když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Červenec 2012

na buřtech

30. července 2012 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
tak nakonec jsme zase tady.. šla jsem si hezky směr Olbramov, ikdyž si v tu chvíli uvědomím (když už jsem byla za Černošínem), že ta plechovka s Monsterem mi kurva zůstala doma x)) a nevěděla jsem ani kde.. tak jsem volala mamině, jestli tam někde neleží.. byla doma.. tak jsem jí řekla, aby jí kdyžtak dopila, aby se to nezkazilo.. taky jsem narazila na kámoše, co jel na kole a měl namířeno taky do Olbramova.. tak jsme šli/jeli spolu.. kecali jsme a v tu chvíli se proti nám řítí rozjetý vlasatý cosi :D Kulíšek můj.. zabrzdil těsně před náma.. "to je tvůj mladej?" "jojo" a pak zmizel někde za zatáčkou a my pomalu šli/jeli směr Olbramov.. stavili jsme se u Bertíka a pak zamířili do lesa..
*****
tam jsme si už na založeným ohništi udělali ohýnek.. ale dřevo rychle hořelo, protože bylo úplně suchý.. tak jsme furt sháněli dřevo a přikládali.. spapala jsem tři buřty, dvě pečený jablíčka (no jednu žňovku a jednu úplně mega žňovku od Kulíška ze zahrady) a pak ještě topinku :D a taky jsme si pekli maso potřený spešl omáčkou z chily, česneku, papriky a samých takových věciček :D pálivá.. tak je to upečený, ale hnali se na nás černý mraky, tak jsme pelášili domů.. a v pohodě.. nechytlo nás to.. ale asi ještě v noci něco přijde.. tak se šel Kulíšek ošplejchnout a půjdeme spinkat.. tak papa :)

ani nevím kam

30. července 2012 v 17:20 | Evil Industries |  >Má duše
četla jsem si knížku.. pak jsem šla s maminou po obědě (špagety s kečupem a sýrem hami!! %)) a po kafi (který jsem fakt nevypila x)) ) na procházku.. ke hřbitovu.. kolem pily a na louku a k lesu k jedinýmu stromu se žňovkama :) tam máme jablíčka jéééé %) hami :) dám jedno myšičkám.. teď jsem se vyplavila z koupelny.. a v šest vyrazím směr Olbramov.. Kulíšek před chvílí vyjel z Chodovky na kole, tak se tam někde sejdeme.. ale co bude pak, to netuším.. jak jistě víte, na kole neumím a ani ho nemám a nechci ho a ani na něm nechci umět :D (joooo jistě.. nezapomeňte se divit, když to tu omílám furt dokola)
*****
prej mě vezme s sebou.. ale ještě nevím, jestli budeme v Planý.. nebo v Chodovce.. nebo na zahradě v Chodovce někde ve stanu.. nebo v lese až do rána (jo.. to se nám taky přeci povedlo :D ) u hřbitova jsme v zimě seděli v autě a byli tam až do sedmi do rána xDD klasika.. jsme noční zvířátka :) chci s sebou vzít knížečku.. ale nemám vůbec tucha, jestli budu mít příležitost ke čtení.. uvidíme na stav místa v tašce a pak se uvidí.. kdyžtak vytáhnu pytel.. ta knížka je fakt tlustá (366 stran) na nošení v malý tašce xD
*****
teď jsem překvapivě zjistila, že můj nový kousek "Pokoušená" má přesně takovej počet stran :D no ty vole.. a ještě na mě čeká žlutá "Vyhořelá" a oranžová "Probuzená" :) jsem pošuk co? :D ale mě to baví.. líbí se mi to.. ale prostě čtení je nehoráznej žrout času.. kort, když se od knížky nemůžete odtrhnout.. to jsem o povinný četbě nikdy říct nemohla :D fakt ne.. klasika mě nějak neto... :D
*****
já se půjdu nějak převlíct (dřepim tu v mym chlupatým oranžovým županu jenom) a pak za hodinu vyrazím Kulíškovi naprosti do Olbramova.. mamina chce jít mermomocí se mnou, aby se mi nic nestalo.. achjo.. no tak fajn.. jako bych cestu tam neznala, když jsme chodily s Denisou v noci po tý cestě až do Lestkova a s Kulíškem jsme tam byli už nespočetněkrát..
*****
obleču se a půjdu se naládovat energeťákem.. mamina mi sice vzala oranžovýho Monstera, ale to je fuk.. miluju toho žlutýho, ananasovýho %) tak příště :D teď mizím.. nevím, jak budu dlouho pryč.. nevím ani, kde budeme.. jestli v Planý, v Chodovce nebo někde pod stanem, nebo úplně v prdeli v lese x)) tak mizím papa :)

nic (hm tak ne: "v daném měsíci již existuje článek se stejným názvem" bla bla)

29. července 2012 v 22:20 | Evil Industries |  >Má duše
dneska fakt nic.. včera jsem četla do tří do rána.. byl to pěkně na hovno večer, tak jsem si řekla, že budu na všechno srát a prostě si budu číst.. a u toho jsem chvilkama přemýšlela.. ale hned jsem to zase zahnala, protože to pak bylo jenom drásání mé mysli a to mě už dávno přestalo bavit.. tak jsem se na to vysrala a prostě jsem se tak zažrala do knížky, že jsem se čtením sekla něco po třetí ráno :D
*****
vzbudila jsem se se snem, ve kterým se mi zdálo o Janě L., mojí kámošce už od školky (už se s ní nebavím, děsně se změnila) a pak tam bylo ještě spousta lidí, který jsem neznala.. a myslím, že ještě někdo známej.. zase ty moje zkurvený sny.. zmotaný.. nepochopitelný.. na hovno.. ale ten pocit, když se ráno vzbudím.. ty vole.. ještě nedavno jsem si sny nepamatovala.. moje snová zapomnětlivost začala, když jsem si začala vymejvat mozek práškama.. a až teď to pomalu ustupuje.. zasraná chemie..
*****
donutila jsem se z postele vylíst asi tak v půl dvanáctý, ale vzhůru už jsem byla dlouho.. za dnešek jsem vykydala myšičkám domeček a s maminy pomocí jsme je pořádně vymáchaly v písku.. no moc se jim to nelíbilo.. nechtěli se v něm rochat.. to ani náhodou.. potvory skákaly ven a dělaly mi tu nehoráznej bordel.. zase písek mezi zubama :D přijde mi, že je to takovej píseček jako v přesípacích hodinách.. stejně jemnej.. mamina si chytla jednu myšičku a já druhou a pomalu jsme jim na zádíčka házeli písek a hezky jim ho vetřely do kožíšku, aby se mi nedostal do očíček.. pak lítaly po baráku a oklepávali se :D pak se vzájemně obírali (to bych udělala kravinu, kdybych je nevzala oba) a pak lítali a dělali bordel, ale pak jsem zametla a prohlídla si je.. a takový načechraný jemňoulinkatý kuličky :) snad jim to chvíli vydrží :D
*****
jinak.. jsem zažraná do čtvrtýho dílu, je to čím dál zajímavější.. a dneska ho možná dočtu celej.. takže spát ráno :D zrovna jsem se vydolovala z pidi vaničky, do který jsem se naložila a půjdu zase na čtení.. teď si píšu s Kulíškem, kterej byl venku.. natrhal kytičku a zkontroloval pidi ptáčky, který jsem viděla ještě když byli vajíčka.. teď už tam prej nejsou.. nafotil spoustu fotek, tak se pak podíváme..
*****
teď, jako správnej feťák si uvařím další čaj.. nevím, jestli černej nebo zelenej.. jsem tu měla celou dobu před sebou zelenej.. ty vole.. už tý knížky fakt nevnímáte čas.. ani nemáte hlad.. jenom když na chvíli odloudíte oči od textu, tak si všimnete, jak vás kurevsky bolí záda a tak dále :D dobrý co? :D jesm magor no :D ale líbí se mi to a moc :)
*****
zrovna tady poslouchám, jak tu někdo ve vchodě i před barákem furt řve.. už mě to začíná srát.. tady nemůže bejt chvíli klid.. když už teď neděláme kravál my.. ale my jsme dělali kravál, protože jsme dělali x)) debilní slovní spojení, ale je to tak.. oni dělají kravál, protože jsou praštění.. asi si ten zbroják vážně udělám a pořídím si vzduchovku hááááá :D
*****
půjdu si něco ulovit k jídlu.. Kulíšek teď bude upravovat fotky (je u sebe doma, kdyby někdo nevěděl, ne u mě) a já se vrátím k mýmu literárnímu pošušňáníčku :) jo.. jinak.. fuckingbook se sere, kde může.. nejdou uveřejňovat statusy (mě) nejdou mi rozkliknout fotky (jak moje, tak ostatních), nejdou mi spustit rybičky a když kliknu na upozornění, tak tam svítí vesele dál a upozornění se jenom mile nasčítávají.. jo a ještě něco, co už je hodně dlouhou dobu a furt to nereaguje.. profil tady na blogu.. nejde upravit.. když ho upravím a uložím, tak mi to napíše, že to nejde uložit a mám to zkusit za chvíli znovu.. ale zkoušela jsem to snad milionrát a pořád to nejde.. kdo má podobný dojeb, nechť se ozve v komentáři x)) jo a chat mi nejde.. takže všechno na hovno.. :D díky.. tak papa :)

titulek

28. července 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
dneska jsem jenom četla knížky.. došla jsem hezky ke čtvrtýmu dílu a dneska večer v něm hodlám pokračovat.. teď jsem přišla s maminou z Vlčáku, chtěla se mnou jít na víno.. tak jsme si každá dala po dvou skleničkách.. mamina bílý a já červený.. a je mi dobře.. jenom pořád musím přemýšlet nad tím, proč zrovna já mám takovou smůlu.. přišly jsme s maminou a zkusily jsme vykoupat myšičky.. ale ty se nedají jen tak vymáchat v křemičitým písku :D ale tak.. snad to zvládneme.. :)
*****
potom nastali jisté komplikace (otevřela jsem si konečně hubu a řekla čistou pravdu a nazvala věci pravými jmény, prostě jsem jenom řekla, že toho mám dost.. jenom čistou pravdu) a bylo prostě a jednoduše zle.. neměla jsem náladu se dohadovat, protože vím svý.. a v tu chvíli vtrhla mamina do pokoje a že jestli s ní nepůjdu na víno.. tak jsem šla.. pak mi přišly zprávy.. taky jisté zprávy.. a tak jsme si s maminou daly dohromady dvě skleničky.. já červený a mamina bílý.. pokecaly jsme a šly jsme domů.. konečně DOMŮ.. je to domov.. jupí.. a to mi k dosavadnímu štěstí stačí :)
*****
nehodlám to rozmazávat dál.. tak padám odsud.. papa :)

v Ag

27. července 2012 v 22:50 | Evil Industries |  >Má duše
no.. tak nakonec to stejně dopadlo opět jinak, než jsem chtěla.. proto si nic neplánuju.. je to na nic.. plán prostě nikdy nevyjde.. takže.. jelikož byl pařák jako prase a mě se v tý vysoký botě potila hnáta a tvořily se mi krásný propocený puchejře, tak jsem se na návštěvu mýho táty, kterej na mě sere a bydlí na druhým konci města, vybodla a šla jsem jenom k tetě se podívat.. i s maminou.. ta zrovna odcházela.. a tak s náma šla do města.. to jsme si skočili k bankomatu, ale do spořitelny už bylo pozdě.. zavírají v pátek v půl třetí a ono bylo skoro půl čtvrtý.. smůla.. tak jindy.. já si odskočila dát lejstra, který jsem měla pod brkem, k babi a šla jsem zpátky..
*****
mamina hučela, co mi tak dlouho trvá, ale já nemohla vylízt schody a navíc mi babi darovala náplast a to se mnou babi rovnou sešla dolů, že rovnou půjdeme na jídlo.. tak jsem šla rychle do knihkupectví a poslala jsem maminu s babi do restaurace, že tam hned přijdu.. samozřejmě musely obě čekat na městě.. někde mezi knihkupectvím a Q.. což není daleko od sebe.. k mé smůle (ale pak jsem za to byla i ráda) mi přišla objednaná jenom jedna knížečka.. šestej díl.. počítala jsem se třema bichlema.. ale tak mi přijdou ve středu.. nebo tak nějak.. a navíc vyjde ještě devátej díl (no potěš prdel, si umím vybrat tituly, co? :D ) a tak jenom střádám plány, jak tady ty knížky nasulcuju..
*****
dneska jsem dočetla druhej a začala číst třetí díl (ten má naštěstí jenom 267 stránek, ne přes 300 jako všechny ostatní) a tak se brzo dohrabu k nový knížce :) stejně.. na konci toho druhýho dílu musím popotahovat jak idiot.. a brečet a řvát.. :D a Kulíšek mi včera u toho čtení tý nejubulenější scény musel předčítat vtipy x)) :D a pak se rozhodl založit blog.. oujééé :D to bude hooodně zajímavej blog :D O:-) ne.. nechtějte po mě link.. možná se ho někdy dozvíte.. ale teď určitě ne.. ještě tam nic vlastně není.. a ani netuším, co s tím Kulíšek zamýšlí :D
*****
já teď zamýšlím jenom vybumbat čajík, ještě pomuchlat myšičky a číst.. muheh.. mamině začne od pondělí dovolená, tak to uvidíme, co a jak.. babi mi zase ze Slavic přivezla hrášek, ale musím se mírnit.. zase to sežeru všechno najednou.. jsem děsná.. a ředkvičky a kedlubnu :D hami hami %) heheee.. snad to zvířátko přijde ještě.. prej kolem desátý, jedenáctý.. nojo.. chlapi.. tak mizím.. papa :)

tak jsme nikam nešli ani nejeli

27. července 2012 v 12:00 | Evil Industries |  >Má duše
jojo.. nakonec jsme zase spali v Černobylu.. furt se bouřky naháněli, nad lesem černo a slejvák.. dusno.. hrůza.. tak jsme se na to vybodli.. a že tedy půjdeme na bus v deset, ale ten nám prej ujel.. říkala to jedna smažka na ulici.. no tak jsme nevěděli, jestli dotyčnýmu věřit.. tak jsme čekali na zastávce do čtvrt na jedenáct.. nejelo nic.. tak asi měl pravdu.. fajn.. udělali jsme čelem vzad a šlo se k nám.. ale Kulíšek chtěl do Planý mermomocí.. tak jsem mu řekla, že může jít.. ale že já v noci nikam nepůjdu..
*****
tak šel nakonec se mnou :D a dneska Kulíška pošlu na opačnou zastávku a pojede ve dvě do Planý a já v půl druhý do Ag.. prej pak za ním mám přijet.. joooo.. přijedu.. až budou peníze.. tak smůla.. jsem ráda, že jsem ráda.. ještě Kulíškovi dám na bus a budu zase o 28 korun lehčí.. x)) mě jebne z toho.. snad bude táta doma.. chtěla bych ty knížky.. sere na mě, co se přídavků týče.. jako tisícovka na půl roku.. jak s tím mám vyžít? si vemte, kdybych nebydlela s maminou.. tak se můžu jít zahrabat :D prdel tohle.. se zeptám babi, jestli v Ag nenabízí nějakou práci.. je to nutný.. abych měla z čeho šetřit.. ale když jsem s Kulíškem, neušetřím ani vindru :-/
*****
teď si půjdu vypít čaj.. koupala jsem se včera.. tak snad stačí.. nevím, co si mám vzít na sebe.. ale asi krátkou sukni.. jinak to nevidím.. je tam pařák jako prase.. jak Kulíšek včera opět protestoval na mojí dlouhou černou sukni, tak jsem mu hned řekla: "neboj, nebudou na mě debilně čumět, je tam tma a tak mě ani neuvidí.." *chvíle odmluky* "ale neee.. ale bude ti zima.." achjo.. když si něco začnete s někým, kdo se furt mermomocí snaží bejt neviditelnej, tak je to vážně na hovno.. nebaví mě poslouchat ty přednášky, proč jsem oblečená takhle a takhle.. a zase vypadám příšerně.. a všichni na mě blbě čumí (jeho dojem) a proč nechci vypadat třeba jako tahle a tahle.. to mě sere.. vytáčí.. je to na pjest.. nemyslíte? a víte, co pro to dělám? nic :D
*****
tak mizím.. jdu na ten čaj.. tak papa :)

do Planý opět

26. července 2012 v 17:40 | Evil Industries |  >Má duše
ale musíme dělat.. nahání se tady bouřky, ale podle Meteopressu nás to mine.. ale zrovna je venku tak nehorázně vedro a dusno, že nevím nevím.. vylezu na balkon a nemůžu dejchat.. Kulíšek mi právě pohřbil smrček balkonovou defenestrací.. měla jsem ho u Otepa na zahradě.. vyškubla jsem si prostě jeden stromeček z náletů kolem lesa a byl na zahradě.. ale na balkoně se mu nelíbilo a umřel.. :( tak si dneska po cestě vyškubnu novej.. a Kulíšek mi prej dá nějakej novej květináč..
*****
chvíli počkáme, až se ta buřina tady přežene a půjdem.. humus.. nalakovala jsem si drápky, tak si ten lak můžu v lese odřít.. zejtra jedeme do Ag.. potřebuju se stavit u táty.. to snad dostanu něco k narozkám a konečně si koupím knížky.. :) jůůůůů.. s sebou si beru sukni a čistý tričko Amon Amarth :) dneska si Kulíšek dělal tu svojí zabijácou smaženici s tunou vajíček, pepře a chilli :D a s celou cibulí :D tak je víc cibule než hub, víte? :D a já si udělala praženici :) prostě jenom houbičky s kmínem a posolený.. :) a do křupava.. jinak houby nespapám.. sdělali jsme tu misku.. mamina nám tam nechala lístečky.. "tohle ne.. tohle snězte" :D a pak když přišla domů, tak jsem se sprchovala.. a udělala houbovku.. tak jsem si ztoho houby vybrala.. :D
*****
vybumbali jsme Monstery.. Kulíšek oranžovej a já svůj žlutej ananasovej :) to je nejlepší ňaminka :) pak jsme si dali všichni čaj.. a teď jsem si nalakovala ty drápky.. nejpozdějš v šest bychom měli vyjít.. tak snad se ta největší černota přežene.. jestli ne, tak to nevím.. to bude zajímavý.. nechci zmoknout.. fakt ne.. teď ale myslím, že mi rupne hlava.. z toho dusna.. humus.. tak si nechám zaschnout lak, pomuchlám ještě myšičky a pomažeme.. ať jsme v Planý dřív než zejtra :D tak papa :)

furt nic moc

25. července 2012 v 23:10 | Evil Industries |  >Má duše
no.. ale žiju.. už jsem se i zvedla z postele, což mi včera moc nešlo.. chvíli jsem i věnovala knížce.. Kulíšek dělal něco na kuchyňský lince a ještě něco.. chtěl jít dneska do Planý.. pěšky.. protože já na bus peníze už nemám.. navíc, když platím za oba.. x)) venku byla dneska kosa a odpoledne byl slejvák.. no to by se do tý Planý šlo dobře teda x)) ještě přes les, křoví a další samý lepší.. nepřicházelo v úvahu.. tak uvidíme, co zejtra.. snad bude lepší počasí..
*****
myšičky dneska baštili sýr :) a brambůrky by chtěli :D snad nebudou vyvádět v noci moc velkej kravál.. já se válela do jedný odpoledne.. fakt se mi nechtělo vstávat.. byla jsem furt vyfluslá.. pak jsem udělala těstoviny, Kulíšek hučel, že to nechce.. tak jsem si uvařila jenom pro sebe.. nevědě, o co přichází.. prostě nejí to, co nikdy nejedl.. což je hodně jídel, co mamka vaří.. tak smůla.. prostě jsem uvařila kolínka, promíchala jsem je s máslem a s trojúhelníčkem sýra.. ňaminka.. rychlý a jednoduchý.. říkala jsem snad, že mě nebaví vařit, ne? nebo spíš.. se mi u toho nechce nic moc vymýšlet..
*****
pak přišla mamina z práce a nadávala, že jsem dělala těstoviny, že je taky chce dneska dělat a že teď bude muset vymejšlet něco jinýho.. jsem jí řekla, že mě to nevadí a že Kulíšek to nejedl.. tak fajn.. mamina udělala něco podobnýho, ale uvařila sýrovou omáčku s pórkem a cibulkou :) tak jsem se nadlábla.. ale moc jsem tomu už nedala.. bylo mi pak zase nějak mdlo.. dala jsem si čaj.. a teď večer další..
*****
zrovna jsem se s Kulíškem dodívala na Non plus ultras.. no.. nic moc.. mě to nějak nic neříká.. ale tak co.. viděla jsem další film, na kterej si třeba za tejden ani nevzpomenu.. filmy mi moc neříkají.. vlastně ani telka ne.. otravuje mě to.. úplně mi to drásá nervy, když ta bedna je zaplá a já se na to nechci dívat a přitom to furt hraje.. nevim.. rozbolí mě pak hlava a další radosti..
*****
jéé.. teď tady na blogu běží nějaká další reklama.. ale tentokrát to není jenom jedna z dalších stupidit, jako obvykle.. ale reklama na Mozzarellu Galbani.. vzpomněla jsem si, že hačá v lednici %) oooo.. víte, jak je to dobrý, když si uděláte to, co zrovna ukazujou v tý reklamě? jako nakrájet tu mozzarellu na kolečka, prokládat to kolečkama rajčat, dát tam ty černý olivy a pokapat to olivovým olejem? no to je takový žrádlo %) :D jsem na to dostala chuť sakra.. x)) ale teď se doufám, půjde spinkat.. mám nějaký suchý voči.. a opět jsem se ráno vzbudila něco po pátý.. achjo.. tak mizím.. jenom se opláchnu.. na koupelnu je opět pozdě.. ty vole.. tak opět sprcha ráno nebo odpoledne zejtra..
*****
Kulíšek si dneska hrál na balkoně se starou žárovkou.. vykuchal jí vnitřek :D ten jsem si schovala.. a do prázdný baňky (nevybouchlo to :D) jsme nacpali tmavě bordový polystyrenový dekorační kuličky.. vypadá to krásně :) nejdřív jsem bańku nazdobila zdobičkou na nehty.. a máme další hračku :D už třetí žárovku tady mám.. první byla ta, kterou Kulíšek namočil do hnědý barvy na kov a vypadá tak jako namočená v čokoládě a druhá je pidi žárovička s pidi závitem a je kulatá a modrá :) muhehe.. všechny jsou vystavený vedle sebe mezi šutrama :D
*****
tak a teď už mizím.. papa :)

špatně

24. července 2012 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
dneska ráno jsem se probrala a myslela jsem, že pojedu hned k zubákovi.. moudrák se hnusně ozval.. ale dalo se to přežít.. pak ale kolem poledne mě děsně rozbolela hlava, ale tak, že jsem nemohla nic dělat.. četla jsem si chvíli a to jsem myslela, že se poseru.. pak jsem vařila vývar s čínskýma nudlema a se sójovou omáčkou.. prostě mi to chutná.. tak jsem si dala trochu.. Kulíškovi jsem taky dala.. ale nějak jsem to nevybrala a na maminu už nezbylo.. tak jsme to dojedli.. potom přišla mamina, ale to už jsem to vzdala a šla jsem si lehnout.. bylo mi blbě.. fakt.. bušilo mi v palici.. nemohla jsem nic..
*****
potom přišla mamina, ptala se, co je.. tak jsem se pak zvedla.. a ani jsem nedošla do kuchyně a šla jsem vrhnout šavli.. to mi zrovna mamina dala dva Nurofeny.. ano.. skončily v hajzlu.. ještě jeden tam furt na dně leží rozpuštěnej.. achjo.. mamina nás vytáhla ven.. do Slavic.. teta totiž volala, že nás chce babi všechny vidět.. že se něco děje.. tak jsme měli strach.. co se děje.. co nám chce říct.. děsný fakt.. tak jsme se rychle sebrali a honem pádili do Slavic.. na cestu jenom pití a košík na houby a šlo se.. bylo vedro.. a mě bylo blbě jako svině.. jenom co jsme vlezli na prašnou cestu směrem k poli, udělalo se mi totálně blbě a myslela jsem, že polezu po čtyřech.. pak jsem v lese třikrát chtěla udělat loužičku, ale to si jen mé podvědomí myslelo, že mám snad plnej močák, ale přitom nebyl.. fakt zábava.. x))
*****
našly jsme koš hub zase.. a tak jsme je dali babi.. ani kytku jsem po cestě neškubala, jak jsme hnali.. dolezli jsme na chatu.. hafani nás málem sežrali.. tak jsme se honem vyptávali.. a babi nám řekla, že jí zase bylo špatně a tak nám chtěla říct něco o tom, co bude, až nebude.. tyhle témata naprosto nenávidím :( fakt.. tak pak hned, jestli si nedáme něco dobrýho.. a furt by jenom lítala a něco kuchtila.. tak jsme jí museli na chvíli udržet na židli.. aby furt nevstávala..
*****
pak jsem dostala hlad, jak jsem ze sebe všechno dostala.. ještě po cestě mě pálela žáha jako prase.. v hlavě mi bušilo.. tři prášky v sobě.. a nic.. tak pak jsem si dala jenom minerálku a nic víc.. a pak jsem dostala hlad.. a hlavně chuť na chleba s máslem a hráškem.. tak jsem si šla natrhat na zahradu hrášek.. a babi mi i ten chleba musela ukrojit a namazat.. jako bych to nezvládla sama.. x)) tak jsem si to posolila a dala na to hrášek.. sice ho byla troška, ale přeci jen něco.. :) Kulíšek mi to málem zbaštil.. nikdy to nejedl.. říkal, že mu to nechutná, ale určitě jo.. jinak by se po tom tak nesápal..
*****
babi tam neměla máslo, ani Floru.. ale je to v tom kelímku jako Perla, ale tohle je ten margarín s příchutí másla.. a to je hami :) tak jsem si dala.. udržela jsem to v sobě.. ale stejně jsem myslela, že se zjevím.. po tý masti jsem sice na voči neviděla, ale bylo to lepší.. chtělo se mi ale jenom lehnout a spát.. celý to zaspat.. byli jsme tam chvíli.. nechali jsme tam babi houby a šli dom.. cestou jsme zase našli koš.. ale to jsem myslela, že nedolezu.. a teď už půjdu spinkat.. nene.. dneska se mnou nic nebude.. fakt ne.. achjo.. na prd den.. tak mizím do hajan.. snad mě myšičky nechají vyspat :) jenom ještě.. máme zase o zvířátko víc, ale nevíme, jestli přežije do zítra.. housenku jsem si jednu chytla, ale ta mi utekla.. byla krásná.. tak jsem pak jednu zachránila.. sápali se po ní lesní mravenci, tak jsem jim vzala baštu.. snad to zvládne housenečka.. mám jí tady ve skleničce od přesnídávky, kterou mi dala babi.. tak snad se z toho dostane.. držte jí pěsti :) pa :)

Žíjeme len naz

24. července 2012 v 0:00 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
tak zrovna ta mi právě hučí v hlavě :) je úžasná :) sice jí furt slyším v rádiu i na Óčku, ale to je fuk :) krásná letní nálada :)

je mi jasný, že opět začnu stejně...

23. července 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
jako obvykle.. tak dneska jsem.. blá blá blá.. :D ale zrovna teď mám v sobě dost alkoholu na to, abych ze sebe vyplodila něco normálního.. dneska se nic nědělo.. jenom se leželo v pelíššku.. odpoledne se vylezlo.. navařilo se papů.. navečer se mamina rozhodla, že se na ty chlapi vysere a chystala se s náma opít.. dopila se celá moravská slívka a pak se dopil i ořechovej likér.. ten jsem teď dopila já.. myšičky se mají dobře.. šla jsem večer na JEDNO (vážně jedno, na víc jsem neměla) a šlo se dom.. teď jsme dopili ten oříškovej likér (kterej je podle záruky měsíc prošlej (ale dostala jsem ho k narozkám) a dopil se) a pohoda..
*****
zrovna jsme se s Kulíškem dívali na různý videa o autech.. to mě baví, pokud tam je moje auto snů.. Nissan 350z roadster.. nejlépe šedá metalíza :D já vím.. snílek.. ale tak co.. dva roky zpátky mi babi sehnala dokonce i model :D ale nemohli jsme ho nikde sehnat.. a pak jsme na něj narazili ve Stříbře náhodou v hračkářství.. krásný autíčko.. no nic.. já pomažu na hajání.. chystám se si vyzvednout zbývající díly Školy noci, tak snad se mi to konečně povede.. dneska jsme si hráli s myšičkama :) tak konečný jmena mají: Králíček a Myšička :) prostě intuice.. já to nevymyslela.. ono samo :D :)
*****
tak co.. teď se tu Kulíšek snaží rozestlat :D byli jsem na návstěvě ve Vlčáku.. tak nás Dejv pobavil :D :) snad někdy můj syn bude taky takovej :) teď jdeme už spinkat.. tak papa :)

v lese

22. července 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. po obědě jsme se s Kulíškem vydali na procházku.. no.. po obědě.. spíš později odpoledne jsme se vydali na procházku.. na návštěvu lesa.. ale Kulíšek nechtěl vůbec do toho lesa, kam chodíme vždycky.. prej tam je moc lídííí.. bla bla.. :D celej Kulíšek.. vidí nebo slyší nějakýho lida a prostě tam nejde.. nechápu.. přitom lidi jsou slepí.. nechápu ale Kulíška.. lítá po lese jak ďas a přitom nějaký houby vždycky přinese.. já takhle letět, tak vidím leda hovno a ne houby :D
*****
ale našli jsme.. ikdyž mamina nám jasně zakázala nějaký houby domů tahat :D chápejte, máme jich už jak nas :D tak jsem se rozhodla, že je nakrájím zejtra a usušíme je.. to bude nejlepší.. ikdyž mamina tu má několik pixel s nasušenýma houbama z loňska.. našli jsme hříbečky, modráky, babky, lišky, kozáky :) a taky krásnou červenou muchomůrku :) úplně z mechu zářila jako semafor :D
*****
*****
proběhli jsme to všechno, ikdyž jsem Kulíškovi milionkrát říkala, že už půjdeme domů, že mi je zima.. měla jsem jenom mikinu a už byl večer a ochladilo se.. jsem myslela, že zmrznu.. tak jsem ho zase popoháněla.. výlet se protáhl o pár lesů a kilometrů dál a prodloužil se tak o hodinu.. dostat Kulíška z lesa je vážně umění.. :D ale pak jsem ho teda donutila.. cestou do toho dalšího lesa jsem nasbírala hromadu borůvek.. ale měli jsme jenom košík a v něm houby a kytky.. tak jsem je baštila.. ale pak jsem sbírala a dávala je do ubrousku, kterej jsem měla v košíku.. kdyby mě to napadlo předtím, měli bychom pěknou hromadu..
*****
*****
přišli jsme večer.. udělala jsem papání a uvařila čaj.. mamině jsem dala kytí.. :) pak jsme si šli zalíst.. a blbneme s myšičkama.. :) teď tady Kulíšek honí po podlaze Králíčka.. já mu říkala: "hlavně je nepouštěj po podlaze!!" "jooooo" a najednou *plesk*.. a Králíček na zemi.. skákali z polštáře přes bobík do klece.. sami.. a najednou jsme bobík odšoupli a Králíček plesk na zem.. no.. tak jdeme chytat x)) papa :)
*****

dveře

21. července 2012 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. co dneska? myšičky naše nás nechali v noci i vyspat.. :) zase takovej kravál nedělali.. a to je mám za hlavou na nočním stolku.. ale chvíli bez dozoru a piliny všude, jenom ne v kleci.. jak jsem se dočetla a jak mi bylo řečeno, není pro ně klec vhodná.. no jsou to bordeláři :D pro jednoho mrňouska už mám jméno.. jinak mu neřeknu :D tak mu to nejspíš zůstane.. :) říkám mu Králíček :D ale on vážně vypadá jako malinkatej králíček :) ale jeho šedobílej bráška nevím.. zaúkolovala jsem i maminu, aby vymýšlela jméno..
*****
dneska jsem chtěla mamině ukázat motýlka, kterej se nám vylíhnul z housenky :) je to bábočka.. ale než jsem stihla maminu zavolat, tak Kulíšek otevřel sklenici a prohlížel si ho.. a motýlek frrrrnk a vyletěl z balkonu dřív, než jsem ho stačila mamině ukázat.. viděla jenom jak zírám z balkonu.. achjo.. tak alespoň ho mám na tý včerejší fotce no
*****
Kulíšek odpoledne dělal dveře.. máme z jedný strany čalounění a z druhý strany tapetu.. :) a k tomu jsme natřeli černým lakem starý kolečko od kukátka.. dali jsme nový kukátko.. a dveře jsou jako nový :) co udělá trochu látky a papíru :) vyhlazovali jsme bublinky a špendlíkem jsme je praskali.. a je to konečně hotový.. jako provizorní dveře sloužily moje bývalý od pokoje, na který jsem napsala KOTELNA :D hned první den, co jsme se sem nastěhovali.. sousedi se nemohli vynadívat :D
*****
*****
teď už to vypadá, jako dveře do BYTU.. ne do ruiny :D mamina by šílela, kdyby se tady viděla :D
*****
*****
myšičky nejdou vyfotit.. pořád lítají.. nezastaví se.. musím počkat, až Kulíšek vezme svůj foťák.. co bylo všechno.. ukazovala jsem myškám byt.. Damouš se se mnou nebaví :D myšičky jsou vážně atrakce :D furt něco vymýšlejí.. a fakt.. nedají bez sebe ránu.. mám v ruce jednoho a hned se ohlíží, kde má brášku.. a když je necháme lítat po postelích, tak každej běží na jinou stranu, ale vždycky na sebe narazí, očuchají se a běží zase každej jinam :D
*****
těším se, až pořídím pořádný fotky.. to, co mám, je nepublikovatelný :D tak jindy.. :) zatím papa :)

myšičky :)

20. července 2012 v 23:10 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska jsem ráno v půl desátý jela do Ag.. Kulíšek jel už z Chodovky :) šla jsem si vyzvednout tu pitomou občanku a ani na ní nevypadám jako totální kretén, což jsem si myslela, že se poseru, když mě fotili :D jako vždy.. fakt to nenávidím x)) šlo se hned do vyřizování toho, co jsem chtěla mít honem za sebou.. razilo se na městkáč.. bezva.. pro občanku.. no není to děs, jak jsem psala.. tak docela spokojenost.. pak honem do dalšího vyřizování.. chtěla jsem je zjebat ve spořce za ten můj zprzněnej účet.. no ale vysrala jsem se na to,.. nechtěla jsem si kazit den.. potom jsme šli za Terkou.. do květinářství na pokec.. fakt jí to teď hrozně sluší :) má novej účes, má to o hodně zkrácený a má v černých vlasech červený melíry :) a má ofinu :)
*****
bavili jsme se o tom, co je novýho a jak a co.. a co Pepe a Milan a všechno co je nový.. a pohoda.. potom jsem se konečně odhodlala si vybrat z toho hovna, co na účtě mám a pořídit si novýho člena rodiny :) tak jsme se prošli po stříbrským, totálně rozrejpaným náměstí až jsme se dobelhali do zverimexu :) a koukali.. křečíky tam ta paní vůbec neměla.. ani pandí, ani džungarský.. měla tam králíčky, morčátka a další chlupatiny, ale po křečcích ani stopy.. měla tam dva krásně zbarvený pískomily, tak je mám :) nechala jsem se přemluvit.. ale pak jsem udělala blbost, ikdyž mi okamžitě v hlavě naskočila marketérská myšlenka: "je to prostě obchodní přemlouvání.. nenech se zlákat".. ale já debil souhlasila dřív, než ta myšlenka stačila v hlavě doznít.. jsem debil x))
*****
a vo co šlo? chtěla jsem prostě ty myšičky.. ale přemýšlela jsem, že bych přeci jen radši křečka.. ale oni jsou tak nádherně zbarvený a roztomilý, že jsem si je vzala.. jsou jednou ta dražší jako křečík.. ale tak co.. pak jsem šla k pultu a koukala jsem ještě.. nabídla mi, jestli ještě nechci třeba něco na krk.. jako náhrdelník, který tam vyrábí jedna paní, která jí je tam dováží.. a prej to je na nějakou charitativní akci.. vážně na takový věci nejsem.. ráda přispěju, ale když ty příslušný lidi vidím a jsem si jistá, že ty peníze vážně poputujou na danou věc.. koupila jsem si jeden vážně moc krásnej náhrdelníček.. ale byl na mé poměry tak drahej, že mě polilo vedro.. ááááchjo x))
*****
trochu zdrcená z týhle zkušenosti jsem odešla s Kulíškem ze zverimexu.. pak mi ale padl pohled na propíchanou šramotící krabičku s dvěma myšičkama a hned mi bylo líp.. vzpomněla jsem si, že nevypadám na občance jako naprostej kretén a nemusím se za tu pidi kartičku stydět.. to je můj první doklad, na kterým jsem si podobná hele :D šli jsme potom k babi uklidit myšičky (ta z toho byla hotová :D a mamina taky :D byla tam ještě teta s Robinkem :) ) šli jsme za chviličku do Peska.. a to Kulíšek viděl tu bloncku, která tu po sobě nechala tenhle zdevastovanej byt.. jelikož vážně zdevastovanej byl, než jsme to tady zkulturnili.. x))
*****
Kulíšek vyveden z míry.. jak to říct :D nechápal :D koupila jsem pytel semínek pro myšičky a pytel hoblin.. potom jsme úprkem zdrhali zase k babi, ikdyž jsme se chystali na Nerudovku, chtělaj sem Kulíškovi konečně ukázat, kde jsem bydlela.. ale začalo chcát, tak jsme prchali.. a šup k babi.. tak jsme se dívali na myšičky :) a všem se ty potvůrky malinký líbili :) jsou to dva klucí.. sourocenci.. prej jsou od malinka spolu, tak jsme je nechtěli dělit.. takový jemňoučký.. hned jsme je všichni postupně pomuchlali :) a jména nevím, jestli jsou definitivní.. zatím jsou něco jako provizorní, ale je to fajn :) možná jim ale zůstanou..
*****
jedna potvůrka je tmavě šedobílá a druhá potvůrka je bílá s barvou jako latte.. takže něco jako Jing/Jang :D nebo Den/Noc.. takže Lux/Nox je v návrhu na pováženou.. tak uvidíme, jak se vyspinkáme.. :) ještě jsem od Kulíška dostala šutr.. úštěpek bílýho křemene :) a hopííííík :D :) škoda, že chcalo a nemohli jsme se podívat na tu Nerudovku.. potom jsme šli s maminou a babi na oběd do Q :) mamina, babi i Kulíšek si dali to samý :D smažák a hranolky :D já smažák moc nemusím, ne že bych ho nesnědla, ale prostě ho nemusím.. já si dala kučecí plátek zase s broskví.. potom jsme šli ještě na chvíli k babi.. na kafčo.. s Kulíškem jsme si dali čajík.. a potom se šlo za chvíli na bus.. babi jela do Slavic a my do Černobylu..
*****
v Černobylu jsem se hned pustila do pucování klece a Kulíšek šel na lov klacků na šplhání.. tak za docela dlouhou chvíli přišel :D já mezitím trochu tu klec vypucovala.. moc to nešlo.. křečci dovedou z pilin a svých ee vyrobit takovou maltu, že to je na zbíječku.. nechala jsem to odmočit a skoro jsem to úplně vydrhla.. ale něco prostě nešlo.. opláchla jsem tu klec.. umyla jsem i dřevěnou chaloupku.. mamina šílela, že se rozklíží, ale ne.. teď mi Kulíšek říká, že je dubová, že se jí to nestane.. tak fajn.. sušila jsem jí chvíli na balkoně a vypadá suše a drží pohromadě :D
*****
před chvílí jsme si všimli, že z naší kukly vylíhl motýlek :) má zavřený křídla.. vypadají černě.. ale na kukle i krajích křídel je nějaká kresba.. uvidíme, co to bude.. zítra :) tak.. teď doufám, že nás myšičky nechají spát.. lítali tu celou dobu po letišti, tak snad se trochu unavili :D teď se chce Kulíšek podívat na nějakej film.. tak snad nás ty prcci nechají :D uvidíme :D
*****
*****
myšičky až Kulíškovo foťákem :) pa :)

Vater Unser

20. července 2012 v 0:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
už vidím Jarušky zděšenej komentář :D nne.. kdepak.. tohle není spolčenost s ďáblem (jak si myslí mamina, že co chorál, to vzývání Satana).. to je úplně normální verze Otčenáše :P nevím, proč když se mě chce Kulíšek "zbavit" :D tak mě pokřižuje na čelo a řekne to svý: "In nomine patris et filii et spiritus sancti" :D zvíře :D vypadá to jako upír a takhle na mě jo.. no dobře.. asi to používá jako zaklínání..

Amen

zasněná

19. července 2012 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. takhle se zatím žádnej díl House of night nejmenuje, ale co.. jsem mimo.. dneska jsem dočetla první díl a právě jsem na devadesátý stránce druhýho dílu.. a do toho stíhám si dopisovat s Kulíškem po ICQ.. pak s Terkou na chatu, kterej ovšem vypověděl službu, tak na to kakám.. do toho mě naprosto vydeptalo, jak tady táhne pod dveřima.. jak je ten kouř s cigár cejtit jako prase.. hlavně když dřepíte na hajzlu a přemítáte o nesmrtelnosti chrousta.. fakt pecka.. nenávidím to.. x))
*****
zrovna řeším, proč ten chat na Fuckingbooku opět nejde.. sere mě to.. furt nějaký pojebaný vykřičníčky.. x)) kdo by se na to nevybodl.. chci se jenom s Terískem domluvit, že se za ní zejtra přijedeme podívat.. pak si jdu pro občanku a pro myšičku.. :) a nevím, jestli mám skočit do tý spořitelny posraný, ale asi jo.. co mám jako dělat, když nemám trvalej příjem.. a nehodlám mít dva výběry do měsíce, když pořádně nemám z čeho vybírat.. magoři ne.. tak to zruším, když mi nevyhoví.. jsou děsně vychcaný.. jo.. účet zadarmo, ale když tohle tohle a tohle.. a když ne, tak devatesát korun za měsíc.. jistě.. nasrat x))
*****
zrovna tu čučím na obal Zrazený.. řeším, jak mám dlouhý pačesy.. a zase jsem čuměla na svoje starý fotky.. ne na ten můj debilní xicht, kterej vypadá tak o pět let mladší, než ve skutečnosti je.. ale kvůli mým vlasům.. měli tehdy pět centimetrů.. teď zase sahají pod lopatky.. do půli zad skoro.. no děs :D nemá cenu to stříhat.. jsou zdravý.. sice slabý, ale na to snad pomůžou kopřivy.. až je naškubu a nenechám je shnít zapařený v pytlíku v lednici.. x)) přesně to jsem udělala, když jsme na ně minule s maminou šly.. x))
*****
tak uvidíme.. ještě jsem se dneska chtěla podívat, jestli někde v bordelu nenarazím na přenosku pro křečky.. to by bylo prima.. nechtěla bych mít to miminko v nějaký krabici x)) a Jaruško, pozvi na moje fotky klidně světovýho mykologa, ale ty špendlíky jsou ko-zá-ci.. tečka.. šlus :D tak.. co jinýho? dneska mi byla zase zima.. jsem myslela, že se zjevim.. zdál se mi debilní sen o tom, že si mamina domů přivedla nějakýho šamstra, vypadal jak Josef Abrhám za mlada.. přišel jakoby domů s maminou.. a mamina šla pak do kuchyně a on mě chtěl přefiknout :D ale nepovedlo se mu to :D chápete, kde na takový sny chodím? :D nechápu ne :D ale vzbudila jsem se a nevěděla jsem, jestli jsem pořád ve snu, nebo už jsem vzhůru.. takovej pocit, jako když jsem brala prášky.. to jsem moc neměla rozdíl mezi snem a realitou.. takový mimózní stavy :D někdy ale dobrý :D
*****
ty vole.. a právě jsem se opět přesvědčila o spolehlivosti dokonalé technologie.. ty vole.. Honzík mě furt chce vidět.. tak zírám do webky, který milostivě říkám Amy (no čumí na mě jako Amy v Rudý planetě :D) a pokouším se to nějak zfunkčnit.. na tom Tynichat.. nebo co to je.. ale nejde to.. prostě ne.. já Honzu vidím.. slyším.. ale on mě prostě nevidí.. ale já sama sebe na kameře vidím.. kurva.. nevím.. je to v prdeli.. a možnost kliknutí na kameru, aby se zfunkčnila, nejde.. je to hluchej odkaz.. ty vole.. tak co.. je to v prdeli a na takový vyfikundace já nervy nemám x))
*****
zejtra asi rozmačkám Kulíška.. mamina jede do Ag až ve tři.. má hodně práce.. dřív nemůže jet.. já jedu v půl desátý.. Kulíšek už bude v busu.. půjdu ouřadovat, pro myšičku, za Terkou, za babi.. no fajné.. to bude zase den.. nevím ani, co jsem ještě chtěla psát.. Honza se mi tu snaží vysvětlit, že musím kliknout na tu jednu možnost, aby jsme se viděli v kameře na tom blbým chatu.. ale ona ta mžnost trochu nejde použít.. debilní technika.. ale chyba není u mě.. s Kulíškem se třeba normálně vidíme..
*****
a taky jsem si dneska uvědomila, jak je to v prdeli bejt bez elektriky.. nemohla jsem si ani ukuchtit nic.. normálně od jedný do čtyř nešel proud.. a já se šla zrovna sprchovat a najednou tma :D a polila mě ledová voda :D ale naštěstí pak hned zase tekla teplá.. to by mi mrdlo.. jestli něco fakt nesnáším, tak je to studená voda.. :D ale já měla hlad.. a nemohla jsem si uklohnit ani polívku.. ani čaj na zahřátí.. nic.. děsný.. jsem si myla hlavu potmě :D prdel no.. přišel k nám soused, jsem mu otevřela.. koukal na mě jak nakopnutý štěně, v ruce držel konvici.. a prosil mě, jestli by si nemohl u nás uvařit vodu.. ale musela jsem ho zklamat.. máme sice plynovej sporák, ale ve sklepě.. v bytě máme elektrickej.. tak smůla.. celej barák na nohou :D ten sněm před barákem.. jak všichi nadávali :D a to to nešlo tři hodiny :D pak jsem si uvědomila, že slyším hučet lednici :D joooo mohlo se vařit :D
*****
mě byla kosa dneska.. až jsem si udělala čaj.. tak pak mamina přinesla štamprle domácí moravský meruňky.. a je teplo :D je líp.. jdu za chvíli spinkat.. pak ráno vstávám.. furt se ten chat vyjebával.. tak snad bude klid v posteli :D zima tu je.. tak letím.. papa :)

bez Kulíška

18. července 2012 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
dneska se mi zrovna muselo o Kulíškovi zdát.. abych se nejdřív probudila v sedm ráno z nějakýho debilního snu a pak znova v jedenáct, kdy se mi zdálo o Kulíškovi.. a Kulíšek zrovna nikde.. achjo.. tak jsem šla lovit něco k jídlu.. nevím ani pořádně, co jsem ulovila.. ukuchtila jsem vývar jenom s nějakou nudlí.. nebaví mě vařit a chtěla jsem se zahřát.. máme tu kosu.. udělala jsem si čaj.. pak jsem do sebe lila ten vývar a to už přišla mamina.. daly jsme si papání.. psala jsem si s Kulíškem.. vlastně chvíli po tom, co jsem se probrala podruhý, tak jsme si psali :)
*****
potom jsme s maminou odpoledne šly na procházku do lesa.. původně na borůvky.. ale v našem lese je to úplně vysbíraný.. no hrozný.. na každým desátým keříčku bobulka.. no prima.. malin je všude jak nas.. ale ty já nepapám.. tak smůla.. a jahod tam je taky troška.. tak nevím, kam na borůvky, když tady to je vybraný jak regály za totáče.. jo.. debilní přirovnání, ale nic lepšího mě nenapadlo.. zrovna jsem se dívala na nějaký fotky.. ale ty nejsou z dneška.. dneska jsem se na to vybodla.. napsala jsem Kulíškovi, že budeme pryč tak hodinu, ale to jsme nepočítaly s tím, že tam bude tak vybráno.. lítaly jsme úplně všude.. a výsledek je toto x))
*****
*****
ale za to jsme našly koš hub :) a všechno snad.. :) hříbečky, kozáky, lišky.. ty kozáci takový malinký krásný úplně k sežrání.. takový roztomilý jak to tam hačalo v tom mechu.. :) bylo jich asi deset na jednom místě :D a pak i jeden velikej.. našlaaa :) konečně houbičky :) a hoooodně :) ale byli tam lidi v tom našem lese.. to je v řiti.. a je hrozně prokácenej.. už tam není taková ponurá tma.. sice jste neviděli houby, ale hovno, ale bylo to příjemný.. ponurej lesík.. jak zakletej.. ale teď tam neporoste už nic.. :( jinak jsem se tam nemohla vynadívat na ty roztomilý malinkatý hlavičky jak tam ty bobnáci malinkatý hačali :) takový roztomilý houbičky ty malinký kozáčci :) to velký nahoře je samozřejmě hříbek :D
*****
*****
a už jsem měla praženici na večeři heeeč :) a merendu taky :D zejtra se ještě den nějak přežije.. dneska mi bylo smutno.. zvířátko moje lesní.. půjdu s ním pak taky do lesíka.. :) těch kozáků tam ještě bude :) ale na to, kolik tam chodí lidí, tak jsou slepí jak patrony.. uvidíme, jestli je fakt, když se podíváte na houbu, tak už nevyroste.. no uvidíme.. nechali jsme tam úplně ty pidi midi.. to se ještě za houbu nedá považovat.. jenom takovej prášek skoro.. už něco z toho podhoubí raší.. tam jich bude.. a mokro v lese je.. teplo taky začalo bejt.. tak už by to mohlo jet :)
*****
super.. jenomže teď nebudeme mít kde sušit.. jestli jich bude fakt hodně.. to se ještě musí nějak dořešit.. nevím ani, co mám dělat ještě s tím zbytkem bordelu, co tu mám v krabicích.. nechce se mi to třídit.. nic.. v pátek jedeme do Ag.. Kulíšek taky pojede :) a pojedeme vybrat myšičku :) křečíka :) ještě se to zejtra domluví :)
*****
co bylo dneska ještě? po příchodu z lesíka jsem se pak jenom podívala na Farmu a šla jsem si zalíst.. nacpala jsem se praženicí a merendou a je dobře.. jenom ještě pomačkat zvířátko by to chtělo.. místo toho tady opět žeru Tic Tac.. já za to nemůžu, že sežeru tu krabičku po stovce naráz x)) ale dneska už dost.. sežrala jsem jenom třičtvrtě.. tak to necháme na zítra.. aby mi něco zbylo :D jsem hrozná.. ale to je normální.. dívala jsem se ještě na Mrňousky.. :) a psala si s Kulíškem.. nic víc.. za chvíli půjdu spinkat.. tak papa :)
*****

Alone

17. července 2012 v 19:10 | Evil Industries |  >Taneční
*****
jůůůůhééééé :) nádhera :)
*****
odpoledne jsem přijela z Planý.. byla jsem tři dny u Kulíška.. chtěli jsme výletovat, ale bylo hnusně celou dobu a ještě pořád je.. achjo.. dneska jsme šli na procházku na Bohušův vrch, na rozhlednu v Planý.. málem jsem umřela.. ale zahřála jsem se.. už se mi nechce lízt do krpálů fakt ne :D potom jsme cestou zpátky šli pomalu a šli jsme na busák.. Kulíšek počkal, až odjedu a potom šel do Chodovky a po cestě mi zvířátko zmoklo.. :( tak snad si usušil křidýlka.. já pak šupla do naší pidi vaničky a zase si hned píšeme :) na víkend bude Kulíšek u nás :) zatím papa :)

a zase do Planý

13. července 2012 v 15:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. a za chvíli jedeme busem do Planý.. byla jsem dneska něco kolem poledne v EMZ.. se zeptat na práci nebo na brigádu.. ale nic.. mají plný stavy.. a je to prostě v řiti.. dokonce i propouštěli a tak dále.. samý lepší.. tak jsem šla zklamaná (ikdyž jsem to naprosto čekala) do Ri-Vaje za maminou.. a ta nabroušená.. že to takhle dál nejde.. aby tady Kulíšek pořád byl.. že už všichni mají Kulíška jako za mýho bráchu.. a prej jí chtějí zvednout nájem, protože si myslí, že tu Kulíšek taky bydlí, když je tady vlastně furt.. tak fajn no.. ale já ho samotnýho nepustím domů.. navíc auto je v Chodovce..
*****
tak pojedeme.. na víkend.. tak se buď v neděli večer nebo v pondělí ráno vrátíme z Planý.. půjdeme se podívat na hornický slavnosti a podíváme se všude možně po lesích v Planý.. půjdeme do Chodovky.. to je z Planý jenom pár kiláků.. a bude to.. teď je hnusně.. když jsem šla do EMZ tak chcalo.. snad nebude.. je tam ee.. tak mažeme.. ve dvacet to jede.. tak papa :)

už z Planý :)

12. července 2012 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
před chvíli, cca něco po desátý jsme přišli z Chodovky.. jeli jsme autem do Chodovky, tam chvíli byl Kulíšek doma, zjistil, že jeho mamka zavařila hromadu čehosi, co připomínalo borůvky.. tak jsme nechali auto v garáži a šli jsme do Černošína :D a šli jsme hezky z Chodovky přes Michálky, Výškov, kolem Křížence, do Caltova.. to je zaniklá osada.. a tam bylo hromadu týpí.. hromadu.. nějací pražáci si hráli na indiány.. ale ten jeden nám pomohl.. Kulíšek sice byl doma, ale nevzal s sebou žádný pití.. ani z kohoutku nenatočil vodu.. tak jsme prosili o vodu.. chtěli jsme vědě, kde je ten pramen, kterej tam někde má bejt.. tak nám ukázal, že si náme natočit ze studny.. tak jsme si natočili, napili se.. a s sebou si vzali do zavařovačky, která byla původně na housenky.. pak jsme šli pořád podél Kosího potoka až do tý prdele Křínov.. kterej je vedle Stanu, kterej je vedle Kořene :D tam jsme lezli minule.. ta naše 51 kilometrová procházka :D ale teď jsme šli rovnou a dobře.. neodbočili jsme, šli jsme rovně.. dolů.. a z kopečka.. a do kopečka.. a mě chytl hlad.. šli jsme podobnou turistickou ztezkou, jako minule.. ale tentokrát jsme šli dobře..
*****
potom jsme šli do Kořene.. tam je to morbidní.. vážně děsná prdel.. ty vole.. rozbouranej barák hned na začátku.. ale byla tam čičí krásná :) a pak nějací dva psi :D ale jeden měl majitele.. tak to bylo v cajku.. chvíli za náma ta kočička lezla a pak ten pes taky, ale hned se od nás odtrhli.. dívali jsme se na zámek v Kořeni, to je asi jedná hezká stavba tam.. jinak to je rujniště.. hrozně zanedbaná vesnička.. a je v divným terénu.. v úplně divným.. takový křivolaký, hrbolatý, kopečky, šutry.. ale podél cesty jsou povalený takový obrovský balvany.. ty se mi líbili..
*****
prolejzali jsme pak s Kulíškem lesy po cestě.. mě se do toho děsnýho svahu nechtělo, rozbila bych si hubu, ale Kulíšek tam lítal jak čamrda a já si hezky šla pomalu po cestě a cpala se lesníma jahodama, který rostli po levý straně.. a Kulíškovi jsem sbírala maliny, který byly zase po pravý straně :D já maliny nebaštím, tak jsem s nima krmila zvířátko.. už jsem měla děsnej hlad x)).. Kulíšek pak zakousl syrovou bramboru.. to už jsme byli kousek, kilák, od Olbramova.. ale mě syrový brambory nechutnají.. tak jsem si dala jablíčko.. Kulíšek pak taky.. ale chtěli jsme pečený :( ale tam je všude chráněná krajinná oblast a je to v řiti.. a housenku jsme nenašli..
*****
ale za to měl Kulíšek plnej bágl lišek :) a jednoho modráka jsme našli :) hromada houbiček :) tak jsme je hned očistili, to jsem se i kvůli těm houbám na ten svah vyškrábala :D šla jsem chvíli horem s Kulíškem, ale pak se to snižovalo, až to bylo zároveň s cestou.. nasbírali jsme hromadu.. když jsme to teď doma vysypali do misky, je plná velká miska.. :) a ten modrák je i zdravej :) šli jsme ještě chvíli po tý cestě a pak už jsme došli do Olbramova.. pak už to byla klasická cesta.. po silnici rovně do Černošína.. zvířátko chtěl ještě prozkoumat les, jak jsme byli posledně, jestli ty pidi houbičky povyrostli, ale byla tam tma jak v řiti.. a po levý straně jsem na poli něco viděla a nevěděla jsem, jestli to je nějaká velikánská srna, nebo mega divočák.. hej já vám byla posraná.. abychom pak zjistili, že to byl myslivec s kulovnicí na zádech :D
*****
myslivec pak kolem nás najednou profrčel na motorce, flintu na zádech :D nechápali jsme :D měl tu motorku nejspíš schovanou v poli.. no fajn.. šel ze šichty :D teď tady Kulíšek počítal trasu.. co jsme nalítali.. tak čistá cesta jenom 20 kilometrů.. to jde :D ale s tím, že jsme ještě lezli po lesích a hledali houby to je určitě o dost víc.. a cesta nám takhle zabrala cca čtyři hodiny.. pak byla tma, tak jsme se na hledání hub vybodli.. do Černobylu jsme dorazili cca v půl jedenáctý.. mamina se chystala zrovna do hajan.. tak jsme řekli, že jsme přišli pěšky z Chodovky :D "vy ste magoři" :D
*****
a tady je mapka.. :)
*****
*****
*****
ale jelikož jsme lítali po houbách, zabralo nám to možná trochu víc času.. :) ty vole.. :D já jdu spinkat :D seru na to.. :D a zejtra bude asi zase smaženice.. :) vážně hromada lišek :) tak pa :)