když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Srpen 2012

na hovno

31. srpna 2012 v 20:00 | Evil Industries |  >Má duše
ale úplně.. probudím se a je mi mizerně.. chtěla jsem se zachumlat a chrápat minimálně do tří odpoledne.. ale jelo se do Ag.. s Kulíškem jsme jeli.. chvíli jsme hledali ten správnej barák, kde sídlí doučování.. ale paní na nás začala volat.. tak to bylo fajn.. šla jsem tam, Kulíšek byl mezitím někde ve městě.. řekla jsem paní o svým problému.. a řekla jsem jí, že jsem naprostej matematickej analfabet.. "no snad to není tak hrozný.." no fajn.. to se ještě uvidí.. vytiskla jsem si přímo maturitu z matiky.. a ukázala jsem jí to.. "ale to je úplně primitivní" a začala vysvětlovat, jak je to přece úplně jednoduchý.. "no tohle se udělá takhle.. a tady tohle takhle a tohle takhle no a je to.. co je na tom složitýho? tak jdeme na další.." moje reakce: "ehe?" nepobrala jsem ani slovo, co řekla.. jela jak raketa.. x))
*****
byla jsem u ní necelý dvě hodiny.. vzala si za to dvě stovky a já odešla.. naprosto vyčerpaná.. hlava mi vařila v horečce, kterou mám od rána.. nepobrala jsem ani ťuk.. jsem blbá pořád stejně.. ptala se mě, jak jsem mohla s tímhle projít základkou.. a takový moudra.. řekla jsem jí, že prostě nevím.. (o tom, že jsem měla na hotelovce v prváku jedničku jsem pomlčela).. nevěřila mi, že jsme na hotelovce probírali furt to samý a takový kraviny jsme prostě vůbec nedělaly.. to je učivo 5., 6., 7. třídy a to mi prostě vůbec nic neříká.. sorry.. 5. a 6. třída pro mě byla nejhorší, co se matiky týče.. :(
*****
výsledek? jsem v prdeli.. k mý horečce se přidalo nasrání a trochu malinko se mi zvýšil tlak.. otevřela jsem si svůj energeťák s ananasem a brnkla Kulíškovi, aby se pro mě už stavil, protože jsem se rozhodla se na to vysrat.. vylezla jsem ven a chcalo.. zima jako v prdeli.. pozvala mě ještě dál, abych nestála na dešti a čekala jsem na Kulíška.. když jsem ho už viděla, tak jsme šli.. Kulíšek zaparkoval hezky daleko, takže jsme byli oba dobře mokrý.. pak jsme sjeli k babi.. ta byla zrovna s tetou a s mamušíkem na odchodu.. tak jela do Slavic a maminu hodily do Černobylu.. já jela s Kulíškem.. pak tady akorát na hovno nálada.. blbě mi je.. horečku mám.. srát na to.. x))
*****
Kulíšek můj je šikulka.. dneska měl poslední den tělák a dělal praktickou maturu z toho účta - uspěl :) šikovný zvířátko.. to mi zvedlo náladu :) psal Košík, že by se chtěl opít, že jestli nepojedeme do Planý.. já bych nejela.. chci si jenom lehnout a ani se nehnout.. mám v sobě nějakej nurofen na hlavu a udělala jsem si Coldrex ráno.. ale na hovno to je.. všechno je na hovno x)) kurva.. takže na to doučování už nepáchnu.. nemám na to nervy ani peníze.. :( tak Kulíšek prej, že se budeme učit spolu.. když jsem mu tu maturu ukázala, zapištěl, že to mi mohl vysvětlit sám.. že tohle prej chápe.. jo.. ale já ne.. tak jsem zvědavá, jak se zejtra ukáže :D jestli mi to vysvětlí.. ale já vím, že stejně na mě nebude mít nervy.. já matiku vážně nechápu x))
*****
a proč jsem kurva nešla na němčinu tu nebudu psát furt dokola.. ta se za necelý dva roky naučit nedá.. vlastně za rok a půl, když to tak vezmu.. hmmmm.. super.. ale mám z ní snad větší znalosti, než z celý matiky.. ale proč si kurva všichni automaticky myslí, že když jsem takhle blbá na matiku, že jsem blbá na všechno? :( proč? z ekonomických předmětů mám průměr 1-2, tak mi dejte s tímhle svátek x)) achjo.. seru na to.. jdu si ustlat.. teď jsem si tu mordovala myši a housenky.. je mi zima.. Kulíšek větrá.. a já se jdu zahrabat..
..do peřin..

a-i-o

31. srpna 2012 v 10:30 | Evil Industries |  >Má duše
jsem tak líná, že to snad ani není možný.. x)) před chvílí mi Kulíšek odjel do školy.. nejdřív zase na ten debilní tělák, kde ho zas bude plešoun nahánět jak nadutou kozu a pak jde maturovat z účta.. tak jsem se mu to tady a teď pokoušela vysvětlovat.. nechtěl, abych se mu to pokusila vysvětlit dřív.. vždyť víte, jaká jsem "hvězda" na to účto.. ale snažila jsem se.. snad to zase nenapíše obráceně.. uvidíme.. achju.. nevím, kdy se vrátí.. ale nejdřív má tělák a potom účto.. v jedenáct nebo tak nějak? nevím.. odjel asi zase na poslední chvíli, ale do toho mu kecat nebudu, je to zbytečný :D
*****
dneska mě taky čeká učení.. vytiskla jsem si včera přímo maturitu z matiky, kterou jsme "psali" všichni.. spíš, na kterou jsme čuměli všichni jak tydýti a pojedu do Ag.. v půl druhý jedu.. nevím, jestli bude i babi doma.. to se zjistí.. ale stejně.. asi než se odtamtud vyhrabu, tak už bude zase ve Slavicích.. to ještě napíšu mamině sms, jestli jede do Ag.. ale nevím, jestli babi ještě stihnu.. nevím, jak tam budu dlouho.. vůbec nemám tušení.. mluvila jsem z tou paní po telefonu a zdá se mi hodně příjemná, tak jsem ráda :)
*****
teď mi je tak.. divně.. je divný počasí.. bolí mě od včerejška hlava.. pokoušela jsem se Kulíškovi vysvětlit Má dáti/Dal.. ale přitom jsem blbá jak tágo.. tak uvidíme.. uklidňuju si nervy Depešákama.. přemýšlím, jestli si mám ještě lehnout.. nebo se najíst.. nebo jít do sprchy.. no já udělám všechno, ale jestli nemám jít i do tý postele ještě.. asi jo.. na chvíli.. bolí mě od včerejška hlava.. přitom jsem včera sežrala dva prášky a bez výsledku.. bude to zajímavej den.. vůbec se na znovuzjištění mé matematické tuposti netěším.. x)) tak zatím papapa.. snad to Kulíšek dá, nebo ať si mě nepřeje :P

učení - mučení

29. srpna 2012 v 14:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. za chvíli ke mě přijede Kulíšek a budeme se spolu učit.. já se sice musím učit jenom matiku, kterou se ale učit neumím, tak nevím.. tak budu pomáhat Kulíškovi.. tak uvidím, jestli si nechá poradit.. snad můžu říct, že marketing, management, chod podniku a ekonomie podniku jsou předměty, který docela ovládám.. horší to bude s teorií k účetnictví, ze který jsem měla v průměru lepší trojku.. ale nejhorší věc pro Kulíška bude praktický účetnictví.. to je peklo i pro mě.. to při mě stáli všeci sejtni, že jsem to dala.. x)) ikdyž jsem to nestihla..
*****
já mezitím budu čekat na zázrak - na maminu až přijde z práce, aby mi oznámila, jak to tedy pokračuje s tím (ne)doučováním na mojí zkurvenou matiku.. už mi hoří koudel u prdele, tak by to chtělo vážně nějakej posun.. kurva.. já si s tím ale sama neporadím.. to je největší prdel.. hahááááááá.. už mi z toho jebe.. tak si alespoň ověřím, jestli si ještě ty výžblebty z ostatních předmětů pamatuju x)) zrovna jsem si udělala papů.. a teď jenom čekám na zvířátko.. za chvíli přijde mi mamina.. nechce se mi opět vůbec nic dělat.. je mi ze všeho tak nějak šoufl.. uvidím, jak se to vyvine s tím výletem do Plzně.. v sobotu.. to víte, že tam chci jet a vidět Míšu a oslavit to s ní všechno.. ale zase jsou tady ty nervy a málo času.. tak uvidím.. x))
*****
a já zase poletím.. nějak mi ze všeho jebe.. tak papa

už vím, kam páchnu od reality

28. srpna 2012 v 14:00 | Evil Industries |  >Různé

než se tam ale někdo fakt dostane, tak tady už vážně nebudu x))

můj zvěřinec

27. srpna 2012 v 23:00 | Evil Industries |  >Obrázky
nojo.. tak taky konečně po jaký době dám na blog fotky mých myšiček, který jsem si přivezla z Ag.. jsou to hrozný potvory.. dělají kravál a bordel, nechtějí se chovat, chvilku to neposedí, ale stejně jsou to roztomilý myšičky :) ale mají srst jako činčily (mají koupací písek pro činčily), takže se po jednom doteku hned umastí, tak to vypadá, že jsou to krysy z kanálu :D ale pokusím se vybrat nějakou hezkou fotečku :) a taky sem přidám housenčí včerejší úlovek :) normálně jak mí všechny dneska utekly (kromě jedný), tak se mi ještě na ty jejich dlouhatánský chlupy nabalily chlupy damoušovo :D ale dost keců už :P
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
a ještě máme Damouše a já mám navíc jedno velký zvířátko - Kulíška :D :)

bla bla

27. srpna 2012 v 14:40 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsem doma.. Kulíšek jel až teď do Planý, musí do školy jít něco vyřídit ohledně opravek a takový ty věci.. pak taky musí domů, protože i jemu určitě už přišla pozvánka na zářijovou maturu.. já tam nejela.. prej se asi ještě dneska vrátí.. uvidíme.. včera jsme tam nedošli, protože byl příšernej vítr a všude se honily černý mraky.. občas z těch mraků ten debilní vítr přitáhl kapky, ale jinak nic.. mě z toho větru chcípaly voči a hrozně bolely uši.. řvala jsem, že tam prostě nedolezu, ale Kulíšek prostě chtěl do Planý.. pak stejně po dvou minutách usoudil, že se na to vážně vysereme.. po cestě jsem si nasbírala pět mega housenek..
*****
a Kulíšek mi je dal místo do sklenice, do krabice od mikroskopu.. no fajn.. a do rána v tý krabici zůstala jenom jedna housenka.. já netušila, kde jsou.. pak jsem si všimla v kuchyni na lince sklenice s jednou housenkou.. nejdřív mi to nepřipadalo divný, ale pak mi došlo, že nejspíš zdrhla a mamina jí chytila.. nojo.. až potom jsem se podívala to tý krabice :D a fakt tam zůstala jenom jedna - ta nejmenší.. tak jsem hledala housenky.. Kulíšek ještě spal.. tak fajn.. dala jsem si můj energeťák a rohlík s máslem a hledala jsem housenky.. našli jsme všechny až kolem jedenáctý :D tak jsem zalepila škvíry v tý krabici.. vzduch tam mají.. místo taky.. snad už neutečou.. a neprokoušou se.. kusadla maj pořádný..
*****
tam si jedna z těch potvůrek už dělala pavučinu a už visela hlavičkou dolů z jednoho rohu, ale spadla.. nestihla se zakuklit.. neudržela se.. to jsou tak krásný chlupaťoučký stvořeníčka :) Kulíšek jim říká štětka do pistole :D :D no oni tak fakt vypadají :D zrovna jsem dočetla poslední stránky osmýho oranžovýho dílu a je mi smutno.. kurva.. já chci další díl.. to je děsný.. a mám takovej dojem, že si to sjedu znova.. ještě napíšu Terce, jestli ty poslední tři díly nechce půjčit.. než si přečtu těch pět předešlých, už to bude mít přečtený určitě i pozpátku..
*****
uááááááááááá.. snad se to vyvrbí trošku líp, než jak to skončilo.. se z toho poseru.. uvidíme, uvidíme.. vážně nevypadá, že by mě to přestalo bavit.. to fakt ne :D a co, že má bejt asi 15 dílů.. je jich 12 pod titulem House Of Night a pak ještě tři přidružný díly.. tak jsem zvědavá.. další díl mi vychází až v říjnu.. tak si ještě počkám.. pokusím se udělat maturu a tak dál.. dneska jdu ještě pozdějš odpoledne na to doučování.. snad teda.. ale sama tam nepůjdu.. musím počkat na maminu, aby mi ukázala, kde to přesně je.. a pak teprve uvidím, jestli ten týpek je doma a jestli na mě bude mít čas.. když bude doma, tak se buď domluvíme na pevnej termín a nebo mě vezme hned.. to jsem teda zvědavá.. achjo.. tři stovky na hodinu.. to je dobře v prdeli, co? x)) fakt se na ty výdaje netěším.. a navíc, když to nejspíš bude úplně zbytečný :(
*****
bléééé.. chtěla jsem popisovat jisté události z mé minulosti, ale přeci jenom si mám nechat nějaký tajemství.. ale nevím.. možná to někdy sepíšu.. hučí mi to v hlavě už od včerejška.. tak uvidím.. :) tak zatím papa :)

frnk do Planý

26. srpna 2012 v 18:40 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. za chviličku vyrážíme pěšo do Planý.. už jsme se radši nastříkali repelentem, Kulíšek si dá cígo a já si učešu mokrý háro.. zejtra Kulíšek razí do školy pro nějaký papíry a nevím, jestli rovnou na ty opravky.. to netuším.. a pak zejtra zase valíme zpátky.. nevím, co tam budeme všechno dělat, ale tady u nás nikdo není.. mamina jela s Pepou dneska do Slavic, protože se babi vrátila ze špitálu a my tam za ní taky chceme jít.. asi tam půjdeme rovnou z tý Planý zejtra nebo pozítří.. nevím, jak dlouho tam budeme.. umyla jsem si narychlo vlasy, už držely tvar, tak jsem to rychle ošudlila..
*****
četla jsem si, Kulíšek si pouštěl nějaký příšerný remixy :D a teď zbývá jenom ustlat a vyrazit.. tak mizím.. papa :)

úvaha "vo hovně"

25. srpna 2012 v 12:00 | Evil Industries |  >Má duše
tohle se snad ani nedá zařadit do rubriky s úvahami.. no nic.. hlavou mi lítá milion debilních myšlenek a vážně a opravdu nemám tušení, co s tím.. jsem vyšťavená z toho nicnedělání.. když už se do něčeho pustím, tak furt dokola zametám a vytírám jako debil.. je to přitom naprosto zbytečný.. protože zejtra se musí znovu zamést.. pozejtří zase a k tomu i vytřít - když někdo nechtěl koberce a jenom dlažbu a plovoučku, že..
*****
ale je to jednodušší, než posraný a moje nenáviděný vysávání.. koště je alespoň kámoš.. no jo.. když jsem se podívala dneska ráno do zrcadla, vybafla na mě nějaká čaroda x)) no fajné.. lepší to už nebude.. a já se už odmítám "zdokonalovat" a dělat nějaký kosmetický úpravy na sobě samé.. možná se občas namaluju.. učešu a tak.. ale nějaký čištění xichtu vodou na jebáky, kterou ani nemáme, na to vážně seru.. možná bych měla popřemýšlet jako nějaká fiflenka, co si na xicht a vlasy patle denně stopadesát sračiček, aby vůbec vypadala tak, jak jí vidí okolní svět.. to jest třeba deset kondicionérů.. jeden na mastný vlasy, druhej aby se jí nevysušily, další na krepatost, další aby jí vlasy držely tvar, když je znásilní žehličko a poté kulmou.. achjo.. takový blbosti nemám zapotřebí.. ztráta času..
*****
je vážně hodně věcí, který na světě nechápu a ano, není to jenom matika.. prostě nechápu určitý chování, nějaký postoje.. názory, který jsou na první pohled na palici a přitom se zase najde někdo, kdo se k tomu na hlavu postavenýmu názoru přidá.. to je k pláči.. teď mě akorát vykolejil další příspěvek na fucking booku.. fakt na blití.. ty narážky na to, že ženská ždíme z chlapa prachy a je na to hromada vtipů a narážek a přísloví, až mi je z toho těžce na blití.. velice těžce.. já si nikdy neřekla o prachy.. nikdy.. v tomhle vztahu jsem banka já.. ale už ani moc nejsem, protože banka krachla.. a co teď? no nic.. jiná banka není x))
*****
to je mě úplně dovede tak nasrat, že si to ani nedovedete představit.. kurva.. zvedl se mi tlak.. x)) teď jenom přemejšlim, proč se něco, co si zase vysním, musí jako obvykle posrat.. proč? já už nic neřeším.. co taky mám řešit.. nějakej můj pokus o řešení skončí hádkou a na to nemám prostě koule.. neee.. já mám kurva před druhým pokusem s tou zasranou matikou.. a nenechám se vykolejit, že to protě někdo zlehčuje a dává na poslední příčku důležitosti.. pro mě to je kurevsky důležitý.. achjo.. tohle jsou už stokrát nebo spíš tisíckrát omílaný témata a výsledek je nula.. jak v počtu řešení, tak stav mého účtu.. muheheheheheeeeeeee.. zase si připadám jak totální psychopat.. vážně jo.. mrdá mi v palici.. nechce se mi NIC.. ale vůbec nic..
*****
nevydržím ani ležet v posteli.. vzbudil mě ten slavnostní pochod s tunou mega bubnů, co ohlašují začátek slavností.. jo.. dneska jsou u nás historický slavnosti, ale silně pochybuju, že vytáhnu paty z baráku.. ráda bych se podívala třeba.. ale nemám na to náladu.. mamina tu včera byla na chvíli a zase se vypařila a zase odjela.. myslím, že se vrátí v neděli večer.. tak tady s Kulíškem hospodaříme a nějak nemám tušení, co si dneska ukuchtíme.. stejně se nikdy neshodneme.. protože Kulíšek chce jenom topinky nebo vajíčka.. a já vařit umím pořádně na hovno.. jenom polívky, guláš (na ten nemáme suroviny a já ani chuť) a nějaký ty těstoviny, ale omáčky neumím.. jo.. něco málo zvládnu, ale prostě se mi do toho nechce.. a to je ten problém.. mě se nechce.. nic se mi nechce..
*****
jedinej můj únik z reality je ta knížka.. kurva fix.. v pondělí nástup na doučování.. nebo já nevím, kdy tam mám jít.. dneska mi zase bere infarkt.. a zejtra v neděli nevím, jestli by byl ten týpek nadšenej, že ho votravuju v neděli.. achjo.. stejnak je někde s famílií na chatě nebo někde.. to přeci takový týpci s diplomem dělají, ne? no nic.. v pondělí tam napochoduju.. budu tam tak dvě hodiny.. možná jenom hodinu.. protože na to třeba dýl nebudu mít nervy.. zaplatím si "školný" a snad si něco do tý palice naleju.. ale pochybuju.. matiku třeba pochopím.. a přijde mi to naprosto v cajku.. ale druhej den na to čumím jak bacil do lékárny.. x)) co s tím? hoooooooooooovnoooo :D
*****
teď Kulíšek chce, abych s ním sledovala, jak ti ptáci odlítají, jak se houfujou.. ale nemám sebemenší chuť stát na balkoně, protože jsem ráda, že sedím.. když stojím, mám pocit, že to se mnou sekne.. jupííí.. infarktový stavy miluju.. a nejepší je, že trvají asi tejden a nevím, co s tím.. včera jsem měla špagety s kečupem, dneska si je dáme třeba se skořicí.. achjo.. Kulíšek chce, abych šla k němu.. ale já tak nerada něco dělám a pak to mám nechat bejt a jít dělat něco jinýho.. to se taky ještě nenaučil, že já nepřelítávám z jedný činnosti na druhou.. navíc se mi přetrhne nit těch zasraných myšlenek a mě jebne.. začínám bejt nervózní a nasraná na všechno kolem.. jak se to všechno sere.. no tak já mizím do řitě.. čus

matika se blíží

24. srpna 2012 v 15:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska mi konečně, jako většině ze třídy, přišel dopis s termínem a místem konání zkoušky.. takže to mám 5/9 od půl jedenáctý na Světcích v nějaký pofidérní učebně.. Kulíšek ví, kde to je.. chodil tam čtyři roky.. no to bude zajímací.. zejtra ještě dopoledne chci zajít na to pošahaný doučování.. budu muset.. ale nemám tušení, jestli mi to k něčemu bude, protože jsem úplně mimořádně tupá.. opět mi maníci ze školy zpizdili adresu, tak se divím, že to sem dolezlo.. ale tak v Černobylu není přes tisíc baráků, že jo..
*****
včera jak se uklidilo, tak je fajn.. dneska jsem znova vytřela.. kde se ten bordel furt bere, to mi řekněte.. a s Kulíškem jsme dávali do řitě bílý flíčky od barvy ředidlem dolů z podlahy.. achjo.. před sebou oranžovej díl Školy noci, vedle knížky ten pošahanej dopis.. a v palici nas.. no právě vůbec nic.. nemyslím na nic.. jenom na to, že se mi tak kurevsky nechce.. jak na to doučování, tak na ty zkoušky.. ještě na Světce.. no to mě poser.. jak se tam asi dostanu x)) busem z Černobylu do Planý.. v Planý čekat na bus do Tachova a z Tachova pěšky na Světce? jupí.. už se nemůžu dočkat.. vážně.. tak jsem si i zjistila busy a na Světce to z TC jede hned za deset minut, co tam přijedu, tak to snad dojdeme pěšky.. snažím se dostat z Kulíška, jak je to daleko, když tam chodil pěšky, ale nedostanu z něj nic.. nějak mě neposlouchá.. nojo.. zase řeším maturitu, takovou kravinu a to ho obtěžuje asi :D
*****
teď si půjdu v klidu zase číst a chvíli budu mít zase úplně výmaz.. hezky si sklidním nervíčky, večer si nachystám tu pojebanou matiku a pak se vydám zejtra na to doučování.. kurva.. musím se zeptat ještě maminy, jak že se jmenuje ten týpek.. někde si chytím osla, protože potřebuju nějakýho "oslíškuotřesse" a půjdu na vjec.. fákt mě to těší.. nevím ani, na co se zaměřit.. snad to ten týpek bude tušit, co bylo všechno v tý matlaturitě x)) tak fajn.. jsem si pokecala se svým bložínkem a můžu zase vysmahnout.. papa

útlum

23. srpna 2012 v 15:00 | Evil Industries |  >Má duše
je mi nějak mizerně.. zase mi kolísá tlak a jsem z toho tak akorát na nervy.. prostě když mi je blbě a blbě se mi dejchá, vážně mi není příjemný, když se na mě Kulíšek pověsí a začne mě drtit v objetí.. on je potom akorát smutnej, že se nechci nechat mačkat.. achjo.. ani jsem nevydržela ležet v posteli.. hned chvíli po probuzení jsem musela vypálit z postele.. chtěla jsem si dát sprchu, ale ani na tu jsem nějak neměla sílu.. nedokopala jsem se dneska vůbec k ničemu.. udělala jsem zapečený rohlíky, protože už byly gumový a napapali jsme se.. pak Kulíšek po mě něco chtěl, ale pokaždý, když jsem dělala něco jinýho.. to nesnáším, když mám rozdělanou práci a chce se po mě něco dalšího x))
*****
před chvílí přišla mamina.. Kulíšek teď rochá do velkých starých repráků, který dřív byly ke kotoučáku.. ten zůstal ještě ve Stříbře a repráky zůstaly.. mamina začala vyvádět, kdo tomu ustříhl ty kabely.. ale oni už ufiklý byly.. tak nic.. otevřela jsem si zelenýho Monstera, protože nevím, co mám dělat.. ani lehnout se mi nechce.. tak dřepím a čumím do knížky.. kurva co to se mnou je? proč? lítaly kolem mě ráno mouchy a žraly mě.. asi brzo chcípnu :D tak jsem vystříkala pokoj repelentem a sebe jsem taky nastříkala a mám prozatím klid..
*****
Kulíšek mi přestěhoval bordel od zdi a naházel ho kurevsky zaprášenej na postel.. varhany odsunul a teď se rozmýšlím, zda-li ty chuchvalce prachu, který za tím jsou, mám zamést, nebo se na to vybodnout a dál si zvyšovat tlak na normální hodnotu x)) zrovna mi přišel výpis z účtu a i těch pár drobáků, co z účtu nešlo vydolovat mi strhnou.. to je debilita, co? no co už.. jsou i horší věci..
*****
zejtra musím jít k tomu chlapovi na to doučování z matiky.. to jsem zvědavá, kolik si vezme.. asi hodně.. ale prostě to potřebuju.. ale pochybuju, že si z toho něco odnesu.. myslím, že velký kulový.. kurva já se z toho ale poseru.. fakt se na to netěším.. nevím.. nevěřím tomu, že to dám.. absolutně ne.. sebevědomí ve mě naprosto chcíplo.. nejradši bych se na to vysrala a byla ráda, že je nebe modrý a že svítíčko sluní a štípy mouchají x))
*****
fakt nevím.. mám jenom chuť nedělat zbytečný pohyby a jenom se nechat unést do příběhu.. zbývá mi pár posledních stránek a pak na mě čeká ještě jeden díl.. a pak na další si budu muset zase počkat.. achjoooooo.. učit se matiku.. to je chytrá rada, až bych se z toho posrala.. no nic.. tak mizím.. papa.. a na "chytré" rady nemám zrovna dneska sebemenší náladu x)) čus

barvička

21. srpna 2012 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska bylo takový vedro, že se mi nechtělo ale vůbec nic.. Kulíšek chtěl na procházku.. jooo.. na procházku.. v takovým pařáku leda prd.. sotva jsme po obědě dolezli do krámu :D já chtěla kofejn v plechu a nanukáč.. a taky zkusit, jestli bychom došli na tu procházku.. k Ostrovcům na buřty.. ale tak trochu jsme zapomněli koupit ty buřty.. tak nic.. ale fajn.. do krámu jsme šli jenom do obchoďáku.. ale tam neměli energeťák.. tak jsme si ještě skočili do večerky.. to jsem si hezky vzala bumbání s kofejnem.. ale neměli můj ananas.. tak jsem si alespoň koupila ananasovej jogurt s kokosem.. nechápu, ale Kulíšek zrovna ananas a i kokos nesnáší :D nechápu :D
*****
Kulíšek mi dneska na stěně zlikvidoval superkontinent a mám čistou stěnu beze šmouh.. barvy zbylo tak na polívkovou lžičku, tak snad se to nebude ráčet loupat x)) pak mi taky nalepil na tu stěnu nad postele mojí planetu :) jako obrovskej plakát koule zemský :D vypadá hezky na tý hnědo-červený stěně.. na fotkách to asi vypadalo červený, ale vážně to červená není :D :D v obchoďáku jsem si zahrála na majinkatou holčičku :D viděla jsem, že tam mají regál s kravinkama.. a měli tam i hopíky.. ale měli ee.. s Hurvínkem.. to se mi nelíbí :D tak jsem si vzala jednu kráááásnou PRŮHLEDNOU tenkou pružinu se třpytkama %) :D hej ta je krásná :D Kulíšek nechápal, ale já mám radost :D mám ještě svojí starou pružinu a ta je vážně stará jak já :D už je slepovaná a křivá, jak byla věčně zamotaná, ale žije :D
*****
jo a prdel ne.. potkali jsme v obchoďáku Otepa.. tak jsem zahnula za regál, abych nemusela kolem něj projít.. achjo.. to mě poser.. vzala jsem si ruskou zmrzlinu (právě jsem jí nevědomky celou sežrala, aniž bych ždibíček nechala Kulíškovi) a na cestu jsme si vzali vodový nanuky.. takový ty vysouvací.. nakonec jsme je zdlabali až doma, protože Kulíšek si vzal plechovku píva a tak ho bumbal po cestě.. nojo.. v takovým vedru.. no nevím :D to jsme se až potom, co jsme byli v obchoďáku, stavovali ve večerce.. chtěla jsem prostě ten kofejn a ten v obchoďáku nemají x)) jenom Big Shock..
*****
pak jsme se rozplácli doma.. a pak Kulíšek lepil obvodovou lištu tady u mě.. a pak ten superkontinent zabarvil.. prostě se pigment zbláznil.. v tom vedru to schlo před očima.. pak tu mám nalepenou mojí planetu a je fajn :) ještě zejtra se tu dolepí ta lišta kolem.. a pak někdy v budoucnu tu budu mít kazety na strop.. a obvodový lišty stropní.. protože mám naprosto dojebanej strop :D
*****
čistila jsem odpoledne bydleníčko myšičkám.. vedro bylo na tom balkoně.. Kulíšek si hrál s mýma botičkama.. takový černý, na vysokým klínu.. odlepovala se ta stélka, která navíc byla stříbrná.. vyhrabali jsme mezi maminy látkama koženku, tak si Kulíšek obkreslil tvar křídou, pak to vystříhl a nalepil to na místo tý stržený stélky Patexem :D pak tim lepidlem přilepil taky ty obvodový lišty :D
*****
no.. den na chcípnutí.. neradši bych zalezla a ani se nehnula.. stačilo mi, že jsem si tu zametala a vytírala a mám dost.. pak jsem ještě vysávala prach z postele a byla jsem mrtvá :D to nejde nic dělat v takovým pařáku x)) nejde prostě.. chtěli jsme jít teď na večer na buřty do lesíka.. ale je moc vedro.. les je suchej.. to by byl poděl.. ale nejlepší je, že jsem zapomněla koupit v tom krámu buřty.. tak se opět zůstalo doma.. no.. alespoň se udělal zase nějakej kus práce :)
*****
jinak.. novinka.. mamina konečně vzala v potaz sms, co jsem jí posílala a co jsem jí říkala a taky se poptala v práci na to doučování matiky.. a prej je jeden jistej týpek tady z města, kterej doučuje.. je na mé poměry kurva drahej, ale co mi zbývá.. tak tam za ním musím zajít co nejdřív.. ale vážně netuším kdy.. ještě se zeptám na bližší informace a uvidím.. snad se mnou bude mít trpělivost.. jinak se z toho poseru x)) tak já už mizím.. nechce se mi nic už dělat.. fakt ne.. přijde mi, že mrazák nestíhá vyrábět led a že nebejt těch starých šedých žaluzek v mým okně, tak jsme tu pečení, smažení x)) tak letim.. papa a neusmažte se :D

Nový článek

20. srpna 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
achjo.. doufala jsem, že se ozve ještě někdo, na ten předchozí článek s prosbou.. vidím, že je to celkem zbytečný.. tak jsem se rozhodla na to srát.. tak nevím.. nevím ani, jestli tam mám na ty opravky lézt.. tady v okolí se na nikoho nějak spolehnout nemůžu.. nemám sakra známosti.. tak jsem nejspíš v prdeli.. na spolužáky se spolehnout, to je jako se spolíhat na někoho, kdo je na druhým konci zeměkoule.. zbytečný.. psala jsem mamině sms do práce, aby se zeptala svých kolegyň, jestli někdo neumí matiku, nebo neví o někom, kdo jí rozumí.. no.. nic mi neodepsala.. a doma zase byla jenom na skok.. přišla i s Pepou.. ještě pozdě odpoledne.. a uvařila oběd, najedli jsme se a hned zase vypálila do pryč.. no fajn.. x))
*****
jak se mám ale spolehnout sama na sebe, když vím prd o tom, kdo by tady v mým blízkým okolí byl ochoten mi za dobrou cenu věnovat pár hodin svýho života? nojo.. a ještě někoho, kdo má trpělivost s naprostým matematickým analfabetem.. jo.. nenávidím to.. úplně nehorázně.. sice jsem nejvíc nenáviděla účetnictví, protože je to vážně kurvatěžký, ale matika mi to posrala, tak se v oblibě posunula ještě pod to účto.. x)) fajné, což? mě čísla nic neříkají totiž.. a když se tam někde objeví písmenka a po číslech ani památky, to je teprve v prdeli x))
*****
achjo.. co k tomu dodat.. je to v řiti.. nevím, co s tím mám dělat a jsem úplně na všechno nasraná.. akorát se mi posrala nálada.. jenom jsem si dneska četla a nadávala, jak jsou mí spolužáci "přející".. pomocné zprávy typu: "na to jsi měla myslet dřív.." nebo: "noooo to brzo sháníš doučování.." no.. už jsem vám říkala, že mám kurevsky ultra krátkodobou paměť? nic v hlavě neudržím dýl, než tejden, pokud se rozhodnu se něco naučit.. jedině mě to musí bavit, abych to pak udržela v palici dýl, ale k tomu matika vážně nepatří.. do něčeho, co by mě bavilo.. nemůže mě bavit nic, co nechápu.. a jestli ten jeden zkurvenej zajebanej zasranej předmět nedám, tak se vyseru už asi na všechno a akorát na sebe budu nasraná a na všechny budu nasraná a všechno pospěje do prdele.. Kulíšek se tomu směje, ale on má v prdeli všechno.. jemu je to jedno,ikdyž dělá účto znova a maturu celou a ani neví, co ho v ní pořádně čeká.. ale MĚ TO JEDNO NENÍ..
*****
chtěla bych, aby konečně Kulíšek udělal něco, co bych si přála.. aby se konečně podíval na učení.. nemyslím hned.. ale prostě před tou maturou, aby prostě věděl, vo co go.. do školy moc nechodil, ale já mám všechny poznámky, tak mu je nabízím, jestli se na ně nechce podívat, ale neee.. nechce.. achjo.. on je chytrej kluk, ale línej jako prase :D co s ním? prej se bude učit.. ale nevím no.. nejspíš to udělá na poslední chvíli.. jako já.. učit se průběžně je pro mě naprosto zbytečná věc.. nikdy nic zásadního v hlavě neudržím ani tejden x))
*****
začíná mi z toho bejt jenom malinko na hovno.. už se to blíží a já jsem úplně naprosto tupá.. to je milý no x)) já se naučím všechno, co se dá mechanicky naučit.. ale když je něco o logice - viz matika, je to v prdeli.. a úplný.. to je jako bych se chtěla naučit lítat, hele.. to asi taky moc nejde, co? já jsem lyricko-epický euforický a neurotický stvoření a takový logický ptákoviny, který v mých očích jednoduše nedávají smysl, mi nějak do hlavy nikdo nenaleje x))
*****
když se chci o tom s Kulíškem bavit, tak se se mnou o tom nechce bavit.. prostě to prej moc hrotím.. a tak dále.. a zbytečně se nervuju.. ne.. teď se nervuju naprostým právem.. když mi moji "milí" spolužáci (naštěstí bývalí) lezou kurevsky na nervy se svojí "pomocí" typu, že jsem s tím měla začím už dávno.. jo ty vole.. my tu rekonstruovali byt, pak jsem si chvíli dovolila užívat posledních prázdnin a pak si jela na festival a mezitím jsem se měla stačit učit nějakou zkurvenou matiku, kterou se stejně učit neumím? jak se učí na matiku kurva? jak? a kde sehnat doučování? halóóóó? kde jste kdo? x)) hm.. super x))
*****
dneska na večír jsme chtěli jít do Slavic, ale mamina ještě předtím, než odjela, mi řekla, že se na to máme vysrat, že se žene bouřka a že stejně o nás děda neví, že přijdeme a bude už určitě zamčenej.. no.. a myslím, že zvědavej na nás zrovna taky není.. no.. stejně byl pařák a nehorázný dusno, takže by mi stejně klepla pepka.. a mamině jsem psala sms, aby se zeptala v práci, jestli neví o někom, kdo rozumí matice a když přišla na skok domů, tak jsem se jí ani nestihla zeptat x))
*****
ach sejtne.. já se z toho stejně poseru, až to začnu řešit :D teď to řešit nehodlám, jenom se prostě sháním.. ale myslím, že je to docela marný.. no nic.. Kulíškovi se líbí boty.. já z něj nemůžu.. já je nenávidím.. zkoušet si je, nakupovat je a všechno.. ble.. úplně opak šílený, nakupováním posedlý holky.. nesnáším nakupování a hlavně bot x)) ale tady jsme se s Kulíškem shodli.. líbí se nám jedny.. hele a jak já nesnáším lodičky a navíc lesklý, tak tohle je úplně krása.. no posuďte sami.. ikdyž nevím, jak by ladily k mému outfitu :D
*****
*****
tak já mizím.. ještě si možná něco ulovím k papání.. na obědě jsem se opět přepapala, tak jsem ani nejedla večeři.. mám tam moje milovaný čerstvý větrníčkový semínkový houstičky :) tak si dám.. ou.. zrovna přišla mamina.. tak tu asi nebudeme sami.. tak já ještě možná něco zbaštím.. ale teď se jdu už věnovat svýmu zvířátku :) tak papa :)

OZVĚTE SE - NUTNÉ!!!

20. srpna 2012 v 12:00 | Evil Industries |  >Má duše
OZVĚTE SE, KDO BUDETE MOCT A CO NEJDŘÍVE

SHÁNÍM DOUČOVÁNÍ NA POŠAHANOU MATIKU.

jak jistě víte, vůbec jí nerozumím, a tak jsem se jí ani nemohla sama učit.. nebyl čas dřív shánět nějaký doučování..
když jsem dala echo na FB, tak se jenom ozvala největší šprtka (ta, co seděla vedle mě ve třídě) a ještě jedna holka, že to hledám brzo, že mám smůlu a bla bla..

tohle jsem si tedy už vyslechla.. já to myslím vážně.. není tu někdo, kdo by matice rozuměl, byl do ní třeba tak trochu úchyl a byl ochotný mi věnovat nějaký svůj čas k tomu, aby mi vysvětlil, jak se řeší ty ptákoviny, který byly u maturity? prosím, budu vám velmi vděčná!!

sedmej díl

19. srpna 2012 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
jojo.. dneska jsem dočetla jedním dechem šestej díl a pustila jsem se do sedmýho.. ou.. je to čím dál zajímavější :D nechápu ty příspěvky v diskuzi o tom, že to zapíchli u třetího dílu, protože jim přišlo, že přeci už nemají o čem psát.. kecy.. ale tak co.. mě se to líbí a vážně mě to hrozně chytlo :) na oběd přišel maminy ctitel.. udělala se omáčka ze siky a k tomu jsem sežrala snad šišku knedlíku sama :D vážně jsem se děsně přežrala a to tak, že jsem ani nevečeřela a ještě teď jsem napraná :D asi proto, že jsem z nervozity při čtení nevědomky sežrala pytel brambůrků :D
*****
myšičky sežraly už půlku kolotoče, tak jsem jim ho vyndala, aby ještě nepřišli k úrazu.. dneska jsme chtěli jít do Slavic zkontrolovat dědu, ale bylo takový nechutný vedro, že jsme se na to vysrali.. o to se ale doslovně postarala naše sousedka (vážně děsnej případ) podělala se přímo do bazénu, kterej tu mají za bytovkou.. že já zrovna v ten moment musela vylízt na balkon! x)) achjo.. pařák jako kráva.. to cesta do Slavic i po tomhle zážitku musela počkat.. chceme tam jít zejtra.. ale buď musíme brzo ráno, což u nás nehrozí, nebo na večer.. což je přijatelnější..
*****
dneska mě zase Kulíšek vytáhl od knížky na balkon a poslouchali jsme naše příbuzný - netopejry.. čtyři okřídlený myšky nám lítají kolem balkonu.. Kulíšek je prostě přitahuje.. za chvíli mi to vedro na balkoně a vysokofrekvenční pískot lítacích myší lezlo na nervy, tak jsem si zase zalezla zpátky ke knížce a Kulíšek zpátky na můj počítač.. předtím jsem tuhle skutečnost ale šla oznámit mamině.. byla tam samozřejmě i se svým ctitelem.. prostě aby si dávali na Kulíška pozor :D
*****
ukazoval mi různý druhy nábojů, který jsou barevný jak velikonoční vajíčka.. to jsem neměla tucha, že něco takovýho existuje.. bych si to normálně vystavila do poličky.. jo.. co se týče narážek na to, že se mám nejspíš radši připravovat na opravky.. kdyby to šlo, tak bych do toho skočila hned první den po Brutalu.. jojo.. jenomže poděl.. kde mám kurva sehnat doučování? a ještě za nějaký přijatelný peníze? těch zrovna nemám moc nazbyt.. x)) vidím to na hovno.. tak já mizím, než se z toho tady poseru.. tak papa :)

v Ag na výletě

18. srpna 2012 v 3:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska jsme odpoledne ve tři jeli do Ag.. nechtěla jsem tam nic závažnýho, ale přeci jenom jsem ten den věnovala tomu, co jsem si vždycky naplánovala, když se do toho Stříbra vážně muselo jet.. tak jako první jsme se stavili u tety v květinářství.. potom jsme si zašli se podívat k Terce do květinářství.. protože je Stříbro neustále rozkopaný, co se náměstí týče, tak jsme to stejně museli obejít.. Kulíšek se mermomocí chtěl podívat do těch debilních krámů, což já nechápu, ale vyhověla jsem mu.. samozřejmě chce měnit šatník a hlavně botník mě.. x)) ehe.. nesnáším.. ale přežila jsem to.. fajn..
*****
potom jsme konečně došli k tý Terce.. oznámila jsem jí, že Brutal byl super a že to Kulíšek jenom zbytečně hrotil a že vratič jí ještě nenesu.. prej to nespěchá, tak pohoda.. jenom jsme prohodili pár slov a vzala jsem si kvítek ulomenej z tý obří růžový lilie.. dala jsem ho do štamprlete, tak snad se mi poupátko rozkvete.. uvidíme.. potom po cestě od Terky jsem si konečně skočila do knihkupectví a vyzvedla si moje další dvě knížečky :) žlutá a oranžová tentokrát :) už jich mám osm :D
*****
potom jsme skočili do Q.. tam jsem si dala 7up a Kulíšek pivo.. pak jsme razili k taťuldovi.. nebyl doma.. bylo mi naprosto jasný, kde ho najdu.. Kulíšek sice chvíli prskal, jak je to daleko, ale musí si zvykat, že Stříbro je prostě trochu větší jako Planá nebo Chodovar Planá x)) a to jsme se navíc ještě nestihli zase podívat na Nerudovku, kde jsem bydlela, než mě šoupli proti mé vůli do Černobylu x)) achjo.. bude snad na to ještě nějakej čas.. navíc jsme se ještě chtěli projít po parku, že se stavíme na ten vratič, ale Terka byla v práci jenom do pěti, tak bychom jí tam už stejně nezastihli..
*****
tak jsme si hezky přišli k tátovi.. zazvonila jsem.. nic.. bylo mi jasný, že je taťulda zase na pivu v nedaleký trafice.. tak jsme zamířili tam.. samozřejmě, že tam byl.. tak čučel, že ho jeho nejstarší dítko přišlo navštívit.. tak jsme pokecali, co je novýho.. už značně ožrán byl.. jak jinak.. a pak jsme zamířili na zahradu, kterou mají pronajatou napůl se známýma.. tam byla teta s dětma.. tak jsme tam přišli za nima.. tak jsme poseděli.. pokecali.. brácha a ségra vykulení.. jak jinak, když mají ségru satana..
*****
povyprávěli jsme, co je novýho.. a Kulíšek se rozpovídal i o tom, co nemusel vážně říkat.. ale to je fuk.. x)) už je to jedno.. potom jsme si ze zahrady zašli k taťuldovi domů.. tam jsme si dali nějaký papání.. teta nám udělala jakoby obloženej talíř.. tak jsme zobali.. potom nás odvezla do Černobylu a jela zpátky.. po příjezdu jsme se stavili ve Vlčáku.. to si Kulíšek dal ještě nějaký pívo.. já vážně ne.. mě to už prostě nejede.. tak jsem si dala alespoň třináctku.. a pak ještě jednu.. a potom jsem Kulíška už tahala domů.. byl tam nějakej nachcanej týpek, kterej tvrdil, že má v sobě 35 piv.. a přitom jsme se potom od našeho souseda, se kterým vždycky kecáme na balkoně, dověděli, že má jenom pět piv :D
*****
snažil se mě sbalit, pakoš.. tak jsme potom odtamtud táhli pryč.. vážně se mi tam zavíraly oči.. hlavně je mi blbě z toho začouzenýho prostředí.. nedělá mi to vůbec dobře na voči.. Kulíškovi, jako kuřákovi to holt nepřijde no.. ale já mám věčně záněty spojivek a podobný debility ve vočích, tak mi to prostě vadí.. tak jsme potom vypadli.. asi v půl jedný nebo tak nějak po půl jedný..
*****
mamina byla doma.. slyšela jsem, že zase s někým volá.. tak fajn.. chtěli jsme jí totiž říct o tom, co se nám přihodilo.. když jsme šli z Vlčáku, tak se za náma vynořil Otepovo bratranec x)) no ty vole.. ten je ve Vlčáku furt.. pečenej vařenej a je jako kdyby Otepovi z osiny vypadl.. a co se nestalo... jako to, že po nás celou dobu čuměl, to je normální.. na to jsme si zvykli.. ale potom.. když jsme vyšli z Vlčáku, on šel za náma.. a šel furt za náma.. tak jsme nevěděli. co.. jestli chce zjistit, kde bydlíme.. ale to stejně tady všichni ví.. tohle městečko je prostě pořád vesnice hadr x))
*****
tak jsme to nakonec nechali bejt.. mamina se teď vrátila.. ještě si něco s někým musela urovnat a vyjasnit a už se vrátila.. tak je to fajn.. můžeme jít v klidu spát.. Kulíšek mi tu mezitím znásilňoval varhany :D tak měl zábavu :D hračička no.. ale někdy z něj vylezly hezký tóny.. :) teď tu se mnou bude rozebírat, jestli moje hudební nástroje jsou z číny, nebo ne.. má z toho děsnou prdel.. achjo.. se z něj poseru taky..
*****
teď už se půjde spinkat.. zejtra se vstává.. ale nevím, co jako budu já dělat.. Kulíšek má jedný paní vytáhnout fotky z flashky.. v deset máme budík.. a pochybuju, že to zvíře vstane.. asi ne.. já ho z postele tahat nebudu.. teď si jdu taky hajnout, zvíře si konečně lehnulo, tak mažu taky.. mám zvláštní pocity ze všeho.. nevím ani, z čeho.. jestli nastupující nervozita z tý podělaný matiky.. nebo z dnešních událostí.. nebo ještě z něčeho jinýho? fakt netuším.. nejspíš se už půjdu vyspat.. tak mizím.. papa :)

jóóóóó tak černá :D aneb výčet událostí na BA2012 od A do Z :)

15. srpna 2012 v 19:00 | Evil Industries |  >Má duše
pošahanej AK má téma "černá" no super.. to se hodí do výčetu událostí minulých dní.. jak se tu Kulíšek "vyléval" z pocitů (viz minulý článek a komentáře tu zdejší), já se ještě nedostala ke svému výlevu.. achjo.. černá.. no to víte, že na Brutalu je černá.. metalisti většinou chodí v černých hadrech.. ikdyž sem tam se najde magor, kterej má mezi těma černooděncema lůžový holčičí tričko s Hello Kitty a podobné chujovinky.. žeru takový pošuky, co se snaží takhle na sebe upozornit, jdou mezi ostatníma, ti na něj čumí jako na svojí večeři a pak tu večeři vidí pařit na Six Feet Under.. nojo.. lidé jsou různí..
*****
začínám tu debilně filozofovat a to je čas na to, zavzpomínat na těch pár super dní.. :)

tak jdeme na to
*****
Kulíšek nemohl den předtím.. ani já nemohla.. to bylo něco.. zbaleno jsem měla kvůli nervovému hroucení neuvěřitelně rychle.. za chviličku jsem si prostě zabalila, což se mi nikdy ještě nepovedlo.. bylo to v pohodě.. ale nervozita z toho, co se bude dít, až nebudu doma, byla pořád aktuální.. super.. zrovna to jsem potřebovala.. pocuchat nervy, zrovna když se potřebuju hodit do klidu.. no fajn.. já, zkušený psychopat to ale zvládnu.. jo.. pak to bylo jakž takž..
*****
přišla sms od Pepána, že už tu je.. a že neví, kde bydlím, tak jsme se domluvili o čekání na parkovišti před obchoďákem.. mám to kousek, tak to bylo fajn.. Kulíšek tlačil svoje kolo a mamina mi pomohla se spacákem a karimatkou.. pozdravila jsem Pepána.. prohodili všichni pár slov (ale nevím už ani co) a pak nastalo dlouhý loučení s Kulíškem.. ten potom odjel do Chodovky.. a já nasedla do auta a jela jsem směr Josefov - ráj metalistů :)
*****
tak se s Pepánem, za doprovodu kraválu, začalo rozebírat, co je novýho, protože jsme se naposledy pořádně viděli na mým maturáku, což je půl roku zpátky.. a cesta hezky utíkala.. v Praze byla pauza, ale pak se zase hned jelo.. už na benzíně a na parkovišti hrstky metlošů, mířící do stejnýho pekla, postávali a protahovali se po dlouhý cestě.. jeli jsme pak dál směr na Hradec.. a pak dál a dál.. a za chvíli jsme už byli v Jaroměři.. no super.. ještě pár minutek a budeme v Josefově, v tý nádherný pevnosti :)
*****
hned po příjezdu se spustit nehoráznej slejvák.. všude v kempech narváno, ale na "našem" místečku nad hlavní silnicí směr Jaroměř, bylo téměř prázdno.. jenom asi tři stany tam stály.. tak super.. hezky jsme vylezli z auta.. protáhli ztuhlý kosti a vyndali stan.. a ejhle.. začalo chcát jako hovado.. tak jsme stan nechali stanem a zalezli jsme do auta.. tam jsme byli asi tak půl hodiny (možná míň, ale mě to trvalo jako věčnost).. a pak jsme teprve mohli mokrej stan postavit.. pak se stačilo zabydlet, převlíct, namalovat obličej na xicht a jít na obhlídku terénu..
*****
jůůů satanů tu už je jak nas.. a zrovna když jsme se procházeli po cestě směrem do areálu, přijel nejspíš vlak, protože to se na to chodníku ze spodu vynořila úplná černá smršť vlasatých hovádek.. Kulíšek, velice rozhořčen mým odjezdem, mi posílal jednu zprávu za druhou.. a pořád vlastně to samý.. přišlo mi, že si myslel, že jsem odjela na návštěvu do rozbouřenýho Afganistánu nebo nevím kam.. zbytečně se strachoval.. navíc, proč bych se tam měla ztratit (jo, ztratím se všude, moje prostorová dezorientace, je výtečná), ale tam se mi hrozně líbí a navíc jsem tam byla potřetí.. miluju to tam.. je to nádherný místo..
*****
při procházení mezi stanama, jsme taky zavítali na návštěvu druhýho Pepka, kterej byl kdesi u náměstí stanovat.. tak jsme se pozdravili, seznámili a pokecali.. už byl docela v lihu, tak to moc dobře nešlo.. ale fajn :D tam vedle jsem začala kecat s jednou holčinou, která byla už okroužkovaná, ikdyž tam bylo hrozně moc moc lidí.. ale ta mi řekla, že prostě musím bejt vychcaná :D tak fajn.. "já půjdu s tebou a budeš hotová jedna dvě.. já nevím, proč tam ty paka stojí už čtyři hodiny (!!!)" tak jsme šly.. holčina je fajn.. a s tímhle mi vážně moc pomohla.. víte, u těch kas platilo: "jít sborem, za tím prvním volem" protože tam byly kasy tři.. ale kilometrová fronta byla jenom u jedný.. no prima, ne? :D holčina mě táhla hned dopředu ke kase druhý a hned jsem jenom ukázala lístek, dali mi na něj razítko (ani si nevšimli, že je natrženej), odtrhli odtrhávací pruh a dali mi pásku na ruku a klíčenku s programem.. k tomu knížečku s programem..
*****
zůstala jsem pak čumět asi stejně, jako ty lidi v tý nehorázně dlouhý, čtyřhodinový šňůře.. "musíte jít dopředu.. jděte taky tam.. máte tu tři kasy, tak jděte taky k těm dvěma.." ne.. nic.. stáli tam dál a čuměli.. nechápaly jsme, ale já šťastná hopsala zpátky tam, kde jsem tuhle holčinu potkala.. a bylo fajn.. Pepek čučel, že už jsem okroužkovaná a taky nechápal.. potom jsme všechny posílali k dvěma dalším kasám.. Pepek to měl "trošičku" delší.. já si hezky spinkala (to už bylo totiž druhej den, co jsme tam byli) a on tam čekal asi od osmi do desíti, aby se dověděl, že se začne odbavovat až ve dvanáct.. to by mi mrdlo, tak se nediví, že byl Pepe nasranej..
*****
potom to už ale bylo v cajku.. žetony jsem si nekupovala.. dostala jsem je nedřív od Pepána a pak jsem udělala hezký voči na jednoho blázna, co se do mě zakoukal :D a normálně mi ty žetony dal do ruky a ještě mě pozval na jídlo.. no chápete to? takže já tam za žetony nevyhodila ani halíř :D jestli to je tím, že mi narostly vlasy.. netuším :D byla jsem docela zdrchmaná z cesty a většina stánků se otvírala až druhej den, tak jsme si to jenom prolezli a chvíli koukali, jak to staví.. a pak jsme šli zpátky.. a já si dala šlofíka.. nabaštili jsme se po stanovačsku :D a v pohodě..
*****
ten první den po příjezdu to bylo ještě nějak bez zážitku, ikdyž byl Preassault, ale nechtěla jsem jít na žádný kapely.. tak jsme si šetřili síly na druhej den, kdy to všechno pořádně začalo a hned od rána.. :) tak jsme hned ráno vyskočili a mazali na stage.. tak jsme se rozhlíželi, jak to všechno hezky připravují a startují a potom jsme narazili na stánek Rohozce, u kterýho jsme loni byli pečení vaření :) vážně výborný pivo :) s Kamilem a Lenkou jsme pokecali a zjistili jsme, že tam byli loni poprví.. tam jsem se taky do toho piva zamilovala :) ale jelikož jsem přestala pivařit, tak jsem si dala jenom jedno..
*****
hned první den mě to hrozně zamrzelo.. přišlo mi, že se mi to Kulíšek snaží zkazit.. těma zprávama.. achjo.. tak jsem se nalila.. já debil.. ale to bylo nechtěný.. vážně.. to jsem si dala u stánku Rozozce jedno.. potom jsem musela ochutnat něco jako je Radler, ale byla to jiná značka.. a bylo to pivo ostružinový a pak grepový.. kurva to grepový to bylo žrádlooooo %) ale pak jsme šli dál.. a narazili na partu poláků.. takový hovádka.. a ten jeden se do mě zamiloval.. no super.. a furt se ptal, proč jsem smutná a bla bla.. a pak ti dva vytáhli pálenky.. 70%.. super.. slivovice a meruňkovice.. a pak ještě nějakej špiritus.. sladkej jako cecek, ale silnej jako kráva.. a já se vožrala.. vědomě.. ale bylo mi fajn.. jenom mě nohy neposlouchaly.. prostě ne.. přitom jsem vnímala.. ale nohy šly jinam, než zbytek těla.. tak jsem se tak nějak doplahočila ke stanu.. tam jsem si lehla.. a za chvíli to svinsvo vyblila.. malinko jenom.. a pak už nic.. šla jsem spát.. probrala jsem se v noci a to už bylo dobře.. a ráno úplně fajn..
*****
zapíjet žal se nemá.. a nejhorší bylo, že ten jeden polák tu jednu pálenku do mě nalil :( jinak bych se ani nepo:-! potom jsme si šli užívat kapely.. divím se, že Pepán ten lístek sehnal.. proto tam stál tak brzo od rána.. ještě sháněl lístek a těch měli už jenom pár.. protože tenhle ročník byl vyprodanej (15.000 lidí).. naštěstí ho sehnal.. ale měla jsem fakt děs z toho.. jinak bych jela domů i já.. x))
*****
první pařící den - čtvrtek, začal už ráno.. ale ráno nejdřív papání, pak procházení po areálu a poslouchání hudby zdálky.. nijak mě první kapely neoslovily, tak jsme šli až na Arkonu, která hrála od 13:45 do 14:25.. to bylo fajn.. potom jsme se procházeli poblíž, protože to bylo docela děs, co hrálo pak :D a pak jsem se těšila na Black Dahlia Murder (15:40-16:20).. pak jsme poslouchali další kapely, ale to jsme lítali od pódia k pódiu.. pak jsme šli na papání do města a to jsem zapomnněla, že v 18:35 mi hrají Heaven Shall Burn.. tak poděl.. potom už jsem neviděla žádnou kapelu..
*****
druhej pařící den - pátek, jsem zdálky slyšela Bleed From Within (11:30-12:05) a pak jsme šli na oběd.. samozřejmě jsme se z oběda nestihli vrátit na Norther (13:15-13:55), který jsem neviděla loni, páč nepřijeli a tenhle rok jsem je prostě vidět chtěla.. nojo.. mám holt smůlu.. x)) přišli jsme akorát (teda já spíš běžela) na Incantation.. to vám byla vážně příšerná hrůza.. ale já už čekala na druhým pódiu na Insomnium!!!!!! (14:35-15:15).. to jsem si užila úplně maximálně a byla jsem naprosto hotová.. áááááááááá!!! :D :D úplnou radost z toho.. vážně nádhera.. úžasnej melodickej death metal.. prostě nádhera.. :) nevím, co k tomu lze dodat.. to snad ani nejde :)
*****
potom jsem to rozdejchávala :D zdálky poslouchala Kampfar (15:15-15:55), takovej divnej black.. ale potom jsem to moc nevnímala.. nechala jsem se prostě unášet tím prostředím.. čučela jsem po těch nehorázných davech.. Pepek se vždycky někam ztratil a já se přisrala k pódiu, abych z toho taky něco měla.. Pepek to musí sledovat z tý největší dálky, kde má výhled na obě pódia a celkově z toho musí mít hovno.. já nevím.. já ho teda z dálky mám x)) achjo.. potom se tam někde vyloupl, když v 17:15 hráli Morgoth.. to byl docela děs.. ale jako hudba se dala snést.. ale těch lidí, kolik tam bylo.. no úděsný.. málem mě to tam rozmačkalo, ale pak se to uklidnilo.. a dav si nedovolil rozmačkat cosi, co neváží ani 50 kilo x))
*****
zpěvák byl docela sympatickej a úplně v pohodě.. ale lidí tam bylo vážně hrozně moc, že jsem ani nemohla pak jít pryč.. nebylo úniku :D musela jsem počkat, až se dav postupně rozplyne, až Morgoth přestanou hrát.. to bylo o život :D potom jsem to rozdýchávala a zjistila jsem, že mám z toho vystoupení docela silný dojmy.. ta hudba v sobě prostě něco má.. potom jsme to šli prostě nějak rozchodit.. a pak jsme se šli vyspat.. teda já se chtěla jít vyspat.. dali jsme papání.. a pak jsem se chtěla vyspinkat, protože mi večer hráli moje kapely.. dvě.. a hned za sebou.. takže vražda.. stejně jsem neusnula.. tak nic.. až v 20:55 začali hrát moji Amon Amarth, ale když jsme tam ve třičtvrtě na osm přiběhli, bylo tam už lidu jak nasráno.. a tak jsem měla smůlu.. ten Pepek je vocas.. jsem mu milionkrát říkala, že na ně chci bejt VEPŘEDU.. ale néé.. ale kdo mohl čekat, že tam bude hodinu a půl předtím totálně narváno.. nojo.. mám holt smůlu..
*****
tak jsem stála.. mačkala se.. nenápadně se posouvala o centimetry dopředu.. zbytečný.. :D ale i tak.. i z tý vzdálenosti.. to bylo naprosto nádherný a neuvěřitelně to se mnou otřáslo.. bulela jsem zase jako kretén :D před vystoupením jsem ještě zjistila, že mám dalšího "nápadníka" :D kterej tam stál přede mnou.. nějakej cizinec zase.. tak jsme na chvíli pokecali po anglicku.. a v pohodě :) takový uvolnění z nervozity :D vim, jsem jak malá :D já myslela, že se mi to jenom zdá, když jsem je po tom nekonečně dlouhým čekání konečně viděla vyjít na podium.. no úplně mimo.. v euforii.. nádhera.. úžasnej pocit.. když pak začali hned hrát, pocítila jsem nevýslovný štěstí :) nádhera prostě :) udělali super show.. pro hroznou spoustu lidí, kteří se na ně přišli podívat.. a já v tu chvíli byla někde mezi šestým a sedmým nebem..
*****
když jsem si přestala nanánovat a "zpívat", slyšela jsem ten sbor.. úplně šílený.. jako ozvěna v katedrále.. měla jsem z toho husí kůži a slzy na krajíčku.. pak jsem se úplně rozbulela, když mi začali hrát mojí písničku :D ale tak co :D já se za to nestydím.. když skončili, musela jsem ještě docela dobu čekat, než se dav trochu rozplyne, ale zároveň mě trochu strhnul s sebou.. no.. spíš hodně :D pak jsem se snažila stát na cestě na jednom místě a hledat Pepána.. no našli jsme se.. ale to je něco taky.. mezi 15.000 lidma je to těžký.. já úplně rozjařená, napumpovaná energií, jsem se rozhodla, že se půjdu najíst :D hned jsem psala mamině a Kulíškovi, jaký to bylo úžasný.. těžko dokážou pochopit ten zážitek..
*****
potom jsme šli spát.. najíst se a spát.. bylo to vyčerpávající.. fyzicky, ale hlavně psychicky.. bylo to nádherný.. prostě nadpozemský :) potom druhej den jsem se probrala s pocitem, že mě snad ani už nic nečeká.. ale byla to kravina.. hned v 12:10 začali hrát nějací Gods Tower (12:10-12:45), kteří byli označení jako Pagan metalová skupina.. no fajn.. pagan je příjemnej na poslech.. dokonce i Kulíšek ho poslouchá.. ale jen co začali hrát, se i kluci, co stáli přede mnou (dva češi) ošívali a nadávali, že tohle přeci není pagan.. ale nějakej old school.. ale posupně to bylo fajn.. a pak se ti kluci bavili: "by mě zajímalo, jestli jsou tady nějací češi.. no nevím.. já zatím kolem na žádnýho nenarazil.." :D tak jsem promluvila: "já jsem češka" :D tak jsme pokecali.. ten jeden týpek měl na sobě tričko Dark Trauquillity a já zrovna taky.. z Mnichova to z turné..
*****
tak jsme našli společný téma :D potom jsme šli s Pepánem na tržnici a po městě se projít.. a na jídlo se šlo.. ale to mi nešlo vůbec jíst.. nic jsem nesnědla.. ani jídlo, co jsem si dala v Kouli, ani jídlo na festu, třeba jako mega porce nudlí nebo pečených brambor.. nic.. od všeho jsem snědla tak zhruba půlku.. asi nějaká spojistost s Kulíškem kterej nebaštil za tu dobu, co jsem byla pryč, skoro vůbec.. ale trochu jsem se najedla.. potom jsme měli asi někam namířeno, protože jsem melodický death metloše Be'lakor (13:55-14:30) propásla.. :(
*****
měla jsem prostě tenhle rok vážně smůlu.. potom ani nějak nevím, na jakých jsem byla kapelách.. věčně jsem někde naháněla Pepu.. šla jsem si omrknout na chvíli jednu kapelu.. byla jsem dvě písničky a odešla si opláchnout xicht do korýtek, ze kterých jsem i tu vodu chlastala.. a újma na zdraví žádná.. tak fajn.. dobrá užitková voda :D a zadarmo :D ne za 30 kč v podobě žetonu.. :D viděla jsem pak zdálky Textures (15:45-16:25), ale hudebně si je už vůbec nevybavuju.. pak jsem taky slyšela Sólstafir, ale to bylo hodně divný.. pak jsem se na to vybodla a přišli jsme až na Finntroll (19:10-19:55).. ti se líbí Kulíškovi.. nojo.. folk metal.. klasika.. pohoda.. ale bylo to pohoda.. ale viděla jsem je z hrozitánský dálky.. ale byl to fajn poslech..
*****
čekala jsem na druhým podiu na Immolation, chtěla jsem vědět, co to bude zač a taky jsem se chtěla přesvědčit, jestli ten zpěvák má fakt tak dlouhý háro, jako vypadá na fotce.. a fakt že jo.. no ty vole taková řepa :D potom jsme hned prchali na Six Feet Under (20:40-21:25) a to byl teprve mazec jako prase.. to jsem myslela, že jsou to moje poslední dny :D tam byla taková hromada lidí.. snad ještě víc jak na Amonech, což jsem vůbec nepobírala :D ale přežila jsem to :D hudba byla dost šílená, ale kvalitní.. tak jsem si to užila.. :) potom jsem už nic neslyšela.. chtěla jsem pak ještě jít na Immortal (23:10-00:10) a na Moonspell (00:10-00:55), ale to už jsem byla tak vyčerpaná, že jsem se na to vybodla.. pak druhej den při odjezdu jsem brzo ráno slyšela, jak už se balí a jak se baví zrovna o zážitku z Moonspell a zamrzelo mě to.. ale to pak bylo fuk.. těšila jsem se domů..
*****
vzbudila jsem se a bylo něco před sedmou.. Pepek byl už vzhůru.. ten je vzhůru denně tak od pěti šílenec.. tak prej, jestli v pohodě a jestli ještě budu spát.. mě už se nechtělo, tak mi řekl, že sbalíme a vyrazíme.. tak jsme během pár minut sbalili všechno a už jsme odjížděli.. domů jsme dorazili něco po devátý ráno :D ty vole.. dvě hodiny nám trvala cesta.. ani ne :D to byl fofr.. prázdná dálnice.. a žádný zbytečný zastávky.. super.. tak jsem přišla domů a mamina fuč.. pak přišla.. byla u Pepy.. tak jsem hned vyprávěla.. a potom odpoledne za mnou přijel Kulíšek.. ale nechtěl slyšet nic z fesťáku.. achju.. tak.. užila jsem si to.. a Kulíšek to přeci jenom zvládnul chvíli beze mě.. snad příští rok pojede se mnou.. a když ne, tak holt zase pojedu sama nu x))
*****
dodatky:

1)
měla jsem radost, když mi Pepe řekl, že na koupání nemusíme až do Jaroměře na koupák, ale že stačí jít tady na benzínu, že tam se za 10 Kč suprově vysprchuju.. no fajn.. druhej den jsme tam šli.. umejt si hlavu a tak všechno.. tak tam napochoduju, že chci klíč od sprchy.. fajn.. dají mi ho.. Pepe mi vysvětlil, že se tam musí hodit pětikoruna a pak zmáčknout čudlík.. a poté zmáčknout čudlík ve sprše.. fajn.. udělala jsem to podle instrukcí, a fungovalo to.. super.. bylo to na dvě minuty.. tak jsem jenom v pěti vteřinách na sebe chrstla vodu.. a mydlila se po zastavení.. namydlím celou mě a pak i řepu.. a opláchnu.. ale ta svině se zastavila.. a já běžela poloslepá se šamponem v očích k tomu mincovníku a hodila tam další minci.. desetikorunu.. ale nic.. furt nic.. tak jsem tam hodila další.. a pak já kráva další.. x)) ty vole.. ale nespustilo se to.. tak jsem se na to po půl hodině vysrala a zoufalá s vypálenýma očima od šamponu se utřela i s mejdlem a vytřela si většinu šamponu z očí.. omotala namydlenou hlavu turbanem a nasraná nakráčela na benzínu.. sdělila jsem jim svůj problém a sprcha nefunguje asi doteď :D rychle jsem si vyžádala další klíč od hajzlů a tam si vypláchla voči v umyvadle a i hlavu jsem si tam snad trochu spláchla.. no tak tam už nepáchnu.. ještě tři hodiny mě pálely oči x))

2) měla jsem splín, ale přežila jsem to.. překousla to.. ale vážně mě to příšerně mrzelo.. to se snad dá pochopit, ne? byla jsem ráda, že mezi metalistama je velký pouto.. drží při sobě.. tak mě dovedli pochopit a aniž by to věděli, přivedli mě na jiný myšlenky.. metalista je kámoš :)

3) Kulíšek se mi tam pořád snažil dovolat, ale na stagei není nic slyšet.. to se dá při těch decibelech pochopit.. pak jsem si nabíjela mobil v elektrocentrále v areálu a kecala mezitím s provozcema.. v pohodě.. tomu týpkovi se líbila moje beruška na mobilu :D no komu by se taky nelíbila, že jo :P

4) chtěla jsem se dovolat Pepánovi, ztratil se mi v davu mezi tou tunou lidí, když jsme odcházeli z jedný kapely.. ale mobil kaput, tak jsem pak napsala z elektrocentrály, aby přišel tam.. mobil se napapal a druhej den mohl jet domů skoro nabitej x)) Kulíšek měl snad lepší pocit, když jsem byla dostupná..

snad je to zatím všechno.. myšlenky lítaj.. zážitků je hodně.. ale zase ne tolik jako loni.. škoda.. hodně mě to mrzí.. ale i tak to bylo nádherný :)

tak mizím.. zatím papa :)

sami doma

13. srpna 2012 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
mamina dneska ráno jela na výlet se svým nápadníkem.. tak jsme tu dneska hospodařili sami :D takže celou dobu v pelechu :D :D jenom teď jsme se šli podívat na Kriminálku Anděl.. udělali jsme si něco k papání.. v devět večer jsme se rozhodli, že si něco ukuchtíme.. ale jelikož jsme si dneska měli jít nakoupit, tak tu nějak nic moc nebylo.. tak jsme našli poklad - krokety v mrazáku.. tak Kulíšek smažil krokety a já si hned vedle vařila krupičku.. ale nebyl moučkovej cukr a mlíko :D tak jsem si pomohla šlehačkou, kterou jsem zředila vodou.. :D a ta sviňa kaše mi ne a ne ztuhnout.. pak jsem to asi malinko přesolila, tak jsem to doslazovala :D krystalem :D a na ozdobení jenom granko :D
*****
našla jsem dopis od maminy se stovkou a se stravenkama, že si máme nakoupit.. protože tam fakt není už ani chleba.. a poslední rohlíky Kulíšek zavraždil :D rozpejkal je na sporáku :D chtěla jsem je hodit do mikrovlnky, ale ona je na zemi mě se jí nechtělo tahat nahoru a přeoperovávat krámy na lince :D tak je šoupl na ten sporák a úspěšně z nich vznikla strouhanka :D a to nám mamina napsala v to dopise, abychom to tady nepodpálili :D dneska jsem si fakt připadala jako malej parchant se zlobivým mladším bráchou :D :D
*****
tak jsme si prostě dneska s Kulíškem vynahradili ty dny, co jsem si výletovala na druhým konci republiky.. O:-) a teď něco, co stvořil Kulíšek za dobu, co jsem mlátila hlavou a snažila se bojovat s decibelama.. :) já se loučím.. :) papa :)
*****

Divný týden aneb potřebuju se vypsat, je toho na mě moc.
Původně jsem chtěl napsat něco o tom, jak jsem jel z Prahy do Vidlákova s novým autem potom, co ho naši za poctivě sestřádaný peníze koupili. Stará Škoda 125 má nejlepší léta za sebou, tak šla do depozitu. Má krásnej lak, nikde nic zničený, takže jde pod plachtu. Najezdil jsem s tím autem dobrých 10 000 kilometrů poté, co jsem ho zdědil po rodičích a nikdy nemělo žádnou vážnou závadu. Nepočítám vyvaření vody... Tenkrát se ještě auta stavěli poctivě a z kvalitního materiálu. Nicméně je už starší než já, tak bylo potřeba se poohlédnout po něčem jiném. Protože jsem příznivec aut s modrou vrtulí ve znaku, nemohlo to dopadnout jinak. V naší garáži stojí BMW 535d v sedanu a černé barvě. Odedneška nejsem mladej se škochtlí, ale podnikatel v černý limuzíně. Ó jaká paráda. Přineste mi okno Žán...chci se mrknout do zahrady... Akorát že mi ho naší nepujčí. Prej to má na mě moc velkej výkon a brzo bych to našil do nějakýho sloupu. A že umím řídit i větší interceptory, jako třeba náklaďák, to nikoho nezajímá. Podnikatel musí počkat no. Škoda.
Po vyzvednutí auta v pražském bazaru a po snaze prodavače mi vymejt mozek tím, jaké je auto skvělé a bezporuchové (usmál jsem se na něj a řekl mu že umím lhát líp než on), jsem s ním vyjel po trase D5 směrem k domovu. Ani rychle, ani nebezpečně. Tedy kromě úseku před obchvatem plzně, kde není žádný nájezd ani sjezd z dálnice, kde by mohl otravovat modrej Passat plnej modrejch prasat, jsem mírně přišlápl plyn a nechal se příjemně zarazit do sedačky. V asi 260km/h mě vytrhl z euforie blbec kterej si myslel že levý předjížděcí pruh je jenom jeho.
Omezenci on the road...
Mám pocit že silniční provoz nabyl čtvrtého rozměru, tzv. "Pigdrive". Z Prahy domů je to asi 160km. Vyjel jsem autobusem ráno do Prahy a za necelé dvě hodiny jsem jel zpátky novým autem....a mohl jsem za to dopoledne být dvakrát mrtvej. Ale to by asi nikoho nezaujalo, protože ti, co jezdí častěji, dávno vědí, že pobyt na silnici je survival soutěž, kde nejsou vítězové a poražení, ale vítězové a mrtví. Koho to zajímá, že bych byl ten druhej.
Takže jsem tady a jsem živ a zdráv. Nemuselo to tak být. Mohli například přijet policajti za mojí maminkou nebo za přítelkyní a říct, dobrý den, pro kolik lidí děláte večeři? Pro čtyři? Vařte pro tři, mladej už nepřijede. Za Plzní předjížděl náklaďák v zatáčce. Náklaďák jel šedesát a ta Avie vedle něj padesát pět, takže potřebovali trochu víc času a prostoru, ale já v protisměru jel stovkou, takže jeho manželka možná večer při praní jeho monterek vyprala i trochu adrenalinu, co se mu tam nastřádal když mě viděl jak maluju pneumatikama černý čáry na silnici a on taky. U Berouna píča v zelené fabii zničeho nic dupla ve stodvaceti na brzdu, nevíme proč, ale za to pořádně. Asi jí spadl vajgl do klína nebo co. Nemám tenhle tejden vůbec žádnou dobrou náladu a spíš jsem nasranej. Tedy jsem nasranej hodně. Asi její mozek nepostačoval kapacitou na zaznamenání všech těch sprostých slov co jsem na ní řval, protože jen co vylezla z auta, stála a jen čuměla...
Brzdy má to auto dobrý. Kdybych tu cestu absolvoval se starou škodovkou, kamion s řidičem a se mnou by skončili v pangejtě a píča se zelenou fóbií by byla možná mrtvá, protože bych jí to v plný rychlosti a s nulovou adhezí kol našil přímo do kufru. Některý lidi by se měli preventivně...
….nakopat do prdele, aby si uvědomili co dělaj.
O chcáčích
Chcáč je osoba mužského pohlaví, která zastaví s autem na silnici, vystoupí, udělá pár kroků, vytasí to svoje brčko a chčije. Činí tak bez ohledu na nás ostatní. Proč čůrat v lese že jo. Například můžete nachcat do obličeje ekologovi, který právě monitoruje pohyb frustrovaných mravenců nebo zkoumá konzistenci ježčích bobků. Nehledě na havěť jako jsou klíšťata a tak podobně...
Ohánějte se s ním po vyčurání chvíli jako pi...ehm..ninja nunčaky. I na tento úkon jsou všichni na silnici hrozně zvědaví.
Parking method before building...
V baráku máme člověka kterej pěstuje včely stejně jako já. Má pojízdnou medárnu alá přívěs za traktor. S timhle vehiklem zapřaženým za svojim traktorem bez sebemenšího zauvažování o původní funkci komunikace, která slouží k parkování aut do garáží (člověk se musí s autem otočit o devadesát stupňů a couvnout trochu dozádu aby mohl zajet do příbytku pro auto), parkuje přímo před garážemi a ostatní lidi v domění že je to normální zaparkují před ním a on sám ještě se svojí milovanou Škodou roomster (rozumněj: nízkoletící rozbitá skříň z linky Boleslaf Motoren Werke), zaparkuje vedle svého traktoru. No a světe div se, přes tuhle hromadu šrotu se nedá do garáže zaparkovat. Jaká smůla. Pro mě a pro ostatní. Jsa nasrán jsem zaklepal u jeho dveří a s kouzelným výrazem maniaka zaraženého těsně před tím než vyvede nějakej masakr mu oznamuju že nemůžu zaparkovat jelikož jeho lordstvo si usmyslelo se vysrat s vládní vlečkou přes půl cesty. Chvíli na mě čuměl jako bacil do lékárny a potom se zeptá: Já tam překážim? Že jsem si nevšim. Vzal klíče a jal se ten vehikl přeparkovat o půl metru dál. Já nevěděl že je to zas takovej debil. Měl jsem ho rovnou praštit po držce, ušetřil bych si slova.
Máte pocit že na světě je to samej idiot? Pocit máte správnej, ale idiotů je ještě víc než si myslíte. Mě už s nima došla trpělivost.
Tesco Plzeň, ráj vidláků...
Ve čtvrtek jsme jeli do obchoďáků na Borských polích v Plzni. Maminka potřebovala jakési postřiky na plevel a já deset metrů plotu na včelnici, který mi přejel lesák džípem po tom co slítl s výše vedoucí lesní cesty plné bahna a nakouřil mi to ve vší parádě do mýho plotu. Taky pěknej tydýt. Ještě že to zaplatil, jinak bych mu ve všeobjímajícím raplu dolámal kosti na kaši.
Nápis Tesco je pro vidláky něco, jako pro myš díra do sila na obilí. Vidí v něm spostu ušetřených peněz za kvalitní a levné potraviny. Pravda je jiná. Vidlák stresován rozlehlým parkovištěm bloudí se svým Favoritem a hledá parkovací místo přičemž několikrát málem rozjede na kaši pobíhající rodinku táhnoucí metrák nákupních tašek aby potom parkovací místo našel a zaparkoval tak koulervoucím způsobem, že nemůže otevřít dveře protože mu to nedovoluje vedle stojící auto, kterému vzápětí odře bok dveřmi od svého prorezlého favorita. Většinou veze svojí drahou polovičku zvětšiny připomínající kredenc nabouchanou hrncema co maj padesátivrstvé dno ze superodolného hypermateriálu které koupila jeho bitch ve slevě jen za dvacet pět táců od toho sympatického prodejce. Jeho metráková drahá polovička je mezitím bleskurychle zorientována a ujme se lovení vozíku držíc v ruce desetikačku. Jednou jsem vysvětloval takové podobné matroně že můj prázdnej vozík jí za její pětku přenechat nemohu, neboť ve vozíku mám místo mince žeton. "A kde dávají ty žetony na ty vozíky? Musel jsem jí vysvětlit že se prodávají takový malý plastový kolečka, který se můžou nosit na klíčích a v pohodě nahradí desetikorunu, která se musí nacpat do vozejku, aby byl kompaktibilní s prodejnou. "Ale já se ptám kde je seženu..." Ta ženská byla mimořádně omezenej exemplář.
Po tom co se ujmou vozíku a dorazí před vchod do nákupního centra, padnou za oběť další vymoženosti Tesca. Turniketové dveře. Problém zdá se být neřešitelný. Vidlák začne mumlat cosi o blbcích a oba v domnění, že když nestihnou i s vozíkem proletět skrz turniket, ten je přimáčkne a nemilosrdně rozdrtí. Je zábava pozorovat takový lidi. Většinou čidlo dveří zaznamená nějaký odpor ve své dráze a turniketové dveře se zastaví. Pohled pro bohy: Vidlák čumí na stojící dveře a myslí si že to rozbil. Hned na to drapne i se svojí Božkou vozejk a dělají že oni to nebyli. Okolo chodící lidi se snaží zadržet smích, vidlák s vyvalenýma očima prchá do útrob marketu a snaží se dělat že nic.
Začíná samotný nákup. Vidlákova drahá polovička se chytne na žlutočervené nálepky hlásající "50% Sleva" jako moucha na mucholapku. Hází věci do košíku ve velkém. Pět balíků hajzpapíru, tři balíčky sýra... Vidlák stresován velikostí obchodu, kterej je desetkrát větší než prasečák jeho chlebodárce, pendluje za Božkou s vozejkem a při tom bourá do všeho kolem. Jo...to není jako se sekačkou...nakopneš a jedeš... Potom s dobrým pocitem a o tisícovku lehčí jedou s plným košíkem low-cost potravin zpátky k autu. Teď už radši bočními dveřmi. Marketingový tah společnosti Tesco zase vítězí na plné čáře...Vidlák obelstěn pekelně nízkými cenami si odváží domu nekvalitní potraviny...třeba z Polska. Na tohle já osobně jim kašlu.
The boyfriend handyman
Sedím doma u počítače, stahuje se mi film, na další právě koukám. Píšu právě své samičce která mi odjela na velký koncert na sever republiky sms a najednou....ticho. Všechno se vypne a za chvíli opět naskočí. Že by v ČEZu byli po podnikovým večírku? No nic. Stahování filmu je v háji a rozpracované věci v programech taky. Znovu zapínám počítač a vše uvádím do původního stavu. Sotva to už tak vypadá a....znova ticho. Z venku se ozívá charakteristický zvuk cvakání jističů. Aha. Někdo si hraje s rozvaděčem. Vyjdu ven a vidím sousedku jak s neznalostí cvaká se všemi jističi. "Co se kurva děje?" Tak trochu vyprsknu. Zřejmě jí to zaskočilo. "Já se omlouvám, ale vždy když zapnu vysavač tak mi to vypne elektriku." Že by vysávala průmyslovým vysavačem se mi nezdá, tak se pokouším věc napravit. Příjdu na to že po zapnutí čehokoli co má větší odběr jí vyskočí jistič chránicí světla. Jak to že světla? Vždyť zásuvka do které je vysavač zapnutý má vlastní jitič. Po menším ohledání místa činu přijdu na příčinu. Její přítel v domnění, jaký není zdatný kutil zpřeházel přívodní dráty do baráku a tím v tom udělal totální chaos, kdy jsou zásuvky napojené na světla a světla na sporák a...bůh ví co ještě a kam. Zavolejte si elektrikáře, nebo za chvíli s timhle kutilskym hovadem vyhoříte. S výrazem prozrazujícím ponížení jejího přítele poděkovala a vytáhla smetáček. Takový idioty kutilský mám taky rád. Nedělej nic čemu nerozumíš nebo to posereš. Tohle by mu teda měla říct ta jeho přítelkyně.
Country gypsy
Na náměstí našeho nedalekého města se jako i jinde sdružují naši černí spoluobčani. Multikulturně se tam obohacují konzumací alkoholu a kraválem i přes zdejší omezení jejich podmínek. Třeba že všechny hospody kde jsou hrací automaty se ve všední den zavírají o půlnoci a o víkendu ve dvě ráno. To jim nevadí. Přesunují se do tmavých rohů náměstí odkud organizovaně uskutečňují svoje výpady na kolemjdoucí vždycky s nějakým inteligentním požadavkem. Třeba "Héj kámo nemáš cígo?" nebo "Nemáš love nějaký stačíla by pětikačka hej" Nemám tyhle cucáky vůbec rád a s mojí pravicovou náklonností celý jejich přisralecký národ taky ne. Když chceš kouřit, vydělej si na to. Moje reakce na výše uvedený požadavek asi desetiletého špinavého špunta obsahovala poučení o hygieně, konkrétně aby si šel vyměnit plínky a že bych mu místo cigára koupil mejdlo. S tím moc nesouhlasil a požadavek zopakoval. Zároveň ze tmy v jeho pozadí vystoupili tři další, asi starší bráchové. Chtěli řešit jejich diskriminaci v tomhle státě, což si při výškovém rozdílu mezi mnou, jimi a pohledu na pravou ruku s okovaným náramkem rozmysleli a snažili se smlouvat. Potom už je stačilo s lehkostí poslat do prdele a byl klid.
Zajímalo by mě, kde mají rodiče. Jak se o ně starají a celkově jak to asi funguje v jejich rodině. Asi nijak. Fotr a zbytek starších bráchů v kriminále, máma buď tahá kočár nebo tahá kočár u silnice a o parchanty se stará potetovanej strejda, jež má deset dalších bráchů....všichni spokojeně na sociálních dávkách. To taky dokáže nasrat...
Bonduelle z pole vole...
Byl jsem venčit psa. Zašel jsem až za vesnici nad les a narazil jsem na pole s hráškem. "Ty vole hrášek" povídám naší psici. Utrhnu jeden lusk a vypreparuju z něj zelený kuličky. Pejsek chce taky, protože vidí že něco jím já. Dostane pár kuliček a potom přijde na to že to může utrhnout sama a sežrat i s luskem... Máma bude mít radost až jí vezme na zahradu a ona jí potají zlikviduje hrách...už se takhle naučila jíst jahody a máma z toho moc velkou radost neměla. Je to chytrej a ostražitej pejsek. Po chvilce konzumace hrášku začala na něco vrčet co bylo evidentně schovaný za kopečkem z kopřiv a trnkovýho keře. Přišel podél pole jakejsi pytložvejk a začal hulákat cosi o tom že kradu hrách. No ty vole, to mě poser. Oni si ty pole hlídaj. Potom ječel ať si koukám uvázat toho psa. Psice se totiž naježila a ráčila mu začít po svojim nadávat. Tak jsem mu řekl že těch jeho dvacet kuliček hrášku rád zaplatím když už se nedá nic dělat ale že s tim co sežral pes nevim co mám dělat. Celou dobu jsem kroutil hlavou a díval se na pytložvejka podivně, což ho asi utvrdilo v tom že nepatřím mezi nelegální velkoodběratele hrášku z jejich pole a nejsem vocas kterej na sebe nechá jebat. S vyživující větou "Hmmm" šel dál. Zajímalo by mě kolik za to dostane že chodí furt dokola podél pole, jak jsem zjistil po tom co jsem ho pozoroval z nedalekého posedu.

Tak to by byl asi ten základní výčet událostí který mě štvali nebo překvapili v uplynulém týdnu. Je to nějaký divný týden. Nemám vůbec náladu, protože moje přítulkyně odjela na velkej koncert a já s ní jet nemohl, tak o ní mám strach a zároveň mě sere že tam nemohu s ní být. Navíc mě furt někdo sere...viz. výše...Příští týden už bude zase líp.

Weather The Storm - Insomnium ft. Dark Tranquillity ♥

13. srpna 2012 v 14:20 | Evil Industries |  >To nej
*****
jáááááááááááááá.. :D já je vidět takhle pohromadě, tak mě veze sanitka po kouskách rovnou na krchov, protože bych se asi rozletěla na milion kousíčků :D úplně zbožňuju %)

mamina jela dneska ráno na Jesenici s Pepou, tak tu budeme s Kulíškem hospodařit sami.. jede na tři dny.. tak.. teď jsem byla fuč já, tak teď si to zase vybere mamina :D muheh :D zatím mizím.. snad budu postupně psát o zážitcích na BA :) dneska jsem sice spala hodně dlouho, ale dvakrát nebo třikrát jsem se probudila a pak když jsem v poledne vstala, tak jsem zjistila, že vůbec nejsem odpočinutá.. tak snad to doženu.. dneska to ale na žádný výletování nebude :) tak papa :)

z BA 17 :)

12. srpna 2012 v 12:10 | Evil Industries |  >Má duše
*****
tohle bylo tak nádherný!!! :) jsem úplně šťastná, že jsem tam byla a že jsem si to užila.. že jsem si to dokázala užít i přes všechny nepříjemnosti.. nenechala jsem si ničím zkazit náladu.. a krásně jsem si odpočinula.. :) tak dám vědět postupně víc :) papa :)

tak valim

7. srpna 2012 v 9:20 | Evil Industries |  >Má duše
tak mizím.. Pepe bude čekat na zastávce, tak letím.. v půl frčím.. tak se mějte.. a já mizím.. myšičkám jsem to nestihla vykydat.. Kulíšek teprve před chviličkou vylezl s postele.. tak letím.. papa :)
metalu zdar!! :)