-li vzdali svůj boj s webovým světem, nebo na jiná zákoutí.. zákoutí hnusu a zbytečně promrhanýho času.. :D tak.. zatím papa :)

po dlouhé době... výlet :)

10. června 2012 v 23:20 | Evil Industries |  >Má duše
jo jasně.. říkala jsem, že nepůjdeme dlouho na procházku.. protože to je pak dvoudenní túra skzr západní čechy.. žádný takový :D včera jsme jeli do Slavic.. i s mamušíkem.. předvčírem a včera jsem dělala dort.. mamina mi do toho kecala, jak to stejně neumím a já nevím co ještě.. protože mě pověřila, abych udělala po domácku krém.. hele.. já za to nemůžu, na cukrárně se to dělá naprosto jinak :D no to je fuk.. vyrobila jsem úžasnej dortík :D všem moc chutnal.. to jsem ráda.. :) byli jsme s babi, dědou a tetou ve Slavicích.. teta s mamkou zpívaly dechovky.. děda vyprávěl, jaký to bylo s Amátovkou.. a klasika.. žrádlo samý sádlo :D přípitek.. dárečky.. bonboniery pro babištu (75) a čajíčky (úchyl na čaje :D)
*****
s Kulíškem jsme šli na procházku.. chvíli jsme byli na zahradě.. potom jsme přespali.. a po obědě jsme odpoledne jeli domů.. a tady.. šli jsme na procházku.. přes Lažany do Ostrovců.. :) Kulíšek mi ukazoval baráček, ve kterým bydlel jeho táta s tetou.. ve stejný prdeli, jako bydlela moje babi s dědou.. :D když jsme se seznamovali, zjistili jsme hned, že naše rodiny mají hodně společnýho.. Moravu například.. nebo ty Ostrovce (babi s dědou tam bydleli, a Kulíškovo teta s tátou)
*****
*****
tohle byla jenom čtyřkilometrová procházka :) neměli tam nic, co jsme hledali.. achjo.. ale Kulíšek mi ukázal, kde bydleli :) potom jsme šli zpátky.. a jenom kousek od vísky jsme si v naprotějším lese udělali oheň a pekli jsme si buřty, topinky a jablíčka :) hami mňami :) ale furt chcalo, tak jsme měli mokrý dřevo, ale Kulíšek si vzal kousek ředidla :D tak to hořelo :D pak jsme lezli přes trávu, vlezli jsme nechtěně do nějaký zahrádky.. :D mám úplně mokrý hnáty :D a kalhoty až po kolena :D
*****
teď půjdu do sprchy se rychle ošplouchnout.. příště tam musíme jít zase.. :) krásnej lesík :) krásný místo :) a je vidět, že tam chodí víc lidí, protože je tam několik ohnišť :) tak víme, kam budeme chodit, když nebudeme chtít jít někam daleko :) tak.. a teď už letím.. :) tak papa :)

malej, 51 kilometrovej výlet

8. června 2012 v 19:40 | Evil Industries |  >Má duše
já nevím, co k tomu rozepisovat.. ptala jsem se Kulíška, jestli by článek o včerejšku a předvčerejšku nenapsal.. ale nějak se k tomu nemá.. teď se nachází na střeše naší bytovky (ne, nevím, co tam dělá) já nemůžu chodit.. puchejře mám jak lentilky.. mamině před chvílí přišel milej.. byla nervózní.. já pekla korpus a ona na mě byla zase hnusná.. když je nervózní, odseru to já.. a aby se k ní Kulíšek nepřidal, že jo.. jsem je chtěla oba poslat někam.. ty vole.. zbytečný, fakt.. já tu vůbec nejsem už.. seru na to.. korpus upečenej.. upatlala jsem nějakej krém.. nemohla jsem nic najít.. a to jsem myslela, že mě vomejou.. zejtra prej mám pokračovat a dneska se na to vysrat.. nojo.. seru na to to šlehat v ruce, vzala jsem si na to ruční mixér a to bych je rušila x)) achjo..
*****
no to je fuk.. předvčírem jsme šli z Černobylu pěšky do Planý.. ale to jsme původně chtěli na malou procházku.. tak jsme šli do Olbramova, pak přes Vísky.. nějaká Horní Dolní Víska.. no ty vole.. netušila jsem, že jsou dvě x)) no ale potom furt rovně a došli jsme bezpečně do Lestkova.. já si tedy pamatuju jenom jednu Vísku.. ale říkali jsme tomu Vísky.. tak netuším.. x)) nebyla jsem tam dlouho a taky jsem tam nešla za světla..
*****
než jsme narazili na Vísky, lezli jsme přes nějakej Kořen, kam jsme vůbec lézt neměli (ale.. Kulíšek se ujal vedení, protože TAMTUDY PROSTĚ JÍT NECHTĚL) tak jsme si cestu malinko prodloužili x)) ehm.. když jsme byli v Lestkově, tak hospoda.. tam padli moje poslední drobáky za pivo, který už nepiju a šli jsme zpátky.. při cestě jsme samozřejmě lezli po kravíně a čuměli do každý otevřený rozvodnice, jestli někde není někde 16ti voltovej/ampérovej jistič.. nene.. jenom deseti jsme si odmontovali.. fajn no.. ten šestnácti jsme nesehnali.. tak jsme se alespoň prošli po kravíně x))
*****
potom jsme šli zpátky do Černošína.. ale Kulíšek, že nepůjde tamtudyyyy.. už ne.. hm fajn.. svážnice je nezáživná je rovná a nemá odbočky.. ehm.. ale jde se v lese, tak nevím, vo co mu šlo.. asi o to, prodloužit si cestu (takhle to je z Černobylu do Lestkova nějak kolem deseti kiláků.. každej říká něco jinýho a já nevím).. začalo nám na poli chcát.. a tak jsme se schovali na chvíli do posedu.. tam si Kulíšek rozebíral nějakej zámek, co našel na zemi.. a spravil ho.. :D
*****
potom jsme lezli po lese.. houby nerostou, mimochodem.. chtěli jsme si někde rozdělat ohýnek, ale prostě ne.. nikde to nebylo možný.. vylezli jsme někde ve Vysokým Jamným.. no fajn.. a to jsme jako kde? asi jsme byli dobře v prdeli.. ale museli jsme někam dojít.. ale kam? šli jsme po silnici.. a furt.. potom začalo chcát.. a já myslela, že mi mrdne.. potom nám zastavilo jedno auto.. bylo to mladej pár s miminkem.. tak jsme potichu seděli.. "kdybyste náhodnou cejtili česnek, tak si toho nevšímejte" :D řekl hned Kulíšek, protože ho do sebe naládoval s chlebem těsně předtím, než nám to auto zastavilo :D
*****
hodní lidičkové nás vyhodili v Otíně.. a dál jsme si vybrali jednu cestu.. a trefili jsme se na tu správnou.. dobelhali jsme se do Planý.. super :D nemohla jsem tomu uvěřit.. byla jedna hodina ráno, když jsme na náměstí hledali otevřenou hospodu.. jenom vietnamec na náměstí měl otevřeno.. Kulíšek si dal jedno nebo dvě.. a pak jsme se belhali na sídliště, kde bydlí Kulíškovo táta.. tam nám otevřela teta a šlo se do hajan.. okamžitě :D usnuli jsme.. a v jedenáct jsem měla budík, abychom se najedli a mohli jet busem.. ale nebylo na něj.. ty moje drobáky padli na tu hospodu.. a Kulíšek si opět vydupal, že chce jít pěšky.. začal mít kecy, jak jsem líná a že je se mnou hovno zábava a já nevím, co všechno.. ale hodně toho na mě zase měl x))
*****
srala jsem na to.. to nemělo cenu, řekla jsem mu nejdřív, že ať si jde a já pojedu busem.. néééé prostě.. ve čtyři jsme vyšli pěšky zpátky do Černošína (když něco chci, tak to nebere vůbec v potaz, na to si pomalu zvykám).. už jsem ale zavrhla to, jít po lese.. chtěla jsem jít radši po silnici.. 13 kiláků no bóže.. to už mě nezabije.. ale né.. prej vede ještě jiná cesta a Kulíškovo teta jí popisovala.. já to radši ani neposlouchala.. prej je to cesta podél trati.. nad Serpentýnama.. někde přes nějakou Karolinu dolinu, kde je kemp.. a že se jde pořád po nějaký cestě.. fajn.. sbalili jsme si svačinku a šli jsme..
*****
šli jsme úplně někam jinam.. na druhou stranu.. do křoví.. a do lesa.. nechala jsem vedení úplně na Kulíškovi, protože jsem neměla tušení, kam že to lezeme.. po jedný straně jsem pořád slyšela vlak a po druhý potok.. šli jsme dlouho po nějaký turistický stezce.. vykamínkovaný.. šlo se po tom fakt kurevsky blbě.. myslela jsem, že mě z toho šlehne.. na puchejře to nejlepší x)) šli jsme pořád po tý turistický stezce, kolem Bohušova vrchu (plánská rozhledna), podél Hamerského potoka, až jsme dorazili do Brodu nad Tichou.. psala jsem sms mamině.. ta mi odepsala, že jsme paka :D
*****
šli jsme dál.. na straně byl zdálky vidět vysílač.. ale to jsme nevěděli, odkud je.. doufali jsme, že ze Svahů.. bohužel byl z Vysokýho Sedliště, což je ještě pěknej flák od Černošína.. šli jsme vedle nějaký louky s krávama.. a ta cesta se začala někam blbě stáčet.. a došli jsme do nějaký prdele jménem Pavlovice :D jako k trati.. no super.. :D tak jsme šli dál po tý ztezce.. netušila jsem, kam dolezeme.. doufala jsem, že alespoň v Třebeli.. protože byl vidět vysílač.. tam je taky.. no tak ne no :D vysílač zmizel z horizontu.. x))
*****
furt jsme lezli přes les.. já chtěla na silnici.. to jsme lezli po nějaký skále.. nad náma Serpentýny.. po náma baráčky, trať.. a neskutečná díra.. a mě bylo zle.. a to mě ještě Kulíšek donutil vyšplhat někam ještě výš.. a mě bylo blbě ještě dvě hodiny.. ty vole.. Josefova Huť se to prej jmenuje tam někde.. neeeeee už nikdy.. jestli se mnou hodlá lízt po takových sračkách, tak to ať na výletování zapomene.. bylo mi blbě ještě hodinu po tom.. prej toho naseru.. jo.. já mám asi radost z toho, že nenávidím vejšky x)) to jsme byli někde na polovině cesty.. a mě potkali dámské problémy.. na půlce cesty x)) a opatření nulový.. to bylo radosti.. přizpůsobila jsem se nouzovým podmínkám a mohli jsme jít dál.. cesta se stávala čím dál tím víc zajímavější.. x))
*****
dolezli jsme za dlouhou dobu do Vížky.. no ty vole :D fajn :D ale pak jsme dolezli na místo, který alespoň znám z cest autobusem :D šli jsme konečně na silnici.. měla jsem toho dost.. chcalo.. ale dolezli jsme do Svahů.. neuvěřitelný.. tam jsme čekali chvíli na zastávce, protože chcalo jako prase.. něco jsme zbaštili.. a tak jsme čekali, až to přejde.. nepřecházelo.. tak jsme si odpočinuli a Kulíšek se snažil stopnout nějaký auto.. nestopli jsme.. tři auta jeli jenom za tu dobu.. ani jedno nezastavilo.. takovej slejvák x))
*****
potom ale chcát přestávalo.. naštěstí.. ani jsem si toho nevšimla, jak už jsem nemohla.. prolezli jsme ty zkurvený kostičkovaný Serpentýny nekonečný.. pak ještě ty druhý.. a konečně jsme dolezli do Třebele.. sakra taková úleva.. ale to jsem už umírala.. a Kulíšek taky.. ale úplně totálně.. ale věděli jsme, že pak už nás čeká jenom cesta z kopečka.. a jsme tam.. a taky že jo.. vylezeme kopeček.. z levý strany jsme pořád měli výhled na Vlčák (my jsme ho vlastně obešli a šli jsme kolem něj z druhý strany, z Černošína je vidět zprava).. je to divnej kopeček.. :D
*****
potom nás jenom čekala cesta z docela prudkýho kopečka.. a už jsme viděli kostel.. a mysleli jsme, že nás měřič rychlosti změří.. ale nezměřil hajzl :D zkoušeli jsme to několikrát, ale ne :D a na běhání před ním už nebyla síla.. vážně ne :D dobelhali jsme se na chodník.. po kostičkách už se mi nechtělo chodit :D Serpentýny jsou pokostičkovaný.. jak jsme furt čuměli do lesa, jestli na nás něco nevyletí.. ale ne.. pohoda :) cestou jsme na těch Serpentýnách potkali auto, který zabrzdilo a z okna na nás ječel nějakej magor :D vožralej :D ty vole :D hele my do toho Černobylu dolezli :D no fakt :D v jedenáct večer :D
*****
já už nemohla vylízt ty posraný schody do třetího patra.. myslela jsem, že umřu.. tak jsme s Kulíškem něco snědli.. zásoby z báglu.. Kulíšek baštil syrovou bramboru :D a pak chleba a buřt studenej.. neměli jsme si kde ten ohýnek rozdělat.. samá přírodní rezervace a tak.. někde jsem si tam sebrala zajímací kamínky.. na jedný hromadě šutrů.. takový jsem ještě neviděla.. a pak mám taky něco, co asi vypadlo z jednoho z mostů, který jsme podlejzali.. takový velký modrý monstra.. po nich jezdí mašinky.. achjo..
*****
hodně jsem to zjednodušila.. Kulíšek není ochoten to se mnou psát, ikdyž vždycky říká, že se mnou bude psát.. nikdy se k tomu nemá.. no nic.. tak to je alespoň zpoloviny tak děsný, jaký to původně bylo :D ještě teď nemůžu chodit.. probrali jsme se něco kolem jedenáctý.. ale ani zvednout jsem se nemohla..
*****
to jsem upekla korpus.. a nějakej krém jsem upatlala.. teď v posledních hodinách tu na mě mamina i Kulíšek byli protivný.. achjo bych se z toho posrala.. druhej krém se bude dělat zejtra.. abych tam nestrašila v kuchyni.. mamině přišel ctitel.. tak jsem si lehla.. a seru na vše pro dnešek.. mám vážně dost x)) Kulíšek tu ještě zapatlával nějaký prasklinky na omítce.. ale taky nemá na nic náladu.. tak se bude po zbytek dne a večera odpočívat.. tak papa.. x))
*****

já se z toho vážně poseru

5. června 2012 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
a z čeho? tak nějak ze všeho.. nejvíc asi z toho, že ten zasranej problém je naprosto neřešitelnej.. co s tím? víme, o čem mluvím, ne? dneska se vůbec nic nedělo.. jenom válení se v posteli.. zejtra jedu do Ag.. mamina jede taky, ale já musím dřív.. protože musím do tý podělaný spořitelny.. a ten účet ruším.. dneska jsem hledala a hledala a nenašla jsem žádný potvrzení.. pak jsem si vzpomněla, že jsem jim dávala do spořitelny jedno hned v září a další mamina potřebovala do práce, nevím teda proč, přídavky jí sebrali už když jsem byla v pátý třídě asi x))
*****
dneska se čumělo na filmy.. ohřála jsem včerejší oběd.. a celej den v pelechu.. musím si taky ještě zejtra vyzvednout antibejby.. začíná mi být šoufl, očekávám své dny, tak se snad dočkám.. ehe.. dneska byla zase kosa.. a tady odmítají topit.. tak se není čemu divit, že se mi ani nechtělo z pelechu.. Kulíšek celej den obsazoval můj počítač, tak jsem se nemohla ani na nic podívat, ani ty rybičky na fejzbůku nakrmit.. achjo se poseru z toho.. vychlastala jsem dva zelený čaje.. mám tu ejště jeden ten zelenej Nestea..
*****
tak zejtra zrušíme účet a snad pojedeme zpátky.. bez návštěvy benzíny.. to by mě už mrdlo.. to mě zrujnuje.. pak mám mít chuť si dělat řidičák.. nemám ho a na benzín mi padne jmění x)) tak.. teď si konečně narkmím rybičky (už vidím Kulíškovo xicht jak si myslí něco o demenci) a pak asi zapadnu.. nevím.. nevím co dělat.. je tu zima.. mám ale hlad, ale nevím, co sežrat.. tak fajn.. zejtra asi bude zase zajímavej den.. tak mizím.. papa..