když není něco nemožné, musí existovat způsob, jak se to dá uskutečnit    Sir Nicholas Winton
Stáváme se stejnými a tím se stáváme ničím... (M. Stanne - DT)

Leden 2013

jsem vlhká

30. ledna 2013 v 23:40 | Evil Industries |  >Má duše
(může za to Kulíšek, nebo taky déšť) :D nojo.. to se stává.. dneska den ve znamení všeho možnýho.. nechápu myšlenkový pochody některých jedinců.. musíme si postěžovat.. od toho tady ten blog taky mám, že jo.. ty vole.. já napíšu na fuckingbook na stránku zumby jo.. prostě v pohodě.. Verča si stěžovala, že musí zrušit hodinu zumby kvůli tomu, že se na fb přihlásili dva lidi (dalo like, nebo napsalo do komentáře, že určitě přijde).. tak Verča hodinu zrušila.. ale napsala to na ten fb pozdě.. a holky, který zrovna ten den nečuměly na fb, tak přijely a čekaly před tělocvičnou a nikde nic.. a to jsem se doslechla.. pak se Verča rozčilovala, že takhle to nejde, že ve dvou lidech se nedá nic dělat, tak proto, že tu hodinu zrušila.. a to jsem chtěla zrovna jít a mamina taky..
*****
ale to se nevědělo, že jo.. a pak jsem se dověděla (fakt už nevim od koho, ale můj výmysl to doopravdy není), že tam před tělocvičnou stálo pár holek (nevím kolik, ale určitě víc, jak dvě) a čekaly na hodinu.. prostě přijely, udělaly si volno, počítaly s tou hodinou.. čekaly tam půl hodinu v tý zimě a pak teda odešly.. a až potom se dověděly, že ta hodina nebyla.. tak jsem si dovolila napsat Verče na fb stránku zumby, že tam někdo čekal a pak se dověděl, že se nic nekoná a že by měla vymyslet lepší způsob, než zjišťovat účast na fb, kam taky nechodí všichni, že jo.. tak se mě zastala Zuzka (maminy kolegyně z práce) říkala, že v tomhle mám pravdu, že by bylo lepší nezjišťovat to tímhle způsobem.. že někteří přijedou přímo z práce a nemají čas čumět na počítač..
*****
a hned poté, co se mě Zuzka zastala, tak Verča ten můj titulek i s tím Zuzky komentářem smazala a pak smazala i ten svůj stěžující status a napsala úplně jinej.. nojo.. a potom mi napsala Lída, že teda neví, kde já žiju.. a že tam jela a nikdo tam nebyl.. a že jsem měla dát mamině vědět sama, že zumba není (já jí dávám vědět o všem, co se na tý stránce děje) a že jestli někdo má nějakej zájem (jako já o zumbu) tak se o to má taky zajímat (já se zajímám) a že i když nemá zájem o to, kdo tam čekal, tak že si to teda zjistí.. a že si myslí, že jsem sama osobně toho zatím moc neukázala a že si umím vyskakovat tak maximálně u piva.. to poslední by mě dřív docela hodně urazilo.. já jsem toho vážně moc nedokázala.. ale pro sebe jsem toho udělala docela dost.. uměla jsem se dostat z úplnýho a totální sračkoidního dna.. odprostila jsem se od takových věcí.. a je mi fajn.. takže jsem přeci jen něco dokázala.. dokázala jsem se přes hodně věcí přenést.. a že jsem ukázala tak maximálně ěnco u piva, to mě rozsekalo nejvíc.. ty vole.. já nepiju.. od maturáku jsem neměla pivo ty vole.. a to jsem ještě ucucla a nevypila jsem ani půlku piva za celej večer.. a teď už nechlastám vůbec nic.. jenom občas ochutnám při přípitku x)) to mě dostalo.. musela jsem se tiše smát..
*****
největší prdel je, že zrovna před chvílií mi přišla sms.. nevím přesně od koho, ale pravděpodobně bude od Verči.. "a vůbec nevim o koho jde" a to je všechno.. buď si Lída zjistila moje číslo (nejpravděpodobnější) nebo Verča napsala.. no.. to je fuk.. já se na to můžu vysrat, takhle se mnou jednat a ještě ze mě udělat lhářku.. to ne.. na to nemám.. tak se na to vyseru.. a nebudu už tam chodit.. nemá to cenu.. mě už nikdo nenasere.. ani tohle ne :) i když mi to teda žlučí tak malinko jaxi hnulo.. ale seru na to.. co to budu řešit.. už nebudu ohledně zumby na fb psát nic.. hlavně neeee svůj vlastní názor.. víte, to všechny nasere.. no ale je to pravda, že zjišťovat účast podle počtu kliknutí na serveru, kde vážně všichni nesmrdí pořád celej den, je píčovina.. nojo.. x)) tak jsme se vypovídali a schválně mi na to řekněte svůj názor.. budu ráda x))
*****
jo co jinak ještě.. byla jsem v EMZ.. zeptat se, co a jak.. nojo.. super.. nemají zájem.. nemají pro mě práci.. no tak to mě nasralo.. a už doslova.. jdu se shánět po práci jinde.. našla jsem si dva inzeráty.. práce v Ag v Penny ke kase a pak ještě jedna jako asistent vedoucího.. ale na to bych si potřebovala dodělat tu posranou matiku ještě x)) no.. asi určitě.. tak se tam půjdu zeptat.. ale nejdřív se ještě půjdu zetat do kasáren na to koření.. o tom mi mamina říká už jakou dobu.. ale na netu o tý práci vůbec nikde nic není.. to je v prdeli.. tak tam budu muset zajít.. no potěš prdel.. Pájo, víš, kde jsou v Ag kasárny ne? :D no.. tak mě čeká cesta z autobusáku :D sama tam nejdu.. na to se můžu vysrat.. je to někde za supermarketem.. nevim ale.. nevim ani, jestli supermarket ještě existuje.. x))
*****
teď se jdeme s Kulíškem dívat na film.. Prcičky :D udělala jsem mísu salátku.. je spapanej.. ještě by to chtělo nějaký papání.. ale vůbec nemám tušení, co ještě zbaštit.. nojo.. to je nejhorší.. tak já mažu.. myslím, že jsem toho nakecala až až.. jo.. a dneska vyšla povídka.. neee.. ještě to není ten díl, se kterým jsem se srala celej den bez přestávky pořádně :D ten je až potom :) tak já mizím.. obhlídnout znovu situaci v lednici a tak dále :D tak papa :)

12/7/2008 18:01

30. ledna 2013 v 0:20 | Evil Industries |  >Má duše
a co že to je za časový údaj? přesný den a hodina, kdy internetový svět uviděl můj histo/ericky první článek na masivu blog.cz x)) no úchvatný dílo, vám povím :D byla jsem magor.. děsnej magor.. no.. to jsem sice i teď, ale to je jedno.. :D byla jsem magor trochu jiným způsobem, než teď.. dřív jsem si to uvědomovala.. teď.. jsem si na to zvykla x)) jooo.. to bylo léto a já se nejspíš nudila.. tak jsem si zalezla na net a vyplodila jsem blog s puntíkama v pozadí, který tam jsou od začátku.. jo.. puntíky, který jsem si nakreslila v malování, hele x)) vůbec nevím, proč jsem si ten blog tenkrát založila.. no.. nějaký věci mě napadají, jako proč.. ale nevím, jestli to byl ten hlavní důvod.. prostě.. byla jsem bláznivá fanynka.. tak jsem se tomu fandění taky chtěla věnovat na blogu..
*****
dále mě inspiroval můj dlouholetě navštěvovaný blog, kde se k mé smůle nacházejí moje první povídky.. no.. to je hrůza, vám povím :D fakt děs běs.. achjo.. na mým prvním blogu (tenhle je druhej) se stalo hodně věcí.. ale nechci na to vzpomínat.. bylo mi čerstvě 17.. v psychickým případě 15.. telecí léta.. šílený :D dobrý no.. pak až po delší době mě napadlo, že bych se chtěla i někam vypovídat.. a na blog, kterej byl nějak tématicky zařazenej, jsem nechtěla hyzdit denními výplody, jako tady.. když už přišlo na to, že jsem místo obrázků a článků se zaměřením začala postupem času psát články typu: "asi se potřebuju vykecat", věděla jsem, že ten blog pospěje tam, kam vlastně spěl.. ke konci.. taky jsem začala mít jiný zájmy.. jak to tak bývá.. na praxi mě sraly krávy podělaný a chtěla jsem to někomu říct.. tak jsem si pak založila tohle.. x)) celá historie :D
*****
a co další blogy, co mám tady v zápatí jako odkazy? ty jsou vážně neaktivní.. občas se na ně jednou za půl roku přihlásím, aby mi je nesmazali a to je tak všechno.. mám blog na úvahy.. přitom neúvahuji.. už.. nebo moje úvahy smotám do denních žvástů tady.. pak jsem měla blog ještě nevím na co.. ale většina je založená prostě že mě napadl název adresy a podoba zjevu blogu.. tenhe se mi vážně měnit nechce.. prostě k tomu blogu patří.. jooo.. co jsem to ještě chtěla.. ty vole já ani nevim :D jenom jsem si spíš chtěla nějak pořádně viditelně uložit to datum.. myslím, že je docela důležitý :) sama bych si na to nikdy nevzpomněla :D ještě, že jsem ten blog nenechala smazat a je tu furt.. jinak bych měla po ptákách :D
*****
jinak.. v hlavě mám pořád něco málo z povídky.. ale ještě si to teď přečtu.. a pak povalim do postele.. protože zejtra je fabrikonávštěva, tak se na to musím vyspat, abych se uctivě vykopala z pelechu.. stejně tam půjdu zase tak kolem tý desátý, abych pak zastila maminu v Ri-Vaji, až půjdu zpátky a ona bude mít zrovna svačinu.. abych jí neprudila, když tam pak řvou ty starověký stroje a slyšim hovno co říká.. a hlavně ona slyší hovno :D šije a ještě má jedno sluchátko v uchu :D :D
*****
teď se tu s Kulíškem bavíme o zbraních.. jo.. na luk nebo kuš nemám sílu.. smůla x)) je to v prdeli :D nesměla bych bejt takovej chroust no :D já mám hovno sílu v rukách.. to je na prd x)) achjo.. tak já asi pomažu.. ještě se teda podívám, co se děje v povídce a povalím.. no to je úvaha zase :D tak papa :)

mimo (?)

29. ledna 2013 v 21:00 | Evil Industries |  >Má duše
nojo.. klasika.. dokoce jsem si dneska znovu otevřela povídku a jenom na to tupě zírám a debilně se usmívám.. :D hmm.. tak jsme to zase raději zavřely :P dneska nic.. pořád jsem poslouchala tu mojí novou milovanou písničku.. a pak ještě Šípkovou Růženku.. teď jsem tu zkejsla na fb.. zapejkala jsem na jedný galerii.. normálně jsem byla úplně mimo.. vyplesklá z těch obrázků.. hej.. takový krásný.. depresivní, tajemný.. no já nevim :D úplně úžasný :) jsem se přenesla úplně někam do tramtárie.. pak jsem tam napsala komentář.. no úchvatnej blábol.. nevim ani, co k tomu říct.. ale je mi jasný, co k tomu řekne Jaruška :D že asi nebude moct spát.. :D nebo něco takovýho :D
*****
aaaaaaaaahhhh %) no mě se hrozně líbí :) některý jsou příšerný :D ale většina je úplně úžasná :) krásný :) jinak.. zvířátko mi dneska uteklo domů.. odpoledne jel busem.. chtěla jsem jít zase do EMZ.. mamina pak přišla z práce a oznámila mi, že tam prej ta holčina nastupuje, co tam byla se mnou na brigádě a taky jí vylili.. tak že tam nastupuje.. tak to nebudu čekat na jejich uctivej telefonát a zejtra tam naklušu.. a ráno.. doufám jenom, že tam teda budou.. no budou.. jak jsem tam šla po doprovození Kulíška na bus, tak to bylo moc brzo.. oni jsou v kanclu od devíti.. a já tam napochodovala a bylo krátce po osmý.. a čekat se mi tam nechtělo, tak jsem se sebrala a mazala zase do pryč no.. tak tam zejtra půjdu.. a uvidíme.. ale bojim bojim x))
*****
jo.. jinak o vejkendu budu v Planý.. no.. taky samozřejmě uvidíme, jak to všechno ještě dopadne.. to nevim.. ona ta holčina tam nastupuje už pozejtří.. ty vole.. ale nic víc nevim.. achjo.. další věc je zumba.. Verča vždycky píše na fb, kdo přijde.. a kdo se jí ozve na fb, jako když dá like nebo napíše komentář, že přijde, tak ho bere, jakože přijde.. a takhle se jí na včerejšek ozvaly dvě holčiny.. a ona hodinu zrušila, protože zumba ve třech lidech moc realizovat nejde.. a Lída s Ivčou a ještě s několika holkama tam čekaly a zumba nebyla.. a oni se to nedověděly, protože zrovna nečučely na fb.. tak jsem Verče napsala, že zjišťovat účast pomocí fb je kravina, že ne všichni na ten fb lezou.. třeba moje mamina fb nemá.. x)) tak je to blbost.. tak se uvidí, jak to půjde dál.. snad to bude lepší x))
*****
co dál.. nevim.. počítám s návštěvou u maminy v Ri-Vaji.. no to se asi konat bude :D to je jasný.. abych tam buď zajásala, nebo se zase vykecala ze svý nasranosti :D mamina mi dá špulku od kalounu a budu spkojená :D no.. a teď si jdu po koupeli v naší pidi vaničce dát něco hami.. nevím sice co, ale asi to bude jogurt a něco malýho.. :D joooo.. a našla jsem fotku nějakýho týpka a ten vypadá jak Shadow :D no ale jo :D tak papa :)

psaní

27. ledna 2013 v 23:50 | Evil Industries |  >Má duše
tak.. dneska byl den ve stylu psaní.. fakt.. nedělala jsem od probuzení nic jinýho, než že mě mamina, Kulíšek po tlefonu a všichni svatí vyhnali z postele, padala se nabaštit a pak jsem se zavřela a psala jsem povídku.. napsala jsem ko-ne-čně něco jako klíčovej díl.. :) a jsem vyfluslá :D fakt, že jo :D dopsala jsem ho když jsem vylezla ze sprchy teprve :D no děsný :D takže asi od jedný do čtvrt na devět :D :D a to jsem fakt tady zalezlá třičtvrtě dne :D kromě oběda jsem se odtud nehnula :D taky se v mezičase promenáduju s papírem po pokoji a učím se tu nádhernou písničku,co tady mám jako tu poslední :) a už jí skoro celou umim :D jáhahá :D a pak taky zdrhám mezi psaním řádků k tý mojí milovaný hře :D skládat kostičky :D má to přesný jméno :D fakt u toho strávim hodně času :D dvoubarevný mám hned, ale tyhle jsem ještě nikdy nezlikvidovala všechny, do posledního kousíčku :D
*****
*****
ale díl jsem dosmolila :D utřela pot a šla jsem se mejt :D ty vole :D Kulíšek chtěl poslat ten díl, co vyjde teď třicátýho, tak jsem mu ho poslala do chatu.. achjo.. neumí chvíli vydržet :D to je děsný :D jinak.. co tady bylo přes den? no.. jak říkám, celej den ve znamení povídky :) tak jsem taky vylezla, abych očíhla, co se vůbec u nás děje.. a u maminy návštěva, její kámoška z intru :) tak tu byli jakou dobu taky :D kecali.. furt jsem slyšela chlámání :D no to mi zrovna moc nepomáhalo při psaní zrovna tohohle dílu hele :D Kulíšek to chtěl poslat, ale neee.. stačí ten, co vyjde.. na tenhle si musí počkat jak Kulíšek, tak Jaruška :D :) ale nevím, jestli ho Jaruška stráví ;) ale asi fakt.. můj největší výkon, co se psaní týče :D
*****
přelézt přes překážky to dáš
osud je ve tvých rukou
tu šanci kterou chceš
ty chvíle jsou dlouhý jen pouhý je máš
jseš v tom sám
nevíš, neumíš, nechceš svý boje vzdávat
prohrávat
zůstat tam, kde končí naděje těm
co ví a umí a chtěj svý boje vzdávat
prohrávat
věčně snít ten svůj sen
kde ve stínu slávy a krásy máš jisto
jseš v tom sám
♥♥
*****
no nádherný :) prostě jsem se zamilovala :) úplně :) mám to tady před očima taky celej den :D půl dne píšu a půl dne zírám na tenhle text :) no.. já zejtra půjdu se zeptat do tý EMZ, co a jak.. jak to vidí a jak to se mnou teda bude dál.. no.. stejně mám dojem, že se prd dozvím.. no tak to je jedno.. půjdu pak hned Kulíškovi naproti, přijede mí zvířátko už ráno.. tak tu budeme celej den spolu :) tak já mizím.. ani se mi nechce spát.. ale budu muset.. jinak se zejtra v osm ráno nevykýbluju :) tak papa :)

SKIPE feat. Jan Ráček - Musíš si věřit

26. ledna 2013 v 19:30 | Evil Industries |  >Nezařazené songy
*****
hučí mi v hlavě od tý doby, co jsem jí slyšela poprví.. a mamina jí chtěla stáhnout a mě se dneska začala navíc hrozně líbit :) a už jí mám staženou :) novej convertovač heč :P
*****

radši nic

25. ledna 2013 v 20:40 | Evil Industries |  >Má duše
tak máme s maminou odvoleno.. hezky.. šly jsme tam hezky spolu.. pak jsme v pohodě zašly do krámu nakoupit.. a v obchodáku čičí.. mouratá.. skoro stejná, jako byl náš Jerry.. ale není to on.. ale mazlí se to.. já si ho chovala macíka a začal mi dudlat mikinu na rameni.. a nechtěl se pustit.. on totiž pravidelně chodí na návštěvy do obchoďáku, kde mu vždycky něco dají.. známá firma :D prej něčí je.. tak nevim.. ale bejt to na mě, tak bych si ho hned vzala domů mazlíka :) tak jsme se pomazlili a zase se rozešli.. :( mamina mi koupila antiperle :) a pátrala jsem po dalších mňaminkách z mýho dětství.. ale nic takovýho podobnýho není k nalezení..
*****
mamina prej, jestli nechci nějakou plechovku.. jako energeťák.. nojo.. jenomže v obchoďáku mají jenom Big Shocka nebo takový ty divný energeťáky, kterým nerozumím.. ale Monstera ananasovýho mají jenom ve večerce a ta je daleko.. tam se nešlo.. já se zrovna dneska totiž chystala odpoledne jít mamině do Ri-Vaje naproti a zrovna, když jsem byla na odchodu, tak odemkla dveře a přišla domů.. :D "tak jdeme?" tak jsme rovnou šly :D potom z krámu domů.. a pohoda.. uvidíme, jak to dopadne.. pak jsem se napapala.. mamina udělala krupičku :) a teď jsem si dala Mňamku a dodívala jsem se na trojku Terminátora.. jo.. to je ten díl s tou blonďatou pizdou :D a teď se mi zrovna stáhla čtyřka.. Salvation.. tak jsem zvědavá.. :) tu trojku už jsem viděla.. čtyřku ještě ne.. tak jdeme na to :)
*****
ještě jsem taky chtěla přemýšlet nad povídkou.. ale nějak mi to zrovna moc nemyslí dneska.. asi po tom včerejšku.. no.. máme toho dost, co Kulíškovi vyprávět.. to bude na víc večerů, než jenom na jeden :D vždycky, když se začne něco řešit a probírat, většinou se jde spát v osm ráno :D nebo klidně i dýl :D klasika :D tak uvidíme.. já si jdu ještě něco ulovit k papání.. jdu to vyměnit myšičkám a povalím na koukání :) a mám novinku!!! :) babi mamině volala zrovna, když jsme byly v tom obchoďáku a normálně mi sehnala akvárko pro myšičky :) už nebudou dělat kravál a bordel :D a budu je moct mít v pokoji :D protože je mám na chodbě, nedá se s nima spát.. a drobí mi pilinama do tašky :D
*****
takže super :) mám radost :) teď ještě trochu provětrat palici, abych nemyslela na kraviny.. skouknu, co se děje v povídce (protože teď to bude zajímací psaní) a jdeme na koukání :) no tak papa :)

One Thought

25. ledna 2013 v 14:00 | Evil Industries |  >Dark Tranquillity
*****
jenom aby mi nemrdlo ze všeho.. x)) teď jdu za maminou naproti do práce a jdeme hned směrem k ouřadu.. ona by tam sama fakt nešla x)) tak já mizím.. papa x))

(Jaruško nepouštěj si to, moje nejoblíbenější kapela, se ti stejně líbit nebude)

do minulosti a zpátky

24. ledna 2013 v 22:00 | Evil Industries |  >Má duše
jo.. to jsem to ale udělala kravinu.. že jsem si oživila vzpomínky.. dobu, ze který jsem se hrabala celý dva roky a další dobu jsem se snažila zapomenout.. to se mi jaxi nepovedlo.. ale budiž.. asi si na to budu muset zvyknout.. hlavně, že je ta doba už za mnou.. ale ty vzpomínky zůstanou.. a to je nejhorší.. ok.. to jsem totiž měla dneska sen, že jsem snad dotyčnýho potkala v Plzni na CANu úplně vzadu jak je číslo 34 a tak dále.. byla jsem tam s Kulíškem.. a dotyčnej vypadal úplně jinak, než jsem myslela, že vypadá.. ale už si ho nevybavuju.. vůbec.. zvláštní.. a ještě zvláštnější na tom bylo, že po probuzení a zapnutí pc se dotyčnej připomněl.. že by vize?
*****
pozvání na pofidérní server.. to už je nějaká doba.. teď byl online.. tak se napsalo pár slov.. a teď by mě hrozně zajímalo, jak ten pochybnej profil na tom pochybným serveru mám zrušit.. fakt by mě to zajímalo.. no.. jinak nic zvláštního.. jenom jsem si oživila vzpomínky a to je fakt hustej záhul na moje nervy.. ale já to přežiju.. jenom bych potřebovala to moje zvířátko u sebe.. abych ho mohla pořádně poňohňat, umačkat a ublízat.. ono je to asi furt divný, když jste někoho fakt hrozně moc milovali a pak se to prostě a jednoduše posralo.. nojo.. mám na to štěstí.. ale teď mám moje zvířátko.. :) a u zvířátka mýho to nejsou jenom přání, psaný slova a "kdyby, možná, někdy..." tady je to skutečný :)
*****
zejtra nevím, co se bude dít.. pátek.. asi se půjde volit.. o vejkendu nic.. a v pondělí bude nájezd na EMZ.. zeptat se, co a jak.. jak to vypadá a co se mnou zamýšlí, jestli se mnou tedy vůbec něco zamýšlí.. no.. já se snažila dneska zase o nějaký psaní do povídky.. ale nějak mi to nejde.. budu potřebovat Kulíškovo pomoc na tenhle díl.. ten se svojí fantazií určitě něco vykoumá O:-) já se půjdu pomazlit se sprchou a půjdu si nejspíš konečně pustit toho T3, protože to mám rozkoukaný a típla jsem to, když jsem zjistila, že je ráno :D tak pomažu.. :) papa :)

vyřízeno

23. ledna 2013 v 20:10 | Evil Industries |  >Má duše
no.. a už bude snad klid.. jsem napochodovala na pracák.. tam jsem jí hodila na stůl celou tu hromadu papíru a ona se nemohla dostat ani ke klávesnici :D dala jsem jí ještě občanku.. našla mě.. vybrala si pár těch papírů a jsem znovu evidovaná.. ještě to prej oznámit na pojišťovnu.. no super.. to zase necháme na jinej den.. dřepěla jsem tam taky jakou dobu.. ty vole.. před ústavem černo.. že by sociální dávky? jojo.. to je jedinej den, kdy se na tomhle místě ukážou x)) hm.. že se ještě vůbec divim.. no nic.. propletu se mezi nima.. a pádim nahoru.. pak jsem vypadla, jak nejrychleji to šlo.. skočial jsem na chviličku za tetou a zamířila jsem rovnou do knihkupectví.. tam jsem se zeptala, jestli neví, kdy mi už konečně vyjde další díl ŠN.. prej že ještě určitě nevyšel.. no to jsem si všimla.. nikde nic není.. tak jsem se dověděla, že vyjde až v červnu.. no tak to si ještě počkám.. teď vychází ta novela Lenobiin slib.. no.. ale já nevim.. nejdřív si necháme poradit od někoho, kdo to už četl :D
*****
pak jsem se ještě musela zeptat na moje dvd, který shánim.. jojo. je to Frekvence.. tak se mě ptala, co to je za film a tak dále.. no vyšel v roce 2000, je to scifi, jak jinak u mě.. a je to prostě krásný.. a nemůžu to sehnat :D tak to našla.. ukázala mi obrázek a tak jsem jí řekla, že to je ono.. pak pán, co byl zalezlej vzadu řekl: "hele.. to možná máme doma, tak se ti podívám" :D tak se mám stavit, až budu moct a uvidí se.. možná ho budu mít :D a ta knížka holt až v červnu no.. achjo.. já už to čtu po čtvrtý a jsem u čtvrtýho dílu :D ale od Vánoc nečtu.. tak mi to snad vydrží :D ty vole :D a tak si napsala jméno.. ona ví, kdo jsem.. lezu tam pravidelně, taky už ví, co budu chtít :D ode dveří na mě volala, že ŠN ještě nevyšla :D
*****
pak jsem se šla podívat za Terkou.. měla tam Milana.. ten měl nějaký poznámky, tak jsem ani nemohla s Terkou pořádně pokecat, tak jsem co nejrychleji zase vypadla.. potom jsem už razila rovnou za babi.. jenom jsem ještě po cestě potkala tetu Jiřku.. tak se ptala, jak se mám a jestli někde dělám, tak jsem jí nastínila mojí aktuální situaci a popřála mi hodně štěstí, aby mi to vyšlo.. tak jsem pokračovala geradeaus k babi.. ta mě hned nakrmila.. Máša se přišla mazlit.. dědu jsem pozdravila a nechala ho čučet na bednu.. jak jsme se s babi začaly bavit, hned tu telku samozřejmě zesílil tak, že se klepalo akvárko.. no děsný.. děda si hraje na tetřeva.. asi jenom aby nás nasral s tou telkou, nebo co.. a ještě já, co se na bednu nedívá.. no.. sere mě to, to je jasný..
*****
napapala jsem se.. chvíli pokec.. babi mi narvala pytel mňaminkama.. kilovkou Basmatti, ještě nějaký papů.. hromadu.. a já měla pytel těžkej jako kráva.. mraženou zeleninu a mražený krokety.. hromada.. :D se divim, že se mi neuškublo ucho u pytle.. no mamina ho přišila pořádně silonovou nití, tak to drží zatím :) pak jsem šla už pomalu rovnou na bus.. měla jsem to hezky akorát.. tak to bylo fajn.. doma jsem to pak vyklopila z pytle.. a zalezla jsem si k sobě.. mamina je s Pepíkem, tak je nebudu prudit.. pustila jsem si zase tu písničku.. no.. ta jak je tady jako poslední.. a je mi fajn.. píšu si se zvířátkem.. a teď ani nevím, co bude dál..
*****
teď mám všechno konečně vyřízený.. budu ještě čekat na nějaký novinky ohledně trička, bot a čipu z NH a budu čekat, co se Jaruška dověděla novýho.. a jestli se ty věci našli.. kdyby jo, tak je Jaruška odevzdá na recepci.. tam si to paní vyzvedne a mě přičtou penízky na učet.. no.. nevím, jestli jo, ale snad jo.. byla bych ráda.. Kulíšek mi tu posílal fotky :) jak byla jeho psice malinkatá.. :) taková kulička malinká psí :) tak jsem mu poslala Vilíka a Jerryho, když byli malinký.. micinky moje.. achjo..
*****
jo.. a taky jestli bych se nechtěla zase ostříhat.. no.. teď zrovna ne.. zrovna, když mi to konečně zase narostlo.. nechám to dlouhý.. jenom si nechám zastříhnout konečky, to roztřepený a slabý.. a budu čekat, až to trochu zesílí.. tak.. a teď už pomažu do pryč.. jenom znova.. včera vyšla povídka x)) ale to je fuk :D :D tady mě stejně nikdo neposlouchá :P tak.. a teď už letim.. něco ulovit do lednice.. něco z těch ňaminek od babi.. a povalim.. dneska se podívám na T3, když jsem to včera nestihla a bude fajn :) papa :)

W&W - Moscow

23. ledna 2013 v 20:00 | Evil Industries |  >Taneční
*****
naše nová oblíbená s maminou :D :) jéééé ty varhany hezký :) Jaruško.. doporučuji pustit s vypnutými repráky :D :)

e-eee

22. ledna 2013 v 22:50 | Evil Industries |  >Má duše
no.. tak.. konečně.. uff.. ještě zejtra pracák a bude to snad v cajku.. x)) achjo.. tak jak to bylo dneska? no.. Pepík mě chtěl odvízt do toho Tachova.. ale já byla domluvená s Kulíškem.. protože jeho mamka tam taky musela.. tak jsem teda jela nakonec s ním.. nejdřív jsem se probrala.. to mi ještě Pepík volal.. asi v deset.. že za chvíli jede.. tak jestli chci.. šla jsem si ještě lehnout.. to jsem se probrala ještě předtím.. nevím proč.. a pak jsem se probrala až v poledne.. to se už po mě i zvířátko sháněl.. byl na chatu a já se ještě ujišťovala, jestli fakt jede.. abych nebyla v řiti.. fakt jsem to chtěla mít konečně z krku..
*****
tak jsem jela do Planý.. na zastávce byla kočička.. zase jedna z těch jako tulítko mouratý :) ale to je nějaký příbuzenstvo :) tak se o mě hned otírala a chtěla se mazlit.. tak jsem se s ní mazlila, než mi přijel bus.. tam v tý zahradě u zastávky dělali nějací kluci kraviny.. a tahali nějakej bordel odněkud na tu zahradu.. a děsnou prdel z toho měli.. no fajn.. mě je to jedno.. horší bude, až to začne hulit, jako každej tady x)) já se mazlila s kočičkou.. a když jsem se jí nevěnovala chviličku, tak se na mě prostě vyškrábala :D pak jsem jí musela odehnat, protože by se mohla stát taky černým pasažérem že jo.. to by se jí asi moc nelíbilo, kdyby najednou byla o třináct kiláků dál :D
*****
přijedu do Planý.. na busáku byl Honzík.. tak jsme prohodili pár slov.. a pak jsem už viděla přijíždět škodovku.. tak jsem naskočila a jelo se hned s Kulíškem a jeho mamkou do TC.. ta musela něco vyřizovat, tak jsme se pak u obchoďáku rozešli a šlo se na věc.. měli jsme to akorát.. skoro.. tak jsme skočili obhlídnout krámy.. no.. fakt nemám Tachov v lásce.. líbí se mi na něm jenom jeho dominanta.. kostel nebo zámek nebo co to na tom náměstí stojí.. to je tak jediný.. jinak je to kekel.. radši mlčim o tom, že jsem si málem zlomila podpatek a s tím i hnátu, protože neví, co je odklízení chodníků a neví, že ten sníh zakreje případný posraný ďuzny, který jsou akorát tak na rozbití huby x)) achjo.. to u nás jsem dneska viděla anomálii.. normálně dva traktůrky, co jeli proti sobě.. a odhrabávali zastávku.. no ty vole.. to jsem tady ještě nezažila.. fakt že ne :D kam to napsat.. no tak to píšu alespoň sem :D
*****
tak jsme potom vyšli hezky směrem agentura.. před náma nějakej týpek.. tak jsme počkali.. a pak už to bylo v cajku.. přijdu tam.. ta měla radost, že mě konečně vidí, no ještě aby ne x)) tak jsme vyřídili papírování.. mám v ruce šest papírů a taky výplatní pásku, na který je skoro 1.200, ale dají mi z toho krásných 70 korun.. a proč? no to víte, čip se nám ztratil.. no taky to byl na píču nápad ho po někom posílat ty vole.. x)) a ztráta čipu stojí 400.. pak taky nejsou schopni někoho vyslat na Novou Hospodu, kde mám to tričko s botama.. to mi z toho taky strhli.. no prima.. to je tou krásnou domluvou, víte.. x)) no nic.. hlavně, že mám konečně ty papíry posraný.. to velký jmění pošlou mamině na účet.. ty jo aby z toho nezkolabovala :D :D
*****
ty vole.. to snad ne :D tak se ještě paní rozhodla, že se tam staví znova a podívá se, jestli ty věci prostě někde nejsou.. kdyby mě ještě mělo něco nasrat, tak tohle by mě kurevsky nasralo.. ale já jsem ráda, že mám tu agenturu z krku.. a že můžu zejtra slavnostně nakráčet s těma lejstrama na pracák a budu mít klid.. doufejme.. pak budu jenom zase čekat, kdy se mi ozvou z EMZ.. protože já ani jinde dělat nechci.. a byla by to pro mě ta nejlepší práce ze všech.. což se týče snad všech směrů.. nemusim dojíždět.. s tou prací mám zkušenosti.. mám tam kámoše.. znají mě tam.. dělám hodně.. nejsem náročná na směny.. mám času tři prdele.. ještě nemám hříbě.. absolutní nulový náklady na dopravu.. dolezu tam pěšky.. co víc si přát.. a co víc by si oni mohli přát.. je mi 21.. a taky mám něco navíc, co většina nemá - ta práce mě kurevsky baví..
*****
no.. ale to mi je všechno zatím hovno platný.. no uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.. myslím, že asi nemá zatím cenu se shánět někde jinde.. protože vůbec nemám tušení, kde jinde by se dalo něco sehnat.. zejtra teda Stříbro.. honem pracák.. navštívím tetu.. zkusím i Terku :) a pak šupito k babi.. ta mě nakrmí.. a potom pojedu domů.. a to už je jedno, v kolik pojedu.. teď se mi tu stahuje T3, tak se na něj ale podívám zejtra.. dneska už je pozdě :) budu se snažit něco napsat do povídky.. jo.. dneska jsem konečně tam dala další díl.. no.. já tak malinko zapomněla ho uveřejnit dvacátýho.. zapomněla jsem i, že je ten díl dopsanej :D no tak je tam dneska :) a já mažu na pokračování :) papa :)

Terminator theme (trance remix)

22. ledna 2013 v 0:50 | Evil Industries |  >Taneční
*****
a to jsem pustila mamině.. no.. spíš mi nalítla do pokoje a co to je za to hezký, co mi tu hraje :D nojo.. ninaný :)

Terminator 2 - It´s Over - Goodbye

21. ledna 2013 v 15:00 | Evil Industries |  >To nej
*****
a furt se budete divit, že u toho kurva pokaždý řvu? achjo.. ten konec.. kdy mu říká: "už chápu, proč brečíš, ale toho já nikdy nebudu schopen" a pak se spustí do tý lávy.. no tak řvu s tim klukem no.. a ještě ta hudba k tomu.. néé

neskutečný

21. ledna 2013 v 1:20 | Evil Industries |  >Má duše
včera jsme jaxi prospinkali celej den.. ale co bylo dneska, to ne teda.. včera se u nás konal hasičskej ples.. tak jsme tedy po pár dohadách, jestli se půjde, nebo ne, šlo.. a v pohodě.. bavilo mě to.. líbilo se mi tam.. dokonce se mnou i Kulíšek tancoval.. ale furt nadával, jakou má šlehu a kdesi cosi.. já si vzala konečně moje nový botičky.. no.. dobrý.. bejt stejně vysoká jako Kulíšek :D přežila jsem to.. jediný, co jsem pila, tak trochu vína.. nedalo se to pít.. ee.. hroznej kekel.. jak to bílý, tak červený.. potom jsme tam měli svoje víno.. a to bylo dobrý :) ale jinak jsme byli na kofole.. Kulíšek měl jedno pívo.. tak to šlo..
*****
já se tam cpala chlebíčkama.. potkala jsem tam jednoho kámoše Tomáše, se kterým jsem chodila ven, když mi bylo patnáct.. potom tam byl Míra, můj bejvalej soused.. a pak jsem tancovala chvíli s jedním pánem.. a pak ještě s někým.. a s Kulíškem.. a s maminou.. a bylo to hezký :) pak jsem pozorovala, jak Tomáš tam blbne s nějakým kámošem ještě a se svýma holkama :D tam taky někteří měli dost :D pak byla tombola.. a ta tombola s malýma lístečkama.. tak jsme vyhráli.. ale jenom jedno číslo.. jinak nic..
*****
dneska mám nějaký debilní teplotní návaly.. asi, že tady je furt horko-zima z venku.. horko-zima z venku.. a tak furt dokola.. zase nasněžila hromada.. dneska jsme se taky dodívali na kousíček ještě na konec Evoluce a pak jsme si pustili Terminátora II. - Den zúčtování.. jo.. opět jsem řvala.. ale fakt za to nemůžu.. Kulíšek mi hned začal utěšovat a že to nechápe, proč u toho bulim :D ale já u toho řvu pokaždý.. no problemo :D taky jsem si to dlouho nepustila.. ale je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů :) a ty stejný věci z youtube mě nebaví.. mě taky dostává ta hudba z toho :) je krásná :)
*****
teď jsme se koukali na Discopříběh a teď se nám stahuje jeden díl Strážců duší :) a pak půjdeme spinkat.. ale mě se vůbec nechce.. no já se ani nedivím, když jsme se zase probrali tak pozdě.. to jsem hned hupsla do sprchy.. hned po obědě.. a zase dneska nic.. leháro.. budeme muset jet do toho posranýho Tachova.. no.. tak snad to konečně vyjde.. magoři mě deptaj.. no.. a teď už povalim zase mačkat zvířátko..
*****
jo.. jinak na tom plese hrála Pralessanka.. jo.. jak tam zpívá a hraje Fanda.. jsme si potykali minule.. a já mu taky posledně říkala, že bych se chtěla jednou naučit na kytaru.. jako na elektriku.. já mám doma akustiku, ale jaxi mi chybí učitel a neumím pořádně ani akord.. tak mě Fanda vyzval na podium, abych šla za ním, že si to teda můžu vyzkoušet.. to už šla mamina s Pepíkem domů a my jsme se chystali jít za chvíli taky.. tak mi Fanda ukázal ty akordy a já si brnkala :D pak když jsem šla z podia a okolo jednoho stolu, tak mě zastavila jedna paní, že mám prej flek na sukni.. na prdeli.. ty vole.. mě málem šlehlo.. normálně na tý mojí nový sukni od Ježicha mám odřenej flek.. já myslela, že je to od zdi, ale je to odřený vlákno do bíla.. a nejde to pryč.. achjo.. se poseru z toho.. to budu muset něčím obarvit asi.. x))
*****
to se divím, že jsem se tam v těch mých chůdách čtrnácticentimetrovejch nezabila :D na parketách :D ale ne :D dokonce jsem je rozšlápla.. nemám puchejře, ani namletou hubu :D pak jsme šli domů.. a to se mi pak nechtělo nic.. vůbec nic.. úplně mimo.. divný rozpoložení.. a dneska jsme se probrali teda kolem druhý.. nebo tak nějak.. napapali jsme se.. já si dala tu sprchu.. pak se řvalo u Terminátora a teď se chystáme zase na koukání.. tak mizím.. :) papa :)

přijde mi, že vstávám z mrtvých

18. ledna 2013 v 16:10 | Evil Industries |  >Má duše
no.. a co jako.. nemám nějak náladu na nic.. vůbec na nic.. vzbudila jsem se zase nevím kdy.. asi nějak kolem druhý.. nechtělo se mi ani vylízt z postele.. včera jsem se ani neuráčila vylízt ze županu a dneska to taky nehodlám udělat.. na hovno.. sice je venku všude krásně bílo, ale já furt chrchlám, nic se mi nechce.. a dneska jsem měla sen, že mám horečku.. jeee.. ještěže máme nezvěstnej teploměr x)) včera jsem diskotuvala s hovadama na fuckingbooku na stránce, že nechtějí, aby ČR vládl kníže.. nojo.. já mám svůj názor a nebudu ho tady rozpatlávat.. a NIKDO mi nebude můj vlastní názor převracet, jasný? já mu ten jeho taky neberu.. jenom bych se nerada stala bezdomovec.. to je tak, když bydlíte v "Sudetech" x))
*****
no to je fuk.. tenhle ošklivej panelák je stejně postavenej až po válce, tak je to putna.. ale náměstí je starší.. dokonce jsme jedno u Otepa při kopání brambor vykopali německý náhrobky.. nojo.. ten baráček stojí totiž na německým hřbitově.. pecka, co? pak tam nemá strašit.. no nic x)) bydlím o flák dál, tak snad na mě bubáci nebudou moct x)) ehem.. marně přemýšlím, proč jsem vůbec začala psát.. nechce se mi.. ani nemám nad čím přemýšlet.. snad jenom nad jedním shitem, co se mi opět přihodil.. no neposrali byste se z toho taky? já budu muset do toho posranýho Tachova znova x)) mají tam bejt v úterý a ve čtvrtek a na to úterý si ještě vezmou dovolenou x)) na zabití..
*****
tak mi ženská do mailu napsala, že mi to nemůůůůůže poslat, že musim hodit muří nohu u nich na papír, tak musim zase jak pizda do Tachova.. super.. úúúúúžasný.. a prej, abych jí radši předtím zavolala, že aby tam byla.. hm.. mají snad nějakou pracovní dobu ne? v úterý a ve čtvrtek.. a ještě si berou dovolenou..ty vole.. taková práce by se mi líbila.. fakt x)) hm.. hovno.. smůla, že nemám z čeho zavolat.. takže si tak hezky zajedeme v úterý.. a jestli tam nebudou, tak to mě poser.. já už měla bejt v pondělí na pracáku, no ale co.. to jsem měla naplánovaný ještě předtím, než jsem vůbec vlezla na nějakou posranou Novou Hospodu.. teď mi řekli "do konce měsíce".. no.. to aby si kurva mákli.. aby tam laskavě byli.. nebo už fakt nevim..
*****
furt melou něco o tom, že mi visí peníze za ty dva dny.. jo.. to určitě.. další strana říká, že na ně nemám nárok.. stejně by mě zajímalo, kolik to může bejt.. když mi strhli ještě za to tričko, za boty a za ten posranej čip, co stojí 400,- to si tam půjdu pro ten posranej papír a pro pětikačku, ne? x)) hm.. nadšená, až z toho výskám.. hmmm.. za dva dny jsem tam oddělala 17 hodin.. mají 80 korun na hodinu.. no super.. to mi toho teda zbyde.. ani na cestu domů nebude x)) musim navíc zase jet s Kulíškem, protože tam sama netrefim.. Tachov nesnášim, neznám to tam, je hnusnej a na tý agentuře jsem byla jednou.. a je to navíc tak debilně zalezlý v tý bance, že je to až na blití x))
*****
takže jupí.. v pondělí nebude cesta na pracák, ale do toho posranýho Tachova.. nebaví mě.. nebaví.. zvířátko mělo předevčírem narozky a ani nedostal dáreček.. ještě nebyl čas ho někde koupit, protože penízky jsem dostala až teď.. a hlavně ani nevím co.. fakt nevim.. myslela jsem, že mi přijde ten dopis.. tak nepřijde.. jedinou poštu, kterou teď mám v očekávání, jsou volební lístky.. konečně i mamina se rozhodla volit :D to je už vážná situace tohle.. fakt, že jo.. já si teď udělala špagety.. zase jsem dostala chuť jenom na špagety s máslem.. samotný.. bez ničeho jinýho.. jen tak.. sežrala jsem velkej talíř.. vrchovatej.. uklidila sem nádobí, udělala si čaj.. a teď tu zase čučim.. a nevim, co mám dělat..
*****
nejradši bych šla hledat ještě moje starý blogový kolegy, který se mi tu někde poztráceli.. tak mizím.. venku je krásně bílo.. hezkej ten sníh - za oknem.. to je děsný, jak to utíká.. já se proberu a už jsou čtyři odpoledne.. to snad ne.. probrala jsem se někdy v jednu.. a pak ve dvě.. úplně mimo.. teď bych si nejradši zase zalezla, ale kašlu na to.. podívám se, co se kolem děje.. mamina v Ag u babi.. přijede cca za hodinu a půl.. a já se mezitím odporoučím.. někam.. :D tak papa :)

Maduar - Do it

16. ledna 2013 v 21:40 | Evil Industries |  >Taneční
*****
jenom jedna z Kulíškovo Silvestrovskýho arzenálu.. v poslední době tak hrozně moc toužím, aby byl minimálně rok 1995.. ani nevíte, jak moc si to přeju.. achjo..

blogová přátelství zanikají

16. ledna 2013 v 15:40 | Evil Industries |  >Má duše
jojo.. je to tak.. a proč? no nejspíš nějaký ty řeči typu: "časy se mění".. blogy se přestávají psát.. nápady docházejí, není čas ani nálada.. tak proč mi je tak smutno, když jsem se podívala do spřátelených blogů a z toho seznamu jsem polovinu smazala, jelikož jsou neaktivní nebo už dávno smazaný? je to zvláštní.. buď spoustu lidí nemají čas a trpělivost si ten blog vést, nebo jsem já ta divná, co tu bude strašit snad věčně.. nebaví mě číst to samý.. nebaví.. nebaví mě zjišťovat, že jedinej komentář, je od stálice Jarušky, která i když mi na blog píše komentáře denně, nikdy se netrefila do toho, co jsem článkem měla na mysli.. nikdy.. nikdy nebyla ta, kdo by moje sdělení pochopil..
*****
to tady byli jiní.. jiní, co mi rozumněli a už tu nejsou.. pořád se chodím dívat třeba na blog Venoma a další blogy, který jsem "čekovala" denodenně, jenom abych věděla, co je novýho a mohla pokecat.. ne vyzvídat, co je novýho a co se u toho dotyčnýho ten den posralo.. ne.. prostě jsem chtěla vědět, jak mu je.. a to mi ke štěstí stačilo.. za tu dobu, co se články přestaly psát a blogy pomalu začaly mizet, jsem se zaměřila snad jenom sama na sebe.. už nikam moc nelezu.. jenom někdy.. ze zvědavosti.. už je mi divně, chodit na neaktivní blogy, kdy byl článek napsanej posledně někdy v roce deset.. to je už dlouho.. ale i tak stejně vím, že se najdou tací, kteří sem chodí i nadále.. pořád.. občas sem přijdou.. a čtou to tady a pak zase jako duchové zmizí.. jo.. jsem si tím docela jistá.. a vím, kdo to je.. proč by se jinak ozýval takovou zvláštní cestou.. pozváním mě na server, na kterým se nevyznám a na kterým se neukázal jakou dobu.. pořád čekám na nějakou odezvu, ale asi marně.. zajímá mě, co po mě ta osoba chce.. když jsme si toho tolik prožili a pak se odloučili a byl všemu konec..
*****
jak to bude všechno dál? co je s těma ostatníma? co je s kamarádama, kteří tu byli, když mi bylo nejhůř, když jsem se tu vylívala a nadávala, jak se asi všechno hroutí a že na to kašlu.. oni tu byli.. a já byla tady pro ně.. a co teď? mám tu pro koho být? nebo tu jsem sama pro sebe?

budu ráda, když se někdo ozvete..
papa

marodka

15. ledna 2013 v 19:30 | Evil Industries |  >Má duše
no nádhera.. no jasně, že jsem ze čtvrtka na pátek byla v EMZ naposledy.. bych se z toho posrala.. nic jsem se tedy nedověděla.. ale včera mi volala šéfová, že si mám jít vyzvednout penízky, tak jsme tam s Kulíškem jeli (EMZ je za městem).. tak jsem napochodovala do kanclu.. dostala jsem docela hezký peníze za dva dny ranní a za tejden odpolední.. za tu noční dostanu příští měsíc.. to je jasný.. to už je leden.. tak jsem byla spokojená.. ptala jsem se, jak to vidí se mnou dál.. a sami neví.. prej že teď nic.. půlka fabriky je doma.. všechny brigádníky vyházeli.. tak jsem se dověděla, že je dost možný, že mě za dva tejdny budou zase potřebovat.. tak jestli bych byla ochotná jít zase na výpomoc.. tak jsem kejvla..
*****
někdo by řekl, že skáču, jak pískají, ale to by musela bejt někde jinde jistější práce.. ale ona nikde není.. fakt nikde.. tak jediná možnost nějakýho výdělku je taková brigáda.. a taky mě tam znají, mám praxi, bavíme se s ženskýma.. hrozně mě to baví.. a jde mi to.. strhla jsem jim normu.. ženský mě chválí, jak jsem šikovná.. no.. ještě, aby se to doneslo i do vyšších sfér, že jo.. tam se jedna paní rozčilovala, proč si mě tam nenechají, když jsem takhle šikovná.. nojo.. nejvíc aktivní jsem na noční a to tam nikdo z vedení není.. to je průser.. no tak co.. já si to sice zapisovala, co jsem všechno udělala, ale to mi je stejně nejspíš k ničemu.. koho to zajímá x)) ale zkusit se to může..
*****
pak jsem si šla zase hajnout.. dneska co bylo? ráno se vstávalo.. no.. ráno.. budík byl na devátou, ale stejně jsme vyjeli kolem poledne.. to se jelo na výlet do TC.. no nasranost, vážení.. to mě poserte, fakt.. nikam se mi nechce.. jsem ráda, že se vyhrabu na hajzl a divim se, že vůbec dřepim u toho pc teď.. je mi na hovno a jsem líná si i dojít pro teploměr.. humus.. nějakej mor nebo co x)) v krku už mě tak kurevsky nebolí, ale jsem úplně protivná a nejradši bych se zapustila do postele x))
*****
tak Kulíšek žhavil motor.. na to, že mrzlo, tak se to rozjelo a my úspěšně dorazili do TC.. našli jsme angenturu.. fakt je na náměstí proti GE Money bank.. tak fajn.. jupí, budeme to mít za sebou.. hm.. haha.. napochodujeme dovnitř.. prej druhý patro.. jdeme do druhýho patra.. a.. ÚTERÝ 15/1 DOVOLENÁ.. no to snad není možný.. ty vole.. zbytečná cesta z Černobylu do Planý a z Planý do TC.. neskutečný.. 26 kiláků.. achjo.. škoda benzínu.. ty vole voni tam jsou jenom v úterý a ve čtvrtek a ještě mají dovolenou.. no vůbec jsem se nechtěla nasrat.. no.. nechtěla jsem se nasrat.. tak jsem si jenom zakroutila hlavou a šoupala jsem Kulíška honem pryč, abych tam náhodou něco neprovedla.. to snad ne.. zbytečná cesta.. zbytečně jsem vylezla ven.. zbytečně prolitej benzín..
*****
tak jsme si skočili na párek v rohlíku a mazali jsme zpátky do Černobylu.. neskutečnej vopruz tohle.. fakt.. už jsem se třásla na to, jak to budu mít všechno v cajku a vyřízený a vono hovno.. hned jak jsme přijeli, tak jsem se zase převlíkla do noční košilky mojí žůžový a hodila jsem na sebe župan a přihlásila se na mail.. stráááááášně jsem jim chtěla napsat, jak mě serou kreténi vyjebaní, ale Kulíška jsem měla za zádama a trochu mě mírnil.. tak jsem jim prostě napsala, že jsem tam byla a nezastihla jsem je, že jsem to nevěděla a že jim ten papír pošlu poštou a aby mi ho vypsali a poslali zpátky.. a že hadry a boty jsou na Nový Hospodě a ať se starají, protože já nemám prachy na benzín a nervy na lítání po Tachově a Nový Hospodě..
*****
ještě s nějakou pochybnou angínou lítat po venku někde v nějaký zasraný prdeli, kterou nenávidím, je taky úža.. tak jsem napsala.. Kulíšek mi odjel domů.. já si pustila Kráčející skálu a pak Nickyho a Kulíšek mi mezitím zase přijel a dovezl mi hamburgery :) teď si skočil do Vlčáku pro pivo.. já mezitím uklidnila nerva a čekám na odpověď.. to je fakt na zabití tohle.. dostala jsem ještě předtím grog.. Kulíšek si dal taky.. :D vypil to.. kupodivu :D teď jsem chtěla písat povídku.. tak se na ní chvíli podívám a pak si uvařím další čaj a zalezu.. tak papa :)

zase nevim

10. ledna 2013 v 21:20 | Evil Industries |  >Má duše
no já vám nevim.. jenom píšu, že píšu.. jinak bych ani nepsala, kdybych neměla nutkání sem zase cpát nějaký hovadiny.. stejně to nikdo nečte a nekomentuje.. jenom Jaruška a to jenom proto, že je sběratelka informací a má na to čas :P xD jo.. strhly jsme normu, vážení.. takže super.. až přilezu.. no.. zejtra.. tak udělám výčet toho, co jsem udělala.. zapisuju si to, pokud možno během šichty do mobilu, abych věděla.. jen tak pro mojí informaci.. jinak mi je to k ničemu :D tak takhle z toho můžu mít alespoň radost.. vy z toho stejně budete mít hovno :D stejně tak, jako z mých článků :D
*****
dneska jsem docela na vážkách.. protože jsem šla se sousedkou domů.. a ta se rozplývala nad mým elánem.. "ty jsi taková veselá, úplně poskakuješ, to ostatní jsou už dávno chcíplí a myslí jenom na tu postel.." tak jsem jí říkala o mým netopýřím syndromu a taky o tom, jak mě ta práce baví.. ale že nemám tušení, co se mnou zamýšlí dál.. říkala mi, že jedna holčina, co tam šla taky na brigádu o pár dní dřív, než já, tak už není napsaná na šichtovnici a že jí prej i řekli, že už chodit nemá.. no to je potěšitelný.. a tak jsem zvědavá, jestli se dneska na tý šichtovnici najdu.. protože je čtvrtek a byla porada.. tak musí viset nová šichta.. no.. ale jestli se tam už nenajdu, tak mám po ptákách a jsem opět bez práce.. fakt se toho děsim.. protože na noční směně nikdo z vedení nestraší, tak by mi to ani neměl kdo oznámit.. achjo..
*****
no nic.. uvidíme.. mám dát mamině vědět.. když tam budu, tak jí mám prozvonit a když ne, tak ne.. prej by nemohla spát.. no.. to já se z toho tak maximálně poseru.. zvíře moje chce, abych za ním přijela do Planý.. zejtra.. no.. až se vyspim.. jenomže já se vyspim tak kolem šestý sedmý večer.. a to mi stejně už nic nejede.. navíc na mě furt něco leze a já bych se hrozně ráda vyležela doma a v klidu.. ne strašit v Planý, kde se ani nevyspim.. já nejdřív počítala s procházkou.. buď na Ostrovce, nebo na Vlčák.. když bude teda mrznout.. tenhle humus nevydržim.. ráno bylo na nule.. to by taky ušlo.. ale jinak ne..
*****
fakt se mi nechce lozit někde po všelijakých ptákách, když jsem už konečně začala trochu normálně mluvit.. uvidim, jak mi bude zejtra.. jak po zdravotní, tak po psychický stránce.. jinak nevim.. nemůžu nic říct dopředu.. proto já neplánuju.. je to naprostá píčovina něco plánovat, když nevim, co bude za pár hodin.. v pondělí si dojdu pro vejplatu.. někdy.. nevim teda, jestli budu mít odpolední na ENDu, nebo budu někde jinde a budu mít úplně jinou šichtu, nebo tam nebudu vůbec a budu v prdeli.. nojo.. no tak nic.. já se jdu konečně oblíct.. a v půl vyrážím.. tak papa :)

tak zase píchat

9. ledna 2013 v 21:10 | Evil Industries |  >Má duše
až se z toho upíchám hele :D jsem si vypadla hezky hned přesně v šest.. v pohodě.. udělala se toho hromada.. byla pohoda.. ani tam nebyl takovej brutální pařák.. ale mohlo tam bejt o trochu kyslíku víc.. to zas jo.. dneska jsme dostali obálčičky.. no.. penízky.. za tejden.. a docela to ujde.. ale nechápala jsem, ten jejich týdenní systém.. prej se to takhle dělá teď furt.. no to jsou mi novinky.. ani nevím, kam si pak pro to mám přijít.. no to je jedno.. ještě stejně není konec měsíce.. tak se to snad mezitím dozvim.. v práci pohoda.. jenom jsem pak rozbalovala balíček s platíčkama a jak jsem zabrala, tak jsem se o to plato řízla.. no já na to teď ráno zapomněla.. teda spíš večer zapomněla :D a myslela jsem, že se poseru.. tak..
*****
Kulíšek na mě čekal před fabrikou.. Komár přišla na ranní a řekla mi, že tam na mě venku čeká.. já na ní čuměla jak debil a moje výživná reakce: "cóóóóó???!!!! =-O" všudypřítomné rozchlámala.. to bylo to poslední, co jsem to ráno čekala :D šlo se k nám.. debata a pak hajání.. mamina pak přišla odpoledne z práce.. tak jsem vstala.. a mamina: "tady je Kulich, že jo.." a já že jo.. "no mě to bylo jasný, když jsi za mnou ráno nepřišla.." :D tak jsme se napapali.. a pak nějak v pět ještě spinkání.. teď sprcha.. teď papám a jenom vypít čaj a vyfénovat palici a Kulíšek mě k EMZ doveze autem a pak pojede se vyspinkat domů :)
*****
já tu ještě sežeru čokoládový lupínky a vybumbám mňamku s jasmínem a povalim.. budu to mít akorát.. zvířátko mě odveze.. vyhodí mě před EMZ a pak se vyspinká.. a mě by taky zajímalo, co se mnou ve fabrice zamejšlí dál.. jestli teda něco bude.. no.. necháme se překvapit x)) poctivě si zapisuju, co jsem všechno udělala, abych měla přehled.. a te´d už mizim.. papa