když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Centrum radikálních matematických testů

11. září 2012 v 22:04 | Kulíšek |  >Úvahy na téma...
Od minulého článku (toho mého - cesta z prahe, kokot on the road a podobný), jak si určitě vzpomínáte, píšu další tentokrát zase na různá témata týkající se uplynulých dnů. Článek obsahuje spoustu koprolálik s pornoláliky, rasýzmu tý móre, terorismu a nasranosti. Jestli vám něco z toho vadí, nečtěte to. Já třeba návod na použití střelnýho prachu taky nečetl a jsem tady.

CERMAT. Centrum Radikálních Matematických Testů

Jak už asi víte, maturitu z matematiky jsme oba neudělali. Já jednou a z perkytle Jitle znova. Asi na to jdeme blbě. Vyjebání s mnohamiliardovým zbytečným problematickým systémem státních maturit se nepovedlo a tak se těšíme na další termín. Mezi tím si uděláme zbroják. Každá věc se dá řešit na více způsobů že. I maturita. Z těch asi dvaceti lidí co tam seděli to udělali asi tři. To je dobrej počet. Tři to udělali, tři jsou možnosti opakovat, tři členové validační komise posuzují testy, třicetři procent musíte mít, aby jste uspěli, tři tři tři. Ještě že jsem se narodil šestnáctýho.
Krom mě a Jitky to neudělala ještě moje kdysisnubná kamarádka Eva, která to ode mne taky opsala a dalších pár lidí, co seděli za mnou a ty kraviny co jsem tam zaškrtal já, oni zaškrtali taky. Já to neuměl a oni jsou taky dobrý jelita.

Chlast ze stánku vem, ať se všichni ožerem....

Zatímco polovina republiky neudělala didaktický test z matematiky, druhá polovina, jak vidno a slechno, brzo pochcípá na svojí chuť pít alkohol. Už zařvalo osm (?) ethlylochtivých čecháčků na otravu methylalkoholem, kterej zřejmě přilejvá nějakej ziskuchtivej podnikatel do svých tlamolepů, aby ušetřil. Bodejď by ne. "Pane premiére, zvyšte daň z prodávaného alkoholu, oni chlastaj jak banda dánů a státní pokladna je prázdná..." Zvyšujte dál. Bude víc takových vychcanců co budou pajcovat chlast. Dneska je to methyl, zejtra to bude aceton. No co, ať jsme slepý a blbý, hlavně že koupíme jen jednu flaši a budem na kaši. Možná že se prodej methylalkoholu u stánků stane kontraproduktivním, protože to vyhladí všechny bezdomovce a cikány, kteří jdou po levném tvrdém alkoholu jako diví.

Tchibo. 100% Arabica...

Tchibo? Tsechien bude za chvíli sto procent arabica. V Praze už jich je jak nasráno, v Brně mešita, v Karlovkách mešita, hlavně že je to echt multikulti, jsme přece solidární evropská únie. Nasrat a rozmazat. Jestli se jim nelíbí v jejich zemi, ať s tim něco dělaj, ale ať se proboha nestěhujou k nám. Já nemám touhu vidět snědou postavu zahalenou v plášti s třemi potomky hlasitě se projevující..., pardon, nesnášim ty přičmoudlý přisralce obalený v závěsu s třema parchantama ječící v tom svojim zkurvyspeaku na celou argentinskou ulici. Za chvíli tu bude všech těch cikánů, arabů, vietnamců a podobnýho mrdu plná republika...a hádejte kdo se bude kvůli nim uskromňovat a vstřícně chápat jejich zvyky? Nasrat vole. To si radši koupim nový Kanady, aby vydržely až je budu kopat do prdele. Říkejte si že jsem rasista a blbeček, až vám ve frontě v masně utrhne hlavu bomba kterou měl Achmed Gikur kolem pasu a malej Dežo Koloman obere vaší mrtvolu o peněženku a kolemjdoucí skupinka vietnamců řekne "Šéšká obšán, bomba bum a obšán nebýt ve svojí kůši", pochopíte, jak přemýšlím. Aláh Akbár

Seď Ráthe, seď.

Von furt sedí paní Vomáčková? Za těch osm milijónů jo? To mu patří.
Bez komentáře. Voni ho zavřou a ta kurva zlodějská si ještě bude stěžovat že je v base špatně. Bodejď by nebylo. Myslíš si Rátíku, že ze svých daní platíme kurvám jako jsi ty bydlení ve třídě 1A nebo co? Jen tam pěkně hnij.


Vysadil jsem do kvitináče pažitku a koukám, je tam pěkně zelenej kobereček. Ještě nějakej ten týden a půjdu do Jednoty pro čestvej chleba a smetanovou pomazánku.

"Ládiku, vono to neteče!"
Ty vole, takhle jsem se u benzínky ještě nezasmál. Stalo se to sice asi před rokem, ale teď jsem si na to vzpomněl. Přijedu před stojan. Tam stojí červený auto neznámého původu. Před úpravou firmou Balík & Drn to byl asi Fiat. Vystoupí asi onen Drn, otevře nádrž, šoupne do ní pistoli a čumí. "Ládiku, vono to neteče" řve na toho druhýho drna co sedí v autě na místě spolujezdce. "To musíš zmáčknou vole, ty si ale píča..." Kdyby se mi zrovna chtělo, asi bych se v tom autě pochcal smíchy...


Práce v truhlárně aneb přijď, vyděs se a uteč.

Od kamaráda jsem dostal nabídku práce v truhlárně. Zavolal jsem majiteli, dohodl si schůzku na pondělí a v pondělí přišel.
Já myslel že před nástupem do práce se musí taky napsat nějaká smlouva, vyřídit to na pracáku a podobný ouřednický ptákoviny. Jenže truhlárna je soukromej podnikatel...to je vyjímka...podnikatel je podnikatel....podnikatel nemusí. Přišel jsem tam, pan majitel mi podal ruku a šoupl mě hnek k práci. Říkám si dobrá, asi pospíchá, vyřídíme to odpoledne. Hovno. Pracovní pomůcky nic, smlouva nic, bezpečnost práce nic...nakonec to uplně zabil tím, když mi podal kus palubky na podlahu a tužku, abych mu prej na to napsal jméno a telefonní číslo. Jsem mu to nacpal zpátky jako ať se de vysrat a už se tam nikdy neukážu. Takový lidé jsou solí země, jak povídal Klaus. Pracák forever...do doby než rozhejbám vlastní včelnici, nemám náladu na podobný kretény.


Tak...a hotovo.

Zase se ozvu...někdy příště...snad...Jitka mě už nenechá ani najíst. Dneska jsem dostal kus chleba, z balkona mě pustila jenom vychcat a o mazlení si můžu taky nechat jenom zdát. Takový je to tady hrozný. Doufám že mi přes noc nebude pršet.

Dobrou noc

(nevěřte mu s tím poslední :D to je vocas taky :D jemu půjčit blog to je o život :D J.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 11. září 2012 v 22:28 | Reagovat

Hm, hodně písmenek jsi napsal a hodně námětů otevřel a stejně nevím jakého se chytit a jak na něj reagovat. S takovým klukem jako jsi ty, jsem se ještě nesetkala, jsi hodně radikální a mě to nutí kolem tebe našlapovat po špičkách a to nemám ve zvyku. Že jsi opravdu rasista o tom není pochyb, ale blbeček určitě ne, jsi chytrý, přestože jsi vybouchl u matiky. Líbí se mi, že si pěstuješ pažitku a máš rád chleba se smetanovou pomazánkou, máš rád přírodu a hodně o ní víš, chováš včeličky a to všechno tě polidšťuje a ukazuje jinak, než jako kluka v kanadách a zbrojním průkazem v kapse. :-) Jo. A musel jsi Jitku hodně zlobit, když máš samotku na balkoně. V to, že nebude pršet bych moc nedoufala, hlásí i bouřky s kroupama. Tak brobrou noc! 8-)

2 pavel pavel | Web | 12. září 2012 v 19:14 | Reagovat

Měli jste tam propašovat někoho kdo to umí a opsat to od něj.
V Německu je muslimů už moc, tak se táhnou jako švábi do Čech.

3 pavel pavel | Web | 13. září 2012 v 14:00 | Reagovat

Asi si něco mazlení nezasloužíš. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.