když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Říjen 2012

z procházky na Vlčák

30. října 2012 v 21:20 | Evil Industries |  >Obrázky
tak.. a tady budou fotečky z Vlčáku :)
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
tak.. a já padám :) papa :)

Stříbrské lození

29. října 2012 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
a vlastně nic z toho.. jenom puchejř.. achjo.. jeli jsme do Ag v půl druhý.. mamina až za dest tři.. první zastávka byla se zeptat na práci u Amati.. v tý fabrice, kde dělají nějaký součástky a kdesi cosi.. tak fajn.. Kulíšek měl taky radost, když jsem mu oznámila, že Amati se nachází až za vlakáčem a že vlakáč je kurevsky daleko od centra.. jupí.. tak jdeme na procházku.. a já samozřejmě kozačky na podpatku.. cestou tam jsme šli horem.. a zpátky jsme to vzali spodem přes Mostní branku..
*****
v Ag sníh skoro není, jenom na střechách.. u nás je peřina.. :) tak jsme si zašli pěknej flák až za vlakáč, za Amati a ještě někam do řitě.. ale našli jsme to.. nakonec.. nenápadná fabrika taky v barácích, který vypadají, jako kdyby se zastavil čas..
*****
*****
*****
hezké, co? :) prostě třicátý léta.. a krásný bylo, když jsme šli starým městem :) jako v centru.. jůůů :) to Stříbro je krásný :) tak jsme zvonili.. a klepali.. a nikde nikdo.. a přitom tam měli bejt do půl čtvrtý a bylo asi třičtvrtě na tři.. ani ne.. lidi zrovna chodili z šichty.. a šli na zastávku MHD a někdo šel pěšky do pryč.. přemýšleli jsme chvíli s Kulíškem, jestli počkat na bus, nebo se projdeme i nazpátek.. nakonec jsme šli nazpátek, ale vzali jsme to druhou stranou přes tu branku.. předtím jsme šli ze Smutečňáku a to jsem si vyrobila ty puchejře.. zkurvenej kopeček :D to byste museli vidět.. nejlepší je, že v tomhle krpálku je postavená poliklinika :D
*****
pak přišla na řadu další věc.. drogerka.. na letáku Tety bylo hezky napsáno, že za Prét a porte jen dvě stovky.. tak fajn.. frčíme pro ní, protože mamina bude mít sedmýho narozky a peněz moc nazbyt nemám a tohle je docela fajnej dárek, dokonce si tu voňavku už v katalogu založila.. tak jo.. jdeme pro ní.. napochoduju do drogerky a vybafnu svou žádost na prodavačku.. ta na mě čumí jak na dementa, že tohle určitě nikdy v letáku neměli.. no fajn.. tak pochodujeme zase pryč.. naproti dva metry dál další drogerka Schlecker.. jdeme tam.. a co nevidíme :D oni jí tam mají.. ale jednou tak drahou.. no to mě poser.. ale našla jsem jí a ze samé radosti jí mamině koupila.. tak nedostane už nic dalšího no :D
*****
Kulíšek chtěl mamině sehnat novou pánvičku.. tak jsme se dívali do domácích spotřebičů a tam jich pár měli.. ale všechny hrozně malinký a předražený.. tak to by nešlo.. šli jsme už konečně směrem k babi.. mamina tam ještě nebyla.. ale za chvíli přišla taky.. my už spapali polívčičku dobrou :) čočkovou :) a pak na nás čekala hrooomada lívanců s marmeládou, tvarohem a šlehačkou ♥ áááá já se zase přežrala :) a potom přišlo babišty nadělování.. zase nám nabalila tunu papání a mě hromadu sladkostí.. pytel upířích zoubků :D ale takový dobrý :) a dlouhý cukrový piškoty, který jsem tu už skoro celý sežrala a jogurty a tak dále a tak dále :D igelitka zase :D
*****
po napapání jsme si dali čajík a pak se šlo na bus na čtvrt na šest.. přijel pozdějš, ale přijel.. ale málem jsme umrzli na tý zastávce.. Kulíšek hlavně klepal kosu.. se taky zvířátko neumí pořádně oblíct.. achjo.. a kulíška by si měl Kulíšek pořídit.. :) potom cesta domů busem.. dokonce tam měl i teplo.. topil už od vlakáče :D tak fajn.. doma nic.. jenom se vybalilo papání.. a zalezli jsme si.. dala jsem myším papat.. a zasej sem jim to nevykydala.. achjo.. jsem je pomuchlala a teď mi tu Kulíšek čte vtipy.. :D takový debilní :D tenhle se mi ale líbí: "jde opilec a potká zlatou rybku, která mu říká, že mu splní tři přání.. ten na ní jen opile koukne a křikne: "neser!" a rybička za tři dny praskla :D" nemůžu z tohohle :D :D
*****
teď zhasnu kuličku a možná zkusím něco napsat.. něco malinko.. ale nevím.. ale jedno je jistý.. půjde se spinkat :D :) tak papa :)

z Vlčáku :)

28. října 2012 v 19:20 | Evil Industries |  >Má duše
a nezmrzli jsme :D :) náhodou.. přišli jsme nějak po pátý.. ale už po cestě se stmívalo.. z kopečku jsme se dívali, jak zapadá sluníčko.. stejně svině už nehřeje :D po cestě jsme málem sice zmrzli, ale fajn :D postavili jsme dva strážný sněhuláčky a pokračovali jsme.. kolem hradu, kde nebyl jedinej klacíček na oheň.. a pořád nahoru.. jedno ohniště plný bordelu a ještě doutnalo.. kravál.. někde lidi.. prasata.. hodí do ohniště v chráněný oblasti plechovku od Big Shocku a ještě nějaký sračky umělohmotný.. fakt zabít za tohle.. tak jsme šli dál.. na druhou vyhlídku, která je ještě o kus pryč.. tak fajn.. přijdeme tam, ale tam nikde žádný pořádný dřevo.. tak se šlo zase zpátky.. vyndal se bordel z ohniště a pak šel Kulíšek na lov dřeva.. nechtělo to hořet, ale ředidlo pomohlo :D :D
*****
pak jsme si udělali každej dva a půl buřtíku a opečenej chlebík.. mezitím se nám v popelu pekly brambůrky.. ale na ty v břiše už nezbylo místo.. jsem pořád nabaštěná úplně k prasknutí.. na cestu jsme si taky sbalili nějaký koření a čaj do termosky.. a energeťák a pak šťávu.. čajík zůstal krásně horkej a limči studený :) pak jsem se taky nemohla nabažit pohledu na zasněžený okolí a jak se na tom sněhu krásně blyští napadaný listí :) no krása :) hned jsem si to musela vyfotit :) Kulíšek udělal pár foteček :) a já taky.. tak snad to nějak dáme dohromady a budou tu i fotečky :) jinak kytičky, co na Vlčáku kvetou v zimě, jsme nenašly..
*****
u ohýnku se nám pak zastavilo jedno díťátko od jedný rodinky a začalo si s náma zfleku povídat a my mu vysvětlovali, že se přismahne, jestli bude u toho ohně tak blízko.. za chvíli se nahoru doškrábala celá rodinka a chvíli civěla z vyhlídky dolů.. pak šli hned zase pryč.. dolů z kopečka.. to by mě nebavilo, se vyškrábat na 704metrovej kopec a pak zase jít.. ani náhodou :D tak jsme se hezky napapali.. pak jsem hodila do dohořívacího ohně kouli sněhu a bylo po ohýnku.. a šlo se se stmíváním zpátky domů.. už byla kosa jak v řiti, ale v lese to ušlo..
*****
to jsme se navíc ještě museli stavit ve večerce pro chleba.. a pak jít zpátky.. ale fajn.. to se přežije o pár metrů navíc.. jůů.. pokochali jsme se přírodou.. udělali pár foteček a vzpomínali, jaký to bylo přesně před rokem.. jak jsme děsili bubáka (siku :D) a zahřívali se.. :) to byla zima, ale sníh ne.. to se dalo u ohně sedět v mikině.. dneska fakt ne :D měla jsem na sobě moje chlupatý fusky a sněhule a i tak mi ty hnáty mrzly :D a zimní šusťákový kalhoty a dvě mikiny.. čelenku a šálu.. a bylo potom teplo :)
*****
přišli jsme zmrzlí.. vyuzení od ohně.. a teď se půjdu hezky naložit do minivaničky.. a pak bude fajn :) s čajíčkem se možná podívám na povídku.. jo.. a Kulíšek se zase dívá na Četnický humoresky :D taky novinka, že jo :D nasbírala jsem si taky krásný lístečky :) tak vyfotím :) tak zatím mizím.. a snad zejtra nebo moooožná ještě dneska tu budou fotečky.. nevím.. tak papa :)

na Vlčák :)

28. října 2012 v 12:50 | Evil Industries |  >Má duše
na bílej :) no.. on nejspíš nebude úplně bílej, ale tak co :D nahoře je teplejš :D mamina se před chvílí vrátila zmrzlá z Jesenice a my se chystáme na procházku :) už máme sbalenej čajík, buřtíky a pití :) a taky česnek a cibuli.. a teď ještě vybumbám ten kekel Coldrex a po nabalení vyrážíme na Vlčák :) se zastávkou v krámě pro chleba.. tak zatím papa :)

jo... sníh :D

27. října 2012 v 16:40 | Evil Industries |  >Má duše
včera jsme šli pěšky do Planý a když jsme byli v Olbramově, tak začalo sněžit :D tak fajn.. ale neudrželo se to.. stavili jsme se tam u Bertíka a pak šup dál.. málem jsem umřela, nějak mi debilně křuplo v koulenu a teď pajdám :D ale dolezli jsme.. a sněžilo nám k tomu chvílema :D :) hezkej pocit, první sníh :) ale takhle na tůře no nevim :D když jsme KO-NEČ-NĚ dolezli do Planý, šlo se do Tipáče.. a tam jsem dokonce dostala od Máry čaj a jednoho Monstera zadarmo :D :)
*****
pak u Kulíškovo táty jsme si dali papání a Kulíšek spapal chleba, ale nevšiml si, že má na sobě zelený chloupky.. čerstvej chleba a kvetl.. no to mě poser.. Tesco no.. tak jsem myslela, že mu bude blbě.. ale to až dneska je nějakej divnej, přejetej.. jinak.. do rána napadlo tady všude kolem tří centimetrů sněhu a pořád sněží :) teď už jsme zase v Černobylu.. Kulíšek se musel ráno stavit v Chodovce.. něco vyřídit.. vrátil se za pár hodin.. já si mezitím chvíli pokecala s Kulíškovo tetou, jak je to s tou prací na hovno a dala mi dva typy na místa, kam se zeptat.. tak zkusím..
*****
chvíli jsem se snažila čučet na telku, ale je to na prd.. nebaví mě to a pálí mě voči.. dávali opakování Talentu.. no zajímavý.. ale mě zase nafukalo do očí, tak je mám červený a pálí.. jenom chvíli čučím na monitor a už mi slzí.. se na to vybodnu taky.. včera jsem byla zase po stu letech ve vaně :D promrzlý jsme byli jako hovádka :D ale přežili jsme :) a teď už jenom odpočívat.. Kulíšek má trochu zvýšenou teplotu a je nějakej mimo, ale to spraví pelíšek, mačkání a nějakej film.. ale já nevím, jestli budu čučet do obrazovky.. se mi nějak nechce s těma vočima..
*****
mamina je s Pepíkem na Jesenici.. do neděle.. no tak snad tam nezmrznou.. tady pořád něco málo poletuje.. krásně bílo všude :) i parchanti vytáhli už boby a staví sněhuláky :D oujé.. po dlouhý době předpověď nekecala :D :D ale má to zase slízt :( tak si to alespoň vyfotím no :) tak já zatím mažu.. stydne mi čaj :) tak papa :)

sníh?

25. října 2012 v 21:41 | Evil Industries |  >Má duše
no uvidíme.. slibujou.. slibujou.. tak jsem zvědavá, jestli bude v sobotu alespoň poprašek :) jůů :) už v pátek v noci má bejt -4 tak se to třeba i na zmrzlý zemi udrží :) co dneska jinak? dneska je hnusně.. já celej den v županu.. mamina má zase náladu na hovno.. no jo.. já za to vážně nemůžu, že nemám práci.. ptám se.. ptám.. nikde mě nechtějí.. všude plno.. na hovno.. ještě prej ta fabrika kdesi u Amati.. no to jsem zvědavá fakt že jo.. ale vůbec se mi tam v tom marastu nechce jít.. kort když mi je na prd.. pořád zvýšená teplota.. chrchly chrchly.. na hovno.. něco jako chřipka.. není mi zrovna na nějaký dlouhý vycházkování.. x))
*****
dneska Pepík mamině přinesl mega kus jmelí a slunečnici z německa.. tam ještě nestihla zmrznout.. už z pátka na sobotu má bejt z osmi stupňů mínus čtyři.. a v sobotu bude prej padat snížek.. oujéé.. nad 600 metrů.. jo.. tam se vejdem.. jestli si náš vlčí kopeček neusmyslí, že ty mraky rozežene.. to dělá rád.. všechno se to pak vychčije ve Stříbře a v Planý :D hezky jsem si teď dala sprchu.. a teď jsem se chystala psát kousek do povídky.. ale nevím.. pořád mám něco v hlavě.. kousek.. ale nevím, jestli začít psát.. ale jo.. podívám se.. a buď něco vymyslím, nebo ne.. stejně mám jenom jednoho čtenáře :D tak si počká :D :) jo.. a ten můj indián se fotit nechce :D
*****
místo toho chce pořád ven.. ale já na to kašlu v takovým marastu.. chceme jít na ty trnky.. tak nevím, kdy.. a na buřtíky.. a tak dále.. je toho hodně na programu.. jenom čekám, kdy se vyležím.. pochybuju, že mi hačání v zimě u ohně prospěje.. to asi ne.. zrovna dneska jsme se bavili o tom, že bych si s sebou vzala termosku s čajem.. jooooo.. jenže to by ta termoska nesměla zůstat u Otepa.. ty vole.. tam zůstalo věcí, to bych se z toho fakt posrala.. škoda mluvit.. na píču tohleto.. a ještě mi visí tlačítko z klávesnice.. :D ééééééé jsem si vydloubla :D no.. už je zpátky :D
*****
no.. sere mě pár věcí.. ale nic s nima neudělám a to mě sere nejvíc.. práce.. a matika.. jupí.. žádná novinka.. nojo.. co byste ode mě asi čekali? :D teď asi už opusím své stanoviště, ještě pozabíjím pár barevných bublinek a půjdu hajat :) tak papa :)

nekruť se tu a podej hlášení!!

24. října 2012 v 21:40 | Evil Industries |  >Má duše
druhý řádek, vlevo dole.. já vidim.. mrknu a vidim..
jojo.. zrovna máme s Kulíškem rozkoukáno :D celej den hajám v pelechu.. na večeři jsem jenom upekla rohlíčky se šunkou, sýrem a paprikou.. a hotovo.. na oběd kuchtilo zvířátko.. měli jsme nachystaný papů ze včera.. ani nevím, co jsem jedla pořádně.. asi nic moc.. jenom do mě padá jedna hašlerka za druhou.. x)) vysypu papírky z postele a půdu s pelíšku dokoukat Máchala.. je mi na prd.. nic se mi nechce.. dneska jsem měla dnešní sirénu za tu akustickou.. až na to, že je 24týho :D a dneska má brácha a ségra šestý narozky.. posílala jsem taťuldovi sms z netu.. ale neodepsal zatím.. jestli to vůbec dojde, že..
*****
dáreček.. no nevím.. nějak nemám moc korunky.. a ty poslední šetřím na Vánoce.. který se fakt blíží.. hele už za měsíc :D no to je prča :) a největší prča je ta, že stále nemám práci.. no jupí.. to mě poser.. jsem z toho velice nadšená a sere mě to každým dnem víc a víc.. teď si půjdu opět hajnout.. a pustím pohádku.. pak nevím.. asi spinkat.. nebo mačkání Kulíška.. jedno z toho.. chtěla jsem jít někdy teď na procházku.. na trnky.. ale ty jsou lepší, když přejdou mrazem.. tak nevím.. a v sobotu má sněžit, tak jsem zvědavá :) Kulíšek dneska fotil sýkorky na balkoně :) krásný fotečky :) tak vám je sem dám :)
*****
*****
*****
*****
:)) lítají nám sem a pořád si štěbetají pod zábradlím.. tak Kulíšek vzal nějaký semínka od myší a nasypal jim je do popelníku Chodovaru :D no co.. Kulíšek stejně klepe popel z balkona :D tak uvidíme, kolik toho vyzobou :) tak.. a teď si jdu konečně dokoukat pohádku a jdu zalíst do pelíšku :) a jdu se dopovat Hašlerkama :) papa :)

marodná.. včera v Plzni

23. října 2012 v 13:00 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. včera jsme byli v Plzni.. a to z jednoho důvodu.. výměna mých botiček za 38.. měla jsem totiž 39 a ty mi jsou velký.. ale zase u těch 38 mě to na stranách tlačí.. ale lodička se vytáhne.. prej.. no uvidíme.. stejně jsem pak stejně vysoká jako Kulíšek.. a to je dost děsný :D botičky se v pohodě vyměnily a šlo se na papání.. do KFC.. já si dala dva longry a kulíšek nějaký kousky s hranolkama.. a hned mi Kulíšek toho jednoho Longra zbaštil :D no tak jsem sežrala nějaký ty nugetky.. ráno před odjezdem jsem měla zvýšenou teplotu, tak celá nálada na hovno.. ale přežila jsem to..
*****
chvíli jsme prolejzali zase mezi botama jenom.. a pak se šlo do nějakýho pajzlu, kde mi fakt nebylo dobře.. taková divná čtvrť v Plzni, která vám připadá jako někde na vesnici, kde je jedna jediná hospoda.. takovej pajzl malej.. ale prej tam měl ten vietnamčík dobrý pivo.. a o ten pajzlík se i stará.. byly tam automaty (jako všude) a u nich páreček.. asi manželé.. nebo něco podobnýho.. takovej příšernej typ.. oba nasulcovaný u automatu a házeli do toho všechno, co měli.. a odcházeli nejspíš s prázdnou.. chudáci.. fakt to nesnáším a nechápu, že ty lidi furt nepochopili, že ty bedny nevochčijou.. demence..
*****
pak se skočilo konečně na střelnici, která je v podchodě u hlaváku.. tak to bylo při cestě.. zašli jsme tam.. pochovala jsem si CZ Rami a jenom jsem se mohla pokochat tou hezkou puškou.. tu by mi vážně bez zbrojáku do ruky nepůjčil.. ale bylo to fajn.. pistolka je malinká a líbí se mi.. ale na to, že je jedna z nejmenších, tak je drahá jako kráva.. tak nic :D pak se ještě asi třičtvrtě hodiny trčelo na zastávce.. zima.. humus.. pak se jelo domů.. a doma jsem si hezky hajnula a dejte mi svátek :D
*****
a dneska.. zase marodka.. Kulíšek mě vyhnal z kuchyně.. smaží nám hermelínek a hranolky.. přitáhla jsem si myši z chodby.. ale nevím, jestli je dobrý mít je u hlavy.. abych je nenakazila.. ale snad ne.. chvíli hsem si musela dřepnout.. už mě z toho ležení bolí záda.. tak u čajíčku píšu.. tak.. a teď bude papání.. a pak zase nejspíš leháro.. achjo.. tak já pomažu.. :) tak papa :)

včera a dnes.. a dneska rok

21. října 2012 v 23:20 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. opět jsem líná psát.. ale tak co.. stejně jsme dorazili dneska.. nejspíš.. ani nevím, hele.. jenom vím, že jsme jezdili sem a tam jako paka.. začalo to chystáním se na dechovku.. ve Vlčáku od čtyř hrála Pohodovka a byla tam i teta a tak.. ta zpívala v Amátovce.. to je kmenová kapela těch týpků z Pohodovky.. ale teď má teta problémy s hlasem, tak nejspíš musí se zpěvem seknout.. ale vzala to dobře.. užili jsme si to.. tedy.. doufám, že i Kulíškovi se to krapet líbilo.. bylo to hezký.. zase fotil.. a zase posbíral pár adres od lidí, kteří chtějí fotky.. Kulíšek nadšen..
*****
nejlepší je, že jsme měli jet do Planý.. Košík volal několikrát.. tak jsme jeli.. Kulíšek něco zapomněl, tak jsme se už v Planý na náměstí vraceli zpátky do Černobylu.. to Košík volal znova, protože i tak jsme měli už zpoždění.. protože já už byla unavená a už po cestě z Vlčáku jsem myslela jenom na to, jak zalehnu a budu spááát.. a spát a spát.. ale ne.. nakonec se jelo do Planý.. a pak zpátky.. a pak zase do Planý.. tam se pak sedělo s Košíkem a Míšou v Tipáči.. a pak se jelo zpátky do Černobylu.. no fajn.. nepilo se stejně moc.. tak to bylo v pohodě.. ale já byla unavená jako hovado.. tak jsem se snažila se vyspat.. a dokonce jsem se probudila a přežila jsem to dneska..
*****
zase přišel Pepík s Luckou na oběd.. Kulíšek byl umřetej, ale já docela v pohodě.. tak jsme se napapali.. pokecali.. a pak jsme si s Kulíškem zalezli.. chtěla jsem jít dneska na procházku.. na Vlčák.. prostě na buřtíky.. ale bylo hnusně.. já šla ještě před obědem vynýst bordel a mžilo.. zima.. humus.. fujtajksl.. a já se zase probudila s ucpaným fifákem.. no paráda.. zima se ozývá.. a včera to klouzalo.. ty vole.. mohlo bejt po nás taky.. na serpentýnách ale nejspíš nějakej debil rozlil olej.. a bylo to kurva o fous.. no Pája ví, jak vypadají Serpentýny mezi Černošínem a Planou.. že je to taková "malinká" rokle.. no ty vole.. tak jsme se vydýchávali.. a jeli jsme dál.. no děs..
*****
a dneska.. dala jsem si sprchu, ale oběd jsem stihla :D to mám vypočítaný :D a dneska celej den leháro.. bolí mě bříško.. nevím ale z čeho.. i když se najím, tak mě bolí.. jakože od hladu.. já mám v sobě fakt tu tasemnici.. kilometrovou nejmíň.. všechno mi sežere mrcha.. :( achju.. Kulíšek chce jet zejtra do Plzně.. Kulíška potěšila jeho mamka, která mu na Pohodovku volala.. že u novýho autíčka picla do nějakýho sloupku na parkovišti a rozštípla nárazník nebo co.. tak pro něj jedeme.. uvidím, jak mi bude zejtra.. snad to bude dobrý.. lepší.. fakt.. něco na mě leze, je hnusně.. a bolí mě bříško.. nevím proč.. tak uvidíme.. x))
*****
půjdu možná ještě něco zbaštit a hajat.. tak mizím.. dneska se Kulíšek dívá zase na Četnický humoresky.. koukala jsem s ním.. ale nějak mi to nic moc neříká.. teď fakt spapat velkej jogurt a spinkat.. :) dneska je to rok, co mám Kulíška :) tak papa :)

nevyspáno

19. října 2012 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
a největší prdel je, že nevím, jestli usnu dneska.. tak.. jak to všechno probíhalo? no zajímavě.. ze začátku.. Kulíšek jel do Planý.. měli jsme se vidět až druhej den (dneska) v busu do Ag.. ale ne.. já si hezky lehnu.. a Kulíšek mi ve tři ráno zavolá, že je v Černošíně.. na to jsem měla jedinou odpověď: "děláš si prdel?" vážně jsem myslela, že si tu prdel dělá.. no tak fajn.. ale co s tím.. něco říkal.. ale já mu pořádně nerozumněla, zčásti jsem spala.. a jako bonbónek zvířátku kiksne mobil.. baterka.. tůtůtůt.. konec hovoru.. a pak jen "volaný účastník je dočasně nedostupný..." no jupí.. bezva.. a co teď? co se kurva děje? nestalo se něco? je na cestě k baráku? nechtěla jsem, aby zazvonil, nebo zaklepal, aby nevzbudil maminu, která pak za dvě hodiny vstává do práce..
*****
tak jsem chvíli ležela.. občas jsem usnula.. ale pořád jsem poslouchala, jestli neuslyším bouchnutí vchodových dveří.. takže jsem nezabrala.. pak jsem pochodovala z pokoje do kuchyně a zase nazpátek.. vyhlížela jsem Kulíška z okna.. už jsem byla na nervy.. a spánek mě přešel.. no potěš prdel.. zima mi byla.. hlad jsem měla.. a myslela jsem, že se pobleju.. no jupí.. to bude super den :D po nějaký době jsem se na to vysrala a šla jsem si lehnout.. že půjdu spát a budu na to kakat.. známe přeci Kulíškovo "už jdu".. nebo tak něco.. že když je "na cestě" přijde řádově do dvou hodin :D i to se stává.. no fajne.. ale co já budu teď dělat..
*****
pátá hodina udeřila, dement ze zdola se probral a počal své zkurvené řvaní.. to mě dokonale vytrhlo z polospánku.. no to si děláte prdel.. kurva.. to fakt nepřežiju.. tak poslouchám dementa.. a ve čtvrt na šest se rozsvítí v obejváku.. tytýt tytýt tytýt tytýt... mamině zařval budík.. típla to a šla se chystat do práce.. i s Pepíkem.. sleduju se zahmouřenýma očima světlo z chodby.. pak tma.. ticho.. jenom dement od vedle pořád huláká.. zabít málo.. vážně.. nechápu, že mamina nic neslyší a Kulíšek všechno úspěšně zaspí.. to bylo na mě moc už.. zima se do mě dávala.. nehorázná.. achichouvej..
*****
sedmá hodina odbila.. Kulíšek klepe na dveře.. jo za chvíli.. vylítnu z postele.. otevřu.. hned jsem si říkala něco o chvílích a tak dále.. a to už Kulíšek spustil na obhajobu, že chtěl počkat, až bude mamina v práci.. no to je milý, ale ona odchází ve čtvrt na šest.. už kurevský světlo venku v sedm.. děsný.. kosa.. zabouchnu za Kulíškem a mažu do postele.. předtím jsem dřepěla u linky a vyhlížela jsem Kulíška z okna.. furt.. mám totiž balkon na druhou stranu.. vidím jenom louku a hřbitov.. jo.. a naší nádhernou skládku pověstnou.. taky se sem sváží všechen kekel ze západních čech x))
*****
no paráááda.. Kulíšek je už tady.. myslela jsem, že mě vomejou.. zavrtala jsem se do postele a Kulíšek spustil kecavou.. pak šel do sprchy.. a já nevychrápaná a nervózní jsem začala pochodovat po bytě.. chtěla jsem spát.. brutálně.. ale nemohla jsem.. přešlo mě to.. a v týhle situaci už nezaberu.. perfekt.. to mě těší.. je čtvrt na osm.. v jedenáct vstávám do Stříbra.. naspala jsem dvě hodiny.. x)) taky jupí.. Kulíšek mi dal do ruky zmrzlou pizzu a zmizel ve sprše.. dala jsem jí píct.. a pak jsem na ní jenom čučela.. měla jsem hlad, ale neměla jsem absolutně na nic chuť.. tak jsem si lehla a pokoušela jsem se usnout..
*****
Kulíšek spustil kecavou.. pořád povídal něco o tom, co bylo s Ivou a Mirem.. a že prej říkala pořád to samý dokola.. a tak dále.. a pak se začal řešit náš vztah.. klasickou cestou.. pak jsem se na to vyprdla a šla jsem spát.. ale nešlo to.. pak jsem ale nějakým zázrakem usnula.. ale netuším, kolik jsem toho naspala.. ale dohromady asi ty dvě hodiny.. to by mohlo být.. vstala jsem v poledne.. nebo v jednu.. šla jsem si udělat čaj, zapnu pc, čučím chvíli doblba.. pak jsem si dala hezky sprchu.. a za deset tři jsem jela do Ag.. kupodivu čilá jako rybička.. ale trochu vynervovaná.. a hladová.. ani jsem se nenažrala.. musela jsem fénovat vlasy.. jinak bych nastydla..
*****
Kulíšek v limbu.. spinkal.. nechala jsem ho spinkat chuligána.. tohle mi nemůže dělat.. to fakt ne.. vymlouval se na to, že to byla mimořádná situace.. no.. to je fakt.. ale nemá říkat něco, když to neudělá.. že jo.. ve tři něco o tom, že je v Černošíně.. tak si to přeložím tak, že mám jít za chvíli otevřít.. a ne že přijde za čtyři hodiny.. achjo.. šla jsem na bus.. s copánkama.. v Ag jsem skočila k tetě.. a pak hned k babi.. to je jasný, že mamina tam už byla.. tak jsem dostala napapat.. teta mi řekla, že je na oběd řízek a bramborovej salát.. :D hahááá.. vůbec mi nebude vadit, když to budu mít během tohohle měsíce potřetí :D tak jsem ještě předtím skočila tetě do dárkovýho zboží, sháněla blikací vonnou svíčku.. ale neměli jí.. tak jsem se vrátila s nepořízenou.. pak se šlo k babi..
*****
tak jsem si dala řízeček.. ale byly k němu brambory.. ale nevadííí.. to bylo první papání, co jsem za mojí probdělou noc měla.. :D pak jsme kecaly.. a pomlouvaly.. co je novýho.. a tak dále.. dostala jsem energeťák a Frisco.. a babi mi nechtěla věřit, že v tom je alkohol.. :D "no je.. 4,5%" :D to jesm vybumbala.. a ještě mám energeťák :) a dostala jsem hami sladkosti zase :) a ty hroooozně dobrý bonbónky.. ale ty se nechají na Vánoce.. pak jsme ještě dostaly tunu papání.. zase dvě igelitky :D pak Pepík přišel nahoru.. a pak jsme jeli domů.. s tunou tašek..
*****
v autě byla ještě Lucka a Bessynka.. tak jsem se tam nasumírovali a jelo se do Černobylu.. pak jsem doma udělala Kulíškovi, kterej je celej den v pelíšku, papání a čaj.. a teď tu jenom dřepím.. a půjdu se konečně vyspinkat.. :) tak papa :)

co mám asi tak říct

18. října 2012 v 14:00 | Evil Industries |  >Má duše
no nic.. nic se neděje.. práce je v řiti.. zejtra se jede do Ag se zeptat na poslední možnost práce - do mlíkárny.. a pak nevím.. moje poslední prázdniny budou pokračovat.. nejspíš.. no potěš prdel.. do toho bude mít mamina narozky.. a já pořádně nemám na dárek.. s Kulíškem budu v neděli rok a taky nevím, co se dělá, když je výročí.. ještě jsem s nikým rok nebyla :D na nějaký romantický ptákoviny, jako je miliarda svíčiček, romantycká večeře v posteli mezi růžema.. to fakt není moje.. je mi z toho na zvracení.. mě bohatě stačí jít na Vlčák, udělat si ohýnek, papat buřtíky a čučet na hrad ve světle ohýnku :) jako to bylo se zvířátkem loni :) bubák :D teď už víme, že to je sika :D úsoěch to zjistit po roce :D
*****
hezky si zrekapitulujeme, co bude zejtra.. takže.. jako první zastávka bude mlíkárna.. potom k tetě.. pak k Terce.. a po cestě vymýšlet dárek pro maminu.. když ani tak do tý doby na nic nepřijdu, zastávka u babi a ta vždycky na něco přijde :D :) co dneska.. dala jsem si chlebíky s máslem a marmeládou :D Kulíšek ofrňoval, že to nepapá.. a kort celozrnej toustovej chleba.. no měl tam i krajíček normálního chleba :D jeho smůla.. dobrá marmoška :D no.. jak se tomu podle tý zkuevený unie má říkat? džem, marmeláda nebo výmyslzkurvenýuniekterásestejněconevidětrozpadne? achjo.. samý kraviny si vymejšlí..
*****
juu.. dneska nebudeme dělat nic.. to bude nejlepší.. asi jenom půjdu umejt nádobí.. nebo nevím :D a pak čekat na maminu.. já tu furt žeru Hašlerky.. čučím.. že mám v pytlíku už jenom dvě :D možná ustelu.. pomuchám myši.. a pak se možná ještě něco najde.. tak já mizím.. já vlastně ani nevím, proč píšu :D už sem asi nikdo nechodí :D :D papa :D

nevím

16. října 2012 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
achjo.. nebaví mě to.. to nic nedělání.. kruva fix.. mamina chce jet zejtra do Ag.. a Kulíškovi jsem řekla, že tam nejspíš pojedeme v pátek.. nojo.. ale co tam vůbec budu dělat.. já tam chci hlavně kvůli babi.. domluvit se, co mamině k narozkám.. a taky je průser, že by to chtělo nějaký love, že jo.. a teď bych nejradši chtěla do Ag sama.. nemusela bych do krámů s botama, ani do Aveny :D achjo.. Kulíšek mě zase předělává.. ale mě je to putna.. líbí se mu jedny moje kalhoty.. a to je všechno.. že mám ukázat svoje příšerně hubený hnáty, který vypadají jako křivý a přitom jsou jenom příšerně hubený.. nelíbí se mi, když mě nutí do něčeho, co nesnáším.. neeeee
*****
tak mamina prej musí do toho Stříbra zejtra.. a já se půjdu nejspíš vymarodit.. pojedu tam v pátek.. ale fakt.. nevím, co budu dělat s nedostatkem financí.. no nic.. kdyžtak budu doma.. mě to jenom prospěje.. dneska jsem zase zapejkama.. čuměla jsem doblba.. dumala jsem nad pokračováním povídky.. pak jsem si jí otevřela.. a čuměla jsem dál.. nenapsala jsem ani slovo.. no to je fajnéé.. tak to necháme zase na jindy no.. :D
*****
už si taky konečně musím ze zimních hadrů vylovit čepici a šálu.. já to jinak nevidim.. x)) a je to v řiti už :D tak.. zejtra nevím, jestli do toho Stříbra jet.. fakt nevím.. já se na to asi vybodnu a nikam nepojedu :D dneska večer přišel Pepík.. v mysliveckým, s lebkou jelena v ruce a s kulovnicí přes rameno.. :D jsem se ho malinko lekla no :D teď tu do sebe lámu jednu Hašlerku za druhou a čučím kolem sebe, jestli nenarazím na někoho, kdo by mi uvařil čaj :D už mi vystydl hrnek :D prázdnej :D :D no.. koukám, že myši se na mě nejspíš vyserou :D tak jim půjdu dát papání, dám vařit vodu.. a odtud už vypadnu.. tak papa :)

blázen s kuličkama

16. října 2012 v 22:30 | Evil Industries |  >Různé
*****
nechápu :D ale je to úžasný :)

It's a dream

16. října 2012 v 19:20 | Evil Industries |  >Taneční
*****
:))

změna žádná

16. října 2012 v 1:00 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. nějak jsem se nerozhoupala dneska napsat dřív.. spíš jsem se utápěla ve vlastních myšlenách a vlastním soplu :D :D já vím, jsem nechutná, ale mám na to právo.. víte, jak mě to sere? huhlám.. je to horší jak včera.. bolí mě v krku.. smrkat mi pořádně nejde a přitom mi z toho rypáku furt teče.. zalíhá mi v uších.. svědí mě v nich.. někde tam mezi krkem a ušima.. takový debilní místo, kde to fakt nejde podrbat.. víte co tím myslím :D :D ty vole.. a navíc Kulíšek usoudil, že mám nejspíš horečku, protože zjistil, že mám teplý ruce a vaří mi čelo :D to nebejvá moc často.. jenom když mám horečku no :D
*****
a dneska šel pěšky do Chodovky.. napsal mi, když dorazil.. zase se mu ozývá ten nataženej sval.. achjo.. měl by si na to něco pořídit.. nějaký mazadlo.. ty vole.. půl dne ležím.. půl dne dřepím a mezitím pochoduju.. protože mě nebaví ležet.. ono to na těch postelích fakt nejde.. mám to starý letiště, co měla mamina s Otepem v ložnici.. proležený pružinový matrace.. když si na tu postel sednete, tak automaticky máte znásilněnou prdel pérem z postele :D no já tu mám sice zdravotní matrace, na kterých spala mamina na zemi, když jsme ještě neměly sedačku.. ale to by je na ty postele musel taky někdo dát, že jo :D
*****
Kulíšek mi něco po půl devátý psal, že musí pro olej do auta.. že už tam je prd.. zase.. a ještě se na ten chat nevrátil.. snažila jsem se ho prozvánět, a posílala jsem mu zprávu z netu, protože nemám kredit.. a zvířátko mi poslalo žádost o zavolání, takže ho nic po cestě nesežralo, ani neznásilnilo.. tak je to dobrý.. nevím, kde vězí.. edná otevřená benzína široko daleko je samozřejmě již zmíněný Zadní Chodov.. jóó.. tam jak jsme teď posledně šli s kanystrem :D v tý zimě.. :D snad mi zvířátko neumrzlo :( ale neumrzl mi při dnešní cestě z Černobylu do Chodovky.. v tom dnešním marastu šel pěšky.. já jsem chcíplá.. mluvím jak kretén.. ucpanej fifák.. krk v řiti.. nějaký brebery se mi tam nastěhovaly.. x)) tak jsem nešla nikam.. zima už na mě.. a dlouhá cesta.. a při mým chcípání jsem se sotva odhodlala k uvaření čaje x))
*****
co jsem dneska dělala, když mi zvířátko moje uteklo? nejdřív jsme si udělali papání.. Kulíšek si udělal těstoviny s vajíčkem a já si udělala vajíčkovou amoletu.. ale pak byl problém, protože nebyl kečup.. ale dalo se to :D s pepřem no :D už jsem se nakazila od toho mýho chuligána vlasatýho :D :D pak jsem si dřepla zabalená v županu k pc a koukala jsem se na pohádku.. na starou Popelku.. tu černobílou z roku 1979 asi.. jůů to bylo krásný :) a pak mi v mém koukání přišla mamina.. a donesla mi nový bombarďáky a hopíííííííííík :D :D radost :D jo a Hašlerky taky :D zatím jsem sežrala jenom dvě.. zrovna jsem si uvařila nevímkolikátej čaj a žeru tu Aktivii.. pak si ještě možná dám čokoládku a pak vyčistím hubu, aby mi ty moje podělaný moudráky něco nesežralo.. x))
*****
furt přemýšlím nad povídkou, ale nechce se mi to otevírat.. nevím, kolik bych nad tím zase strávila času.. to víte že jo.. já to otevřu a spát půjdu ve čtyři ráno.. známe :D teď ještě uvidíme, jak jsou moje myši odolný proti nachrchlání.. protože je mám u hlavy na nočním stolku, že jo.. když s nima usnu a nevyhodím je na noc na chodbu, tak mám piliny v posteli a všude :D v pití.. v čaji :D :D jo.. a byly i v cereáliích.. :D to nechápu, jak se to do toho sáčku dostalo :D ale moje myši zvládnou i nemožný :D
*****
achjo.. zvířátko mi pořád nejde a nejde.. já se na to vybodnu :( ale já stejně neusnu, dokud mi nedá vědět, že už je doma.. a v pelíšku.. ne-e.. to nejpůjde.. vybumbáme čajík.. a zkusíme něco napsat.. tak a prozatím mizím.. papa :)

na ****

14. října 2012 v 22:10 | Evil Industries |  >Má duše
ale úplně na píču.. x)) fakt.. škoda mluvit.. snažím se nějak dostat do mimózního stavu, abych nemusela vnímat, ale je to na hovno.. prubidím se s chrchlákem.. v krku mě bolí.. je mi vedro a zima.. zima a vedro.. na píču.. jsem slabá jak moucha.. mluvit mi pořádně nejde.. nebaví mě to.. v peněžence dvě koruny.. práce v nedohlednu.. a zejtra pondělí a Kulíšek do tý práce nejde.. do tý podělaný truhlárny, kam měl jít.. nojo.. jeho věc.. ale jemu tady v jednom kuse řve mobil a já to mám poslouchat.. a teď mi ještě píše Kvása, že mám svýmu mužovi vzkázat, že je to debil, že nebere telefony.. no to povídejte mojí palici, ve který mi z toho věčnýho vyzvánění buší..
*****
chtěla jsem jet do Sříbra a tak dále.. ale nemám za co.. máma má sedmýho listopadu narozky a já se už chci začít shánět po nějakým dárku.. ale copak to jde? dneska jsem úpně odrovnaná.. nemám ani sílu se nasrat.. fakt ne.. chci jenom zpátky peníze :'( nic víc.. abych si mohla koupit alespoň sirup a abych mohla do toho Stříbra zajet.. a dárek pro maminu.. do práce (jestli vůbec nějaká bude) jdu až od prvního.. a to si vydělat nestačím.. kurva.. to si ze mě zase Osud dělá prdel.. furt se jenom můžu ptát, proč já kurva.. ale ono to je jedno.. když jsem blbá, tak jsem blbá.. no.. 21. budu s Kulíškem rok.. a já nevím, co si z toho mám všeho vzít..
*****
teď mám náladu tak akorát na to si zalízt někam hodně hluboko.. a tam prochrápat pár let.. jéééé.. to by byla bomba :D půl dne ležím.. půl dne hraju Kuličky.. udělali jsme s Kulíškem spolačnými silami hranolky.. z velkých brambor.. dalo se to.. ale takhle.. nemám hlad.. nemám chuť.. fakt se o mě pokouší nějakej svinec.. a nemám tady nic na angínu.. kromě tý slivovice.. achjo.. dala jsem si meducínu v podobě posledního prcka Jééégrmajstra.. a to je všechno.. a čaj si jdu uvařit.. jo.. čaj.. mamina se zase ukázala doma :D zejtra jde do práce nu.. dneska tu nebyl ani chleba.. a já fakt netušila, co udělat.. tak to skončilo těma hranclema.. a.. nebyl kečup :D tak jsem si do tatarky dala pažitku z balkona a Kulíšek si do ní házel všechno možný..
*****
teď si povalím uvařit čaj a mažu hajat.. tak papa.. jde se marodit..

no bylo toho dost

13. října 2012 v 23:59 | Evil Industries |  >Má duše
jéhéhé.. x)) nějak se mi ani nic nechtělo.. a nechce pořád.. ani psát.. vůbec nic.. navíc na mě něco leze, ale jenom to trochu popovyleze a přitom chřipka nějak pořádná žádná není.. šimrá mě v krku, jako bych se měla druhej den probrat v angínou a přitom nic x)) je to furt stejný.. jááj.. co bylo včera? to bylo zajímavý no.. jelo se do Planý.. jenom odvést auto.. a pak se jelo zpátky busem.. nejdřív jsme měli jít.. ale to se nám vážně nechtělo.. hlavně mě.. na to jsem se mohla vyyyyy.. vy víte co.. stačilo mi bohatě, jak mě Kulíšek předtím protáhl všelijakým kentusem když se šlo na tu benzínu :D
*****
tak se jenom skočilo ke Kulíškovo tátovi, tam mu nechal klíče od auta a vzkaz, že ho má odvést do Chodovky.. pak jsme hned šli.. a skočilo se na jedno a na jeden džus do restaurace na náměstí a šlo se na bus.. a jelo se zpátky do Černobylu.. a včera.. jsme byli ve Vlčáku.. se mi tam fakt nechtělo.. mě se prostě už nechce chodit do hospody x)) no tak jsem já blbá šla.. ale fakt se mi nechtělo.. máme tam sekeru, protože já měla u sebe poslední dvě stovky (úplně poslední) a Kulíšek ani floka (myslel že má, ale neměl) no tak fajn.. a útrata nějakých 380 x)) no já nic.. už nemám..
*****
jedinej rozptyl tam byla banda trampů, kteří šli na procházku a někteří z nich byli i z Prahy a štrádovali si to někam směrem za Olbramov někam na Orlí vrch u Kosího potoka.. nojo.. je to někde cestou na Olbramov.. tak jsme pokecali, kam všude lezeme my a našli jsme hned společný téma.. a já se zamilovala do jednoho pejska, kterýho měli s sebou.. :) měli tam dva.. jeden takovej co tam hajal dál ode všech a jeden, kterýho měl ten jeden pán, kterej vypadá úplně jako zpěvák z Hammerfall :D ale úplně :D a hrozně dobře se s ním kecalo.. a jeho Ron, kříženec vlčáka, zlatýho retrívra a špice byl úžasnej.. :D takovej hrozně velkej plyšák do postele :D
*****
hezky jsme pokecali, jenom jeden z nich byl totálně namol a úplně nesnesitelnej.. pak jsem dostala skoro při odchodu domů pusu od našeho totálně vožralýho souseda.. no ty vole :D předtím mě taky ještě jeden z těch trampů stačil ocicmat na tváře :D Kulíšek jenom koukal chudák :D a pořád koukal, aby si někdo nedovolil něco víc.. no ty vole.. a ten jeden z nich.. ten nejvožralejší, takový pako, tak tam sváděl Lenku a chtěl jí taky cicmat a ta ho hezky odpálkovala :D jsem se jich ptala, co si s ním počnou, že ho asi budou muset nést a on na mě prej, že se na něj vybodnou, že ho tam někde nechají ležet :D
*****
tak šli si hledat pak k potoku nějaký bydlení na tu noc.. a my pak šli taky domů.. vožralej soused zpíval svoje estrády a my se klidili domů.. Kulíšek pak běhal kolem paneláků, lítal ještě i za hřbitov někam a všude možně :D jesm ho vyhlížela z vokna, abych mu otevřela, až se bude vracet.. protože byly dvě ráno a mamina s Pepíkem spali.. a já Kulíškovi asi třikrát nebo čtyřikrát říkala, aby nezvonil ani neklepal, že mu otevřu, že ho budu vyhlížet z vokna.. jojo.. odkejval mi to a běžel.. pak se vrátil a zazvonil :D já myslela, že ho zastřelim v tu chvíli :D ale nikoho to naštěstí neprobudilo :D pak se šlo skoro spinkat.. Kulíšek ještě byl chvíli na balkoně a já se snažila spinkat.. tak se vyspinkalo.. a Kulíšek fakt dneska neměl kocovinu a nic :D
*****
jenom ho prej trochu bolí hlava.. ale to už tak bejvá, když se bumbá :D já se na volby úspěšně vysrala.. :D nakonec.. ale dopadlo to tak, jak se dalo čekat.. úplně přesně.. takže mi je to i jedno :D svědomí mě netrápí :D jsem se dneska ptala maminy, jestli jsme jí neprobudili a prej ne :D tak jsem se napapali, Kulíšek trochu mimo :D takovej zmačkanej, uňohňanej.. ale v pohodě :D po papání chvíli pokec, čajík a šup si zalízt.. a dneska nic moc.. jenom jsme pustili myši na procházku po pokoji.. a pak jsme nemohli chytit Králíčka.. ta potvora myšatá si zalezla za postel a nemohli jsme ho dostat ven :D ještě před obědem jsme je pustili.. a Krállíčka jsem chytila asi v deset večer :D dobré ne? :D
*****
teď si zbaštím Activii bílou, vybumbám zelenej čaj a ještě si rozmyslím, jestli si dát půlnoční sprchu :D tak papa :)

já vám ani nevím...

11. října 2012 v 20:20 | Evil Industries |  >Má duše
no co vám mám povědět.. sere mě tady ta podělaná reklama, co tady na blog.cz je.. ta debilní ruka, co furt naráží do mýho monitoru x)) se posrali, ne x)) achjo.. no nic.. co dneska.. říkala jsem si, že dneska budu lenošit.. a taky že jo.. nic jsem nedělala.. jsme doma celej den.. dokonce i oběd za náma přišel :D mamina s Pepíkem.. a měla jsem hrozně dobrej salát s kořením.. jééé :D sežrala jsem ho dneska fakt hodně, tak snad mi nebude blbě..
*****
včera jsme jeli do Chodovky.. ale jenom na votočku.. a když jsme jeli nazpátek. tak dodělal benzín.. a jediná otevřená benzína v Zadním Chodově.. no fajn.. to je ještě přes Kyjov.. no dobře.. ale jako tak trochu to chcíplo přímo někde za Planou.. a do Zaďáku čtyři kilometry.. a já moje nový kozačky na podpatku a ještě navíc to vypadalo, že začalo mrznout.. podle rybníka, kterej se brutálně pařil ale bylo na nule.. ale co.. zmrzlý jsme byli jak sobolí cosi.. příšerná kosa.. a my pěšky.. debilní cesta.. tma jak v prdeli.. se divím, že jsem ty boty nedodělala.. ty vole.. :D ve vsi na nás štěkali všichni psi.. pak zase.. konečně dolezeme na tu benzínku a do kanystru.. tak fajn.. a s plným kanystrem čtyři kiláky zase zpátky :D
*****
málem mi upadly uši.. už si musím vyhrabat čepici.. je to v řiti.. už je prostě kosa.. a z tý rychlý chůze (Kulíšek nechápe, že na podpatcích si rozbiju hubu, když poletím a navíc když je taková cesta díratá a ještě je tma) tak se tam nějak dolezlo.. uši skoro upadly.. rozbolela mě z toho čelist, hlava.. moudráky.. a všechno možný.. sehnal se ještě energeťák a mohlo se jít.. pak se dalo autí napapat.. a jelo se.. pak se šlo na Chovatelnu a tradáá.. bageta doma ne :D tak mi Kulíšek skočil ještě domů pro bagetu :D mě bolely hnáty z toho běhu x))
*****
stejně jsem tam sotva dolezla x)) no co.. Kulíšek a jeho chuť na pivo.. mě se tam ani za mák nechtělo.. ale stejně jsem řekla, že jsem byla v hospodě naposledy.. a to myslím už smrtelně vážně.. já to začala úplně nenávidět.. fuj.. blbě mi je z toho smradu.. tak jsem si tam dala čaj.. kecalo se.. a pak přišla řada na Havla a tak dále.. a Kulíšek se pak vyjádřil se svou pravicovou nákloností a už to jelo.. klasika.. se tam začali dohadovat a odnesla jsem to i já.. a přitom mi je do politiky úplný hovno.. ani k volbám nepůjdu.. seru jim na to.. fakt.. nebaví mě to.. nějaký řeči, že chodím s náckem a tak dále.. no fajné.. ale mě je to jedno.. ale do mě se nikdo srát nebude.. i proto se mi do těch hospod chodit nechce.. koho to má bavit poslouchat, že jo x))
*****
co dneska.. nic.. jenom jsem šla spát ráno.. vzbudila jsem se za chvíli.. za pár hodin.. a pak: "TÁDÝDÝPÁÁÁÁÁ!!! UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!! TÁÁÁÁDÝÝÝÝDÝÝÝÝÝPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ TÁÁÁDÝÝÝÝÝÝÝDÝÝÝÝÝÝÝÝPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! TÁDÝDÝPÁÁÁÁÁÁ!!! TÁDÝÝÝÝÝDÝÝÝÝÝÝPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!" a tenhle řev trval tak dlouho, dokud jsem se nasraně nezvedla a nevstala.. pak jsem slyšela tuhle debilní písničku hrát.. a byl ale jinak po řevu.. zato to hrálo asi milionkrát dokola.. a Kulíšek ani o ničem neví.. no to mě poser.. chtěla bych mít jeho spánek x)) pomoc.. tady se nedá spát.. fakt ne.. x)) akorá takhle nemám na nic náladu a hned jsem vynervovaná.. a jenom se těším na tu postel a na klid :(
*****
kurva fix.. nejradši bych šla do Slavic a tam byla tejden.. ale.. ve Slavicích je zima.. a navíc dneska volala babi, že se už stěhujou zase ze Slavic domů.. nojo.. začalo mrznout.. vždycky jsou tam do zámrazu a pak jedou domů.. a pak zase na jaře.. achjo.. mi zase něco nevyšlo.. a opět jsem to myším nevykydala.. ale provětrala jsem je, protože zase mi tu všude lítaly potvory myšatý.. malý.. a Králíček se dneska nechoval jak magor.. ani se do mě nezakousl.. a to je úspěch :D
*****
včera jsme měli pravej boršč.. tak jsem se přežrala.. dneska se do dojídalo, protože toho byl kotel.. a pak jsem měla taky tunu hrozně dobrýho salátu, co přinesl Pepík :) jsou v tom cacíky :D cecíky xDD :D zazzikki se to píše? :D nebo tak nějak podobně debilně ne.. a je to hrozně dobrý :) je tam vinnej ocet, kterej naprosto nesnáším a tenhle je ten červenej a ten je dobrej :) ikdyž smrdí stejně..
*****
na večeřooběd jsme pak měli hami :) francouzský brambory po maminkovsku a k tomu kuřecí kousky v sosíku :) jako na čínu no.. ale bez zeleniny.. a k tomu ten salát :) jéééé %) tak jsem se zase přežrala :D a teď bych si nejradši ze všeho zalezla do pelechu a přečetla si Označenou a takhle bych pokračovala dál.. opět si to přečíst všechno.. stejně mám pořád v hlavě ten konec toho devátýho dílu.. no síla.. vážně mě to dostalo :)
*****
když se takhle dívám na tu poličku a čučím pak na ten vozejk.. kurvatěžkej.. tak asi vím, co bych měla říct Ježuchovi, aby mi přinesl.. knihovnu :D místo skříně na hadry.. tak prostě knihovku a hrozně moc poličkama.. ta by se mi vážně šikla.. já mám vozejk a ještě jednu velkou kartonovou krabici plnou knížek.. tady v těch malých poličkách nad hlavou jich mám něco přes dvacet.. a jsou tam velký encyklopedie.. o vesmíru :)
*****
měla bych dát nažrat mobilovi, řve hlady celej den.. a pak si zalízt do pelíšku a vůůůůbec nic nedělat :) no.. tak já půjdu.. a uvidím, co z toho mi vyjde :D tak papa :)

dočteno

9. října 2012 v 23:55 | Evil Industries |  >Má duše
a nezapomněla jsem to samozřejmě náležitě vořvat :D poslední stránky jsem řvala jak magor :D zase ubulená, usmrkaná.. ale to nejde.. kurva to bylo tak nehorázně krásný :D jak někdo může říct nebo napsat, že ty nový díly nestojí za nic.. to snad ne.. nejhezčí jsou podle mě zrovna od šestýho dílu nahoru.. a ten zatím u nás poslední, devátej, je nejhezčí.. podle mě.. kurva já jsem z toho úplně.. :D no hotová :D krásný.. hrozně moc krásný.. těším se na další díl.. vážně mě to nepřestalo bavit.. to snad ani nejde :)
*****
Kulíšek můj malej byl zase v práci.. psal mi o idiotovi, co je tam zaměstnanej.. asi tam je veselo.. zejtra Kulíška pomuchlám :) přes den nic moc.. venku kosa.. jenom jsem občas Damouše pustila na balkon.. jinak jsem byla přikovaná ke knížce.. přišla jsem na oběd, mamina udělala svoje úúúúžasný čínský nudle smažený s čerstvou paprikou :) hamiiii %) naházela jsem to do sebe.. prohodili jsme pár slov s maminou a Pepou a zase jsem si zalezla.. vychlastala jsem několik zelených čajů.. ani jsem nevěděla, jestli tady mamina je, nebo není.. teď jsem jenom viděla na chodbě, že jsou její klíče v zámku, takže tady nejspíš je..
*****
jo.. a zdál se mi opět divnej sen.. se z toho poseru.. žádnej černej okřídlenec.. to ne.. zdálo se mi, že jsem v nějakým cizím baráku.. v takovým divným pokoji.. všude harampádí.. prostě neuspořádanej pokoj.. nějaká brutálně stará a zašlá sedačka.. a já tam byla s nějakou svojí "kamarádkou".. s nějakou holkou, kterou vážně neznám :D a čučely jsme tam na video.. na nějaký starý kazety nejspíš.. a ona pak něco přinesla.. a nesla si RedBulla.. a já si otevřela takovej ten levnej energeťák z Tesca :D a ona na mě čuměla, jakože to si snad dělám prdel a pak mi řekla, že ona pije jenom a pouze Red Bull :D no chápete to? :D co to bylo za holku ty vole? :D
*****
a co to bylo za barák? právě jsem si vybavila.. že mi to trooooošičku.. malinko připomnělo, kam jsme lezli někam v Lestkově.. taky takový divná poďobaná sedačka.. zlitá od všelijakých sajrajtů.. kekel.. ale narozdíl v tom snu nebyly všude vajgly :D ble :D jo.. bylo to nejspíš u toho píčuse Dana z dojčlandu.. kde byl se svojí mámou v jednom Lestkovsým baráčku na prázdninách.. to mi to asi připomnělo :D
*****
ale co byla ta holka? to netuším.. přinesla pak nějaký brambůrky.. a prostě jsme čuměli na video.. na nějaký pohádky.. nevím na co.. mě na filmy moc koukat nebaví.. já se nedivím ani na telku.. čučela jsem na zprávy, ale pokaždý jsem odešla tak nasraná, že jsem se i na ty přestala dívat :D nevím, kde se to ve mě vzalo.. fakt ne.. a potom jsem se probrala ještě jednou.. já šla totiž Kulíška vypustit.. něco po šestý ráno.. a pak se mi zdálo tohle.. předtím se mi to zdálo nevím co :D jo.. takhle to je :D ale určitě v tom byl zase nějakej krkavec.. to je jasný :D
*****
pak jsem vstala něco před polednem.. co jsem se podruhý probrala.. a čučela jsem doblba.. do knížky.. a doblba.. chvíli jsem se rochala v povídce, ale žádnej výsledek.. nic.. chvíli jsem zírala na toho anděla, že ho chci přibarvit, ale nějak nevím jak :D a zvířátko malý v Chodovce.. zítra ještě půjde do arbajtu.. no.. nejspíš do pátku.. a pak bude mít klid.. zase se rozčiloval nad demencí toho tydýta, co tam taky maká.. :D nojo.. "kolegy" si nevybereš :D
*****
zvířátko teď půjde spinkat.. a já nevím, co budu dělat.. spát.. no.. nevím.. nevím ani, jestli se mi chce spát.. :D možná se ještě chvíli podívám na povídku a pak půjdu taky spinkat.. jo.. a zbláznila se mi myš.. Králíček.. magor.. psychopat ta myš.. fakt.. hryže.. útočí.. úplně magor.. a Myšička, jako jeho brácha, ten je v pohodě.. ale Králíček je naprostej magor.. nevím, co s ním.. asi půjde do cvokhauzu.. byl v pohodě.. ale v posledních dnech se chová jako idiot.. mimo to i žere barák.. jakože hryže tu dřevěnou chaloupku, ve který bydlí.. úplně jí sežral.. a klec hryže s takovou razancí, že rezne.. no já nevim.. je snad posedlej nebo nevím.. dneska se do mě zakousl.. pako prostě.. co s ním mám dělat? mrdlo mu v bedně x))
*****
no.. nevím.. vyhodím myši zase na chodbu.. a zalezu do pelechu.. až se k tomu tedy odhodlám.. ale odtud já prozatím mizím.. poslušně hlásím, že během mého dne se nic vážného nestalo! :D papa :)

ve snech

8. října 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
no.. jsem mimo.. dneska jsem byla schopná tak maximálně ráno Kulíškovi odemknout a zase za ním zamknout.. jel do práce, kterou má zase domluvenou na tejden.. a zejtra tam jde na odpoledne.. tak to jsem zvědavá.. přes den jsem jenom četla.. a právě jsem zjistila, že jsem v půlce devátýho dílu a je to vážně parádní.. jsem z toho úplně unešená :D mamina nechápe.. Kulíšek taky ne :D jsem magooor :D ale tak co.. :) dneska jsem si stáhla program na kolorizaci, tak doufám, že tu kresbu konečně obarvím podle mých představ.. achjo.. nevím.. vidím to poprví v životě a ještě jsem ten program blíž nezkoumala.. to víte.. knížka volala :D
*****
napsala jsem pár řádků do povídky.. pak jsem muchlala myšičky.. pustila jsem je po podlaze proběhnout.. a když jsem pak chytala Králíčka, hezky se do mě zakousnul.. potvora myšatá.. ale Myšička ta je hodná.. neutíká přede mnou a nehryže.. takovej opak no.. chtěla jsem jim to vyčistit, ale jenom jsem se dneska zmohla na to, že jsem rukama shrabovala bordel na podlaze.. zejména piliny a Kulíškovo vlasy.. na večír se mi Kulíšek vrátil, tak jsem si ho pomuchlala a pak hrál Kuličky.. a já taky..
*****
na obědě jsem se přežrala úplně nehorázně.. měla jsem květák na mozeček s bramborama a to vážně miluju.. Pepík si zase myslel, že má velkou porci, přitom toho měl na talíři stejně jako já.. achjo :D co bylo ještě.. ani nic.. teď půjdu muchlat Kulíška a půjdeme spinkat.. asi.. nebo nevím.. tak zatím papa.. zprávu jsem podala :D