když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

před "koncem světa"

20. prosince 2012 v 23:56 | Evil Industries |  >Má duše
*****
tak.. já myslela, že dneska bude konec mě.. x)) no.. tak co bylo? no já ani nevim, co bych měla omílat.. přijdu na šichtu.. a tam už paní (sousedka moje) seděla na mým místě.. a dělala.. tak jsem jí nechtěla rušit a dřepla jsem si naproti.. kurva.. ale to mě nenapadlo o vteřinu dřív, že je to celý zrcadlově obrácený a že osazování se dělá obráceně.. a senzory se dávají obráceně.. no já na to čuměla jak péro z divanu.. no nešlo mi to.. co mám říkat.. ale vydržela jsem tam celou šichtu, ale pomalu jsem rostla x)) zbylo mi asi devět platíček.. z 28 x)) no hrůza..
*****
čučim o svačině.. a všude hroooomada žrádla :D chlebíčky.. řízky.. jednohubky.. zákusky.. rolády.. buchty.. oslava Vánoc, nebo konce světa? :D pro všechny dost :) i já jsem dostala :) prej taky dostanu papání, protože patřím k nim :) hrooooozně moc mňamózní jednohubky %) ale úplně nejvíc :) prostě na ní kopeček hrozně dobrý máslový pomazánky s česnekem a nahoře jenom kousek růzkobarevný papriky :) jak to hezky vypadalo, když ty kostičky svítily barevně :) ale jak nám pak všem táhlo z huby :D
*****
Jaruška pak za mnou běžela k lisu, že je za chvíli konec šichty a že tam na mě ještě čeká řízek a ty rolády.. a pak přišla ještě nějaká paní a prej: "honem si to běž sníst! pak se sem nahrne noční a sežerou ti to" :D :D měla jsem ale ještě hodně platíček, tak jsem běžela a schovala jsem si papů do tašky.. sice jsem měla problém, do čeho a jak jako ten řízek a rolády s perníkovou buchtičkou dát, ale zvládla jsem to :D prostě do sáčku.. nic jinýho jsem po ruce neměla.. a taky to papů přežilo :D snědla jsem to až teď :D
*****
teď si dopiju čaj, vyčistim zuby a povalim do pelíšku.. jéééé já se tak krásně prohřála v tý sprše %) oooo.. a zejtra se jede do Ag.. někde budeme nahánět Ježicha.. achjo.. a pak cestě do Plzně? v sobotu? no to všechno uvidíme.. tak já už mažu.. jo.. vyšla povídka :P nepsala jsem to už? :D a já mizim.. papa :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 21. prosince 2012 v 1:04 | Reagovat

S těmi dárky si nedělej velkou hlavu, to není snad na Vánocích důležité, hlavně že se máte všichni rádi, ne? :-)

2 Jarka Jarka | Web | 21. prosince 2012 v 8:32 | Reagovat

Jaká sousedka? Ta přece jezdí do Nové Hospody a Jaruška tam dělá taky. Nebo je sousedek a Jarušek víc? Děláš mi v tom guláš. ???  :D Tak ať dnes vybereš hezké a levné dárky. Stačí přece opravdu jen maličkost, aby ten obdarovaný viděl, že na něj myslíš a máš ho ráda. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.