když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Září 2012

do Planý

30. září 2012 v 16:10 | Evil Industries |  >Má duše
nikam se mi moc nechce.. venku je sice hezky, ale nechce se mi nikam.. nechce se mi nic.. jenom bych si nejradši zalezla s knížkou a nic víc.. byli jsme u Pepy na obědě.. konečně.. byla tam i Lucka a ještě ta jedna holčina a nevím, jak se jmenuje.. a Ivča tam byla.. napapali jsme se.. a mohlo se jít zase domů.. uškubla jsem si ještě jednu kdouličku kuličku a strčila jí asi mamině do kapsy.. a teď vyrážíme po sprše do Planý.. no uvidíme.. je tam hezky, tak snad bude i cesta hezká.. Kulíšek jede v úterý do Prahy.. tak možná pojedu s ním, když to zvládnu.. tak a teď padám.. abychom dorazili v nějakou rozumnou dobu.. tak papa :)

no dneska fakt nic

30. září 2012 v 0:30 | Evil Industries |  >Má duše
dneska jsem snad jenom ležela.. a docela se divím, že jsem se zvedla.. :D včera jsem byla totálně nemožná.. nemohla jesm vůbec nic dělat.. dneska to bylo lepší, ale i tak jsem nebyla schopná se teleportovat do Planý.. to mě bude nejspíš čekat zejtra.. ale nevím.. pěšky mě ani nehne a jestli vůbec něco v neděli jede, když ti kreténi zrušili tolik autobusů.. a to jsme na hlavní trase x)) ale ani to nejspíš nikoho nesere.. nejradši bych ty pisálky jizdních řádů nakopala do prdelí.. fakt.. všechny do jednoho x))
*****
pozval nás Pepa na oběd.. ale mě se vůbec nechtělo lézt ven.. bylo mi mizerně.. bolelo mě všechno a furt jsem jenom polehávala a každou chvíli vylítla, že mě to ležení už sere :D takový debilní rozpoložení.. dělají se mi barevný tečky před vočima.. motám se jak idiot.. a zjistili jsme, že mi chybí snad všechny možný vitamíny a další sračky.. no super.. ale co jako s tím? už mi jebe z toho, jak nic nedělám.. uááá.. já chci do práceeeeee.. jinak mi mrdne.. asi chcípnu, protože nejsem schopná se pomalu ani nažrat.. achich.. se poseru z toho..
*****
zase jsem ležela u knížky.. a zrovna jsme s Kulíškem dokoukali Doktora od jezera hrochů.. nojo.. a jinak.. Pepa je tak hodnej, že po obědě, na kterej jsme nešli, jenom mamina, nám ten guláš donesl až domů :D byl tu s maminou.. a my jsme se potom najedli.. byla jsem neskonale vděčná, protože mě dělá problémy i lízt po baráku, natož jít až k Pepovi.. nedokopali jsme se.. a já to vzdala předem.. tak jsme potom přemýšleli, co teda zbaštíme.. pak jsme do sebe něco nacpali.. a potom ten guláš za náma přišel :D
*****
zase jsme si hned zalezli.. a já pomažu do postele.. hezky si nakrmím čudly, zkontroluju housenky a myši.. jo.. byla jsem venku vlastně.. na chvíli.. potřebovali jsme se prej projít.. no já nevím.. já jenom ani už nevěděla, co mám dělat.. asi se ze mě stává naprostej debil nebo co.. tak jsme šli s Kulíškem do Vlčáku.. samozřejmě pro ten nikotinovej smrad.. a potom zpátky.. já mezitím naškubala myším a housenkám čerstvý mlíčí a taky pár listů.. a ty výborný jablíčka z jablůňky, co roste před Vlčákem.. je ale děsně opelcovaná už.. a hrušky před barákem jsou víc na zemi, než na stromě.. opět jsem přišla na lup pozdě.. x))
*****
teď už tu zívám jak pitomá.. zejtra jede prej jeden bus do Planý.. večer.. v půl sedmý.. no fajn.. tak uvidíme, jestli to fakt jede.. a taky doufám, že budu o něco víc použitelnější, než dneska.. a včera.. to je fakt úděs.. nebaví mě to.. zejtra se hezky zase naložím do sprchy a bude to snad lepší.. jeeee.. zase jsem se úplně pomořila do knížky.. ani jsem nevnímala, že tu Kulíšek čučí na film.. no v pozadí hrál film a do toho Kulíšek hrál Kuličky.. to je děsný :D nechápu, co z toho má, když si na pozadí pustí film a dělá na počítači něco jinýho.. třeba si něco čte nebo střílí kuličky :D :D :D
*****
teď bych se ještě na chvíli zavrtala mezi stránky, ale už půjdu spinkat.. zejtra se pojede do Planý.. na večír.. tak snad ten bus pojede, když už to na těch řádech mají napsaný.. tak mizím.. papa :)

včera a dnes

29. září 2012 v 1:10 | Evil Industries |  >Má duše
no ty vole.. já se z toho picnu.. to jsem celá já, když se pustím do knížky, nemůžu se odškubnout pár dní :D až teď jsem se odhodlala, protože Kulíšek na okamžik z celýho dne opustil počítač a šel si na balkon zapálit.. zase bude smrdět jak putika, zvíře jedno malý.. včera se nějak nic moc nedělo.. dneska jsme na netu zjistili, že moje čistítka se hodlají zakulit až na jaře, takže můj strach o to, že když se teď na podzim nezakuklí, tak umřou, byl zbytečnej.. novokuklínek stále zakuklenej.. a nejlepší je, že už se mění.. a pořádně.. skrz pavučinku mám krásej výhled..
*****
Kulíšek zase dneska celej den koukal na Četnický humoresky, vážně netuším, co na tom má :D mě rozčilovalo, že slyším nějakej zvuk, ale když jsem se do knížky pořádně zažrala, tak to bylo fuk.. vezmeme to popořadě.. ve čtvrtek jsem jela do toho Ag.. zeptat se na práci a pak za babi.. Kulíška jsem nechala doma, zmrzačil se na procházce.. tak spinkal, hrál Kuličky, čučel na Četnický humoresky a četl si sarkastický články, který parodují zpravodajství.. klasickej Kulíšek.. tak jsem jela do Ag.. prvně jsem se chtěla stavit v tý fabrice, jak mi říkal táta.. tak jsem ho prozvonila, aby na mě teda někde čekal, nebo teta aby čekala před fabrikou.. tak mi řekl, že teta zrovna ten den není v práci.. a on dělá jinde.. no fajn.. za chvíli zavolal a oznámil mi, že tam ani chodit nemusím, že volal šéfovi a ten mu řekl, že se teď nějakou dobu pojede jenom odpolední a já potřebuju umožnit jenom ranní směnu, protože mi zrušili k mé neskonalé radosti bus v 18:17 a 21:47.. tak se nemám jak dostat domů.. tradáááá.. co z toho vylezlo? nasrala jsem se x))
*****
tak jsem pokračovala v průzkumu.. letěla jsem do pekárny.. zeptat se, jestli nepotřebují na pomoc cukrářnu.. neeee.. jenom jsem si vystála frontu jako píča.. ty vole.. posrala bych se z toho.. tak jsem nasraně odkráčela hned vedle k Terce do květinářství.. tak jsem si postěžovala i jí a ta se mému rozhořčení smála.. přijde jí děsně ftipný, když jsem nasraná no :D tak mi ještě dala jeden typ.. že se mám jít zeptat do železářství, že tam prej hledali prodavačku.. no.. za kasu, ale budiž.. tak jsem tam nakráčela.. zeptala jsem se a k mému potěšení se mi dostala odpověď, že zrovna dneska mají volat jedný uchazečce o tohle místo.. jééééé.. nasranost stoupala.. kurva to je hrozný se přemáhat a ještě se tvářit mile, když vás odevšať vykopnou.. jupííííí.. mě asi brzo mrdne a pak všude kolem mě bude navždy spousta barevných kytiček a bude mi všechno u prdele :D
*****
šla jsem zpátky k Terce jí oznámit, že mě nikde nechtějí a že se na to asi vyseru.. tak jsem chvíli kecala s Terkou a řekla jsem si, že si k tak posranýmu dni udělám radost.. sice práci nemám a prachy taky zrovna ne, ale koupila jsem si malinkatý okrasný dýněčky a hned se mi šlo k babi líp.. pak jsem šla pomalu po městě, prošla jsem se a šla k babi.. ta na mě koukala s vyvalenýma očima, kde se tady beru :D jako bych spadla z višně.. :D pak mě samozřejmě nacpala nějakým papů a pak jsme čekaly na maminu.. tak přišla po práci.. přijela ve dvě.. pak jsme šly na papáni do Q.. já sežrala úplně všechno a pak jsem se nemohla zvednout..
*****
Kulíšek chtěl, abych se vrátila dřív, ve dvě.. ale nestíhala jsem to, jak vidíte.. to nešlo.. oběhla jsem všechny (ne)možnosti práce a pak to bylo tak akorát se najíst.. a pak jenom pobrat zase tunu igelitek od babi a z nákupů a jít na busák.. myslela jsem, že se poseru, ale unesla jsem to :D babi nám přivezla ze špitálu od jedný ženský, která je chorobně závislá na pletení, velikou bednu upletených fuseklí a dokonce papučky.. tak jsme si s maminou vybraly nějaký fusekle a pro každou tam byly ty papučky.. :D jsem z toho úplně posraná :D ale kouše to :D ale dobře se v tom ťape :) i pro Kulíška jsem vzala fusky :)
*****
podpatky jsem si nekoupila.. vlezla jsem do lékárny a hned jsem byla o osm kil lehčí.. to mě taky parádně nasralo.. to byl den vážně na posrání.. docela jsem se těšila, až z toho Stříbra vypadnu :D přijely jsme a hned jsem se řítila za Kulíškem.. byl celej.. barák taky stál :D tak to bylo fajné.. Kulíšek pak začal kňučet, že nesmím nechávat zvířátko samotný.. tak jsem mu ukázala dýně, co jsem si přivezla.. potom se nic moc nedělo.. chtělo se mi jenom spinkat.. a nic víc.. byla jsem hotová.. :D
*****
a co dneska? vlastně včera? no nic.. chvíli jsem čučela na pohádky.. a mamina mě zavolala, protože dávali ten film, jak jsem myslela, že se to jmenuje "Útěk z Afganistánu" :D nevím, kde jsem to vzala, ale fajn.. jak se ten týpek dostával z Emirátů v tý bedýnce přepravní a byl tam jakou dobu, ale nakonec se domů dostal.. ty vole.. a podle skutečný události.. Nebezpečný kontrakt se to jmenuje.. ty vole.. byla jsem z toho dost vypleská, když jsem to viděla poprví.. teď jsem viděla jenom konec.. čučeli jsme na to s Kulíškem..
*****
dneska jsem taky dočetla konečně Pronásledovanou a mám rozečtenou Pokoušenou :D jo.. magor to čte znova a co jako :D baví mě to.. a pak se mi nemají zdát takový sny s týpkama s havranníma křídlama a o místech, kde je milion koček a tak dále :D včera.. jakože ve čtvtek.. Kulíšek něco kul s mýma botičkama.. a hledal i silikon a tak dále.. ale ty kravinky všechny jsou ve sklepě.. a mamina u Pepíka.. tak jsme si vyšli na procházku za Pepíkem a mamina tam byla.. tak jsem si vzala klíč a mohlo se začít.. botičky mám jako nový :D :D :D
*****
dneska jsem fakt nic, kromě čtení, nedělala.. je mi fakt na hovno.. tak jsem celej den polehávala u knížky.. nic víc.. úplně vyplesklá.. ale fajn no.. až na to, že se původně mělo jet dneska večer do Planý.. x)) nejelo se nikam.. a nevím, jestli toho budu třeba zejtra schopná.. nevím.. jestli tam Kulíšek bude muset, tak bude muset jet sám.. já se házím na chvíli marod.. půjdu do pelíšku zase.. Kulíšek celej den u počítače a když ho večer vyženu, že si chci napsat článek, tak z postele na mě kňučí, abych šla k němu :D mě tu na stole voní ty moje věcičky ze stromu, jak jsem myslela, že se tomu nadává mišpule a ono se tomu nadává jinak.. a jak, to jsem momentálně zapomněla a to moje zvíře v posteli se svým pidi netbookem mi zrovna moc neporadilo.. x))
*****
jo.. seznam napoví :D Kdoule se to jmenuje :D to úplně zbožňuju na podzimu hned po kaštanech :) tak tu mám na stole kaštany, dýně a dvě ještě malinký kdoule :) já to chodila škubat jako malá s dědou, ale už ty veliký, žlutý, chlupaťoučký a plný smoly :D ale fakticky jsem netušila, že se to žere a dělá se z toho džem :D chutná to jako smola.. vim ne :D ty vole.. skočíme k Pepíkovi za maminou pro klíč od sklepa a narazím na tohle :D a to jsem se zrovna o tomhle s Kulíškem bavila, než jsme vyrazili na cestu :D dobrý ne :D
*****
achjo.. já se jdu asi zase chvíli vrátit ke knížce.. nebo nevím.. Kulíšek se tu furt něčemu tlemí :D nojo.. našemu prezidentovi a taky je zklamán, že ho kuličkovka neodrovnala.. se z něj poseru taky :D jeho záchvaty smíchu jsou něco :D nechápu.. politický kecy mě nezajímaj.. tohle zvíře se v tom vyžívá.. a já hezky pomažu pryč.. dneska jsem se válela ve sprše, potřebovala jsem se pořádně uvolnit, aby mi přestal bolet bachor a při lezení z vany jsem si přiskřípla mojí odpornou hnátu do těch šoupacích dveří.. protože jsem se jich chytila, stoupla jsem nahoru, že vylezu a ono mi to ujelo, zavřelo se to a já takovou díru v hnátě.. krve jak z vola.. to mě potěšilo.. začala jsem to cejtit asi po hodině.. ale fajn no.. :D
*****
tak.. a teď padám už.. vyhodím myši na chdbu, ještě jim dám nějaký papání a zapluju do pelíšku, ikdyž jsem tam skoro celej den.. vím, že jsem dneska viděla ještě Třetího prince v telině a to bylo všechno.. tam je vážně příšerná hudba :D tak.. a už!! kšáááá ke čtení :D papa :)

zakukleno

26. září 2012 v 22:50 | Evil Industries |  >Má duše
tak jsem si mojí potvůrku ani neužila.. ani jsem jí nestihla ukázat druhej den mamině, protože se ráno probudím a najdu pavučinku, ve kerý se mrská moje housenka.. prý smrtihlava.. ale prdlajs.. hledali jsme hledali na nějakým housenčím webu a našli jsme, že se ta potvůrka jmenuje štětconoš ořechový z čeledi bekyňovitých :D no potěš prdel :D tak koukejte, jak mi housenčička dopadla :)
*****
*****
a jinak.. ty moje čistítka, ty housenky, co jsem nasbírala snad před měsícem asi, tak to je bourovec ostružníkovitý.. no debilnější jméno jí nemohli dát :D netušila jsem, že z toho vyleze můra :D a to je sbírám od mala tyhle potvůrky.. no fajn :D tak uvidíme, jestli se mi vůbec zakuklí.. a jak nakonec dopadne vykuklení novokuklínka :)
*****
jo.. co dneska? chvíli jsem si četla.. chvíli jsem nadávala, že mě nebaví už ležet.. umordovaná ze včera.. všechno mě bolí.. nic se mi nechce.. mamina zejtra jede do Ag.. já taky.. v půl desátý.. konečně do tý práce se zeptat.. mamina tam jede odpoledne.. tak můžu mezitím i navštívit Terku a babi.. tak.. snad se to všechno v pohodě stihne.. a snad se to s tou prací nějak nepodělá x)) uvidíme.. tak.. a říct o dnešku nemám pořádně co.. jenom mám debilní sny.. dneska se mi zdálo o Refaimovi z knížky.. no potěš prdel.. ale musím uznat, že mám krásnou představivost :D :D :D a v prvním snu jsem maturovala :D zase :D kurva fix :D a včera se mi zdálo o kočičkách.. o Vilíkovi.. a dalších dvou koččikách.. :) mi z toho hrabe..
*****
tak.. valím.. asi se půjdeme zotavit.. Kulíšek je naprosto marodnej z tý cesty.. a já skoro taky.. tak papa :)

po "procházce"

26. září 2012 v 0:33 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. zrovna jsme přišli z Chodovky.. ale vezměme to šupem od začátku.. v půl druhý odpoledne jsme jeli do Ag.. konečně k norníkovi, jak to nazývá Jaruška.. ale cestou jsem se (i přes Kulíškovo protesty, že to potooooom) stavili v knihkupectví.. už tam na mě pár tejdnů čekala knížečka, tak jí konečně mám doma :) už je hezky v knihovničce jako ostatních osm knížeček :) no.. sedm ostatních.. jedna je na posteli zase rozečtená :D magor no :D ještě že jich je devět, bude mi trvat zase o něco dýl, než si to přečtu zase od začátku od Označený :D :D tak jsem si hned udělala radost a bylo mi pak putna, že se ve mě bude nějakej cizí chlap hrabat :D :D :D
*****
bylo tam lidí jak nasráno a vůbec mě nepotěšilo, že jsem tam potkala i jednu pizdičku z hotelovky.. ale to je fuk.. když jsem šla konečně na řadu, tak jsem si hezky dřepla naproti němu a povykládala jsem mu o svým pidi problému a že si nemůžu ani za.... :D O:-) protože mi došly prášky.. tak jsem se ptala, jestli by nebylo něco levnějšího.. ale prej ty levný jsou na hovno a že ty moje jsou nejlevnější mezi těma spolehlivýma.. no ze začátku jsem měla problémy, ale to je u každý HA.. ale teď už jsem si na to zvykla.. po tom půl roce užívání ani náznak nějaký neplechy..
*****
možná si dojdu za čas na jaterní testy a to je vše.. no tak pak jsem si skočila jenom na sono a úplně v pohodě.. prej jsem naprosto zdravá a nic takovýho neviděl.. a na můj pidi problém mi dal leták, kde je na to přímo lék a je to bez předpisu.. zjistila jsem, že to i mamka má doma.. tak je to fajn.. šla jsem pryč.. a málem jsem se dvakrát složila.. jak jsem šla dolů a i z toho sona.. fuj.. nízkej tlak no.. asi bych se s tím měla smířit.. tak.. a norník byl za mnou.. x))
*****
potom jsme jeli do Planý.. v Planý jsem si po cestě nasbírala nějaký kaštánky na zastávce.. a jelo se do Chodovky.. málem nám to kvůli těm kaštanům ujelo.. ale fajn :D tašku plnou kaštanů :D jelo se do Chodovky.. tam byl Kulíšek chvíli doma.. já si mezitím na chodbě hrála s jeho psicí.. už je kamarádka se mnou :D podává mi pacinky a čučí na mě :D tak je to fajné :D no a pak jsme se stavili v Jednotě v Chodovce.. koupili jsme rohlíky a debrecínku mojí milovanou.. :) a papalo se hned za Chodovkou :D
*****
a už jsme si to kráčeli směr Černobyl.. přes Michálky, Křínov, Caltov, Kořen, Olbramov (nevím, jestli přesně takhle to jde za sebou.. Křínov a Kořen se mi pletou :D) a pak jsme v Olbramově udělali zastávku u Bertíka.. tam si Kulíšek jako obvykle dal pivo, já si dochlastala svůj otevřenej energeťák a pak jsem to zapila vodou.. pak Kulíšek prej Bertíka nechtěně ošidil, tak jsme se tam vrátili.. a pak konečně domů.. unavená jako prase.. Kulíšek si pak těsně před Černošínem natáhl sval na noze, tak jsem myslela, že nedojdeme.. a to nás čekal kopeček.. x)) no super.. po cestě jsem našla housenku smrtihlava.. malinkatou ještě :) to nám Bertík i potvrdil, když jsem mu jí ukazovala :) našli jsme si jí na Wikipedii :D
*****
*****
Kulíšek ještě hotovej ze svýho těžkýho báglu.. já si v kabelce nesla Školu noci, k 366 stranám papíru se už skoro nic jinýho narvat nedá.. a Kulíšek měl v báglu totálně těžkou bibli Scientifica.. tu jsem si v hospodě prohlížela.. zejtra je hlubší průzkum.. ty vole.. šli jsme ještě v Černošíně kolem koní a tam je políčko s bramborama.. a oni už jsou všechny vykopaný.. já potřebuju bramborovou nať, nebo mi ten smrtihlav umře.. tak mu jdu dát bramboru z ošatky v kuchyni.. snad mu to bude zatím stačit.. jooo.. a nesmím zapomenout.. chceme dát svíčku k jednomu kříži na cestě.. protože se k němu Kulíšek modlil, aby na nás nezaútočilo nějaký prase, nebo jiná zvěř.. kolem nás běhaly malý selátka.. ty vole.. já byla posraná.. jestli se v noci v lese něčeho bojím, tak jsou to divočáci.. a tam jich bylo.. :D
*****
no ty vole.. a já mizím.. zejtra se jede v půl desátý znova do Ag.. ale tentokrát jen a pouze kvůli práci.. vždycky, když si myslím, že všechno stihnu v jeden den, tak to nikdy nestihnu :D tak už radši nemyslím :D tak uvidíme, jestli ta práce vyjde.. tak.. a teď už padám.. za devět hodin mi jede autobus :D tak papa :D :)

Kulíšek si hraje, zejtra bude hezky

24. září 2012 v 22:40 | Evil Industries |  >Obrázky
*****
ale Kulíšek mi mohl ten xicht trochu vyretušovat.. to je děs a hrůza x))

Ayla

23. září 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
tahle se mi moc moc líbí.. mamina jí má nahranou na jedný starý kazetě a já si jí jednou nahrála ještě mým starým mobilem na diktafon a takhle jsem jí poslouchala :D a dneska jsme se s Kulíškem dívala na Klub sráčů :D taková hovadina.. ani jsme to nedokoukali.. a tam to hraje.. jediný, co je na tom filmu hezký :D to proto mi říkal ten jeden kámoš, se kterým jsem kdysi (tak sedm let zpátky) byla v jednom klubu ve stříbře a tam to hrálo z džůboxu.. tak jsem se ptala, jestli neví, jak se to jmenuje, a prej Klub sráčů :D já mám zase radost z nalezený písničky :D Kulíšek zkoumal titulky a podle titulků hledal :D a našel :-) jéééééé

v Ag, v Plzni, kolaudace

23. září 2012 v 15:10 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. nejdřív jsme si s Kulíškem vyrazili do Ag.. podívat se po Stříbře a tak.. ani nevím, proč jsme tam původně jeli.. potom jsme chtěli jet desítkou domů.. ale nic nejelo.. tak jsem zavolala mamině a ta mi oznámila, že spoj 18:17 a 21:47 je zrušenej.. a my trčeli do čtvrt na jedenáct na busáku.. tak fajn.. no panik.. jdeme spinkat k babi.. tak jsme si nejdřív zašli někam do pajzlu, kterej byl u náměstí otevřenej.. nahuleno tam bylo jako kráva.. předtím jsme byli ještě chvíli v Q.. tam jsem potkala tetu Martu (maminy kámoška, znám jí od kočárku) a pak tam byl Jirka N., kterej je teď na vejšce, chodil se mnou na základku.. a ještě nedavno v Q dělal barmana..
*****
tak jsme chvíli pokecali, co a jak.. potom jsme se o něčem s Kulíškem bavili a začal bejt protivnej.. ale to je podnapilej stav - neberu v potaz.. štve ho moje měření blogu na body.. že si to mám předělat na pixely, jelikož na mým širokoúhlým displeji je to vidět dobře, ale nejspíš vám ostatním uřízle.. uřízlý strany.. menu a tak dále.. fajn.. tak si to předělám na pixely, aby měla jeho dušička klid :D achjo.. mi vysvětloval furt dokola, že se to pak každýmu zobrazí jinak a furt si myslel, že to nechápu.. tak to trvalo nejmíň hodinu, tohle vysvětlování.. achjo :D
*****
potom jsme šli ještě do jednoho pajzlu, když se Q zavřelo.. tam bylo tak neskutečně zahuleno, že jsem myslela, že mi jebne.. ale přežila jsem to.. tam byl kurevsky vožralej barman, až mi lezl na nervy.. když pak slyšel, jak se mnou Kulíšek mluví, tak ho zjebal, že takhle se s dámou nemluví.. nojo.. nejsem zvyklá na to, že se se mnou baví nějak uctivěji, než jako s totálně vožralým kámošem, kterýmu je jedno, že se mu říká: "hele vole" x)) ale mě je to putna.. zvykla jsem si.. já taky mluvim jako kanál.. ale ne na něj.. ale to je fuk.. když je zvíře vožralý, co mu mám vysvětlovat, když stejně nepobere ani slovo..
*****
z pajzlu jsme vypadli někdy po půlnoci.. no fajn.. Kulíšek tam nechal cigára, ale pak druhej den jsme ten pajzl nenašli.. šli jsme tam asi z druhý strany, nebo nevím.. fakt netuším, byla jsem tam poprví v životě.. tak jsme v 9:47 jeli do Plzně.. smrděla jsem od kouře jako prase.. u babi byla zima.. ráno něco po sedmý tam babi přijde.. přijela ze Slavic nakoupit do Ag.. tak fajn.. měla šok, že tam jsme a co že se stalo, tak jsme jí říkali, že zrušili autobusy a nevěděli jsme o tom.. tak fajn.. pak nám rozmlouvala Plzeň, protože zrovna ten den (pátek) byla u nás ta kolaudačka.. že mám pomoc mamině s úklidem.. joooo.. vim, že byla na prášky, ale malinko to hrotila.. zase takovej brajgl, kterej bych musela uklízet čtyři hodiny, jsem tam neměla.. tak nevím, co řešila x)) achjo..
*****
tak jsme jeli.. babi nám dala snídani a jelo se.. v Plzni se Kulíškovi nechtělo jet tramvají na Bory do Tesca.. prej: "neumí jezdit tramvají".. no fajn.. pak nám před čumákem ujela linka do Tesca.. sice je to Tesco Extra na Rokycanský, ne na Borech, ale to je jedno.. tak jsme čekali na další spoj.. a jeli jsme tam.. tak se prolezly všechny Tesco krámy s botama a nic.. hrůza.. Kulíšek už na mě začal bejt protivnej jako: "to si prostě nemůžeš jedny vybrat?" bla bla.. ne nemůžu.. já si nevyberu něco, co pak nebudu nosit.. no prosiiiim x)) achjo..
*****
nakonec jsme skončili i na městě a v těch malých krámech.. a přes centrum jsme došli k Plaze.. a tam jsme si konečně mohli vybírat pořádně.. vybrala jsem si u Deichmana.. protože jiný krámy jsou fakt hrozně moc předražený a ten Deichman je přeci jenom s těma cenama trošičku víc při zemi.. tak jsme to prolezli celý a skoro na začátku jsme narazili na krásný botičky, ale hrozně vysoký.. ale to bylo fuk.. byly krásný.. tak jsme to prolezli úplně celý a nakonec jsem si stejně vzala zrovna ty na začátku :D protože hezčí tam stejně neměli.. a ty moje barevný, co jsem chtěla, tak jsme se ptali a prej je ještě asi tejden nebo dva tejdny zpátky měli.. ale už je nemají.. jsem myslela, že se poseru a vzala jsem si ty černo červený.. a mohlo se jet domů :D
*****
*****
Kulíšek den předtím Míše volal, ale neměla čas.. tak jsme jeli jenom pro botičky.. potom jsme přijeli domů.. a hned se začalo uklízet.. měla jsem tam jenom pár krámů, to se hned uklidilo.. a zrovna, když jsem zametala, tak přišla první návštěva.. krásně jsem to stihla.. tak fajn.. mamina opět něco zbytečně hrotila.. x)) nojono.. přišla Ivča s Lídou a se Zuzkou.. a pak Pepík přivezl babi a přijel i s Luckou.. potom babi odvezl do Slavic.. a tak jsme tam bumbali.. každej přinesl nějakou flašku :D jééé :D Kulíšek se tam jenom ukázal na skok a šel si lehnout.. protože prej nepřežije takovej babinec a tak dále.. a navíc mu bylo z něčeho blbě.. byli jsme totiž na večeři v tom Q.. a nějak mu to nesedlo.. a taky jsme se opili.. teda já ani ne, ale Kulíšek jo.. v tom pajzlu, kde nám totálně ožralej barman tvrdil, že má jizvy z Afganistánu a tak dále x)) no ty vole.. jo jinak.. šla jsem se pak všem se svýma botičkama pochlubit a babi hned zděšená, že je to moc vysoký a že se v tom nikdy nenaučím chodit.. :D ale tak co.. to ať nechají na mě :D
*****
tak si šel lehnout a my ostatní jsme pili :D ale bylo to v pohodě.. ani mi nebylo druhej den špatně.. jenom mi bylo v hlavě trochu těžko.. ale ne, že by mě bolela, to ne.. bylo mi fajn.. Kulíškovi už bylo líp.. tak to je v pohodě.. asi fakt bylo něco v tom sejru.. včera se to tady uklízelo, ten binec.. nádobí a tak.. já byla ráda, že jsem se neprobudila s kocovinou, protože jsem do sebe lila pátý přes devátý.. dvě sklenice vína, šampáňo, slivovici, medovinu, griotku :D prase no :D ale nic mi nebylo.. prostě jsem všechno ochutnala, ale nechlastala jsem jako duha.. to ne.. x))
*****
Kulíšek se díval v pokoji na Četnický humoresky zase.. ani nespinkal.. furt sem do pokoje chodily holky kouřit na balkon, tak by se stejně Kulíšek nevyspal.. ale bylo vidět, že mu pak druhej den bylo dobře.. tak to je fajn.. tak.. a co dneska? dneska nic.. jenom přišli na oběd Lucka s Pepou.. zase jsme vstávali v poledne že jo :D ale vzbudil mě mobil ráno.. ale zase jsem to zaspala.. a vzbudilo mě vedro, protože Kulíšek dal topení opět na plný koule.. já ho na noc vypla, protože tu bylo na noc nesnesitelný vedro a to zvíře ho zase zaplo.. achjo.. no nic.. teď tu hrál Kuličky.. já taky.. a už mě zase odhání od počítače.. že sem zase chce.. a proč píšu tak dlouhý články.. nojo.. umřel mu jeho pidi netbook.. x)) tak je pořád na mým.. tak já mizím.. snad jsem napsala všechno, co jsem chtěla, tak papa :)

doktoři na hovno, s prací na hovno

19. září 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
no co víc dodat.. dneska jsem šla k tomu píčaři bláznivýmu.. ty vole a von má ordinační dobu do šesti.. přijdu tam ve čtyři a on si tam není.. no to by se z toho jeden posral.. vážně.. tak jsem táhla zase zpátky domů.. a pak jsem se rozhodla, že půjdu na kaštany.. tak jsem šla hezky procházkou směr Ri-Vaj a šla jsem kolem myšiček (nutrie v potoce) tam je krmily nějaký dvě ženský a ta jedna mi oznámila, že je novej přírustek, abych se šla podívat.. tak jsem šla s nima a tam na kraji byla malililinkatá nová myšička :) rozmnožujou se jak houby po dešti, ale on je stejně někdo žere, tak je to fuk :D chudinky malý..
*****
šla jsem odpoledne za maminou.. to jsem si natrhala barevný lístečky.. dva.. takový malinký.. a pak jsem šla s maminou domů.. potom jsem šla zase pryč.. ven.. na ty kaštany.. a chytl mě chcanec.. ale byla to jenom chvilička.. jak jsem šla do toho Ri-Vaje, tak jsem myslela, že bude každou chvíli sněžit.. ale nic :D odpoledne jsem šla za tou maminou do práce, pak pro ní přijel Pepa a jeli jsme do Ag.. to jsem se stavila v tý agentuře, ale je práce jen a pouze na Nový Hospodě.. a to nevím, jak bych se tam dostávala.. je to v prdeli s těma spojema.. tak nevím.. očekávám ještě telefonát, tak se dozvím, co a jak..
*****
pak jsem šla do masny (ble, zadržela jsem dech, bych se jinak poblinkala) a koupila si dvacet deka pochoutkovýho a k tomu dvě takový hami bagetky.. tak jsem se napapala až u Pepy v autě, když jsme jeli zpátky do Černobylu.. pak byla ta procházka.. a teď nic.. na balkoně jenom páčení kaštanů ze skořápky :D no hrozný.. popíchaná jsem jako hovado :D nešly ven.. pak jsem čučela na počák.. a zjistila jsem, že.. chvilka napětí.. TOPÍ!!! :D oni nám dnešním dnem začali topit :D no ještě aby ne ty vole :D
*****
já měla otevřenej balkon.. Damouš tam hned vlezl.. a lehl si.. a jak mi byla kosa, tak jsem ho tam zavřela.. bych ho za chvíli pustila, on si zařve.. jenže v tu chvíli zaklepala sousedka Adéla.. chtěla pomoct s úkolem z mojí milované matiky.. ehm.. x)) kurva fix.. no fajn.. šla jsem k ní.. a dělala jsem s ní ten úkol.. rozklad čísel na součin prvočísel.. chvíli jsem si s tím hrála.. a fajn.. za chvíli hotovo.. doma mi stydnul čaj, ale co.. Adel chtěla uplést copánky.. tak jsem jí pletla copánky.. dost copánků.. pak jsem šla domů.. a.. hned mezi dveřima zjeb od maminy.. Pepa prej: "asi průser.." ehe? netušila jsem..
*****
pak vlezu do pokoje a děsně mi tu vonělo ředidlo.. ty vole jakto? no já magor zapomněla na Damouše na tom balkoně a jak se chtěl dostat dovnitř, tak skákal na dveře od balkona a z parapetu na sebe převrhl kus uřízlý flašky s ředidlem, kde jsou naložený štětce od barvy.. tady to smrdělo :D všude ředidlo :D já si tam předtím roztloukala ty kaštany.. a prej, že s Damoušem dneska budu spát.. no super.. ale tak co.. teď alespoň ta koč voní.. jinak smrdí jak chcíplotina.. to má z těch chlupů, co žere pako.. x)) achjo.. kocour magor a já to odseru :D já tady mám zmrznout ne.. že je na balkoně, tak to nechám roztelený.. x))
*****
ale!!! přišla jsem do tý místnosti.. a hned jak jsem zavřela balkon.. cejtila jsem to teplo :D :D :D radost úplně :D a Damouš se taky neposere.. no.. možná posere, když to ředidlo bude blemcat, ale tak co.. :D aíííííjóóóóó.. x))
*****
v pátek je koulaudačka a Kulíšek chce jet do Plzně.. já mu stejně říkám, že nevydžím lítat po krámech do večera.. aaaaa.. nenávidím nakupování.. snad Míša bude mít čas.. snad jo.. sejdeme se s ní.. pojedeme do Tesca.. Kulíšek začal trochu vyšilovat, že neumí jezdit s tramvají, tak jsem mu napsala, že to nemusí, že ona pojede sama :D nastoupit na čtyřku a vystoupit u Tesca.. jednoduchý.. nebo spíš jet z hlaváku přímo linkou na Tesco.. busem.. jednoduché, ne? :D tam jezdíme každej rok :D
*****
tak.. a já si půjdu za chvíli hajnout.. ještě se pokusím něco spapat.. a půjdu :) tak mizím.. papa :)

nic se mi nechce

18. září 2012 v 11:30 | Evil Industries |  >Má duše
a je to vážně chorobný.. asi na to co nevidět chcípnu.. mě se vážně nechce nic.. dokonce jsem včera šla spát v hadrech.. v tlustých fuskách, kalhotech i mikině.. nechápu.. ale byla tady taková zima, že jsem myslela, že se poseru.. nechtělo se mi slíkat, tak to dopadlo takhle.. a dneska ráno mě probudil opět Kulíškovo mobil.. fajné.. tentokrát to nebyla škola, která se po něm sháněla, když nešel včera na ty zkoušky.. taky jsme předtím cestovali z Planý do Černobylu a furt dokola, než se našla otevřená hospoda.. no to mě poser.. skončili jsme zpátky v Černobylu.. a já u Chovatelny našla další housenku.. tak jsem jí dala k těm ostatním a ještě se úspěšně nesežraly..
*****
na zkoušky se nevstávalo.. ze školy telefonát nebyl brán.. tak to tady zvonilo.. no tak já nic neříkám.. já ty zkoušky hotový mám.. achjo.. rozbila se mi moje krásná sponečka, kterou jsem původně měla na maturák.. ale nevzala jsem si jí.. bylo by to přeplácaný a to vážně nenávidím.. hladký šaty a robusní náhrdelník.. tečka.. žádný debilní lokýnečky.. milion lokýneček.. z toho mi je na blinkání.. fuj.. a navíc to tam měl KAŽDEJ.. jenom Kvása si svoje lokny nechal od Ivči vyžehlit :D
*****
takže včera se spinkalo tady, ikdyž jsme měli bejt v Planý.. a ještě se navíc předtím původně učit na ty zkoušky.. teda já ne.. Kulíšek.. ale nic.. tak fajn.. žádný zkoušky.. "proč tam mám chodit, když stejně jdu znova na matiku.. tak si dám znova i češtinu.." to bych se na to mohla z vysoka vysrat.. chtěla bych to mít co nejdřív za sebou.. ale to je prostě Kulíšek.. jde ale o to, když měl napsanou pozvánku na daný datum a nezúčastnil se bez ohlášení se předem, tak nevím, co s tím udělají.. ale to už je na něm, jak se s tím popere.. já taky nenávidím, když mi někdo do něčeho kecá.. ale já se s tím setkávám neustále..
*****
tak.. zejtra asi debilní pracák.. a taky pičikuk.. ale ten v Černobylu.. pro prášky musím.. no to je super no.. se těším, ani nevíte jak.. pff.. teď se chce Kulíšek dívat na film.. je tady puštěnej na mým pc.. ale hezky jsem si dala pauzu a našla jsem si konečně zase chvíli na napsání nějakýho nesmylnýho kydu.. jinak bych se asi k tomu zase nedostala.. já nevím, co na těch filmech Kulíšek má.. nějaký ty snímky jsou naprosto bez jakýkoliv náplně.. takový.. no.. film o ničem.. nic nevypovídá.. prostě prázdnej film..
*****
já si radši čtu, nebo píšu, než čučím na filma no :D jsem asi divná, ale mě je to fuk.. a jestli to někomu vadí, ať si.. no prostě ať si políbí prdel :D tak já mizím.. jdu zavraždit myši.. zase vyhazujou piliny a Kulíšek si na to ještě nezvykl, že jsou to prostě pískomilové a ti musí furt hrabat.. nojo.. tak mizím no.. zatím papa

brrrrrr

15. září 2012 v 21:00 | Evil Industries |  >Má duše
dneska nebylo už vůbec nic.. jenom jsem umejvala tu tunu nádobí, co tady zůstala ležet ještě ze včera.. pak jsme si udělali nějaký papání.. a Kulíšek tu kouká na Bylo nás pět - jediná knížka z povinný četby, kterou přečetl :D ale ještě předtím, než vůbec přišel na nástavbu.. tak na to kouká.. už na pátej díl.. já to viděla kdysi.. nebo jsem to možná kdysi četla, ale jistá si tím nejsem.. moc si to nepamatuju..
*****
je tu zima jak v morně.. no příšerný.. ani psát se při tom nedá.. jsem zabalená v mojí nejtlustější mikině, mám chlupatý fusky a stejně klepu kosu.. achjo.. je to v prdeli.. a netopí svině.. myši mi tu zase dělají bordel.. parchanti :D Damouš řve na chodbě.. ráno mě úplně srala jedna moucha.. myslela jsem, že se poseru.. fakt.. ale nakonec vyletěla z pokoje.. a pak jsem nějakou mrchu zabila.. já říkala, že je nějaká votravná a asi brzo chcípne :D takže probuzení na pjest.. na oběd jsem si udělala Amore Mio.. Kulíšek se na to šklebil, tak si něco ukuchtil..
*****
do povídky jsem zase vyplodila pár řádků.. ale jde to blbě, když se Kulíšek dívá v posteli na film a já jsem u stolu a píšu.. to mi to trvá o něco dýl no.. x)) ty vole.. já bych si nejradši vytáhla rukavice.. mě to nebaví.. ani do sprchy se mi nechce.. vůbec.. :D ty vole.. jdu si zahrát bublinky a pak si asi udělám další kotel čaje.. nebo spíš kakao, když z něčeho vyrobím mlíko.. pochybuju, že v lednici je x)) ty vole.. kdyby zatopili blbouni.. by je taky neubylo.. x)) achjo.. ani z toho nevím, co jsem chtěla psát.. jo.. že by bodl rum, ale vážně nehodlám oslepnout a následně chcípnout.. to mě deptá..
*****
tak nic.. jdu se vožrat z kakaa, když teda někde vyrobím to mlíko.. tak papa :) brrrrrrrr

nic

14. září 2012 v 19:50 | Evil Industries |  >Má duše
dneska odjela mamina s Pepou na Jesenici, tak tu zase hospodaříme sami.. dělali jsme si papů.. smažený špagety s vajíčkem, ale Kulíšek mě nenechal nic dělat.. akorát mi přijde, že všechno umím jenom posrat.. achjo.. dneska se mi nechtělo nic.. divím se, že mi nějak nic není po včerejšku.. Kulíšek chtěl do hospody.. tak jsme šli "na chvíli" do Vlčáku.. předtím se ještě jelo do Chodovky.. a pak hned zpátky do Černobylu.. ve Vlčáku jsem si dala dvě skleničky červenýho.. Kulíšek nějaký píva.. pak se zavíralo v deset, tak jsme šli na Chovatelnu.. achjo.. a tam bylo pak akorát zle..
*****
a proč? dala jsem si taky víno.. ale bylo nějaký divný.. jenom jsem si ucucla, hned se mi zvedl kufr.. vybumbala jsem to ale.. magor :D řekla jsem Kulíškovi, aby se mnou šel ven.. tak jsem se šla na čerstvej vzduch vyblinkat.. ty vole.. methylalkohol ve víně? hovno.. ještě vidím.. dopila jsem to víno.. a potom jsme šli domů.. dorazili jsme podle maminy prej v jednu.. a doma jsem blinkala znova.. kurva já vůbec nevím, co to bylo za hnus.. blee.. mě se po víně blbě nedělá.. a to ve Vlčáku bylo v pohodě.. ale tohle ne.. to by mě zajímalo, co to bylo za kentus.. ale pak už bylo dobře.. šla jsem spinkat.. ani kocovina není.. nic.. kdyby to byl methyl, tak je to v prdeli, tak je to taková kocovina, že se poseru :D teď moc tvrdej neriskuju.. seru na to :D
*****
dneska se dozvím, že v Planý zabavili všechen alkohol nějakýmu vietnamcovi.. a ještě dostal pokutu.. to ne.. prostě já už ani to vínu pít nebudu.. určitě ne v hospodě.. fuj.. sladký to bylo jak s marmeládou.. a fujky.. eee.. dneska tam byla taková, kosa, že se mi nic nechtělo.. nejspíš je léto fuč.. to byl ale fofr.. ale mohlo by bejt ještě teplo.. chtěla jsem se ještě třeba projít do Slavic.. ale nevím.. už to zatím moc na teplo nevypadá.. šla jsem se naložit do vaničky malinkatý naší.. a vyhřála jsem se.. a teď přemýšlím, jestli mám jít psát, nebo se jít zahrabat do pelíšku.. Kulíšek se zase dívá na nějaký videa.. a tak nevím, jestli při tom půjde psát.. uvidíme..
*****
tak.. asi poletím.. nemám co psát.. tak mizím.. papa :)

200. článek roku 2012

13. září 2012 v 12:30 | Evil Industries |  >Má duše
letos píšu nějak míň, jako loni.. :D asi je to tím, že mám i jiný zájmy, než jenom civět do pc.. nebo nevím :D a taky pomalinku ztrácím náměty na psaní.. já si prostě jenom napíšu, co se ten den událo, co se stalo, co jsem si spíš z toho dne zapamatovala.. a tak dále a tak dále.. včera jsem nepsala, protože jsem se rozhodla, že se konečně zase po dvou měsících (jak jsem po uveřejnění dalšího dílu zjistila) podívám na mojí povídku.. je tu furt těžší a těžší to psát.. ale nějak se jí nehodlám vzdát.. proč.. to by mi jeblo.. úplně.. už jednou se mi smazala a já myslela, že se poseru :D že mě prostě trefí a odvezou mě :D
*****
je divný, že jsem dovedla něco vyplodit s Kulíškem za zády.. ale jo.. šlo to :D dneska Kulíšek ráno odjel na praktickou maturu - z účta.. tak snad to bude v pohodě.. prej se bude učit.. ale zase se na to jenom podíval a nic.. :D tak uvidíme, jak to zvládne.. nechtělo se mi jet s ním.. z důvodu, že ráno byla kosa a chcalo (nenávidím úplně maximálně) a hlavně z důvodu, že ta matura je na čtyři hodiny a tu dobu bych trčela v Planý.. a co v Planý bez Kulíška, že jo..
*****
tak jsem se alespoň vyspala.. teď jsem ve dvanáct vstávala :D potřebovala jsem se prostě vyspat.. odpoledne si zajdu k doktorovi.. když se teda rozhoupu.. ale měla bych :D teď mám jenom dilema, co si dám k jídlu.. zrovna jsem sežrala Mráček :D takovej pudink bublinkatej.. chci se ještě teď podívat na povídku.. uvidím, co vytvořím.. tak zatím papa.. nevím, co se všechno dneska bude dít, ale asi nic moc.. tak papa :)

Centrum radikálních matematických testů

11. září 2012 v 22:04 | Kulíšek |  >Úvahy na téma...
Od minulého článku (toho mého - cesta z prahe, kokot on the road a podobný), jak si určitě vzpomínáte, píšu další tentokrát zase na různá témata týkající se uplynulých dnů. Článek obsahuje spoustu koprolálik s pornoláliky, rasýzmu tý móre, terorismu a nasranosti. Jestli vám něco z toho vadí, nečtěte to. Já třeba návod na použití střelnýho prachu taky nečetl a jsem tady.

CERMAT. Centrum Radikálních Matematických Testů

Jak už asi víte, maturitu z matematiky jsme oba neudělali. Já jednou a z perkytle Jitle znova. Asi na to jdeme blbě. Vyjebání s mnohamiliardovým zbytečným problematickým systémem státních maturit se nepovedlo a tak se těšíme na další termín. Mezi tím si uděláme zbroják. Každá věc se dá řešit na více způsobů že. I maturita. Z těch asi dvaceti lidí co tam seděli to udělali asi tři. To je dobrej počet. Tři to udělali, tři jsou možnosti opakovat, tři členové validační komise posuzují testy, třicetři procent musíte mít, aby jste uspěli, tři tři tři. Ještě že jsem se narodil šestnáctýho.
Krom mě a Jitky to neudělala ještě moje kdysisnubná kamarádka Eva, která to ode mne taky opsala a dalších pár lidí, co seděli za mnou a ty kraviny co jsem tam zaškrtal já, oni zaškrtali taky. Já to neuměl a oni jsou taky dobrý jelita.

Chlast ze stánku vem, ať se všichni ožerem....

Zatímco polovina republiky neudělala didaktický test z matematiky, druhá polovina, jak vidno a slechno, brzo pochcípá na svojí chuť pít alkohol. Už zařvalo osm (?) ethlylochtivých čecháčků na otravu methylalkoholem, kterej zřejmě přilejvá nějakej ziskuchtivej podnikatel do svých tlamolepů, aby ušetřil. Bodejď by ne. "Pane premiére, zvyšte daň z prodávaného alkoholu, oni chlastaj jak banda dánů a státní pokladna je prázdná..." Zvyšujte dál. Bude víc takových vychcanců co budou pajcovat chlast. Dneska je to methyl, zejtra to bude aceton. No co, ať jsme slepý a blbý, hlavně že koupíme jen jednu flaši a budem na kaši. Možná že se prodej methylalkoholu u stánků stane kontraproduktivním, protože to vyhladí všechny bezdomovce a cikány, kteří jdou po levném tvrdém alkoholu jako diví.

Tchibo. 100% Arabica...

Tchibo? Tsechien bude za chvíli sto procent arabica. V Praze už jich je jak nasráno, v Brně mešita, v Karlovkách mešita, hlavně že je to echt multikulti, jsme přece solidární evropská únie. Nasrat a rozmazat. Jestli se jim nelíbí v jejich zemi, ať s tim něco dělaj, ale ať se proboha nestěhujou k nám. Já nemám touhu vidět snědou postavu zahalenou v plášti s třemi potomky hlasitě se projevující..., pardon, nesnášim ty přičmoudlý přisralce obalený v závěsu s třema parchantama ječící v tom svojim zkurvyspeaku na celou argentinskou ulici. Za chvíli tu bude všech těch cikánů, arabů, vietnamců a podobnýho mrdu plná republika...a hádejte kdo se bude kvůli nim uskromňovat a vstřícně chápat jejich zvyky? Nasrat vole. To si radši koupim nový Kanady, aby vydržely až je budu kopat do prdele. Říkejte si že jsem rasista a blbeček, až vám ve frontě v masně utrhne hlavu bomba kterou měl Achmed Gikur kolem pasu a malej Dežo Koloman obere vaší mrtvolu o peněženku a kolemjdoucí skupinka vietnamců řekne "Šéšká obšán, bomba bum a obšán nebýt ve svojí kůši", pochopíte, jak přemýšlím. Aláh Akbár

Seď Ráthe, seď.

Von furt sedí paní Vomáčková? Za těch osm milijónů jo? To mu patří.
Bez komentáře. Voni ho zavřou a ta kurva zlodějská si ještě bude stěžovat že je v base špatně. Bodejď by nebylo. Myslíš si Rátíku, že ze svých daní platíme kurvám jako jsi ty bydlení ve třídě 1A nebo co? Jen tam pěkně hnij.


Vysadil jsem do kvitináče pažitku a koukám, je tam pěkně zelenej kobereček. Ještě nějakej ten týden a půjdu do Jednoty pro čestvej chleba a smetanovou pomazánku.

"Ládiku, vono to neteče!"
Ty vole, takhle jsem se u benzínky ještě nezasmál. Stalo se to sice asi před rokem, ale teď jsem si na to vzpomněl. Přijedu před stojan. Tam stojí červený auto neznámého původu. Před úpravou firmou Balík & Drn to byl asi Fiat. Vystoupí asi onen Drn, otevře nádrž, šoupne do ní pistoli a čumí. "Ládiku, vono to neteče" řve na toho druhýho drna co sedí v autě na místě spolujezdce. "To musíš zmáčknou vole, ty si ale píča..." Kdyby se mi zrovna chtělo, asi bych se v tom autě pochcal smíchy...


Práce v truhlárně aneb přijď, vyděs se a uteč.

Od kamaráda jsem dostal nabídku práce v truhlárně. Zavolal jsem majiteli, dohodl si schůzku na pondělí a v pondělí přišel.
Já myslel že před nástupem do práce se musí taky napsat nějaká smlouva, vyřídit to na pracáku a podobný ouřednický ptákoviny. Jenže truhlárna je soukromej podnikatel...to je vyjímka...podnikatel je podnikatel....podnikatel nemusí. Přišel jsem tam, pan majitel mi podal ruku a šoupl mě hnek k práci. Říkám si dobrá, asi pospíchá, vyřídíme to odpoledne. Hovno. Pracovní pomůcky nic, smlouva nic, bezpečnost práce nic...nakonec to uplně zabil tím, když mi podal kus palubky na podlahu a tužku, abych mu prej na to napsal jméno a telefonní číslo. Jsem mu to nacpal zpátky jako ať se de vysrat a už se tam nikdy neukážu. Takový lidé jsou solí země, jak povídal Klaus. Pracák forever...do doby než rozhejbám vlastní včelnici, nemám náladu na podobný kretény.


Tak...a hotovo.

Zase se ozvu...někdy příště...snad...Jitka mě už nenechá ani najíst. Dneska jsem dostal kus chleba, z balkona mě pustila jenom vychcat a o mazlení si můžu taky nechat jenom zdát. Takový je to tady hrozný. Doufám že mi přes noc nebude pršet.

Dobrou noc

(nevěřte mu s tím poslední :D to je vocas taky :D jemu půjčit blog to je o život :D J.)

někdy příště

11. září 2012 v 16:40 | Evil Industries |  >Má duše
na rovinu - nemám to.. ani Kulíšek ne.. tentokrát mám místo 12% 14%.. supér.. o dvě procenta víc.. opravku z matiky udělala Jana R. a Fanda.. jinak nikdo.. super což x)) hm tak bezva.. tak za rok..

Nothing To No One

11. září 2012 v 13:30 | Evil Industries |  >Dark Tranquillity
*****
Kulíšek zrovna jel do Planý pro výsledky.. kurva fix.. udělala jsem si smaženej chleba ve vajíčku a po vychlastání čaje mažu na koupání do naší pidi vaničky.. x)) teď mizím za poslechu mojí nejoblíbenější skupinky ♥

z pracáku a jiné radosti

10. září 2012 v 21:40 | Evil Industries |  >Má duše
ehééééé.. na mrtvici, vážně.. jsem myslela, že se mi dnešek jenom zdá.. a navíc mi parádně hrabalo.. x)) tam si to vezmeem od začátku.. vstanu.. šoupnu to ještě o deset minut.. ani v šest jsem málem nebyla schopna vstát.. jedu ve čtvrt na osm do Ag.. okamžitě hned letím na ten posranej pracák.. jenomže tam mají od osmi.. supér.. ale co čekat, že jo.. tak jsem tam čekala.. a za chvíli tam vidím Komára.. ze třídy.. a i s mamkou.. se mě ptaly, co potřebujou s sebou.. jooo.. to kdybych si pamatovala za ty dva roky, co jsem tam byla naposledy (och jaká to byla balada.. vůbec mi ty trapný návštěvy beze smyslu nechyběly)
*****
skočila jsem tam.. teda po hodině čekání x)) a byla jsem tam asi dvě minuty a šla jsem pryč.. chtělo to po mě maturitní vysvědčení, nebo poslední vysvědčení a čerstvý potvrzení o studiu.. nic jsem neměla, tak jsem měla smůlu.. nasranost přicházela v mírné verzi.. pak mi svitlo, že jsem rušila přece účet ve spořce a tam mají hozený moje potvrzení o ukončení studia, který potřebovali pro účet absolvent.. tak tam letím.. vyčekám si tam zase frontičku (ale tentokrát malou i bez čísla) a bylo mi řečeno, že moje údaje o zrušeným účtě už se asi posílali kamsi, kam se posílají prostě papíry zrušených účtů.. někam do řitě daleký.. ale měla jsem prej štěstí, že to ještě zrovna neodeslali.. tak mi to bylo dáno a okopírováno.. já šťastná jak blecha s okopírovaným potvrzením letím zpátky na ten zkurvenej pracák x))
*****
vletím tam hned.. a podám jim ten užužlanej papír.. a oni: "e-eeee.. tohle nestačí.." hm bezva.. tak jsem tam byla kurva naprosto zbytečně x)) málem mi mrdlo a stoupl mi tlak.. tak jsem si otevřela energeťák, kterej jsem si vzala na posílení a prchala jsem k tetě.. hned naproti do květinářství.. tam na ní vybalím hned svoje rozhořčení, že do tý posraný pakárny musím znova, ale že na to mám čas do konce září, tak jsem ráda.. a naši plašily už od prvního.. x)) já si tam vypsala hezky tu žádost.. na hovno samozřejmě mi bude.. a zasmála jsem se tý přivázaný propisce u toho stolku :D si myslí, že se na Stříbrským pracáku staví Klaus? :D
*****
potom jsem šla vyvztekaná od tety k babi.. ta na mě koukala jak na zjevení :D nečekala mě.. šla potom se mnou do města.. něco nakupovala.. koupila Mášence ňaminku a já vzala myšičkám hryzací semínkový tyčinky.. bojím se, že brzo sežerou klec.. nemají k tomu daleko hele :D už z jejich počínání rezne :D ty vole.. babi mě vzala ještě do masny, kde se mi klasicky udělalo blbě.. nenávidím ten smrad.. mrdlo by mi.. fakt.. dala jsem si krabí salát a housku nějakou.. hamiiiii %)
*****
zopakovala jsem babi svojí touhu o pečení vánočního cukroví :D "jojo.. počkej si na svůj svátek" :D prostě až chodí čerti, tak babi začíná pect cukroví :D jo.. dneska jsme se jinak dověděli opět hovno.. ale zejtra mají POSLEDNÍ DEN, kdy mají uveřejnit výsledky.. nějakým způsobem.. dopisem nebo čím.. nevím.. "nejpozději do 11.září" to je zejtra néééé? ty vole.. navíc na výročí zabití dvojčat v NY.. dobrý no.. se poseru.. blbě mi bylo už dneska.. v busu mě chytaly takový křeče do břicha, že jsem myslela, že se z toho poseru.. ale v cajku.. pak to nějak samo přešlo.. ale myslela jsem, že se zjevím..
*****
Kulíšek byl taky na pracáku a byl se podívat na tu práci, jak mu nabízeli.. do truhlárny.. ale přijel ke mě tak nasranej a dolámanej a umordovanej, že se jim na to zfleku vysral.. oni mu nedali ani rukavice.. nic.. nechali ho dělat samotnýho.. a navíc úplně bez nějakýho papíru.. takže kdyby se mu něco stalo, tak je to v prdeli.. tak mi jenom nasraně oznámil, že jim na to sere.. no já bych se na to taky vysrala.. to je zaměstnavatel asi fakt nějakej kretén..
*****
tak já ještě furt a stále čekám na výsledky.. já fakt nevím.. no.. uvidíme.. tak mizím.. Kulíšek tu muchlá papíry.. a likviduje učení.. fajné.. :D tak jdu.. papa :)

ze Slavic

9. září 2012 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
fakt jsme tam nezůstali na spaní.. šli jsme zase hezky zpátky.. tak jsme pokecali.. byla tam samozřejmě babi s dědou a ještě tam byla i teta.. tak jsme říkali, co je novýho a co maturita a tak dále.. ty už tisíckrát omílaný věci.. ze zvířat tam byla jeho Máša a Kulíšek.. :D po cestě přes les jsme narazili jenom na pár suchých babek a asi na dvě prašivky.. po houbách ani stopy.. v lese totální sucho.. jenom jsme přišli, tak jsem samozřejmě předala babi další puget z trávy :D a už babi byla ve svým živlu.. hned zase přemejšlela, jak ty dva hubeňoury, co zrovna přilezli z Černobylu, vykrmit :D
*****
nakonec jsme nic nepekli.. nějak na to nebyla nakonec chuť.. tak nám babi dala polívku.. a chtěla nám ještě udělat nějakej obloženej chleba a prostě tunu žrádla zase :D ale dali jsme si jenom tu polívku.. potom jsme dostali každej dva energeťáky.. já měla na cestu ananas.. ale neotevřela jsem ho, protože jsem vypila jeden, než jsme šli.. hned na začátku cesty jsem si nasbírala nějaký kaštany.. Kulíšek jednoho při otvírání úspěšně zlikvidoval :D další jsem otvírala trochu opatrnějš :D a další jsme kuchali ve Slavicích na betoně..
*****
přemýšlela jsem po cestě, jestli se nemám vykoupat v bazénu.. ale bazén totálně zelenej :D tak jsem se na to vybodla :D to totiž dneska na obědě zase byl Pepa s Luckou a Lucka furt mlela o tom, jak chce bazén na střechu a na terasu a prostě všude :D tak se mi taky zachtělo se vykoupat.. ale smůla :D když už to vypadalo, že se bude stmívat, vyrazlili jsme zpátky do Černobylu.. bylo to v klidu, dokud Kulíšek nepotřehl zase nějaký podezřelý zvuky.. samozřejmě první, co nás napadlo, byly prasata.. no dobrý.. a oni tam v tý kukuřici fakt byly.. asi teda.. podle kraválu, hejbání klasů a toho typickýho smradu asi jo.. ale nešly k nám.. to bych se po.. na místě :D
*****
tak jsme si urvali ještě před lesem nějakej klacek.. a Kulíšek z toho mýho udělal kudlou úplnej oštěp :D napíchl na špičku pidi midi jablíčko.. takový plaňáky rostou po tý šutrovitý cestě, která vede k lesu.. nějaký jsem vzala housenkám.. pak jsem jim nasbírala ještě nějaký listy.. a dostaly list z kukuřice.. ten obal.. zejtra si ju uvařím.. no já ale nevím.. to je totiž krmná kukuřice :D už je přezrálá skoro.. je moučná jako hovado.. tak se nedá jíst syrová.. tak zkusím, co to udělá, když jí uvařím.. x))
*****
přišli jsme dom a mamina se zrovna vrátila.. tak koukala, co tu děláme :D klasika :D a pak hned Kulíšek odjel domů.. musí na pracák.. a já taky.. zejtra.. eheeeeee.. se nemůžu dočkat vám povím x)) nevím, jestli tam ještě bude babi.. jede do Ag nakupovat, ale pak jede hned zpátky do Slavic.. tak uvidím.. aaaa.. pomoc.. já to tam nepřežiju.. zase.. dva roky jsem měla pokoj.. a už zase.. kurva jestli já tu maturu dostanu, tak půjdu na vejšku.. ne.. nejdřív se vožeru a půjdu na vejšku :D abych nemusela trpět na pracáku :D :D :D no.. to bych na tu školu nejprve musela mít, že jo :D
*****
kurva.. zase hraju Kuličky.. tak bych měla radši do hajan.. ještě nařídit budík.. neee.. mě se tam vážně nechce.. pojďte tam někdo za mě :D mě to obtěžuje :D tak nic.. letím do pryč.. ještě si chvíli budu psát s Kulíškem o tom, jak rychle bych zdrhala před blbě vystřelenou raketou a budu si hrát bublinky a pak půjdu hajat :) tak papa :)

do Slavic

9. září 2012 v 16:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. je krásně, tak za chvíli razíme do Slavic.. už jsou konečně na netu výsledky z tý matiky.. no já vám nevím.. bojím bojím.. věděla jsem jenom výsledky z těch uzavřených úloh, ale ty otevřený ne.. ani nevím, za kolik byly bodů.. tak nevím.. ale vyšlo mi vážně málo bodů.. teď jenom záleží na tom, kolik jsem měla správně těch otevřených úloh.. od těch tam výsledky nebyly.. tak nevím.. a netuším, za kolik ty jednotlivý příklady byly bodů.. kurva.. jestli mi to uletí o pár bodů, tak se vážně poseru.. ale výsledky budou zítra a nejpozději pozítří.. prej teda.. říkala třídní, když jí Martinka volala.. tak uvidíme.. kdyžtak pak bude dost času do května no x)) nebo prej se dělají ty druhý opravky ještě někdy dřív.. v lednu nebo kdy x)) hahahahááááááá
*****
uvidíme.. uvidíme.. teď se půjdeme odreagovat do Slavic.. asi si dám sprchu.. hezky se uvolním.. a půjdeme přes lesík hezky navštívit babi.. dlouho jsem jí neviděla a už se po mě ptala.. uděláme si na zahradě buřtíky a bude pohoda.. potom večer půjdeme zpátky.. Kulíšek tam nechce spát.. nebo nevím, jestli chce.. nejspíš to ještě všechno vyplyne.. půjdu hned teď do sprchy.. budu tam snad jenom chvíli.. a potom půjdeme.. já ani nevím, co melu.. jenom píšu, protože mě to cvakání uklidňuje.. ale jestli to, co je napsaný dává smysl, to už je vedlejší.. x)) no nic.. já pomažu.. papa :D

no zase nic

8. září 2012 v 22:40 | Evil Industries |  >Má duše
nevím.. nechci.. a nemám co psát.. ale co to kecám.. vždycky je co psát.. nevím ale zase, co dřív.. a tak to dopadá, že nedělám nic.. nic, co si umanu.. achjo.. chtěla jsem se znova pustit do čtení mých knížeček.. hezky od prvního dílu.. osm knížek.. tenhle titul budu mít opět přečtenej za chvíli.. tak za tejden všechny díly? :D asi tak nějak mi to vyjde :D ale nemám se k tomu tu knížku prostě vzít a lehnout si do postele.. a přitom nemám co na práci.. ale jenom se nemůžu rozhoupat.. k ničemu.. zase jsem si hrála Bublinky a to je asi vše.. pak jsme odpoledne pouštěli myšičky po letišti, lítají jako čamrdy, tak byla prča.. pak jenom čumím na fuckingbook, jak jsou tam samý píčoviny, nakrmím si rybičky, podívám se, jestli někdo něco už neví ohledně opravek a to je všechno.. pak mi někdo napíše.. buď Eternit, Honzík, Míša a nebo se Košík začne shánět po Kulíškovi, kterej mu nezvedá telefon..
*****
Kulíšek mi přijel už ráno.. ani neměl kocovinu, což je divný.. pokecal s klukama o všem možným.. vyprávěl, že má mě.. a další novinky.. pak mi říkal, jak tláskal pátý přes devátý.. to mě málem rozbolela hlava za něj :D a on nic :D divný.. chystali jsme se do Slavic.. ale mraky se na nebi honily jak divý.. pak jsem skočila do krámu pro piškoty, protože mamina se chystala udělat řezy z krému a piškotů (takový menší a jednodušší tiramissu) a trochu neměla piškoty - já jí je sežrala :D tak jsem skočila do krámu pro piškoty a kuře a vzala jsem si ananasovýho Monstera ♥ a Kulíškovi jsem vzala tu jeho kyselinu v plechu :D
*****
mamina šla pak k Pepovi na zahradu mu pomoct s jahodama a přišli oba až teď večer.. Kulíšek si udělal tu svojí amoletu s totálně popepřenýma žloutkama a rajčetem a já ještě teď přemýšlím, co si mám dát k večeři, když vůbec na nic nemám chuť.. achjo.. fakt.. vůbec na nic nemám chuť.. žeru tu slunečnicový semínka od babi.. který jsou navíc solený.. jinak.. touha po pečení Vánočního cukroví mě ještě neopustila.. dneska jsem se chtěla alespoň pustit do nivových šátečků.. máme totiž v lednici kus nivy a dokonce i špalek listovýho :D achjo.. ale zase nic.. x)) se poseru.. divný období..
*****
ale je fakt, že takhle mimo a totálně neschopná ničeho jsem po tý matice.. kurva.. vymejvá mi to mozek.. a nemůžu na nic jinýho pořádně myslet.. vždyť mě se nic nechce.. ještě že je zejtra neděle.. a nic se nedělá :D ve středu mám ten pohovor, tak uvidím, jak to všechno nakonec dopadne.. to mě samotnou zajímá, vo co tam go.. a navíc do tří pracovních dnů mají přijít výsledky.. no ehm.. do tří pracovních dnů od napsání, tam stojí.. což v pondělí by to mělo bejt.. áááááááá.. ne.. srát na to.. to chce klid :D
*****
uklidni se.. žer semínka a ser na to :D táááááák.. uvidíme, jak to vyjde zejtra s počasím a půjdeme konečně do těch Slavic.. doufám.. doufám, že se mi bude chtít.. dneska mě přešla pak nějak nálada.. nejdřív potom, co jsem viděla ty mraky a pak nějak úplně ze všeho.. fakt.. mě chybí NÁLADA.. chuť něco dělat.. asi bych se měla jít taky pořádně vychrápat.. prospat třeba celej den.. zalehnout v devět a probrat se odpoledne.. ale já teď v poslední dobou nejsem schopná v tý posteli vydržet.. asi jsem nemocná nebo co :D jooo.. na hlavu.. ale to vím dávno :D
*****
zase mi v hlavě hučí příběh.. chtěla jsem už včera něco sepsat.. ale jak už jsem řekla a napsala.. prostě nejsem schopná se k čemukoli dokopat x)) ale musím.. jinak se z toho podělám brzo :D přišla jsem na jednu podstatnou věc - potřebuju totální vypnutí.. na chvíli.. třeba na den.. prostě se zavřít do pokoje.. nevylíst.. ležet.. čumět do stropu nebo chrápat.. nic neříkat.. nic nedělat.. no ne že bych toho dělala nějak moc.. to fakt ne.. nebo spíš mi hrabe z toho, že nic nedělám.. tak uvidím, jak to dopadne s tou prací a pak to bude třeba jiný.. achjo.. sama nevím nic.. asi jsem nesvá, že nemám nějakou pořádnou jistotu, kterou bych chtěla.. jistotu tý práce a toho debilního papíru.. bééééééhéééééhééééé.. jojo.. nejspíš toho chci moc najednou :D
*****
ale nejprve ze všeho chci píct vánoční cukroví!!!