když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Listopad 2012

gegen meine Willen

30. listopadu 2012 v 16:00 | Evil Industries |  >Má duše
no.. JDE se do Planý.. pěšky.. ale mě se fakt totálně nechce.. no nevysrali byste se na to taky? jít takovej flák ve sněhu? "není tam zimaaaaaaaa" hmm.. ani boty pořádný nemám.. v bufech nedolezu ani do Olbramova.. v kozačkách by mě mohli jebat a tak mi jedině zbývají botasky a ty se mi promáčí a zmrznou mi hnáty.. i když budu mít chlupatý fusekle x)) ani nijak pořádně co za hadry na sebe.. ty odporný starý, sepraný džíny, který se Kulíškovi líbí a který nosim už jenom do lesa? no fajn.. zas jak kretén.. a to tam budu do pondělí.. v pondělí se jede do Ag a pak zase sem.. he? no fajn..
*****
v hlavě mi bzučí jak v Kulíškovo úle na jaře a jeblo by mi z toho pomyšlení, že mám před sebou takovou cestu.. Kulíšek samozřejmě zase uvařil čaj do termosky a opět tam nasypal cukr!! x)) a citron.. kurva.. fuj.. tak ho teď jde Kulíšek vypít.. jsem mu řekla, že po cestě se nehodlám nachrchlat, tak jde ten čaj vypít.. on fakt udělá všechno, jenom abych s nim šla.. kurva.. umřu.. dneska jsem se zase probrala z divnýho snu.. a určitě tam na mě to moje vysnění zjevení číhalo.. já to vim.. jo jinak.. dneska vychází další díl.. no já u toho potim krev, vám řeknu..
*****
netuším, co budeme v Planý dělat.. nejspíš si vezmu knížku.. protože buď budeme někde venku, nebo v hospodě.. x)) a pak jedině u Kulíškovo táty.. a tam se samozřejmě nevyskytuje internet.. psát tam nemůžu.. jedině, že bych si vytiskla poslední kapitolu.. jo!! to přesně udělám :D :D a když mě něco napadne, tak to jednoduše k tomu dopíšu :) jéééhéééhééé :D mám toho v tý hlavě hrozně moc a musím si to nějak utřídit.. je to hrozně zmatený.. chce to nějak uchytit a svázat, aby z toho bylo něco souvislýho.. jůůůůůůůů :D :) mám radost, že budu moct písat :)
*****
včera večer jsem si napsala na papír Castle of glass :) přeložila jsem papír a na jednu půku jsem to napsala anglicky a na druhou půlku česky :) prostě se mi písnička líp učí, když jí mám přeloženou :) juuu.. tak já si teď vytisknu ten poslední kousek povídky a pak si vyfénuju palici a snad to bude dobrý.. snad tu cestu přežiju.. x)) vezmu si s sebou foťák.. no.. to abych vrazila baterky do nabíječky.. tak valim.. je toho dost.. tak papa :)

bílo

30. listopadu 2012 v 1:00 | Evil Industries |  >Má duše
no a je tady zase.. a vypadá to, že tentokrát se nerozpustí za dva dny x)) je ho docela hromada na to, že začal padat k ránu x)) kdyby to vydrželo do Vánoc, že.. klasika - vánoční obleva.. jo.. o čem jsem to jen chtěla mluvit? začetla jsem se do Vyvolený.. na chvíli.. mamina zase vyváděla.. říkala jsem jí o tom talíři a tak.. a v pohodě.. a i přes den v pohodě.. ale denska večer jsme s Kulíškem dělali kraviny a Kulíšek mi udělal z pásku od županu oprátku a dal mi jí na krk a pak mě za ní dotáhl do obejváku x)) a hned začala ječet, že nemá žádný soukromí a tak dále.. tak jsme mazali zase zpátky.. no já vim.. a co mám kurva dělat..
*****
v Planý jsme zase v jednom pokoji s Kulíškovo tetou.. hele jako jednu dobrou věc ten náš rozflákanej talíř (slepenej a s dírou - ne, ten zbylej střípek jsem nenašla) mi pomohl najít to, co jsem hledala.. svíčky.. čajovky.. tak Kulíšek dneska vyráběl sirku.. prostě hlavičku namáčel do vosku, dokud se na ní neudělala nová hlavička.. a pak se v tom vosku hrabal a udělal z něj voskovou kuličku.. tak jsem to šla mamině ukázat.. ta začala větřit, co to na tý chodbě tak příšerně smrdí.. ehe.. že by višňová svíčka? :D to je vážně příšernej puch, to vám povím.. voní krásně, ale když jste v místnosti.. když přijdete zvenčí dovnitř, je to na padnutí :D
*****
taky jsem si dneska snížek vyfotila.. samozřejmě, až se pořádně setmělo, aby ty fotky byly na hovno :D co ještě bylo dneska? no nic.. pořádně jsem zametla bordel na podlaze.. hrabal se v bordelu a ve střepech.. v tý haldě Kulíškovo vlasů, prachu, pilin a střepech z tý rozflákaný plovoucí svíčky se mi ten jeden pidi midi střípek z toho keramickýho talíře fakt suprově hledal.. nenašla.. tak je tam díra.. nevím, jestli ho mamina nechala žít, nebo s nim třískla a vyhodila.. nevim.. snad ho nechala žít.. to by mě teda pěkně nas.. x))
*****
teď se už půjde do hajan.. možná ještě na chviličku zkouknu, co se děje v povídce.. no já sice nemusím na psaní spěchat.. číst máš co, Jaruško :D dokonce i po Konci světa, tak je to v cajku :P a jestli se připojí ještě další čtenáři.. nooo.. to nevim :D tak mizím.. :) papa :)
*****
*****
*****

dáme ftip a bude líp :)

29. listopadu 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Různé
Přijde nechutnej, zarostlej, vošklivej, santusáckej tlustej dělňas a říká si:
"Tý vole, já bych žral, ale než mi to přinesou, to chcípnu hlady!"
Najednou uvidí u vedlejšího stolu chlápka, kterej má před sebou plnej talíř drštkový polívky,
čte si noviny a ničeho si nevšímá
Tak mu ten prasák ten talíř šlohne a celý mu to sežere.
Avšak když to docháluje, uvidí že se nadně válí červ přes celej talíř.
Tak se mu zvedne kýbl a celou polívkunableje zpátky do talíře.
V tom chlápek zvedne hlavu vod novin a řekne dělňasovi:
"Taky jste toho červa našel až nakonec?"no já asi chcípnu :D :D :D :D

na nic

28. listopadu 2012 v 23:56 | Evil Industries |  >Má duše
ani se nemůžu soustředit na psaní, protože Kulíšek si tu ze mě dělá teď prdel x)) hmm.. no fakt hrozně vtipný.. bylo by mi to jedno, kdybych už tak neměla dost posranej den x)) ráno v půl desátý jsem jela do Ag.. šla jsem k tetě, ta mě zjebala, že jsem jí na flashku dala špatný fotky, že chtěla ty ještě s Amátovkou, ne s Pohodovkou.. ale já jiný fotky nemám.. ty, co chce teta, má Kulíšek u sebe v počítači samozřejmě, takže to je v překladu, že se jich asi nedočká x)) pak jsem šla rovnou k babi, protože jsem se jí chtěla zeptat na přesnej směr, kterým se dostat do tý fabriky, kde nabízejí to místo.. byla doma jenom Mášenka.. a skákala.. štěkala.. lítala kolem mě.. a chtěla vyvenčit.. tak jsem si povzdychla a šla jsem s blondýnou ven.. šly jsme na louku naproti svinčáku a potom k poledníku.. tam se posrala a pak jsem jí táhla zpátky.. no netáhla.. běžela furt přede mnou.. ale pak u přechodu se mi vyvlíkla z obojku.. ale hezky poslušně počkala, až jí ho zase nasadím.. hodnej pejsek..
*****
pak jsem jí odvedla domů a pak šla do koupelny.. ale nikde jsem neviděla nic, co by se podobalo psímu ručníku, tak jsem jí ani nemohla umejt ve vaně.. běhala v trávě a byla hezky zabahněná.. tak jsem jí utírala packy papírovýma ubrouskama.. aspoň něco.. potom přišel děda.. přivezli ho z nemocnice.. tak se divil, že tam jsem a hned se začal rozčilovat, proč tam není babi.. potom babi přišla.. teda.. připadalo mi to jako sto let.. tak jako co se děje.. co novýho a tak dále.. tak se hned dala do debaty s dědou.. a ten vyprávěl, jaký to bylo v nemocnici a že ležel na pokoji s nějakým hrabětem a tak dále.. a pak jsem říkala, že jsem musela Mášu vyvenčit, protože skákala, kňučela a nenechala mě bejt.. no fajn.. taky jsem zatopila.. vyhasínaly kamna.. babi má starý petry..
*****
pak se babi ptala, co tam vlastně dělám, tak jsem jí říkala, že se chci zeptat na tu práci u Branky.. koukala a prej že jestli má jít se mnou.. jsem jí říkala, že ne.. že je to daleko a že to zvládnu sama.. tam fakt ještě trefím.. je to na polovině cesty k Amati x)) nejsem vůl ne.. je to Stříbro.. přeci jenom jsem tam bydlela 15 let x)) ale babi že nééééé.. začala se oblíkat se mnou.. no super.. tak jsem jí jenom furt musela říkat, aby laskavě šla pomalu, že mám podpatky a že si na těch kostkách rozbiju hubu.. hnala.. a to nemá.. furt jí je blbě a navíc dneska brala ten kentus.. takže jí bylo ještě hůř.. achjo..
*****
dojdeme k Brance.. a hned naproti přes silnici byly nějaký baráky.. hnusný.. tak jsem se rozhlížela po okolí.. prošly jsme to všechno kolem dokola.. dvakrát jsme tu silnici přecházely.. a pak jsme šly do jedněch plechových vrat.. a tam na dvoře tři budovy.. na jednu zvoním.. tam kolem jel chlap s vozítkem nějakým a říkal, co si přejeme.. tak jsem říkala, že tady někde je nabídka pracovního místa a jestli o tom něco neví.. ale prej že ne.. tak jsem zvonila pak na další.. to se jmenovalo nějak jinak.. a tam mi už otevřeli.. tak jsem říkala to samý.. ale ta ženská na mě čučela jako na naprostýho kreténa, že o tom nic neví a tak dále..
*****
pak jsem zvonila na ty dveře, odkud byl ten chlap s tím vozítkem.. a tam jsem se dověděla, že tam jsou jenom chlapi a jezdí tam s vysokozdvižnýma vozíkama.. no super.. a je to práce jenom pro chlapi.. ale prej že od Novýho roku tam nabírají nějaký ženský na montáže nebo na co.. ale že jinak nic.. jupí.. zase špatně.. a prej, proč se nejdeme zeptat do baterkárny.. že tam by brali.. ale že tam mi to nedoporučuje, že tam berou 50 korun na hodinu hrubýho.. geniální.. vážně.. tak tam zvoním.. a to byla ta fabrika, jak se nikdo neozýval.. jak nikdo nebyl.. že ten den nemůže bejt horší? vážně mě nasralo i slunko, že si vůbec dovoluje svítit x))
*****
tak jsem šla k babi.. a ta mi dala papání.. oběd.. a potom mi dala zase ňaminky pro nás.. a pak jsem dostala svítící propisku s baterkou a laserem :) a pak houbičku na mytí jako do vany.. a je červená a má na sobě velikou plyšovou berušku!! :D no já z toho byla posraná :D babi ví, že berušky zbožňuju.. pak mi ukazovala, co má na Vánoce pro Robinka.. a pro dědu a pro Mášenku.. nechápu její inspiraci.. potom mi nabalila igelitku papání a v 15:20 jsem jela domů.. to jsem byla doma.. hrabala jsem se tady ve věcech.. v těch mých bednách.. a hledala jsem hopíky.. všechny (ano.. inspirativní reklama) moje hopíky.. a potom jsem šla něco po šestý Kulíškovi naproti na busák..
*****
šlo se samozřejmě hned do Vlčáku.. no já nic neříkám.. dala jsem si colu a pak se šlo domů.. doma v cajku.. mamina v klidu.. rovnou jsem jí můj neúspěch zavolala od babi, aby se vyvztekala a uklidnila nerva, než přijedu, tak nic neříkala ani.. pak jsem tu čučela na ty moje videa.. a chvíli přemýšlela nad povídkou.. nálada by na to byla.. ale příležitost moc ne.. Kulíšek zase vyváděl včelí kusy s mýma varhanama a snažil se zahrát Popcorn od Crazy Froga x)) pak jsem se ještě hrabala v mých krámech a ze skříně mi vypadla malá voňavka ve skleničce tvaru pusinky a nádherně rozkřápla talíř, kterej jsem měla položenej na zemi hned pod tou skříní x))
*****
akorát mě to nasralo ještě víc, než jsem nasraná byla doposud.. jednak, že ten servis byl drahej jak kráva.. je pěknej a další věc bude nasranost maminy, protože sama dva dny zpátky jeden zrovna tenhle talíř taky rozflákala.. Kulíšek mý nasranosti nasadil korunu.. vím, že si chtěl udělat prdel a tak, ale po takovým posraným dni jsem z toho nemohla bejt nějak odvázaná a akorát mě to nasralo.. furt se smál a tak dále.. ale akorát to tím ve mě začalo vřít.. to jsem se ještě předtím hezky řízla, když jsem si na večeři krájela rajče na kolečka a ujela mi kudla x)) všechno mi lítalo v hlavě a akorát jsem měla náladu tak maximálně se rozbrečet..
*****
nic mi dneska nevyšlo.. opět.. práce žádná.. talíř rozbitej.. pořezala jsem se.. z toho talíře jsem si jako vrchol zapíchla střep a teď mě jebe i druhá ruka (ta nepořezaná).. ty vole.. fakt.. mě teď dovede dojebat všechno.. a Kulíšek si tu ze mě ještě hodinu v kuse dělal prdel.. jakože jsem "hrozně nešikovná, že jsem rozbila talíř".. jo.. myslel to z prdele, ale mě to dodělalo.. tak jsem se nasrala a vyhodila ho na balkon.. pak jsem ho akorát hezky škrábla, jak jsem mu chtěla dát po tlamě.. to nejde.. málem jsem vyletěla z kůže.. tohle všechno na debilní náladě moc dobrýho nepřidá x)) akorát se mi chce brečet nebo utýct vraždit do povídky :( tak já raději mizím.. je mi na prd.. půjdu za tím zlobivým zvířetem (zavřela jsem ho na balkon, vymrzl a teď je už v klidu :D ) a snad to bude zase o něco víc v pohodě.. tak mizim.. papa :(
*****
jo a taky mi psala Verča, jestli přijdu na zumbapředvánočnípovídání.. a abych s sebou vzala i Kulíška.. posedíme, pokecáme a tak.. a potom za mnou přišla sosuedka a dávala mi letáček s pozvánkou, protože ty místa jsou taky nějakým způsobem omezený.. tak snad tam se mnou Kulíšek půjde.. a mamina taky.. já půjdu určitě.. když se ještě něco víc neposere.. tak už jdu.. :)

moje nejoblíbenější reklama :) ♥

28. listopadu 2012 v 1:20 | Evil Industries |  >Různé
*****
asi vypadám jako naprostej idiot, že tu opěvuju reklamu, když je notoricky známo, že reklamy dovedou jedině nasrat x)) ale tahle reklama se vysílala v roce 2006 a já z ní byla úplně posraná.. normálně mě to i rozbulelo, jako úplně vymengelenou puberťačku.. miluju hopíky, to snad všichni ví, ne? :D mám jich doma hrozně moc.. ale určitě ne tolik, jako v tý reklamě.. fakt.. já v tý době čuměla na bednu jenom kvůli týhle reklamě!! :D a divíte se mi? :D :)

zajímavé x))

27. listopadu 2012 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
jojo.. správně.. dneska se Sříbro nekonalo.. to si někdo už všiml.. x)) no prostě jsem vstala.. dala sprchu.. umyla vlasy.. něco jsem začala požírat a chlastala jsem čaj.. čekala jsem, až Kulíšek napíše sms.. ale nic.. jenom mi dneska ráno ve tři přijde sms, že je Kulíšek už na příjmu :D a pak v sedm, že se mi pokoušel dovolat.. no fajn.. a pak jsem zapla pc, klasika.. a potom mi to zvíře napsalo.. a to jsem se chystala na bus.. tak mi Kulíšek oznámil, že se zrovna probudil.. a to už od nich bus odjížděl.. no fajn.. tak jsem chtěla nejdřív jet sama.. ale prej ne.. prej jsme měli jet autem, ale na poslední chvíli mu ho máma odvezla a on nestihl ten bus.. nojo.. tak zejtra.. nevim, jestli chce jet autem, nebo busem.. to se ještě dozvím.. ale kdyby busem, tak já prostě jedu a hotovo.. už mě to nebaví odkládat.. chci to mít za sebou x))
*****
to už jsem nezaspala.. vůbec.. divný.. tak jsem honila všechno možný k jídlu.. chlastala jsem čaj.. psala si s tim zvířetem.. a pak napsala kousek do povídky.. ještě za horka jsem to psala mamině.. aby zase nevyváděla, až bych jí řekla, že jsem zase nikde nebyla.. tak snad to zejtra konečně vyjde x)) musí x)) ani nevim, jak všechno dopadne.. no bude to ale určitě zajímavý x)) ještě bych teď chtěla psát.. Kulíšek zase otevřel svojí klasickou a každodenní debatu na jedno a to samý téma, který mi prostě nemá předkládat, jinak se na jeho realizaci vyseru.. fakt.. to ne.. aby mi někdo něco připomínal tisíckrát denně.. ale on s tím zase zejtra přijde.. achjo.. no nic..
*****
zvíře teď přemýšlí, co si dát do timelinu na pozadí.. mě už tu zase hraje níže uvedená písnička.. prostě jsem dneska odpoledne na chvíli zdrhla do obejváku.. za maminou.. a hráli to.. nádhera :) dřív jsem Linkiny poslouchala pořád.. furt a pořád dokola.. střídala jsem je s Depešákama :) Chester má taky famózní hlas :) úplně úžasnej :) a že i umí pořádně zařvat :D a teď vám povím něco zajímavého x)) se podržte jo.. já se na to taky musím připravit.. hehehe x))
*****
někdo zaklepal.. před papáním ještě.. já myslela, že je to Pepík.. ale ne.. mamina s někým mluvila a pak bylo ticho.. a pak dotyčnej za chvíli zase odešel.. byla jsem v pokoji.. no ty vole.. hádejte, kdo byl u nás doma!!!! OTEP!!!!! ty kráááávooo.. šel mamině oznámit, že prodává barák, tak potřebuje její souhlas.. protože půlka baráku je její.. no fajn.. ten barák byl na nejnižší odhad za tři mega.. a teď ho Otep chce prodat za mega.. no tak to je hustý.. takový nehorázný pozemky.. kdybyste viděli rozlohu tý zahrady, tak byste se posrali.. a navíc je to tříposchoďovej barák.. a pak tam je podkroví.. a obrovský sklepy.. pak je tam ještě sklep v dílně na zahradě.. pak garáž na zahradě.. a tak dále x)) hustý no.. ale tady v Černobylu se hned vedle prodávají tři baráky.. a jsou furt nejspíš na prodej.. ještě je asi nikdo nekoupil.. protože je to hrozně velkej barák no x)) ten náš bejvalej má dvě místnosti dole.. čtyři nahoře.. a pět na půdě.. plus podkroví.. x)) dobrý no.. Otep nemá na chlast.. a asi ani na žrádlo ne x)) teď se ukázala skutečnost těch jeho keců, že všechno tam platil on.. x))
*****
to je docela síla, co? x)) mamina vlastní pořád půlku baráku.. a to jí dá půl mega jo? hm.. to určitě.. hovno dostane.. je mi to jasný.. a mamina mu na to kejvne.. nebo už kejvla.. já vám nevim.. no ty vole.. ty moje zkurvený sny.. na tom něco bude.. jo.. jinak prej kočičky, jako Míca s Čmeldou jsou naživu.. Jerry se ztratil.. prej se neukázal jakou dobu (spíš ho debil zabil, aby se kočičky nemnožily) a Mates prej taky v cajku.. ale neslyšim ho ani štěkat, když jdu kolem.. x)) divný..
*****
nejvíc mě doráží, že byl TADY.. UVNITŘ!! a maminy se vyptával, kdo nám to rekonstruoval.. koho jsme si na to najali.. tak čuměl, když zjistil, že nám to žádná firma nedělala.. že to všechno Kulíšek a my.. a pak se taky začal vyptávat, jestli je fakt s Pepíkem a to ho mamina poslala do řitě :D co je mu po tom.. a prej s tou fuchtlí není, co tam za ním jezdila (viděli jsme auto před barákem, když jsme šli s Kulíškem jednou z Planý).. tak mamina zase, co je jí do toho.. :D se s ní bavil, jakoby byla pořád jeho nebo co.. chápete to? ten můj sen, kterej se mi zdál tady.. a teď on byl tady.. vevnitř.. docela úděs x)) ty krávo.. moc na mě..
*****
achjo.. snad to bude dneska lepší.. zejtra Stříbro.. pojedu sama.. Kulíšek prej, jestli tam trefim.. ale jo.. babi mě kdyžak navede.. ale za ní bych neměla chodit.. já k ní chtěla hned po příjezdu zajít, ale ona by pak měla tendenci jít se mnou.. tak zejtra snad něco vybojuju.. a uvidím.. tak já zatím mizím.. půjdu se ještě chvíli potrápit s povídkou :) jéééé ta písnička od Linkinů mi nedá spát.. béééééééhéééé :'( nádherná úplně.. Linkini jsou nesmrtelní :) tak pa :)

Castle of glass

27. listopadu 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
protože jsem jí dneska slyšela na Óčku a je naprosto nádherná.. hlavně refrén :) a klip doporučuju shlédnout
*****

zejtra do Ag

26. listopadu 2012 v 23:30 | Evil Industries |  >Má duše
no.. konečně za prací.. já mám takovou hrůzu, že zase povalim domů s nepořízenou a zase si vyslechnu tunu keců od maminy x)) achjo.. Kulíšek jel dneska odpoledne domů.. musel na ten pitomej pracák a tak dále.. vyřídil to všechno i občanku už konečně má.. tak v pohodě.. pak se stavil na chat a teď mi zase utekl za klukama.. já si tu ještě furt pouštím ty videa s xylofonem.. no to je úžasný :) ale škoda, že i kdybych měla někdy takovej velkej xylofon, tak nebudu mít žádnýho učitele, kterej by byl ochotnej mě na něj naučit.. jedna borka na něj dokonce hraje čtyřma paličkama.. achjo..
*****
ani se mi nechce domejšlet, kolik takovej xylofon s píšťalama musí stát.. a jakej to musí udělat kravál.. stačí, že ten můj pidižvík dělá bordel jako hovado.. a to je malinkej a zas tolik do něj neřežu.. no já na něj vlastně ani moc nehraju, protože na mě vždycky mamina vletí x)) pff.. v baráku mě jebal Otep a v paneláku mamina.. ale já budu dělat kravál kurva!! jsme jediný v tomhle baráku debilů, co nedělá kravál, tak proč vyčnívat z davu, že jo :D dneska jsem si dala k jídlu snad jenom zbytek pochoutkovýho salátu s chlebem, co Kulíšek nedobaštil.. nechápe chuť pochoutkovýho salátu no x)) a s chlebem mi to přijde docela divný, ale když se tu nevyskytuje rohlík (kromě těch na topení), tak co se dá dělat.. x)) zbaštila jsem to.. jídlo jako jídlo..
*****
teď tu mám už jakou dobu otevřenou povídku.. a ještě jsem do ní nenapsala ani řádek.. naposledy jsem tam něco sesmolila včera v tuhle dobu.. taky jsem si to dneska musela několikrát přečíst.. fakt.. přijde mi, že to za mě napsal někdo jinej.. no jo.. tak se s tím budu ještě chvíli prát, než se mému veleváženému mě bude chtít spát x)) zejtra to Stříbro.. no to bude prdel teda x))
*****
tak zejtra teda akce Branka.. hmmm.. ne.. neříkejte nic.. achjo.. to bude akce.. pak nevím, kam se všude podívat.. Kulíšek dneska oběhnul snad něco v Planý.. já ale nevim.. práci nejspíš těžko.. mezi ouřadováním to asi nestihl.. no.. asi určitě.. tak pak se asi nejspíš pojede do Planý.. tam přespíme.. a pak druhej den ráno půjdeme lovit práci tam.. ono mi to vyjde vlastně na stejno.. co se vzdálenosti a dostupnosti týče.. normálně mi dneska jebe.. zvíře mi odjede.. nemám teď co mačkat.. jsem přitáhla do obejváku a začala mačkat alespoň maminu, která seděla u bedny.. no bedna.. oni už se snad telky ve tvaru bedny nevyskytujou a naše ledplacka bedně neodpovídá :D
*****
dívala jsem se ještě na další videa.. s jedním bláznem, co umí napodobit beatboxem každej nástroj.. a kterej umí hrát na takovou hromadu nástrojů.. a naprosto perfektně.. mám tady s ním i jedno nebo dvě videa myslím (na youtube pod jménem "david me show").. tak jsem si je alespoň připomněla.. jo.. a taky jsem se podívala na dvd s tím naším slavým maturákem.. no to je trapas.. x)) a moje famílie tam vůbec není vidět :( protože byli u stolu číslo 2 (nejdebilnější místo na kraji) a záběr byl jenom do čísla 3.. to nasere.. achjo.. pak jsem si taky četla zpátky pár článků.. no zajímavý.. hlavně to moje hysterčení kvůli účetnictví.. a nakonec dám s přehledem praktickou maturu a vyhořím na matice.. no když to tak ale čtu, tak já na tý matice pořád jenom spala.. protože už tehdy jsem si byla jistá, že matiku nezvládnu.. no.. to jsem celá já x)) předvídatelná..
*****
chtěla jsem číst knížečku, ale ještě jsem se k tomu nedohrabala.. tak nic.. a dneska se ani nedohrabu.. podívám se na tu povídku a zapluju do postele.. ráno se vstává, tak by mě zajímalo, kdo za mě bude spát.. tak mizím.. snad do jedný vytuhnu :) nebo alespoň zalezu :D tak zatím papa :)

Piráti z Karibiku (xylofon)

26. listopadu 2012 v 21:50 | Evil Industries |  >Různé
*****
ano.. hádáte správně.. zase čučím na youtube na různý videa maniaků s xylofonem.. to je prosím, čtrnáctiletej virtuóz :) pro mě je to nástroj s nejkrásnějším zvukem.. no sakra.. taky bych chtěla mít jednou takovej :'( ale toho se snad ani nedožiju.. haháááááááá x)) ty vole pětioktávovej xylofon bééééééhéééééééééhééééééééééé :'( já mám majinkatej dvouoktávovej.. a kdybych měla někdy takovej velikej.. já bych chtěla dřevěneeeeeej.. s těma velikýma píšťalama.. jéééééé.. to by se Jita z toho posrala :D

xylofon v lese

26. listopadu 2012 v 21:30 | Evil Industries |  >Různé
*****
japonská reklama na iphone.. ale teda geniální :D :)

neuvěřitelný

25. listopadu 2012 v 23:00 | Evil Industries |  >Má duše
a co? no.. na úvod poslušně hlásím, že během mé služby se nic zvláštního nestalo, ale teď se stala zrovna anomálie :D no já si zrovna vytáhla z poličky Vyvolenou (ŠN 3) a Kulíšek jí čapnul a teď do ní kouká.. já si toho nevšimla, dokud se něčemu nezačal hihňat.. no to jsou mi věci :D ale číst něco od třetího dílu je taky dobrý no :D jo.. dneska jsem totiž přečetla úplně celej druhej díl (318 str.).. prostě jsem si dočetla kousek prvního a druhej jsem celej přelouskla ještě před osmou večer.. jo.. a je to poprví, co jsem se u toho konce nerozbulela.. no taky bylo na čase, když to už čtu po čtvrtý :D no a co.. tak jsem dement :D jen mám hrůzu z toho, že film nebude stát za nic.. ono to tak bývá, že podle dobrý knížky vznikne špatnej film no x))
*****
zejtra musíme vstávat brzo.. ráno.. v půl šestý.. a jet do Planý se porohzlídnout po práci.. pak budeme v Planý a druhej den pojedeme do Ag se zeptat.. to můžeme jet rovnou v devět ráno.. protože mamina vždycky začne řvát, že se máme naučit vstávat a ne všude jezdit odpoledne.. no fajn.. ale když busy jedou jenom v půl sedmý a pak ve dvě, tak co jako máme dělat x)) pěšky už nikam nepolezu.. už je kosa a slivovice došla..
*****
takže oběhnout to v Planý.. pak se tam napapat.. půjdeme možná na procházku.. Kulíšek se staví doma.. vezme si pc, snad to bude v pohodě.. a pak rovnou z Planý pojedeme do Ag taky oběhnout práci.. já ani nevim, co by bylo lepší.. jestli mít práci v Planý nebo ve Stříbře.. je to stejně daleko, jenom na opačných směrech.. a autobusy k nám jezdí stejně na hovno :D
*****
Kulíšek tu koukal na nějaký divný stránky, kterým nerozumím.. asi zase něco o elektrice a tak dále a měl k tomu zase puštěnej film.. já to nechápu no :D a teď tu mám ještě otevřenej přehrávač a v něm Záhadu Blair witch.. achjo.. ale teď hezky hajá s Vyvolenou v pelíšku a já si mezitím můžu napsat pár řádků do povídky ještě.. a taky se psychicky připravit na zejtřek.. bude to zajímavý.. a taky se fááákt nemůžu dočkat.. mamina zase po mě vyjela, že tu už nemáme oxidovat a tak dále.. nojo.. už padáme.. já se nemůžu kurva dočkat až budu mít práci!! ale ono se najde pak zase něco jinýho, kvůli čemu každej den vyletět.. asi jí chybí hádání se s Otepem.. x)) to mi dneska říkala, že ho potkala dneska, když vytírala chodbu a šla ven vylejt kýbl.. a že prej šel do vedlejšího vchodu (k jedný amantce, co to s ní určitě táhl ještě když byl s maminou) a prej jestli už přijde do práce.. ten chlap je divnej.. fakt x))
*****
jinak.. Kulíšek furt frká.. prská.. huhlá.. a nechce smrkat a čuchat levanduli.. v překladu: inhalovat.. x)) mě to vždycky pomůže.. ale néééé.. "paří se mi xiiiiiiiicht..." bla bla bla x)) to asi k inhalování patří ne? achjo.. chlapi.. teď si tu udělal nějaký malůvky.. k tomu tu má načáráno nějakej cosinus a vypadá to děsivě.. ne.. jakoby nestačilo, že po Vánocích musím nutně chodit na doučování.. který ještě nemám domluvený.. a nevím, jestli dotyčná holčina bude mít na mě čas a nervy x)) no jupí ty vole.. když k tomu přičtu den ode dne hysteričtější maminu, kvůli tomu, že ještě nemám práci, blížící se Vánoce, totální vítr v kapse, dědu po další mrtvici a tetu nervově zhroucenou, stěhující se pryč od strejdy, je to tak akorát na vožrání x)) jaká škoda, že mi ten chlast přestal chutnat a že na to není x))
*****
ještě že mám tu povídku.. takovej všeholék.. já se tam vypíšu, sem ze sebe vyhážu všechny kurvy a podobný žvásty a snad bude líp.. přečtu si, co jsem to vůbec dneska sesmolila.. nějak jsem to nevnímala.. divnej pocit fakt.. když čučíte jakoby doblba.. a prostě najednou zjistíte, že jste napsali půl stránky a pak se proberete a vůbec netušíte, co to čtete a že jste to napsali vy.. zažili jsme to někdy? nebo jsem zase divná jenom já? :D
*****
Kulíšek od knížky ňufá, abych pustila film.. mám v přehrávači tu Záhadu Blair witch.. tak snad se nebudu bát.. ale američani jsou posraní taky ze všeho.. nízkonákladovej film, kdy někdo něco natáčí po domácku ruční kamerou a jdou do lesa a něco je tam honí a je tam tma jak v prdeli a neví se, co je honí? něco takovýho to je? já mám hrůzu z jiných filmů a příběhů, ale budiž.. Kulíšek o tom mele hrozitánskou dobu a já to ještě neviděla, protože se nám to doteď nepodařilo stáhnout..
*****
napíšu pár řádků do povídky, možná mezitím Kulíšek dočte Vyvolenou, ale to asi ne.. neznám jeho tempo čtení.. já to mám daný podle nervovýho rozpoložení :D když nechytnu uprostřed hysterickej záchvat, kdy se musim jít mamině vybulet na rameno, tak je to docela fofr.. :D nojo.. jsem Emoušek.. co byste ode mě čekali.. tak já pomažu za Issem na chvíli.. papa :)

konec světa se nezadržitelně blíží

25. listopadu 2012 v 0:50 | Evil Industries |  >Má duše
ehe.. tohle nemá obdoby.. o čem to kecám? no o tom, co se to zase kurva děje.. ani jsem se dneska na Slavíka nedívala.. stačilo mi se podívat před chvílí na fuckingbook.. na to mám pár slov.. to si snad děláte prdel!! ne.. vážně nechápu.. to se nedá pochopit x)) taková ostuda.. je vidět, že dnešní hlasující mládež je hluchá, má to vyhulenej mozek, naprosto hudební antitalent a hluch.. a samozřejmě IQ shnilá tykve x)) jenom jsem se podívala.. nic víc.. a vidím Klus x)) a ty paka Koblihové x)) béééééééééééé.. tady jsem čučela, že už je víc jak meloun blogů a je mi z toho blbě.. s Kulíškem jsme se zrovna dodívali na "Láska rohatá".. divná pohádka.. ale nakonec to bylo docela hezký.. ten konec hlavně.. a pak si zapnu FB a vidím tam tu hrůzu.. achjo.. jestli moje děti budou takový hudební jelita, tak to je radši zastřelim x)) ale snad ne.. nemaj bejt po kom paka..
*****
dneska jsem se vzbudila s divným snem.. nevím pořádně, co to bylo.. ale něco tradičního u mě.. a v takovým tom polobdění jsem si vybavila střípky z povídky a z knížky a krásně se mi smotaly dohromady.. ale úplně k nerozeznání do jednoho příběhu.. ale bylo to zajímavý vidět Isse a Stevie Rae spolu :D já taky teď nedělám nic jinýho, než píšu.. a pak čtu, když mi Kulíšek obsadí počítač.. dneska se to moje zvířátko probudilo s neskutečnou "rybou" a frkal mi celou noc.. teď už leží v kopci kapesníků.. a kdybych mu před chvílí nedonesla pytlík, kam ty šnuptychly házet, tak dopadne jak v tý jedný reklamě na chřipku x))
*****
supér.. a já začínám chrchlat.. ale tak jinak, než obvykle.. mám totiž permanentní rýmu a chrchlám taky asi z principu.. ale teď mě začíná pobolívat v krku x)) dneska je neděle.. tak se ještě vyspinkáme.. a v pondělí pošlu zvířátko se vymarodit domů.. mamina na mě už začala dneska vřískat, aby se šel vymarodit domů, že si nemůže dovolit bejt ještě doma.. nojo.. aby se v tý debilní fabrice neposrali taky x)) achjo.. demence fakt.. teď si chci jenom otevřít povídku a konečně ze sebe něco vymáčknout.. ale určitě Kulíšek zase začne s tím, že si mám jít lehnout.. achjo..
*****
co mám dělat, když se na počítač dřív nedostanu? x)) večer se díváme na film a pak mám počítač pro sebe jenom v tuhle dobu no x)) jo.. dneska jsem vykoupala myši.. já nevím, co si počít s Myšičkou.. fakt je to pako.. furt visí na mříži a hryže, hryže a hryže.. a Králíček chrápe, chrápe a chrápe x)) proto je Myš vychrtlá a Králík tlustej.. akorát na zabíjačku, jak říká Kulíšek.. dneska jsem postoupila do poloviny druhýho dílu ŠN :D a co mám jako dělat.. no :D
*****
zejtra.. vlastně dneska.. nevím pořádně, co se podnikne.. doufám, že maminu zase opět nepopadne její každodenní záchvat x)) fakt mě to nebaví to poslouchat.. bych se z toho taky posrala.. no.. to ale jedině v případě, že bych to ještě registrovala.. jenom něco zahučim.. něco ve smyslu že jojo a že vim, že můžu za všechny chyby světa a stejně tak i za totální retardaci Stříbrskýho pracáku a jdu si po svejch x)) tramtadadáááááá.. jinak by mi z toho muselo mrdnout.. opravuji x)) mohlo by mi z toho mrdnout ještě víc x))
*****
teď si půjdu (doufejme beztrestně) uvařit čaj a podívám se na chvíli do povídky a pak budeme hrátn a spaní.. fakt mě hrozně vadí, jak ležím a čumím.. a přijde mi, že mi teď, jak jsem dneska chvíli ležela v obejváku na sedačce, tak ty zdravotní matrace, co jsou na mým totálně proleželým, pérovým letišti, jsou neskutečně měkký a asi i z nich mě bolí záda.. a taky z toho, jak mám věčně nohu přes nohu a takhle dřepim.. no do hajzlu.. třeba i zrovna teď.. pak mě bolí úplně celá půlka zad.. od lopatky až ke kříži.. odnaučte mě to někdo!! já teda furt sedim s kolenama pod bradou (i ve škole jsem takhle seděla a měli z toho ohromnou radost) ale na točící a jezdící židli do prostě nejde x)) kort na plovoucí podlaze x))
*****
tak já pomažu.. třeba mě pollíbí múza a vyplodím zase pár řádků.. tak papa :)

divný

23. listopadu 2012 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
dneska jsem si taky konečně vzpomněla, že bych mohla dát tetě Haně fotky z Pohodovky.. jo.. z toho samýho dne, jak byly ty břišní tanečnice.. holčině od nich jsem fotky poslala.. a ještě tetě jsem dneska narvala všechny fotky na flashku.. mamina jede v pondělí do Ag.. a doufá, že už půjde taky v pondělí do práce.. sice jí furt není dobře, ale šéfová jí prostě ukončila neschopenku a hotovo x)) na mamině je celá ta fabrika závislá.. a to se nestydí jí dávat takový směšný peníze x)) je to k pláči..
*****
zase na mě (jako obvykle) ve sprše přišly povídkový myšlenky.. pořád mi v hlavě ten příběh běží.. pořád.. no já mám fakt úžasnou fantazii, co se podoby postav týče :D škoda, že si je nejspíš nevybavujete stejně jako já.. faktická škoda.. ale umět kreslit, tak vám je nakreslím.. :D :) to by mě zajímalo, jak to celý dopadne.. já nevim.. to záleží na nich.. :) Kulíšek se díval dneska na kousek nějaký pohádky se zvířátkama.. "Mezi námi zvířaty".. a docela sranda, ikdyž jsem viděla kousek.. teď jsem byla ve sprše a Kulíšek tu mezitím začal stahovat Shreka.. ale mě se to nelíbí.. když jsem to Kulíškovi oznámila, tak se stahování přerušilo.. no tak nevím, jakej film teď vybrat.. dneska asi dávají v bedně Demolition man, ne? to miluju :D jééééééé úplně hrozně moc :D "buďte dobrý!" "jooo.. ty taky" :D :D :D ten film zbožňuju od mala :D ale podle mýho zvířátka to je "americká píčovina".. blá :D
*****
teď nás čeká vejkend.. a pak Kulíšek pofrčí do Planý.. a já do Stříbra.. takhle to bude nejlepší.. Kulíšek zkoukne pracovní situaci v Planý a já ve Stříbře.. nemusíme jet oba nadvakrát.. né, že bych zrovna dvakrát tušila, kde ta fabrika, kde prej furt přibíraj, je, ale to snad půjde.. U Branky.. ne u branky jako třeba u Koubkovo branky, nebo u Mostní branky.. ale u hotelu Branka, kterej je u Mostní branky (teda doufejme) :D teď jsem se ptala Kulíška, ale to je zbytečný, co si od toho slibuju :D on ve Stříbře byl jenom se mnou.. nezná to tam..
*****
půjdu prostě směrem na Plzeň a někam dojdu :D jooo.. to se poddá :D nejsem snad zase tak blbá.. ve Stříbře to znám daleko líp, než v Černobylu a to se podívejte, jakej velikostí rozdíl mezi těma městama je x)) jo.. dneska jsem chytla paranoidní představu, že po cestě najdu nějakou housenku :D magor ne.. na konci listopadu x)) no ikdyž jednou jsem našla housenku a to bylo ráno a už byl mráz.. a ona si to chudinka capkala po chodníku a ty malinkatý špuntíky na zadních pacičkách jí přimrzaly k zemi.. tak jsem si jí dala u babi do sklenice.. a taky jsem měla motýlka :) tenhle rok jsem teda narazila jenom na jednoho motýlka.. a toho mi Kulíšek pustil z balkona x)) a jinak ostatní potvůrky jsou můry.. tady mí bourovci ostružníkovití (konečně už dva zakuklenci :)) a pět ještě spících houseneček.. :) ty mají čas.. mají se zakuklit na jaře..
*****
venku mi bylo hrozně zvláštně.. koukala jsem tak na to okolí.. a všechno ponurý, uvadlý, mokrý.. hnědý.. spící.. a pak ty kytičky.. takovej divnej pocit.. ale krásnej.. chtělo se mi lítat po lese a dělat kraviny, jako když jsem byla malá (třeba jsem si hrála s kámoškama v poli na upíry a tak dále :D) po cestě jsem v lese potkala hromadu houbiček :) špičky a různý divný prašule.. :) ale nevzala jsem si foťák, tak jsem je nemohla vyfotit.. sem tam něco poskakovalo po zemi a byly to ptáčci.. myšky ne.. jak jsem myslela nejdřív.. jo.. ty moje potvory.. nevím, co s tou jednou je.. s Myšičkou.. nějak zhubla myš jedna.. a baští.. ale dělá kraviny, furt visí na mříži a hlodá a hlodá a hlodá.. furt.. jak zbíječka.. vrrrrrrrrrrr x)) a Králíček je teď naproti ty potvoře šedý úplně v klid.. furt by chrápal.. je v tom svým hnízdě (mají dřevěnou chaloupku, tu si otočili na střechu a udělali si tam hnízdo, jako ptáčci).. a taky je jednou takovej.. nevim, co s tou Myšičkou.. si mamina myslí, že je nekrmim.. protože jedině Myš si pochová, protože Králík kouše, je to pako :D
*****
tak.. teď už půjdu za Kulíškem.. možná ještě něco najdu k papání.. a pak se půjde do pelíšku.. tak já mizím.. :) papa :)

kytička z procházky

23. listopadu 2012 v 18:20 | Evil Industries |  >Obrázky
před chvílí jsme s Kulíškem přišli z procházky.. teď mi zase vrže na varhany :D a jenom se na něj podívám, otočí se a bafne: "nech měěěě" :D ani nemusím nic říct :D na cestu jsme si vzali termosku s čajem.. samozřejmě ho vařil Kulíšek a dal do něj citron a cukr :-! nenávidím slazenej čaj.. fakt brutálně :D ale když jsem dostala žízeň, co mi zbývalo.. x))
*****
*****
*****
dokonce tam je i zašitej blatouch :)

můj štětconoš nakladl vajíčka a umřel :(

22. listopadu 2012 v 21:30 | Evil Industries |  >Obrázky
takže moje můra byla samička.. mám jí teď na památku hezky v krabičce od sirek..
*****
*****
*****
*****
*****
*****
a takhle si jí nechám na památku v hrobečku..

nebaví

21. listopadu 2012 v 18:20 | Evil Industries |  >Má duše
achjo.. fakt mě to nebaví.. nemůžu spát.. zase jsem se třikrát nebo čtyřikrát probudila.. už si snad nikdy neodpočinu.. po bylinkách mi je na blití.. mamka furt nemocná.. to nebude chřipka.. něco jinýho.. zrovna před Vánocema se to hodí.. no paráda.. samý lepší.. Kulíšek jede zejtra do TC taky na debilní pracák.. asi budeme spát v Planý.. ani nevim, v kolik pojedeme.. jestli teda bude za co jet x)) to je děsný.. a pěšky nejdu.. to fakt ne.. jedině že to dopadne tak, že Kulíšek půjde zejtra pěšky do Planý a pak pojede do TC.. a pak pojede se mnou do toho Stříbra kvůli tý práci u Branky..
*****
je mi z toho všeho nějak divně.. na nic.. zrovna dobrý tušení nemám.. spíš že to zase nevyjde.. Vánoce nevím, jak se zařídí.. včera nám na náměstí dovezli stromeček.. mamině jsem to šla říct, když jsem přišla z EMZ.. "tak co, vzali tě?" "ne.. ale už nám přivezli stromeček..."
*****

*****
ale to jí už bylo evidentně u prdele.. furt mi připadá, jako bych za to mohla já.. achjo.. dneska jsem zase čapla první díl ŠN, protože Kulíšek se díval na pro mě nezáživnej film.. tak si teď pustíme Contact.. a půjdeme do pelíšku.. je to na hovno.. zase jsem ticískrát budila.. sere mě to.. a bolí mě záda.. a celá hlava.. čelisti a nemohla jsem se dneska ani pořádně nažrat, jak jsem tu hubu nemohla otevřít.. jupíí.. teď jsem udělala papání.. zase zapečený rohlíky.. je to rychlý a hrozně mňam.. teď jsme tu pátrali po mých nůžkách na nehty.. jsou k nenalezení.. poseru se.. tak Kulíšek ulovil maminy manikůru..
*****
nevím, jestli se podívat na povídku, nebo se na to vybodnout.. ale asi omrknu, co se tam děje, abych měla nad čím v noci přemýšlet, když se na mě spaní zase vybodne.. x)) dám si ještě něco dobrýho.. mám na něco chuť.. ikdyž jsme před chvílí baštili.. jo.. a taky jsem jak praštěná.. a mezerník si dělá co chce.. a mě se zase nic nechce.. klasika.. co víc říct.. nemám psát nějaký věci o Kulíškovi.. a mám vymazat z blogu všechny jeho fotky.. no to bude úchvatný.. když tu nebudu mít ani naší společnou fotku z maturáku.. a nemám na to hledání a mazání náladu.. je to rok článků.. víc jak rok článků x))
*****
nevim co říct.. tak zatim papa
*****
Přijde Kalousek do Mateřské školky a učitelka říká, no tak děti, řekněte někdo panu ministrovi básničku. Přihlásí se Pepíček a ukloní se - nemám rád naší vládu, zdražila mi čokoládu, tatínkovi autíčko a mamince masíčko, babičce pak baráček, dědečkovi tabáček.
Na to se Kalousek ohne k Pepíčkovi a praví - za to žes tak milé děcko, od ledna vám zdražím všecko!!!

další neúspěch

20. listopadu 2012 v 22:30 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska jsem se šla zeptat do EMZ.. nevzali mě.. ale prej po Novým roce je dost možný, že budou nabírat.. a na plnej úvazek.. tak se tam půjdu zeptat teda pak.. achjo.. zejtra se jdeme zeptat do Stříbra na práci.. tak to jsem zvědavá.. a jinak.. mamina pořád marodí.. a je to na prd.. zatím všechno.. tak snad se to obrátí k lepšímu.. x)) zase divnej den.. tak půjdeme spát.. zrovna jsme přišli z Vlčáku.. tak papa a vyšla povídka :D

hrůza

20. listopadu 2012 v 2:00 | Evil Industries |  >Má duše
dnešek jeden z méně katastrofálních.. ale úplně na prd.. v půl druhý jsem jela do Ag.. Kulíšek jel domů, když jsem šla na bus.. v Ag jsem se stavila u tety a teta má dovolenou.. byla tam jenom její kolegyně.. tak jsem zamířila zase na druhou stranu silnice a dobelhala jsem se do toho cvokhauzu.. na pracák.. tam jsem zjistila hrozně milou věc.. přede mnou tři lidi.. a všichni šli samozřejmě k tomu maníkovi, jako chodím já.. k tý ženský nikdo.. no fajn.. ale pak jsem se pousmála škodolibě nad tím, že jsou lidi, co jsou na tom ještě hůř.. za mnou se vynořilo hejno lidu.. asi dalších pět nešťastníků.. a šli samozřejmě všichni k tomu slimáckýmu maníkovi.. on totiž hodinu čučí do kartotéky s vystrčenym zadkem a čučí na složky.. "noooo.. kdepak vás máme.." a po půl hodině vytáhne blbou složku.. "ehe.. to ale nejsem já.." "jééé to nejste vy!!" a historie se opakuje x))
*****
po nekonečným hledání se pomalinku přesune zpátky na židli.. plácla jsem mu ten posranej protokol o jednání před xicht, řekla jsem mu, že mě nikde nechtěj, že jsem prolezla třičtvrtě Stříbra a okolí a řekla mu, že tu nechci bejt zase dřív, jak za dva měsíce, aby mi dal laskavje razítko, že nemám čas, že se potřebuju ještě zeptat na jednu práci.. on se na mě debilně usmál a řekl: "jééé.. to už asi nestihneteee.. ono už je po třetí.. tam už nikdo nebudeeee.." no mě málem vezli.. no vlastně jenom by mě snesli o patro níž na psychiatrii.. ta už je ale mimo provoz.. k mé smůle.. slimejším tempem mi tam jebl razítko.. zase mi to pako dalo i s kopírákem.. rychle jsem ten cár šoupla do tašky a zdrhala jsem pryč.. místo "nashledanou" jsem chtěla říct těm čekajícím nešťastníkům "upřímnou soustrast" a letěla jsem dolů a ven..
*****
vysrala jsem se na vše.. zase nervy z něho.. a padala jsem k babi.. tam jsem si hezky postěžovala, co to je za hovado a babi mi dala najíst.. pak jsem si jí prohlídla a viděla jsem, jak je divná.. zase brala ten kentus, kterej stojí pětikilo, musí naráz vypít litr vody a musí hodinu stát.. hroznej utrejch.. a kurví to úplně všechno.. a nevim, jestli je to dobrý, když babi vypadá naprosto příšerně a je jí naprosto příšerně.. achjo..
*****
pak babi měla telefonát.. a pak se snažila dovolat mamině.. řekla jsem jí, že mamina marodí.. a tak jí hned chtěla volat.. ale byla z mýho mobilu nedostupná.. nechápu.. ale od babi už šlo zavolat.. tak fajn.. Hanka si jenom pro něco skočila k babi.. tak běžela dolů.. a pak zase nahoru.. achjo.. babi mi pak dala dvě knížky.. učebnice s vařením.. s receptama.. ještě od Míši, když byla na hotelovce, než z ní krátce před maturou odešla.. x)) achjo.. já jsem to z naší famílie zatím dotáhla nejdál.. mám výučák.. a maturitu bez matiky x)) moje sestřenky nemají ani jedno x))
*****
babi mi nabalila neskutečně narvanou a těžkou igelitku.. a pak jsem musela letět na bus.. no myslela jsem, že nedolezu.. vážilo to snad víc, než já.. my nemít tu babi, tak asi chcípneme hlady.. x)) to jsou vyhlídky.. achjo.. a to jsem ještě zapomněla, že se mi dneska opět zdálo o Otepovi a o kočičkách.. o tý posraný zahradě.. a tak dále x)) hrůza.. no zrovna mi sem přišla mamina a divila se, že ještě svítim.. noooo.. to je divný.. hlavně že jsem dneska celej den mlela o tom, že nevím, co mám dělat s tím, že nemůžu spát.. jsou teprve dvě, co šílí? x)) ehe..
*****
kurva fix.. potřebuju chuť do života.. jinak pospěje všechno do prdele.. co mám dělat? ne.. já už nebudu psát nic o tom, že bych potřebovala poradit.. zatím jsem se pořádný rady, co se dá nějak aplikovat do mýho dementního života totálně vymengelenýho a nicneschopnýho netopýra, nedočkala.. no tak já nevim, co s tim.. sama si s tím neporadím.. a Kulíšek taky neví, co s tím.. nechává to všechno na mě.. a to mi vážně moc nepomáhá.. no tak nic.. jdeme si povídat s polštářem.. hele? kdo mi chce ustlat? nojo.. taky se nehlašte všichni x)) tak mizim.. ale nevim ani proč.. nebudu cvakat do klávecnice a budu se ještě nějakou hodinu nudit, než usnu.. super.. tak pa

dneska zase nic

18. listopadu 2012 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
Kulíšek upadl do komatu hned.. já civěla do rána do stropu.. zase klasika.. Kulíška jsem nevyhnala z postele ani na oběd.. vstával po třetí odpoledne.. furt vyřízenej.. to jsem do něj musela rvát oběd.. celej den v posteli.. já aspoň umyla nádobí, když mě mamina zase nepustila k vaření.. jenom jsem skočila do krámu ráno.. pak papání.. to jsem zůstala v obejváku.. Kulíšek spinkal.. čučela jsem na nějakej film.. a pak na příšerně trapnou pohádku.. (Šmankote, babičko čaruj) debilita.. teď se zase Kulíšek pustil do koukání na film.. na Americkou pannu.. no to ze mě se stává panna.. já nevim co mi je.. fakt si zajdu za cvokařem.. ale ještě nevím, za jakým..
*****
zejtra se jde do EMZ na znovuzeptání se po tý brigádě.. tak mi držte pěsti, aby alespoň něco klaplo.. v úterý se snad jede do Ag.. to se jde na zeptání na práci do tý fabriky.. nějaký koření, nebo co.. u branky.. jo.. ne u Mostní branky.. u tý jiný.. jak je hotel Branka.. no fajn.. jenom si musím v hlavě uspořádat spletitý Stříbrský uličky.. x)) asi se zblázním.. pořád na něco čekám a nakonec to stojí za prd.. nebo se toho při nejlepším vůbec nedočkám.. je to normální? a když už se něčeho dočkám, co je malinko k něčemu, tak se z toho samýho čekání ani neumím radovat.. proč? fakt je to takhle celej můj život x))
*****
asi mi jebne.. fakt se mám jenom k tomu celej den dřepět a psát psychopatickou povídku, která mě stejně jednoho krásnýho dne zabije.. ale nechci se toho vzdát.. ten příběh pro mě znamená moc.. je v ní všechno to, co neumím ze sebe dostat ven a čeho tam je fakt hodně.. nejlepší je, když jsem nasraná, to napíšu klidně kapitolu :D dneska je Kulíšek divnej.. mimo.. mluví stylem, že si něco mumlá pro sebe.. nerozumím mu ani slovo.. a pak z něj každý další slovo páčím.. no tak ho necháme ještě odpočinout..
*****
řekněte mi.. když neumíte poradit s technikou, tak umíte poradit alespoň v ohledu životního apetitu? halooo? je tu někdo? ikdyž nefungujou statistiky, tak vím, že sem chodí něco přes stovku lidí denně.. tak mi neříkejte, že neumíte nacvakat pár písmen na tý heterácký klávesnici.. jak nebo čím získat chuť do života? jsem nerozhodná.. ve všem.. nevím, na co mám chuť.. čučím do lednice a stejně si nic nevezmu.. spím tři hodiny denně a to ještě přerušovaně.. a nevím, co s tím.. teplý mlíko jsem si nedala ještě to se přiznávám.. ale studený ho.. a nezabírá to..
*****
další.. jsem úplně bez jakýkoliv kreativity.. co se týče snad všeho.. přijde mi, že kdybych měla napsat svůj strukturovanej životopis, tak se mezitím možná dočkám důchodu x)) ani v tý posteli nemám tušení, co dělat.. je to na hovno.. otravuje mě to.. a otravuje to všechny kolem.. na všechno mám geniální odpověď: "já nevim..." to řeknu po půl hodině, kdy si všimnu, že na mě někdo promluvil.. mamina s Pepíkem mi připadají jako totální puberťáci.. ale to je fajn.. to se mi líbí.. dokonce mě a Kulíškovi Pepík říká "rodiče" :D
*****
sousedi mi taky připadají jako dementi.. a to nepočítám ty, co dementi fakt jsou.. ale i ti ostatní mi připadají jako dobří kandidáti na pěst.. achjo.. taky mi přijde, že tady nemám co dělat.. fakt ne.. všechno je mimo.. nejpřijde mi, že jsem mimo jenom já.. jo.. cvokaře.. musim se tam stavit.. ale fakt nestojím o to, aby mě někdo nadopoval nehorázně drahýma práškama a vymyl mi mozek.. to nepotřebuju a užila jsem si toho dost.. a ten počítač mě taky sere.. už jsem chtěla zveřejnit článek, ale tak trochu prej chyba serveru nebo co, ale naštěstí jsem udělala jednu vychcanou zpátečku a ten magoroidní počítač mě poslechl, tak mi nesmazal celej článek.. fajn.. teď jdeme spát.. no.. to asi zrovna ne.. ale mizím od pc.. tak papa

Gleipnir

17. listopadu 2012 v 2:00 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
Kulíškovo milovaná písnička :) nemůžu spát, tak se snažím nějak uklidnit.. sere mě ten CDRom.. achjo.. ale tak co.. na teplý mlíko zase nedošlo.. dala jsem si mlíko s lupínkama.. nepomohlo x))